PDA

Zobacz pełną wersję : Analiza techniczna Bitcoin



AsseBoksy
06-15-2013 05:55, 05:55
1 Załącznik (y) Analiza techniczna Bitcoin

Wątek ten poświęcony jest analizie technicznej różnych par Bitcoin i krypto-walut. Moją własną preferowaną metodą jest analiza Elliotta Wave w połączeniu z relacjami Fibonacciego w akcji cenowej jako sposób zrozumienia przeszłych działań i prognozowania przyszłych zachowań cenowych. Jednak analizy i dyskusje w tym wątku nie są ograniczone do tych metod.

Z ogólną nowością kryptowalut i ilością otaczającego ich hype - a konkretnie Bitcoin - ten wątek będzie służył zarówno jako wymiana wiedzy, jak i repozytorium dla solidnej technicznej analizy szybko rozwijającego się rynku kryptowalut.

Krótkie wprowadzenie do Bitcoin

Bitcoin jest najbardziej znanym z wielu kryptowalut obecnie znajdujących się w obiegu. Waluta (kod walutowy: BTC) to cyfrowy token wartości, który jest rozliczany przez zdecentralizowaną sieć peer-to-peer składającą się z jej użytkowników - zarówno kupujących, jak i sprzedających. Ten sam algorytm kryptograficzny, który szyfruje i przenosi BTC dookoła sieci, jest również odpowiedzialny za mechanizm powolnego uwalniania, dzięki któremu w ciągu zaledwie stu lat zostanie wydane maksymalnie 21 milionów BTC. Logika stojąca za tą egią stopniowego uwalniania polega na zapewnieniu niedoboru w emulacji zasobów takich jak złoto. W przedłużeniu porównania, Bitcoiny powstają w procesie zwanym wydobywaniem.

BTC spotkało się z dużym zainteresowaniem mediów po katastrofie spekulacyjnej bańki w kwietniu 2013 r. Podobnie, uwaga prasy skupiła się na niedawnych przypadkach nieprzestrzegania amerykańskich przepisów finansowych przez niektóre giełdy Bitcoin.

Kupno i sprzedaż BTC jest możliwe za pośrednictwem kilku giełd, z których największa (według dziennego wolumenu) jest obecnie
https://mtgox.com. Kilku brokerów detalicznych oferuje kontrakty na opcje BTC, ale długie i krótkie kontrakty CFD są zazwyczaj niedostępne, z wyjątkiem mniejszych brokerów rozpoczynających działalność.

Oficjalna strona internetowa:
http://bitcoin.org/en/

Wykresy:
http://bitcoincharts.com/charts

Infografika:
http://www.totaltrader.com.au/11891/bitcoin-nice-infographic-the-encryption-standard/

Historia cen Bitcoinów

Bitcoin zaczął handlować na poziomie 0,04 USD w 2009 roku i osiągnął bezprecedensowy wzrost o ponad 5 000% w ciągu 3 lat przed awarią w kwietniu 2013 roku.


https://www.forex-instant.com/attachments/15190492021271428942.jpg

Od kwietnia do czerwca 2013 r. BTCUSD konsoliduje się wokół poziomu ceny 120 USD.

Brokerzy

Osobiście używam
https://mtgox.comi ich API, które daje mi bezpośredni dostęp do największego rynku BTCUSD bez pośrednika pośredniczącego. Mt.Gox pobiera 0,6% od wszystkich zakupów BTC (bez opłat za sprzedaż). Niektórzy brokerzy oferują długiekrótkie kontrakty i opcje binarne, ale nie odpowiadają mojej obecnej egii handlowej z Bitcoinem. Mt.Gox jest, niestety, podatna na zakłócenia cenowe, a ich system zamówień może się znacznie różnić podczas rynkowych szaleństw. Z tego powodu wolę nie uczestniczyć w zajętych godzinach, składając zamówienia i stanowiska w okresach ciszy.

