PDA

Zobacz pełną wersję : Strategia dnia dziennego Lazy Boy



xrashersasdwzoxrtis
08-17-2012 13:07, 13:07
Większość z nas, którzy odwiedzająforex-instantregularnie, może nie być jeszcze milionerem i może nadal mieć pracę na jeden dzień. Jeśli to ty, poniżej możesz być dla Ciebie.


1. Na koniec dnia spójrz na swoją codzienną zamkniętą świecę, Jeśli zamknął się i ma korpus świecy ponad 50 pipsów, otwórz pozycję kupna za pomocą SL 50pips i TP 100 pipsów. Jeśli zamknie się, otwórz pozycję sprzedaży z SL 50 pipsów i TP 100 pipsów.
2. Wracaj następnego dnia, powtórz krok 1. Jeśli następnego dnia korpus świecy mniejszy niż 50 pipsów nie otworzy nowej pozycji. Jeśli rynek przemówi na twoją korzyść za ponad 50 pipsów i mniej niż 100 pipsów, przenieś swój SL w góręlub w dół o 50 pipsów za poprzednie otwarte pozycje. Gdy Twoje pozycje są BE, usuń TP i pozwól, by Twój zysk był osiągany.
3. Powtórz krok 1 2, dopóki twój bank nie będzie już w stanie obsłużyć twojej gotówki.

GA
03-05-2021 02:45, 02:45
Większość z nas, którzy odwiedzająforex-instantregularnie, może nie być jeszcze milionerem i może nadal mieć pracę na jeden dzień. Jeśli to ty, poniżej możesz być dla Ciebie. 1. Pod koniec dnia spójrz na swoją codzienną zamkniętą świecę, Jeśli zamknął się i ma korpus świecy ponad 50 pipsów, otwórz pozycję kupna za pomocą SL 50pips i TP 100 pipsów. Jeśli zamknie się, otwórz pozycję sprzedaży z SL 50 pipsów i TP 100 pipsów. 2. Wróć następnego dnia, powtórz krok 1. Jeśli następnego dnia korpus świecy mniej niż 50 pipsów nie otworzy nowej pozycji. Jeśli rynek przeniósł się na twoją korzyść za ponad 50 pipsów, przenieś ...
Na pierwszy rzut oka to głupi pomysł, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że czasami ten prosty system ma pewne zalety. Czy wykonałeś jakąś analizę historyczną?

keykey
03-05-2021 04:06, 04:06
Większość z nas, którzy odwiedzająforex-instantregularnie, może nie być jeszcze milionerem i może nadal mieć pracę na jeden dzień. Jeśli to ty, poniżej możesz być dla Ciebie. 1. Pod koniec dnia spójrz na swoją codzienną zamkniętą świecę, Jeśli zamknął się i ma korpus świecy ponad 50 pipsów, otwórz pozycję kupna za pomocą SL 50pips i TP 100 pipsów. Jeśli zamknie się, otwórz pozycję sprzedaży z SL 50 pipsów i TP 100 pipsów. 2. Wróć następnego dnia, powtórz krok 1. Jeśli następnego dnia korpus świecy mniej niż 50 pipsów nie otworzy nowej pozycji. Jeśli rynek przeniósł się na twoją korzyść za ponad 50 pipsów, przenieś ...
to zabawne, że wstawiasz TP, a potem usuwasz je raz w BE
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228536.png, dlaczego ta cała ciężka praca?

gassav77
03-05-2021 05:27, 05:27
to zabawne, że wstawiasz TP, a potem usuwasz je raz w BE
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228536.png, dlaczego ta cała ciężka praca?
Dlaczego mylić? Jeśli po raz pierwszy przeniosłeś na swoją korzyść 50 pipsów, to jesteś na BE. Jeśli następnie przesunie kolejne 50 PIPS, to przesuniesz swoje SL o 50 PIPS i usuniesz TP ..... do tego czasu, jeśli rynek pójdzie przeciwko tobie, wtedy zyskasz 50 pipsów ... Jeśli dalej będzie się poruszał na twoją korzyść przez 50X pipsów i rusz przeciwko tobie 50 pipsów, potem zyskasz 50x-50 pipsów Ale nie sądzę, żeby to działało, ponieważ rynek ciągle się odtwarza, a ty masz BE większość czasu, podczas gdy SL trafia często.

