PDA

Zobacz pełną wersję : 5-minutowa analiza fali. (Metoda ceny akcji w ciągu dnia)



AssAmL3
02-17-2009 13:50, 13:50
Najlepszym sposobem, aby nauczyć się tego systemu, jest demonstrowanie go na żywo ze mną każdej nocy, rozpoczynając o 1 rano czasu EST6 rano GMT.

Proszę idź do:
http://intradaywave.freehostia.com/na czacie w przypadku publikacji na żywo.
Informacje o transakcjach i stop loss są publikowane na żywo w trakcie rozmowy z nimi na czacie.


Ustawienia mapy:

Otwórz 4 godziny, 30 minut i 5 minut, niezależnie od tego, z którą parą chcesz handlować.

Up Trend: produkowanie wyższych wysokości i wyższych minimów.
Down Trend: tworzenie niższych poziomów i obniżanie wysokości.

Krok 1: Zidentyfikuj główny trend na wykresie 4-godzinnym, korzystając z podstawowych definicji powyżej.

Krok 2: Potwierdź, że para jest dobrze trendy na wykresie 30min.

Krok 3: Na wykresie 5min wprowadź transakcję na następnej wyższej wysokości (jeśli jest w górę) lub następnej niższej niskiej (jeśli jest w dół).

Krok 4: Wstawianie stop-loss. Ustaw stop loss w dolinie poprzedniej fali, i śledź go w każdej dolinie fal.

Wyjdź, gdy zostanie trafiony twój końcowy przystanek.

Jest to prosta akcja cenowa i przynosi znaczne zyski. Niektóre dni będą mniej niż 100 pipsów zysku, niektóre dni będą ponad 1000 pipsów zysku. Uśrednianie wynosi około 200 pipsów zysku każdej nocy.

MUSISZ uważać, aby nie wchodzić na rynek, gdy nie jest on zbyt dobry. Jeśli minie 30 minut, NIE TRADE.

Przykład handlu:

http://img503.imageshack.us/img503/7841/example2ku2.png


Niebieska linia: 4 godziny zmieniono na trend wzrostowy, a 30 minut zyskuje na popularności.
Zielona linia: długie wejście.
Przerywane czerwone linie: tam, gdzie zatrzymywano nasz stop loss.
Zysk: Około 85-90 pipsów.

------------------------
Więcej informacji
------------------------
Wszyscy dobrze. Próbowałem i próbowałem znaleźć najlepszy sposób lepszego wyjaśnienia tego systemu. Nie wymyśliłem rozwiązania, jestem pewien, że wytłumaczę to wystarczająco dobrze, więc zacznę od wyjaśnienia każdego z 3 kroków, które napisałem. Ponadto, począwszy od przyszłego tygodnia, każdy pojedynczy handel, który bierzemy, będzie miał swój własny wątek ze zdjęciami wpisu. W ten sposób każdy pojedynczy handel może uzyskać osobne analizy, pytania i odpowiedzi w znacznie bardziej zorganizowany sposób.

- Krok 1. Identyfikacja głównego trendu na wykresie 4-godzinnym -
Jak wiadomo, używam TYLKO wysokich ruchów i niskich ruchów, aby określić trend. Nie używam linii trendu, fib, macd, średnich ruchomych ani żadnej innej metody określania trendu. Niektórzy prawdopodobnie nie zgadzają się z tym, co uważam za falę. Uważam JAKĄKOLWIEK ruch w górę lub w dół, aby być falą. Oznacza to, że każda kolejna porcja prętów poruszających się w jednym kierunku, jest falą.

Najpierw pokażę ci wykres, którego będę używał bez niczego na nim narysowanego.
http://img18.imageshack.us/img18/5635/wavescopy.gif

Na poniższym obrazku GBPJPY narysowałem wykres co jedną falę w górę iw dół. Przy 2 czarnych X, to jest, gdy trend zmienia kierunek. Obecny trend jest pokazany przez zielone i czerwone linie, które narysowałem poniżej ceny.

http://img24.imageshack.us/img24/1466/miniwaves.gif
Przed punktem 1: Jesteśmy w trendzie wzrostowym.
Punkt 1: Ruch w dół został przerwany, jesteśmy teraz w dół tendencji.
Punkt 2: przesunięcie w górę zostało zerwane, jesteśmy teraz w górę.

