PDA

Zobacz pełną wersję : 2 lub -500, czy możemy ”oszukać” rynek?



Coralthehuoxs
08-29-2018 08:26, 08:26
Zastanawiam się przez jakiś czas, czy byłoby to możliwe, aby handlować około 10 razy dziennie, aby uzyskać 2 pipsy, przy czym SL 500 wynosi konto.

hejterzy nienawidzą wątku, ale jest to test, NIE polecam handlowania w ten sposób ani nie handluję w ten sposób - teoria brzmi, jak trudno jest zrobić 2 pipsy, zanim stracisz 500? jeśli myślisz o tym w odwrotnym kierunku, po prostu masz 2 pip SL i 500 TP i robisz to dobrze.

Spróbuję go z 2 kontami, po 25 funtów każda, jedną z 250p SL i jedną z 500p SL. Będę ręcznie zamykać transakcje o 19:00 czasu brytyjskiego i zacznę handlować około godziny 13 czasu brytyjskiego.

cała krytyka została przyjęta, nie daję sh ** - jak wcześniej wspomniano, nie handluję w ten sposób i nie promuję handlu w ten sposób.

Cachorro
12-14-2021 11:15, 11:15
Zastanawiam się przez jakiś czas, czy byłoby to możliwe, aby handlować około 10 razy dziennie, aby uzyskać 2 pipsy, przy czym SL 500 wynosi konto. hejterzy nienawidzą wątku, ale jest to test, NIE polecam handlowania w ten sposób ani nie handluję w ten sposób - teoria brzmi, jak trudno jest zrobić 2 pipsy, zanim stracisz 500? jeśli myślisz o tym w odwrotnym kierunku, po prostu masz 2 pip SL i 500 TP i robisz to dobrze. Spróbuję go z 2 kontami, po 25 funtów każda, jedną z 250p SL i jedną z 500p SL. Będę ręcznie zamykać transakcje o 19:00 czasu brytyjskiego ...
statystycznie rzecz biorąc, musisz wygrać 250 transakcji w jednym rzędzie, aby pokryć jedną ę. więc możesz wygrać wiele transakcji, ponieważ jesteś bliżej 2 pipsów niż 500 pipsów. ale jedna a zniszczy 250 wygranych.

Coralthehuoxs
12-14-2021 12:36, 12:36
{quote} statystycznie mówiąc, musisz wygrać 250 transakcji w jednym rzędzie, aby pokryć jedną ę. więc możesz wygrać wiele transakcji, ponieważ jesteś bliżej 2 pipsów niż 500 pipsów. ale jedna a zniszczy 250 wygranych.
1 miesiące warte ... to też oznaczałoby, że za kilka godzin musiałaby mi wysłać 250 pipsów przeciwko mnie, przyjmę, że zamknięcie o 19.00 obniży y.

Coralthehuoxs
12-14-2021 13:57, 13:57
Spróbuję opublikować mapę wszystkich transakcji pod koniec dnia ...

Habugwt
12-14-2021 15:17, 15:17
Zastanawiam się przez jakiś czas, czy byłoby to możliwe, aby handlować około 10 razy dziennie, aby uzyskać 2 pipsy, przy czym SL 500 wynosi konto. hejterzy nienawidzą wątku, ale jest to test, NIE polecam handlowania w ten sposób ani nie handluję w ten sposób - teoria brzmi, jak trudno jest zrobić 2 pipsy, zanim stracisz 500? jeśli myślisz o tym w odwrotnym kierunku, po prostu masz 2 pip SL i 500 TP i robisz to dobrze. Spróbuję go z 2 kontami, po 25 funtów każda, jedną z 250p SL i jedną z 500p SL. Będę ręcznie zamykać transakcje o 19:00 czasu brytyjskiego ...
zamknij transakcje o 19:00 czasu brytyjskiego tak tecnically to nie jest egia 500pip sl. masz limit czasu

Coralthehuoxs
12-14-2021 16:38, 16:38
{quote} zamknij transakcje o 19:00 czasu brytyjskiego, więc technicznie to nie jest egia 500 pipsów .. masz limit czasu
Tak, teoretycznie konta nie powinny nigdy dostać 500 pipsów w dół.

