PDA

Zobacz pełną wersję : Linie trendów z Heiken i i Stochs System



GA
07-20-2011 13:39, 13:39
***** AKTUALIZACJA 20 stycznia 2012 *****

Zauważyłem, że pojawiło się kilku nowych czytelników, odkąd wątek zaczął się ponownie. Pierwsze 9 stron daje dobre informacje, ale najnowsza reinkarnacja tego systemu zaczyna się od tego postu.


https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/222-readthemarket-supply-demand-price-action.html

**************************

Niedawno opublikowalem wątek, aby spróbować pomóc młodszym traderom, którzy mogą trochę się zmagać. Niestety został przeniesiony do sekcji handlowej z powodu mojego nadmiernego entuzjazmu do wątku przez członka handlowego. (Rozumiem, że moderatorzy forum robią to i nie mają żadnych skarg).

*** AKTUALIZACJA: usunąłem zawartość oryginalnego wątku, który został umieszczony w sekcji komercyjnej. Chociaż opisywany tutaj system jest nieco inny niż ten, który tu prezentuję, jest wiele dobrych informacji i mnóstwo wykresów, które mogą Cię zainteresować i nie chcę tu znowu iść, więc tutaj jest link i ty może lubię rzucić okiem.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/34-ultimate-solution-martingale-trend-2-1-a.html***

Na początku wątku podałem trochę mojej historii i drobny awaria tego, czego potrzebowałem, aby zacząć zarabiać na handlu. W tym wątku nie zamierzam powtarzać wszystkich tych informacji, ale raczej przedstawię system. Jestem pewien, że gdybyś chciał przeczytać ten wątek, prawdopodobnie mógłbyś znaleźć sposób jego znalezienia, a niektóre informacje mogą okazać się przydatne.

Oferowany tutaj system nieco różni się od mojego systemu w drugim wątku. Uwzględniłem w tym systemie kilka czynników, ponieważ mimo tego, że mogę bez nich doskonale handlować, uważam, że z punktu widzenia początkujących handlowców może być użyteczne posiadanie tych osób, które pomagają w wykrywaniu dobrych transakcji i pomagają w wejściu i wyjściu zasady dobrych transakcji.

System wykorzystuje linie trendu rysowane na wykresach miesięcznych, tygodniowych i dziennych, 100 ema bliskości, heiken ashi świece i stochastics.

Rysowanie linii trendu jest czasem trudnym problemem, ale aby uprościć rzeczy, po prostu powiemy, że aby narysować linię trendu, wystarczy połączyć spadki w trendzie wzrostowym i wzlotach w trend zniżkowy. Za nami wiele przykładów wykresów.

Uwaga na temat linii trendu, gdy jesteśmy tutaj. Najpierw rysuję linie trendów na miesięcznych wykresach. Te miesięczne linie trendu są najbardziej wiarygodnymi poziomami wskaźnika na wykresie. Zwykle wywołują reakcję cenową, jeśli nie całkowitą zmianę trendu. Ponadto, jak wskazano w moim drugim wątku, rysuję 2 linie trendu dotykowego, przez co rozumiem, że pierwszym dotknięciem jest początek linii trendu, a drugi dotyk jest pierwszym punktem połączenia. Wiele osób powie ci, że linia trendu nie jest linią trendu do trzeciego dotknięcia, do którego mówię, ale linia trendu 4 lub 5-minutowego zaczyna życie jako linia trendu 2-stykowego.

Używam linii trendów, ponieważ są one dobrym, niezawodnym (w wyższych ramach czasowych) miejscem do szukania odwrotu w kierunku trendu.

Używam 100 ema bliskości, aby pomóc określić długoterminowy trend. Ogólnie rzecz biorąc, biorę tylko transakcje w tym samym kierunku, w którym ema jest pochylone, o ile nie ma silnego wzoru, takiego jak flaga lub trójkąt.

Używam Heiken i świece, które są świecami o średniej cenie, ponieważ odfiltrowują dużo hałasu z regularnych akcji cenowych. Zmiana koloru w linii trendu wspartej stochami w kierunku głównego trendu daje dobry sygnał. Mogą również pomóc ci pozostać w handlu dłużej, ponieważ jesteś mniej podatny na martwienie się o hałas z dnia na dzień.

Używam stochastics (8,3,3, lowhigh, simple), aby potwierdzić odwrócenie ceny. Ze wszystkich oscylatorów uważam stochastics za najbardziej przydatny do reprezentowania tego, co dzieje się w pędzie ceny. W drugim wątku zamieściłem kilka postów z wyjaśnieniem, dlaczego nie podoba mi się wykupienie i wyprzedanie warunków. Nic się nie zmieniło, nadal ich nie lubię, ale uważam, że stoch może być przydatny przy poszukiwaniu dobrych odwrotów, pod warunkiem, że handlujesz z tym trendem. Sądzę też, że łatwiej jest zdefiniować dobry punkt wejścia dla nowszego tradera, jeśli użyjesz tych wizualnych pomocy.

