PDA

Zobacz pełną wersję : 4H Crossover (Swing Trading)



patero83
11-05-2010 19:01, 19:01
3 Załącznik (y) AKTUALIZACJA III: Obejrzyj wideo z przeglądu opublikowanego systemu
http://www.youtube.com/embed/0nMYdXyCdX0null.

Tło. W grudniu wybieram się na pierwszą rocznicę handlu na Forex. Przez większość ostatnich lat byłem cichym uczestnikiem forum, więc pomyślałem, że czas poświęcić, dzieląc się czymś, nad czym pracowałem od dłuższego czasu.

Nie twierdzę, że jestem najlepszym handlowcem na tym forum. Mój plan handlu łączy w sobie całą masę składników, które zebrałem przez lata od wielu z was tutaj i w innych miejscach. Dodatki, sugestie i pozytywne komentarze są mile widziane. Negatywne, obraźliwe lub w inny sposób nieodpowiednie komentarze najlepiej zachować dla siebie.

Cele. Pamiętać; Doszedłem do tego, pragnąc systemu, którego mogłabym użyć do zbudowania emerytury. Nie chciałem handlować w pełnym wymiarze godzin. Byłem gotowy na 10-letnią współpracę, która znacznie przewyższyłaby wszelkie konta emerytalne. Podczas budowy tego systemu brałem pod uwagę następujące cele szczegółowe:

1. System, który nie wymagałby ode mnie snu w nocy (EST) lub nie angażowałbym więcej niż 30 minut każdego dnia w jego zarządzanie.
2. Swing system handlu z mniej niż 15 transakcji miesięcznie w 8-12 par.
3. System, który nie miał drastycznego wpływu na hałas regularnych wiadomości ekonomicznych lub ruchów cen weekendowych.
4. Plan handlu, który ograniczyłby maksymalną wypłatę do nie więcej niż 16% i wygenerowałby co najmniej 30% rocznych zysków.
5. Plan handlu, który był prosty do wyjaśnienia, a nawet prostszy do wykonania.

Uwaga na temat systemu. Ten system jest przeznaczony dla handlowców swingujących. Handluję nim, ponieważ nie mam zbyt dużo czasu na oglądanie wykresów. Skalpery mogą rozważyć przeniesienie zasad do krótszego okresu czasu i sprawdzić, czy nadal działają. Należy pamiętać, że system ten traci około 45% czasu przy średniej R: R równej 1,34: 1. Musisz być zdyscyplinowanym przedsiębiorcą, który chce stracić kwaterę i oglądać transakcje, które często trwają tygodnie, a czasem miesiące. Piękno systemu polega na tym, że działa on w większości warunków rynkowych i jest opłacalny przez okresy roczne, w przeciwieństwie do wielu systemów, które działają tylko ze względu na specyficzne warunki rynkowe.

Główne zasady. Wiele moich ogólnych zasad handlu jest specyficznych dla mnie i mojego mojo do handlu.

1. Wszystkie zasady są łamane. Emocjonalnie muszę zachowywać się jak maszyna, ale mam też mózg i jako takie zdarzają się sytuacje, w których zdrowy rozsądek musi zwyciężyć.
2. 10-15 minut analizy fundamentalnej każdego dnia.
3. Brak handlu w duże święta w USA (nie ma innego powodu, niż dni wolne dla mojej rodziny).

Ustawienia mapy. (Patrz dołączony domyślny szablon MT4)

1. 4-godzinne świeczniki
2. 89 SMA (Zamknij)
3. 21 EMA (Zamknij)
4. Prosty niestandardowy MACD Indoor (HT: MACD 4 Hour egy indoor - Pobierz tutaj)
5. Pary walutowe: EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, USDCAD, EURGBP, EURAUD, EURJPY, GBPJPY, USDJPY, GBPCHF, USDCHF, EURCHF.
6. Opcjonalnie: MA cross alert kryty (kliknij tutaj) - Czapki z głów do Dargane do dzielenia się.

Zarządzanie pieniędzmi.

