PDA

Zobacz pełną wersję : 5 minutowy Momo Trade



Laes
07-13-2009 16:46, 16:46
Dzień dobry,

Znalazłem bardzo łatwego i obiecującego egya, zwanego The 5 Minute Forex Momo Trade. Jest podobny do tego, którego teraz używam.

Używa tylko Macd i 1 średniej ruchomej.

Używam 3 średnich ruchomych, 5, 10, 20 i macd, wykresu 5 min, EURUSD, USDCHF, AUDUSD i GBPUSD

Zanim zacznę wyjaśniać w moim (niezbyt dobrze po angielsku), chciałbym poprosić o zapoznanie się z poniższym linkiem i wrócić, aby uzyskać swoją opinię.

Ten egy jest od Kathy Lien i Boris Schlossberg i dostępny dla każdego.


http://www.investopedia.com/articles/forex/08/five-minute-momo.asp

Zrobiłem dzisiaj 6 zawodów dla wszystkich zwycięzców!

Mam nadzieję, że zacznę wątek, ponieważ jest to prawdziwy egy, łatwy w użyciu i może być opłacalny dla wszystkich.

Holger

Egterober
12-22-2021 04:12, 04:12
Cześć Holger Czytałem twój link i nie mogę rozgryźć konfiguracji MACD. Czy mógłbyś pokazać to zdjęcie? Dziękuję Paul

kevisurk
12-22-2021 05:33, 05:33
1 Attachment (s) Hi Holger, i dziękuję za wprowadzenie tej prostej i prostej konfiguracji. Investopedia jest pełna takich zgrabnych i opłacalnych konfiguracji i próbowałem ich z sukcesem na demo. z tego, co przeczytałem, konfiguracja MACD to standardowa konfiguracja (12,26,9), a pozycja jest wtedy, gdy przecina 0 z ujemnej na pozytywną dla długich i odwrotnie dla szortów. Oto dobry 30-punktowy unijny krótki ruch i kolejny 30-punktowy ruch o 8:50 (GMT 3)
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/213-moving-average-ea.html

Laes
12-22-2021 06:54, 06:54
1 Załącznik (-i) Witaj, Miło słyszeć, że ci się też podoba. Ustawienia Macd 12,26,9, podobnie jak w linku w pierwszym poście. Używam innego macd, który jest dołączony. Ten jest standardowym macdem, który znajduje się na MT4. Dziś rano kilka ładnych ruchów na różnych parach, po prostu trzymaj się z daleka od wiadomości. Dziś mamy kolejną wiadomość o 8:30. Po tym szukam przejścia przez macd. Dla wszystkich, którzy nie wiedzą: sprawdź link do kalendarza o codziennych wiadomościach u góry pierwszego wpisu. To bardzo mi pomogło w przeszłości. Holger
https://www.forex-instant.com/attachments/1529229904371291115.ex4

tipkthargig
12-22-2021 08:14, 08:14
czy to działa na eurjpy czy jest na to zbyt niestabilna?