Zasady na forum

Niespodziewanie temat wątku generuje sporą dawkę emocji i często prowadzi do dezorientacji z udziałem spolaryzowanych opinii. Aby zapobiec pożarom i zachować profesjonalny ton w tym wątku, następujące zasady naziemne będą miały zastosowanie do wszystkich członków i gości zamieszczających tutaj: Ten wątek istnieje w przypadku współpracy technicznej analizy bitcoinów i cenników krypto-walutowych . Posty powinny szanować temat wątku i mogą z niego wychodzić ze względu na dzielenie się wiedzą związaną z tematem. Opublikowanym prognozom i prognozom powinna towarzyszyć tabela lub inny obiekt techniczny ilustrujący twoje oświadczenie. Rasistowska, seksistowska, homofobiczna lub jakakolwiek inna forma mowy nienawiści nie będzie tolerowana ani tolerowana w tym wątku. Silny język nie służy celom ani tonowi publicznego forum, dlatego powinieneś wybrać swoje słowa i mieć na myśli inne osoby, kiedy publikujesz. W zależności od uznania twórcy wątkumoderatorów i gości mogą zostać poproszeni o edycję swoich postów. Przeklinanie lub obraźliwy język skierowany na inny plakat jest niedopuszczalny, a jego autor nie będzie chroniony przed Moderatorami Fabryki Forex. Uszkodzone lub obiektywnie negatywne plakaty będą blokowane przed publikacją bez wcześniejszej dyskusji. Ja,, mam absolutne zdanie - do ostatniego słowa i to jest ostateczne.
Ograniczenie odpowiedzialności
Analiza i liczba fal w tym wątku są osobistymi interpretacjami i mają charakter spekulacyjny. Zgodnie ze zdrowym rozsądkiem nie należy interpretować żadnych zaleceń (lub dorozumianych) jako rekomendacji handlowej. Plakat nie będzie odpowiedzialny za jakiekolwiek y poniesione w wyniku.

AsseBoksy
08-19-2023 00:24, 00:24
16 czerwca jest to moja preferowana liczba dla BTCUSD. Cena akcji wydaje się być w trakcie korekty topu kwietniowego, wracając do średniej około 120,00. Jeśli korekta jest bliskie ukończenia, możemy spodziewać się, że jakakolwiek fala prześwietla gwałtowny impuls pięciokrotny do poprzedniej poprawki, która wynosi około 160-170. Cokolwiek innego oznaczałoby przedłużającą się korektę, która może trwać kilka miesięcy. Fioletowy pasek w przedziale cenowym 60-80 to poziom drugiej fali przedłużonej piątej, która stała się topem kwietnia. W związku z tym korekta dotknęła już poprzedniej linii bazowej, a prawami poprawka może się skończyć, stąd moja liczba alternatywna. Jeśli BTC wykona podmuch w górę, jak rysuje się na niebiesko, może to być spekulacyjna fala trzecia. Moim zdaniem BTC wykazuje cechy klasy aktywów towarowych, która ma tendencję do gwałtownych wahań bez zauważalnego postępu w górę. Jednak na razie czekam, aby zobaczyć, jaka jest cena. Jeśli wskaźniki wskazują na rozbieżność w zakresie nowych niskich cen, otworzę pozycję średniej wielkości i dodaję do niej cenę, która spowoduje obniżenie niskich cen. Księga zamówień Mt.Gox pokazuje ogromną koncentrację zamówień Kup poniżej 20,00, więc nie oczekuję, że cena pozostanie poniżej 50,00 przez dłużej niż kilka minut. Moim początkowym celem dla upthrust jest poprzednia korekta wysoka 167,00 - 50% zniesienie kliszy katastrofy. Jeśli akcja boczna będzie kontynuowana, jest to prosta sprawa, aby wskaźniki wskazywały działania I, robot!
http://ubuntuone.com/7RZufaYNLNN9cOmCucwdY8

Oxray91ll
08-19-2023 01:44, 01:44
Cześć gl z gwintem

AsseBoksy
08-19-2023 03:05, 03:05
Cześć gl z gwintem
Hej Luis! Dziękuję i najlepsze życzenia również dla Ciebie - Twój wkład tutaj jest zawsze mile widziany

galocrok
08-19-2023 04:26, 04:26
Wszystko, co może stracić połowę swojej wartości w ciągu 1 dnia, jest bezwartościowe.