1. Maksymalne ryzyko na handel 1% - 2% salda rachunku (w zależności od Apetytu na Ryzyko).
2. Cel zysku na handel w wysokości 1% - 2% salda rachunku (równy maksymalnemu ryzyku na handel).
3. Minimalna kapitalizacja 5000 USD.
4. Użyj brokera, który pozwala na mikropozycje (min. 0,01).
5. Maksymalne maksymalne wypłaty w wysokości 16% (17 przegranych transakcji z rzędu lub 25 średnich przegranych z rzędu).

Długi sygnał wejściowy.

1. 21 EMA przekracza wartość 89 SMA (21 EMA gt; 89SMA), co wskazuje na zmianę od tendencji niedźwiedziej do tendencji zwyżkowej. To sygnalizuje ”trwający długi handel”
2. Cena wznosi się, a następnie powraca (zwykle z powrotem do 21 lub 89), przy czym MACD zmienia kolor na czerwony.
3. Wejdź na 1. zamkniętą świecę 4H po tym, jak MACD wróci do koloru zielonego.
4. Długi regulamin wejściowy: a. Cena zamkniętej świecy wejściowej 4H musi być większa niż 21 EMA. Jeśli nie, poczekaj na następny długi sygnał MACD (wzrost ceny, cofnięcie zmiany MACD z zielonego na czerwony, a następnie wspina się ponownie zmieniając MACD na zielony, sygnalizując długi wpis).
b. 21 EMA musi mieć wartość większą niż 89 SMA.
do. Tylko jedna wymiana handlowa na 21/89.
5. Długi wpis Stop-Loss jest umieszczany 4-10 pipsów (w zależności od pary) poniżej dolnej części poprzedniego znacznego ruchu (najlepiej znaleźć na wykresie dziennym). Załączony jest wykres pokazujący, co rozumiem przez ”znaczny ruch”. Stop-loss wynosi zazwyczaj od 200 do 400 pipsów w zależności od pary.
6. Long-Take entry Take-Profit jest umieszczany w odległości równej liczbie pipsów jako stop-loss (przykład: 200 pip SL = 200 pip TP). Po uruchomieniu TP, żaden nowy wpis do 21/89 krótki krzyż.

Krótki sygnał wejściowy.

1. 21 EMA krzyżuje się poniżej 89 SMA (21 EMA lt; 89SMA), co wskazuje na zmianę od tendencji zwyżkowej do tendencji zwyżkowej. To sygnalizuje ”trwający krótki handel”
2. Cena spada, a następnie powraca (zwykle z powrotem do 21 lub 89) z MACD zmienia kolor na zielony.
3. Wejdź na 1. zamkniętą świecę 4H po tym, jak MACD zmieni kolor na czerwony.
4. Zasady dotyczące krótkich zgłoszeń: a. Cena zamkniętej świeczki wejściowej 4H musi być mniejsza niż 21 EMA. Jeśli nie, poczekaj na następny krótki sygnał wejściowy MACD (spadki cen, powtórki zmieniające MACD z czerwonego na zielony, a następnie znowu spada zmieniając MACD na czerwony, sygnalizując krótki wpis).
b. 21 EMA musi mieć wartość mniejszą niż 89 SMA.
do. Tylko jedna wymiana handlowa na 21/89.
5. Krótki wpis Stop-Loss jest umieszczany 4-10 pipsów (w zależności od pary) powyżej wysokiego poprzedniego znacznego ruchu (najlepiej znalezionego przy użyciu wykresu dziennego). Załączony jest wykres pokazujący, co rozumiem przez ”znaczny ruch”. Stop-loss wynosi zazwyczaj od 200 do 400 pipsów w zależności od pary.
6. Wpis na krótką pozycję Take-Profit jest umieszczany w odległości równej liczbie pipsów jako stop-loss (przykład: 200 pip SL = 200 pip TP). Po uruchomieniu TP nie ma nowego wpisu do czasu długiego przekroczenia 21/89.

