PDA

Zobacz pełną wersję : RSI Daily Pivot Point System v2.0



almeg
01-18-2007 09:19, 09:19
2 Załącznik (y) W porządku, następnie,

Postanowiłem stworzyć wersję bardziej przyjazną dla nowicjuszy. Istnieje kilka zmian w oryginale, ale głównie stosunek (słowo)(ważne informacje) zostanie znacznie skrócony.

Metoda Ustaw dzienny wykres ze świecznikami. Ustaw również RSI (10). Szukaj punktów Pivot. Czym są punkty Pivot? Zobacz poniższy dokument. Załóżmy, że mamy Niski Punkt Pivot, tworząc w ten sposób minimum. Spójrz na wysokość minimalnej świecy. Zapisz ten numer. Dodaj spread do tego numeru. Jeśli nie wiesz, co to jest spread, dodaj 3 pipsy. To jest twoja magiczna liczba. Dlaczego jest magiczny? Ponieważ gdy jest przekroczony, musisz spojrzeć na poniższe scenariusze, aby zobaczyć, czy kupujesz. Scenariusze UWAGA: Są to scenariusze KUPU, gdy właśnie nastąpił niski Pivot i magiczna liczba została przekroczona. RSI gt; 50. Nachylenie jest w górę = KUP RSI gt; 40 I WŁAŚNIE PRZYJECHAŁO od 30. Nachylenie jest w górę = KUP W przeciwnym razie nic nie rób. UWAGA: Są to scenariusze SPRZEDANIA w przypadku, gdy właśnie nastąpił High Pivot i przekroczono magiczną liczbę. RSI lt; 50. Nachylenie spada = SPRZEDAJ RSI lt; 60 I TYLKO PRZYCZYNIŁO od 70. Nachylenie spada = SPRZEDAJ W przeciwnym razie nic nie rób. UWAGA: JEŚLI RSI nie potwierdziło się w więcej niż 3 dni od osi obrotu, nie podejmuj transakcji.A Uwaga dotycząca punktów Pivot

Punkty obrotu zmieniają się pomiędzy High Pivots i Low Pivots. Innymi słowy, nie możesz mieć 2 wysokich Pivots lub 2 Low Pivots z rzędu. Kiedy NISKI punkt obrotu wygląda jak opisany poniżej, przejdziesz w tryb WYSOKIEGO OBROTU, w którym będziesz obserwować wysoką oś. To pociąga za sobą obserwowanie wysokich wartości od tego czasu. Kiedy zauważysz, że wysokie wartości nie rosną, powinna to być czerwona flaga, która może POTENCJALNIE być wysoką osią obrotu. Wiesz, że jest to High Pivot kiedy i jeśli liczba magiczna jest przekroczona. Jeśli rzeczywiście jest to wysoka oś obrotowa, przechodzi się do trybu NISKIEGO OBROTU, w którym można spojrzeć na minima, używając tego samego procesu.

Stop Loss

UWAGA: Nie używam opcji Take Profits. Nie pytaj mnie, jaki jest mój zysk. </P> Załóżmy, że właśnie kupiłeś. Twój początkowy SL będzie na ostatnim niskim Pivot, LUB 100 pipsów, w zależności od tego, która z tych wartości jest niższa. Tak samo jest w przypadku pozycji sprzedaży po prostu za pomocą maksymalnego maksymalnego współczynnika Pivot Załóżmy teraz, że pozycja KUP, którą wprowadziłeś, porusza się na Twoją korzyść (UP). Przenieś stop loss do najniższego poziomu każdego ukończonego dnia. Załóżmy teraz, że pozycja SELL, którą wprowadziłeś, porusza się na Twoją korzyść (DOWN). Przenieś stop loss do najwyższego poziomu każdego ukończonego dnia. Przykład poniżej: Czerwone linie to Wysokie i niskie czopy. Żółte linie to magiczne liczby Purpurowe linie to ja sprawdzanie RSI i scenariuszy, aby zobaczyć, czy jest to dobry handel. A dwie niebieskie linie są zakwalifikowanymi transakcjami. Kiedy zwiększać swoją pozycję

Jeśli jesteś w długim handlu, a nachylenie RSI zwiększa się, kup więcej. Oznacza to większe nachylenie = kup więcej.
To samo dotyczy transakcji sprzedaży.

Najlepszy czas dnia na wymianę

Koniec dnia. Dla mnie jest to 8-10PM CST.



Handluj na własne ryzyko. Nie biorę odpowiedzialności za twoje y. A co najważniejsze DOBRE SZCZĘŚCIE!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227160.png

https://www.forex-instant.com/attachments/1529227160.png

https://www.forex-instant.com/attachments/1529227160.png

almeg
08-18-2023 14:25, 14:25
1 Załącznik (y) Rentowność Po 5 miesiącach testowania wstecznego: GBPUSD 1903 PIPS USDCHF 1061 PIPS AUDJPY 692 PIPS USDJPY 891 PIPS W szczególności przeanalizowałem dokładniej GBPUSD w ciągu 6 miesięcy od weryfikacji historycznej: testy forward, od 4 stycznia moje konto wzrosło o 8,9%. Przykro mi, że nie mam dla ciebie żadnych wartości PIP.