Laes
12-22-2021 09:35, 09:35
Witam, handluję tylko EURUSD, AUDUSD, USDCHF i GBPUSD, ale oznacza to, że nie działa on na innych parach. Sprawdź link w pierwszym poście lub po prostu google: pięciominutowy forex momo trade, aby uzyskać pojęcie o Egipcie, a następnie możesz skonfigurować swój wykres i wrócić miesiąc, aby zobaczyć, co się stało. Obok 20 ema mam również 5, 10 i 50 ema na mojej mapie. Ten wykres pochodzi z oryginalnego posta, w którym go znalazłem http://i.investopedia.com/inv/articl...e/FX-Momo2.gif To pochodzi z oryginalnego wpisu: niektórzy handlowcy są bardzo cierpliwi i lubią czekać do perfekcyjnego ustawienia, podczas gdy inni są bardzo niecierpliwi i muszą zobaczyć ruch w ciągu kilku minut lub godzin, albo szybko porzucają swoje pozycje. Ci niecierpliwi handlowcy są idealnymi handlarzami pędu, ponieważ czekają, aż rynek będzie miał dość siły, by popchnąć walutę w pożądanym kierunku i zaczekać z nadejściem impetu w nadziei na przedłużenie, gdy tempo będzie rosło. Jednakże, gdy ruch wykazuje oznaki utraty siły, nasi niecierpliwi inwestorzy będą również pierwszymi, którzy przeskoczyli statek, więc prawdziwy impet musi mieć solidne reguły wyjścia, aby chronić zyski, a jednocześnie być w stanie jeździć tak dużo przesunięcie rozszerzenia, jak to możliwe. Rozwinęliśmy wielki impet egy, który nazywamy # 8220, Five Minute Momo Trade # 8221; ponieważ szukamy rozpędu lub # 8220; momo # 8221; pękają na bardzo krótkich 5-minutowych wykresach. Leżymy na dwóch przeciwnikach, z których pierwszy to 20-okresowa EMA (Exponential Moving Average). Używamy wykładniczej średniej kroczącej na prostej średniej kroczącej, ponieważ zwiększa ona wagę ostatnich ruchów, co jest potrzebne do szybkich transakcji. Średnia ruchoma służy do określenia trendu. Drugim wskaźnikiem, którego używamy jest histogram MACD (Moving Average Convergence Divergence), który pomaga nam przyspieszyć. Ustawienia histogramu MACD są wartościami domyślnymi, czyli najpierw EMA = 12, sekunda EMA = 26, EMA = 9, wszystkie używają ceny zamknięcia. To egy czeka na odwrócenie handlu, ale bierze je tylko wtedy, gdy pęd podtrzymuje ruch odwrotny, aby stworzyć większy impuls rozszerzenia. Pozycja kończy się w dwóch oddzielnych segmentach, pierwsza połowa pomaga nam zablokować zyski i gwarantuje, że nigdy nie zmieniamy zwycięzcy w przegranego. Druga połowa pozwala nam spróbować czegoś, co może stać się bardzo dużym posunięciem bez żadnego ryzyka, ponieważ przenieśliśmy już nasz przystanek na breakeven. Zasady dotyczące długiego handlu 1) Spójrz, aby para walutowa była notowana poniżej 20-okresowej wartości EMA i MACD była ujemna 2) Poczekaj, aż cena przekroczy 20-okresową EMA, upewnij się, że MACD jest w trakcie przekraczania od ujemnego do pozytywnego lub przekroczyłeś pozytywny obszar nie dłużej niż 5 pasków temu. 3) Idź długo 10 pipsów powyżej 20-okresowej EMA 4) W przypadku agresywnego handlu, zatrzymaj się przy niskim wahaniu na wykresie 5-minutowym. W przypadku handlu konserwatywnego, zatrzymaj miejsce 20 pipsów poniżej 20-okresowego okresu EMA 5) Sprzedaj połowę pozycji przy wejściu i ryzyku, zatrzymaj sięw drugiej połowie do breakeven 6) Zatrzymaj się na szlaku przez wyższą z breakeven lub 20-okresową EMA minus 15 pipsów Zasady krótkiej wymiany handlowej 1) Poszukaj pary walutowej, która będzie handlować powyżej 20-okresowej EMA i MACD, aby była pozytywna 2) Poczekaj na cena do przekroczenia 20-okresowej EMA, upewnij się, że MACD jest albo w trakcie przejścia z pozytywnej na negatywną, albo przekroczyła negatywne terytorium nie więcej niż 5 barów temu 3) Idź krótko 10 pipsów poniżej 20-okresowego EMA 4 ) W przypadku agresywnego handlu zatrzymaj się na huśtawce wysoko na wykresie 5-minutowym. W przypadku handlu konserwatywnego, zatrzymaj miejsce 20 pipsów powyżej 20-okresowego EMA 5) Kup połowę pozycji przy wejściu minus kwota narażona na ryzyko, przenieś zatrzymanie na drugiej połowie, aby przejść na wyrób 6) Zatrzymaj się na szlaku przez niższą z limitowanych lub 20-okresową EMA plus 15 pipsów Holger

lise
12-22-2021 10:56, 10:56
1 Załącznik (y) SXMTrader, a co z tym?

