PDA

Zobacz pełną wersję : Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, co myślisz, że tak zrobisz?



ivttg
06-08-2016 04:45, 04:45
To może wydawać się całkiem nierozsądnym pytaniem, ale myślę, że może dostarczyć interesujących odpowiedzi, które mogą być użyteczne dla jednej lub dwóch osób. I nie bój się przyznać, że wciąż walczysz o mistrzostwo w tym biznesie, ponieważ większość z nas jest.

Przez to, mam na myśli zdolność do wspierania siebie i być może twojej rodziny od samego handlu.

Po namyśle przyjrzyjmy się także drugiej stronie medalu.

Jeśli zrobiłeś to, jak to zrobiłeś, kiedy tak wielu nigdy nie robi?

laoxrza
11-16-2021 07:01, 07:01
To może wydawać się całkiem nierozsądnym pytaniem, ale myślę, że może dostarczyć interesujących odpowiedzi, które mogą być użyteczne dla jednej lub dwóch osób. I nie bój się przyznać, że wciąż walczysz o mistrzostwo w tym biznesie, ponieważ większość z nas jest. Przez to, mam na myśli zdolność do wspierania siebie i być może twojej rodziny od samego handlu. Po namyśle przyjrzyjmy się także drugiej stronie medalu. Jeśli zrobiłeś to, jak to zrobiłeś, kiedy tak wielu nigdy nie robi?
Nic, po prostu nie mogę powstrzymać niczego, co nie skończyło się być może częściowo z powodu mojego zachowania OCD (sprawdzam zamki, okna, drzwi, hamulce ręczne samochodu i inne rzeczy wiele razy) nie jestem pewien czy to dobrze

goyuas
11-16-2021 08:21, 08:21
Myślę, że prędzej czy później ciężka praca się opłaca. Wszystko, czego potrzebujesz, nigdy się nie kończy. Nawet jeśli myślisz, że wiesz wszystko.

ivttg
11-16-2021 09:42, 09:42
{quote} Nic, po prostu nie mogę powstrzymać niczego, co nie skończyło się być może częściowo z powodu mojego zachowania OCD (sprawdzam zamki, okna, drzwi, hamulce ręczne samochodów i inne rzeczy wiele razy) nie jestem pewien czy to dobrze
Tak, myślę, że to dobra rzecz, z pewnością lepsza niż przeciwna. Ze mną i dla wielu uważam, że zawsze chodzi o to, że ”doszedłem tak daleko, że jestem zaniepokojona, jeśli mam zamiar teraz zrezygnować” z mentalności, która tylko zmusza cię do patrzenia naprzód z tym przysłowiowym światłem na końcu tunelu, jest zawsze widoczny, ale często wydaje się być dalej niż był dzieńtydzieńmiesiąc wcześniej. Wytrwałość i czysta krwawe myślenie są wspaniałymi cechami dla przedsiębiorcy.

ivttg
11-16-2021 11:03, 11:03
Myślę, że prędzej czy później ciężka praca się opłaca. Wszystko, czego potrzebujesz, nigdy się nie kończy. Nawet jeśli myślisz, że wiesz wszystko.

Myślę, że prędzej czy później ciężka praca się opłaca. Wszystko, czego potrzebujesz, nigdy się nie kończy. Nawet jeśli myślisz, że wiesz wszystko.

laoxrza
11-16-2021 12:24, 12:24
{quote} Tak, sądzę, że to dobra rzecz, z pewnością lepsza niż przeciwna. Ze mną i dla wielu uważam, że zawsze chodzi o to, że ”doszedłem tak daleko, że jestem zaniepokojona, jeśli mam zamiar teraz zrezygnować” z mentalności, która tylko zmusza cię do patrzenia naprzód z tym przysłowiowym światłem na końcu tunelu, jest zawsze widoczny, ale często wydaje się być dalej niż był dzieńtydzieńmiesiąc wcześniej. Wytrwałość i czysta krwawe myślenie są wspaniałymi cechami dla przedsiębiorcy.
Ja też tak lubię, dzięki

Cheelitt89
11-16-2021 13:44, 13:44
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, co myślisz, że tak zrobisz? NADZIEJA sukcesu jest tym, co sprawia, że ​​idę do przodu i próbuję dalej. To sprawia, że ​​ludzie idą naprzód i utrzymują się w swoich wysiłkach.