AsseBoksy
08-19-2023 05:47, 05:47
Wszystko, co może stracić połowę swojej wartości w ciągu 1 dnia, jest bezwartościowe.
Yuri, rozumiem twój sceptycyzm, ale pamiętaj o szerszym obrazie: po wielkich wiecach (bańkach spekulacyjnych) prawie wszystkie instrumenty rynkowe w pewnym momencie w przeszłości straciły połowę (lub więcej) ich wartości w wypadku. Jest to normalny rozwój cen i jest znany jako druga fala w terminologii Elliotta Wave. Takie sytuacje można znaleźć w większości par walutowych, indeksach (Dow, FTSE itp.) I towarach. Jako przedsiębiorca Twoim zadaniem jest zastosowanie TA do ekstremalnych ruchów cenowych i wydostanie się z zyskiem, jeśli pojawią się oznaki oczekującej korekty. To, co widzimy na wykresie Bitcoin, moim zdaniem jest atutem we wczesnym rozwoju i ogromnym potencjałem do wzrostu. Istnieje kilka niebezpieczeństw, takich jak banowanie w Stanach Zjednoczonych lub łamanie kodów kryptograficznych, ale dopóki nie staną się problemami, Bitcoin stanowi dobry instrument do wymiany - i łatwe - akcja cenowa BTCUSD rozgrywa się jak podręcznikowa lekcja wskaźnikowa prawdopodobnie dlatego, że rynek bitcoinów jest młody i nie ma wtrącania się do banku centralnego. Witamy i przeczytaj Zasady forum na stronie 1

galocrok
08-19-2023 07:07, 07:07
Przepraszam, ale nie rozumiem twojego optymizmu. Po tym, jak instrument rozpadnie się na 80% inwestorów, tylko fanatycy nadal wierzą, że znowu się podniesie. Jeśli grasz w podręczniki, sprzedaj 50% wstecz i nie oglądaj się za siebie.

ArleetGmith
08-19-2023 08:28, 08:28
Podwajałem swoje pieniądze na fali tuż za główną falą. To była dla mnie niemarzająca fala. Łatwo zauważyć i handlować. Myślę o bitcoinie jako o pewnym ryzyku. Za każdym razem coś może spowodować awarię. O ile nie ma idealnego ustawienia, to trzymam się z dala. Jeśli cena spadnie poniżej 80 USD, to mogę wrócić. Ale na razie ... Zauważyłem, że cena jest zgodna z paskami na wykresie 4-godzinnym.

AsseBoksy
08-19-2023 09:49, 09:49
Podwajałem swoje pieniądze na fali tuż za główną falą. To była dla mnie niemarzająca fala. Łatwo zauważyć i handlować. Myślę o bitcoinie jako o pewnym ryzyku. Za każdym razem coś może spowodować awarię. O ile nie ma idealnego ustawienia, to trzymam się z dala. Jeśli cena spadnie poniżej 80 USD, to mogę wrócić. Ale na razie ... Zauważyłem, że cena jest zgodna z paskami na wykresie 4-godzinnym.
Witaj mikeinaa, sprawdź zasady forum i ciesz się wątkiem! Zgadzam się z tobą o tym, bardzo szanując techników. To dość nietypowe, jak się okazuje RSI i ekstremów Stochastic ... Często nie wierzę, że tak będzie, ale na pewno nadejdą wskaźnikiświece i Bitcoin zareaguje. Zauważam, że wiele mediów mówi o manipulowaniu ceną, ale nie widzę tego: jeśli chodzi o analizę EW - akcja cenowa jest podręcznikiem. Być może dlatego, że nie jest powszechnie sprzedawany ... nie ma oczywistego związku z tym, co robi USD: siła USD wywołana przez Fed ostatniej nocy nie wydaje się wpływać na BTCUSD ... Wspomniałeś 4-godzinne wykresy ... która platforma jest używasz?

AsseBoksy
08-19-2023 11:10, 11:10
PA powoli ustawił się niżej wzdłuż dolnej części Fibonacci Fan TL. Przeglądając dziś formacje fal, zauważam, że PA od końca kwietnia wygląda jak trójkąt na falę b fali B. Cena może teraz uczynić jeden bardziej niższym (w fali e trójkąta), zanim wynurzy się do góry w 5 falach. Siła ciągu skierowanego do góry i wewnętrznej struktury fal rozłożonych powinna dać pewne wskazówki co do intencji PA. Powiedziawszy to, wciąż istnieje potencjał poważnego spowolnienia. Nie pokazałem tego na wykresie, ponieważ może wyglądać histo- rycznie w druku! Ostatnie PA z etykiety b (koniec maja) może być pierwszymi 2 falami 5w fali C. W tym liczeniu pierwsza struktura 5w będzie oznaczona jako 1 zamiast c, a ruch 3w w górę oznaczony 2 zamiast d. Prawdopodobieństwo tego liczenia jest wzmocnione przez fakt, że fala 2 (d na wykresie) odzyskała 61,8% fali 1 (c na wykresie). Jeśli tak się rzeczywiście stanie, możemy zobaczyć BTCUSD poniżej 50 USD w silnej wyprzedaży! Jednak na razie trzymam się liczenia pokazanego na niebiesko na poniższym wykresie.
http://ubuntuone.com/5hR7eJnwjBzTGMWwcIYBFV

