PDA

Zobacz pełną wersję : 0 do 10000%: Big RR



themem
10-09-2015 19:16, 19:16
Widziałem ”Wysokie trafienie w stosunku do dużego R: R - Którego preferujesz i dlaczego?” wątku i myślę, że podzielę się z wami, że handel z wysokim RR jest tym, co uważam za bardzo ważną część zwycięskiej egii. Nie twierdzę, że wysoki wskaźnik trafień nie zadziała, tylko że prawdopodobieństwo jest źle wypaczone, jeśli masz negatywną egię oczekiwania. A kiedy masz do czynienia z czymś szalonym jak na rynku walutowym, negatywna egia oczekiwania sprawi, że będzie ci trudniej.

Aby jeszcze bardziej udowodnić moją rację, podzielę się dziennikiem branżowym pokazującym dokładnie to, co mam na myśli. Wygrywam 30% czasu, ale po prostu patrzę na wyniki
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905110.png

Ogranicz y i pozwól zwycięzcom działać. Stare powiedzenie traderów. Ucz się od udanych.

Cel: osiągnięcie 10 000% zwrotu z inwestycji.

ualizacja: 22 grudnia 2017 r
Rzeczy się zmieniają. Teraz moje transakcje są bardzo różne, niż gdy zaczynałem ten wątek.

Mmg1334
02-01-2022 23:56, 23:56
Witaj Supertrader9 Dobra robota - jak decydujesz na jakim poziomie?

themem
02-02-2022 01:17, 01:17
Hello Well done - Jak decydujesz, na jakim poziomie się udać?
Cześć kofix11, Dzięki
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905110.pngTrudno powiedzieć. Prawdopodobnie doświadczenie. Nie udało mi się setki razy, ale próbuję się z tego nauczyć. Unikaj tyle razy, ile możesz i ucz się na nim. Ważną częścią jest uczyć się na błędach. Wielu nie zdaje sobie jednak sprawy z niepowodzeń. Awarie są dobre. Unikaj tyle razy, ile możesz, dopóki nie będzie więcej sposobów na niepowodzenie. Użyj wersji demonstracyjnej podczas nauki. Pewnego dnia zabraknie awarii.
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905110.pngDowiedz się jak najwięcej od wszystkich. Wskaźniki? Wyrzuć to wszystko z wyjątkiem średniej ruchomej.

sm
02-02-2022 02:37, 02:37
{quote} Awarie są dobre.
Nie mogę się zgodzić więcej ... Niepowodzenie jest tym, co buduje doświadczenie ... A jeśli nigdy nie zawiodłeś, nie będziesz gotowy zaakceptować JEDNEGO, kiedy to nastąpi ...

Gehorita
02-02-2022 03:58, 03:58
Widziałem ”Wysokie trafienie w stosunku do dużego R: R - Którego preferujesz i dlaczego?” wątku i myślę, że podzielę się z wami, że handel z wysokim RR jest tym, co uważam za bardzo ważną część zwycięskiej egii. Nie twierdzę, że wysoki wskaźnik trafień nie zadziała, tylko że prawdopodobieństwo jest źle wypaczone, jeśli masz negatywną egię oczekiwania. A gdy masz do czynienia z czymś szalonym jak rynek walutowy, negatywna egia oczekiwania sprawi, że ...
cześć, czy wysoka część twojej przewagi?

themem
02-02-2022 05:19, 05:19
{quote} Nie mogę się zgodzić więcej ... Niepowodzenie jest tym, co buduje doświadczenie ... A jeśli nigdy nie zawiedziesz, nie będziesz gotowy zaakceptować JEDNEGO, kiedy to nastąpi ...
Tak. Niepowodzenie jest podstawą sukcesu i środków, dzięki którym jest osiągnięty. - Lao Tzu

themem
02-02-2022 06:40, 06:40
{quote} cześć, to wysoka część twojej przewagi?
Cześć metta87, Yup, wysoki RR to ważna część. Bez tego nie zawiodłem się nieszczęśliwie.