Laes
12-22-2021 12:17, 12:17
Witaj, Czy istnieje system, który jest w 100% bez utraty transakcji? Nauczyłem się, że tak nie jest! Zarządzanie pieniędzmi to odpowiedź. Mam 4 pary i jeśli wezmę sygnały z macd i osiągnę zysk zaledwie 10 pipsów, mogę szybko uzyskać 50-60 pipsów. Nawet przy 1 lub 2 przegranych transakcjach dziennie, mogę uzyskać dzienny zysk. Musisz przeczytać oryginał od twórców. Link znajduje się w pierwszym poście. Możesz skalpować w ten sposób za 10 pipsów lub jeśli jesteś bardziej doświadczony, pozwól, aby Twoje zyski działały i możesz wybrać dobre trendy. Zachowaj małe przeguby. Holger

Brody87
12-22-2021 13:37, 13:37
Witaj, Znalazłem bardzo łatwego i obiecującego egya, zwanego The 5 Minute Forex Momo Trade. Jest podobny do tego, którego teraz używam. Używa tylko Macd i 1 średniej ruchomej. Używam 3 średnich ruchomych, 5, 10, 20 i macd, wykresu 5 min, EURUSD, USDCHF, AUDUSD i GBPUSD Zanim zacznę wyjaśniać w moim (nie tak dobrze po angielsku) lubię pytać aby zapoznać się z poniższym linkiem i wrócić, aby uzyskać swoją opinię. Ten egy jest od Kathy Lien i Boris Schlossberg i dostępny dla każdego.
http://www.investopedia.com/articles/forex/08/five-minute-momo.asp...
Tak długo, jak mkt jest na trendzie, otrzymujesz całkiem niezłe zwroty, ale jeśli mkt jest w zasięgu, możesz spotkać się z pewnymi draw-downami z powodu fałszywych sygnałów.

Xuasisytiti
12-22-2021 14:58, 14:58
A przez większość czasu rynek się zmienia!

Brody87
12-22-2021 16:19, 16:19
A przez większość czasu rynek się zmienia!
Niekoniecznie. Sztuką jest móc zidentyfikować kiedy mkt. przesuwa się z trendu do zakresu. Nie zapomnij wymienić na 5min. wykres tutaj! Jest systemem mechanicznym i nawet nie jestem wielkim fanem systemów mechanicznych w ogóle, muszę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych, jakie widziałem do tej pory!

Gehor
12-22-2021 17:40, 17:40
Sugerowałbym dodanie 150 EMa do wymiany sygnałów zgodnie z trendem. Jestem zaskoczony, że autor nie uznał tego, ale myślę, że system został zbudowany dla niecierpliwych inwestorów. Ale na wykresie 5 minut warto poczekać kilka minut na IMO. Chamane

CLCS
12-22-2021 19:00, 19:00
To jedna z pierwszych opłacalnych metod, jakie kiedykolwiek wypróbowałem. Używam teraz głównie akcji cenowej, ale jest to dobry sposób na chodzenie po wielkich ruchach. Jedynym minusem jest okres pomiędzy godzinami rynkowymi, kiedy płynność zwalnia, powstaje wiele fałszywych sygnałów. Sztuczka polega na wyczekiwaniu konfiguracji przed upływem godziny, zanim rozpocznie się ważna sesja.

Davisay349
12-22-2021 20:21, 20:21
A przez większość czasu rynek się zmienia!
Zakres składa się z mnóstwa mini-trendów ...

ggesa78
12-22-2021 21:42, 21:42
Kolejna rzecz, która pomaga! Po otwarciu właściwości w 20 EMA przejdź do karty Poziomy i dodaj je. 10 -10 20 -20 15 -15 10 poziomów pomoże Ci odmierzać natychmiast, jeśli cena wynosi 10 pipsów powyżej lub poniżej EMA, 20 oznacza miejsce, w którym stawiasz stop, a 15 to miejsce, w którym chcesz zatrzymać.

Laes
12-22-2021 23:03, 23:03
Dziękuję za twoje pomysły. Aby zorientować się w trendzie, mam 50 ema. Ale od innych członków wiem, że używają 100 sma lub teraz twoją rekomendację ze 150 podziękowaniami. Prawdą jest, że musimy być w stanie sprawdzić, czy istnieje trend lub rynek płaski, który oznacza pozostawanie na płaskich rynkach lub po prostu skalpowanie z macdami przekraczającymi linię zero za 5 pipsów ?! Ale jeśli mamy trendingowy rynek lub rynek się rozwija, możemy bardzo łatwo uzyskać nasz codzienny zysk. To bardzo dobry system i podoba mi się. Czuję się bardzo dobrze, przyjmując zamówienia. Musimy tylko spojrzeć, jak silny jest ruch na rynku, aby podjąć decyzję o TP i ciągłym zatrzymywaniu się, aby utrzymać mniejszych klientów i osiągnąć nasz codzienny cel. Nie idź za dużo, jeśli twój cel zostanie osiągnięty - zatrzymaj się na cały dzień. Przepraszam za mój angielski, nie jest tak łatwo napisać to poprawnie, mam nadzieję, że rozumiesz znaczenie. Jestem Niemcem i staram się jak najlepiej. Podczas pisania tego postu inni dodali komentarze. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć, że lubisz to egy, ponieważ pomoże to uzyskać wiele pomysłów na pomoc innym. Kontynuuj publikowanie swoich komentarzy i pomysłów. Dziękuję Ci