Oto ten sam wykres bez narysowanych wzlotów i upadków, a jedynie główny trend.

http://img10.imageshack.us/img10/6371/wavesedit.gif


--- Dalsze informacje dotyczące kroków 2, 3 i 4 już wkrótce .---

- Krok 2. Potwierdź, że wykres 30min ma tendencję do tego samego kierunku w ciągu 4 godzin -
Rozpocznij, używając tych samych podmiotów przedstawionych w kroku 1, aby określić trend na wykresie 30 min.

Jeśli wykres 30min ma trend w tym samym kierunku co wykres 4h, użyj wykresu 5 min, aby określić swój wpis.
Jeśli wykres 30 min jest trendowany względem wykresu 4-godzinnego, użyj wykresu 3min dla swojego wpisu.

- Krok 3 i 4. Wpisy i wyjścia -

Na tym obrazie wykres 4 godzin traci na wartości, więc przyjmujemy tylko krótkie wpisy.

5min wykres:
http://img529.imageshack.us/img529/3051/5min.gif

Okręgi: wpisy do handlu
Czarne linie: ruchy Stop loss

Zaczniemy od naszego 30-minutowego wpisu.

Pierwsza a na stop loss to linia 1.
Następnie przenosimy go do linii 2
Przenosimy go do linii 3 i zatrzymujemy na X.

Handluj A.
Nasza pierwsza a na stopie to Linia 3.
Nasza druga a na stopie to linia 4
Nasz trzeci przystanek to linia 5, na której zatrzymaliśmy się, na X.

Handluj B.
Pierwszą stop loss jest linia 5.
Drugi stop loss to linia 6, na której zatrzymaliśmy się, na X

Handel C. Nasza pierwsza a na stopie to Linia 7, wykres jest odcięty, więc nie wiemy, gdzie idzie ten handel.

------------------------
Wniosek
------------------------
Mam nadzieję, że dodatkowe informacje pomogą wyjaśnić, w jaki sposób i kiedy dokonuję transakcji. Naprawdę wierzę, że najlepszym sposobem na naukę tego systemu jest śledzenie moich transakcji na żywo każdej nocy, począwszy od 1 w nocy czasu EST6 rano GMT. Myślę, że nowy system publikowania zdjęć i przekazywania każdemu z nich wątku do dyskusji i pytań naprawdę wyjaśni wiele pytań.

Transakcje w czasie rzeczywistym i ruchy stop loss będą publikowane na czacie w:
http://intradaywave.freehostia.com
Każda branża otrzyma obraz każdej ramki czasowej w osobnym wątku na forach pod tym samym adresem internetowym. Proszę zadać pytania w poście na forum, ponieważ nie mam czasu odpowiedzieć na dużą liczbę pytań, które przychodzą przez czat w czasie handlu, i handlu w tym samym czasie.

Pilaricapiluca
11-04-2021 06:02, 06:02
Tak też się handluję. Bardzo prosta i skuteczna metoda generowania pestek bez żadnych wad. Podoba mi się twoje podejście do akcji cenowych. Wspaniały start!

AssAmL3
11-04-2021 07:23, 07:23
Tak też się handluję. Bardzo prosta i skuteczna metoda generowania pestek bez żadnych wad. Podoba mi się twoje podejście do akcji cenowych. Wspaniały start!
Cieszę się, że to lubię! Jest to z pewnością bardzo proste, a przy tym daje bardzo stałe zyski. Zamierzam spróbować opublikować niektóre transakcje, które zrobię dziś wieczorem podczas sesji w Londynie.

MESOK
11-04-2021 08:44, 08:44
Bardzo logiczne. Działanie cenowe jest zawsze najlepsze. Tak trzymaj! Carl

cegascx
11-04-2021 10:04, 10:04
Cześć, to też mój rodzaj handlu, ale bez prawdziwego zestawu reguł. Pójdę z odsetkami.

Sereablw3913
11-04-2021 11:25, 11:25
Dziękuję Brianowi za udostępnienie tego. Steve

Michaelritt
11-04-2021 12:46, 12:46
Czy czekasz na to, aby przełamać wyższe wysokości i niższe dolne i wejść na następną 5-minutową świecę?