elsovaoxg
02-02-2022 08:00, 08:00
{quote} Wskaźniki? Wyrzuć to wszystko z wyjątkiem średniej ruchomej.
jeśli coś Ci nie pasuje, nie znaczy to, że nie działa dla innych. Wykresy, świeczniki, paski są wskaźnikami. czy też wyrzuciłeś je? Dobre wyniki.
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905110.png

themem
02-02-2022 09:21, 09:21
{quote} jeśli coś Ci nie pasuje, to nie znaczy, że nie działa dla innych. Wykresy, świeczniki, paski są wskaźnikami. czy też wyrzuciłeś je? Dobre wyniki.
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905110.pngTak, to, co powiedziałeś, jest prawdą. Po prostu zakładałem, że należy to zobaczyć takim, jaki jest. Nie ulegać iluzji. Dzięki, twoje też są dobre
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905111.png

lorepk
02-02-2022 10:42, 10:42
Jestem zapisany, jestem wielkim fanem Big RR. Chociaż należy przestrzegać ścisłego zarządzania handlem. Dla mnie wpis A dla Big RR i dyscypliny oraz pacjentów. Pozdrawiam, Festus

themem
02-02-2022 12:03, 12:03
Jestem zapisany, jestem wielkim fanem Big RR. Chociaż należy przestrzegać ścisłego zarządzania handlem. Dla mnie wpis A dla Big RR i dyscypliny oraz pacjentów. Pozdrawiam, Festus
Dokładnie to, co próbuję zrobić! Wpis A dla Big RR i dyscypliny. Dzięki Festus
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905111.png

CapoDiTuttiCapi
02-02-2022 13:24, 13:24
Jak duży jest twój współczynnik R: R na handel?

themem
02-02-2022 14:44, 14:44
Jak duży jest twój współczynnik R: R na handel?
Cześć Pipsalon, To zależy, ale zawsze więcej niż 1: 3.

Reisadlgur
02-02-2022 16:05, 16:05
To jest niesamowite, zasubskrybuj.

cat
02-02-2022 17:26, 17:26
Wielka nić ... Wysoki RR to coś, co zaczynam rozumieć, jest kluczem, że i wychodzi. Zacząłem kilka tygodni temu, aby handlować od 1 do 15 milionów ramek, tworzyć logiczne wpisy oparte na wsparciu i oporze oraz jak reaguje na nie cena i szybko redukować y. Największą przeszkodą jest to, że nie są to wejścia, ale wyjścia. Czy opuszczasz obszary wsparciaoporu, gdy cena jest wyczerpująca? Wyjścia są prawdopodobnie świętym Graalem, jeśli chodzi o handel. W każdym razie, znowu, świetna nitka, czekamy na kontynuację.

cat
02-02-2022 18:47, 18:47
Patrząc na twojego odkrywcę, miałeś podobny dzień do mnie w piątek, w którym ciągle szukałem ceny, aby odwrócić z powrotem EURUSD. Zajęło 4 lub 5 przegranych transakcji i ostatecznie skończyłem dzień nieco wyżej, gdy spieprzyłem przy 1.1380 za około 25 pipsów. Mój przystanek wynosi zwykle około 5 - 10 pipsów. Skopałam się za to, że nie podążam za trendem, ale próbuję znaleźć odwrócenie!

themem
02-02-2022 20:07, 20:07
To jest niesamowite, zasubskrybuj.
Dzięki Mozak
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905111.png

