PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego nie powinieneś pokazywać, ile zarobiłeś w FX



Gorkaex
09-07-2018 11:55, 11:55
Nie wiem, czy to tylko Ja, czy ktokolwiek inny. Ale za każdym razem, gdy pokażę swoje zyski, które zarobiłem w krótkim czasie moim znajomym, moje wyniki handlowe zaczynają spadać, a następnie trafiam do depozytu zabezpieczającego (zdarzyło się to cztery razy)

Nie wiem, czy to karma, czy coś podobnego.
Moja najlepsza rada jest taka, aby nigdy nie pokazać, ile zarobiłeś lub nawet o tym rozmawiasz. Po prostu powiedz, że świetnie sobie radzisz

Podziel się wrażeniami
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920794.png!

BladeOxgter18
12-15-2021 19:11, 19:11
1 Załącznik (-i)

Nie wiem, czy to tylko Ja, czy ktokolwiek inny. Ale za każdym razem, gdy pokażę swoje zyski, które zarobiłem w krótkim czasie moim przyjaciołom, moje wyniki handlowe zaczynają spadać, a następnie trafiam na wezwanie do uzupełnienia depozytu (zdarzyło się to cztery razy) Nie wiem, czy jego karma lub coś podobnego . Moja najlepsza rada jest taka, aby nigdy nie pokazać, ile zarobiłeś lub nawet o tym rozmawiasz. Po prostu powiedz, że świetnie sobie radzisz Podziel się swoim doświadczeniem
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920794.png!
co ?
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920795.jpg

Lucay987
12-15-2021 20:32, 20:32
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920794.pngpoważnie, jaki jest logiczny związek między pokazaniem komuś zysków, a uzyskaniem w wyniku tego wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego?

Gorkaex
12-15-2021 21:53, 21:53
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920794.pngpoważnie, jaki jest logiczny związek między pokazaniem komuś zysków, a uzyskaniem w wyniku tego wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego?
Nie wiem To mi się nie przydarzyło. Widziałem w grupie Discord o tym. Pomyślałem więc, że może ktoś zforex-instantmoże się z tym nie zgadzać
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920794.png

xx
12-15-2021 23:13, 23:13
Jedynym momentem, w którym ujawni się jego wynik handlowy, jest moment negocjacji z inwestorami. Wszystko inne jest po prostu niedojrzałością.

Lucay987
12-16-2021 00:34, 00:34
{quote} Nie wiem. To mi się nie przydarzyło. Widziałem w grupie Discord o tym. Pomyślałem więc, że może ktoś zforex-instantmoże się z tym nie zgadzać
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920794.pngnastępnie wykonaj działanie odwrotne, jeśli działa: pokaż wyniki znajomych po dużych ach lub wywołaniu depozytu zabezpieczającego i sprawdź, co się stanie.

Gorkaex
12-16-2021 01:55, 01:55
Jedynym momentem, w którym ujawni się jego wynik handlowy, jest moment negocjacji z inwestorami. Wszystko inne jest po prostu niedojrzałością.
W 100% się zgadzam. Zatrzymam to w moim notesie

Gorkaex
12-16-2021 03:16, 03:16
{quote} to działaj odwrotnie, jeśli działa: pokaż wyniki znajomych po dużych ach lub wywołaniu depozytu zabezpieczającego i zobacz, co się stanie.
Wtedy pomyśleliby, że straciłem wszystko
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920794.png. Atleast moje wyzwanie idzie świetnie, bo nikt nie widział, jak wiele zrobiłem

emilayoxraypop
12-16-2021 04:36, 04:36
Problem polega na zadawaniu pytania. Nie jesteście jeszcze na etapie, w którym pragniecie być. Nadal próbujesz potwierdzić swój sukces w jakiejś błędnie skierowanej formie związanej z wierzącym systemem weryfikacji, że podbiłeś to konkretne zadanie. Fakt, że potrzebujesz zewnętrznej akceptacji sukcesu, jest w rzeczywistości głębszą podświadomą wiedzą o czymś przeciwnym. Kiedy osiągnie się ten punkt, nie będziecie wymagać zewnętrznej pochwały

pelirrolo77
12-16-2021 05:57, 05:57
Miałem coś podobnego w przeszłości, kiedy po dobrym starcie zacząłem ekstrapolować moje wygrane w przyszłość, w oparciu o podobny sukces. Wtedy nieuchronnie uderzyłbym w wypłatę. Ale postawiłem to na zbyt dużą pewność siebie i samozadowolenie. Lub innymi słowy, licząc moje kury, zanim się wykluły. Nigdy nie jest to dobry pomysł!