Birdy
11-16-2021 15:05, 15:05
Potrzebujesz go tak bardzo, znacznie więcej niż powietrza, którym oddychasz, tak to opiszę, czystej zawziętości kierowanej przez szaloną obsesję. Nie chodzi o to, co już wiemy, raczej o nieznane, niezbadane, nie do pomyślenia rzeczy, które utrzymują harówność. Większość robi to za pieniądze. Niewielu robi to, aby być pierwszą osobą po drugiej stronie góry wiedzy. Pieniądze są produktem ubocznym.

podttipk
11-16-2021 16:26, 16:26
To może wydawać się całkiem nierozsądnym pytaniem, ale myślę, że może dostarczyć interesujących odpowiedzi, które mogą być użyteczne dla jednej lub dwóch osób. I nie bój się przyznać, że wciąż walczysz o mistrzostwo w tym biznesie, ponieważ większość z nas jest. Przez to, mam na myśli zdolność do wspierania siebie i być może twojej rodziny od samego handlu. Po namyśle przyjrzyjmy się także drugiej stronie medalu. Jeśli zrobiłeś to, jak to zrobiłeś, kiedy tak wielu nigdy nie robi?
Moim zdaniem, aby to zrobić, musisz 1. Masz wystarczająco duże konto, aby handlować z 2. Wymień i nie przejmuj się rozmiarem. I niech te małe transakcje sumują się. 3. Korzystaj z przystanków, aby utrzymać kontrolę nad procesem, przycinając przegranych w zależności od potrzeb, a nie po technicznych przerwach. Te prawie zawsze zostaną trafione. 4. Weź każdy sygnał, który możesz wziąć w ciągu dnia i zgodnie z trendem, który znajduje się na wykresie.

ivttg
11-16-2021 17:47, 17:47
{quote} Moim zdaniem, aby to zrobić, musisz 1. Masz wystarczająco duże konto, aby handlować z 2. Wymień rozmiar i nie zwracaj uwagi. I niech te małe transakcje sumują się. 3. Korzystaj z przystanków, aby utrzymać kontrolę nad procesem, przycinając przegranych w zależności od potrzeb, a nie po technicznych przerwach. Te prawie zawsze zostaną trafione. 4. Weź każdy sygnał, który możesz wziąć w ciągu dnia i zgodnie z trendem, który znajduje się na wykresie.
Wszystkie świetne punkty, a także ostatnie, szczególnie dlatego, że jest to trudne do zrobienia i nie są podatne na y, zajęło mi wieki, aby zdobyć zaufanie, aby to zrobić, ale oczywiście sama pewność siebie również zajęła dużo czasu, ponieważ może przynieść tylko lepsze wyniki. Krótko mówiąc, jest to powolna, stara krzywa uczenia się i tylko ci, którzy ją w pełni rozumieją i doceniają, kiedykolwiek to zrobią.

podttipk
11-16-2021 19:08, 19:08
{quote} Wszystkie świetne punkty, a ostatnia, szczególnie dlatego, że tak ciężko jest to zrobić i pozostać niezwyciężonym przez y, zajęło mi wieki, aby zdobyć zaufanie, aby to zrobić, ale oczywiście samo zaufanie również zajęło dużo czasu nabyć, ponieważ może to przynieść tylko lepsze wyniki. Krótko mówiąc, jest to powolna, stara krzywa uczenia się i tylko ci, którzy ją w pełni rozumieją i doceniają, kiedykolwiek to zrobią.
Walczyłem też z tym, dopóki nie uzyskałem wystarczająco małych wymiarów, aby nie dotyczyło to transakcji. Zauważyłem, że kiedy handlujesz małym, eliminuje on wszystkie spiski z brokerem, który zatrzymuje się na postoju i wszystkimi innymi rzeczami. Świetnym tego przykładem jest to, że znalazłem się Fat Tailed przez ten skok NFP. Niektóre z moich stanowisk mają ponad 200 pipsów pod wodą. Ale z powodu ich wielkości w stosunku do mojego konta, nie martwię się. Rozwiążę je w odpowiednim czasie, a ja wciąż mam strasznie dużo miejsca, żeby kontynuować budowanie pozycji. Nie tylko to, że bardzo małe rozmiary pozycji pozwalają na prowadzenie wielu egii w tej samej walucie. Jeśli chodzi o tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, ja też nie mam. Nadal pracuję. Nie martwię się już o rachunki, ale będą tygodnie, w których nie będę zarabiał, ponieważ będę musiał zrekompensować niektórych przegranych. Mam szczęście, że mogę pracować i nadal handluję często, ponieważ mam dostęp do mojego telefonu, a moje wpisy nie wymagają wskaźników. Jeśli możesz uzyskać konfigurację, w której możesz handlować co godzinę lub dwie przez całą dobę, możesz szybko zbudować dużą pozycję i wykorzystać moc dziennych, tygodniowych, miesięcznych i rocznych zakresów.