VicpkrLee
08-18-2023 15:45, 15:45
Rentowność Po 5 miesiącach backtestingu: GBPUSD 1903 PIPS USDCHF 1061 PIPS AUDJPY 692 PIPS USDJPY 891 PIPS Dokładniej przeanalizowałem GBPUSD z większą dokładnością w ciągu 6 miesięcy od weryfikacji historycznej: co do testów na przyszłość, od stycznia Po czwarte, moje konto wzrosło o 8,9%. Przykro mi, że nie mam dla ciebie żadnych wartości PIP.
Jestem nowy w twoim systemie, ale jego geniusz wydaje się być jego prostotą, więc cieszę się, jeśli twoje wyniki analizy historycznej mogą być dopasowane do twoich przyszłych wyników. Testowanie twojej pleców odnotowuje 4 pary walutowe. Z 4 wybranych, wydaje się, że wolisz bardziej lotne pary dla tego Egiptu. Czy to uczciwy wniosek? Jeśli tak jest, wydaje się, że prawie każda waluta w JPY byłaby dobrym kandydatem wraz z tymi, o których wspomniałeś, ponieważ praktycznie wszystkie są nieco niestabilne i ładnie się prezentują. Zgodziłbyś się? Kilka pytań dotyczących specyfiki systemu: 1. Wspomniałeś, że przeglądasz swoje wykresy między 8-10 CST. Jeśli zauważysz, że magiczny numer został trafiony za sygnał Kup, ale RSI jeszcze nie potwierdził transakcji, czy czekałbyś, aż ponownie przeanalizujesz wykresy następnego wieczora, aby sprawdzić, czy RSI potwierdził już transakcję, czy też sprawdzać wykresy okresowo następnego dnia i wchodzić tak szybko, jak RSI krzyżuje? 2. Podam konkretny przykład dla następnego pytania: USDCHF osiągnął niski poziom w dniu 1 lipca 2007 r., A teraz pojawiła się magiczna liczba około 1,2191 dla sygnału Buy. Świeca w dniu 1/3/07 faktycznie idzie znacznie powyżej sygnału kupna i zamyka się na około 1,2258. Zgodnie z twoimi zasadami, zasugerowałbyś, abyś czekał aż do zamknięcia świecy na 1/3, aby wejść do handlu, czy wszedłbyś, gdy tylko magiczna liczba trafi, a RSI potwierdzi transakcję? 3. Jestem ciekawy 6-miesięcznych wyników testów backtestowych na GBPUSD. Twój drugi wynik pokazuje zysk w wysokości 433 pipsów, co jak przypuszczam jest wiecem od około 7/26/06 do 8/8/06. Czy jednak handel ten nie zostałby faktycznie przerwany 8/3 za znacznie mniejszy zysk, gdy dzienne niskie były niższe niż minimalne minimum 8/2? Nie kwilę się z wyników. . . Próbuję tylko upewnić się, że rozumiem twoje zasady. Dzięki za pomoc.

almeg
08-18-2023 17:06, 17:06
Odpowiedzi zostaną znalezione w tekście na czerwono:

Jestem nowy w twoim systemie, ale jego geniusz wydaje się być jego prostotą, więc cieszę się, jeśli twoje wyniki analizy historycznej mogą być dopasowane do twoich przyszłych wyników. Nie mam pojęcia o geniuszu, ale dzięki
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.pngTestowanie twojej pleców odnotowuje 4 pary walutowe. Z 4 wybranych, wydaje się, że wolisz bardziej lotne pary dla tego Egiptu. Czy to uczciwy wniosek? Jeśli tak jest, wydaje się, że prawie każda waluta w JPY byłaby dobrym kandydatem wraz z tymi, o których wspomniałeś, ponieważ praktycznie wszystkie są nieco niestabilne i ładnie się prezentują. Zgodziłbyś się? Tak lotny = dobry. Jest jednak coś tak niestabilnego. Powiedziałbym, że GBPJPY jest zbyt niestabilny w mojej książce, ale wszystko inne JPY nie byłoby takie złe. Ponieważ wykorzystujemy ę 100 pipsów jako maksymalną ę, rozsądnie byłoby założyć, że chcielibyśmy osiągnąć ponad 100 pipsów w naszych celach zysku. Kilka pytań dotyczących specyfiki systemu: 1. Wspomniałeś, że przeglądasz swoje wykresy między 8-10 CST. Jeśli zauważysz, że magiczny numer został trafiony za sygnał Kup, ale RSI jeszcze nie potwierdził transakcji, czy czekałbyś, aż ponownie przeanalizujesz wykresy następnego wieczora, aby sprawdzić, czy RSI potwierdził już transakcję, czy też sprawdzać wykresy okresowo następnego dnia i wchodzić tak szybko, jak RSI krzyżuje? Niektóre rzeczy są uznaniowe. Wspomniałeś poniżej, że masz 5 lat handlu. Jestem pewien, że będziesz w stanie podjąć mądrą decyzję. Może to być po południu, kiedy to zrobisz (2 PM lub później CST). Wszystko zależy od tego, jak silny jest dzisiejszy bar. Proponuję handlować wieczorami, ale nawet ja nie zawsze to robię. Hipokryzja, jeśli mnie pytasz
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.png2. Podam konkretny przykład dla następnego pytania: USDCHF osiągnął niski poziom w dniu 1 lipca 2007 r., A teraz pojawiła się magiczna liczba około 1,2191 dla sygnału Buy. Świeca w dniu 1/3/07 faktycznie idzie znacznie powyżej sygnału kupna i zamyka się na około 1,2258. Zgodnie z twoimi zasadami, zasugerowałbyś, abyś czekał aż do zamknięcia świecy na 1/3, aby wejść do handlu, czy wszedłbyś, gdy tylko magiczna liczba trafi, a RSI potwierdzi transakcję? Tak jak powiedziałem, skorzystaj z dyskrecji. Po tak dużej ilości zieleni jest całkiem oczywiste, że nie da się zejść w dół w jeden dzień. Więc powiedziałbym, idź za tym. W rzeczywistości zyskałem 285 Pipsów na tendencjach byków, o których wspomniałeś, i kupiłem je zaraz przy magii #. Może trochę za wcześnie, ale czasami uczucia w żołądku mają wiele wspólnego z moimi transakcjami. 3. Jestem ciekawy 6-miesięcznych wyników testów backtestowych na GBPUSD. Twój drugi wynik pokazuje zysk w wysokości 433 pipsów, co jak przypuszczam jest wiecem od około 7/26/06 do 8/8/06. Czy jednak handel ten nie zostałby faktycznie przerwany 8/3 za znacznie mniejszy zysk, gdy dzienne niskie były niższe niż minimalne minimum 8/2? Nie kwilę się z wyników. . . Próbuję tylko upewnić się, że rozumiem twoje zasady. Dobre pytanie. W tym nurcie byłem w trybie High Pivot, szukając High Pivot. To pociąga za sobą patrzenie tylko na wysokie. Jak widać, na 8/3 wysokość jest nadal wyższa niż 8/2, mimo że niski jest również niższy. To oznacza, że ​​pozostaję. Prawdziwy High Pivot pojawia się 8/8 i zostałbym zatrzymany na 8/10. Mądrze byłoby pozwolić, by twojeL opóźniało się nieco dzisiaj. 2 dni brzmi dobrze. Dzięki za pomoc.
Ponadto sprawdzałem wcześniej Twój post i wspomniałeś, że będziesz miał więcej czasu przy użyciu mojej metody, a to jest fakt. Ciesz się swoim czasem z rodziną, przyjacielem, i życzę ci powodzenia. Kevin

