PDA

Zobacz pełną wersję : Metatrader przestał działać.



leuoxgrod
06-23-2008 17:16, 17:16
dzień dobry,
Nagle otrzymuję komunikat, że mój metatrader przestał działać, że problem spowodował, że program przestał działać poprawnie. System Windows zamknie program i powiadomi, czy dostępne jest rozwiązanie.
Po odczekaniu i nie znalezieniu rozwiązania, ponownie pobiorę i po chwili pojawi się ten sam komunikat. Proszę, jaki może być problem i dostępne rozwiązania. Dziękuję Ci.
Alnames.

igoxghiso
11-18-2021 06:19, 06:19
cześć, Nagle otrzymuję komunikat, że mój metatrader przestał działać, że problem spowodował, że program przestał działać poprawnie. System Windows zamknie program i powiadomi, czy dostępne jest rozwiązanie. Po odczekaniu i nie znalezieniu rozwiązania, ponownie pobiorę i po chwili pojawi się ten sam komunikat. Proszę, jaki może być problem i dostępne rozwiązania. Dziękuję Ci. Alnames.
Jakiego systemu operacyjnego używasz? Czy masz ten sam problem, gdy nowa pobrana platforma MT4 jest zapisana w innym folderze? Czy masz niestandardowych przełożonych dołączonych do wykresów? Czy przenosisz tych samych użytkowników do nowego pobierania? Jeśli tak, następnym razem, gdy platforma ulegnie awarii, spróbuj przenieść wszystkie niestandardowe elementy wewnętrzne z folderu. Uruchom ponownie MT4. Jeśli działa dobrze, prawdopodobnie masz zły indior lub indior skompilowany przez problemową kompilację MT4.

leuoxgrod
11-18-2021 07:40, 07:40
Moje odpowiedzi są na zielono.

Jakiego systemu operacyjnego używasz? Widok. Czy masz ten sam problem, gdy nowa pobrana platforma MT4 jest zapisana w innym folderze? tak i spróbuję go do innego folderu. Czy masz niestandardowych przełożonych dołączonych do wykresów? tak. Czy przenosisz tych samych użytkowników do nowego pobierania? tak. Jeśli tak, następnym razem, gdy platforma ulegnie awarii, spróbuj przenieść wszystkie niestandardowe elementy wewnętrzne z folderu. Uruchom ponownie MT4. Jeśli działa dobrze, prawdopodobnie masz zły indior lub indior skompilowany przez problemową kompilację MT4.
. ok, właśnie to zrobię. Doceniam dużo. Dzięki. Alnames.

igoxghiso
11-18-2021 09:01, 09:01
Moje odpowiedzi są na zielono. . ok, właśnie to zrobię. Bardzo doceniam. Dzięki. Wszystkie nazwy.
Mam nadzieję, że to pomoże. Nie uruchamiam systemu Vista na żadnym z moich komputerów, więc jeśli nie jest to zły komputer lub EA, ktoś inny z doświadczeniem Vista będzie musiał ci pomóc. Vista przechowuje części zainstalowanych elementów inaczej.

leuoxgrod
11-18-2021 10:22, 10:22
Jakiego systemu operacyjnego używasz? Czy masz ten sam problem, gdy nowa pobrana platforma MT4 jest zapisana w innym folderze? Czy masz niestandardowych przełożonych dołączonych do wykresów? Czy przenosisz tych samych użytkowników do nowego pobierania? Jeśli tak, następnym razem, gdy platforma ulegnie awarii, spróbuj przenieść wszystkie niestandardowe elementy wewnętrzne z folderu. Uruchom ponownie MT4. Jeśli działa dobrze, prawdopodobnie masz zły indior lub indior skompilowany przez problemową kompilację MT4.
. Cześć nvwine, który folder możesz zasugerować, proszę. Alnames.

carltt8884
11-18-2021 11:42, 11:42
cześć, Nagle otrzymuję komunikat, że mój metatrader przestał działać, że problem spowodował, że program przestał działać poprawnie. System Windows zamknie program i powiadomi, czy dostępne jest rozwiązanie. Po odczekaniu i nie znalezieniu rozwiązania, ponownie pobiorę i po chwili pojawi się ten sam komunikat. Proszę, jaki może być problem i dostępne rozwiązania. Dziękuję Ci. Alnames.
Użyłem indioru, który spowodował awarię mojego systemu MT4. Kiedy przestałem go używać, działa dobrze, więc sprawdź, jaki rodzaj indioru lub EA używasz. Ten, z którym miałem problem, narysował linie na ekranie i na ekranie. Program był zbyt duży, by MT4 mógł obsługiwać kilka walut. W końcu przestałem używać tego indioru i wszystko działało dobrze.

igoxghiso
11-18-2021 13:03, 13:03
. Cześć, który katalog możesz zasugerować, proszę. Alnames.
Nie wiem, Vista, ale chodziło mi o to, aby usunąć wszystkie wzloty, które dodałeś zaczynając od około miesiąca przed rozpoczęciem problemu. Zamiast usuwać je wszystkie, sugerowałem przeniesienie ich do innego folderu jako kopii zapasowej, na wypadek, gdyby nie był to problem indioralny, a więc możesz mieć problemy z wykonaniem zdjęć, aby ustalić, który z nich powoduje awarię systemu. Chodziło o to, aby niestandardowe elementy wewnętrzne znalazły się w folderze ”Inventories” i sprawdzały, czy platforma działa poprawnie.

leuoxgrod
11-18-2021 14:24, 14:24
Użyłem indioru, który spowodował awarię mojego systemu MT4. Kiedy przestałem go używać, działa dobrze, więc sprawdź, jaki rodzaj indioru lub EA używasz. Ten, z którym miałem problem, narysował linie na ekranie i na ekranie. Program był zbyt duży, by MT4 mógł obsługiwać kilka walut. W końcu przestałem używać tego indioru i wszystko działało dobrze.
. Cześć, dziękuję za Twoją sugestię. Czy rozmiar wnętrza może być przyczyną, a co się dzieje z otwieraniem tego samego okna z konkretnej pary, mówią po 3 lub 4 na raz. Dzięki wszystkim imionom.

El
11-18-2021 15:45, 15:45
Myślałem, że odpowiedziałem wcześniej na ten wątek, ale może mój post nie spowodował z jakiegoś powodu moderacji? W każdym razie, miałem ten problem dziś rano, gdzie mój MT4 nie zaczął z Windows (8) narzekając, że Metatrader przestał działać tak szybko, jak próbowałem go uruchomić. Pomyślałem, że mógł to być problem z jednym z moich EA, który miałem uruchomiony, więc postanowiłem znaleźć właściwy folder (w moim przypadku jest to C: \ Users \ [nazwa użytkownika] \ AppData \ Roaming \ MetaQuotes \ Terminal \ [Terminal ID] \ MQL4 \ Experts), a następnie systematycznie zmieniając nazwę podejrzanego EA, a następnie próbując ponownie uruchomić MT4, bezskutecznie. Potem ponownie przeczytałem ten wątek i zauważyłem, że może to być Indior, który powoduje ten problem. W moim przypadku wydawało się, że jest przypisany do mojego #Top 8 Trenders - All Brokers.ex4 indior. Po zmianie nazwy mogłem uruchomić MT4. Dziwne jest to, że zmieniłem nazwę na #Top 8 Trenders - All Brokers.ex4 z powrotem na swoją oryginalną nazwę, zrestartowałem terminal i problem się nie powtórzył. Domyśl!