Zamknij pozycję. W przypadku krzyżyka 21/89 przed osiągnięciem zysku lub zatrzymaniem się, zamknij pozycję na zamknięciu świecy, w miejscu, w którym występuje krzyż. 2 na 3 przegrane transakcje są zamykane w ten sposób, a nie trafiają na SL, co jest powodem, że średnia zwycięska branża jest 1,34 razy wyższa od średniej traconej.


Włączyłem materiały z transakcji systemu od stycznia 2009 r. - października 2010 r.

Oto jak wygląda potencjalny wpis tuż przed tym wydarzeniem (mój wykres na 25.11.2010 przed potencjalnym krótkim wpisem na GBPJPY).

AKTUALIZACJA: Dodałem link do śledzenia transakcji, arkusza kalkulacyjnego kalkulatora rozmiarów, który utworzyłem dla tego systemu. Jeśli chcesz, możesz użyć szablonu.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/232-difference-pips-moving-average.html
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/182-market-profile-mp-levels-targets-dax-dow-nq.html

UPDATE II: Ponadto
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=txXqDKyPYADFdtYn3JfomBQauthkey=CPr9k50C#gi d=0arkusz kalkulacyjny, jeśli chcesz oglądać moje postępy. Zacząłem handlować tym live demo na początku września tego roku. Zamierzam rozpocząć transmisję z prawdziwymi pieniędzmi pierwszego dnia roku lub w okolicach, po przegranej passie. Moim celem jest handlowanie tym przez następne 10 lat. Chciałbym zrealizować średnio 48% roczny zwrot i zbudować ładne jajo w ciągu tych 10 lat. Gdybym miał zacząć składać się z 25 000 $, a gdybym co roku trafiał w bramkę, do końca tych 10 lat miałbym 1,26 miliona dolarów. Gdybym miał kontynuować 12 rok, to wyniósłby 2,76 miliona dolarów, a w roku 15 osiągnąłby 8,95 miliona dolarów. Będzie to wymagało żelaznej dyscypliny i commnt, ale będzie tego warte.


https://www.forex-instant.com/attachments/15292287641474868917.pdf

https://www.forex-instant.com/trading-discussion/74-elliot-wave-harmonic-ichimoku-chinese-style.html

https://www.forex-instant.com/attachments/15292287721294038586.tpl

pedroaldiz
11-23-2021 05:11, 05:11
dziękuję za opublikowanie systemu. kilka punktów. czy możesz opublikować wyniki według pary? być może niektóre pary nie radzą sobie dobrze, a niektóre mają się dobrze. czy możemy handlować tylko tymi parami z większą ilością partii, czy próbowałeś zwiększyć TP i zmniejszyć SL? Ponieważ y są mniej więcej równe wygranym, współczynnik RR musi być większy niż 1.

pedroaldiz
11-23-2021 06:32, 06:32
Cena zamkniętej świecy wejściowej 4H musi być większa niż 21 EMA. Jeśli nie, poczekaj na następny długi sygnał MACD (wzrost ceny, cofnięcie zmiany MACD z zielonego na czerwony, a następnie wspina się ponownie zmieniając MACD na zielony, sygnalizując długi wpis).
masz na myśli świecę bliską, wysoką, niską lub otwartą? jeśli będziemy długo, to przestaniemy działać, ale mamy krótki stan. więc przestań i odwróć?

patricayhersasdwz1393
11-23-2021 07:52, 07:52
Ładny i czysty system. Lubię te z predefiniowanymi SL i TP. Kilka punktów. 1. MM. Widzę cię wielkimi ruchami. Dodałbym wiele do wygrywających pozycji, kiedy się dogadujecie. To radykalnie zmieni twój wynik. Być może również można poprawić stosunek R: R (TPgt; SL). Tylko mój 2.5c 2. Jest to prawie system mechaniczny, nie powiedziałbym, że wymaga 30 minut dziennie, ponieważ trzeba analizować co 4 godziny, jeśli robisz to ręcznie. Tak więc dla tych, którzy chcą wydobyć z niego EA, jedynym niepewnym parametrem byłby poprzedni znaczący ruch. Można to łatwo rozwiązać za pomocą ZigZag i znaleźć poprzedni najwyższy wysoki lub najniższy niski. Jeśli chodzi o retracements, myślę, że możesz poczekać na czerwony pasek MACD po zielonym (krótki handel) i przeciwny na długo. Posiadanie zielonych pasków MACD w krótkim trendzie i czerwony raz w długim trendzie charakteryzowałoby retracements.