VicpkrLee
08-18-2023 18:27, 18:27
Kevin, dzięki za szczegóły. Swoją drogą, zrobiłem dzisiaj swój własny test z powrotem na GBPUSD, ponieważ twoje wyniki wydawały się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe i byłem pewien, że coś przeoczyłeś (człowieku, czy jestem pesymistą czy co?). Ostatecznie jednak moje wyniki w dużej mierze odzwierciedlają twoje, więc nie mogę się doczekać, aby przetestować jazdę systemem. Dziękuję za udostępnienie.

almeg
08-18-2023 19:48, 19:48
Kevin, dzięki za szczegóły. Swoją drogą, zrobiłem dzisiaj swój własny test z powrotem na GBPUSD, ponieważ twoje wyniki wydawały się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe i byłem pewien, że coś przeoczyłeś (człowieku, czy jestem pesymistą czy co?). Ostatecznie jednak moje wyniki w dużej mierze odzwierciedlają twoje, więc nie mogę się doczekać, aby przetestować jazdę systemem. Dziękuję za udostępnienie.

https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.pngMiło jest wiedzieć, że ktoś próbuje mnie udowodnić! Zawsze uważałem się za optymistę, ale jaki byłby świat bez pesymizmu? I życzę ci szczęścia w moim systemie! Proszę dać mi znać swoje wyniki.

A może wkrótce EURUSD ????
Piece of the Pie, uważam, że EURUSD byłby dobry, o ile RSI przekroczy 50 w poniedziałek. W poniedziałek jestem jednak zmęczony handlem. Tak wiele może się wydarzyć w ciągu weekendu. Zobacz, jak w poniedziałek okaże się, czy nawet się tam dostanie. Możliwe, że w piątek zabójczy dzień i wszystkie systemy są gotowe. Będziemy musieli zobaczyć
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.png

egsupy84
08-18-2023 21:08, 21:08
dzięki kharvell wydaje się miły prosty system. Czekamy na przetestowanie go.

almeg
08-18-2023 22:29, 22:29
dzięki wydaje się fajnym prostym systemem. Czekamy na przetestowanie go.
Hej, gupik, czekam na twoje wyniki. Dzięki i życzę powodzenia! Kevin

EURJPY Długo od wtorku. 130 pipsów.
Piece of the Pie, Miałem trochę czasu, aby spojrzeć na EURJPY. Co sprawiło, że zdecydowałeś się wejść we wtorek, a nie powiedzieć 11 stycznia? Kevin

lrge13344
08-18-2023 23:50, 23:50
Cześć Kevin Mieliśmy pivot nisko na eurjpy na 8 i rsi przekroczyliśmy 50 poziom na 11; do tej pory był to dobry obrót, stop jest na poziomie 155,91 poniżej wczorajszego minimum. 11 listopada uformował się także szczyt obrotu, ale bez potwierdzenia na rsi

claudak11
08-19-2023 01:11, 01:11
Kharvell, mam pewne wątpliwości co do czasu handlu (kupuj lub sprzedawaj). Na przykład? Masz małą świecę obrotową 1 świecę 2 (najniższa niska) świeca 3 Tylko dla wyjaśnienia: 1) Czy czekasz na zamknięcie świecy 3 (jeśli warunki RSI są w porządku)? Lub 2) kupujesz w dowolnej chwili podczas świecy 3, ponieważ cena (w tym momencie) jest wyższa niż wysokość świecy 2, a warunki RSI są w porządku (w tym momencie)? Zamknięcie świecy 3 może być naprawdę dalekie od wysokiej świecy 2, co moim zdaniem może wpłynąć na wyniki. Teraz mogę sprawdzić wykresy tylko raz dziennie, 0 GMT przy zamknięciu dziennej świecy na moim wykresie. Oto dlaczego o to pytam.

almeg
08-19-2023 02:32, 02:32
Odpowiedź jest w kolorze czerwonym poniżej:

Kharvell, mam pewne wątpliwości co do czasu handlu (kupuj lub sprzedawaj). Na przykład? Masz małą świecę obrotową 1 świecę 2 (najniższa niska) świeca 3 Tylko dla wyjaśnienia: 1) Czy czekasz na zamknięcie świecy 3 (jeśli warunki RSI są w porządku)? Lub 2) kupujesz w dowolnej chwili podczas świecy 3, ponieważ cena (w tym momencie) jest wyższa niż wysokość świecy 2, a warunki RSI są w porządku (w tym momencie)? Powiem ci to samo, co powiedziałem jen 44: Jak powiedziałem, skorzystaj z dyskrecji. Po tak dużej ilości zieleni jest całkiem oczywiste, że nie da się zejść w dół w jeden dzień. Więc powiedziałbym, idź za tym. W rzeczywistości zyskałem 285 Pipsów na tendencjach byków, o których wspomniałeś, i kupiłem je zaraz przy magii #. Może trochę za wcześnie, ale czasami uczucia w żołądku mają wiele wspólnego z moimi transakcjami. I masz rację, że świeca może poruszać się dużo w ciągu jednego dnia, ale zazwyczaj, jeśli tak się stanie, jest to początek trendu. Dlatego ching to na końcu nie byłoby tak źle, po prostu może ci brakować 50-75 pipsów. Wyniki analizy historycznej zostały wykonane głównie w oczekiwaniu na zamknięcie, a zyski były nadal znaczące. Pozwolę ci być sędzią. Uczyń moją metodę tą, która jest dla ciebie dobra. Zamknięcie świecy 3 może być naprawdę dalekie od wysokiej świecy 2, co moim zdaniem może wpłynąć na wyniki. Teraz mogę sprawdzić wykresy tylko raz dziennie, 0 GMT przy zamknięciu dziennej świecy na moim wykresie. Oto dlaczego o to pytam.