pabloxoktas
12-23-2021 00:24, 00:24
Dzięki otwarciu tego wątku. Myślę, że wszystkie twoje sugestie dotyczące identyfikacji trendu są przydatne. Myślę, że dodam 100 Ema. Dzięki Wam wszystkim

kevisurk
12-23-2021 01:44, 01:44
Kolejna rzecz, która pomaga! Po otwarciu właściwości w 20 EMA przejdź do karty Poziomy i dodaj je. 10 -10 20 -20 15 -15 10 poziomów pomoże Ci odmierzać natychmiast, jeśli cena wynosi 10 pipsów powyżej lub poniżej EMA, 20 oznacza miejsce, w którym stawiasz stop, a 15 to miejsce, w którym chcesz zatrzymać.
dobra sugestia Delfino, daje natychmiastową pomoc wizualną dla wejścia i SL i może być wykorzystana również do osiągnięcia zysku. dla identyfikacji trendu, nie zapominajmy o tytule egy, o rozpędu 5M. wykorzystuje ruch pędu w niższej ramie czasowej. jeśli chcemy uniknąć przegranych transakcji, możemy tylko wykonywać ruchy zgodnie z trendem i można to ustalić na wyższych ramach czasowych, takich jak 15M 30M lub 1H. MACD jest również dobrym wskaźnikiem trendu, jeśli masz pełny MACD (nie tylko histogram), jak ten w poście nr 3. Zidentyfikuj ruch na wyższym TF, a następnie powiększ 5M na wejście, bez potrzeby dodawania kolejnych EMA. zachowaj to tak proste, jak sugerowano na początku.

ggesa78
12-23-2021 03:05, 03:05
Być może będę musiał eksperymentować również z natychmiastowym zatrzymaniem się. Przy 10 pipsach zatrzymaj się, by złamać, ale poczekaj, aż 1: 1 zamknie połowę pozycji. Ponieważ podstawą handlu jest wykorzystywanie rozpędów momentów, w większości sytuacji momentowych handel powinien wystartować i nie wrócić z powrotem do wejścia po osiągnięciu 10 punktów procentowych. Pomoże to uniknąć , jeśli wejdziesz w ciasny okres czasu.

oxrtarodrigwzriscok
12-23-2021 04:26, 04:26
Lubię egię MoMo

EAGLAURO14
12-23-2021 05:47, 05:47
Co za okropna metoda, 70-80% traci w ciągu 3 miesięcy na 3 parach.

asgel3134
12-23-2021 07:07, 07:07
Jestem z Chin. Dostałem nową książkę opisującą tę samą metodę w ten sposób. Teraz wiem, że Kathy Lien i Boris Schlossberg są pisarzami tej metody. W te dni wracam do testowania tej metody. I czuję, że to naprawdę opłaca się agy. Jestem tego pewien. Uważam jednak, że należy go optymalizować. takie jak: 1. handel w najlepszym czasie: GMT0 30 pipsów GMT8 6 PIPS GMT13 80PIPS METODA BIERANIA zmienił się, aby osiągnąć średnią Max. cel jak wyżej pipsy. Jakieś ciało chce omówić to głębiej? Przepraszam za mój słaby angielski

alvaro17
12-23-2021 08:28, 08:28
Wygląda to jak baza do komercyjnego systemu, o którym mówi się na forum komercyjnym. Jest to bardzo eczny system, jeśli stosuje się odpowiednie zarządzanie pieniędzmi oraz badanie działania cenowego. Jest również bardzo praktyczny w dłuższych ramach czasowych.

Melasay
12-23-2021 09:49, 09:49
Nie wiem nic o Kathy Lien, ale przetestowałem kilka systemów Borisa Schlossberga. Nigdy nie widziałem żadnych jego rzeczy, które byłyby opłacalne.

Eldelbar83
12-23-2021 11:10, 11:10
Czy ktoś może mi powiedzieć, proszę, jaki jest najlepszy czas dla tej egy?