AssAmL3
11-04-2021 14:07, 14:07
Czy czekasz na to, aby przełamać wyższe wysokości i niższe dolne i wejść na następną 5-minutową świecę?
Wchodzę, gdy tylko wyższy poziom jest zepsuty, nie czekam, aż świeca się zamknie. Dzięki, Brian

Mopkretta3
11-04-2021 15:27, 15:27
Wchodzę, gdy tylko wyższy poziom jest zepsuty, nie czekam, aż świeca się zamknie. Dzięki, Brian
Jak możesz potwierdzić, że para faktycznie dobrze zyskuje na wykresie 30 min. Dzięki

AssAmL3
11-04-2021 16:48, 16:48
Jak możesz potwierdzić, że para faktycznie dobrze zyskuje na wykresie 30 min. Dzięki
Wykres 30 min służy jako filtr dobrych okazji handlowych. Jeśli 30-minutowy wykres pokazuje, że jest niezdecydowany, lub zakres, nie chcesz wziąć 5min transakcji. Jeśli wykres 30 min daje oczywiste wyższe wzloty lub niższe miny, jest to właściwy czas na wymianę wykresu 5min. Daj mi kilka minut, a znajdę przykłady tego, co mam na myśli. Brian

AssAmL3
11-04-2021 18:09, 18:09
1 Załącznik (-i)
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/108-add-indior-script-script-best-idea.htmlPomiędzy czerwonymi liniami jest zły czas transakcji, ponieważ para ma zasięg. Pomiędzy niebieskimi liniami jest świetny czas na wejście na 5 minut. Zwykle, gdy para jest na wykresie 30min, składam zamówienia po obu stronach zakresu 30min. Jest to jedna z alternatywnych metod wejścia, o których wspomniałem wcześniej. Wyjaśnię więcej tych wkrótce. Brian

lotate84
11-04-2021 19:30, 19:30
ciekawy...

Isgrita
11-04-2021 20:50, 20:50
Wygląda to interesująco, a bycie systemem akcji o zupełnie zerowym wynagrodzeniu po raz kolejny zostało zahakowane. Na pewno będę o tym uważał. Mamy nadzieję, że wkrótce wypuścicie wcześniejsze konfiguracje. Dzięki za nowy trend, który to generuje.

Michaelritt
11-04-2021 22:11, 22:11
Pomiędzy czerwonymi liniami jest zły czas transakcji, ponieważ para ma zasięg. Pomiędzy niebieskimi liniami jest świetny czas na wejście na 5 minut. Zwykle, gdy para jest na wykresie 30min, składam zamówienia po obu stronach zakresu 30min. Jest to jedna z alternatywnych metod wejścia, o których wspomniałem wcześniej. Wyjaśnię więcej tych wkrótce. Brian
W jaki sposób wyższe tony i niższe tony są wymagane, aby potwierdzić, że para jest w trendzie? Czy to musi być w 30M, a także 4h?

AssAmL3
11-04-2021 23:32, 23:32
W jaki sposób wyższe tony i niższe tony są wymagane, aby potwierdzić, że para jest w trendzie? Czy to musi być w 30M, a także 4h?
Powiedzmy, że 4-godzinny trend wykazuje tendencję spadkową. Jak tylko szczyt tego trendu spadnie, rozważam początek trendu wzrostowego. Niektórzy mogą nazwać to ryzykownym, wchodząc na wcześniejszą porę, jednak to pozwala nam na samym początku trendu i otwiera możliwość szybkiego wejścia w nowy trend bardzo wcześnie w ciągu 5 minut. W przypadku zmiany trendu na 4 godziny, 30 minut będzie zawsze zgadzało się z nią na początku. 30 minut służy do określenia, czy jest to dobry moment, aby obrócić ten trend, czy nie. Oto przykład: 4 godziny rośnie. 30min zwalnia i wchodzi w zakres, więc nie handlujemy 5 minutami do 30 minut po wznowieniu trendów. 30min wznawia swój trend, wyskakując z zasięgu i zaczynamy ponownie przyjmować zgłoszenia na 5min. Pomyśl o 30min jako naszym przełączniku włwył do robienia 5min wpisów. Jeśli 30 min pokazuje niezdecydowanie, zakres lub trendowanie przeciwko 4h, nasze 5min transakcje są WYŁĄCZONE. Jeśli 30min dobrze się rozwija i zgadza się z 4h, nasze 5min transakcje są WŁĄCZONE. Aby odpowiedzieć na twoje pytanie, tak naprawdę nie ma ustalonej liczby fal, których używam do określenia, czy para lub ramy czasowe są trendy, jak tylko zobaczę przerwę fali, zakładam, że para podjęła decyzję.