Kharvell, mam pewne wątpliwości co do czasu handlu (kupuj lub sprzedawaj). Na przykład? Masz małą świecę obrotową 1 świecę 2 (najniższa niska) świeca 3 Tylko dla wyjaśnienia: 1) Czy czekasz na zamknięcie świecy 3 (jeśli warunki RSI są w porządku)? Lub 2) kupujesz w dowolnej chwili podczas świecy 3, ponieważ cena (w tym momencie) jest wyższa niż wysokość świecy 2, a warunki RSI są w porządku (w tym momencie)? Powiem ci to samo, co powiedziałem jen 44: Jak powiedziałem, skorzystaj z dyskrecji. Po tak dużej ilości zieleni jest całkiem oczywiste, że nie da się zejść w dół w jeden dzień. Więc powiedziałbym, idź za tym. W rzeczywistości zyskałem 285 Pipsów na tendencjach byków, o których wspomniałeś, i kupiłem je zaraz przy magii #. Może trochę za wcześnie, ale czasami uczucia w żołądku mają wiele wspólnego z moimi transakcjami. I masz rację, że świeca może poruszać się dużo w ciągu jednego dnia, ale zazwyczaj, jeśli tak się stanie, jest to początek trendu. Dlatego ching to na końcu nie byłoby tak źle, po prostu może ci brakować 50-75 pipsów. Wyniki analizy historycznej zostały wykonane głównie w oczekiwaniu na zamknięcie, a zyski były nadal znaczące. Pozwolę ci być sędzią. Uczyń moją metodę tą, która jest dla ciebie dobra. Zamknięcie świecy 3 może być naprawdę dalekie od wysokiej świecy 2, co moim zdaniem może wpłynąć na wyniki. Teraz mogę sprawdzić wykresy tylko raz dziennie, 0 GMT przy zamknięciu dziennej świecy na moim wykresie. Oto dlaczego o to pytam.

almeg
08-19-2023 03:52, 03:52
Ponadto, jeśli chcesz dobry przykład, dlaczego wybrałem tę zasadę, spójrz na USDCHF wczoraj. Kupiłem w 1.2521, kiedy zielony pasek został wyrzucony. Jak widać napotkało to na poważny opór i skończyło się na tym, że trochę wzrosło. Czy wolałbyś kupować, kiedy to zrobiłem lub na zakończenie?

VicpkrLee
08-19-2023 05:13, 05:13
Kevin, jestem nowicjuszem w systemie, więc nie przejmuj się niektórymi pytaniami. 1. Czy uważasz, że świeca USDCHF na 1/18 jest w tym momencie niskim obrotem? Innymi słowy, czy złożyłbyś zlecenia na wejście po obu stronach tej świecy? 2. Czy uznałeś za wskazane, aby za pomocą twojego systemu składać zamówienia w piątek i pozwolić im siedzieć w weekend? Dzięki!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.png

almeg
08-19-2023 06:34, 06:34
Odpowiedzi znajdują się w tekście
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.png

Kevin, jestem nowicjuszem w systemie, więc nie przejmuj się niektórymi pytaniami. Nie ma problemu
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.png: 1. Czy uważa PanPani, że świeca USDCHF na 1/18 jest w tym momencie niskim obrotem? Innymi słowy, czy złożyłbyś zlecenia na wejście po obu stronach tej świecy? Świeca na 1/18 nie jest ani wysokim czopem, ani niskim czopem. Prawdziwie niski pivot występuje w 1/16. Następnie analizujemy tryb High w trybie High Pivot. Jak widać, najwyższe wartości rosną od tego czasu, z wyjątkiem dnia dzisiejszego, a dziś jest jeszcze daleko. 2. Czy uznałeś za wskazane, aby za pomocą twojego systemu składać zamówienia w piątek i pozwolić im siedzieć w weekend? Odkryłem, że nie robi to zbyt dużej różnicy. W tym samym czasie podchodzę do tego z ostrożnością. Ostrożnie oznacza, że ​​sygnał jest idealny. Na przykład, jeśli RSI jest powyżej 70 i pochyla się, a ty KUPUJ w piątek. To nie jest idealne, więc może użyć mniejszego rozmiaru partii. Istnieje niewiele niuansów, które z czasem staną się jasne. Dzięki!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.pngW każdej chwili.

Kevin, jestem nowicjuszem w systemie, więc nie przejmuj się niektórymi pytaniami. Nie ma problemu
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.png: 1. Czy uważa PanPani, że świeca USDCHF na 1/18 jest w tym momencie niskim obrotem? Innymi słowy, czy złożyłbyś zlecenia na wejście po obu stronach tej świecy? Świeca na 1/18 nie jest ani wysokim czopem, ani niskim czopem. Prawdziwie niski pivot występuje w 1/16. Następnie analizujemy tryb High w trybie High Pivot. Jak widać, najwyższe wartości rosną od tego czasu, z wyjątkiem dnia dzisiejszego, a dziś jest jeszcze daleko. 2. Czy uznałeś za wskazane, aby za pomocą twojego systemu składać zamówienia w piątek i pozwolić im siedzieć w weekend? Odkryłem, że nie robi to zbyt dużej różnicy. W tym samym czasie podchodzę do tego z ostrożnością. Ostrożnie oznacza, że ​​sygnał jest idealny. Na przykład, jeśli RSI jest powyżej 70 i pochyla się, a ty KUPUJ w piątek. To nie jest idealne, więc może użyć mniejszego rozmiaru partii. Istnieje niewiele niuansów, które z czasem staną się jasne. Dzięki!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.pngW każdej chwili.