Degagtre
11-16-2021 20:28, 20:28
Niestety, ogromna większość ludzi wforex-instantnigdy tego nie zrobi. Zdmuchną konto po koncie, spróbuj system po systemie. Niektórzy są po prostu kompulsywnymi hazardzistami - handlują forexem, ponieważ są tak łatwo dostępne, a tym samym zaspokajają uzależnienie od hazardu. Niektóre są po prostu naiwne, nie zdając sobie sprawy, że fx to najbardziej sfałszowany rynek na świecie - mniej niż 10 dużych banków kontroluje około 77% rynku, a drobni sprzedawcy detaliczni mają zerowy dostęp do wszelkich danych o przepływie zamówień. Ci kupcy mogliby lepiej radzić sobie z kontraktami terminowymi niż fx, ale prawdopodobnie też tam stracą. Uświadomiłem sobie, że nigdy tego nie zrobię - że tylko oszukałem siebie, sądząc, że mam szansę na zabranie pieniędzy z Citi, Deutsche lub Goldman. Dlatego nadal zamieszczam tutaj - aby powiedzieć ludziom, że marnują swój czas na rynku Forex. Tak więc, dla każdego, kto to czyta - forex rujnuje twoje życie - ścigasz fantazję. Ze względu na twoje konto bankowe, twoją rodzinę, twoje małżeństwo, siebie - PROSZĘ zaprzestać handlu forex. To cię niszczy. Nie mogę zrobić nic prostszego niż to.

ralazi
11-16-2021 21:49, 21:49
Przypuszczam, że z tego samego powodu ludzie grają w gry wideo przez cały dzień ... aby cieszyć się wyzwaniem i ostatecznie wygrać. Forex jest podobny do walki z graczami online, tylko zwycięzca otrzymuje zapłatę. W gruncie rzeczy jest to gra wideo, za którą zarabiasz.

Birdy
11-16-2021 23:10, 23:10
Potrzebujesz go tak bardzo, znacznie więcej niż powietrza, którym oddychasz, tak to opiszę, czystej zawziętości kierowanej przez szaloną obsesję. Nie chodzi o to, co już wiemy, raczej o nieznane, niezbadane, nie do pomyślenia rzeczy, które utrzymują harówność. Większość robi to za pieniądze. Niewielu robi to, aby być pierwszą osobą po drugiej stronie góry wiedzy. Pieniądze są produktem ubocznym.
Dlaczego ten biznes jest tak trudny do osiągnięcia sukcesu? Ta działalność jest podobna do najtrudniejszej działalności intelektualnej, jaką kiedykolwiek podjęto. Jeśli masz na to ochotę i masz ochotę przemyśleć, przewyższyć, przechytrzyć tłum, by rozwiązać zagadkę ”backgammon”, to ta gra jest dla Ciebie. (4.23 - 4.51) Wymaga to ekstremalnie ciężkiej pracy, bierze ją w całości nowy poziom szaleństwa. (1.31 - 1.40, 1.56 - 2.06) Wymaga mózgu, w którym rywalizujesz z najlepszymi, pozostali faceci zawsze mają plany wykolejenia swoich planów. (3.54 - 4.04, 5.43 - 6.13) Wymaga to egii kreatywnej. (6.24 - 6,53, 1,08 - 1,18). Jeśli znajdziesz w Internecie jakiegoś ”guru”, wymiotuj coś, a uważasz, że to wspaniałe, to cię definiuje. Wykorzystaj to, by zmierzyć się z tym, co ta firma ma dla ciebie w sklepie, to jest właśnie odpowiedź, dlaczego jest tak trudne dla większości z nas i wiele z nich nigdy nie robi. Zdobyć punkt ? Zrób sobie przysługę, obejrzyj film wideo, zobacz, co ktoś z frontu zrobił z powodzeniem, jak myśli o tym biznesie io tym, jak on to robi. Poświęć trochę czasu na przemyślenie tego, pomoże to zmienić twoją perspektywę. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przestać oszukiwać siebie. I niech nikt cię nie zwiedzie. * Bądź na bieżąco w XXI wieku. Wstawiono wideo
https://www.youtube.com/embed/iK8FzKVjoNY?origin=https://www.forex-instant.com

