PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie: Czy można wygrać, używając egii innej osoby?



Agwpk
09-01-2018 04:34, 04:34
myślisz, że możesz wygrać na dłuższą metę używając egii kogoś? lub możemy po prostu powiedzieć, że wszystko na stronie internetowej jest bezużyteczne i trzeba zainwestować czas, aby znaleźć własną drogę, czy ktoś był w stanie czerpać zyski z wykorzystaniem innej egii przez dłuższy okres przynajmniej przez rok?

oxraylttegasro
11-30-2021 15:52, 15:52
Najlepszym sposobem jest nauczenie się, jak budować własną egię. To nie będzie długoterminowy zysk z handlu, jeśli poszukujesz szwedów. Musisz rozwinąć swoją przewagę na rynku.

Lsebotr
11-30-2021 17:13, 17:13
Najlepszym sposobem jest nauczenie się, jak budować własną egię. To nie będzie długoterminowy zysk z handlu, jeśli poszukujesz szwedów. Musisz rozwinąć swoją przewagę na rynku.
To prawda, uczę się na własnej skórze: buduj swój własny system i pozostań tam przez całe życie, utwórz to,

Gorkaex
11-30-2021 18:33, 18:33
Dobrze im używa denya (Scalp INC dla wszystkich walut) i RSI (21) ze egią wyprowadzeń linii trendu M1. Od tego czasu był opłacalny
https://www.forex-instant.com/attachments/1543005184.png

Agwpk
11-30-2021 19:54, 19:54
znajduję dużo egii online i wiele w udemy byłem ciekawy, czy to naprawdę działa na dłuższą metę, czy to wszystko jest bezużyteczne, o ile nie ty, który to wymyślił

xuturblade
11-30-2021 21:15, 21:15
myślisz, że możesz wygrać na dłuższą metę używając egii kogoś? lub możemy po prostu powiedzieć, że wszystko na stronie internetowej jest bezużyteczne i trzeba zainwestować czas, aby znaleźć własną drogę, czy ktoś był w stanie czerpać zyski z wykorzystaniem innej egii przez dłuższy okres przynajmniej przez rok?
Systematyczne egie oparte na regułach można nauczyć się i przenosić z zachowaniem wierności (np. Eksperyment ”s” lub handel algorytmiczny), natomiast dyskrecjonalny obrót jest zależny od pojęcia ”umiejętności” i ”tolerancji ryzyka”, które trudno jest określić ilościowo, a zatem najlepiej pozostawić indywidualnym preferencjom i doświadczeniu.

podttipk
11-30-2021 22:36, 22:36
myślisz, że możesz wygrać na dłuższą metę używając egii kogoś? lub możemy po prostu powiedzieć, że wszystko na stronie internetowej jest bezużyteczne i trzeba zainwestować czas, aby znaleźć własną drogę, czy ktoś był w stanie czerpać zyski z wykorzystaniem innej egii przez dłuższy okres przynajmniej przez rok?
Nie. Możesz zawrzeć określone zasady w handlu, ale egia musi należeć do ciebie. Jeśli nie zostanie to zrobione, przedsiębiorca będzie walczył, gdy egia innej osoby zacznie ponosić y. Przedsiębiorca musi dokładnie wiedzieć, dlaczego robi to, co robi. Jeśli tego nie zrobią, nie zaufają egii, zaczną zmieniać zasady, handel zemstą, handel, handel, wszystkie zwykłe pułapki.

Arrtta
11-30-2021 23:56, 23:56
myślisz, że możesz wygrać na dłuższą metę używając egii kogoś? lub możemy po prostu powiedzieć, że wszystko na stronie internetowej jest bezużyteczne i trzeba zainwestować czas, aby znaleźć własną drogę, czy ktoś był w stanie czerpać zyski z wykorzystaniem innej egii przez dłuższy okres przynajmniej przez rok?
Możliwe, ale mało prawdopodobne. Strategia handlowa dopasowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy jest bardziej unikalna niż odpowiednia para butów. Mam krótką, szeroką stopę z wysokim podbiciem. Po latach zakupów znalazłem New Balance w rozmiarze 8, aby był idealnym codziennym butem dla ME. Jakie są szanse, że mój wybór będzie działał dla Ciebie. Plan handlu jest dużo bardziej zaangażowany niż wybór obuwia.