oxrta3498
12-14-2021 17:59, 17:59
Dono o teorii, ale bez zainteresowania, przygotował demo o wartości 100 USD z 30 dźwignią i eksploratorem handlu. Internetowy sprzedawca tylko tak jak w pracy, więc nie ma sztucznej inteligencji, aby wykonać TP, więc nie zawsze może to być dokładnie 2 pipsy. Dzisiaj i piątek na to demo, nie mogę podzielić się moją uwagę

Oladeolaxxa
12-14-2021 19:20, 19:20
Wiele osób uważa, że ​​Risk and Reward to jedyne mierniki udanego handlu. Zapominają o najważniejszym: Prawdopodobieństwo. Statystycznie prawdopodobieństwo trafienia celu przed zatrzymaniem wynosi 250: 1. Jeśli wziąłbyś ten handel w kółko z czasem, technicznie byś się załamał. Prawdopodobnie wygrałbyś 250 razy za każdego przegranego, ale wtedy przegrany zlikwidowałby twoje wygrane. To jest to samo dla losowej wymiany 1: 1, losowej 1: 2 lub losowej 1:10 nagrody za ryzyko. (spread i prowizja podpowiada skala przeciwko tobie). Prawdopodobieństwo można zwiększyć, stosując trend - np. Zatrzymaj zamówienie powyżej dobrego paska sygnału powyżej średniej ruchomej. Lub zamówienie rynkowe, gdy rynek porusza się szybko. Robię to cały czas, czasami wielokrotnie, aby złapać kilka pipsówpunktów. Prawdopodobieństwo może być dalej zwiększone, jeśli wprowadzasz skalę, gdy handel idzie przeciwko tobie. Dodaj mniej, a następnie wydostań się po średniej cenie pierwotnego handlu i skali handlu; unikanie na obydwu) Skalcy (w tym ja - gdy warunki rynkowe na to zasługują) robią te rzeczy przez cały czas i mogą być bardzo skuteczne. 2 pipsy z ryzykiem 500 są dość ekstremalne. Zazwyczaj chodziłem na 4 i ryzykowałem 10. Ale kiedy stosujesz prawdopodobieństwo na swoją korzyść, matematyka działa.

Coralthehuoxs
12-14-2021 20:41, 20:41
Nie mogę opublikować mapy deql przez kilka dni, ponieważ jestem w Chorwacji, zacząłem oba konta z 50 funtów zamiast 25 funtów, jeden jest obecnie na 57 funtów i jeden na 54 funtów, mam lekkiego biegacza na jednym z transakcje pobierające opłatę przekraczającą 2 pipsy. Mogłem naprawdę zrobić z arkuszem kalkulacyjnym

Coralthehuoxs
12-14-2021 22:01, 22:01
Myślę, że potrzebowałby on wielkości pozycji za pips, który powinien wynosić równowartość500 i równowagę250 dla każdego konta. 17 * £pips powinien dawać dzienne zyski, dodać to do poprzedniego dnia i powinien dać przybliżoną prognozę wzrostu rachunków - wszystko wydaje się bardzo łatwe naprawdę ... jeśli to naprawdę działa, to zaczną wycofywać się co tydzień i zmniejszają ryzyko

oxrta3498
12-14-2021 23:22, 23:22
10 z rzędu bez większego wysiłku, dopóki wiadomości prawie nie wyczyściły brytyjskiego Pieniądza - powinny w rzeczywistości być mikro kontem i żadnym handlem nowościami

Coralthehuoxs
12-15-2021 00:43, 00:43
10 z rzędu bez większego wysiłku, dopóki wiadomości prawie nie wyczyściły brytyjskiego Pieniądza - powinny w rzeczywistości być mikro kontem i żadnym handlem nowościami
Co się stało? Osiągnąłeś dzienny cel w 10 transakcjach, a następnie kontynuujesz kolejne 10, po prostu czekając, aż rynek pójdzie przeciwko tobie, jeśli nie masz limitu dziennego