AssAmL3
11-05-2021 00:53, 00:53
Hej wszystkim, Wygląda na to, że jest kilka pytań o to, jak handlować w ten sposób. Ustawiłem pokój na IRC. Rozpoczęcie handlu około godziny 1:00 czasu EST. Będę na serwerze: ircforex.com:6667 w kanale: # brian8182. Jeśli nie masz klienta IRC, kliknij tutaj:
http://widget.mibbit.com/?settings=33aa5affd03087241977deaec75666bdserver=i rcforex.comchannel=#brian8182noServerNotices=truea utoConnect=trueBędę publikować transakcje, gdy je zabiorę tam dziś wieczorem. Wątpię jednak, czy mogę to robić każdej nocy. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zobaczyć na żywo transakcje, dziękuję, Brian

baxras17
11-05-2021 02:14, 02:14
Cześć Brian: Twój system wygląda świetnie, ponieważ jest prosty i skuteczny. Chciałbym obejrzeć kilka akcji. W której strefie czasowej jesteś? Jestem w PST. Jak długo masz zamiar nie zasnąć (1 EST to?)? Dzięki i mam nadzieję, do zobaczenia dziś wieczorem. _

Hej wszystkim, Wygląda na to, że jest kilka pytań o to, jak handlować w ten sposób. Ustawiłem pokój na IRC. Rozpoczęcie handlu około godziny 1:00 czasu EST. Będę na serwerze: ircforex.com:6667 w kanale: # brian8182. Jeśli nie masz klienta IRC, kliknij tutaj:
http://widget.mibbit.com/?settings=33aa5affd03087241977deaec75666bdserver=i rcforex.comchannel=#brian8182noServerNotices=truea utoConnect=trueBędę publikować transakcje, gdy je zabiorę tam dziś wieczorem. Wątpię jednak, czy mogę to robić każdej nocy. Jeśli masz trochę ...

Hej wszystkim, Wygląda na to, że jest kilka pytań o to, jak handlować w ten sposób. Ustawiłem pokój na IRC. Rozpoczęcie handlu około godziny 1:00 czasu EST. Będę na serwerze: ircforex.com:6667 w kanale: # brian8182. Jeśli nie masz klienta IRC, kliknij tutaj:
http://widget.mibbit.com/?settings=33aa5affd03087241977deaec75666bdserver=i rcforex.comchannel=#brian8182noServerNotices=truea utoConnect=trueBędę publikować transakcje, gdy je zabiorę tam dziś wieczorem. Wątpię jednak, czy mogę to robić każdej nocy. Jeśli masz trochę ...

AssAmL3
11-05-2021 03:34, 03:34
Cześć Brian: Twój system wygląda świetnie, ponieważ jest prosty i skuteczny. Chciałbym obejrzeć kilka akcji. W której strefie czasowej jesteś? Jestem w PST. Jak długo masz zamiar nie zasnąć (1 EST to?)? Dzięki i mam nadzieję, do zobaczenia dziś wieczorem. _FX_California
Zwykle zależy to od tego, jak rynek się porusza. Jeśli naprawdę dobrze się zapowiada, będę handlował aż do amerykańskiej sesji, czasem do końca. Czas pokaże W przeciętny dzień powiedziałbym, że będę handlował do około 7 lub 8 rano. Eastern Standard Time. Brian

ElGocakGuti334
11-05-2021 04:55, 04:55
Hej, Brian, Cieszę się, że zacząłeś ten wątek. Handluję w ten sam sposób. Czekam na to. Dzięki, AZ

cokchabr
11-05-2021 06:16, 06:16
Cześć wszystkim ... Dobrze widzieć ten rodzaj wątku ... Cóż, ponieważ jestem w nim również (GBPJPY) Poprzednio było świetnie, gdy para jest w modnej, ale od zeszłego tygodnia była tak niestabilna i nie mogę zrobić tam gdziekolwiek z pestek W każdym razie staram się zrozumieć, co się właściwie dzieje i mam nadzieję, że ktoś może mi o tym powiedzieć.

