PDA

Zobacz pełną wersję : Systematyczny FX: Konkretnezaawansowane tematy



TheBrasd3341
07-17-2018 07:42, 07:42
Cześć,

może znasz mnie z tego słynnego wątku tutaj, w którym ujawniłem faktyczną mechanikę rynkową (w tym manipulację) i w której pokazałem i nauczyłem się ręcznie podchodzić do rynków walutowych (choć ogólnie pokazałem tylko ok. 12% mechanika rynku):

https://www.forex-instant.com/brokers/183-oanda-discussion.html


W ramach tego wątku chciałbym jednak zrobić coś RÓŻNEGO.

Po pierwsze, chciałbym omówić temat TYLKO SYSTEMATYCZNE FX (więc NIE ręczne tematy handlowe).

Dyskusja tutaj powinna być OGRANICZONA do
- automatyczne
- statystyczny
- w pełni mechaniczny
TYLKO systemy handlowe.


Omawiane tutaj tematy powinny poruszać tematami ZAAWANSOWANYMI w tym kontekście, takimi jak:

- jak stworzyć i wdrożyć skuteczną, dynamiczną regułę stop
- jak zarządzać systemem między różnymi parami walutowymi (korelacje)
- jak zarządzać portfelem różnych systemów
- itp.

W przeciwieństwie do innych wątków, zasady tutaj będą luźne. Oznacza to, że możesz wpisywać tutaj własne tematy, które pasują do rachunku. NIE będę bardzo surowy w tym wątku i nie będę dużo pracował nad utrzymaniem przepływu wątku. STILL, proszę, nie odchodź zbytnio.

Bądź bezpieczny,
FF

migter1
08-16-2023 22:35, 22:35
Cześć, możesz mnie poznać z tego słynnego wątku tutaj, w którym ujawniłem faktyczną mechanikę rynkową (w tym manipulację) i w której pokazałem i nauczyłem się ręcznie podchodzić do rynków walutowych (choć ogólnie pokazałem tylko ok. 12% mechaniki rynku):
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/149-30-pairs-mixed-trend-ea.htmlW ramach tego wątku chciałbym jednak zrobić coś RÓŻNEGO. Po pierwsze, chciałbym omówić temat TYLKO SYSTEMATYCZNE FX (więc NIE ręczne tematy handlowe). Omówienie tutaj powinno być OGRANICZONE do - zautomatyzowane ...
FF, planujesz ujawnić system z jasnymi regułami? Jeśli nie, może to nie być właściwa sekcja i zostanie przeniesiona przez adminiorów. Zajrzyj do dyskusji o handlu lub czasopismach Dzięki

TheBrasd3341
08-16-2023 23:56, 23:56
Cześć, tak, jeśli chcesz adminiorów, ten wątek może być przeniesiony gdzie indziej, to jest w porządku ze mną. FF

91
08-17-2023 01:17, 01:17
Interesujący temat. Uważam, że przede wszystkim należy wybrać gatunek systemu. Przykład: trend następujący lub średni zwrot. Korelacje mogą być użyte do odpowiedniego dopasowania twoich pozycji. Istnieje wiele innych przedmiotów do cienkiej kabout.

TheBrasd3341
08-17-2023 02:37, 02:37
Chciałbym zrobić więcej tutaj, ale niestety mój czas jest ograniczony i nie mogę zrobić wszystkiego w tym samym czasie. Ale może w przyszłości będzie moment, w którym będę mógł opublikować interesujące treści. Bądź bezpieczny,forex-instantPS: Napisz tutaj już teraz!