irisa448
12-01-2021 01:17, 01:17
Strategia osoby powinna opierać się na ... 1. Wiedząc, jak zwykle działa para. Wiedząc, która pora dnia się porusza, jego średni ruch. Jego cechy i osobowość. 2. Znajomość siebie jako przedsiębiorcy bardzo dobrze .. Wiedząc wszystko o sobie. Być może lepiej zarabiasz na początku sesji. Być może ssać w NFP. Być może czujesz się komfortowo przez kilka godzin. Być może możesz tolerować jedynie wypłatę 30 pipsów. Kiedy znasz siebie i parę naprawdę dobrze .. Możesz wybrać najlepsze dla siebie i zbudować egię dopasowaną do twojej osobowości. Myślę, że będziesz mieć o wiele więcej sukcesów i radości, gdy będziesz budować własną egię. Ale potrzeba wielu lat, aby dojść do tego punktu. Bardzo rzadko można spotkać kogokolwiek na tym poziomie w ciągu pierwszych 3 lat. Potraktowanie rynku może potrwać do 5-6 lat. Wiele rynków jest sezonowych może być powolna w lecie, lub dziwne w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Dlatego lata muszą oglądać rynek, zanim będzie można go przewidzieć. Problem ze egią innych narodów polega na tym, że zostały zbudowane dla nich, nie dla ciebie. Nie widzisz rynku w taki sam sposób jak on. Był zbudowany wokół ich krawędzi, a nie twojego. Nie widzę, żeby działał przez długi czas.

lok.izzuierdo
12-01-2021 02:38, 02:38
Cóż, Argentyna i Portugalia nie mogły dojść do finału, transakcje nie są różne. Dla mnie każda ręka jest zwycięzcą, a każda ręka przegrana. chodzi o to, że wyobrażamy sobie o wiele więcej niż to, co się dzieje wokół. Podejmij dowolną egię, przestrzegaj zasad i Zarządzania Ryzykiem. Wynik jednak jak każda inna gra nie jest w twojej dłoni, ale ile wysiłku wkładasz, by analizować wykres poza ustalonymi zasadami, robi dla mnie różnicę. Rozsądek jest bardzo ważny, jest powód, dla którego tylko najlepsi są w zespole, dlaczego spodziewasz się, że forex będzie inny ... nie jest. Nikt nie odnosi sukcesów w żadnej dziedzinie, to tylko ilość, jeśli wkładany przez nią wysiłek określa wynik, jaki otrzymają. Komplikujemy to, co nie jest, nie sądzisz? Jak zawsze, Zrób co możesz, a resztę zapomnij
https://www.forex-instant.com/attachments/1543005184.pngPozdrawiam V

Agwpk
12-01-2021 03:59, 03:59
robiłem badania i testowałem moją egię, to naprawdę działa świetnie na wykresie M1, ale kiedy próbuję tego na innych parach, a nawet w różnych ramkach czasowych, wyniki radykalnie zmieniają się z generowania zysku, aby generować y, zrobiłem badania nad wieloma egiami w moim umyśle. , świetnie sprawdza się w h4 na parę AUDCAD, ale na wykresie 5 minut straszny wynik. na podstawie moich badań nie da się znaleźć egii działającej na wszystkie pary i przynosi zysk. także myślę, że to nieprawda, mówiąc, że handluję dużymi ramami czasowymi i myślę, że wszystko zależy od najlepszej pary i najlepszego czasu dla twojej egii. myślę, że to jest jak wojna i musisz wiedzieć, jakie ramy czasowe i jaka jest najlepsza egia lub para, którą chcesz wymienić, zanim dodasz do swojego arsenału. a nie tylko wymieniać wszystkie pary, metale, akcje o tej samej egii i różnych ramach czasowych i oczekiwać tych samych wyników. czy ktokolwiek dokonał eksperymentu i dotarł do tego samego punktu co ja? lub myślisz, że się mylę i znasz kogoś, kto handluje wszystkimi parami we wszystkich ramach czasowych z tą samą egią i nadal zyskuje na dłuższą metę przynajmniej przez rok? osobiście jedyną osobą, którą widziałem milion, był handel tylko na EURUSD. Myślę, że to jest jak wojna, w której musisz wybrać czołgi, myśliwce i okręty, z których będziesz korzystać na wojnie zanim tam pojedziesz. Prawdopodobnie dlatego wielu z nas traci pieniądze? ponieważ wszystko wymieniamy jedną egią, a następnie zaskakujemy, dlaczego nie możemy osiągnąć sukcesu. ponieważ spodziewamy się, że czołgi uderzą w Battleships ... jakie są twoje badania?