podttipk
11-17-2021 00:31, 00:31
Niestety, ogromna większość ludzi wforex-instantnigdy tego nie zrobi. Zdmuchną konto po koncie, spróbuj system po systemie. Niektórzy są po prostu kompulsywnymi hazardzistami - handlują forexem, ponieważ są tak łatwo dostępne, a tym samym zaspokajają uzależnienie od hazardu. Niektóre są po prostu naiwne, nie zdając sobie sprawy, że fx to najbardziej sfałszowany rynek na świecie - mniej niż 10 dużych banków kontroluje około 77% rynku, a drobni sprzedawcy detaliczni mają zerowy dostęp do wszelkich danych o przepływie zamówień. Ci kupcy mogliby lepiej radzić sobie z kontraktami terminowymi niż fx, ale prawdopodobnie też tam stracą. Przyszedłem...
Gravitist ma rację. Większość tutaj tego nie zrobi. Zdmuchną konto po kontach, ponieważ nie nauczyli się akcji cenowej i robią szalone rzeczy, takie jak umieszczanie całej ich dźwigni na jednej transakcji. Albo mając pięciopunktową przerwę. Lub handlu MXNUSD. Lub handlując 28 parami na wykresach M5. Lub handlując w sumie 28 parami. Lub długi kurs EURUSD i krótki USDCHF w tym samym czasie. Lub .... cóż, rozumiesz. Będą próbować systemu po systemie, ponieważ poniosą y za pomocą przystanków technicznych. Niektórzy są kompulsywnymi hazardzistami i dlatego biorą transakcje bez żadnego powodu. Zamów dane o przepływie to wymyślny sposób powiedzenia, czy byki lub niedźwiedzie mają kontrolę. Odgrywa to na wykresie cenowym. Większość graczy FX jest w FX, ponieważ nie mają kapitału na otwarcie rachunku futures. Myślę, że duże banki grają w tę samą grę, co sprzedawcy detaliczni, ale mają głębsze kieszenie i mają różne sposoby tworzenia różnych typów struktur zamówień. Nie będzie żadnych dokumentów dotyczących struktury zamówień, ponieważ nie ma powodu, by o tym mówić. Po prostu prowadzisz swój biznes i żyjesz według własnego uznania. To, co grawitant mylił, to ciekawa ekstrapolacja, która, ponieważ zawiódł, także inni muszą ponieść porażkę. Muszę mu go przekazać za jego zaufanie!

Egthergv
11-17-2021 01:51, 01:51
Nie handluję i nie pracuję jako nauczyciel edukacji specjalnej w szkole publicznej. Po prostu handlu. Honolulu jest niemożliwe do handlowania i posiadania pracy takiej jak ta, którą zostawiłem. Nie ma sensu się przechwalać i zwlekać. bez konta eksploratora handlowego. Ludzie będą wiedzieć, że są wycięci, aby pozostać z czymś w rodzaju handlu, kiedy się nie poddają.