ArleetGmith
08-19-2023 12:31, 12:31
Formowanie prętów w wieku 80 stopni na dzień po naciśnięciu. Czas na długie wejście. Szukam 120

GuperBarboide
08-19-2023 13:51, 13:51
Dla mnie wszystko poniżej 70/60/50 jest szansą na kupno. Ludzie obecnie rzucają bitcoiny, przenosząc porażkę na wyższe ceny. Wierzę, że tak się stanie. Dynamika wygląda następująco: spada cena. ludzie kupują. ludzie trzymają się przez jakiś czas, czekając, aż cena wzrośnie. JEŚLI to nie nastąpi przez jakiś czas, ludzie będą mieli dość i zrzucą ponownie swoje gospodarstwa. cena przenosi się do nowego niskiego poziomu i powtarza ten sam proces. Zakończy się, gdy ceny odejdą od niego. wtedy możemy zobaczyć trochę piku na volatily i znowu głośności. Wierzę, że jeśli ceny znowu wzrosną, media zaczną zwracać uwagę (znowu) i więcej ludzi się zgromadzi. #volatility

AsseBoksy
08-19-2023 15:12, 15:12
Dla mnie wszystko poniżej 70/60/50 jest szansą na kupno. ... Zakończy się, gdy ceny odejdą od niego. wtedy możemy zobaczyć trochę piku na volatily i znowu głośności. Wierzę, że jeśli ceny znowu wzrosną, media zaczną zwracać uwagę (znowu) i więcej ludzi się zgromadzi. #volatility
Witaj Primadonna! sprawdź zasady forum (moja standardowa pierwsza odpowiedź). Interesujące komentarze i dobra uwaga na temat uwagi mediów. Jak wspomina też @mineinaa, wchodzimy teraz w obszar oporu (potencjalnie popytowy) poniżej 70 i możemy zobaczyć, że 50/55 testowano jako poprzedni niski i ”psychiczny” poziom. Dziwne, że media nie potrafiły wypowiedzieć się na temat ostatnich minimów. Wydaje mi się, że kiedy zaczynamy widzieć artykuły o upadku bitcoinów i mroku bitcoinów oraz wielkich nazwach wyrażających negatywność, zabrzmi sygnał kupowania kontrahenta!

EtersalGsake
08-19-2023 16:33, 16:33
{quote} Witaj Primadonna! sprawdź zasady forum (moja standardowa pierwsza odpowiedź). Interesujące komentarze i dobra uwaga na temat uwagi mediów. Jak wspomina też @mineinaa, wchodzimy teraz w obszar oporu (potencjalnie popytowy) poniżej 70 i możemy zobaczyć, że 50/55 testowano jako poprzedni niski i ”psychiczny” poziom. Dziwne, że media nie potrafiły wypowiedzieć się na temat ostatnich minimów. Wydaje mi się, że kiedy zaczynamy widzieć artykuły o upadku bitcoinów i mroku bitcoinów oraz wielkich nazwach wyrażających negatywność, zabrzmi sygnał kupowania kontrahenta!
Cześć . tak, jeśli widzisz te ”demotyfikacje bitcoinów”, a cena spada, to ich nieme pieniądze opuszczają rynek, co jest dobrą okazją do kupna. Chciałbyś handlować z głupimi ludźmi, z pewnością wygrywając w dłuższej perspektywie.

rtta
08-19-2023 17:54, 17:54
Cześć Venzen Bardzo ciekawy wątek naprawdę Bardzo pouczający, trzymaj się dobrej pracy (jestem Fatima Rugatu, również śledzę twoje wątki) Wiwaty

AsseBoksy
08-19-2023 19:14, 19:14
{quote} Hello. tak, jeśli widzisz te ”demotyfikacje bitcoinów”, a cena spada, to ich nieme pieniądze opuszczają rynek, co jest dobrą okazją do kupna. Chciałbyś handlować z głupimi ludźmi, z pewnością wygrywając w dłuższej perspektywie.
Dezerteruj mnie ... tak jest ... tak bez serca! dzięki za bezmyślne głowy i jak widać z PA, zmierzamy do kolejnego spowolnienia.