Będę zamieszczał więcej z przykładami wykresów i wkrótce przedstawię szczegółowe zasady wejścia i wyjścia. Nawiasem mówiąc, jest to system do handlu dziennymi wykresami, więc jeśli chcesz wziąć dużo transakcji, to nie jest dla ciebie. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze i nie chcesz płacić brokerowi fortuny w spreadach, możesz przeczytać więcej.

GA
08-19-2023 00:22, 00:22
2 Załącznik (-i) Aby skonfigurować wykresy, na początku łatwiej jest używać zwykłych świeczników. Przechodzę do miesięcznego wykresu i powiększam go do tej pory, ale wciąż widzę pojedyncze świece. Następnie rysuję dowolne linie trendu, które widzę w kolorze fioletowym, aby określić linie miesięcznetygodniowe. Następnie przechodzę do wykresu tygodniowego i dodaje nowe linie, które widzę, czasami nie ma ich wcale. Później przejdę do wykresu dziennego i dodaję wszystkie linie, które widzę na czerwono, aby wskazać linie krótszego terminu. Udoskonalam również długoterminowe linie trendów na wykresie dziennym, tak jak w przypadku Metatradera, ale nie umieszcza linii w dokładnych punktach cenowych. Wydaje mi się, że tak się dzieje, ponieważ określa ona linie na początku miesiąca, a nie konkretną cenę. Wyłączenie automatycznego przewijania zajmuje tylko minutę, a następnie cofnij je i skoryguj. Gdy mam już narysowane linie trendu, mogę dodać pozostałych uczestników. Najpierw nakładam świece HA. Są w Metatraderze w niestandardowych sytuacjach. Następnie dodaję 100 ema. Ponieważ używam świec HA, dodam również 1 okres sma końca, aby pokazać mi to samo, co wykres liniowy. Nie używam wykresu liniowego, ponieważ nie można zmienić grubości. Zmieniam również wykres na wykres liniowy i ustawię kolor linii jako brak w oknie właściwości, więc widzę tylko świece HA. Następnie dodam stochastics z ustawieniami 8,3,3, lowhigh, simple. Pierwszy wykres znajduje się poniżej miesięcznika usdchf. Drugi wykres to wypełniony wykres dzienny.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/243-prorealtime-drawing-indior.html
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/20-eur-usd-effectively-unchanged-overnight.html

GA
08-19-2023 01:42, 01:42
1 Attachment (S) Po prostu dość sygnału wejściowego dla powyższego wykresu usdchf będzie heiken ashi zmiana koloru z powrotem na czerwony w jednym z linii trendu, który zmierza w kierunku i zielony stochastics przejście poniżej czerwieni, najlepiej powyżej poziomu 50 . Zauważ, że w tej chwili brałeś tylko szorty, ponieważ niebieski 100 ema przesuwa się w dół, a para jest w oczywistym trendzie spadkowym. Oto przykład eurgbp. Właściwie wziąłem ten handel, jednocześnie dokonując transakcji przy użyciu mojego innego systemu, ale tak się złożyło, że zauważyłem dobry handel również według tego systemu (tak wiele dla osób z zewnątrz, ale mam nadzieję, że i tak zdasz sobie z tego sprawę z czasem). To jest wpis o zakupie. Niebieski 100 ema został naruszony nieznacznie, ale nic, czym trzeba się zająć, ponieważ stochastyka i zmiana koloru HA w połączeniu z trzecim dotknięciem linii trendu wszystkie sygnalizują dobrą okazję do zakupu. Czas pokaże, czy będzie to dobry wpis dla każdego systemu, czy nie. Aby zarządzać handlem, poruszę się, by przerwać nawet po ruchu około 60 do 80 pipsów na tej parze, ponieważ nie porusza się o wiele więcej. Gdy już się zepsuję, zatrzymam się za każdym niewielkim wycofaniem, a ja będę tratował bardziej agresywnie, jeśli HA zmieni kolor w stosunku do trendu. Pozwolę, by a stopu wyrzuciła mnie z handlu. Jeśli transakcja osiągnie kolejną linię trendu, rozważę skorzystanie z zysku ręcznie. Rano muszę iść do łóżka do pracy, ale kiedy będę kontynuował, opowiem więcej o systemie i więcej przykładów wykresów i handlu.
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/51-posting-trades-weblogger.html