Ilaydomper
12-23-2021 12:31, 12:31
Nie ma czasu na handel tym egy.

Arwexx
12-23-2021 13:51, 13:51
Mam s.o. EA na temat tego systemu transakcyjnego?, ... więc testowałem ten system z VPS na rachunku demo przez kilka tygodni, być może z jednym GannHiLo. Z wyrazami szacunku

Arwexx
12-23-2021 15:12, 15:12
Jestem z Chin. Dostałem nową książkę opisującą tę samą metodę w ten sposób. Teraz wiem, że Kathy Lien i Boris Schlossberg są pisarzami tej metody. W te dni wracam do testowania tej metody. I czuję, że to naprawdę opłaca się agy. Jestem tego pewien. Uważam jednak, że należy go optymalizować. takie jak: 1. handel w najlepszym czasie: GMT0 30 pipsów GMT8 6 PIPS GMT13 80PIPS METODA BIERANIA zmienił się, aby osiągnąć średnią Max. cel jak wyżej pipsy. Jakieś ciało chce omówić to głębiej? Przepraszam za mój słaby angielski
Oh tak, oczywiście. Wolałbym iść do M15 i H1 tylko do oglądania globalnego trendu, przed podjęciem wejścia (kup lub sprzedaj) na M5. Z wyrazami szacunku

alvaro17
12-23-2021 16:33, 16:33
System komercyjny, który opiera się na tym, używa akcji cenowej i kilku średnich kroczących, nie będę go tu wymieniał ze strachu przed naruszeniem. Korzysta z kilku innych elementów, ale terminologia z MO (skrót od pędu) jest używana wraz z macd. System ten, jak tutaj podano, będzie działał w dowolnym okresie czasu, który wystarczy dostosować y stopu zgodnie z ramami czasowymi. jeśli nie jesteś w niższych przedziałach czasowych i posiadasz wystarczająco duże konto 30min, 1h i 4h są również bardzo opłacalne i dla tych, którzy nie mają dużo cierpliwości, ale wciąż chcą trochę więcej czasu 15min działa dobrze.

asgel3134
12-23-2021 17:54, 17:54
W te dni nadal testuję tego sys. Bez wątpienia! Jest to opłacalne na rynku trendów, ale jest kilka konfiguracji. Ten sukces !!! W lutym 2009. W tym miesiącu: 33 pipsy za średnią dzienną (GMT0 do GMT16). Utrata zawsze miała miejsce na rynku o różnym zasięgu. Ale prawie niemożliwe jest wiedzieć, kiedy nadchodzą trendy. 80% to zakres! Więc musisz czekać na trend jak łowienie ryb. Codziennie trzy razy więcej osób niż w M5. 33 Pips to wynik mojej dalszej optymalizacji. Takich jak metoda TP: używam indukcji do analizy średniego zasięgu. Azja: 40 pipsów; EUR: 50-80 pipsów; USA: 70-120. Tutaj chcę wyjaśnić: Codziennie około 30 pipsów (oglądanie z GMT0 do GMT16). To jest DOBRA metoda lub brak skuteczności? Dziękuję Ci!

alvaro17
12-23-2021 19:14, 19:14
Jeśli możesz przeciętnie 30 pipsów dziennie przez całe miesiące, co jest uważane za udane. Tak długo, jak utrzymasz niski poziom wypłat, będziesz pod presją na koniec roku, średnio o 30 pipsów za dzień, o ile zwiększysz swoje zyski, ponieważ Twoje konto również pozwala.

SPGM
12-23-2021 20:35, 20:35
Przepraszam za mój zły angielski ... Ale, jak (wiele pestek), aby ustawić TP? Nie rozumiem tego

tati98
12-23-2021 21:56, 21:56
Jak to się dzieje z tym systemem? uczę się tego demo systemu

kram.bkr
12-23-2021 23:17, 23:17
Witaj, Znalazłem bardzo łatwego i obiecującego egya, zwanego The 5 Minute Forex Momo Trade. Jest podobny do tego, którego teraz używam. Używa tylko Macd i 1 średniej ruchomej. Używam 3 średnich ruchomych, 5, 10, 20 i macd, wykresu 5 min, EURUSD, USDCHF, AUDUSD i GBPUSD Zanim zacznę wyjaśniać w moim (nie tak dobrze po angielsku) lubię pytać aby zapoznać się z poniższym linkiem i wrócić, aby uzyskać swoją opinię. Ten egy jest od Kathy Lien i Boris Schlossberg i dostępny dla każdego.
http://www.investopedia.com/articles/forex/08/five-minute-momo.asp...
Dlaczego potrzebujesz 5 10 EMA?