Aarokyaizas
11-05-2021 07:37, 07:37
Wydaje mi się, że ostatnie wieczory były doskonałym przykładem tego, gdzie wsparcie i opór zabiły system. Wiele par próbuje przebić się przez obszary, których nie zdołali przełamać w ciągu kilku miesięcy, ale niektóre transakcje były poprawne na tych poziomach. Jeśli te pary mogą jednak przełamać te poziomy, uważaj! Mógł jeździć ładną długą falą. David
Cześć DavidH ... Zgadzam się z tobą, że powinniśmy patrzeć na opór wsparcia przed wejściem w transakcje. Zauważyłem kilka razy, że wchodziliśmy na te poziomy, kiedy powinniśmy czekać na przerwy lub odrzucenia.

oxriisiiti94
11-05-2021 08:57, 08:57
Optik, Wspomniałeś, że udostępniasz iluminację ustawień tej metody i jak monitorujesz 10 walut na raz na jednym ekranie. Na pewno chciałbym to zobaczyć! Z góry dziękuję. Sir Viver

G
11-05-2021 10:18, 10:18
...... Och ... i SŁYSZAM, że w fruingowe dni jak dzisiaj ... kopanie jest bardzo terapeutyczne
https://www.forex-instant.com/attachments/1530823739.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530823739.pngLOL, nie mogę znaleźć mojego ...

Mexxamopa
11-05-2021 11:39, 11:39
1 Załącznik (-i)

Wspomniałeś, że podzielisz się iluzją konfiguracji na tej metodzie i jak monitorujesz 10 walut na raz na 1 ekranie.
Oto, jak wyglądał mój ekran dziś rano (załączony plik pdf). Wymieniam drugą metodę na moim drugim monitorze przy użyciu podobnej konfiguracji. Właśnie zainstalowałem MT4 w oddzielnym katalogu i nazwałem goMeta Trader 4 (2). Następnie otwieram 1. MT4 na jednym monitorze dla tej metody i otwieram 2. MT4 na 2. monitorze dla 2. metody ... i zarządzam 18 parami (9 par x 2 ekrany) na 2 monitorach. Powinienem wspomnieć, że handluję od wielu lat, a moje zarządzanie ekranem jest drugą naturą. Z praktyką robi się łatwiej, mam nadzieję, że to pomogło.
https://www.forex-instant.com/attachments/15308237421996837860.pdf

alexegpelo9
11-05-2021 13:00, 13:00
optik dzięki za udostępnienie swojego wyświetlacza z nami. zastanawiałem się, czy nasze platformy metatrade miały jakąś różnicę. czy chcesz sprzedać stop na wykresie nr 6? w mojej platformie zlecenie ograniczenia sprzedaży może być ustawione tylko na wyższą cenę niż cena rynkowa.

Mexxamopa
11-05-2021 14:21, 14:21
... czy chcesz sprzedać stop na wykresie nr 6? ...
tak ... literówka ... naprawiono ... poprawiono pdf

Dokdrapper
11-05-2021 15:41, 15:41
Jakie były liczby na piątek? Nie byłem w stanie handlować tak długo. David

G
11-05-2021 17:02, 17:02
1 załącznik (s) tickticker, zgodnie z twoją prośbą ostatnie 500 linii czatu Fridays - dołączone
https://www.forex-instant.com/attachments/1530823747863606850.txt

Adryyyyy
11-05-2021 18:23, 18:23
Dzięki Jnita
https://www.forex-instant.com/attachments/1530823739.png

heroxs
11-05-2021 19:44, 19:44
Cześć ludzie! Jestem tu nowy i śledzę ten wątek (i inne) z zainteresowaniem. Czytając o tym systemie, coś mnie uderzyło ... Jeśli ustalisz obecność trendu patrząc na wykres 4 godz. I wykres 30 min, a następnie wprowadzisz za pomocą wykresu 5 min, czy nie byłoby równie skuteczne umieszczenie 6 barów SMA i 48-bitowy SMA na wykresie pięciominutowym, aby określić, co robią trendy w ciągu 30 minut i 4 godzin? Pięć minut x 6 = 30 minut i pięć minut x 48 to cztery godziny, więc za pomocą SMA 6 i 48 na wykresie pięciominutowym można monitorować ruchy dwóch dłuższych ramek czasowych bez konieczności przełączania między wykresami. Jakieś przemyślenia na ten temat? Możliwe, że nadmiernie upraszczam i że posiadanie trzech wykresów i używanie świeczników do monitorowania trendów 30-godzinnych i 4-godzinnych jest lepszym sposobem na zrobienie tego - byłbym zainteresowany, aby dowiedzieć się innych na ten temat.