aleggasdro
12-01-2021 05:20, 05:20
znajduję dużo egii online i wiele w udemy byłem ciekawy, czy to naprawdę działa na dłuższą metę, czy to wszystko jest bezużyteczne, o ile nie ty, który to wymyślił
A czy łowiska udemy działają?

aleggasdro
12-01-2021 06:40, 06:40
Tak ... Robię to cały czas ... i koduję a .... I wtedy oczywiste jest, że niektóre transakcje nie mają pojęcia, niektórzy handlowcy mają egię, w której reguły nie działają, a niektóre mają doskonałe pomysły .. .. Ale możesz spojrzeć na egię i powiedzieć, czy ma potencjał do pracy: - Nie tylko akcja cenowa, taka jak świeczniki ... Udowodniłam, że to nie działa .... - Wskaźnik często NIE działa, bo tak są. zakodowane, że odmalowują i handlowcy nie wiedzą dlaczego ... - Użyj norm, takich jak RSI ... BRAK odmalowania po zamknięciu świecy oznacza, że ​​max 2 ostatnie świece są odmalowane - Użyj systemów, w których BRAK odmalowania jest możliwy, jak sr, 1-2 -3 i handel siłami .... Zakodowałem swoje własne środowisko, w którym wizualnie widzę transakcje ... MT4 NIE jest dobry do tworzenia ... Jeśli zacznę ponownie, wybiorę inne narzędzie niż MT4!

Agwpk
12-01-2021 08:01, 08:01
{quote} I czy działają udemy?
to mi nie pomogło, właśnie kupiłem dwa kursy o Elliocie i inne o MM, że obie były w porządku, inne 3 kursy nie spełniały mnie i prosiłem o zwrot pieniędzy. w innych dziedzinach, takich jak programowanie, na Udemy znajdują się prawdziwe klejnoty z niewielką ceną w sprzedaży 10 $. podczas gdy kursy te zasługują na więcej, postanowiłem zainwestować moje pieniądze w inne kursy niż wydać je na zakup kursów Forex. czy na kursach Forex są kamienie szlachetne, ale nie są gotowe do podejmowania ryzyka

Giveschy
12-01-2021 09:22, 09:22
Wiele osób handluje za pomocą egii, których nie wymyślili osobiście i zyskują. Bez względu na to, jaką egię zastosujesz, po prostu przetestuj ją szczegółowo, zanim się do niej zaangażujesz, niezależnie od jej pochodzenia.

Athor
12-01-2021 10:43, 10:43
Wypróbowałem kilka egii opracowanych przez innych ludzi, kiedy zacząłem handlować. Nie poszło dobrze. A potem stałem się mądry i zacząłem łączyć różne funkcje różnych egii. To też nie poszło dobrze. Nie udało mi się stworzyć czegoś dochodowego, dopóki nie zbudowałem własnej egii opartej na moich konkretnych preferencjach i nawykach. Nie prawo jako takie, ale moje doświadczenie jako przedsiębiorcy.

podttipk
12-01-2021 12:03, 12:03
Strategia osoby powinna opierać się na ... 1. Wiedząc, jak zwykle działa para. Wiedząc, która pora dnia się porusza, jego średni ruch. Jego cechy i osobowość.
Tak, to się nazywa oczyszczanie danych. Jaki jest średni zasięg? Kiedy jest dzień wymiany? Kiedy jest najlepszy czas na handel. Wszystko to wynika z poważnego potraktowania firmy.