VicpkrLee
08-19-2023 07:55, 07:55
Odpowiedzi znajdują się w tekście
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227162.pngCześć Kevin. . . 1. Rozumiem, co masz na myśli, mówiąc o świecy USDCHF wynoszącej 1/16, czyli niskiej osią. Jeśli chodzi o pytanie o to, że 1/18 świeca jest wysokim czopem, być może podskoczyłem z pistoletu, ponieważ dzień handlu się nie skończył. Pozwól, że przeformułuję pytanie. . . jeśli dzisiejsza świeca kończy się w miejscu, w którym jest teraz, czy uznałbyś świecę 1/18 za nową wysoką oś w twoim systemie? 2. Jeśli chodzi o dzisiejszą świecę AUDJPY, moje wykresy pokazują wysoką wartość nieznacznie powyżej dnia poprzedniego. Ponieważ te dwa wzloty są bardzo bliskie, ale minimalne wartości dla dwóch dni wynoszą ponad 50 pipsów, gdzie sugerowałbyś umieścić zlecenie Sell, jeśli RSI spełnia kryteria? Nawiasem mówiąc, mój system kartograficzny ma Indiora zwanego Fractalami, który automatycznie podkreśla to, co nazywasz wysokimi i niskimi czopami. Widziałem je również jako świece Swing High i Swing Low. Czytając wszystkie twoje posty, okazałeś niezwykłą cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, więc jeszcze raz dziękuję.

almeg
08-19-2023 09:15, 09:15
Znasz zasady
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227163.png

Cześć Kevin. . . 1. Rozumiem, co masz na myśli, mówiąc o świecy USDCHF wynoszącej 1/16, czyli niskiej osią. Jeśli chodzi o pytanie o to, że 1/18 świeca jest wysokim czopem, być może podskoczyłem z pistoletu, ponieważ dzień handlu się nie skończył. Pozwól, że przeformułuję pytanie. . . jeśli dzisiejsza świeca kończy się w miejscu, w którym jest teraz, czy uznałbyś świecę 1/18 za nową wysoką oś w twoim systemie? Ahhh ... Dobre pytanie. Jeśli dzisiaj pozostanie tak, jak to było wczoraj, POTENCJALNIE może być naszym wysokim pivotem. Będziemy wiedzieć, że to z pewnością nasz wysoki czop, kiedy nisko jest złamane. 2. Jeśli chodzi o dzisiejszą świecę AUDJPY, moje wykresy pokazują wysoką wartość nieznacznie powyżej dnia poprzedniego. Ponieważ te dwa wzloty są bardzo bliskie, ale minimalne wartości dla dwóch dni wynoszą ponad 50 pipsów, gdzie sugerowałbyś umieścić zlecenie Sell, jeśli RSI spełnia kryteria? Rozważałbym sprzedaż wtedy i tylko wtedy, gdy okaże się, że RSI wygląda o wiele lepiej. Mam na myśli to, że musi spaść poniżej 60 z nachyleniem ujemnym. Osobiście odczuwam uczucie, że AUDJPY wciąż ma trochę gazu i może nadal podnosić się, ale musimy to zobaczyć. Ale jeśli chodzi o potencjalny High Pivot, masz dobry pomysł. Potrzebujemy RSI do potwierdzenia. Nawiasem mówiąc, mój system kartograficzny ma Indiora zwanego Fractalami, który automatycznie podkreśla to, co nazywasz wysokimi i niskimi czopami. Widziałem je również jako świece Swing High i Swing Low. Tak, pamiętam, że ktoś inny określał je jako fraktale. Osobiście nigdy nie próbowałem żadnych zautomatyzowanych użytkowników, więc powiedziałbym, że moja wiedza na ten temat jest ograniczona. Myślę, że gdy raz zaoszczędzę trochę pieniędzy, będę bardziej zaglądał w moją stację handlową. A Swing High and Low brzmi dobrze. Możesz nazwać ich Edem i Fredem za wszystko, na czym mi zależy; Po prostu myślę, że to jest ważne
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227163.pngCzytając wszystkie twoje posty, okazałeś niezwykłą cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, więc jeszcze raz dziękuję. Moja przyjemność. Wydaje się, że zdobyłeś główne punkty. Te małe rzeczy będą cię bardzo mało kosztowały, ale podziwiam twoją gotowość do nauki.

Cześć Kevin. . . 1. Rozumiem, co masz na myśli, mówiąc o świecy USDCHF wynoszącej 1/16, czyli niskiej osią. Jeśli chodzi o pytanie o to, że 1/18 świeca jest wysokim czopem, być może podskoczyłem z pistoletu, ponieważ dzień handlu się nie skończył. Pozwól, że przeformułuję pytanie. . . jeśli dzisiejsza świeca kończy się w miejscu, w którym jest teraz, czy uznałbyś świecę 1/18 za nową wysoką oś w twoim systemie? Ahhh ... Dobre pytanie. Jeśli dzisiaj pozostanie tak, jak to było wczoraj, POTENCJALNIE może być naszym wysokim pivotem. Będziemy wiedzieć, że to z pewnością nasz wysoki czop, kiedy nisko jest złamane. 2. Jeśli chodzi o dzisiejszą świecę AUDJPY, moje wykresy pokazują wysoką wartość nieznacznie powyżej dnia poprzedniego. Ponieważ te dwa wzloty są bardzo bliskie, ale minimalne wartości dla dwóch dni wynoszą ponad 50 pipsów, gdzie sugerowałbyś umieścić zlecenie Sell, jeśli RSI spełnia kryteria? Rozważałbym sprzedaż wtedy i tylko wtedy, gdy okaże się, że RSI wygląda o wiele lepiej. Mam na myśli to, że musi spaść poniżej 60 z nachyleniem ujemnym. Osobiście odczuwam uczucie, że AUDJPY wciąż ma trochę gazu i może nadal podnosić się, ale musimy to zobaczyć. Ale jeśli chodzi o potencjalny High Pivot, masz dobry pomysł. Potrzebujemy RSI do potwierdzenia. Nawiasem mówiąc, mój system kartograficzny ma Indiora zwanego Fractalami, który automatycznie podkreśla to, co nazywasz wysokimi i niskimi czopami. Widziałem je również jako świece Swing High i Swing Low. Tak, pamiętam, że ktoś inny określał je jako fraktale. Osobiście nigdy nie próbowałem żadnych zautomatyzowanych użytkowników, więc powiedziałbym, że moja wiedza na ten temat jest ograniczona. Myślę, że gdy raz zaoszczędzę trochę pieniędzy, będę bardziej zaglądał w moją stację handlową. A Swing High and Low brzmi dobrze. Możesz nazwać ich Edem i Fredem za wszystko, na czym mi zależy; Po prostu myślę, że to jest ważne
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227163.pngCzytając wszystkie twoje posty, okazałeś niezwykłą cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, więc jeszcze raz dziękuję. Moja przyjemność. Wydaje się, że zdobyłeś główne punkty. Te małe rzeczy będą cię bardzo mało kosztowały, ale podziwiam twoją gotowość do nauki.

