PDA

Zobacz pełną wersję : Alpari Data Bank?



Melasay
07-08-2008 15:06, 15:06
Czy ktoś wie, czy bank danych Alpari MT4 (centrum historii) jest zamknięty na dobre. Trwa już od soboty.

Jeśli tak, to czy ktoś wie o źródle czystych danych historycznych?

Dzięki

petardo84
11-30-2021 06:25, 06:25
coś nie tak gdzieś z urs, moje jest w porządku i mam do niego dostęp tutaj.

Melasay
11-30-2021 07:45, 07:45
coś nie tak gdzieś z urs, moje jest w porządku i mam do niego dostęp tutaj.
To jest ten, którego używałem.
http://www.alpari-idc.com/en/dc/databank.phpŻaden z linków nie działa.

igoxghiso
11-30-2021 09:06, 09:06
Czy ktoś wie, czy bank danych Alpari MT4 (centrum historii) jest zamknięty na dobre. Trwa już od soboty. Jeśli tak, to czy ktoś wie o źródle czystych danych historycznych? Dzięki
Zadzwoniłem do nich kilka godzin temu. Jedyne osoby, które mogły odebrać telefon, pracowały w punkcie handlowym. Nie mogli mi powiedzieć, co było nie tak, ale potwierdzili, że to nie działa. Powiedzieli, że nie ma planów zaprzestania świadczenia usługi. Zasugerowali wsparcie przez e-mail dla oszacowania okna naprawy. Nie mogłem się połączyć przez więcej niż 10 dni wcześniej. Raz w tym roku.

Melasay
11-30-2021 10:27, 10:27
Zadzwoniłem do nich kilka godzin temu. Jedyne osoby, które mogły odebrać telefon, pracowały w punkcie handlowym. Nie mogli mi powiedzieć, co było nie tak, ale potwierdzili, że to nie działa. Powiedzieli, że nie ma planów zaprzestania świadczenia usługi. Zasugerowali wsparcie przez e-mail dla oszacowania okna naprawy. Nie mogłem się połączyć przez więcej niż 10 dni wcześniej. Raz w tym roku.
Dziękuję Ci. To odpowiadało na moje pytanie
https://www.forex-instant.com/attachments/1534951576.png

igoxghiso
11-30-2021 11:48, 11:48
Twoje powitanie Próbowałem połączyć się ze stroną internetową, do której wysłałeś link, oraz stroną RU. Obie strony zawierają link do databank.alpari.org dla rzeczywistych danych. Byłoby miło, gdyby Robert mógł opublikować rzeczywisty link do pobierania, którego używa. Może działa tylko w niektórych częściach świata. Wiem, że moje linki nie działały w USA i Wielkiej Brytanii kilka godzin temu. Po prostu wypróbowałem to i nadal trwa w USA.

petardo84
11-30-2021 13:08, 13:08
Twoje powitanie Próbowałem połączyć się ze stroną internetową, do której wysłałeś link, oraz stroną RU. Obie strony zawierają link do databank.alpari.org dla rzeczywistych danych. Byłoby miło, gdyby Robert mógł opublikować rzeczywisty link do pobierania, którego używa. Może działa tylko w niektórych częściach świata. Wiem, że moje linki nie działały w USA i Wielkiej Brytanii kilka godzin temu. Po prostu wypróbowałem to i nadal trwa w USA.
wydaje mi się, że nie rozumiem o czym mówisz? czy nie jest to historia konta wszystkich transakcji, które otrzymujesz na swojej platformie? oprócz handlu? pomiędzy handlem a nowościami? czy to właśnie mówisz o mojej platformie, pokazuje mi całą moją historię tutaj? mam dostęp do nich obecnie?

LukagCrazy
11-30-2021 14:29, 14:29
d unikalny 1 u kalled mee aye newbie ... u dunt eeven no wut jego historia jest.
https://www.forex-instant.com/attachments/1534951576.png

petardo84
11-30-2021 15:50, 15:50
d unikalny 1 u kalled mee aye newbie ... u dunt eeven no wut jego historia jest.
https://www.forex-instant.com/attachments/1534951576.pngczy mógłbyś mnie o tym pouczać?

LukagCrazy
11-30-2021 17:11, 17:11
nah. myślę, że będziesz musiał to sprawdzić, tak jak wszyscy inni musieli.

igoxghiso
11-30-2021 18:32, 18:32
Jest sobota tydzień później, a pliki do pobrania znów działają. Nie wiem, kiedy to naprawili, ale dla mnie zadziałało. To jest dobry czas na pobranie. W przypadku walut dane w plikach zip są aktualizowane do 11 lipca. A jeśli grasz po stronie RU, pliki * .hst dla diamentów i pająków oraz #CAT są aktualizowane do 10 lipca.

Davidg3
11-30-2021 19:52, 19:52
wydaje mi się, że nie rozumiem o czym mówisz? czy nie jest to historia konta wszystkich transakcji, które otrzymujesz na swojej platformie? oprócz handlu? pomiędzy handlem a nowościami? czy to właśnie mówisz o mojej platformie, pokazuje mi całą moją historię tutaj? mam dostęp do nich obecnie?
Chodzi o dane dotyczące kleszczy, historię zmian cen.