PDA

Zobacz pełną wersję : Dłuższe ramy czasowe w GBP Pairs - Pointless?



Crigwolx
07-18-2018 04:39, 04:39
Myślałem o tym przez kilka dni ...

Ze zmiennością w brytyjskiej gospodarce w wyniku Brexitu, czy nie jest to bezcelowe przy dłuższych ramach czasowych dla par GBP? Mam tu na myśli wykresy tygodniowe i miesięczne. Z pewnością to, co wydarzyło się wcześniej, ma teraz niewielkie znaczenie?

Wiele z moich zamówień kończy się na BE i rozważał oglądanie transakcji na 1HR lub 4HR.

Co myślisz?

99
08-24-2021 14:44, 14:44
Myślałem o tym przez kilka dni ... Ze zmiennością w brytyjskiej gospodarce w wyniku Brexitu, czy nie jest to bezcelowe przy dłuższych ramach czasowych dla par GBP? Mam tu na myśli wykresy tygodniowe i miesięczne. Z pewnością to, co wydarzyło się wcześniej, ma teraz niewielkie znaczenie? Wiele z moich zamówień kończy się na BE i rozważał oglądanie transakcji na 1HR lub 4HR. Co myślisz?
Myślę, że tygodniowy wykres miesięczny jest bezcelowy (przez większość czasu), jeśli jesteś intradayem lub dziennym inwestorem.

Crigwolx
08-24-2021 16:05, 16:05
{quote} Myślę, że tygodniowy wykres miesięczny jest bezcelowy (przez większość czasu), jeśli jesteś intradayem lub dziennym inwestorem.
Tak, masz rację. Jednak patrzę na dłuższe transakcje. Chodzi o to, że wydaje się, że większość ”zwykłych” zasad, których przestrzega wielu (akcja cenowa, średnia krocząca, poziomy Fib. Itp.) Nie wydają się już być prawdziwe. Zamierzam spojrzeć na przesunięcie w dół do niższej ramy czasowej. Myślę, że informacje będą bardziej trafne, ponieważ nie da się myśleć o GBP w perspektywie długoterminowej. Przynajmniej jednak miałem tendencję do przełamania. Uff!

gheila
08-24-2021 17:25, 17:25
{quote} Tak, masz rację. Jednak patrzę na dłuższe transakcje. Chodzi o to, że wydaje się, że większość ”zwykłych” zasad, których przestrzega wielu (akcja cenowa, średnia krocząca, poziomy Fib. Itp.) Nie wydają się już być prawdziwe. Zamierzam spojrzeć na przesunięcie w dół do niższej ramy czasowej. Myślę, że informacje będą bardziej trafne, ponieważ nie da się myśleć o GBP w perspektywie długoterminowej. Przynajmniej jednak miałem tendencję do przełamania. Uff!
Jeśli jesteś inwestorem długoterminowym, po prostu utrzymuj pozycję krótką GBPUSD przez jakiś czas, a będziesz w porządku, ponieważ USD się pali, a GBP co drugi dzień spuszcza się do toalety. Jeśli osiągniemy poniżej 1,30 i pozostaniemy tam trochę, Może USDGBP uderzy do 1,20 pod koniec roku. Nie wiem, ale wygląda na to, że zmierza w tym kierunku.

99
08-24-2021 18:46, 18:46
{quote} Tak, masz rację. Jednak patrzę na dłuższe transakcje. Chodzi o to, że wydaje się, że większość ”zwykłych” zasad, których przestrzega wielu (akcja cenowa, średnia krocząca, poziomy Fib. Itp.) Nie wydają się już być prawdziwe. Zamierzam spojrzeć na przesunięcie w dół do niższej ramy czasowej. Myślę, że informacje będą bardziej trafne, ponieważ nie da się myśleć o GBP w perspektywie długoterminowej. Przynajmniej jednak miałem tendencję do przełamania. Uff!
Dziękuję bardzo za odpowiedź; mieć nadzieję na najlepsze! Kontynuuj polowanie na zielone pestki.