girrubesg7
11-17-2021 03:12, 03:12
Ponieważ jeśli Niall może to zrobić, każdy może to zrobić
http://www.learntotradethemarket.com/blog/news-room/nial-fuller-wins-million-dollar-trading-competition

Birdy
11-17-2021 04:33, 04:33
{quote} Zrobiłem SWOT, kiedy zdecydowałem się przejść na Forex w 2007 roku i aktualizuję go w razie potrzeby. Po obejrzeniu Twojego filmu zdałem sobie sprawę z 4 ważnych rzeczy. 1. Przypomniało mi się, dlaczego nienawidzę rynku akcji. To jest zbyt fundamentalne. 2. To już nie jest 1987 rok. Dziś mam komputer zdolny do natychmiastowego aktualizowania równań matematycznych. 3. Nie handluję pieniędzmi innych ludzi, więc mój dochód opiera się na rzeczywistej wydajności, a nie na procencie konta mojego klienta. To sprawia, że ​​jestem prawdziwym handlowcem, a nie handlowcem udającym handlowca.
Jak zawsze, z daleka rozpoznajemy matematykafizyka. Tak, to jest XXI wiek, czyli 16 lat po roku, a większość ludzi wciąż tkwi w XX wieku i wcześniej. Czy to nie jest dobre?

ralazi
11-17-2021 05:54, 05:54
{quote} Jak zwykle, z daleka rozpoznajemy matematykafizyka. Tak, to jest 21 wiek i większość ludzi wciąż tkwi w XX wieku i wcześniej. Czy to nie jest dobre?
To naprawdę tylko miara zaangażowania w twoje rzemiosło. Możesz uderzać piłkami w zasięgu mrugnięcia, ale to nie czyni cię graczem baseballu. Albo to robisz, albo nie.forex-instantma wielu inwestorów, ale niewielu inwestorów. Rozumiem, dlaczego ktoś chce wiedzieć, jak inwestować, ponieważ to pieniądze na linii, a większość faktycznie tego potrzebuje. Problem polega na tym, że handlowcy nie mogą prowadzić poważnych rozmów z widzami, a widzowie nie mają pojęcia, komu zaufać. Błędne koło.

Birdy
11-17-2021 07:14, 07:14
{quote} To naprawdę tylko miara zaangażowania w twoje rzemiosło. Możesz uderzać piłkami w zasięgu mrugnięcia, ale to nie czyni cię graczem baseballu. Albo to robisz, albo nie.forex-instantma wielu inwestorów, ale niewielu inwestorów. Rozumiem, dlaczego ktoś chce wiedzieć, jak inwestować, ponieważ to pieniądze na linii, a większość faktycznie tego potrzebuje. Problem polega na tym, że handlowcy nie mogą prowadzić poważnych rozmów z widzami, a widzowie nie mają pojęcia, komu zaufać. Błędne koło..
Po prostu chcę to podkreślić. Wiesz kto jest kim przez ich post.

Mireerim
11-17-2021 08:35, 08:35
wiele transakcji rozpoczyna się od wersji demo iw niedługim czasie osiąga sukces i wierzy, że są gotowe do prawdziwego handlu. Demo jest dobre, ale nie może być gwarancją sukcesu. I myślę, że uczynienie z handlu jedynego źródła dochodów nie jest najlepszym pomysłem. No cóż, nie jestem po prostu tak utalentowany, ale myślę, że nigdy nie opuszczę pracy, nawet jeśli będę miał stabilny dochód z rynku Forex
Dosłownie nie mogę zrozumieć twojego postu. To tylko trofeaforex-instanti klisze połączone ze złym angielskim.

Sereado
11-17-2021 09:56, 09:56
{quote} Nie, nie ma.
Wtedy mnie zdezorientowałeś.

Oxgteroxsi
11-17-2021 11:17, 11:17
Po wielu latach pracowałem nad tym, jak zarobić teraz, gdy chodzi o powtarzanie handlu i kontynuowanie

Gihayamook
11-17-2021 12:38, 12:38
{quote} Dosłownie nie mogę zrozumieć Twojego wpisu. To tylko trofeaforex-instanti klisze połączone ze złym angielskim.
przepraszam za mój zły angielski, to nie mój język ojczysty, jestem ze Stambułu. Właśnie powiedziałem, że konto demo nie może przygotować tradera do prawdziwego handlu. tak, to może już banał, ale właśnie wyraziłem moją opinię na ten temat. Wiem, że są handlowcy, którzy handlują na demo przez 1, 2, a nawet 3 lata. Myślę, że to a czasu.