patero83
11-23-2021 09:13, 09:13
1 Załącznik (-i)

dziękuję za opublikowanie systemu. kilka punktów. czy możesz opublikować wyniki według pary? być może niektóre pary nie radzą sobie dobrze, a niektóre mają się dobrze. czy możemy handlować tylko tymi parami z większą ilością partii, czy próbowałeś zwiększyć TP i zmniejszyć SL? Ponieważ y są mniej więcej równe wygranym, współczynnik RR musi być większy niż 1.
Roundrock, dziękuję za twoje komentarze. Znajdź załączony szczegółowy arkusz kalkulacyjny, którego użyłem przy wszystkich parach i ich transakcjach. Spojrzałem na zwiększenie TP, aby poprawić na naszej r: r, ale nadal odkrywać, że od 1 do 1, TP to SL było idealne. Niektóre transakcje mogą mieć szerszy zakres TP, chociaż narazisz na szwank mechaniczną naturę systemu, dodając dyskrecję.
https://www.forex-instant.com/attachments/15292287741157151125.zip

patero83
11-23-2021 10:34, 10:34
[/size] masz na myśli świecę bliską, wysoką, niską lub otwartą? jeśli będziemy długo, to przestaniemy działać, ale mamy krótki stan. więc przestań i odwróć?
Dodałem tę zmarszczkę, aby uniknąć biczów. Co to znaczy, JEŚLI cena zamknięcia świecy wejściowej (świeca, gdy MACD zwraca kolor zielony (długi) lub czerwony (krótki)) jest mniejsza niż 21 w przypadku długich transakcji lub więcej niż 21 w przypadku krótki handel niż NIE wchodzić, ale raczej czekać na następny wpis MACD.

patero83
11-23-2021 11:55, 11:55
Ładny i czysty system. Lubię te z predefiniowanymi SL i TP. Kilka punktów. 1. MM. Widzę cię wielkimi ruchami. Dodałbym wiele do wygrywających pozycji, kiedy się dogadujecie. To radykalnie zmieni twój wynik. Być może również można poprawić stosunek R: R (TPgt; SL). Tylko mój 2.5c 2. Jest to prawie system mechaniczny, nie powiedziałbym, że wymaga 30 minut dziennie, ponieważ trzeba analizować co 4 godziny, jeśli robisz to ręcznie. Tak więc dla tych, którzy chcą wydobyć z niego EA, jedynym niepewnym parametrem byłby poprzedni znaczący ruch. To...
1. Rozważałem dodanie do zwycięskich transakcji, ale jeszcze nie zdecydowałem, jak to zadziała. Jakieś sugestie? 2. Uzgodniono, że EA może zostać do tego zbudowana. Przynajmniej osoba, która wysłała wiadomość e-mail po wystąpieniu 21/89, abyś wiedział, że nadszedł czas, aby zacząć obserwować wejście lub zamknąć bieżący handel.

patero83
11-23-2021 13:15, 13:15
Nie powiedziałbym, że wymaga to 30 minut dziennie, ponieważ trzeba analizować co 4 godziny, jeśli robisz to ręcznie. .
Większość dni zajmuje tylko 5 minut, ponieważ musisz tylko patrzeć, jak daleko jesteś od krzyża 21/89. Te krzyże pojawiają się tylko raz w miesiącu. Ze względu na korelację pomiędzy parami pojawia się kilka wpisów, więc często będziesz jechać tydzień lub dłużej bez wpisu, będziesz miał garść przez kilka dni, a następnie poczekasz na tp, sl lub nowe 2189 krzyż.

