PDA

Zobacz pełną wersję : broker dla początkujących



Gokzlo
08-21-2005 04:07, 04:07
Postanowiłem zacząć, wystarczająco dużo, aby dowiedzieć się więcej o handlu .. (forex), muszę zacząć zarabiać, bardzo chciałbym uzyskać rekomendacje na stronach forex, które są łatwe w użyciu i są w stanie i pozwalają na prowadzenie kont demonstracyjnych, a później, mam nadzieję, rachunki, które są w stanie uzyskać niskie stawki początkowe.
Nie znalazłem jeszcze strony, która mi odpowiada ...
dla początkujących (jak ja), którzy czytają mój post, prosimy o kontakt i udzielenie mi porady lub dwóch, z punktu widzenia początkującego!
dzięki ... Docenię to!

y
11-24-2021 04:30, 04:30
Ja też jestem podobny, ponieważ myślałem, że kiedy wyruszę, będę żył na rynku, jednak jak zwykle rzeczy w życiu trwają dłużej, a denitaryzm wyrósł na jego głowę, a ja powstrzymałem się od ponad roku. Powiedziałem, że zbierałem informacje o sposobach działania, pierwszy z nich to Saxobank, jednak pobrałem ich wersję demo i pierwszy dobry handel, który chciałem wprowadzić, nie przyjąłby go, a mój wpis został przeniesiony z 8012 na 8020 przed Mógłbym wejść na MT4 !! Więc będę musiał dowiedzieć się, dlaczego itd. Drugi z wątku na Yahoo'u śledziłem backtesting sygnałów programowania i jest głównie sposób na mojej głowie wydają się być przy użyciu międzybankowym, nie jestem pewien jeszcze, czy jest to pośrednik, ale być może ktoś mógł oświecić mnie i innych z ich testami na żywo, więc moja krzywa uczenia się nie jest tak stroma ...... jak to było

oxraygdxghl
11-24-2021 05:50, 05:50
przeczytaj profile na stronie brokera, tam jest link do każdego konta demo brokera i informuje, jakie jest minimalne saldo konta ...

artakittyg
11-24-2021 07:11, 07:11
nie ma brokera dla początkujących. Nie wszyscy brokerzy są autentyczni, ale broker specjalnie dla początkujących nie działa.

Garo
11-24-2021 08:32, 08:32
Upewnienie się, że rynek zawsze będzie inny, jest ważne. W danym dniu rynek Forex na dowolnym instrumencie handlowym może przeżyć cały cykl rynkowy, który poza sezonem widzi się przez wiele lat na rynkach akcji. W danym dniu wydarzenie informacyjne na temat rynku Forex lub interwencja walutowa banku centralnego może zmienić kurs rynkowy na kolejne dni lub miesiące. Ponadto, nie spodziewaj się zrozumieć rynku Forex, ponieważ nikt nie może tego wyjaśnić. Fundamenty pracują nad długoterminowymi inwestycjami w akcje i kontrakty terminowe, ale przy wymianie walut, wszystko zależy od ruchu tu i teraz. Możesz czerpać korzyści z niewielkich zmian cen walut, ale nie spodziewaj się, że będziesz w stanie wyjaśnić ich naturę. Sądzę, że oba są ważne, ponieważ nie chcesz myśleć, że będziesz w stanie zarabiać pieniądze, które robisz przez cały czas. Wszystko się zmieni, jak wszystko w życiu. Tak więc, jeśli zarobisz w tym miesiącu sporą sumę pieniędzy, może nie w następnym miesiącu.

8tauriel8
11-24-2021 09:53, 09:53
Upewnij się, że znasz i rozumiesz podstawy samego forex, w tym, jak obsługiwać samą platformę i jak osiągać zyski z kupnasprzedaży. Następnie możesz ćwiczyć się na koncie demo (prawie każdy broker ma dostęp do konta demo). Trenuj, jak analizować rynek, aby zbudować własną egię handlową. Nie zastanawiaj się dłużej na tym forum, możesz znaleźć coś pożytecznego.