Agwpk
12-16-2021 07:18, 07:18
Nie wiem, czy to tylko Ja, czy ktokolwiek inny. Ale za każdym razem, gdy pokażę swoje zyski, które zarobiłem w krótkim czasie moim przyjaciołom, moje wyniki handlowe zaczynają spadać, a następnie trafiam na wezwanie do uzupełnienia depozytu (zdarzyło się to cztery razy) Nie wiem, czy jego karma lub coś podobnego . Moja najlepsza rada jest taka, aby nigdy nie pokazać, ile zarobiłeś lub nawet o tym rozmawiasz. Po prostu powiedz, że świetnie sobie radzisz Podziel się swoim doświadczeniem
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920794.png!
w niektórych kulturach to prawda, kiedy ludzie widzą, że ktoś ma coś, czego nie chcą, jeśli są w twoim miejscu, w tym momencie jest zła energia lub promień, jakkolwiek chcesz nazwać, ta negatywna energia uderza cię i działa na ciebie źle, jak ktoś ma dobre zdrowie i kiedy ktoś inny zaczyna na niego patrzeć i życzy sobie, żeby był na swoim miejscu, następnego dnia może obudzić chorobę, niektórzy ludzie mają tę złą energię, a nawet w niektórych religiach jest wzmianka o tej rzeczy i ostrzegajcie przed tym. więc jeśli to nie czyni ci wygody, po prostu tego nie pokazuj

Guperv
12-16-2021 08:39, 08:39
Plogia. Kiedy grałem w pokera w przeszłości i wygrałem duże, powiedziałem to moim przyjaciołom. Było dobrze, za dobrze. Wtedy zdałem sobie sprawę, że podejmuję złe decyzje z powodu tego uczucia. Nie mogę tego wyjaśnić z powodu mojej ograniczonej znajomości języka angielskiego, ale najprawdopodobniej tak właśnie jest z tobą.

catarisagilvabagpkgcgb
12-16-2021 09:59, 09:59
{quote} co? {obraz}
Czemu?

BladeOxgter18
12-16-2021 11:20, 11:20
{quote} Dlaczego?
Szarżować to wykonać czyn, który pokazuje swoją głupotę, handel, chciwość, emocje, podejmowanie emocjonalnego ryzyka, handel dla emocjonalnego spełnienia itp.

Gorkaex
12-16-2021 12:41, 12:41
Problem polega na zadawaniu pytania. Nie jesteście jeszcze na etapie, w którym pragniecie być. Nadal próbujesz potwierdzić swój sukces w jakiejś błędnie skierowanej formie związanej z wierzącym systemem weryfikacji, że podbiłeś to konkretne zadanie. Fakt, że potrzebujesz zewnętrznej akceptacji sukcesu, jest w rzeczywistości głębszą podświadomą wiedzą o czymś przeciwnym. Kiedy osiągnie się ten punkt, nie będziecie wymagać zewnętrznej pochwały
Interesująca perspektywa. Musiałem przeczytać to dwa razy, aby przynajmniej zorientować się, co masz na myśli.
https://www.forex-instant.com/attachments/1542920797.png

Gorkaex
12-16-2021 14:02, 14:02
Miałem coś podobnego w przeszłości, kiedy po dobrym starcie zacząłem ekstrapolować moje wygrane w przyszłość, w oparciu o podobny sukces. Wtedy nieuchronnie uderzyłbym w wypłatę. Ale postawiłem to na zbyt dużą pewność siebie i samozadowolenie. Lub innymi słowy, licząc moje kury, zanim się wykluły. Nigdy nie jest to dobry pomysł!
Tak. Myślę, że zrobienie WIELKICH oczekiwań nie jest zdrowe, ponieważ starasz się popychać, by w krótkim czasie osiągnąć większe rozmiary.

Gorkaex
12-16-2021 15:23, 15:23
{quote} w niektórych kulturach to prawda, kiedy ludzie widzą, że ktoś ma coś, czego nie chcą, jeśli są na twoim miejscu, w tym momencie jest zła energia lub promień, jakkolwiek chcesz nazwać, ta negatywna energia cię uderzyła i źle wpływa na ciebie, tak jak ktoś ma dobre zdrowie i kiedy ktoś inny zaczyna na niego patrzeć i życzy sobie, by był na swoim miejscu, następnego dnia może obudzić chorobę, niektórzy ludzie mają tę złą energię, a nawet w niektórych religiach jest wspomnieć o tym i ostrzec przed tym. więc jeśli to nie sprawia, że ​​czujesz się komfortowo ...
Zgadzam się. Może to być częścią procesu poprzez ujawnienie swojej wielkości, zarabiając dużo pieniędzy i pokazując wszystkim. A potem mówią, że chcą handlować tak jak ja, lub przynajmniej dostać się do tego.