GA
08-19-2023 03:03, 03:03
1 Załącznik (y) Zawsze warto trochę pomniejszyć wykres. Górne linie kanałów są czasami również bardzo pouczające. To jest handel eurgbp, około 30 pipsów w tej chwili. Powiększ nieco mapę i widać wyraźny kanał. Dotyki są zaznaczone na kolor purpurowy. Czy najlepszym miejscem do odwróceniapobrania zysków jest obszar oznaczony kolorem jasnoniebieskim? Ten typ analizy linii trendu nie będzie się sprawdzał przez cały czas, ale dobrze jest patrzeć na możliwości, ponieważ może on dłużej utrzymać dobry handel.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/167-price-action-channel.html

Peipei74
08-19-2023 04:24, 04:24
po zidentyfikowaniu trendu opartego na miesięcznym i dziennym można wyjaśnić swój wpis, tak jak używasz wykresów o niższym czasie w celu wprowadzenia

rocakalelasdro
08-19-2023 05:45, 05:45
Hi Hugh Jestem bardzo zainteresowany twoim systemem, tak jak zwykle to robiłem i koncentrowałem się na niższych ramach czasowych, szukając więcej akcji, jednocześnie tracąc pieniądze !!! Myślę, że grosz w końcu spadł (wraz z dużym procentem mojego konta!), Że długoterminowe wykresy są znacznie lepszym miejscem dla dość niedoświadczonego inwestora, takiego jak ja. Szukałem tych forów, szukając prostego systemu, który najbardziej mi odpowiada. Znalazłem kilka systemów opartych na Trendline, które naprawdę przemawiają do mnie i mają sens, ale głównie w znacznie krótszym czasie. Jednak twój system wydaje się pasować do moich wymagań, w całości opierając się na długoterminowych listach przebojów, ale jestem całkiem nowy w obrocie handlowym, więc mogę zadać kilka głupich pytań, szczególnie w odniesieniu do długoterminowych filozofii, jak do tej pory, koncentrując się na krótszych ramach czasowych. Oto moja pierwsza transza głupich pytań: O której godzinie przeprowadzasz analizę i jak często? Ile par monitorujesz i jakie one są? Które ramy czasowe wykorzystujesz do wejścia? Czy mogę użyć tego systemu w niższych ramach czasowych? Mam na myśli rozpocząć proces codziennie i może wejść na godzinę? (Przepraszam, wciąż cierpi na swędzenie palcem wskazującym) Dzięki za podzielenie się swoją metodą i wyjaśnienie jej tak jasno. Czekam na wiele udanych transakcji z tobą. Wszystkiego najlepszego Clive.

GA
08-19-2023 07:06, 07:06
po zidentyfikowaniu trendu opartego na miesięcznym i dziennym można wyjaśnić swój wpis, tak jak używasz wykresów o niższym czasie w celu wprowadzenia
Spójrz na tabelę powyżej eurgbp. Cena zbliżyła się do linii trendu 2-stykowego. Heiken ashi zmienił kolor na zielony na linii trendu, a stochastyka przekroczyła dno i zaczęła się wznosić. Kiedy te rzeczy zdarzają się razem, należy poczekać do zamknięcia świecy dziennej, a następnie otworzyć transakcję. To, co aktualnie sprzedajesz, to odbicie trendów z potwierdzeniem ze stochastyki.