liugou
11-24-2021 11:13, 11:13
1 Załącznik (y) Nowicjusze to śniadanie, lunch i kolacja FX Brokera ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1519507379.jpg

kelysdoereg
11-24-2021 12:34, 12:34
Kiedyś byłem brokerem walutowym, zanim zostałem profesjonalnym handlarzem walut. Najpierw otwórz demo, poznaj brokera, czyli mam na myśli ich reputację, rodzaj regulacji i sposób, w jaki będziesz chroniony (to są rzeczy, które zawsze opowiadam moim studentom na kursie) Uważaj na rzeczy, które są dla ciebie ważne, wszyscy mamy własna lista przed naszym handlem. Zacznij mały 1000-5000. Kiedy to działa dla ciebie, oni wycofują się na czas itd. Platforma jest w porządku, inwestuj i handluj powoli budując swoje portfolio. Wszyscy brokerzy są podobni, ale najważniejszym aspektem jest to, że platforma, wykresy i wykonanie pasują do twoich potrzeb. Reszta to wszystkie dodatki. Najważniejsze, że zdecydowanie powinieneś poznać i zrozumieć, jak działa rynek przed rozpoczęciem działalności. Powodzenia i Happy Pipping

kelysdoereg
11-24-2021 13:55, 13:55
Nowicjuszami są śniadanie, lunch i kolacja FX Brokera ... {image}
graj dobrze!

almudesa84
11-24-2021 15:16, 15:16
Witaj, ja też chcę poznać dobrych brokerów, ponieważ istnieje długa lista brokerów forex, co mnie zdezorientowało. Dużo przeszukałem popularne i nowe, nie wiem, który z nich wybrać. Proszę o poradę. Z góry dziękuję.

oxvilo
11-24-2021 16:37, 16:37
Witaj, ja też chcę znać dobrych brokerów, ponieważ istnieje długa lista brokerów forex, co mnie zdezorientowało. Dużo przeszukałem popularne i nowe, nie wiem, który z nich wybrać. Proszę o poradę. Z góry dziękuję.
Gorąco polecam tickmill Są zdecydowanie najlepszym maklerem, z którymi kiedykolwiek handlowałem. Od spreadów po wypłaty, firma jest najlepsza na rynku!

gaywot
11-24-2021 17:57, 17:57
Nowicjuszami są śniadanie, lunch i kolacja FX Brokera ... {image}
tak, to prawda! Przypuszczam, że Nemo był bardziej świadomy tego, co się dzieje, niż ci nowi))

lordpere
11-24-2021 19:18, 19:18
Nowicjuszami są śniadanie, lunch i kolacja FX Brokera ... {image}
Lol dude Ale to prawda, szczególnie dla tych początkujących, którzy robią handel na żywo bez odpowiednich przygotowań ...

igoxoxris
11-24-2021 20:39, 20:39
Próbowałem trybu demo plus500 i nie było dobrze. Osobiście doszedłem do wniosku, że dźwignia 1: 200 jest o wiele za wysoka i równa się hazardowi, a ja najbardziej straciłem na nie tak dużych spreadach. Byłbym więc zainteresowany poradą brokerską, z demo z możliwie najniższymi spreadami iz małą dźwignią w tym demo lub nawet lepszą możliwością dostosowania go. Trochę wpatruję się w cornertrader.ch, ale naprawdę interesuję się innymi radami.

elaycdv
11-24-2021 22:00, 22:00
dla początkujących, musimy być ostrożni w wyborze brokera, ponieważ wielu brokerów, którzy oszustwo. Aby wybrać brokera, musimy mieć możliwość przetestowania brokera, którego użyjemy do handlowania, a zatem otrzymamy odpowiedniego brokera. możemy przetestować brokera za pomocą konta demonstracyjnego

elegce
11-24-2021 23:20, 23:20
dla początkujących, musimy być ostrożni w wyborze brokera, ponieważ wielu brokerów, którzy oszustwo. Aby wybrać brokera, musimy mieć możliwość przetestowania brokera, którego użyjemy do handlowania, a zatem otrzymamy odpowiedniego brokera. możemy przetestować brokera za pomocą konta demonstracyjnego
Właściwym sposobem na sprawdzenie pośrednika jest kupowanie sprawozdań finansowych firmy od odpowiednich organów zarządzających, sprawdzanie, ile kapitału klientów trzymają oni na swoich rachunkach powierniczych. konta demo nie kompensują poślizgów i poziomów niewypełnionych. ale pieniądze mówią. więc naucz się słuchać, jak mówi i podążaj za tym. istnieją powody, dla których niektórym brokerom powierza się miliony klientów, podczas gdy niektórzy posiadają orzeszki ziemne

elegce
11-25-2021 00:41, 00:41
1 Załącznik (y) próbki rzeczy, na które trzeba uważać
https://www.forex-instant.com/attachments/1519507385.jpg

elegce
11-25-2021 02:02, 02:02
1 Załącznik (-i)
https://www.forex-instant.com/attachments/1519507387.jpg