AsseBoksy
08-19-2023 20:35, 20:35
Cześć Venzen Bardzo ciekawy wątek naprawdę Bardzo pouczający, trzymaj się dobrej pracy (jestem Fatima Rugatu, również śledzę twoje wątki) Wiwaty
Cześć Fatima! Dobrze cię tu widzieć! Tak, od kilku tygodni jestem zajęty innymi transakcjami, a moja aktywność na Rugatu wynosi zero. Wyślę ci e-mail, jak to omówiłem!

AsseBoksy
08-19-2023 21:56, 21:56
Racja, dzięki bankom mamy dobry uchwyt dla naszego konta falowego. TA w ten weekend jest intensywny ze wszystkim, co dzieje się po FOMC bez zdarzeń, więc muszę zająć się wieloma zadaniami na wielu wykresach. Nie będę omawiał tutaj żadnej analizy, z wyjątkiem tego, że tak powiem: BTCUSD spada o 3 fale i może osiągnąć co najmniej poprzednie minima w przedziale cenowym 60 lat. Zobaczmy, co niszą wydruki, a następnie zaktualizuj licznik. Odbicie od dołu może po prostu wysłać Bitcoin na północ, by śledzić złoto i USD w nadchodzącej wyższej ery.
http://ubuntuone.com/5mfwrCEJNKtsUdfgaDAXBQ

aspkrami
08-19-2023 23:17, 23:17
Ciekawi mnie płynność na tym rynku i dlaczego ktokolwiek mógłby go kiedykolwiek wymieniać, gdy istnieje więcej opcji płynnych (takich jak waluty narodowe). Nie wyobrażam sobie nawet miliarda dziennych obrotów. Chociaż nie jest to podstawa Przesłanką stojącą za bitcoinem jest to, że powinien on z czasem docenić, ponieważ monety stają się coraz trudniejsze do wydobycia? W każdym razie, jestem pewien, że najlepszym sposobem na wymianę bitcoinów jest po prostu spojrzenie na USDx. Wciąż .. nie widząc punktu Powodzenia z tym jednak! Może to być o wiele większy rynek pewnego dnia.

AsseBoksy
08-20-2023 00:37, 00:37
Ciekawi mnie płynność na tym rynku i dlaczego ktokolwiek mógłby go kiedykolwiek wymieniać, gdy istnieje więcej opcji płynnych (takich jak waluty narodowe). Nie wyobrażam sobie nawet miliarda dziennych obrotów. Chociaż nie jest to podstawa Przesłanką stojącą za bitcoinem jest to, że powinien on z czasem docenić, ponieważ monety stają się coraz trudniejsze do wydobycia? W każdym razie, jestem pewien, że najlepszym sposobem na wymianę bitcoinów jest po prostu spojrzenie na USDx. Wciąż .. nie widząc punktu Powodzenia z tym jednak! Może to być o wiele większy rynek pewnego dnia.
cześć R2R i witajcie, podnieście dobry punkt. Płynność jest niewielka, a rynek jest niedojrzały, ale ma to swoje zalety: 1) zaskakująca przewidywalność z perspektywy PA, a także przywiązanie podręcznika do klasycznych sygnałów odwracających wskaźniki 2) podstawowa wymiana Mt Gox pobiera prowizję od zakupu (ale nie od sprzedaży ) i to wszystko kosztuje uczestnictwo - nie ma opłat za konto, dostęp do ich kanału i jego API jest bezpłatny i nie ma pośredników: kupuj i sprzedawaj BTC i przeliczaj na waluty według własnego uznania. Transakcje są natychmiastowe i możesz przenieść wszystkie swoje zasoby na pulpit, kiedy tylko chcesz. 3) zmienność (dla zwinnych i szybkich) To naprawdę nie jest konwencjonalny instrument handlowy - prowizja od zakupu i brak krótkiej sprzedaży sprawia, że ​​handel w ciągu dnia jest nieopłacalny, zamiast tego uważam to za długoterminowy sklep z zakupem i magazynowaniem Na szczycie przeliczam Bitcoiny do USD i na dole kupić BTC ponownie i może dodać. Długo Bitcoin powinien albo mocno docenić (jeśli jest popyt), albo zniknąć w śmietniku historii. Sądzę jednak, że argumenty przemawiające za masową aprobatą są silniejsze niż argumenty przemawiające za nieużytkiem i warte spekulacji o wartości kilkuset dolarów. BTW - dla mnie to nie koreluje z indeksem USD, a wykresy bardziej przypominają giełdę - spójrz na tę bańkę internetową do kwietnia!

zetaoxsda
08-20-2023 01:58, 01:58
Faktem numerycznym jest, że bitcoin nie ma monopolu na technologię blockchain. Technologia Blockchain jest darmowa Cena bitcoin opiera się na manipulacji i większym głupku. Nie ma nic wspólnego z jego użytecznością. Atrakcją Bitcoina jest to, że manipulatorzy obiecują głupcom, że mogą być bogaci bez ciężkiej pracy, bez bycia przedsiębiorczym, bez bycia inteligentnym czy wymagającym wykształcenia. Jeśli posiadasz bitcoin, zostałeś zmanipulowany.