GA
08-19-2023 08:26, 08:26
Hi Hugh Jestem bardzo zainteresowany twoim systemem, tak jak zwykle to robiłem i koncentrowałem się na niższych ramach czasowych, szukając więcej akcji, jednocześnie tracąc pieniądze !!! Myślę, że grosz w końcu spadł (wraz z dużym procentem mojego konta!), Że długoterminowe wykresy są znacznie lepszym miejscem dla dość niedoświadczonego inwestora, takiego jak ja. Szukałem tych forów, szukając prostego systemu, który najbardziej mi odpowiada. Znalazłem kilka systemów opartych na Trendline, które naprawdę mi się podobają i mają sens, ale głównie na wiele ...
Witaj Clive, dobrze, że masz cię na przejażdżkę. Nie martw się o zadawanie głupich pytań, ponieważ mogę zagwarantować, że nawet najbardziej doświadczeni handlowcy musieli zadać sobie to samo pytanie. Twoje pytania ... 1) Uwielbiam patrzeć na wykresy w weekendy, rynek jest zamknięty i mogę po prostu spędzać godziny na powiększaniu wykresów miesięcznie, co tydzień i codziennie. Częścią mojej miłości do handlowania tymi dniami jest po prostu oglądanie wykresów! Podczas rysowania długoterminowych linii trendów nie trzeba ich często zmieniać. Na wykresie dziennym linie trendu rozkładają się bardziej regularnie, więc będę musiał je codziennie zmieniać lub dostosowywać. Powiedziałbym, że patrzę na wykresy głównie w weekendy, ale kiedy codziennie sprawdzam dzienną świecę, usuwam lub dostosowuję te, które nie są już ważne, gdy je odwiedzam. 2) Monitoruję wszystkie pary z spreadem 10 lub mniej, zależy od tego, z którego brokera korzystasz. Ponieważ sprawdzasz tylko wykresy raz dziennie, może to zająć tylko 5 minut, aby sprawdzić je wszystkie. 3) Rysuję linie trendów na wykresach miesięcznych i tygodniowych, a następnie wykorzystuję dzienne dla wpisów. Wyjątkiem jest sytuacja, w której cena zbliża się do bardzo silnej miesięcznej linii trendu, a dzienny wykres daje mi zbyt dużo hałasu, w takim przypadku będę czekać, aż tygodniowy wykres da mi lepszy obraz. 4) Naprawdę zachęcam cię do drapania palcem w inny sposób! Im wyższe ramy czasowe, tym bardziej niezawodne wsparcieopór, jaki oferują linie. Możesz wymieniać się odskokiem z codziennych linii trendów, korzystając z mniejszych wykresów ram czasowych, co da ci nieco lepszy wpis, jeśli pójdzie dobrze, ale masz większe szanse na wyrwanie się z handlu. O wiele mniej stresujące jest oglądanie codziennego wykresu i odbieranie transakcji po zakończeniu codziennej świecy. Możliwe jest używanie linii trendów w dolnych ramach czasowych, takich jak codzienna, 4-godzinna, a następnie przyjmowanie transakcji w ciągu 1 godziny lub 30 minut, ale linie są bardziej podatne na złamanie i rzadziej dają dobre sygnały. Mam nadzieję, że obejmuje to wszystko? Jeśli potrzebujesz czegoś innego, po prostu zapytaj.

paula3897
08-19-2023 09:47, 09:47
Wygląda jak dobry system Hugh! Zastanawiałem się, gdzie zostanie złożone pierwsze zlecenie stop loss? Czy to jedna kreskapip poniżejpowyżej świecy HA przed zmianą koloru? Na linii trendu? Zgadzam się, że handel wykresem dnia może być mniej stresujący, ale dłuższe ramy czasowe również mają dłuższe wypłaty, które mogą spowodować wzrost kilku siwe włosy, jeśli twoje pieniądze są zarządzane nieprawidłowo. Czy ustawienia EMA i STOC są takie same dla wszystkich ram czasowych? Dzięki!

GA
08-19-2023 11:08, 11:08
2 Załącznik (e) Niektóre możliwe konfiguracje do obejrzenia. To jest gbpusd, pierwszy wykres jest tygodniowy, ponownie zbliżając się do linii trendu. Czy to się odbije? Drugi wykres jest codziennie, stochy są wysokie, 100 ema jest na boki. Czy odbije się na linii trendu, a stochy spadną?
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/64-trading-dilemma.html
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/73-trade-curve.html

GA
08-19-2023 12:29, 12:29
1 Załącznik (s) Ten następny jest codziennie codziennie. Jest w silnym trendzie spadkowym, ale obecnie trwa rekonstrukcja, może odskocznia od linii trendu i wznowienie trendu może pojawić się wokół tej lokacji? Dobrą rzeczą w tym systemie jest to, że wiesz, czego szukać i kiedy i zwykle z wyprzedzeniem.
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/197-harmonic-classic-patterns.html

GA
08-19-2023 13:49, 13:49
1 Załączniki Chfppy codziennie. Dzienna linia trendu, którą zamierza przetestować, nie wydaje mi się tak silna, ponieważ jest to tylko linia trendu z 2 dotknięciami. Miesięczna linia trendu w kolorze fioletowym tuż pod nim wygląda o wiele lepiej, aby zwrócić uwagę na odwrócenie trendu. Odpowiada to 100 ema, a wtedy stochy będą nieco niższe. Zauważ, że w silnym trendzie stochy nie zawsze docierają do obszarów wykupienia lub wyprzedania. Jeśli handlujesz z trendem, wystarczy skrzyżowanie stochów (z innym potwierdzeniem, takim jak linia trendu i ema). Inną rzeczą, o której warto wspomnieć na tym wykresie, jest wyraźne naruszenie linii trendu, którą zaznaczyłem na biało. Nastąpiło to w czasie trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii, co spowodowało przejściową fluktuację ceny. Z tego powodu nie liczę tych kilku taktów w moich liniach trendu. Dotyczy to wszystkich par jenów, ponieważ we wszystkich parach cena gwałtownie spadła powyżej linii trendu i wydaje się, że powróciła ona do tego samego trendu, czasami do pip.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/204-price-pattern.html