Mireerim
11-17-2021 13:58, 13:58
Wtedy mnie zdezorientowałeś.
Są ludzie, którzy od początku kariery byli kompetentni jako menedżerowie pieniędzy. Twoje exploity na koncie demonstracyjnym nie liczą Cię jako jednego z nich. To nie jest mylące.

Mireerim
11-17-2021 15:19, 15:19
{quote} przepraszam za mój zły angielski, to nie mój język ojczysty, jestem ze Stambułu. Właśnie powiedziałem, że konto demo nie może przygotować tradera do prawdziwego handlu. tak, to może już banał, ale właśnie wyraziłem moją opinię na ten temat. Wiem, że są handlowcy, którzy handlują na demo przez 1, 2, a nawet 3 lata. Myślę, że to a czasu.
Przepraszam za moją szorstkość. Zgadzam się z Tobą. Konto demo doskonale nadaje się do korzystania z platformy brokera. Poza tym nie spełnia swojej rzekomej użyteczności. Jeśli testujesz system transakcyjny, wówczas historyczne symulacje są wystarczające, aby naśladować warunki, które pasują lub są bardziej niekorzystne niż warunki na żywo.

sooxrgm
11-17-2021 16:40, 16:40
Jeśli naprawdę wierzysz w to, co robisz, czyli handel Forex, będziesz musiał ciężko w nim pracować. Jeśli nie zrobiłeś tego w oparciu o y, nie bierz go osobiście i jeśli jedna metoda handlowania nie działa, spróbuj innej trasy, znajdź inną metodę. Rezygnacja nigdy nie jest opcją dla odnoszących sukcesy handlowców.

lreveresdo
11-17-2021 18:01, 18:01
{quote} Gravitist ma rację. Większość tutaj tego nie zrobi. Zdmuchną konto po kontach, ponieważ nie nauczyli się akcji cenowej i robią szalone rzeczy, takie jak umieszczanie całej ich dźwigni na jednej transakcji. Albo mając pięciopunktową przerwę. Lub handlu MXNUSD. Lub handlując 28 parami na wykresach M5. Lub handlując w sumie 28 parami. Lub długi kurs EURUSD i krótki USDCHF w tym samym czasie. Lub .... cóż, rozumiesz. Będą próbować systemu po systemie, ponieważ poniosą y za pomocą przystanków technicznych. Niektórzy są kompulsywnymi hazardzistami i dlatego biorą transakcje ...
DOKŁADNIE! grawitista myśli, że gdyby NIE zawiódł, to WSZYSCY jeszcze będą!

diegoubig4
11-17-2021 19:21, 19:21
W wieku 5 lat zmarł jego tata. W wieku 16 lat rzucił szkołę. W wieku 17 lat stracił już 4 miejsca pracy. W wieku 18 lat ożenił się. W wieku od 18 do 22 lat był pracownikiem kolei i zawiódł. Wstąpił do wojska i zawiódł. Ubiegał się o szkołę prawniczą, został odrzucony. Został sprzedawcą i nieudany. W wieku 19 lat został ojcem. W wieku 20 lat żona opuściła go i zabrała dziecko Został kucharzem w małej kawiarni Nie udało mu się porwać własnej córki W wieku 65 lat otrzymał test dobroczynny za 107 USD Czuł się, jakby rząd sugerował, że nie może zapewnić dla niego....
Pokusa rzucenia palenia będzie najlepsza tuż przed osiągnięciem sukcesu. Nie mogę powiedzieć, że to prawda, ponieważ sam tego nie doświadczyłem. Ale to na pewno wystarczy, aby mnie utrzymać.