themem
02-02-2022 21:28, 21:28
Wielka nić ... Wysoki RR to coś, co zaczynam rozumieć, jest kluczem, że i wychodzi. Zacząłem kilka tygodni temu, aby handlować od 1 do 15 milionów ramek, tworzyć logiczne wpisy oparte na wsparciu i oporze oraz jak reaguje na nie cena i szybko redukować y. Największą przeszkodą jest to, że nie są to wejścia, ale wyjścia. Czy opuszczasz obszary wsparciaoporu, gdy cena jest wyczerpująca? Wyjścia są prawdopodobnie świętym Graalem, jeśli chodzi o handel. W każdym razie, znowu, świetna nitka, czekamy na kontynuację.
Cześć L33, Wielu inwestorów zdaje się ignorować fakt, że rynek jest w pewnym sensie ”losowy”. Aby przezwyciężyć tę przypadkowość, muszą wykorzystać krawędź, do której każdy może uzyskać dostęp, co jest prawem prawdopodobieństwa. Samo prawo prawdopodobieństwa może nie być wystarczające, ale jeśli można je połączyć nawet z bardzo prostą, pozytywną egią oczekiwania, to skończy się to wielką, opłacalną egią. Teoria ”uderz i uciekaj” może działać, ale jest zbyt wiele pracy, aby to zadziałało. Spread i poślizg zabijają większość tego systemu, który działa, ale tylko teoretycznie. Wspaniale było słyszeć, że wciąż jesteś w piątek. W razie wątpliwości trzymaj się z daleka. Kiedy straciłeś więcej niż myślisz, nie ruszaj się. Od czasu do czasu rynek ma swoje napady złości. Kiedy jest nastrojowy, po prostu zostaw go na chwilę, aby ponownie wejść w kierunku, w którym wcześniej nie chciał iść. Zwykle po pewnym czasie nie będzie już nastrojów, przynajmniej na jakiś czas.
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905111.png

themem
02-02-2022 22:49, 22:49
Hej, Looser!
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905111.pngDlaczego lubisz przegrywać?
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905111.png{image} Czy możesz wygrać? {image} {image} Wyjdź z butów i obserwuj TE jak dla kogoś innego! Co jest wspólnego w przypadku przegranych transakcji? Co jest powszechne w transakcjach zwycięzców? Założę się, że znajdziesz odpowiedź, a będziesz handlować jeszcze bardziej zyskownie. Do tej pory lubię twój styl, dlatego chciałem dać podpowiedź (sprawdź godziny otwarcia handlu i wyciągnij wnioski!) Nie chcę rozbudowywać mojego systemu, ale znalazłem najlepszy 40: 1 -60: 1 dźwignia, ryzyko na handel więcej niż 2%, mniej ...
Cześć Matheszabi, naprawdę nie rozumiem tego postu. Masz jednak rację, jeśli chodzi o rodzaj maklerów, którzy powinni wybrać handlowcy. Zawsze wybieraj brokerów, którzy są regulowani przez silny regulator nie tylko na jakiejś wyspie. Przypominają się FCA (UK) i ASIC. Broker, którego używam, działa tylko na mniejszych kontach. Ps Owh, teraz rozumiem, próbujesz mi powiedzieć, że muszę przeczytać wątek od 100 $ do 10 000 $, żeby lepiej się sprzedać. Dzięki za radę i mądrość. Sprawdzę to. Myślę, że przeczytałem to wcześniej, ale w porządku, sprawdzę to jeszcze raz.

pkpolameg19
02-03-2022 00:10, 00:10
Widziałem ”Wysokie trafienie w stosunku do dużego R: R - Którego preferujesz i dlaczego?” wątku i myślę, że podzielę się z wami, że handel z wysokim RR jest tym, co uważam za bardzo ważną część zwycięskiej egii. Nie twierdzę, że wysoki wskaźnik trafień nie zadziała, tylko że prawdopodobieństwo jest źle wypaczone, jeśli masz negatywną egię oczekiwania. A gdy masz do czynienia z czymś szalonym jak na rynku FX, negatywna egia oczekiwania utrudni ci ....
Hej super przedsiębiorca, dobra robota
https://www.forex-instant.com/attachments/1524905111.pngInteresuje mnie, w jaki sposób zarządzasz swoimi transakcjami raz na jakiś czas. Czy na przykład zatrzymujesz szlak, dopóki nie zostaniesz zatrzymany lub masz cel długoterminowy?