almeg
08-19-2023 10:36, 10:36
Nie mam zrealizowanych zysków, ale niezrealizowane zyski są przyzwoite. Możesz publikować swoje transakcje, aby komentować i krytykować
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227163.pngMoje transakcje: Long GBPUSD @ 1,9643 SL 1,9633 = 94 pipsy Long AUDJPY @ 94,87 SL 95,07 = 82 pipsy Długi USDJPY @ 120,68 SL 120,32 = 58 pipsów Długi USDCHF = 1,2521 SL 1,2416 = -46 pipsów Net Niezrealizowane pipsy = 188

RubesDRG
08-19-2023 11:57, 11:57
Czy rozważałeś zastosowanie tego systemu w mniejszych ramach czasowych? Takich jak godzina, a nawet 15 minut. wykresy?

Isox
08-19-2023 13:18, 13:18
Rentowność Po 5 miesiącach backtestingu: GBPUSD 1903 PIPS USDCHF 1061 PIPS AUDJPY 692 PIPS USDJPY 891 PIPS Dokładniej przeanalizowałem GBPUSD z większą dokładnością w ciągu 6 miesięcy od weryfikacji historycznej: co do testów na przyszłość, od stycznia Po czwarte, moje konto wzrosło o 8,9%. Przykro mi, że nie mam dla ciebie żadnych wartości PIP.
Kharvell, Gratulujemy rozwoju twojego prostego, ale efektywnego systemu. Wykonując badania dotyczące tworzenia kopii zapasowych Wavetrade Daily i Weekly, wraz z wejściami i wyjściami Elliott Wave, przyjrzeliśmy się RSI jako pierwszemu indeksowi prawdopodobieństwa kierunku i czasu. Chociaż opracowaliśmy system podobny do twojego, nie stosujemy standardowych dziennych czopów i mamy różne kryteria wejścia i wyjścia dla każdej pary, do tej pory poddane testom wstecznym. Wyniki są obiecujące, podobnie jak twoje i są podobne w pipsach netto i współczynniku sukcesu%. Nadal jesteśmy w toku, a testy na przyszłość nie zostały jeszcze rozpoczęte. Czy wiesz, że przyszłe testy i backtesting to dwa kompletne różne zwierzęta! Kontynuuj wspaniałą pracę, będziesz obserwował z zainteresowaniem. Powodzenia. Twoje zdrowie,

almeg
08-19-2023 14:38, 14:38
Czy rozważałeś zastosowanie tego systemu w mniejszych ramach czasowych? Takich jak godzina, a nawet 15 minut. wykresy?
Tak, historie z pogranicza mówią, że bicze spowodowałyby znaczny wzrost . Ten fakt w połączeniu z nieuniknionymi niższymi docelowymi zyskami powoduje pogorszenie systemu. Kiedy mam niezły wolny tydzień, mam plany wymyślenia innego prostego systemu, który będzie działał w mniejszych ramach czasowych. Jest więcej niż prawdopodobne, że będzie miał więcej filtrów z powodu fluktuacji w mniejszych ramach czasowych. Wyobrażam sobie, że będzie miał cechy RSI Daily Pivot Point - esque, ale będzie innym zwierzęciem.

Kharvell, Gratulujemy rozwoju twojego prostego, ale efektywnego systemu. Wykonując badania dotyczące tworzenia kopii zapasowych Wavetrade Daily i Weekly, wraz z wejściami i wyjściami Elliott Wave, przyjrzeliśmy się RSI jako pierwszemu indeksowi prawdopodobieństwa kierunku i czasu. Chociaż opracowaliśmy system podobny do twojego, nie stosujemy standardowych dziennych czopów i mamy różne kryteria wejścia i wyjścia dla każdej pary, do tej pory poddane testom wstecznym. Wyniki są obiecujące, podobnie jak twoje i są podobne w pipsach netto i współczynniku sukcesu%. Nadal jesteśmy w toku, a testy na przyszłość nie zostały jeszcze rozpoczęte. Czy wiesz, że przyszłe testy i backtesting to dwa kompletne różne zwierzęta! Kontynuuj wspaniałą pracę, będziesz obserwował z zainteresowaniem. Powodzenia. Pozdrawiam, Northpro
Northpro, dziękuję za komplementy. Chciałbym dowiedzieć się więcej o twoim systemie, kiedy go ukończyłeś. Proszę daj mi znać. A ty jesteś martwy na temat naprzód i backtesting będąc dwoma zwierzętami. Trudno mi nie pozwolić, by emocje (lub uczucia) weszły do ​​gry. W każdym razie, powodzenia dla ciebie! Najlepsze życzenia, Kevin

almeg
08-19-2023 15:59, 15:59
Cześć Kevin, dzięki za podzielenie się z nami. Metoda Kinko nie jest dla mnie. Twój codzienny system obrotowy to taki, z którym jestem bardzo zadowolony, odpowiada moim potrzebom i stylowi handlu. Mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z tej metody transakcyjnej. Nie dlatego, że boję się podejmować własne decyzje handlowe, ale ciekawe było to, co robią inni handlowcy przy użyciu tej metody. Jeśli uważasz, że wynik testu historycznego z codziennego systemu przestawnego nie był wystarczająco dobry, możemy dodać filtr do tego systemu. W każdym razie, dzięki za twoją pomoc.
Cześć Pluto
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192414.jpg, Różne pociągnięcia dla różnych ludzi! Na pewno odpowiem na pytania, ale ponieważ nie handluję już tym systemem, nie będę już publikować moich transakcji. Jeśli masz jakieś pytania, na pewno odpowiem na nie, ale jest wystarczająca wiedza między moimi dwoma wątkami Pivot Point, że powinieneś mieć dobry pomysł, jak go wymienić. Powodzenia! Kevin

Garcay
08-19-2023 17:20, 17:20
Wprowadzono długi GBP 1.9689. Dowolni inni chętni? Krzykliwy