lreveresdo
11-17-2021 20:42, 20:42
{quote} Pokusa rzucenia palenia będzie najlepsza tuż przed osiągnięciem sukcesu. Nie mogę powiedzieć, że to prawda, ponieważ sam tego nie doświadczyłem. Ale to na pewno wystarczy, aby mnie utrzymać.
Ten post był dosłownie niesamowity i myślę, że tak jest. forex-instant powinien zrobić ”Post of the Day” w nagłówku lub coś takiego.

olicity98
11-17-2021 22:03, 22:03
1 Załącznik (y) Pokusa rzucenia palenia będzie najlepsza tuż przed osiągnięciem sukcesu.

diegoubig4
11-17-2021 23:24, 23:24
{quote} Ten post był dosłownie niesamowity, i myślę, że to prawda. forex-instant powinien zrobić ”Post of the Day” w nagłówku lub coś takiego.
Zgoda!

GELXI
11-18-2021 00:45, 00:45
Niestety, ogromna większość ludzi wforex-instantnigdy tego nie zrobi. Zdmuchną konto po koncie, spróbuj system po systemie. Niektórzy są po prostu kompulsywnymi hazardzistami - handlują forexem, ponieważ są tak łatwo dostępne, a tym samym zaspokajają uzależnienie od hazardu. Niektóre są po prostu naiwne, nie zdając sobie sprawy, że fx to najbardziej sfałszowany rynek na świecie - mniej niż 10 dużych banków kontroluje około 77% rynku, a drobni sprzedawcy detaliczni mają zerowy dostęp do wszelkich danych o przepływie zamówień. Ci kupcy mogliby lepiej radzić sobie z kontraktami terminowymi niż fx, ale prawdopodobnie też tam stracą. Przyszedłem...
Mówiony jak prawdziwy przegrany ...

GELXI
11-18-2021 02:05, 02:05
{quote} Czy chcesz po prostu zagrać w ruchu na szybkim międzystanowym kursie i zabrać ze sobą Mingraya? A może ... może po prostu znajdziesz różowy pokój pełen kwiatów i mnóstwa chusteczek, żeby powstrzymać niepotrzebne marudzenie?
Dziękuję ... Ten facet to prawdziwy nieudacznik. Stracił więcej pieniędzy niż powinien, a teraz stara się go wyrzucić na resztę z nas. Spójrz na Gravitist tylko dlatego, że nie potrafisz tego rozgryźć i wyplułeś nie oznacza, że ​​niektórzy z nas mogą odnieść sukces. W dzisiejszych czasach, podobnie jak reszta tych dzieci, kiedy coś staje się trochę trudniejsze, podnosisz ręce i wyrzucasz swój tyłek, zamiast popychać do przodu.

lreveresdo
11-18-2021 03:26, 03:26
{quote} Dziękuję ... Ya, ten facet to prawdziwy nieudacznik. Stracił więcej pieniędzy niż powinien, a teraz stara się go wyrzucić na resztę z nas. Spójrz na Gravitist tylko dlatego, że nie potrafisz tego rozgryźć i wyplułeś nie oznacza, że ​​niektórzy z nas mogą odnieść sukces. W dzisiejszych czasach, podobnie jak reszta tych dzieci, kiedy coś staje się trochę trudniejsze, podnosisz ręce i wyrzucasz swój tyłek, zamiast popychać do przodu.
To właśnie mówię sobie bez względu na to, gdzie ”grawitujący” zamieszcza post na temat swoich niepowodzeń na całym tym Forum. Robię mu się niedobrze, on jest jak . Bóg.

GELXI
11-18-2021 04:47, 04:47
{quote} To właśnie mówię sobie bez względu na to, gdzie ”grawitant” pisze o swoich niepowodzeniach wokół tego Forum. Robię mu się niedobrze, on jest jak . Bóg.
To jest ten typ osoby, która musi rozprowadzać swoje awarie, aby złagodzić wpływ na siebie. Po prostu weź ich za to, kim są ... f'in przegranych. To źle, że adminiorzy zwyczajnie ich nie zakazują. I nie kłócę się o zakazanie ludziom, którzy nie są podobni do umysłów. Twierdzę, że zakazano komuś, kto nie przynosi NICZEGO na forum poza negatywnością. To nie jest tak, że przynosi on przeciwny pogląd, to po prostu jego defetysta, chory po prostu przewraca się i pozwala ci trzymać go bez oporu, postawy.