pedroaldiz
11-23-2021 14:36, 14:36
Roundrock, dziękuję za twoje komentarze. Znajdź załączony szczegółowy arkusz kalkulacyjny, którego użyłem przy wszystkich parach i ich transakcjach. Spojrzałem na zwiększenie TP, aby poprawić na naszej r: r, ale nadal odkrywać, że od 1 do 1, TP to SL było idealne. Niektóre transakcje mogą mieć szerszy zakres TP, chociaż narazisz na szwank mechaniczną naturę systemu, dodając dyskrecję.
dzięki Burton Home za wyniki. nie mogłem otworzyć pliku, ponieważ mam błąd WinRAR. ktokolwiek mógłby otworzyć?

vlad97
11-23-2021 15:57, 15:57
Mam pytanie, na jakiej podstawie wybrałeś 21 i 89 średnich kroczących? thanx.

walex
11-23-2021 17:18, 17:18
Bardzo dobra konfiguracja - świetna robota! Nigdy nie byłem fanem MACD (i większości innych oscylatorów); ale macie dość prosty i solidny system wejścia, chociaż osobiście uważam, że poziomy SL są zbyt daleko od wejścia i ogólnie używają poziomów Fibonacciego (konfluencji rozszerzeń), a także linii poziomych trendów dla obu wyjść wejść. Oczekuję na jazdę próbną tą metodą i opublikuję wyniki. Dzięki!

LaxtMook
11-23-2021 18:39, 18:39
Tło. [font = quot] [size = 3] W grudniu zbliżam się do piątej rocznicy objęcia pierwszego rynku Forex. Przez większość ostatnich lat byłem cichym uczestnikiem forum, więc pomyślałem, że czas poświęcić, dzieląc się czymś, nad czym pracowałem od dłuższego czasu. Nie twierdzę, że jestem najlepszym handlowcem na tym forum. Mój plan handlowy łączy w sobie całą masę składników, które zebrałem przez lata od wielu z was tutaj iw innych miejscach ....
W MACD 4 godziny indioru, dałeś 3 załączone pliki. z którego używamy? i jakikolwiek pomysł, jak pobrać go na alpari? także wtedy, gdy występują sygnały, istnieje kilka wszystkich w tym samym czasie na różnych parach. Problem polega na tym, że potrzebujesz ogromnej równowagi, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego. pozdrowienia

patricayhersasdwz1393
11-23-2021 19:59, 19:59
Zarządzanie pieniędzmi. 1. Maksymalne ryzyko na handel w wysokości 1% salda rachunku.

W MACD 4 godziny indioru, dałeś 3 załączone pliki. z którego używamy? i jakikolwiek pomysł, jak pobrać go na alpari? także wtedy, gdy występują sygnały, istnieje kilka wszystkich w tym samym czasie na różnych parach. Problem polega na tym, że potrzebujesz ogromnej równowagi, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego. pozdrowienia

W MACD 4 godziny indioru, dałeś 3 załączone pliki. z którego używamy? i jakikolwiek pomysł, jak pobrać go na alpari? także wtedy, gdy występują sygnały, istnieje kilka wszystkich w tym samym czasie na różnych parach. Problem polega na tym, że potrzebujesz ogromnej równowagi, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego. pozdrowienia

patero83
11-23-2021 21:20, 21:20
1 Załącznik (-i)

dzięki za wyniki. nie mogłem otworzyć pliku, ponieważ mam błąd WinRAR. ktokolwiek mógłby otworzyć?
Ponownie spakowałem plik i załączałem. Daj mi znać, jeśli to nie zadziała jeszcze raz i mogę wysłać ci to w inny sposób.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228779463801444.zip

patero83
11-23-2021 22:41, 22:41
MACD 4 godziny indior, dałeś 3 załączone pliki. z którego używamy? i jakikolwiek pomysł, jak pobrać go na alpari? także wtedy, gdy występują sygnały, istnieje kilka wszystkich w tym samym czasie na różnych parach. Problem polega na tym, że potrzebujesz ogromnej równowagi, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące depozytu zabezpieczającego. pozdrowienia
1) Umieść .ex4 lub .mq4 w swoim folderze ekspertów. 2) Ponieważ nasze ryzyko jest tak niskie w handlu (1%), rzadko korzystasz z ponad 10% dostępnego marginesu na poziomie 50: 1. Na moim koncie Oanda mam zwykle około 5% dostępnej mi marży w danym momencie.