xrashersasdwzoxrtis
03-05-2021 06:48, 06:48
1 Załączniki Jeśli podążacie za trendami w górę iw dół, wyobraźcie sobie, ile gotówki można zarobić z dodanymi pozycjami. Dlatego usuń TP, gdy pozycja jest BE.
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/187-wtf-safe-australia-broker.html

Lulay
03-05-2021 08:08, 08:08
Większość z nas, którzy odwiedzająforex-instantregularnie, może nie być jeszcze milionerem i może nadal mieć pracę na jeden dzień. Jeśli to ty, poniżej możesz być dla Ciebie. 1. Pod koniec dnia spójrz na swoją codzienną zamkniętą świecę, Jeśli zamknął się i ma korpus świecy ponad 50 pipsów, otwórz pozycję kupna za pomocą SL 50pips i TP 100 pipsów. Jeśli zamknie się, otwórz pozycję sprzedaży z SL 50 pipsów i TP 100 pipsów. 2. Wróć następnego dnia, powtórz krok 1. Jeśli następnego dnia korpus świecy mniej niż 50 pipsów nie otworzy nowej pozycji. Jeśli rynek przeniósł się na twoją korzyść za ponad 50 pipsów, przenieś ...
Nie rozumiem, co masz na myśli w Kroku 2, gdy mówisz, że jeśli rynek poruszyłby się na twoją korzyść za ponad 50 pipsów ... Jeśli rynek poruszyłby się na twoją korzyść 50 pipsów, wtedy Take Profit zostałby trafiony. Czy coś mi umyka?

xrashersasdwzoxrtis
03-05-2021 09:29, 09:29
Nasza początkowa wartość TP wynosi 100 pipsów. Powinienem powiedzieć, że rynek przesunął się na naszą korzyść o ponad 50 pipsów, ale mniej niż 100 pipsów.

Guay
03-05-2021 10:50, 10:50
Nie rozumiem, co masz na myśli w Kroku 2, gdy mówisz, że jeśli rynek poruszyłby się na twoją korzyść za ponad 50 pipsów ... Jeśli rynek poruszyłby się na twoją korzyść 50 pipsów, wtedy Take Profit zostałby trafiony. Czy coś mi umyka?
Tak, aby Take Profit mógł zostać trafiony, rynek potrzebował przesunąć co najmniej 100 pipsów, a nie 50. xlitang, co brzmi jak rozsądna metoda handlowania. Wejdź po dużym tempie, a następnie, jeśli rynek porusza się w stałym tempie, niech zwycięzca rośnie. Jeśli rozkręci się na Twojej drodze, zbieraj zyski, aby uniknąć wycofań. Lubię to. P.S. Ooops, zbyt wolno.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228536.png

Lulay
03-05-2021 12:11, 12:11
Nasza początkowa wartość TP wynosi 100 pipsów. Powinienem powiedzieć, że rynek przesunął się na naszą korzyść o ponad 50 pipsów, ale mniej niż 100 pipsów.
Ach, ok, przepraszam, przeczytałem to od tyłu.

GA
03-05-2021 13:32, 13:32
Jeśli podążacie za trendami w górę iw dół, wyobraźcie sobie, ile gotówki można zarobić z dodanymi pozycjami. Dlatego usuń TP, gdy pozycja jest BE.
Tak, to wygląda świetnie na wykresie, ale czy wykonałeś jakąś analizę historyczną? Sądzę, że byłoby to całkiem proste dla kogoś, kto zakodowałby ea. Jeśli świeca dzienna ma rzeczywiste ciało o wartości co najmniej 50 pestek, należy otworzyć handel w kierunku świecy. Użyłbym ATR dla stop loss i tp, coś jak 1 lub 1.5 atr dla zatrzymania i 2 lub 3 dla zysku. Następnie musisz sfinalizować reguły dodawania i śledzenia. Każdego dnia śledziłbym wszystkie transakcje przez atr stop loss.