MEGUM
11-25-2021 03:23, 03:23
Istnieje wiele artykułów z poradami, jak rozpoznać s # 1089; am brokerów. Powinieneś je znaleźć i przeczytać. Wtedy będziesz w stanie zrozumieć, których brokerów należy unikać, a które warte są uwagi.

igoxoxris
11-25-2021 04:43, 04:43
Dziękuję wszystkim za porady. Znowu wracam do ćwiczenia na plus500 demo, myślę, że ten jest naprawdę popularny i nie oszust. Myślę, że w przyszłym tygodniu otworzę naprawdę małe konto rzeczywiste. Poza tym inny, na który patrzyłem, zapytał o szaloną ogromną kwotę początkowego depozytu, na przykład tysiące euro.

mokiwooww
11-25-2021 06:04, 06:04
Istnieje wiele artykułów z poradami, jak rozpoznać s # 1089; am brokerów. Powinieneś je znaleźć i przeczytać. Wtedy będziesz w stanie zrozumieć, których brokerów należy unikać, a które warte są uwagi.
Mnóstwo maklerów oszustw są dostępne na tym rynku detalicznym, to prawda. Ale według mnie, myślę, że znalezienie tych oszustw w odpowiedni sposób, a nie trudne zadanie, FPA może być doskonałym źródłem do tego.

OxdriZBelver
11-25-2021 07:25, 07:25
Cześć chłopaki, robiłem dużo badań na rynku Forex i jestem początkującym, mam tylko pytanie, które polecisz jako dobrą aplikację do handlu w Wielkiej Brytanii? Lubię głos maklera, który jest regulowany przez FSAFCA, ponieważ fundusze są rozdzielone i najbezpieczniejsi brokerzy na rynku. Również wraz z brokerem będącym w Wielkiej Brytanii, który z nich pozwala na mniejszy depozyt i zobaczyć transakcje (I.Esmaller dźwigni?) Z góry dziękuję za pomoc facetów

Geguralg
11-25-2021 08:46, 08:46
Po pierwsze, musisz wybrać brokerów Forex przyjaznych demo, którzy oferują nieograniczoną usługę demo nie przez kilka miesięcy! Następnie powinieneś rozważyć ich funkcje edukacyjne i programy! Ponieważ teraz nadszedł czas, aby poprawić znajomość rynku Forex, więc funkcje edukacyjne brokera będą dla Ciebie pomocne! Przed wyborem dowolnego brokera sprawdź jego poprzednią historię przez wyszukiwanie w Google!

OxdriZBelver
11-25-2021 10:07, 10:07
Dzięki Kane, wszystko, co już zrobiłem. Ćwiczyłem i wciąż ćwiczyłem, jednak staram się znaleźć taki z mniejszym depozytem i minimalną opcją steku, więc kiedy zaczynam, nie muszę wchodzić w depozyt 1K. I zacznij kupować z 10 ... 100 dolarowymi transakcjami. Dzięki, Jamie

mokiwooww
11-25-2021 11:27, 11:27
Zasadniczo wiarygodność brokera można sprawdzić, wybierając kilku przyzwoitych brokerów i handlując ich kontem demonstracyjnym, aby zobaczyć wydajność działania, sprawdzając ich recenzje, a po sfinalizowaniu brokera powinniśmy rozpocząć od niewielkiej kwoty, aby sprawdzić inne procesy, takie jak wypłata.

asddiecigiete
11-25-2021 12:48, 12:48
Zgadzam się z Kane'em Williem. Skorzystaj z wersji demo i zobacz opinie zwrotne na forum. Powodzenia!