{quote} Co się stało? Osiągnąłeś dzienny cel w 10 transakcjach, a następnie kontynuujesz kolejne 10, po prostu czekając, aż rynek pójdzie przeciwko tobie, jeśli nie masz limitu dziennego
Skończyłem dzień na 58 i 55

Coralthehuoxs
12-15-2021 02:04, 02:04
{quote} Co się stało? Osiągnąłeś dzienny cel w 10 transakcjach, a następnie kontynuujesz kolejne 10, po prostu czekając, aż rynek pójdzie przeciwko tobie, jeśli nie masz limitu dziennego
Skończyłem dzień na 58 i 55 i teraz zmniejsz twoje y, jesteś 1 dzień w dół i na koncie demo, musisz mieć tę dyscyplinę, aby ciąć transakcje bez względu na koszt, w przeciwnym razie będziesz na zawsze pozostawiając je, aż w końcu twój 0

Sixxador
12-15-2021 03:24, 03:24
To świetny pomysł, ale po co zawracać sobie głowę planowaniem transakcji, wystarczy ręcznie przetestować kilka tygodni i zobaczyć, co się stanie. Zrobisz to za kilka godzin, zamiast siedzieć przez miesiąc. W każdym razie 500 pipsów to nie tylko katastrofalna a, to a końca dni. Wyobraźcie sobie wszystkie dni i tygodnie, w których będziecie siedzieć na rękach, czekając na uderzenie stoplossa. Jak mógłbyś odzyskać 2 pipsy na raz z y 500 pipsów, to jest nie do utrzymania. Stwórz regułę przeciwnika i zatrzymaj się przy 12 pipsach, z przeciwnymi kierunkami 5 masz teraz 17 pipsów ... będziesz zbierać tony 2 pipsowych zysków każdego dnia.

oxrta3498
12-15-2021 04:45, 04:45
{quote} Co się stało? Osiągnąłeś dzienny cel w 10 transakcjach i jen kontynuowałeś z kolejnymi 10, twój tylko czekał, aż rynek pójdzie przeciwko tobie, jeśli nie masz dziennego limitu {quote} skończyłem dzień na 58 i 55
Ta część reguły, o której zapomniałem. Właściwie udało mi się zamknąć między długim a krótkim. Rodzaj żywego mans hedgingowych, ponieważ różnica między transakcjami wynosi 70 pipsów
https://www.forex-instant.com/attachments/1542980521.pngMyślałem (niebezpiecznie) Oprócz tego, że potrzebuję być lepszym sprzedawcą niż ja, nie jestem zmęczony, a ograniczenie do 10 transakcji dziennie może trochę pomóc. Jeśli ktoś miałby zautomatyzować to, wystarczyłoby, gdyby w przypadku y 30 pipsów pomógłby zmienić egię, aby umożliwić handel odzyskiwanie z zyskiem większym niż 2 pipsy, co oznacza zatrzymanie na końcu o%. b, lub częściowe zamknięcie na poziomie 2 pipsów i pozwolenie reszcie na bieg ze zmienną% szlakiem (czy to Ben Bickmans% trail ea.)

Coralthehuoxs
12-15-2021 06:06, 06:06
To świetny pomysł, ale po co zawracać sobie głowę planowaniem transakcji, wystarczy ręcznie przetestować kilka tygodni i zobaczyć, co się stanie. Zrobisz to za kilka godzin, zamiast siedzieć przez miesiąc. W każdym razie 500 pipsów to nie tylko katastrofalna a, to a końca dni. Wyobraźcie sobie wszystkie dni i tygodnie, w których będziecie siedzieć na rękach, czekając na uderzenie stoplossa. Jak mógłbyś odzyskać 2 pipsy na raz z y 500 pipsów, to jest nie do utrzymania. Stwórz regułę antykierunkową i zatrzymaj się przy 12 pestkach, z przeciwnymi kierunkami 5, które masz teraz ...
Chodzi o to, że jesteś blisko 19 czasu brytyjskiego, handluję majorami, kiedy widziałeś, że któryś z nich przesuwa 500 pipsów dziennie ... jeśli mam 300 lat, to muszę wyciąć i wykończyć ę, wygrał nie będzie końcem świata