GA
08-19-2023 15:10, 15:10
4 Attachment (s) Ok, tutaj audchf, cadchf, cadjpy i usdbgn (tak, to jest usd przeciwko bułgarskiemu lewowi, mój broker jest bułgarski i ma tylko 5 pip spreadów, więc dlaczego nie? Hands całkiem gładko też). Nie zaznaczałem wcześniejszych dotknięć ani możliwych elementów, ale jeśli przeczytałeś wątek od samego początku, powinno być oczywiste, na co patrzymy. (jeśli naprawdę nie rozumiesz, zadawaj pytania, nie odpowiem na żadne problemy). Jedną z rzeczy, o której chciałbym teraz wspomnieć, to nie tyle zbyt często wymieniać tę samą parę. Powiedzmy, że audchf i cadchf są skonfigurowane w ciągu kilku następnych dni, to dobrze jest wziąć obie transakcje, ale pamiętaj, że jeśli chf czołgi z jakiegokolwiek powodu, obie transakcje będą skierowane przeciwko tobie w tym samym czasie. Nie przeeksponuj się na tę samą walutę. Kiedy wszystko pójdzie dobrze, poczujesz się jak bohater, ponieważ wszystkie 3 lub 4 transakcje chf poszły po twojej myśli i zrobiłeś pakiet. Kiedy pójdzie źle, poczujesz się jak bum za bycie tak głupim. Lubię brać nie więcej niż 2 transakcje z tą samą parą walutową.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/98-ea-programmed.html
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/166-impliions-mt5.html
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/220-birth-trend-tipple-entry-harmonic-pattern-trading.html
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/147-simple-mt4-email-notifier.html

GA
08-19-2023 16:31, 16:31
1 Załącznik (y) Ostatni wykres dzisiejszej nocy to złoto z narysowanymi fibonacci. Cena osiągnęła górną linię kanału (opublikowałem wykresy w moim drugim wątku, zobacz pierwszy wpis tego wątku dla linku), stochs są wyłączone. Obserwuję następną linię trendu, która odpowiada 100 ema za dobry wyraźny sygnał odwrócenia, aby móc ponownie wejść w trend. Prawdopodobnie będzie to odpowiadało 50 lub 61,8% poziomu zniesienia. Jest to oczywiście pełne spekulacje, nikt nie może wiedzieć, co się stanie dalej, ale możesz wiedzieć, co chcesz zrobić, abyś mógł umieścić transakcję i jeśli to się stanie, podejmij działanie. Jeśli nie stanie się tak, jak chcesz, to po prostu dostosuj swoje linie trendu i poczekaj na następną potencjalną konfigurację do obejrzenia. Poczekaj, aż transakcje przyjdą do ciebie i powinny być oczywiste.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/157-ma-ea.html

Xrutero87
08-19-2023 17:52, 17:52
Świetna nitka .... proszę nie przestawaj! Błogosławieństwa !! Tony Costa

GA
08-19-2023 19:13, 19:13
Świetna nitka .... proszę nie przestawaj! Błogosławieństwa !! Tony Costa
Dziękuję za opinie, cieszę się, że ci się to podoba.

GA
08-19-2023 20:33, 20:33
Wygląda jak dobry system Hugh! Zastanawiałem się, gdzie zostanie złożone pierwsze zlecenie stop loss? Czy to jedna kreskapip poniżejpowyżej świecy HA przed zmianą koloru? Na linii trendu? Zgadzam się, że handel wykresem dnia może być mniej stresujący, ale dłuższe ramy czasowe również mają dłuższe wypłaty, które mogą spowodować wzrost kilku siwe włosy, jeśli twoje pieniądze są zarządzane nieprawidłowo. Czy ustawienia EMA i STOC są takie same dla wszystkich ram czasowych? Dzięki!
Cześć RS, przepraszam, że nie zauważyłem tego wcześniej, ale oczywiście twój post nie pojawił się od razu, ponieważ wymagał modyfikacji, ponieważ jest to twój pierwszy post. Aby odpowiedzieć na twoje pytania ... jeden pip w jedną lub w drugą stronę jest trochę bliski. Zwykle a na stopę idzie po drugiej stronie całego odwrócenia do 200 pipsów, ale czasem mniej. Weź udział w omawianym wyżej omówieniu eurgbp, od punktu wejścia do 10 lub 12 pipsów poniżej ostatniego niskiego poziomu wynosi około 100 pipsów, więc aby wszystko dalej działało, właśnie wprowadziłem ę 100 pipsów. Eurgbp nie jest bardzo lotną parą. Gdyby HA zmienił kolor ilub stochy w porównaniu z handlem, wówczas przestawiłbym stop loss w ciasny lub po prostu zamknął handel, więc niekoniecznie zawsze musiałbym ponieść pełną ę. Zamknięcie złej strony linii trendu jest zawsze dobrą oznaką twojego handlu, który nie idzie po twojej myśli. Pod względem zarządzania pieniędzmi jesteś sztywny, że może wydawać się, że tracisz dużo pestek za każdą ę. Jeśli ryzykujesz tylko 1 lub 2% swojego konta przy każdej transakcji, nadal powinieneś być w stanie wyłączyć komputer i spać w nocy. Strata 2% jest niefortunna i źle się czujesz, kiedy nadejdzie twoja kolej, by zrobić dobry handel, do którego możesz dodać, a następnie możesz obrócić 10 do 20% swojego konta na jednej transakcji. (lub seria transakcji dodanych do oryginalnego zwycięskiego handlu) Sądzę, że te konfiguracje działałyby przez wszystkie ramy czasowe. Jednym ze sposobów wykorzystania stochów jest patrzenie w kierunku wyższego przedziału czasowego i przyjmowanie transakcji tylko w niższym przedziale czasowym w kierunku wyższych stochów czasowych. Istnieje wiele sposobów patrzenia na rzeczy i korzystania z różnych lokalizacji, ale głównym i najbardziej niezawodnym sposobem przewidywania następnego kierunku cenowego (z uwzględnieniem właściwych sygnałów) są linie trendu i będą one takie same we wszystkich ramach czasowych. Dziękuję za twoje pytania i mam nadzieję, że to wszystko odpowie na wszystkie pytania?