Irataymetg
12-24-2021 00:37, 00:37
Tak długo, jak mkt jest na trendzie, otrzymujesz całkiem niezłe zwroty, ale jeśli mkt jest w zasięgu, możesz spotkać się z pewnymi draw-downami z powodu fałszywych sygnałów.
określenie, czy jest w zasięgu, czy też trendowanie jest dla mnie najtrudniejsze.

bmeva
12-24-2021 01:58, 01:58
2 Załącznik (y) Witam, Czy ktoś może mi pomóc zmodyfikować indior z kanału WysokiegoNiskiegoZamknij, aby stać się kanałem -10pipZamknij. Chciałbym móc to łatwiej zobaczyć. Ta metoda pozwoli zarabiać pieniądze, jeśli odpowiednio zarządzasz swoim handlem, ale jak wszystkie inne metody, niemożliwe jest uzyskanie 100% racji. Możesz zwiększyć swoje prawdopodobieństwa, biorąc handel w kierunku dłuższego czasu
https://www.forex-instant.com/attachments/15301934611809891024.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/15301934621186916444.mq4

LaxtMook
12-24-2021 03:19, 03:19
Dziękuję za twoje pomysły. Aby zorientować się w trendzie, mam 50 ema. Ale od innych członków wiem, że używają 100 sma lub teraz twoją rekomendację ze 150 podziękowaniami. Prawdą jest, że musimy być w stanie sprawdzić, czy istnieje trend lub rynek płaski, który oznacza pozostawanie na płaskich rynkach lub po prostu skalpowanie z macdami przekraczającymi linię zero za 5 pipsów ?! Ale jeśli mamy trendingowy rynek lub rynek się rozwija, możemy bardzo łatwo uzyskać nasz codzienny zysk. To bardzo dobry system i podoba mi się. Czuję się bardzo dobrze, biorąc ...
z jakich SL i TP korzystasz?

149178
12-24-2021 04:40, 04:40
witam wszystkich i dziękuję za dzielenie się cenną pracą, którą wykonujesz dla wszystkich - ten system i ”nadal jest ważny? - Ktoś z tego korzysta? DZIĘKUJEMY TWOJE ODPOWIEDZI!

Davydrex
12-24-2021 06:01, 06:01
Patrzę na to i mam pytanie. Każda pomoc będzie doceniona. Kiedy oryginalny artykuł mówi (dla długiego handlu) ... poczekaj, aż cena przekroczy 20-okresową EMA ... Czy 5-minutowa świeca powinna się zamknąć całkowicie nad MA, czy musi po prostu jej dotknąć? Tylko knot? Ciało? Cała rzecz? TIA.

raulaire
12-24-2021 07:21, 07:21
Patrzę na to i mam pytanie. Każda pomoc będzie doceniona. Kiedy oryginalny artykuł mówi (dla długiego handlu) ... poczekaj, aż cena przekroczy 20-okresową EMA ... Czy 5-minutowa świeca powinna się zamknąć całkowicie nad MA, czy musi po prostu jej dotknąć? Tylko knot? Ciało? Cała rzecz? TIA.
Myślę, że powinna zamknąć się nad EMA dla długich transakcji, a krótko poniżej. Oczekiwanie na otwarcie i zamknięcie świecy powyżej lub poniżej EMA może być już późno.

78893139
12-24-2021 08:42, 08:42
Cześć, miło słyszeć, że ci się też podoba. Ustawienia Macd 12,26,9, podobnie jak w linku w pierwszym poście. Używam innego macd, który jest dołączony. Ten jest standardowym macdem, który znajduje się na MT4. Dziś rano kilka ładnych ruchów na różnych parach, po prostu trzymaj się z daleka od wiadomości. Dziś mamy kolejną wiadomość o 8:30. Po tym szukam przejścia przez macd. Dla wszystkich, którzy nie wiedzą: sprawdź link do kalendarza o codziennych wiadomościach u góry pierwszego wpisu. To bardzo mi pomogło w przeszłości. Holger {plik}
Czy możesz powiedzieć mi ustawienia MACD, których używasz w tym systemie? Używam Amibrokera