Gorkaex
12-16-2021 16:43, 16:43
Plogia. Kiedy grałem w pokera w przeszłości i wygrałem duże, powiedziałem to moim przyjaciołom. Było dobrze, za dobrze. Wtedy zdałem sobie sprawę, że podejmuję złe decyzje z powodu tego uczucia. Nie mogę tego wyjaśnić z powodu mojej ograniczonej znajomości języka angielskiego, ale najprawdopodobniej tak właśnie jest z tobą.
To też mi się przydarzyło w pokerze. Wygrałem jak 2-3 naprawdę głębokie turnieje, ale po stwierdzeniu, jak świetnie grałem przy stole, zacząłem odczuwać zbytnią pewność siebie i wzmocnienie ego, które nie jest w ogóle zdrowe. Zacząłem tracić wiele okazji i traciłem pewność siebie, dopóki nie przestanę grać w pokera przez jakiś czas.

Gorkaex
12-16-2021 18:04, 18:04
{quote} Szalenie polega na wykonaniu czynu, który pokazuje swoją głupotę, handel, chciwość, emocje, podejmowanie emocjonalnego ryzyka, handel emocjonalnym spełnieniem itp.
Zgadzam się z nadmiernym obrotem. Ale nigdy nie miałem żadnych emocji w handlu. Prawnie odciąłem te rzeczy, a Forex nie wypełnia moich emocji, ponieważ Trading musi być nudny, tak jak każda inna gra, jak poker, szachy itp. Ale proces jest ekscytujący i pozwala mi utrzymać się na dobrej drodze.

catarisagilvabagpkgcgb
12-16-2021 19:25, 19:25
{quote} Szalenie polega na wykonaniu czynu, który pokazuje swoją głupotę, handel, chciwość, emocje, podejmowanie emocjonalnego ryzyka, handel emocjonalnym spełnieniem itp.
Dobra rada i kilka świetnych wskaźników, które również masz dzięki

PachecoGP
12-16-2021 20:46, 20:46
Nie wiem, czy to tylko Ja, czy ktokolwiek inny. Ale za każdym razem, gdy pokażę swoje zyski, które zarobiłem w krótkim czasie moim przyjaciołom, moje wyniki handlowe zaczynają spadać, a następnie trafiam na wezwanie do uzupełnienia depozytu (zdarzyło się to cztery razy) Nie wiem, czy jego karma lub coś podobnego . Moja najlepsza rada jest taka, aby nigdy nie pokazać, ile zarobiłeś lub nawet o tym rozmawiasz. Po prostu powiedz, że świetnie sobie radzisz Podziel się swoim doświadczeniem
https://www.forex-instant.com/attachments/1542921141.png!
W rzeczywistości jest dość powszechne w takiej czy innej formie we wszystkich dziedzinach życia, a nie tylko w handlu. Ale nawet jeśli nie szukamy publicznego uznania, jeśli powiemy lub nie powiadomimy nikogo, to samo może się wydarzyć, ponieważ chcemy nadal powielać to, co zrobiliśmy, a my zaczynamy zwracać większą uwagę na pożądane wyniki, zamiast opierać się na naszych osądach o tym, co przyniosło nam nasz sukces na samym początku. W handlu może się zdarzyć na kilka sposobów, ale wynik będzie zwykle taki sam, niższy poziom sukcesu lub całkowita porażka. Załóżmy, że mamy kilka dobrych miesięcy zysku i już czujemy się z tym dobrze. Gdy poinformujemy inną osobę, możemy czuć się zobowiązani do utrzymania lub przekroczenia wyników, które ogłosiliśmy, dlatego zaczynamy pokonywać nasze zasady w szkodliwy sposób, np. Pozostając w tracącym handlu dłużej, niż pozwalają na to nasze reguły lub pozostając w zwycięskim handlu długo po tym, jak nasze zasady mówiły, aby wyjść, powodując większe y ilub mniejsze zyski. Potem jest stary klasyk: jeśli możemy zrobić tak dużo w tym czasie, jeśli zwiększymy naszą ekspozycję, zyski będą astronomiczne. Większość z nas wie, jak to się skończy. A może mamy program taki jak Trade Explorer lub My FX Book, aby dokonać statystycznej analizy naszego handlu i mamy dobre maksymalne sukcesy z rzędu i y, albo nasz współczynnik zysku jest całkiem niezły. Hej!! Zobaczmy, czy możemy to pokonać. Zaczynamy zastanawiać się nad statystykami, a nie nad procesem wydawania decyzji handlowych. Niezależnie od tego, jaką formę przyjmie, spełnianie oczekiwań może często osłabiać ocenę. Ma niewiele wspólnego z inteligencją. Ma wiele wspólnego z doświadczeniem. Nie jest łatwo osiągnąć sukces w jakimkolwiek zawodzie, ale jeśli tam dotrzemy, musimy pamiętać, co nas tam sprowadziło.