pepeluyaka
11-25-2021 14:09, 14:09
Niektórzy z nich wskazali na kilka ważnych rzeczy, więc ich nie powtórzę. Dwie inne rzeczy, o których chciałbym wspomnieć: - Trzymaj się z dala od brokerów z bonusami - Nie otwieraj konta u brokerów oferujących poziomy dźwigni od 1 do nieskończoności
https://www.forex-instant.com/attachments/1524886239.png

egtevwzrg
11-25-2021 15:30, 15:30
Tak, Vladislav. Jeśli użyjemy konta demo u każdego brokera, zapewniamy wydajność brokerów. Z drugiej strony, zanim zainwestujemy duży kapitał, możemy otworzyć konto na żywo z niewielkim saldem, aby zobaczyć, jak działa jego działanie.

mokiwooww
11-25-2021 16:50, 16:50
Jeśli nowoprzybyli chcą dokładnie poznać Forex, powinni wybrać brokera, który zawsze zapewnia ekskluzywne usługi edukacyjne, takie jak szkoła Pips, która bardzo pomaga w szybkim zdobywaniu wiedzy.

sapoleok89
11-25-2021 18:11, 18:11
Lol. Obiekty edukacyjne dla brokerów nie są wystarczające, aby pomóc przedsiębiorcy w zdobyciu wiedzy. więc spróbuj polegać na innych.

higisak94
11-25-2021 19:32, 19:32
Broker, który musimy wybrać, zawsze jest wygodny w stosowaniu dowolnych egii transakcyjnych z użyciem technik scalping i hedging. Ogólnie rzecz biorąc, ogólnie rzecz biorąc, regulowani pośrednicy handlowi nie zezwalają na skalpowanie na swoich platformach transakcyjnych. Stwarza to wielki problem dla sprzedawców detalicznych.

sapoleok89
11-25-2021 20:53, 20:53
Którzy brokerzy oferują nieograniczoną usługę handlu demo, są bardzo przydatni dla początkujących traderów! Ponieważ nowi handlowcy potrzebują wystarczającej praktyki, zanim zaczną handlować prawdziwymi pieniędzmi!
Tak wielu brokerów jest dostępnych na tym rynku, co zapewnia nieograniczoną liczbę usług brokerskich, ale nie sądzę, aby było to użyteczne dla początkujących handlowców, ponieważ zawsze ignorują oni transakcje demo i wolą konto mikro jako nowicjusz, nie praktykując konta demonstracyjnego.

higisak94
11-25-2021 22:14, 22:14
{quote} Tyle brokerów jest dostępnych na tym rynku detalicznym, które zapewniają nieograniczoną liczbę usług brokerskich, ale nie sądzę, że jest to przydatne dla początkujących handlowców, ponieważ zawsze ignorują oni transakcje demo i wolą konto mikro jako nowicjusz, nie praktykując konta demonstracyjnego.
Handel demo to po prostu czas i niezbyt skuteczny zakup czegoś dla handlarzy, którzy są szczególnie początkujący. Zamiast demo można użyć konta Micro. Mogą mocno koncentrować się dzięki prawdziwym pieniądzom.

esrike14
11-25-2021 23:34, 23:34
Postanowiłem zacząć, wystarczająco dużo, aby dowiedzieć się więcej o handlu .. (forex), muszę zacząć zarabiać, bardzo chciałbym uzyskać rekomendacje na stronach forex, które są łatwe w użyciu i są w stanie i pozwalają na prowadzenie kont demonstracyjnych, a później, mam nadzieję, rachunki, które są w stanie uzyskać niskie stawki początkowe. Jeszcze nie znalazłem strony, która mi odpowiada ... dla początkujących (jak ja), którzy czytają mój post, bądźcie w kontakcie i daj mi wskazówkę lub dwie, z punktu widzenia początkujących! dzięki ... Docenię to! frxer
prawdopodobnie najważniejsza jest licencja pośrednika, który to organ udziela licencji, to duża różnica między Financial Conduct Authority lub International Financial Services Commission of Belize