oxrta3498
12-15-2021 07:27, 07:27
Nie mogę uwierzyć, że konto wciąż żyje, nie ma planu, w zasadzie losowe transakcje i 100 pip drawów itd. Ale otworzyłem kolejne demo i wystrzeliłem starą sztuczną inteligencję, zaciśniętą z 2 pipsów na 1 pip w następujący sposób. Przy 10 punktach, jedna blokada pip w 5 punktach i szlak, który przy 50% przez jedną minutę w ciągu 2 minut, jeśli handel nadal będzie realny w 25% i po 3 minutach, jeśli nadal będzie w handlu, niech szlak osiągnie 100 punktów. tylko jedna z 25 transakcji osiąga tak daleko, ale ściślejszy start jest wyraźną premią, bez SL, dopóki nie osiągniesz zysku, prawie pozwala ci strzelać długo lub krótko, albo obu jednocześnie, tak jak zrobiłem to podczas testów. Różnica w współczynniku zysku jest duża, a zwroty o wiele mniejsze, oczywiście jest dziwna ucieczka w złym kierunku, ale 1 pips wydaje się ograniczać je do około połowy kwoty, którą dostałem z tylko 2 pipsami TP. Ale to jest na demo z dobrymi spreadami, nie ma pojęcia, jak to będzie działać na żywo w następny poniedziałek.

Habugwt
12-15-2021 08:48, 08:48
{quote} Chodzi o to, że jesteś blisko o 19:00 czasu brytyjskiego, handluję majorami, kiedy widziałeś, że któryś z nich przesuwa 500 pipsów dziennie ... jeśli mam 300 lat, to trzeba będzie ciąć i faworyzować ę , to nie będzie koniec świata
nie ma sensu zarządzać ryzykiem w tej kwocie. Uważam, że punktem tego egu jest całkowite uniknięcie y. 1-2 pipsy zysku każdego dnia lub każdej konfiguracji. nie dopuszczaj do tego limitu czasowego. po prostu wykonaj. 1 a i gotowe. jaki jest sens odzyskania y 300 pip z 1-2 pipsami.

Coralthehuoxs
12-15-2021 10:08, 10:08
{quote} nie ma sensu zarządzać ryzykiem w tej kwocie. Uważam, że punktem tego egu jest całkowite uniknięcie y. 1-2 pipsy zysku każdego dnia lub każdej konfiguracji. nie dopuszczaj do tego limitu czasowego. po prostu wykonaj. 1 a i gotowe. jaki jest sens odzyskania y 300 pip z 1-2 pipsami.
Jakie są szanse na przesunięcie o 300 pipsów w ue W 1 dzień? Punkt zamknięcia pozycji o godzinie 19:00 1) ogranicza ę 2) oznacza, że ​​możesz handlować następnego dnia, jeśli opuścisz pozycję, nie możesz brać transakcji następnego dnia, ponieważ zwiększasz ryzyko Czy to powoduje sens ? W każdym razie, zobaczę, jak to idzie, jest naciągane i fantastyczne, ale jednocześnie nie wydaje się zbyt trudne. Jeśli dojdę do pozycji konsekwentnego robienia 100 dziennie, to mogę ją wycofać. Może pomóc w dyscyplinie i zarządzaniu. Pomaga także przy wpisywaniu, łatwo jest odpalić na tym myśleniu, że masz gwarancję zysku, jeśli myślisz o swoich wpisach, aby zyskać 2 pipsy w czasie dajesz więcej dyscypliny, jeśli myślisz o tym za 2 pipsy, to pomyślisz o kiedy kierujesz większy zysk na normalne konto.

Coralthehuoxs
12-15-2021 11:29, 11:29
#Dzień 3 - Wielkość partii teraz odpowiednio o 0,13 £ i 0,26 £. Rachunki są na 60,78 £ i 61,18 £.