Xaltrok
08-20-2023 03:19, 03:19
Mój brat ma 4 bitcoiny, ale stracił hasło ... Wydobywał je, gdy bitcoin wynosił 200-250 $. W tym czasie zaproponował, żebyśmy kupili 100-150 bitcoinów, ale odmówiłem ... co było oszałamiająco głupią decyzją, a teraz naprawdę mi przykro z tego powodu. On zawsze wydaje się wiedzieć, gdzie są łatwe pieniądze. Praca inteligentna, nie twarda jest jednym z jego ulubionych cytatów ...

aevc
08-20-2023 04:40, 04:40
Faktem numerycznym jest, że bitcoin nie ma monopolu na technologię blockchain. Technologia Blockchain jest darmowa Cena bitcoin opiera się na manipulacji i większym głupku. Nie ma nic wspólnego z jego użytecznością. Atrakcją Bitcoina jest to, że manipulatorzy obiecują głupcom, że mogą być bogaci bez ciężkiej pracy, bez bycia przedsiębiorczym, bez bycia inteligentnym czy wymagającym wykształcenia. Jeśli posiadasz bitcoin, zostałeś zmanipulowany.
Kupiłem Bitcoiny zbyt późno, wiosną 2016 roku, w cenie 4xx - 6xx $ i zatrzymałem się na początku 2017 roku na 1100 $. Sprzedawane ~ 70% w obszarze 13500 - 18500. Zachowaj i przenieś do innych krypt na resztę. Lubię być manipulowany w ten sposób

misakxrieta
08-20-2023 06:01, 06:01
Venzen próbował mnie wciągnąć do Bitcoinów w 2013 roku, nie miałem wtedy żadnego zainteresowania, tak jak teraz ... ile oni mieli wtedy znowu, przypomnijcie mi ... nie, nie ?!)

miiGweliS
08-20-2023 07:21, 07:21
bit coin prawdopodobnie będzie 11000 .. a stamtąd jego przyszłość zresetuje ... 80% prawdopodobieństwo bessish przenieść stamtąd ..

tahikiry
08-20-2023 08:42, 08:42
Noobs w tym wątku, w tym OP, chce szybko wzbogacić się kupując Bitcoin. Zapomnij o ciężkiej pracy Zapomnij o tworzeniu świetnego biznesu Zapomnij o robieniu rzeczy lepiej, mądrzej Kupuj Bitcoin i zarabiaj
https://www.youtube.com/embed/dxR6MCEzSo0nullTechnologia Blockchain jest bezpłatna. Bitcoin nie jest właścicielem blockchain. Jest to podstawowa analiza, której większość noobów nie ma. Nie subskrybuję tego wątku. Nie popieram tego.
Niestety, jako sprzedawcy detaliczni, większość z nas nie ma kanałów danych niezbędnych do połączenia podstaw z działaniami cenowymi w krótkich ramach czasowych. Mamy obsesję zamiast o identyfikacji fleksji i dążeniu do trendów. W tym przypadku mamy przesunięcie ceny z 68,7 USD w momencie ogłoszenia do 22 200 USD. Zasadniczo trudne do analizy, dyskusyjne, aby poprawnie interpretować, ale rzeczywistość jest taka, że ​​ruch jest znaczący i korzystny, jeśli pozostaniesz eczny i bezstronny.