puox73
03-05-2021 14:52, 14:52
Myślę, że jest to prosta i prawdopodobnie skuteczna egy. Nie ma wytwornych klientów, którzy mogliby zastosować system, po prostu cenę. Jestem pewien, że tutejsi kreatorzy guru potrafią w krótkim czasie pozyskać EA dla tego egy. Kilka lat ręcznego testowania wstecznego będzie bólem w dupie. EA potwierdzi skuteczność tej egy ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228536.png

Guay
03-05-2021 16:13, 16:13
Myślę, że jest to prosta i prawdopodobnie skuteczna egy. Nie ma wytwornych klientów, którzy mogliby zastosować system, po prostu cenę. Jestem pewien, że tutejsi kreatorzy guru potrafią w krótkim czasie pozyskać EA dla tego egy. Kilka lat ręcznego testowania wstecznego będzie bólem w dupie. EA potwierdzi skuteczność tej egy ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1529228536.pngEgipt, jak to jest, nie może być w pełni zautomatyzowany ze względu na transakcje, które pozostają bez zmian. Sam kodowałem podobne EA i mogę dokładnie powiedzieć, jakie będą wyniki - EA będzie tracić pieniądze w wolnym tempie, aż dojdzie do wielkiego ruchu. Wtedy szybko zgromadzi znaczne zyski, aż rynek się odwróci. Następnie, ponieważ nie istnieje żadna reguła wyjścia, która ma być zakodowana, po prostu pozostawi pozycje, które mają zostać zatrzymane na progu rentowności. Hugh zasugerował jednak, by używać trailing stopów, ale to trochę inny egipt, który wcześniej zostanie zatrzymany. Osobiście bardziej podoba mi się wersja bez końca. Wymaga to ręcznego monitorowania rynków i zarządzania transakcjami, ale potencjalna nagroda jest wyższa. Jeśli jesteś zainteresowany, mógłbym napisać prosty EA, który automatyzuje wpisy. Z poważaniem,

puox73
03-05-2021 17:34, 17:34
Egipt, jak to jest, nie może być w pełni zautomatyzowany ze względu na transakcje, które pozostają bez zmian. Sam kodowałem podobne EA i mogę dokładnie powiedzieć, jakie będą wyniki - EA będzie tracić pieniądze w wolnym tempie, aż dojdzie do wielkiego ruchu. Wtedy szybko zgromadzi znaczne zyski, aż rynek się odwróci. Następnie, ponieważ nie istnieje żadna reguła wyjścia, która ma być zakodowana, po prostu pozostawi pozycje, które mają zostać zatrzymane na progu rentowności. Hugh zasugerował jednak, by używać trailing stopów, ale to trochę inne egy, które będzie miało tendencję ...
Barb, dziękuję za twój wgląd w to egy. Wygląda na to, że już na dłuższą metę znasz prawdopodobny rezultat tej egy. Zdecydowanie interesuję się prostym EA. Być może inni członkowie mogą tutaj zaproponować inne przydatne funkcjefunkcje, które można dodać do EA. Dzięki.

Guay
03-05-2021 18:55, 18:55
1 Załączniki Tam idziesz, dołącz do wykresu D1 i baw się dobrze.
https://www.forex-instant.com/attachments/15292285411375853752.mq4

raxicki
03-05-2021 20:15, 20:15
Skokowy przystanek o wartości 50 pipsów wystarczyłby

mukkisa
03-05-2021 21:36, 21:36
Skąd się wzięło 50 pipsów? Jaka para, czy wróciłeś do testu, aby uzyskać 50 pipsów

Większość z nas, którzy odwiedzająforex-instantregularnie, może nie być jeszcze milionerem i może nadal mieć pracę na jeden dzień. Jeśli to ty, poniżej możesz być dla Ciebie. 1. Na koniec dnia spójrz na swoją codzienną zamkniętą świecę, Jeśli zamknął się i ma korpus świecy ponad 50 pipsów, otwórz pozycję kupna za pomocą SL 50pips i TP 100 pipsów. Jeśli zamknie się, otwórz pozycję sprzedaży z SL 50 pipsów i TP 100 pipsów. 2. Wracaj następnego dnia, powtórz krok 1. Jeśli następnego dnia korpus świecy mniejszy niż 50 pipsów nie otworzy nowej pozycji. Jeśli rynek przemówi na twoją korzyść za ponad 50 pipsów i mniej ...

