PDA

Zobacz pełną wersję : :: The Dream EA Co u Ciebie? ::



Gtexxaa14
09-06-2006 18:25, 18:25
Powód, dla którego pytam, jest prosty. Korzystałem z różnych EA na kontach demo w ciągu ostatnich trzech miesięcy. WSZYSTKO - bez wyjątku - straciło pieniądze. Nadal ich używam. Wszyscy oni na tym forum i inni, których znalazłem gdzie indziej.

IMO dyskusja tutaj przypomina mi historię z dzieciństwa o królu bez ubrania. Wielu mówi o stałych zyskach. Ale po prostu nie widziałem ich na moich kontach demo.

Ilość pracy, którą ludzie odwiedzają, aby rozwijać EA, a następnie dzielić się nimi, jest godna pochwały. Panie i panowie! Przez minutę nie wierzę, że krytykuję twoją pracę. Moje doświadczenie jest takie, jakie jest.

Gdybyś miał nieograniczony czas lub fundusze, by zapłacić komuś, aby rozwinął dla ciebie EA, jakich używałbyś wybrańców? Jakie ustawienia? Godziny? Ograniczenia? Granice? Czeki? Potwierdzenie? Strategia? Zarządzanie pieniędzmi?

Wszystkie komentarze - negatywne i pozytywne - docenione.

Luas74ipk
09-03-2021 14:16, 14:16
Chciałbym tylko coś, co zamyka 2 transakcje, gdy są one w zysku przez pewną liczbę pestek lub kwoty w dolarach.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227336.png

Myruuuu
09-03-2021 15:37, 15:37
My Dream EA to firebird, ale wciąż testuję.

Gtexxaa14
09-03-2021 16:58, 16:58
My Dream EA to firebird, ale wciąż testuję.
Czy to jest jak dotąd zysk?

Myruuuu
09-03-2021 18:18, 18:18
Sprawdź wątki firebirda. Ma ogólny zysk, ale wydaje mi się, że w zeszłym tygodniu został zbity z tropu.

LAOgasdo
09-03-2021 19:39, 19:39
Niektóre EA są dobre dla zasięgu, niektóre są dobre dla trendów. Nie widziałem jeszcze EA, który działa dla obu. Obecnie proste 2 krzyżyki MA RSI MACD mogłyby spowodować, że otrzymasz 300 pipsów w ciągu 10 dni, kiedy umieścisz je na GBPUSD od 30 AUG ... Na stronie InterbankFX, mają konkurs na ręczne i EA wykonane transakcje ...
http://www.interbankfx.com/mini_challenge_past_results.phpCzy zauważyłeś, że niektórzy ludzie robią nie mniej niż 4000 transakcji w ciągu miesiąca, co sugeruje ponad 100 transakcji dziennie? Oczywiście scalping EA. Być może to może być zwycięzca.

yazmisvg
09-03-2021 21:00, 21:00
Mój wymarzony EA to taki, który wygrywa Automated Trading Championship i daje mi 40 dużych!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529227336.pngPróbuję ją teraz zakodować, ale nie wiem, czy będzie gotowa w wyznaczonym terminie.

Deathgtroke11
09-03-2021 22:21, 22:21
W pierwszych kilku tygodniach gry na różnych testach EA mogę powiedzieć (jak Yardie i BK), że każda z nich ma osobowość, która musi być dostosowana do jej typu rynku. Na rozległym rynku EA, takim jak FB, może z łatwością zarobić ponad tysiąc pipsów tygodniowo. A na popularnym rynku istnieją takie, które testowałem, które mogą również kosztować ponad 1 tys. Pipsów tygodniowo. Oto moje 2pips warte; W jakiś sposób musi zostać utworzony menedżer EA. Celem tego konkretnego EA będzie jedynie ustalenie obecnej sytuacji rynkowej; W górę, w dół lub w bok. NASTĘPNIE EAM włączałby odpowiednie EA dla tego typu rynku. Użytkownik może wskazać, który EA uznał za odpowiedni dla typu UDorS, w końcu zawsze będą argumenty co do tego, która jest najlepsza na danym rynku, więc nie musielibyśmy wymuszać na użytkowniku FireBirda na ktoś na rozległym rynku i twój ulubiony EA na trendy rynkowe. . . Wiem, że to elt; DO do conditions.lt; rynkowy prąd dla narzędzia właściwego off na kolei do pracy jego EAM niech wtedy i wybierz niech go tylko rynek. trending w podobnym lub zainteresowanym), jeśli linki śledzić google pgt; asier powiedział niż zrobić. Ale w końcu wierzę, że portfel EA może ostatecznie wygrać dzień. To jest kierunek, w którym zmierzam i szukam. Pozdrawiam, Thom