idoaygarde
08-20-2023 10:03, 10:03
Wczoraj rozmawiałem z profesjonalistami, zarządzając 4 milionami dolarów na krypto. Długo wszedł w BTC na 12000 na bitrexie z 1 milionem. Powiedział, że dopiero wtedy rozbił się btc, teraz mógł wziąć całą objętość, jak chce. Wcześniej niemożliwe było nawet 500 000 dolarów, aby wybrać pozycję quitly. Wiele dużych pieniędzy wprowadzono poniżej 8000, to było jak nóż obracający się w ranie dla handlu detalicznego. Teraz widzi wzrost o 300-500 procent do czerwca, a potem znowu nastąpi awaria. Powinieneś w pracy domowej studiować wykresy W i charakterystykę ruchów cen bitcoinowych. ETH może wzrosnąć do 3000. 80 000 btc Powiedział również latem, że 1400 altów zostanie zniszczonych, jak zawsze w przypadku manii. Wielu jego inwestorów rzuciło monetami w najniższych punktach i uciekło. Mówi, że jest dobrze, musisz mieć bile. Pokazał także tę samą sytuację w przypadku awarii SPX500. Wiele podobieństw. Widzi kolejną wspaniałą okazję w krachu na giełdzie.

elxerchu3
08-20-2023 11:24, 11:24
Pytanie za milion dolarów - czy ostatnio najniższy był na poziomie 6k najniższy, zanim cena zaczęła spadać? Czy też zobaczymy kolejny niski poziom, zanim rzeczywisty byk przejmie kontrolę?

aevc
08-20-2023 12:44, 12:44
{quote} Niestety, jako handlowcom detalicznym, większość z nas nie ma kanałów danych niezbędnych do połączenia podstaw z działaniami cenowymi w krótkich ramach czasowych. Mamy obsesję zamiast o identyfikacji fleksji i dążeniu do trendów. W tym przypadku mamy przesunięcie ceny z 68,7 USD w momencie ogłoszenia do 22 200 USD. Zasadniczo trudne do analizy, dyskusyjne, aby poprawnie interpretować, ale rzeczywistość jest taka, że ​​ruch jest znaczący i korzystny, jeśli pozostaniesz eczny i bezstronny.
Sytuacja z plikami danych różni się znacznie od akcjikontraktów futuresfx. Istnieje ponad 100 giełd, ponad 1500 walut. Usługi konsolidacji danych, takie jak Coinmarketcap, Cryptocomcare, ... cierpią z powodu opóźnień. Świat handlu kryptograficznego wymaga dużego rozwoju infrastruktury. BTW Opracowuję modele matematyczne dla kryptoindykatów.

aevc
08-20-2023 14:05, 14:05
Pytanie za milion dolarów - czy ostatnio najniższy był na poziomie 6k najniższy, zanim cena zaczęła spadać? Czy też zobaczymy kolejny niski poziom, zanim rzeczywisty byk przejmie kontrolę?
Istnieje silna strefa oporu na obszarze ~ 10.000 $. Odciągnięcie z tego miejsca jest bardzo prawdopodobnym IMHO.

aevc
08-20-2023 15:26, 15:26
Noobs w tym wątku, w tym OP, chce szybko wzbogacić się kupując Bitcoin. Zapomnij o ciężkiej pracy Zapomnij o tworzeniu świetnego biznesu Zapomnij o robieniu rzeczy lepiej, mądrzej Kupuj Bitcoin i zarabiaj
https://www.youtube.com/embed/dxR6MCEzSo0nullTechnologia Blockchain jest bezpłatna. Bitcoin nie jest właścicielem blockchain. Jest to podstawowa analiza, której większość noobów nie ma. Nie subskrybuję tego wątku. Nie popieram tego.
O sposób! Osoba, która nic nie zrobiła na forum, ale obraża ludzi, nie popiera wątku rozpoczętego 4 lata przed tym, jak przyszedł na forum. Myślę, że ten wątek będzie aktywny długo po tym, jak opuści to forum.

Gas
08-20-2023 16:47, 16:47
1 Załącznik (y) ualizacja Bitcoin dla różnych. ramy czasowe oparte na materiałach denMark.
https://www.forex-instant.com/attachments/15190492511840465102.jpg

LDL989
08-20-2023 18:07, 18:07
1 ualizacja załączników:
https://www.forex-instant.com/attachments/15190492532103266042.jpg(Ramy czasowe: 4 godziny)

yeybu31
08-20-2023 19:28, 19:28
1 Załącznik (-i)