ivasgaxo8
11-18-2021 06:08, 06:08
{quote} To właśnie mówię sobie bez względu na to, gdzie ”grawitant” pisze o swoich niepowodzeniach wokół tego Forum. Robię mu się niedobrze, on jest jak . Bóg.
Uwielbiam ludzi takich jak oni, bo w pewnym stopniu mówią to, co myślę. dają mi szansę na lepsze przeanalizowanie własnych oczekiwań i są bardziej realistyczne, również tego potrzebuję. Tak długie życie z Ming i Grav lol

GELXI
11-18-2021 07:28, 07:28
{quote} Uwielbiam ludzi takich jak oni, bo w pewnym stopniu mówią to, co myślę. dają mi szansę na lepsze przeanalizowanie własnych oczekiwań i są bardziej realistyczne, również tego potrzebuję. Tak długie życie z Ming i Grav lol
Podziwiam twoją zdolność do bycia obiektywnym w obliczu takiego żałosnego defetyzmu.

ivttg
11-18-2021 08:49, 08:49
{quote} Cześć, opowiem ci swoją historię tutaj, zacząłem handlować w czerwcu 2013 r. i miałem trochę szczęścia dla początkujących, ale miałem niewielkie umiejętności, aby dostrzec ruchy cenowe, takie jak akumulacja, dystrybucja.etc. w którym od tego zyskałem, ale chciałem dowiedzieć się czegoś więcej, co działo się na tych rynkach. Przez ostatnie 4 lata próbowałem kilku systemów transakcyjnych, włamań, egii Breakout, bollinger band.etc i tego, co zaobserwowałem wszystkie te lokalizacje lub tzw. czarne skrzynki nie były w stanie przewidzieć ceny w ...
[/b] Pierwszy post w tym wątku od wieków, dzięki za to. Powiedziałbym tylko jedno. W pewnym sensie masz rację, ale nie chcemy widzieć tego, co wszyscy ignorują, w przeciwnym razie będziemy po niewłaściwej stronie każdego ruchu. To, co chcemy zobaczyć, to to, co widzą ci, którzy poruszają się na rynkach, aby po uruchomieniu transakcji uzyskać wystarczającą ilość pieniędzy na stole w tym samym czasie, aby przenieść cenę w naszym pożądanym kierunku. Tak więc, chociaż wydaje nam się, że widzimy coś, czym nikt inny nie jest, faktycznie robimy dokładnie odwrotnie. Jako przedsiębiorca wiele zyskałem, próbując odczytać umysł rynku, ponieważ ma on jeden, jak żywy organizm, który żyje i oddycha. Jeśli możemy nauczyć się poruszać się z nim, a nie przeciw niemu, stajemy się kupcami. Największym błędem, jaki przedsiębiorca może zrobić, moim zdaniem, jest przekonanie, że jest on jakoś ponad lub poza rynkiem, zdolny do pokonania go z wyższą logiką i intelektem. Nie możemy i zawsze będziemy jego niewolnikiem, a nie jego panem. Życzę ci szczęścia i dziękuję za twój post.

brut183
11-18-2021 10:10, 10:10
Poza dreszczykiem emocji, myślę, że to, co motywuje 99% nas, to możliwość dokonywania nieprzyzwoitych pieniędzy. Kto by tego nie chciał? pomyśl o tym ... Milioner w dolarach, po przeliczeniu na walutę trzeciego świata, może być dwucyfrowym milionerem. Spójrzmy prawdzie w oczy, w całej karierze zawodowej szanse na zarobienie tego rodzaju pieniędzy przez 25 lat są wyjątkowo niewielkie ... prawie nie istnieją. Sam ten fakt wystarcza, aby zmotywować większość. To prawda, że ​​tylko niewielu zrobi to w tym zawodzie.

MiraymEgpRui
11-18-2021 11:31, 11:31
Istnieje wiele sposobów zawierania transakcji na rynku Forex, musisz zrozumieć, że jeśli chcesz odnieść sukces w handlu na rynku Forex, wybierz tę, która byłaby dla ciebie korzystna.