Habugwt
12-15-2021 12:50, 12:50
1 Załącznik (-i)

{quote} Jakie są szanse na przesunięcie o 300 pipsów w ue W 1 dzień? Punkt zamknięcia pozycji o godzinie 19:00 1) ogranicza ę 2) oznacza, że ​​możesz handlować następnego dnia, jeśli opuścisz pozycję, nie możesz brać transakcji następnego dnia, ponieważ zwiększasz ryzyko Czy to powoduje sens ? W każdym razie, zobaczę, jak to idzie, jest naciągane i fantastyczne, ale jednocześnie nie wydaje się zbyt trudne. Jeśli dojdę do pozycji konsekwentnego robienia 100 dziennie, to mogę ją wycofać. Może pomóc w dyscyplinie i zarządzaniu. Pomaga również w wpisach, ...
Chodzi mi o to, że ograniczenie czasu do tej egii faktycznie zwiększa twoje szanse na przegraną. To powinno być na wyczerpaniu. Pełny przystanek lub mały zysk. Wiem, że osiągniesz ę w wysokości -50 lub -100 w czasie zamknięcia. Następnie co. .25 do 50x dobre transakcje po prostu be ponownie. Twoje equity będzie wyglądało mniej więcej tak, jeśli nałożysz limit czasu. Widziałem to tyle razy w tym systemie. Musisz zwolnić swoje zlecenia, aby zwiększyć swoje szanse
https://www.forex-instant.com/attachments/1542980967710823229.jpg

oxrta3498
12-15-2021 14:11, 14:11
2 Załącznik (s) 27 transakcji wygrał 3 przegrane TP 2 pipsy SL 500 pips Wygraj stosunek 90% normalny dla mojego scalpinga, zyski nie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1542980958.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1542980959.pngImo różnica w stosunku do normalnego skalpowania polega na zmniejszeniu y o maksymalnie 10 lub mniej Eksplorator handlu poniżej, aby to przetestować, zostawię go na weekend

Coralthehuoxs
12-15-2021 15:31, 15:31
#Dzień 3 - Wielkość partii teraz odpowiednio o 0,13 £ i 0,26 £. Rachunki są na 60,78 £ i 61,18 £.
Dzień 4 43,74 £ i 64,32 £. Łatwy dzień, w ogóle kierunek na UE, handlowałem cały dzień dzisiaj, a nie tylko sesją nas, ponieważ jestem na wakacjach i nie chcę siedzieć za kartą telefoniczną przez całe popołudnie tylko dla nas. Być może będę musiał doładować konta do około 200, aby ominąć ten malutki faze, nie nudzę się ani nie czuję, ale wydaje mi się, że wartość może zmniejszyć koncentrację. Zobaczę, czy uda mi się zdobyć biegacza na breakoutu, gdzie to możliwe, i nie tylko złapię 2 pipsy za handel

Coralthehuoxs
12-15-2021 16:52, 16:52
{quote} Dzień # 4 63,74 £ i 64,32 £. Łatwy dzień, w ogóle kierunek na UE, handlowałem cały dzień dzisiaj, a nie tylko sesją nas, ponieważ jestem na wakacjach i nie chcę siedzieć za kartą telefoniczną przez całe popołudnie tylko dla nas. Być może będę musiał doładować konta do około 200, aby ominąć ten malutki faze, nie nudzę się ani nie czuję, ale wydaje mi się, że wartość może zmniejszyć koncentrację. Zobaczę, czy uda mi się zdobyć biegacza na breakoutu, gdzie to możliwe, i nie tylko złapię 2 pipsy za handel
Dzień # 5 55,61 £ (67,57 £) i 67,03 £ (70,71 £). Uwzględniając wypłaty w ue w godzinach porannych, Londyn zmienił kierunek i przylgnął do niego, handlowałem tylko Londynem, ponieważ byłem po południu.