Agwpk
12-01-2021 13:24, 13:24
Wypróbowałem kilka egii opracowanych przez innych ludzi, kiedy zacząłem handlować. Nie poszło dobrze. A potem stałem się mądry i zacząłem łączyć różne funkcje różnych egii. To też nie poszło dobrze. Nie udało mi się stworzyć czegoś dochodowego, dopóki nie zbudowałem własnej egii opartej na moich konkretnych preferencjach i nawykach. Nie prawo jako takie, ale moje doświadczenie jako przedsiębiorcy.
Zgadzam się z tobą, przejąłem to wszystko, myślę, że ciężko jest pracować z kimś innym i osiągać zyski przez długi czas, jeśli to prawda, że ​​nie widzimy, aby wielu handlarzy zawodziło i kontynuowało próbowanie egii i zawodziło raz za razem, Myślę, że to wszystko łączy się z parą, czasem, doświadczeniem i wiedzą, nie możemy znaleźć innej egii i handlować nią, dopóki nie wiemy, dlaczego i jak ta egia się pojawiła i co zrobimy, jeśli warunki rynkowe się zmienią i otrzymamy złe wyniki później ...

Tak, to się nazywa oczyszczanie danych. Jaki jest średni zasięg? Kiedy jest dzień wymiany? Kiedy jest najlepszy czas na handel. Wszystko to wynika z poważnego potraktowania firmy.
to słowo (poważnie traktując biznes) Najlepszą rzeczą, jaką słyszałem przez długi czas, było po prostu otrzymanie egii i zastosowanie jej we wszystkich parach i we wszystkich ramach czasowych, a następnie zrozumiałem, że nie jest to poważna sprawa, każda para i każda ramka czasowa musi ją przyjąć. osobno i przestudiuj go dobrze, zanim zrzucisz swoje inwestycje i dodasz je do swojego arsenału

gebagmc1
12-01-2021 14:45, 14:45
Jest kilka dobrych cytatów z książki Reminiscences of Stock Operator, które w znacznym stopniu kształtują mój pogląd: ”Nie, proszę pana, nikt nie może zarobić dużych pieniędzy na tym, co ktoś inny mu każe.” # 8213; Edwin Lefèvre,
https://www.goodreads.com/work/quotes/55351165jeśli chodzi o to, czy Fred jest na wakacjach, czy do ciebie zadzwoni, gdy nadejdzie czas na wyjście, czy też powie ci, ile postawić na każdą transakcję na podstawie twojego salda i osobistych lęków i pragnień. Miłego dnia wszyscy uczą się Forex One Pip na raz Fred

Asitaa87
12-01-2021 16:06, 16:06
EFEKT OBSERWATORA: W fizyce efekt Obserwatora jest teorią, że samo obserwowanie sytuacji lub zjawiska koniecznie zmienia to zjawisko. Często wynika to z instrumentów, które z konieczności zmieniają stan tego, co mierzą w jakiś sposób. EFEKT OSOBOWOŚCI: W handlu efekt osobowości jest teorią, że przedsiębiorca usiłujący wymienić system lub metodologię innego przedsiębiorcy koniecznie zmienia system lub metodologię. Jest to często wynikiem systemu osobowości i wierzeń przedsiębiorcy, który z konieczności predysponuje przedsiębiorcę do zmiany systemu, tak aby był bardziej spójny z systemem osobowości i wiary.

Giveschy
12-01-2021 17:27, 17:27
Wypróbowałem kilka egii opracowanych przez innych ludzi, kiedy zacząłem handlować. Nie poszło dobrze. A potem stałem się mądry i zacząłem łączyć różne funkcje różnych egii. To też nie poszło dobrze. Nie udało mi się stworzyć czegoś dochodowego, dopóki nie zbudowałem własnej egii opartej na moich konkretnych preferencjach i nawykach. Nie prawo jako takie, ale moje doświadczenie jako przedsiębiorcy.
Podsumowując, najważniejszą rzeczą, która naprawdę się liczy, jest to, że znalazłeś egię, która przynosi zyski. Wymieniłem się zarówno własnymi egiami, jak i egiami innych ludzi, obaj pracowali dla mnie, więc nie mam żadnych skarg.