Xok
11-26-2021 00:55, 00:55
Powinieneś wybrać brokera, który może dać ci bezpośredni dostęp do międzybankowych transakcji na rynku forex, bez ukrytych spreadów cenowych, bez marży, po prostu przejrzyste niskie prowizje. Żadna ukryta cena nie rozprzestrzenia się, nie ma znaczników, żadnych łapówek. Wystarczy połączenie cen w czasie rzeczywistym z 14 największymi bankami na świecie obsługującymi transakcje forex oraz przejrzystą, niską prowizją, która pozwala uniknąć konfliktu interesów platform forex, które zajmują się swoim własnym rachunkiem. Ten rodzaj brokera forex byłby dobry dla początkujących.

brulobokeg
11-26-2021 02:16, 02:16
Według mnie, nowi inwestorzy na rynku Forex potrzebują wsparcia edukacyjnego od swoich brokerów, takich jak samouczek wideo, handlowanie eBookiem i obiekt związany z webinarium! Ponieważ muszą najpierw zbudować swoje umiejętności handlowe! Z drugiej strony, nowi handlowcy potrzebują ecznej usługi handlu demo, takiej jak handel demo bez żadnych ograniczeń! Ale widzę, teraz niewielu brokerów oferuje usługę demo o ograniczonej liczbie głosów przez 3 miesiące, 6 miesięcy! Nowi przedsiębiorcy powinni unikać tego rodzaju pośredników handlowych!

higisak94
11-26-2021 03:37, 03:37
Powinieneś wybrać brokera, który może dać ci bezpośredni dostęp do międzybankowych transakcji na rynku forex, bez ukrytych spreadów cenowych, bez marży, po prostu przejrzyste niskie prowizje. Żadna ukryta cena nie rozprzestrzenia się, nie ma znaczników, żadnych łapówek. Wystarczy połączenie cen w czasie rzeczywistym z 14 największymi bankami na świecie obsługującymi transakcje forex oraz przejrzystą, niską prowizją, która pozwala uniknąć konfliktu interesów platform forex, które zajmują się swoim własnym rachunkiem. Ten rodzaj brokera forex byłby dobry dla początkujących.
Bardzo dziękuję za miły opis, który może być pomocny w ocenie odpowiedniego brokera na rynku Forex ze względu na nowoprzybyłych. Ale od tysięcy brokerów online naprawdę trudno jest upewnić się, że jest poprawny.

gimpgok
11-26-2021 04:57, 04:57
Uhm .. dla praktyki demo używam Oandy. Lubię je, ponieważ mogę korzystać z MT4 i ich własnego oprogramowania do tworzenia wykresów, a także oprogramowania do telefonu, z którym mam podgląd w pracy
https://www.forex-instant.com/attachments/1524885849.png. Na prawdziwe pieniądze jestem w Kanadzie, więc jest ograniczona, i nie jestem do końca pewien, co to jest bucketshop, ale jeszcze lol

egtevwzrg
11-26-2021 06:18, 06:18
Uhm .. dla praktyki demo używam Oandy. Lubię je, ponieważ mogę korzystać z MT4 i ich własnego oprogramowania do tworzenia wykresów, a także oprogramowania do telefonu, z którym mam podgląd w pracy
https://www.forex-instant.com/attachments/1524885849.png. Na prawdziwe pieniądze jestem w Kanadzie, więc jest ograniczona, i nie jestem do końca pewien, co to jest bucketshop, ale jeszcze lol
Zasadniczo wydajność, jaką uzyskujemy z konta demo, praktycznie przy kontach na żywo nie znajdujemy tego samego środowiska. jakiekolwiek doświadczenie na ten temat?

gimpgok
11-26-2021 07:39, 07:39
Dla mnie jeszcze nie ma konta na żywo, zacznę żyć tylko wtedy, gdy mam system. Myślę, że zacznę od mniejszego depozytu i pracuję dalej, wypróbuję kilka wypłat i upewnię się, że nie ma z tym żadnych problemów. Nie widzę, co innego można zrobić poza próbowaniem samemu, chyba że znasz kogoś, kto użył brokera. W internecie każdy może napisać cokolwiek

isegm97
11-26-2021 09:00, 09:00
nie ma brokera dla początkujących. Nie wszyscy brokerzy są autentyczni, ale broker specjalnie dla początkujących nie działa.
To prawda, nie ma brokera dla początkujących. wszyscy brokerzy są dobrzy