Agwpk
12-15-2021 18:13, 18:13
pozwól mi powiedzieć, że wypróbowałem twój pomysł 6 lub 7 razy tak, wygrasz dużo, ale to nie zadziała pod koniec ..... w odwrotnej cenie końcowej i stracisz wszystko, co wciąż pamiętam audusd i usdcad kupiłem audusd i nagle spadłem do teraz ponad 500 pipsów nawet i inne transakcje na usdcad również idą w kierunku ponad 700 pipsów bez nawet 1 pip .. i wiele wspomnień, gdy cena odwróciła się przeciwko mnie ponad 500 nawet .... straciłem wiele kont w tych eksperymentach .... więc nie bądźcie zadowoleni z tymczasowych zysków. rynek zgwałci cię później: v .... spróbowaliśmy tego przed tobą
https://www.forex-instant.com/attachments/1542980959.png--- zrobiłem to eksperymenty, więc mam z tym doświadczenie

13gheesa
12-15-2021 19:34, 19:34
Zastanawiam się przez jakiś czas, czy byłoby to możliwe, aby wymieniać około 10 razy dziennie, aby uzyskać 2 pipsy, z SL 500.
Ale kto naprawdę daje gówno. Lol

Coralthehuoxs
12-15-2021 20:54, 20:54
{quote} Ale kto naprawdę daje gówno. Lol
Jasne, dlatego opublikowałeś LOL

Coralthehuoxs
12-15-2021 22:15, 22:15
pozwól mi powiedzieć, że wypróbowałem twój pomysł 6 lub 7 razy tak, wygrasz dużo, ale to nie zadziała pod koniec ..... w odwrotnej cenie końcowej i stracisz wszystko, co wciąż pamiętam audusd i usdcad kupiłem audusd i nagle spadłem do teraz ponad 500 pipsów nawet i inne transakcje na usdcad również idą w kierunku ponad 700 pipsów bez nawet 1 pip .. i wiele wspomnień, gdy cena odwróciła się przeciwko mnie ponad 500 nawet .... straciłem wiele kont w tych eksperymentach .... więc nie bądźcie zadowoleni z tymczasowych zysków. rynek zgwałci cię później ...
Właśnie walczę, żeby zobaczyć, jak nie zrobiłeś 2 pipsów. Jeśli uda mi się dostać do 1500 funtów, będę blisko 100 funtów dziennie, wycofam to każdego dnia, więc przynajmniej zyskam, jeśli coś pójdzie nie tak.

Coralthehuoxs
12-15-2021 23:36, 23:36
{quote} Dzień # 4 63,74 £ i 64,32 £. Łatwy dzień, w ogóle kierunek na UE, handlowałem cały dzień dzisiaj, a nie tylko sesją nas, ponieważ jestem na wakacjach i nie chcę siedzieć za kartą telefoniczną przez całe popołudnie tylko dla nas. Być może będę musiał doładować konta do około 200, aby ominąć ten malutki faze, nie nudzę się ani nie czuję, ale wydaje mi się, że wartość może zmniejszyć koncentrację. Zobaczę, czy uda mi się zdobyć biegacza na breakoutu, gdzie to możliwe, i nie tylko złapię 2 pipsy za handel
Dzień # 5 £ 72 (74,16 £) i 81,60 £ (86,08 £) Dziś na GU. Mam zamiar usunąć GU z listy, głupie ruchy ostatnich kilku dni.

13gheesa
12-16-2021 00:57, 00:57
{quote} Jasne, dlatego opublikowałeś LOL
tak ... Zaczynam zamieniać się w trolla, tym więcej czasu spędzam na tej stronie

patricaybp
12-16-2021 02:18, 02:18
byłoby interesujące zobaczyć drugie konto, które wykonuje odwrotnie. umieścić tp 500 i SL 2 ( spread?). byłoby interesujące zobaczyć, które konto działa lepiej, wysokie TP lub niskie TP. (Rozpiętość marży w analizie), Bez konkretnej krawędzi lub planu powinny one jednakowo działać w teorii, nie?

13gheesa
12-16-2021 03:38, 03:38
czy śmierć za 1000 cięć jest interesująca?