patero83
11-24-2021 00:02, 00:02
Bardzo dobra konfiguracja - świetna robota! Nigdy nie byłem fanem MACD (i większości innych oscylatorów); ale macie dość prosty i solidny system wejścia, chociaż osobiście uważam, że poziomy SL są zbyt daleko od wejścia i ogólnie używają poziomów Fibonacciego (konfluencji rozszerzeń), a także linii poziomych trendów dla obu wyjść wejść. Oczekuję na jazdę próbną tą metodą i opublikuję wyniki. Dzięki!
Dziękuję Teemo za twoje komentarze. Grałem z wieloma różnymi egipami dla SL i TP i skończyłem używając hl poprzedniego znaczącego ruchu, ponieważ powoduje to dłuższe ramy czasowe i rzadko mnie powstrzymuje. Ponieważ nie mam ogromnej ilości czasu, aby poświęcić się mojemu planowi, chciałem więcej ustawić i zapomnieć typu egy. Jednak prawdopodobnie masz rację, że istnieje bardziej opłacalna metoda określania sltp. Czekam na twoje wyniki.

ammx171
11-24-2021 01:22, 01:22
Witaj, to jest bardzo podobne do mojego sposobu handlu w średnim okresie. Dziękuję bardzo za opublikowanie podstawowej konfiguracji. Ponieważ mój skromny sposób oddawania (i dla nas ludzi, którzy nie siedzą przy komputerze przez cały dzień), używam indioru, który ostrzega mnie o ważnych poziomach na wykresie 4h. Zazwyczaj rysuję poziomą linię lub prostokąt (ten indior rozpoznaje różne obiekty, patrz link). W ten sposób zwykle jestem powiadamiany przed lub w przybliżeniu, kiedy nastąpi zwrotnica 21/89 lub jakikolwiek inny poziom (np. Poziom 50% wcześniejszego ruchu). Jeszcze raz dziękuję i wszystkiego najlepszego! (patrz Alerter4U.zip)
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/146-average-daily-range-adr-code-check.html
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228756.png_________________ Michael
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228756.png

patero83
11-24-2021 02:43, 02:43
Ponieważ mój skromny sposób oddawania (i dla nas ludzi, którzy nie siedzą przy komputerze przez cały dzień), używam indioru, który ostrzega mnie o ważnych poziomach na wykresie 4h. Zazwyczaj rysuję poziomą linię lub prostokąt (ten indior rozpoznaje różne obiekty, patrz link). W ten sposób zwykle jestem powiadamiany przed lub w przybliżeniu, gdy nastąpi zwrot 21/50 lub jakikolwiek inny poziom (np. Poziom 50% wcześniejszego ruchu).
Dzięki!

patero83
11-24-2021 04:04, 04:04
Zapomniałem udostępnić w moim pierwszym poście arkusz kalkulacyjny, którego używam do obliczania TP, wielkości partii, salda i śledzenia moich transakcji. To internetowy arkusz kalkulacyjny google. Jeśli chcesz, możesz użyć szablonu do własnego handlu. Aby to zrobić: 1) Przejdź do szablonu Google utworzonego przez kliknięcie
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ar8t-dF5lDVddFhwV1ZzX3B4ZUhTQ0R1cEY4ako3dWchl=enauthkey =COfQ594P. 2) Przejdź do pliku i wybierz Utwórz kopię 3) Zapisz nowy plik jako własny. Mam także wersję offline excel, jeśli ktoś z was jest zainteresowany.