rocakalelasdro
08-19-2023 21:54, 21:54
Świetne wyjaśnienie i bardzo jasne, czego szukasz. Pomaga utrzymać pod kontrolą swędzenie palca spustowego, gdy widzę możliwe zbliżenia. Jeszcze raz dziękuję za udostępnienie.

GA
08-19-2023 23:15, 23:15
A więc całkiem cichy tydzień. Handel eurgbp został otwarty tydzień i jest wielki 21,5 pipsa! Mimo to nadal wygląda dobrze. Kilka zawodów może być w przyszłym tygodniu, więc może więcej akcji? Miłego weekendu, do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

GA
08-20-2023 00:36, 00:36
2 Załącznik (y) Eurgbp szlifuje to powoli w dobrym kierunku, nadal nie ma powodu, aby zamknąć handel. Na pierwszy rzut oka nzdchf wygląda jak dobry handel, stoch krzyż na przyzwoitym poziomie i odbicie od nie 1, ale 2 linii trendu. Musisz jednak zadać sobie pytanie, jak daleko może się posunąć ten handel? Wydaje mi się, że ruch ten jest zbyt duży, aby móc go wymienić, i nie ma możliwości wsparcia w pobliżu rosnącej linii trendu, więc jest to przełom. Druga tabela to handel na gbpchf. Trochę mnie to niepokoi, ponieważ gbpchf musi nieustannie łamać historyczne upadki, by pójść dalej. Sądzę, że jest to możliwe i jest to silna linia trendu, trend wyraźnie spadł, stochy przekroczyły ten sam poziom, który przekraczały w przeszłości. Ogólnie rzecz biorąc wygląda to na dobry handel, więc go wziąłem. Wziąłem handel nieco wcześniej niż zamknięcie dziennej świecy, ale jestem o 3.30 rano, takie jest życie. Nie za wiele jednak zdarza się od teraz do 10, nie tak często, że zmieniło się moje zdanie na temat handlu.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/213-dasr-successful-trading.html
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/76-live-trades-eurusd-gbpusd.html

GA
08-20-2023 01:56, 01:56
Zgadzam się z analizą eurusd. Najpierw jednak pamiętaj, że wszystko pójdzie na boki, aż do momentu, w którym nfp. Wszystko powinno się uspokoić po 4-godzinnej świecy po tym, abyśmy mogli wziąć handel. Nie zapominaj także, że gbp i eur są skorelowane przynajmniej w pewnym stopniu. Codzienne wykresy giełdowe wymagają około 200 pipsów, które brzmią bardzo często, ale oczywiście będziesz miał mniejszą pozycję, a zyski będą znacznie wyższe. Prawidłowe zatrzymanie zatrzymania może zatrzymać cię na 500 do 2000 ruchów pip. To tylko kwestia cierpliwości. Myślę, że podejście 50/50 na wykresach 4-godzinnych (lub 2-godzinnych) wydaje się działać dobrze.