pelirrolo77
12-16-2021 22:06, 22:06
{quote} W rzeczywistości jest to dość powszechne w takiej czy innej formie we wszystkich dziedzinach życia, a nie tylko w handlu. Ale nawet jeśli nie szukamy publicznego uznania, jeśli powiemy lub nie powiadomimy nikogo, to samo może się wydarzyć, ponieważ chcemy nadal powielać to, co zrobiliśmy, a my zaczynamy zwracać większą uwagę na pożądane wyniki, zamiast opierać się na naszych osądach o tym, co przyniosło nam nasz sukces na samym początku. W handlu może się zdarzyć na kilka sposobów, ale wynik będzie zwykle taki sam, niższy poziom sukcesu lub całkowita porażka. Powiedzmy, że mamy parę ...
Spot na!
https://www.forex-instant.com/attachments/1542921141.pngMyślę, że to są powody, dla których nigdy nie wymieniłbym pieniędzy innej osoby!

MOKTE
12-16-2021 23:27, 23:27
Myślę, że w dużej mierze zależy to od osoby. Niektórzy czują się komfortowo pokazując wyniki, inni nie, a ich handel jest dotknięty, gdy robią. Tak czy inaczej, rób, co ci odpowiada.

Gorkaex
12-17-2021 00:48, 00:48
{quote} W rzeczywistości jest to dość powszechne w takiej czy innej formie we wszystkich dziedzinach życia, a nie tylko w handlu. Ale nawet jeśli nie szukamy publicznego uznania, jeśli powiemy lub nie powiadomimy nikogo, to samo może się wydarzyć, ponieważ chcemy nadal powielać to, co zrobiliśmy, a my zaczynamy zwracać większą uwagę na pożądane wyniki, zamiast opierać się na naszych osądach o tym, co przyniosło nam nasz sukces na samym początku. W handlu może się zdarzyć na kilka sposobów, ale wynik będzie zwykle taki sam, niższy poziom sukcesu lub całkowita porażka. Powiedzmy, że mamy parę ...
Właśnie to właśnie miałem w głowie ze statystykami, które mamy. Próbujemy pokonać siebie, zamiast poprawiać się ogólnie i utrzymywać zyski. Myślę, że musimy zacząć szukać w dłuższej perspektywie niż na krótką metę. Zachowaj zdrowy styl życia i zafunduj sobie dobrą zabawę po dobrej sesji handlowej. Psychicznie i fizycznie, myślę, że to nas pochłania, i myślę, że po pokazaniu, jak bardzo to zrobiliście, automatycznie dajecie sobie impulsy do tego, by bardziej się zwiększać i mieć mniej wypłat i więcej zysków.

alexloveg93
12-17-2021 02:09, 02:09
Moje 2 centy ... Właściwie nie ma żadnych pozytywnych zalet, pokazujących komuś nasze wyniki, z wyjątkiem przekonania inwestorów lub własnego ego. Jedynym czasem, kiedy naprawdę chcesz pokazać komuś swoje wyniki, jest sytuacja, w której przegrywasz; - Unikasz ludzi od ciebie pożyczających pieniądze. - Nie marnujesz czasu, pokazując im swoje wyniki i egie. - Unikasz znajomych, którzy płacą za wszystkie rachunki, gdy myślą, że łatwo zarabiasz. Ostatecznie oszczędzasz wiele cennego czasu i pieniędzy, nie pokazując niczego, by tylko udowodnić swoją wartość.