carcapitrakk
11-24-2021 05:25, 05:25
Cześć sburtonhome, bardzo ciekawy system, dziękuję za udostępnienie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228756.pngJedno pytanie: dlaczego zrezygnowałeś z par EURCHF i USDCHF? Wiwaty, Oliver

patero83
11-24-2021 06:45, 06:45
SBH, nie widzę żadnego zielonego macd, aby UE mogła długo iść. yr live log mówi długo UE. To samo z EG czy coś mi brakuje?
Jestem długa zarówno w UE, jak iw EG (na szczęście lub niestety :-)), ponieważ mój MACD namalował jeden samotny zielony pasek sygnału. Prawdopodobnie ma to związek z różnicami w czasie zamknięcia świec 4H pomiędzy moim brokerem a twoim.

patero83
11-24-2021 08:06, 08:06
Wszystkie pary AUD, EUR, GBP poszły wczoraj na południe ... i wciąż idą.
Bardzo niestabilny dzień, delikatnie mówiąc. Żyjemy, by handlować kolejny dzień dzięki zarządzaniu pieniędzmi. Obecnie przepuszczam 3,5% w dół i mam nadzieję, że para lub para odwrócą się. Jeśli nie, będę pracował, aby wydostać się z niewielkiej wypłaty - typowego życia inwestora na rynku Forex.

patero83
11-24-2021 09:27, 09:27
Nie, mój przystanek to 1,5475. Wygląda na to, że powinien się podnieść, mam nadzieję. Uważaj na MA, jeśli przekroczą, to jest sygnał do wyjścia i czekania na wejście na południe.
Nadal jestem w GU z SL 1.5495. Prawdopodobne przekroczenie granicy 21/89 zasygnalizuje zamknięcie mojego GU i oczekiwanie na błąd.

pedroaldiz
11-24-2021 10:48, 10:48
Jestem długa zarówno w UE, jak iw EG (na szczęście lub niestety :-)), ponieważ mój MACD namalował jeden samotny zielony pasek sygnału. Prawdopodobnie ma to związek z różnicami w czasie zamknięcia świec 4H pomiędzy moim brokerem a twoim.
ok, thx za wyjaśnienie. moja to GMT 1,5

Xokgekaaa
11-24-2021 12:09, 12:09
1 Załącznik (y) Handel GBPUSD
https://www.forex-instant.com/attachments/153018717089170533.jpg

Xokgekaaa
11-24-2021 13:29, 13:29
1 Załącznik (y) USDCHF trade Very Nice mooove!
https://www.forex-instant.com/attachments/15301871721002845011.jpg

Xokgekaaa
11-24-2021 14:50, 14:50
1 Załącznik (y) Handel USDJPY
https://www.forex-instant.com/attachments/1530187173243173465.jpg

Xokgekaaa
11-24-2021 16:11, 16:11
4 transakcje i 4 rentowne, czy jesteś pewien, że to nie działa?

Leoxckgeg
11-24-2021 17:32, 17:32
4 transakcje i 4 rentowne, czy jesteś pewien, że to nie działa?
Dobre wyniki Sloveforex! Mam nadzieję, że system nadal będzie dobrze dla Ciebie.

Xokgekaaa
11-24-2021 18:52, 18:52
Dobre wyniki Sloveforex! Mam nadzieję, że system nadal będzie dobrze dla Ciebie. Ezzy
Dzięki, Ezzy Chcemy tylko upewnić się, że 4-H Crossover egy idzie dobrze ... sburtonhome pokazał niesamowite wyniki na lata 2009-2010, które znacznie przekraczają średnie stopy depozytowe banków w USD. Będę mieć oko na te transakcje egy i post. Wtedy, jeśli są dobre, będę handlował na prawdziwym koncie.

Leoxckgeg
11-24-2021 20:13, 20:13
Dzięki, chcę tylko upewnić się, że 4-H Crossover egy idzie dobrze ... sburtonhome pokazał niesamowite wyniki na lata 2009-2010, które znacznie przekraczają średnie stopy depozytowe banków w USD. Będę mieć oko na te transakcje egy i post. Wtedy, jeśli są dobre, będę handlował na prawdziwym koncie.
To brzmi dobrze, jeśli chciałbyś poradzić się czegoś, sugerowałbym, żebyś pokazał to na koncie podobnym do twojego prawdziwego konta (np. 500 $, 5000 $ lub ile będzie twoje prawdziwe konto). Wymieniaj ją w ten sam sposób, w jaki robisz to naprawdę, np. Zarządzanie pieniędzmi, a przez co najmniej 3 miesiące, 6 miesięcy będzie lepiej, zanim zaczniesz żyć. Twoje zdrowie