aoxtxi
08-20-2023 03:17, 03:17
Zgadzam się z analizą eurusd. Najpierw jednak pamiętaj, że wszystko pójdzie na boki, aż do momentu, w którym nfp. Wszystko powinno się uspokoić po 4-godzinnej świecy po tym, abyśmy mogli wziąć handel. Nie zapominaj także, że gbp i eur są skorelowane przynajmniej w pewnym stopniu. Codzienne wykresy giełdowe wymagają około 200 pipsów, które brzmią bardzo często, ale oczywiście będziesz miał mniejszą pozycję, a zyski będą znacznie wyższe. Prawidłowe zatrzymanie zatrzymania może zatrzymać cię na 500 do 2000 ruchów pip. To tylko kwestia cierpliwości ...
zauważyć, że dzięki hugh .....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383474.jpg

aoxtxi
08-20-2023 04:38, 04:38
hi hugh, znaleziony setup na gu .... post open at 1.5814 .... target tp to 50 pip ...
update1: obecnie cena na poziomie 30pip .... przenieś sl na BE ..

aoxtxi
08-20-2023 05:59, 05:59
update1: obecnie cena na poziomie 30pip .... przenieś sl na BE ..
update2: sl hit na 1pip ... hurrrmmmmm .....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383474.jpg

aoxtxi
08-20-2023 07:19, 07:19
2 Attachment (s) hi hugh, widzę setup au ... kupić przystanek na 1.0760 .... wszelkie komentarze lub opinie są mile widziane ....
https://www.forex-instant.com/attachments/15303834851000269558.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383488690444270.jpg

GA
08-20-2023 08:40, 08:40
Cześć, widzę setup au ... kupuję przystanek na 1.0760 .... każdy komentarz lub opinia są mile widziane ....
Może stochy są już trochę za wysokie? Aby kontynuować, musi pokonać kolejny poziom oporu. Może to zrobić lub nie.

aoxtxi
08-20-2023 10:01, 10:01
Cześć, widzę setup au ... kupuję przystanek na 1.0760 .... każdy komentarz lub opinia są mile widziane ....
buy post open at 1.0760 .... cel tp 50 pips ... mam nadzieję ....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383476.jpg

aoxtxi
08-20-2023 11:22, 11:22
Może stochy są już trochę za wysokie? Aby kontynuować, musi pokonać kolejny poziom oporu. Może to zrobić lub nie.
zauważyć, hugh ... Będę becareful z tym handlu ... dzięki ..

aoxtxi
08-20-2023 12:43, 12:43
buy post open at 1.0760 .... cel tp 50 pips ... mam nadzieję ....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383477.jpgupdate1: obecnie cena na 28pip ... przenieś sl na 1pip ... mam nadzieję, że trafi tp ....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383477.jpg

tisocasdel
08-20-2023 14:03, 14:03
Pan L używasz wykresów 2H do wykrycia transakcji?

GA
08-20-2023 15:24, 15:24
Pan L używasz wykresów 2H do wykrycia transakcji?
Ze zrzutów ekranu wierzę, że tak.

GA
08-20-2023 16:45, 16:45
SR i pan L, wy i ja jesteśmy głównymi autorami tego wątku. System opisany na początku wątku nieco się zmienił, pojawiają się nowe pomysły dotyczące tego, w jaki sposób brać transakcje i zarządzać pieniędzmi. Czy uważasz, że powinienem rozpocząć nowy wątek wyjaśniający obecny system lepiej od samego początku, a następnie wszyscy możemy wnieść do niego dalsze pomysły? Czy myślisz, że powinniśmy po prostu zachować ten jeden i mogę zaktualizować pierwszy post, aby wskazać post z nowym wyjaśnieniem tamtego systemu?

aoxtxi
08-20-2023 18:06, 18:06
Podoba mi się podejście 2-wykresowe, a 2-godzinna tf sprawia, że ​​jesteś szybszy i jak na razie nie wydaje się wpływać zbytnio na prawdopodobieństwo. Kontynuujcie i zamieszczajcie wykresy, panie L, twój wkład jest bardzo mile widziany.
dzięki Hugh, twój przewodnik jest najważniejszy ... na zdrowie ..

tisocasdel
08-20-2023 19:26, 19:26
cześć sjr ... jeśli zauważysz ... im zawsze opublikuj 2 wykres .... wykres 1. heiken ashi (HA) wykres ..... im za pomocą 2 godziny tf dla tego wykresu ... powodu .. chcę aby uzyskać szybszy singnal dla mojego wpisu (zamiast czekać 4 godziny, aby zamknąć, czekam tylko 2 godziny) ... na tym wykresie potrzebuję potwierdzenia stoch cross i HA bar sygnału obracania ... wykres 2. wykres świecowy .... im przy użyciu 4 hoir dla tego wykresu ... ten wykres określa trend (reguła 100sma) i ... tu również widzę niezawodne ustawienia cs, takie jak ustawienia wewnątrz prętów, ustawienia wewnątrz paska prętów i pasek pinów. .. więc...
Thx Mr. L. Ill dobrze się z tym zgadza, jest to nowatorski pomysł na oryginalny plan handlu Hugh. Ma to sens z jednej strony, tj. Wcześniej na 2H i tworzenie kopii zapasowej za pomocą PA i 100 sma na 4h .... podążając za trendem. Może to pomoże mi uniknąć transakcji sprzecznych z trendem, a nie tylko ślepo podążać za tym, co mówią poszkodowani ... Wiwat SR