Większość z nas, którzy odwiedzająforex-instantregularnie, może nie być jeszcze milionerem i może nadal mieć pracę na jeden dzień. Jeśli to ty, poniżej możesz być dla Ciebie. 1. Na koniec dnia spójrz na swoją codzienną zamkniętą świecę, Jeśli zamknął się i ma korpus świecy ponad 50 pipsów, otwórz pozycję kupna za pomocą SL 50pips i TP 100 pipsów. Jeśli zamknie się, otwórz pozycję sprzedaży z SL 50 pipsów i TP 100 pipsów. 2. Wracaj następnego dnia, powtórz krok 1. Jeśli następnego dnia korpus świecy mniejszy niż 50 pipsów nie otworzy nowej pozycji. Jeśli rynek przemówi na twoją korzyść za ponad 50 pipsów i mniej ...

puox73
03-05-2021 22:57, 22:57
Dzięki Barb, wypróbuję to.

Gaig
03-06-2021 00:18, 00:18
Dobra robota Barbossa. Zastanawiam się, czy mógłbyś ustawić nierozstrzygnięte 50SL i 150TP i pozwolić na rozgrywanie gry? Lub jeśli coś takiego można dodać, że ludzie mogą bawić się. JT Przepraszamy, oczywiście można go już ustawić. Dzięki

alexloveg93
03-06-2021 01:39, 01:39
Bez urazy, myślę, że system może nie działać, ponieważ myślę, że starter nic nie dostarcza więcej informacji na temat jego systemu. System nie zapewnia określonego czasu zamknięcia świecy, aby inni mogli prowadzić handel, ponieważ wszyscy są na różnych platformach brokerskich, a wyniki mogą się różnić. Pracuję nad podobnym systemem jak ten i wykonałem ręczne przesuwanie do przodu i backtest na codziennych świecach. Np: - System A działa dobrze na świecy w pobliżu GMT 0, ale nie działa w innym czasie. - System A jest zdolny do przechwytywania łatwych pipsów X przy świecy w pobliżu GMT 0, ale nie w innych bliskich czasach. [Bez względu na to, co R: R, łatwe pestki są trafione prawie 100% bez trafienia SL, więc dają wysoki procent wygranych nawet niskie zyski pipsów] - System A jest w stanie złapać 50 pipsów przy świecy blisko GMT 12, ale nie inne czasy. [R: R lepszy, Oszczędny procent niższy, ale nadal dobry zysk z dobrych pipsów] Podsumowując, ten sam system musi odpowiednio dostosować TPSL [MM], aby dostosować się do różnych czasów otwarciazamknięcia, aby zmaksymalizować możliwe zyski zamiast możliwych pestek .

sm
03-06-2021 02:59, 02:59
System nie zapewnia określonego czasu zamknięcia świecy, aby inni mogli prowadzić handel, ponieważ wszyscy są na różnych platformach brokerskich, a wyniki mogą się różnić.
Gdzie jest problem ? Gdy znajdziesz najlepszy czas GMT, po prostu dostosuj czas handlu z innymi brokerami, zamiast handlując ściśle świecą.

alexloveg93
03-06-2021 04:20, 04:20
Gdzie jest problem ? Gdy znajdziesz najlepszy czas GMT, po prostu dostosuj czas handlu z innymi brokerami, zamiast handlując ściśle świecą.
Nie określił swojej świecy w najbliższym czasie, może działać dla niego, ale może nie działać dla innych.