33
11-05-2021 21:04, 21:04
Mój partner używa tinychat.com Ktoś może spróbować, zobaczyć, czy jest dobry czy nie

Aarokyaizas
11-05-2021 22:25, 22:25
Cześć chłopaki ... Próbowałem skontaktować się z Brianem kilka razy przez e-mail i faktycznie miałem spotkanie off-line z nim w zeszły poniedziałek. Cóż, nie trzeba dodawać, że nigdy nie pojawił się na spotkaniu i nie sądzę, żeby był widziany na czacie. Zgadnij, to wszystko w tym wątku.

Dasae
11-05-2021 23:46, 23:46
^ Oooo, cóż, było dobrze, póki trwało ...

G
11-06-2021 01:07, 01:07
Cześć chłopaki ... Próbowałem skontaktować się z Brianem kilka razy przez e-mail i faktycznie miałem spotkanie off-line z nim w zeszły poniedziałek. Cóż, nie trzeba dodawać, że nigdy nie pojawił się na spotkaniu i nie sądzę, żeby był widziany na czacie. Zgadnij, to wszystko w tym wątku.
To szkoda, bo technika handlowa jest dobra, po prostu miał zły tydzień, to wszystko. W tym tygodniu nie poszło tak źle, a to była tylko kwestia tendencji, która czasami stawała się problemem. W każdym razie Brian, jeśli kiedykolwiek to przeczytałeś, dzięki, nauczyłeś wiele czegoś dla każdego. Powodzenia na przyszłość.

lowraysah
11-06-2021 02:27, 02:27
Tylko pośpiech FOOLS w .................. nauczy się drogi rynku i na zawsze pozostaniesz NIEZALEŻNY.

leeguugcm
11-06-2021 03:48, 03:48
Cześć wszystkim, dla tych, którzy chcą kolejnego czatu ...
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/205-trading-range-bars-ichimoku-cloud-awesome-oscillator.htmlto egy brzmi bardzo dobrze ...

Mesxu89
11-06-2021 05:09, 05:09
Cześć Brian Zrozum, że to jest stary post, ale mam pytanie Z twojego wpisu nr 1, wspomniałeś

-Krok 2. Potwierdź, że wykres 30 min jest trendowany w tym samym kierunku o 4h - Rozpocznij, używając tych samych zleceniodawców, które pokazano w kroku 1, aby określić trend na wykresie 30min. Jeśli wykres 30min ma trend w tym samym kierunku co wykres 4h, użyj wykresu 5 min, aby określić swój wpis. Jeśli wykres 30 min jest trendowany względem wykresu 4-godzinnego, użyj wykresu 3min dla swojego wpisu. - Krok 3 i 4. Wpisy i wyjścia -
Czy możesz wyjaśnić więcej, co masz na myśli lub pokazać przykład tego?

Jeśli wykres 30 min jest trendowany względem wykresu 4-godzinnego, użyj wykresu 3min dla swojego wpisu.
Następnie idziesz w kierunku 30Min lub w kierunku 4H Martin

pupipipa
11-06-2021 06:30, 06:30
Cześć, to świetny wątek. To smutne, że umarł. Moim zdaniem to handel akcjami cenowymi w jego najczystszej postaci, 123 konfiguracje z konfluencją na ramie wielościeżkowej Czy ktokolwiek nadal to wymienia?

Misurod
11-06-2021 07:51, 07:51
Cześć, to świetny wątek. To smutne, że umarł. Moim zdaniem to handel akcjami cenowymi w jego najczystszej postaci, 123 konfiguracje z konfluencją na ramie wielościeżkowej Czy ktokolwiek nadal to wymienia?
Handluję bardzo podobnie, ale używam Matrycy Genesis z drugiej nitki połączonej ze stochastyczną, aby czas wejść w ten trend!

Laura.taxe
11-06-2021 09:11, 09:11
Cześć, to świetny wątek. To smutne, że umarł. Moim zdaniem to handel akcjami cenowymi w jego najczystszej postaci, 123 konfiguracje z konfluencją na ramie wielościeżkowej Czy ktokolwiek nadal to wymienia?
Jestem podobny. Świetna nitka. Wstyd, że umarł. Sprawdź szczyty i doliny. To też umarło.

Raxa.clage
11-06-2021 10:32, 10:32
Cześć! przyjaciele, dlaczego nie było dzisiaj żadnych transakcji lub aktualizacji? jak leci 4 u jnita? Z poważaniem