Xokgekaaa
11-24-2021 21:34, 21:34
To brzmi nieźle, jeśli chciałbyś poradzić się czegoś, sugerowałbym, abyś pokazał to na koncie podobnym do twojego prawdziwego konta (np. 500 $, 5000 $ lub ile będzie twoje prawdziwe konto). Wymieniaj ją w ten sam sposób, w jaki robisz to naprawdę, np. Zarządzanie pieniędzmi, a przez co najmniej 3 miesiące, 6 miesięcy będzie lepiej, zanim zaczniesz żyć. Pozdrawiam Ezzy
Sprawdziłem wszystkie transakcje przez ostatnie 6 miesięcy i zauważyłem, że średnio ryzyko wynosiło 40-50 pipsów. Tak więc, jeśli handlujemy 0,01 lotem, musimy zdeponować, powiedzmy, 4000-5000 USD, ponieważ ryzyko jest wymagane, aby wynosić 1% z depozytu.

Xokgekaaa
11-24-2021 22:55, 22:55
Jeśli istnieje handel z ryzykiem 20 pipsów, musimy otworzyć transakcję z 0,02 lota.

Xokgekaaa
11-25-2021 00:16, 00:16
1 Załącznik (s) Kolejny świetny handel na wykresie nzdusd! Zobacz załączoną tabelę
https://www.forex-instant.com/attachments/1530187175601036080.jpg

Xokgekaaa
11-25-2021 01:36, 01:36
1 Załącznik (y) Jeśli chodzi o AUDUSD, cóż, byłbym długi. Ale na rynku istnieje pewna konsolidacja. I nie każda pozycja będzie opłacalna. Potrzebujemy tylko cierpliwości.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301871772039448311.jpg

Xokgekaaa
11-25-2021 02:57, 02:57
1 Załącznik (y) Ostatnie transakcje na USDCAD ...
https://www.forex-instant.com/attachments/15301871782118840805.jpg

Xokgekaaa
11-25-2021 04:18, 04:18
1 Załącznik (y) Wyjście było dość blisko EURGBP!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530187180453256384.jpg

Xokgekaaa
11-25-2021 05:39, 05:39
1 Załącznik (y) Handel EURCHF
https://www.forex-instant.com/attachments/15301871821595067291.jpg

Xokgekaaa
11-25-2021 06:59, 06:59
2 Załącznik (y) Witam wszystkich Dla tych, którzy lubią trzymać się trendu, wymyśliłem nowe zasady dla tej egy. Zwiększyją one rentowność, ale zmniejszą rację żywnościową. MM wynosi średnio 1: 2, ale może wynosić nawet 1: 5. Zasady są takie same. Ale przesuń Stop Loss 10 pipsów powyżej ostatniej wysokiej huśtawki, gdy cena obniży się lub spadnie. Wejdź ponownie, gdy cena zamknie się poniżejpowyżej 89EMA i umieść SL 10 pipsów poniżejpowyżej ostatniej wysokiej wysokości. Załączam dwa zrzuty ekranu. Proszę spojrzeć. Twoje komentarze są mile widziane. Pozdrawiam, Slovforex
https://www.forex-instant.com/attachments/1530187183821100968.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/153018718543232008.jpg

Soelaymoyaso
11-25-2021 08:20, 08:20
Slovforex, wygląda świetnie! Jakieś dodatkowe informacjedoświadczenia z tym?

cgokzalwz7
11-25-2021 09:41, 09:41
nadal długi .. krótki crossover 21/89 jest blisko, mam nadzieję, że jedna noga w górę zgadza się z Macd dla kontroli uszkodzeń (mam nadzieję). Wczoraj dotarło 21 ema, umieściłem długo ... macoch stoch nie zgodził się. To cenna lekcja, której się nauczyłem! To świetna nitka! Dzięki! Mrgintz