Pytanie za milion dolarów - czy ostatnio najniższy był na poziomie 6k najniższy, zanim cena zaczęła spadać? Czy też zobaczymy kolejny niski poziom, zanim rzeczywisty byk przejmie kontrolę?
Hmm. Dobre pytanie. Pozwól, że zapytam - jakie ramy handlujeszinwestujesz!?!? Jeśli jesteś handlowcem na dzień - możesz znowu zanurzyć ... może spaść niżej ... lub wyżej .... Jeśli jesteś inwestorem - jest to okazja, aby kupić za 10000 $ lub 8k lub 12 lub 6. Wszystko! W przyszłym roku będziesz pytał ... # 8220; był ostatnio niski o 25 tys. Najniższych # 8220; ...... lub ...... czy Trumpy drukuje kolejne 5 trylionów dolarów na budowę stacji kosmicznej !? ?? Po prostu mówiąc z mojej perspektywy ... Przypomnienie wykresu !!! Cierpliwość!!!
https://www.forex-instant.com/attachments/15190492551908217369.jpg

yeybu31
08-20-2023 20:49, 20:49
... Technologia Blockchain jest darmowa. ... Cena bitcoin opiera się na manipulacji i większym głupku. . Nie ma to nic wspólnego z jego użytecznością. ... Jeśli posiadasz bitcoin, zostałeś zmanipulowany.
Ha !!! Po prostu publikujesz, żeby zapytać, dlaczego wciąż jęczysz po tym, jak dałem ci ostatni raz? I zacytuj 3 najgłupsze zdania !!! Soooo blockchain jest darmowy, bitcoin jest darmowy ??? Duuhhhh wybierz jeden darmowy smartfon ... lub darmowy banknot .... Duhhhh. LOL . Bitcoin, crypto nie ma użyteczności ??? LOL . Manipulacja .... lub środek zaradczy od FED, Trumpa, głupców z EBC ????? Płacz później!!! 10 200 dolarów dzisiaj Mój wykres powyżej mówi dla mnie. I zgadzam się z Venzenem na odwiedziny w 18600 roku ... ale czy będzie na górze?

Gas
08-20-2023 22:10, 22:10
1 Załącznik (s) Bitcoin: porównanie cyklu 4-y
https://www.forex-instant.com/attachments/15190492581935327097.jpg

iulg
08-20-2023 23:31, 23:31
Bitcoin: 4-y-cykliczne porównanie Sixer {image}
Jeśli wycofa się po 15k poniżej 10k, to tak, to zima niedźwiedzi jest tutaj. Jeśli trafimy 20k na jego grę. Pamiętaj, że w tym roku sprzedawane są usd przez smart money.

dasakgcuxxy
08-21-2023 00:51, 00:51
1 Załącznik (y) Bitcoin Godzinny = Byczy Silny opór = 10 000 Stop utracony = 9 400
https://www.forex-instant.com/attachments/1519049260874490810.jpg

yeybu31
08-21-2023 02:12, 02:12
To oświadczenie JPM popchnęło wszystkie kryptowaluty:
https://stopthefud.wordpress.com/2018/02/15/jpmorgan/Sześć
Dzięki Sixer za fajny link !!! Soo kłamcy na JPM, po awarii Bitcoin, po zakupie ton ..... w końcu przyznają, że jest dobrze !!! .... Ten raport daje inwestorom instytucjonalnym zaufanie do Bitcoin. Obecnie większość inwestorów Bitcoin to inwestorzy detaliczni. Teraz, gdy główny bank instytucjonalny wspiera Bitcoin, spodziewaj się powodzi większej liczby graczy na rynku, być może nawet samego JPMorgan. To także otwiera nową erę w krypto-walucie. Banki zaczynają zdawać sobie sprawę, że nie muszą być wrogami Bitcoin i zaczynają ponownie oceniać swoje stanowisko w Bitcoin. Cierpliwość. Dywersyfikacja. !!

idoaygarde
08-21-2023 03:33, 03:33
wygląda na to, że wsparcie wynosi 10 000, opór 12 000. Wiedząc, że ,, inwestorzy ”mają czerwone 60 miliardów, skrócę poniżej 10000 i będę uważać na punkt wejścia około 8000

Oxrisa1911
08-21-2023 04:54, 04:54
Nie znaczy to, że podąży tą samą ścieżką, jednak pokazuje, że fala 1 trwa chwilę, aby uzyskać jakikolwiek pęd, a fala 2 jest zwykle głęboka, zabierając cię prawie z powrotem tam, gdzie zaczynała się od nowa. To jest, kiedy kupić. Później w tym roku według wagi ...
Myślę, że masz w zasadzie rację, ale oczywiście cele, które narysowałeś, znacznie zaniżają zmienność BTC. To jeszcze nie koniec marca i już widzieliśmy, jak się zrywa ponad 10.000. Czy będziemy musieli poczekać do końca roku, aby zobaczyć powrót do 5000 (a może nawet do 20K)? Myślę, że nie.