AsabelAcame
08-19-2023 18:41, 18:41
Powiedziałbym, że ... świeca jan31 (na kanale demonstracyjnym IBFX) dotknęła linii trendu i podskoczyła, czyniąc ją naszą świecą obrotową ... a RSI wydaje się teraz obracać w górę ... Czy to właściwa interpretacja? http://img6.picsplace.to/img6/25/gbpusd.jpg

Wprowadzono długi GBP 1.9689. Dowolni inni chętni? Krzykliwy

Wprowadzono długi GBP 1.9689. Dowolni inni chętni? Krzykliwy

almeg
08-19-2023 20:02, 20:02
Powiedziałbym, że ... świeca jan31 (na kanale demonstracyjnym IBFX) dotknęła linii trendu i podskoczyła, czyniąc ją naszą świecą obrotową ... a RSI wydaje się teraz obracać w górę ... Czy to właściwa interpretacja? http://img6.picsplace.to/img6/25/gbpusd.jpg
Załatwiłeś to! Cieszę się, że to widzę! Z pewnością wziąłbym ten handel.

Agus
08-19-2023 21:22, 21:22
2 Załącznik (y) Cześć Kharvell, dzięki za dobry system do handlu. Zrobiłem EA w oparciu o główne zasady systemu. IMO, okazało się, że jest wystarczająco opłacalne. Spójrz.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192423644455180.zip
https://www.forex-instant.com/attachments/15301924251428943513.mq4

almeg
08-19-2023 22:43, 22:43
Cześć Kharvell, dzięki za dobry system do handlu. Zrobiłem EA w oparciu o główne zasady systemu. IMO, okazało się, że jest wystarczająco opłacalne. Spójrz.
Wow, to są imponujące wyniki! Dziękujemy za włożenie ciężkiej pracy dla nas!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192414.jpgKevin

xoreer
08-20-2023 00:04, 00:04
Cześć Kharvell, dzięki za dobry system do handlu. Zrobiłem EA w oparciu o główne zasady systemu. IMO, okazało się, że jest wystarczająco opłacalne. Spójrz.
Dzięki za te informacje. Z jakiego programu korzystałeś podczas tej analizy historycznej?

lrge13344
08-20-2023 01:25, 01:25
Kevin, to świetnie wygląda metoda. Nie wiem, jak za pierwszym razem tęskniłem. Nie wiem, czy to zobaczysz, ale jeśli to zrobisz, mam pytanie: pivot (zakładamy niski poziom) jest niski z wyższym niskim poziomem po każdej stronie. Nie możesz wiedzieć, że jest to oś obrotu, dopóki nie zobaczysz wyższego poziomu na prawo od niej. Czy to oznacza, że ​​najwcześniejszy wpis byłby na drugim takcie po pierwotnym niskim punkcie? Patrząc na wykres, zauważam, że często drugi pasek otwiera się poza magiczną liczbą. Czy to nie handel? Dziękuję i jeszcze raz przepraszam, że tęskniłem za tym, kiedy zostało po raz pierwszy opublikowane.
Witaj, Bill Kevin w przeszłości przedstawił szereg metod handlowych, z których ten był najlepszy w moim przekonaniu. W tym poście opisałem metodę, która może Ci się przydać:
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/45-talk-gbp-jpy-quotthe-geppyquot.html

Cokchi
08-20-2023 02:45, 02:45
Witaj, Bill Kevin w przeszłości przedstawił szereg metod handlowych, z których ten był najlepszy w moim przekonaniu. W tym poście opisałem metodę, która może Ci się przydać:
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/88-mobile-custom-indiors.htmlJakie było Twoje zdanie na temat BB na St i Kinko? Dzięki i sezonowe pozdrowienia

lrge13344
08-20-2023 04:06, 04:06
Jakie było Twoje zdanie na temat BB na St i Kinko? Dzięki i sezonowe pozdrowienia Forex37
To były dobre i dobre metody, ale najbardziej podobały mi się przeglądy. Pozdrowienia dla ciebie.

Melasay
08-20-2023 05:27, 05:27
Witaj, Bill Kevin w przeszłości przedstawił szereg metod handlowych, z których ten był najlepszy w moim przekonaniu. W tym poście opisałem metodę, która może Ci się przydać:
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/158-top-analysis.htmlDziękuję, Howard. To odpowiadało na wszystkie moje pytania. Kevin jest bardzo utalentowanym facetem.

almeg
08-20-2023 06:48, 06:48
Jakie było Twoje zdanie na temat BB na St i Kinko? Dzięki i sezonowe pozdrowienia Forex37
Cześć chłopaki, Minęło trochę czasu odkąd handlowałem rynkiem Forex (1 miesiąc), gdy oczyszczałem umysł ... i byłem bardzo zajęty
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192384.jpgMuszę powiedzieć, że BB na sterydach jest jednym z moich ulubionych ... ale może to być bicie w niespokojnych warunkach. Kinko jest zbyt ryzykowne ... prawdopodobnie jeden z moich złych pomysłów ... Myślę, że jeśli użyjesz Ichimoku powinieneś użyć tego wszystkiego ... i mam na ten temat kilka wątków
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192384.jpgWesołych świąt

Dziękuję, Howard. To odpowiadało na wszystkie moje pytania. Kevin jest bardzo utalentowanym facetem.
Cieszę się, że twoje pytanie zostało odebrane i dzięki za miłe słowa
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192384.jpgWesołych świąt

