PDA

Zobacz pełną wersję : Wykres Problem USDJPY



meckmeck
01-19-2007 11:54, 11:54
MN do M30, gdy jest pełnoekranowy, jest tylko jeden długi pasek na kuperzesprzedaży indioru, to jest 121,28.

Po zminimalizowaniu do 1/4 okna lub mniejszym, wszystko jest widoczne.

M 15 do M1 wydają się być w porządku.

Wszystkie pozostałe okna wykresu są w porządku.

Wszelkie sugestie bardzo doceniane.

reberebeca
10-09-2021 20:48, 20:48
MN do M30, gdy jest pełnoekranowy, jest tylko jeden długi pasek na kuperzesprzedaży indioru, to jest 121,28. Po zminimalizowaniu do 1/4 okna lub mniejszym, wszystko jest widoczne. M 15 do M1 wydają się być w porządku. Wszystkie pozostałe okna wykresu są w porządku. Wszelkie sugestie bardzo doceniane.
To trochę danych. Przejdź do Centrum historii w Narzędziach u góry i wybierz USDJPY. Następnie wyszukuj różne ramy czasowe i przewijaj dane, aż znajdziesz błąd. Możesz go po prostu edytować tak, aby był taki sam jak poprzedni. Lub możesz usunąć złe dane. Będziesz musiał to zrobić za każdym razem, kiedy chcesz użyć.

meckmeck
10-09-2021 22:09, 22:09
”To trochę danych. Przejdź do Centrum historii w Narzędziach u góry i wybierz USDJPY. Następnie wybierz różne przedziały czasowe i przewijaj dane aż do znalezienia błędu. ”History Center: USDJPY.H1 W jaki sposób są wyświetlane błędy? Są małe symbole biało-niebieskich świec i, co nieczęsto, to symbole ”doji”. ”Możesz go po prostu edytować tak, jak poprzednio.” Nie wiem jak i nigdy niczego nie edytowałem. Nie mam pojęcia, jakie były poprzednie wartości. ”Lub możesz usunąć złe dane.” Nie używam ”MetaTrader” do handlu. Czy odinstalowanie i ponowne zainstalowanie ”MetaTrader” byłoby rozsądną opcją? Musisz wybaczyć moją przerażającą ignorancję w tej dziedzinie. Moje umiejętności komputerowe ograniczają się do surfowania i poczty elektronicznej. Doceniam twoją pomoc, dziękuję