GA
08-20-2023 20:47, 20:47
update2: zatrzymaj się na 12 pipsów ... nie chcesz przewieźć weekendu ... ciężkiego dnia handlu ..... nfp oczywiście ....
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383443.jpgTak, wiele bocznych wydarzeń, nawet po wiadomościach. Przy okazji, mój eurnzd długoterminowy krótki jest dziś 60 pipsów. Chcemy go zachować. To było ponad 100 pipsów wcześniej, ale tak to już jest.

aoxtxi
08-20-2023 22:08, 22:08
Tak, wiele bocznych wydarzeń, nawet po wiadomościach. Przy okazji, mój eurnzd długoterminowy krótki jest dziś 60 pipsów. Chcemy go zachować. To było ponad 100 pipsów wcześniej, ale tak to już jest.
miły handel .... bravo ....

GA
08-20-2023 23:29, 23:29
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/186-worldwidemarkets-withdrawal.htmlNowy wątek tutaj.

Lgeskele
08-21-2023 00:49, 00:49
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/162-clock-audio-alert.htmlNowy wątek tutaj.
nowy wątek jest dla H4, czy ta metoda jest nadal możliwa na D1, czy polecasz drugą na h4? Czytałem też gdzieś, że szukałeś cotygodniowych stochów w skrajnościach, a następnie handlując w H4, czy to wciąż działa? dzięki

GA
08-21-2023 02:10, 02:10
nowy wątek jest dla H4, czy ta metoda jest nadal możliwa na D1, czy polecasz drugą na h4? Czytałem też gdzieś, że szukałeś cotygodniowych stochów w skrajnościach, a następnie handlując w H4, czy to wciąż działa? dzięki
Oba wątki działałyby w obu ramach czasowych, a najbardziej aktualna informacja znajduje się w drugim wątku, ponieważ jest bardziej aktywna. Cotygodniowy pomysł stoch też tam jest.

araceligavilaseg
08-21-2023 03:31, 03:31
2 Załącznik (y) Witam wszystkich, To jest mój pierwszy post na tym forum. Hugh, na początku chciałbym podziękować za porady i wielkie dzięki za podzielenie się swoją egy. Nie czytałem jeszcze szczegółów na forum, ale myślę, że rozumiem główne zasady. Ale myślę, że ta praktyka jest najlepszym nauczycielem, więc chciałbym poznać twoją opinię na temat następujących sytuacji: To jest codzienny wykres dla EURGBP. Stochastyk przekroczył poziom 20 z dołu, a druga świeca zamknęła się w podnoszeniu. Świeca jest powyżej 100 MA, więc myślę, że byłaby to dobra okazja na wejście do KUPU. Co myślisz?
https://www.forex-instant.com/attachments/15303834571388334098.jpgDrugie zdjęcie dotyczy dziennego wykresu EURUSD. Sytuacja jest podobna, ale jest jeszcze tylko jedna świeca. Myślę, że powinienem otworzyć pozycję KUPUJ. Czy jesteś agresywny?
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383459836332466.jpgBardzo ci dziękuje za pomoc! pozdrowienia
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383461806810061.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/15303834631955410548.png

tisocasdel
08-21-2023 04:52, 04:52
1 Załącznik (-i) tak to wygląda .... Czy to masz na myśli przez 50/50? Zauważyłem, że ostatnio były też niektóre transakcje, które były BE, więc postanowiłem ponownie przyjrzeć się handlowi, z którego wyciągnąłem 33 pipsy. Dodałem 100 sma. Wciąż wydawało się, że spada w bezpośrednim TF, którego śledziłem. Zrezygnowałem też z około 33 pipsów, zanim się odwróciłem i powstrzymałem przed przegraną. Przypuszczam, że z perspektywy czasu transakcja przebiegła tak, jak myślałem, ale była źle zarządzana. Powinienem rozważyć podjęcie szybszych zysków przy 25 pipsach, rozważ przesunięcie SL na BE i niech reszta ucieknie .... Oto zaktualizowany wykres, przepraszam, że jest trochę zatłoczony. Było kilka innych krzyżówek CCIStoch, ale nie wszystkie zostały opracowane. Nadal próbuję zrozumieć, jak wprowadzić ten system ... SR
https://www.forex-instant.com/attachments/1530383491240345100.jpg