Cokchi
08-20-2023 08:08, 08:08
Kevin, dzięki za twoją odpowiedź. Zawsze dobrze jest mieć autora komentarza do jego własnego stworzenia - po upływie czasu. Czy mogę dodać jeszcze 2 pytania: Jaki TF preferujesz? Którą metodę preferowałbyś w dzisiejszych czasach? Dzięki i bardzo fajny sezon i ... tak, jesteś bardzo utalentowanym facetem! Wszystkiego najlepszego

almeg
08-20-2023 09:29, 09:29
Kevin, dzięki za twoją odpowiedź. Zawsze dobrze jest mieć autora komentarza do jego własnego stworzenia - po upływie czasu. Czy mogę dodać jeszcze 2 pytania: Jaki TF preferujesz? Którą metodę preferowałbyś w dzisiejszych czasach? Dzięki i bardzo fajny sezon i ... tak, jesteś bardzo utalentowanym facetem! Wszystko co najlepsze na rynku Forex37
Forex37, Timeframe to wszystko w stosunku do dostępnego czasu: Jeśli możesz sprawdzić forex lt; raz dziennie = Tygodniowy przedział czasowy lub wyższy Jeśli możesz sprawdzić forex TYLKO raz dziennie = Codziennie Mniejsze ramy czasowe stają się trudne i zależą od tego, z jakiej metody korzystasz ... Jeśli zamierzasz skalpować rynek ... 1 minuta czasu lub mniej ... czasem 5 minut i rzadko 15 minut i jeśli jesteś gdzieś pomiędzy eksperymentami ... To są oczywiście moje opinie ... Niektóre codzienne metody lubię: Daily95pips by mikelath (dobry zestaw prawdopodobieństw -up), a czasem zamieni moją BB na sterydy lub ichimoku. Chaber godzinny przez lever70 to dobry system godzinowy ... spróbuj połączyć go z anty-hedgingiem Jacko i trendem, a będziesz miał dobry godzinny system ... Rainbow linuxtroll jest dobry do skalpowania ... ale wymaga praktyki, cierpliwość i dyscyplina ... Myślę, że wolę długoterminowe metody, ponieważ są one na ogół bardziej stabilne.

razwlitagastaoxria
08-20-2023 10:50, 10:50
Dziękuję za udostępnienie. Jestem wdzięczny.

krgwolx
08-20-2023 12:11, 12:11
Cześć Kevin, jestem wieloletnim członkiemforex-instanti właśnie odkryłem od ciebie kolejny pomysłowy pomysł na system handlu. Sława! Zawsze lubię czytać o twoich badaniach i odkryciach. Ciekawi mnie, czy nadal handlujesz tym systemem, a jeśli tak, to jakie były twoje długoterminowe wyniki. Jestem wiernym wielbicielem RSI, ala Cardwell i Hayden, i używam go religijnie dla mojego handlu, który, niestety, musi jeszcze stać się opłacalny. Gdybyś mógł także podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat chmury Ichimoku, byłbym bardzo wdzięczny. Proszę, nie spieszcie się, ponieważ teraz rozumiem, że jesteś na studiach. Żałuję, że nie odkryłem handlu w tym czasie mojego życia ... (około 25 lat temu!) Szybko spłaciłbym kredyty studenckie !! Joe

Załatwiłeś to! Cieszę się, że to widzę! Z pewnością wziąłbym ten handel.

Załatwiłeś to! Cieszę się, że to widzę! Z pewnością wziąłbym ten handel.

Muggleblood
08-20-2023 13:32, 13:32
Forex37, Timeframe to wszystko w stosunku do dostępnego czasu: Jeśli możesz sprawdzić forex lt; raz dziennie = Tygodniowy przedział czasowy lub wyższy Jeśli możesz sprawdzić forex TYLKO raz dziennie = Codziennie Mniejsze ramy czasowe stają się trudne i zależą od tego, z jakiej metody korzystasz ... Jeśli zamierzasz skalpować rynek ... 1 minuta czasu lub mniej ... czasem 5 minut i rzadko 15 minut i jeśli jesteś gdzieś pomiędzy eksperymentami ... To są oczywiście moje opinie ... Niektóre codzienne metody lubię: Daily95pips by mikelath (dobry zestaw prawdopodobieństw -up), a czasem zamieni moją BB na sterydy lub ichimoku. Chaber godzinny przez lever70 to dobry system godzinowy ... spróbuj połączyć go z anty-hedgingiem Jacko i trendem, a będziesz miał dobry godzinny system ... Rainbow linuxtroll jest dobry do skalpowania ... ale wymaga praktyki, cierpliwość i dyscyplina ... Myślę, że wolę długoterminowe metody, ponieważ są one na ogół bardziej stabilne.
Kharvell Więc temat tego wątku, system metody punktu przegubowego RSI, został odłożony na półkę?

pichuti
08-20-2023 14:52, 14:52
Z powodzeniem używam tego systemu przez 3 tygodnie, stopniowo zwiększając swój rozmiar, ponieważ rośnie moje zaufanie. Jest bardzo łatwy w administrowaniu i zajmuje tylko kilka minut dziennie. Lubię wyszukiwać transakcje, gdy dzienna świeca się zamyka, przed otwarciem w Londynie iw Nowym Jorku. FYI, na Oandzie, codzienna świeca zamyka się o 21.00 czasu MST (godzina dwudziesta pierwsza EST), co różni się od wielu platform. Dzięki za system!

rixle93
08-20-2023 16:13, 16:13
odstęp czasowy między 190. a 191. postem to 4 lata .... Zacząłem myśleć czytając od samego początku, że ktoś używa tego egiptu, czy nie ... 191. zapewnił mnie, że wciąż jest używany ... Myślę, że powinienem spróbować ...

Lusapvrig
08-20-2023 17:34, 17:34
Czytam cały twój post, mam pewne zamieszanie w ramach czasu, Indioru i czasu. 1. Wysłałeś przykład Pic bez ramy czasowej, 2. Konwertuję CST na GMT, ale nie potwierdzono 8-10. plz potwierdzić czas MT4. Dostosujemy to. 3. Jak uzyskać niską oś obrotu i wysoką oś obrotu Pochyły nie potwierdzić i bez indior hw to możliwe. tak, jest to możliwe, ale potrzebujemy mniej czasu, ale które? jego nie potwierdzono. Potwierdź wszystkie te rzeczy, abym mógł zacząć nad tym pracować, O RSI: Fix, który kupujesz, gdy RSI porusza się od dołu, tj. Od 40 i Cross 50, i sprzedaje, gdy przemieszcza się z góry, tj. Od 60 i Cross 50.

Agus
08-20-2023 18:55, 18:55
Dzięki za te informacje. Z jakiego programu korzystałeś podczas tej analizy historycznej?
To Meta Trader - 4 lub MT4. Możesz pobrać go tutaj:
http://alpari-idc.com/mt4setup.exe