PachecoGP
12-17-2021 03:30, 03:30
{quote} Dokładnie to, co miałem w głowie ze statystykami, które mamy. Próbujemy pokonać siebie, zamiast poprawiać się ogólnie i utrzymywać zyski. Myślę, że musimy zacząć szukać w dłuższej perspektywie niż na krótką metę. Zachowaj zdrowy styl życia i zafunduj sobie dobrą zabawę po dobrej sesji handlowej. Psychicznie i fizycznie, myślę, że to nas pochłania, i myślę, że po pokazaniu, jak bardzo to zrobiliście, automatycznie dajecie sobie impulsy do tego, by bardziej się zwiększać i mieć mniej wypłat i więcej zysków.
Nie zamierzam zajmować się plogią handlową. To cała ”nuther bestia. OP zapytał, dlaczego jego wydajność poniósł po rozmowie na temat wyników handlowych. Ludzie, którym się powiodło, zwykle znajdują sposób, aby robić to, co robią, co zapewnia stałe pozytywne rezultaty. Robią to w kółko. Nie zmieniają niczego, bez względu na to, co ktoś mówi. Mają zaufanie do tego procesu. W grę wchodzi bardzo mało myślenia. Spłukują i powtarzają. Ale kiedy wyniki stają się ważniejsze niż proces, który ma nastąpić, jeśli odczuwamy presję, by sprostać oczekiwaniom, nieuchronne jest niepowodzenie. Sądzę, że to, o czym mówiliście, dążenie do poprawy naszych wyników i nasza wizja lub postrzeganie naszych wyników, mają oczywiście wpływ na to, jak wykonujemy naszą pracę, ale IMO nie jest tu tematem.

MOKTE
12-17-2021 04:50, 04:50
Moje 2 centy ... Właściwie nie ma żadnych pozytywnych zalet, pokazujących komuś nasze wyniki, z wyjątkiem przekonania inwestorów lub własnego ego. Jedynym czasem, kiedy naprawdę chcesz pokazać komuś swoje wyniki, jest sytuacja, w której przegrywasz; - Unikasz ludzi od ciebie pożyczających pieniądze. - Nie marnujesz czasu, pokazując im swoje wyniki i egie. - Unikasz znajomych, którzy płacą za wszystkie rachunki, gdy myślą, że łatwo zarabiasz. Ostatecznie oszczędzasz wiele cennego czasu i pieniędzy, nie pokazując niczego, by tylko udowodnić swoją wartość.
Zwiększenie własnej pewności może mieć całkiem duży wpływ na twoje obroty. To, czy efekt jest pozytywny, czy negatywny, zależy od rodzaju osoby, którą jesteś.

paure
12-17-2021 06:11, 06:11
Moje 2 centy ... Właściwie nie ma żadnych pozytywnych zalet, pokazujących komuś nasze wyniki, z wyjątkiem przekonania inwestorów lub własnego ego. Jedynym czasem, kiedy naprawdę chcesz pokazać komuś swoje wyniki, jest sytuacja, w której przegrywasz; - Unikasz ludzi od ciebie pożyczających pieniądze. - Nie marnujesz czasu, pokazując im swoje wyniki i egie. - Unikasz znajomych, którzy płacą za wszystkie rachunki, gdy myślą, że łatwo zarabiasz. Ostatecznie oszczędzasz wiele cennego czasu i pieniędzy, nie pokazując niczego, by tylko udowodnić swoją wartość.
Pierwszy punkt może mieć przeciwny efekt, jeśli pokażesz tylko przegrane wyciągnięciaprzegrane okresy. Sprawdzone, działa!
https://www.forex-instant.com/attachments/1542921142.png

Gorkaex
12-17-2021 07:32, 07:32
{quote} Zwiększenie własnej pewności może mieć całkiem duży wpływ na transakcje. To, czy efekt jest pozytywny, czy negatywny, zależy od rodzaju osoby, którą jesteś.
Nadmierna pewność siebie jest bardzo niezdrowa przez długi czas. Czułem to uczucie, zaczynasz robić bezcelowe transakcje, które nie powinny być przedmiotem handlu

Alibupe
12-17-2021 08:53, 08:53
Nie wiem, czy to tylko Ja, czy ktokolwiek inny. Ale za każdym razem, gdy pokażę swoje zyski, które zarobiłem w krótkim czasie moim przyjaciołom, moje wyniki handlowe zaczynają spadać, a następnie trafiam na wezwanie do uzupełnienia depozytu (zdarzyło się to cztery razy) Nie wiem, czy jego karma lub coś podobnego . Moja najlepsza rada jest taka, aby nigdy nie pokazać, ile zarobiłeś lub nawet o tym rozmawiasz. Po prostu powiedz, że świetnie sobie radzisz Podziel się swoim doświadczeniem
https://www.forex-instant.com/attachments/1542921142.png!
Hmmmm Nie ma w tym żadnej logiki, a może warto wziąć pod uwagę więcej?