Coralthehuoxs
12-16-2021 04:59, 04:59
byłoby interesujące zobaczyć drugie konto, które wykonuje odwrotnie. umieścić tp 500 i SL 2 ( spread?). byłoby interesujące zobaczyć, które konto działa lepiej, wysokie TP lub niskie TP. (Rozpiętość marży w analizie), Bez konkretnej krawędzi lub planu powinny one jednakowo działać w teorii, nie?
dobrze moje główne konto handluję od 3 do 10 jako SL (zwykle) i tp przez 100 przez większość czasu, i pomyślałem, że jest to nieco odwrotnie. Czytałem post od członka, który odniósł sukces, kiedy zacząłem pracę, mniej czasu w handlu oznacza mniejsze ryzyko, że zysk zamieni się w pył, a ta teoria staje się ekstremalna i widzę, jak daleko może się posunąć, jeśli się nie uda - Zastanawiam się, ile osób zachowało udokumentowany zapis przebiegu w ciągu x dnitygodnimiesięcy, przy czym koncentracja i właściwa ścieżka mogą prowadzić konto do życia wystarczająco długo, aby dokonać wypłat przed wydmuchem. może nie - zobaczę, czy mogę się dowiedzieć.

Coralthehuoxs
12-16-2021 06:20, 06:20
{quote} tak ... Zaczynam zamieniać się w trolla, tym więcej czasu spędzam na tej stronie
najwyraźniej ci się podoba, inaczej nie pisałbyś, chyba że nie masz nic lepszego do roboty? Nie mam pojęcia, i nie obchodzi mnie to.

DlIsK
12-16-2021 07:41, 07:41
ten facet do tej pory dobrze sobie radzi
https://www.zulutrade.com/trader/369854/tradingotwiera do 8 pozycji z TP 6-7 i SL 150 tylko czeka na crash ...

lulayssa1337
12-16-2021 09:01, 09:01
byłoby interesujące zobaczyć drugie konto, które wykonuje odwrotnie. umieścić tp 500 i SL 2 ( spread?). byłoby interesujące zobaczyć, które konto działa lepiej, wysokie TP lub niskie TP. (Rozpiętość marży w analizie), Bez konkretnej krawędzi lub planu powinny one jednakowo działać w teorii, nie?
Wydaje mi się, że 2 pip SL zawsze zostanie wyjęte, może 20 lub 30 pipsów.

Coralthehuoxs
12-16-2021 10:22, 10:22
Im nadal tkwi w handlu UE atm, 1,1560 - RZECZYWIŚCIE dlaczego powiedziałem, że nie zamierzam handlować Londynem, kierunek prosty. tak czy inaczej, konto wynosi 125 funtów, ponieważ złapałem biegacza na terenie UE z 1,1642 wczoraj, to było na 150 funtów, ale dałem trochę z powrotem.

Coralthehuoxs
12-16-2021 11:43, 11:43
Im nadal tkwi w handlu UE atm, 1,1560 - RZECZYWIŚCIE dlaczego powiedziałem, że nie zamierzam handlować Londynem, kierunek prosty. tak czy inaczej, konto wynosi 125 funtów, ponieważ złapałem biegacza na terenie UE z 1,1642 wczoraj, to było na 150 funtów, ale dałem trochę z powrotem.
Nadal utknąłem i dałem kolejne 25 z powrotem na rynek ... nudne teraz, ten handel stracił moje 2 pip tp o 0,1 pipsa ... jego teraz -120.

Coralthehuoxs
12-16-2021 13:04, 13:04
{quote} wciąż tkwił i dał kolejne 25 z powrotem na rynek ... nudne teraz, ten handel stracił moje 2 pipsy tp o 0,1 pipsa ... teraz wynosi -120.
0,1 kurwa pip. genialny - tak czy inaczej, trzeba to poczekać.

Coralthehuoxs
12-16-2021 14:24, 14:24
Nie byłem w pobliżu, aby publikować tak często, starając się przekazywać aktualizacje tu i tam - obecnie na 190 - miałem innego biegacza na eu wcześniej od 1.1710 do 1.1655 - nadal utknąłem w eu krótkim niższym.

Coralthehuoxs
12-16-2021 15:45, 15:45
nie był w stanie opublikować ostatnich kilku dni, z powrotem z hol i z powrotem do pracy - konto odpowiednio na poziomie 95 i 75. Utknąłem teraz w handlu w UE o godzinie 1.1562, spóźniłem się z moim TP o 0,1, obecnie niektóre z brytyjskich firm i latają. NUDNY