astiuuuuu
09-03-2021 23:41, 23:41
Myślę, że wszystko jest możliwe, myślę, że w zależności od tego, kto używa EA i w jaki sposób, możesz osiągnąć sukces EA w dowolnym momencie, ale mój rok kodowania doprowadził mnie do nowego systemu transakcyjnego, który kocham, że będę handlować ręcznie. Wszyscy uwielbiają systemy skalpowania i szybkie, dokładne wpisy dotyczące zmiany cen i szybkich wyjść. Handel siłami maszyn jest czymś, co byłoby niemożliwe do zrobienia 24/5 jako człowiek. Jedyny problem, jaki miałem z tego rodzaju EA, to warunki na żywo na rynku mogą je skrócić. 1. Spróbuj znaleźć pośrednika, który faktycznie pozwala ci handlować 1000 razy w miesiącu, może być nieco trudny. 2. EA musi grać według zasad brokerów. Nie mają wyboru, mają ograniczoną zdolność radzenia sobie z zawieszaniem się platformy, rozprzestrzenianiem się pip, wiadomościami, możesz oczywiście kodować wokół tego typu rzeczy, jednak ma to wpływ na integralność systemu, który stworzyłeś w dłuższej perspektywie. 3. EA są zbudowane wyłącznie na analizie technicznej, którą powszechnie uważa się za nieskuteczną w dłuższej perspektywie. Zgadzam się z tym stwierdzeniem na systemy scalping i transakcje krótkoterminowe, ale nie zgadzam się na dłuższe transakcje, transakcje pozycyjne, które mogą trwać dni-tygodnie. Wydaje mi się, że w ciągu 4 godzin wykresy i systemy wykorzystujące kilka pasm o długości do 20 barów do tworzenia i potwierdzania sygnałów reagują na zmiany fundamentalne, które są wyceniane na rynku. Wydaje mi się, że możesz znacznie łatwiej kodować problemy związane z brokerem na platformie, takie jak zawieszanie się platformy, rozprzestrzenianie się pip itp. Kiedy twoje zgłoszenie jest dobrze potwierdzone, agresywne zarządzanie ryzykiem nie jest tak przerażające (agresywna średnia może się zdarzyć nawet do 5% ryzyka ... nie 20%!) Najlepszy EA, który napisałem, był sprzedawany niewiele ponad 120 razy w ciągu 3 lat wstecz ... zarobił szalone ilości pieniędzy. Ponieważ transakcje były na tyle ogólne, że upłynęły godziny, aby je potwierdzić, wymieniono je na 80% dobrych transakcji. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj danych go karmiłeś, 90% lub 10% jakości modelowania, uderzył w te same solidne transakcje i trafił w 2-miesięczne testy. Dużym plusem jest to, że nie powinno to mieć większego problemu z rozprzestrzenianiem się pipów (cele są zawsze 100pip z dala), platforma zawiesza się podczas wiadomości lub zmienność faktycznie pomaga mi uniknąć transakcji, które mogą być błędne lub niepotwierdzone. W końcu moi ulubieni brokerzy nie mają metatradera ... więc będę go uruchamiał na DEMO i wysyłał mi e-maile o sygnałach i ręcznie wprowadzał transakcje do mojego preferowanego brokera .... Myślę, że mogę obsłużyć 50 rocznie lub tak! Zwykle mam kilka godzin na dotarcie do komputera i zawarcie transakcji. Łatwo też zauważyć, kiedy rozwija się handel i kiedy potencjalny wpis nadchodzi w ciągu jednego lub drugiego dnia. W każdym razie, sądzę, że są ludzie, którzy są sprytni. wystarczy stworzyć bardzo opłacalne scalping EA, po prostu nie byłem jeszcze jednym z nich. Jeśli mój obecny egy zarabia pieniądze, będę ponownie postrzegał szybki EA jako mój następny cel. Również jako wskazówka dla początkujących, skoncentruj się na tworzeniu EA, który działa na 1 walucie. Jest więcej niż wystarczająco pieniędzy, aby wypuścić 1 walutę, a bardzo trudno jest skupić się na bandzie walut. Mój system, który handluje 50 razy w roku,jest opłacalna tylko na EURUSD. Nawet zupełnie inaczej wchodzi na pozycje kupna i sprzedaży. Akcja cenowa jest różna dla różnych walut, aby większość EA działała dobrze. Również po zapoznaniu się z aktualną wersją EA na podstawie danych o cenach za 2000 , zaczynasz odczuwać, że ruch cenowy pary jest lepszy. Znowu tylko opinie, naprawdę musisz znaleźć własną drogę w tym ... tylko dlatego, że jest zautomatyzowany, nie oznacza, że ​​jesteś emocjonalnie nie przywiązany do transakcji. Nadal zasilasz konto, nadal stosujesz EA i wciąż oglądasz grę za pieniądze. Musisz z tym być wygodnie !!!