PDA

Zobacz pełną wersję : MT4 Kup Stop na Bid zamiast Ask



Gergak14941993
08-18-2011 13:22, 13:22
Kiedy umieszczasz oczekujące zlecenie kupna na górze tak jak na pasku wewnętrznym, uruchamia się, gdy cena Ask osiągnie ten poziom, co oznacza, że ​​spread 3 pipsy i cena dostaje 2 pipsy od górnej części taktu i odwraca się, wchodzi do handlu, chociaż cena nigdy nie przekroczyła poprzeczki. Czy istnieje sposób na uruchomienie go, gdy cena Bid osiągnie określony poziom zamiast ceny Ask?

Wiem, że mógłbym postawić wyższy poziom wejściowy, aby uwzględnić spread, ale spread zmienia się zawsze o niewielką kwotę, więc nie byłby tak dokładny.

oxrisixxa14
07-02-2021 05:37, 05:37
Pomyślałabym, że jeśli chcesz zamówić natychmiastowe zamówienie, twoja prośba jest bardzo łatwa do zakodowania. Ale ponieważ składasz zamówienie oczekujące, tj. Przyszłe wydarzenie, musisz podać cenę kupna, wysyłając zamówienie oczekujące, więc jedyną dostępną opcją jest oszacowanie oferty, poprzez podanie wartości wejściowych i wartości. w twojej logice handlowej.

ICORSAC
09-04-2021 04:04, 04:04
Wydaje się, że dobrze rozumiesz sytuację i dostarczyłeś odpowiedź na swoje pytanie. Nie ma sposobu, aby to zrobić za pomocą platformy MT4. Skrypt lub EA może sobie z tym poradzić, jeśli masz umiejętności kodowania. Możesz spróbować przeszukać i na pewno znajdziesz wiele oczekujących skryptów zamówień, ale obsługa wyszukiwania zmiennego będzie wyzwaniem.

Gergak14941993
09-04-2021 05:25, 05:25
W porządku, dzięki. Miałem wrażenie, że muszę napisaćznaleźć scenariusz, ale chciałem się upewnić, że nie ma prostszej alternatywy.

Wydaje się, że dobrze rozumiesz sytuację i dostarczyłeś odpowiedź na swoje pytanie. Nie ma sposobu, aby to zrobić za pomocą platformy MT4. Skrypt lub EA może sobie z tym poradzić, jeśli masz umiejętności kodowania. Możesz spróbować przeszukać i na pewno znajdziesz wiele oczekujących skryptów zamówień, ale obsługa wyszukiwania zmiennego będzie wyzwaniem.

Wydaje się, że dobrze rozumiesz sytuację i dostarczyłeś odpowiedź na swoje pytanie. Nie ma sposobu, aby to zrobić za pomocą platformy MT4. Skrypt lub EA może sobie z tym poradzić, jeśli masz umiejętności kodowania. Możesz spróbować przeszukać i na pewno znajdziesz wiele oczekujących skryptów zamówień, ale obsługa wyszukiwania zmiennego będzie wyzwaniem.

livmoorethwzombie
09-04-2021 06:46, 06:46
To tylko jeden sposób, dzięki któremu pipety dają przewagę brokerowi!

akxsol.alzola
09-04-2021 08:07, 08:07
Czy ktoś wie o takim EA lub chciałby go zakodować? na przykład. obecna cena to 1.2900, którą chcę kupić tylko wtedy, gdy jak tylko licytuje 1,2910 z powodu wahań spreadów, nie wiem, jaka będzie pierwsza cena wywoławcza, gdy cena osiągnie 1,2910, więc nie mogę ustawić zlecenia buy-stop; i ponieważ nie wiem kiedy osiągnie się 1,2910, może godzin, nie chcę wysyłać zamówienia na rynku, więc EA, którego szukam, spowodowałoby zakup, gdy stawka trafi 1.2910 obecny spread dzięki

akxsol.alzola
09-04-2021 10:48, 10:48
tak, to prawda, EA zrobi to dla mnie w momencie, gdy cena dotrze do określonej ceny oferty, a EA to unika: A] wpatrując się w ekran przez wiele godzin B] brakuje najlepszego wypełnienia, jeśli cena ma się znaleźć bezpośrednio na północ C] i co najważniejsze , wciągając się w handel przed sygnałem handlowym, w wyniku spreadu rosnącego tuż poniżej mojej ceny progowej, mam nadzieję, że jest tam EA

.... musisz podać cenę Ask, wysyłając zamówienie oczekujące,

.... musisz podać cenę Ask, wysyłając zamówienie oczekujące,

Gehorita
09-04-2021 12:09, 12:09
tak, to prawda, EA zrobi to dla mnie w momencie, gdy cena dotrze do określonej ceny oferty, a EA to unika: A] wpatrując się w ekran przez wiele godzin B] brakuje najlepszego wypełnienia, jeśli cena ma się znaleźć bezpośrednio na północ C] i co najważniejsze , wciągając się w handel przed sygnałem handlowym, w wyniku spreadu rosnącego tuż poniżej mojej ceny progowej, mam nadzieję, że jest tam EA [cytat]
Witaj Peter, znalazłeś takiego EA? Ja również dokładnie tego szukam.