MOKTE
12-17-2021 10:13, 10:13
{quote} Zbytnia pewność siebie jest bardzo niezdrowa przez długi czas. Czułem to uczucie, zaczynasz robić bezcelowe transakcje, które nie powinny być przedmiotem handlu
Zgadzam się. Sądzę również, że istnieje różnica między wiedzą, co możesz zrobić, a nadmiernym zaufaniem. Ta pierwsza jest po prostu realistyczna, co może być pomocne podczas handlu. Ten ostatni obraża twój osąd.

blwoxgtik
12-17-2021 11:34, 11:34
{quote} Zgadzam się z nadmiernym obrotem. Ale nigdy nie miałem żadnych emocji w handlu.
Tam, właśnie tam. Drugie zdanie zaprzecza pierwszemu. Bez emocji nie ma overtradingu. Overtrading jest uosobieniem emocji; albo chciwość, albo zemsta. Wybierz.

blwoxgtik
12-17-2021 12:55, 12:55
za każdym razem, gdy pokażę swoje zyski, które zarobiłem w krótkim czasie moim znajomym, moje wyniki handlowe zaczęły spadać
Oprócz możliwości, że możesz po prostu brakować doświadczenia jako przedsiębiorcy, możesz również popracować nad swoim wizerunkiem, tzn. Dopóki nie przekonasz swojej podświadomości (przeprogramowując swój system wierzeń), że jesteś zwycięzcą, to zawsze będzie znajdź sposób, by udowodnić, że się mylisz. Krótko mówiąc, nie przestawaj wierzyć, że jesteś zwycięzcą, stale ulepszając swój warsztat. Luka zostanie ostatecznie wypełniona. Spójrz na P-Cybernetyki Maxwella Maltza.

Gorkaex
12-17-2021 14:16, 14:16
{quote} Oprócz możliwości, że możesz po prostu nie mieć doświadczenia jako przedsiębiorca, możesz również pracować nad swoim wizerunkiem, tzn. dopóki nie przekonasz swojej podświadomości (przeprogramowując swój system wierzeń), że jesteś zwycięzcą, zawsze znajdzie sposób, aby udowodnić, że się mylisz. Krótko mówiąc, nie przestawaj wierzyć, że jesteś zwycięzcą, stale ulepszając swój warsztat. Luka zostanie ostatecznie wypełniona. Spójrz na P-Cybernetyki Maxwella Maltza.
Podoba mi się twój punkt widzenia. Zwycięski sposób myślenia. Ale posiadanie sposobu myślenia zwycięzcy prowadzi czasem do chciwości (IMO). Ponieważ wygrywasz i zawsze myślisz, że 1 a to żaden problem, ale 2 Myślę, że robię coś źle. Muszę więc użyć dużo więcej, aby ponownie pokryć ę zysków. Dzięki za książkę.
https://www.forex-instant.com/attachments/1542921142.png

blwoxgtik
12-17-2021 15:36, 15:36
{quote} Ale posiadanie sposobu myślenia zwycięzcy prowadzi czasem do chciwości (IMO).
Chciwość jest efektem ubocznym posiadania a) bez krawędzi ilub b) złego zarządzania pieniędzmi - zarówno powszechną sytuacją początkujących handlowców. Bez krawędzi ilub ze słabym MM, niemożliwe jest ustalenie realistycznych oczekiwań docelowych - idealne warunki do emocjonalnego handlu. Poświęć swój czas na naukę i zrozumienie zachowań rynkowych. To jedyny sposób na osiągnięcie spójności.

MOKTE
12-17-2021 16:57, 16:57
{quote} Podoba mi się twój punkt widzenia. Zwycięski sposób myślenia. Ale posiadanie sposobu myślenia zwycięzcy prowadzi czasem do chciwości (IMO). Ponieważ wygrywasz i zawsze myślisz, że 1 a to żaden problem, ale 2 Myślę, że robię coś źle. Muszę więc użyć dużo więcej, aby ponownie pokryć ę zysków. Dzięki za książkę.
https://www.forex-instant.com/attachments/1542921142.pngOrganizowanie i posiadanie planu handlowego może pomóc w tym problemie. Ponieważ plan handlu uwzględnia zarówno zysk, jak i ę, może pomóc ci ustalić, ile staje się problemem.