Vazwro74
03-06-2021 05:41, 05:41
skoro mieliśmy narzędzia na stronie 1, dlaczego nie przetestować i znaleźć najlepszy czas zamknięcia świecy, kinspk?

sm
03-06-2021 07:02, 07:02
Nie określił swojej świecy w najbliższym czasie
Zapytałeś go? Gdy poznasz czas świecy, dostosuj swój czas handlu ...

xrashersasdwzoxrtis
03-06-2021 08:22, 08:22
Idź, dołącz do wykresu D1 i baw się dobrze.
Dziękuję Barb za EA. Zrobiłem test przeszłości z EA, EA nie wstawił TP po otwarciu pozycji. Czy możesz to naprawić?

pkhigarcay47
03-06-2021 09:43, 09:43
Dziękuję Barb za EA. Zrobiłem test przeszłości z EA, EA nie wstawił TP po otwarciu pozycji. Czy możesz to naprawić?
Dzięki, że dzielisz się swoim egy! To takie proste i mam nadzieję, opłacalne. Od kiedy używasz tej egy? Co możesz powiedzieć o swoim wyniku? W jakich parach stosujesz tę egy?

Guay
03-06-2021 11:04, 11:04
1 Załącznik (-i)

Dziękuję Barb za EA. Zrobiłem test przeszłości z EA, EA nie wstawił TP po otwarciu pozycji. Czy możesz to naprawić?
Ustawia SLTP po uruchomieniu. Dodałem jeszcze jeden czek i raport, jeśli coś pójdzie nie tak. Spróbuj i powiedz mi, co się stanie. Z poważaniem,
https://www.forex-instant.com/attachments/1530207294989848592.mq4

xrashersasdwzoxrtis
03-06-2021 12:25, 12:25
dostałem orderModify Error 130. Użyłem FXDD.

GA
03-06-2021 13:45, 13:45
Skąd się wzięło 50 pipsów? Jaka para, czy wróciłeś do testu, aby uzyskać 50 pipsów
O ile mogę powiedzieć, że nie przeprowadzono odpowiednich testów, wydaje mi się, że ignoruje mnie za każdym razem, gdy o tym wspominam.

xrashersasdwzoxrtis
03-06-2021 15:06, 15:06
Nie wykonano testów wstecznych. Po prostu pomysł dla wszystkich do przetestowania. Mam zamiar przetestować go w przyszłym tygodniu. Jeśli uważasz, że ma to wartość, pozostań w zgodzie.

Guay
03-06-2021 16:27, 16:27
dostałem orderModify Error 130. Użyłem FXDD.
Z której pary korzystałeś?

xrashersasdwzoxrtis
03-06-2021 17:48, 17:48
EURUSD

CrowGameg
03-06-2021 19:09, 19:09
To nie zadziała, ale zwracając baczną uwagę na to, dlaczego zbliżysz się do czegoś, co mogłoby.

GA
03-06-2021 20:29, 20:29
To nie zadziała, ale zwracając baczną uwagę na to, dlaczego zbliżysz się do czegoś, co mogłoby.
Oooh, zagadkowe, uwielbiam zagadkę ...

Gaig
03-06-2021 21:50, 21:50
Oczywiście rzeczy muszą być poprawione peeps. 50 pipsów na terenie UE z pewnością różni się od 50 pipsów na Gu, więc używaj swoich bryłek. Myślę, że to mogłoby zadziałać, jeśli handlujesz tylko ze wsparciemkierunkiem trendów (może użyjesz 30ema lub czegoś podobnego, po której stronie handlujesz) I nie kocham zagadkowej układanki, ani uzasadnienia twojego stanowiska, a jeśli nie masz Mają powody, nie mów, że coś jest dobre, a co złe. Tak właśnie się czuję. JT

GA
03-06-2021 23:11, 23:11
Oczywiście rzeczy muszą być poprawione peeps. 50 pipsów na terenie UE z pewnością różni się od 50 pipsów na Gu, więc używaj swoich bryłek. Myślę, że to mogłoby zadziałać, jeśli handlujesz tylko ze wsparciemkierunkiem trendów (może użyjesz 30ema lub czegoś podobnego, po której stronie handlujesz) I nie kocham zagadkowej układanki, ani uzasadnienia twojego stanowiska, a jeśli nie masz Mają powody, nie mów, że coś jest dobre, a co złe. Tak właśnie się czuję. JT
Dlatego wspomniałem o używaniu ATR na pierwszej stronie.

Deathlok
03-07-2021 00:32, 00:32
jaki jest 1 miesiąc tego wyniku, ponieważ wątek został uruchomiony?