themem
02-03-2022 01:30, 01:30
Rzucam tu okiem od czasu do czasu ... kilka dni temu te 10k% wyglądało na wykonalne, teraz znowu tracimy. Zrób coś, robi się nudny! ... Jestem bardziej ciekawy, co jest śledzeniem po tym 10k% ...
Jest to oczywiście wykonalne. Obecnie skupiam się na jak najszybszym uzyskaniu 10 tys.%. Zrobienie tego dużego ryzyka nie jest zalecane dla konta podstawowego.

caxx
02-03-2022 02:51, 02:51
{quote} Zakładam, że TE powyżej jest prawdziwe? Ale jego systemegia wygląda teraz trochę podejrzanie - sprzedaż EURJPY nie była mądra, a kupowanie UE to tylko 50/50 w tej chwili. Znacznie lepsze opcje na stole jak na przykład kupowanie GBPJPY
tak naprawdę, ale zrobił bardzo wiele otwartych TE i tylko pokazał, że przeżył z dużymi wygranymi po wygranej, wszystkie kompletne zniszczyły wiele kont, które po prostu ukrył. Ty też możesz to zrobić, korzystaj z wyjątkowo niskich rachunków pieniężnych i zrób wiele z nich, licząc na szczęście, że z czasem wygrywasz. potrzebował kilku miesięcy, by osiągnąć ten wynik przez szczęście, zrobił kilka miesięcy przed tym oszustwemfałszowaniem już teraz, a teraz robi to samo podróbkę ponownie. jest złym handlarzem, ale stara się go sfałszować inaczej, nikt nie wie, jaki jest jego cel, imponować idiotom i początkującym lub sprzedawać oszustów, którzy wiedzą.

caxx
02-03-2022 04:12, 04:12
{quote} Jest to oczywiście wykonalne. Obecnie skupiam się na jak najszybszym uzyskaniu 10 tys.%. Zrobienie tego dużego ryzyka nie jest zalecane dla konta podstawowego.
zawsze przegrywasz po tym, jak przedstawiłeś konto fałszywym wygranym, robisz to wielokrotnie i masz nadzieję na czas, masz szczęście po tym, jak przedstawisz swoje konto fałszywymi wynikami. chcesz przedstawić 400% wygranej, więc od 2500% do 10.000%, 2500% wcześniej jest bezużytecznym wynikiem z powodu twojego oszustwaudawania. więc powiedz przynajmniej ludziom, że próbujesz tylko 400%, a nie 10.000%, udawanie, że tyle nie jest kompletne, nie jest uczciwe. aw momencie, gdy masz 50% y, a nie 1000% wygranej, wszystko liczy się tylko po przedstawieniu konta. nigdy się nie nauczysz.

YigugCrigtH4K3r
02-03-2022 05:33, 05:33
NIE jestem abonentem Twojego BS. NIE SPAMUJ MOJEGO SKRZYNKI PALCOWEJ, ABY ZARZĄDZAĆ MOIM PIENIĄDZE.

sorbac37
02-03-2022 06:54, 06:54
bardzo bardzo niebezpieczna intencja oszustów!
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/20-eur-usd-effectively-unchanged-overnight.htmlZATRZYMAJ SIĘ od tak niebezpiecznych ofert. NIGDY nie pozwól, aby Twoje konto było zarządzane przez kogokolwiek, każdego nieznajomego lub przyjaciela. spamujesz członków ze swoim gościem, żeby zarządzać swoimi kontami. bardzo złe rzeczy do zrobienia.

elZwXaltaba
02-03-2022 08:14, 08:14
bardzo bardzo niebezpieczna intencja oszustów!
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/36-aud-chf.htmlZATRZYMAJ SIĘ od tak niebezpiecznych ofert. NIGDY nie pozwól, aby Twoje konto było zarządzane przez kogokolwiek, każdego nieznajomego lub przyjaciela. spamujesz członków ze swoim gościem, żeby zarządzać swoimi kontami. bardzo złe rzeczy do zrobienia.
Och, absolutnie. Zgódź się z tobą całkowicie Przyjrzyj się powyższemu TEowi teraz myślę, że ludzie na pewno dadzą temu facetowi tęsknotę!

sorbac37
02-03-2022 09:35, 09:35
3 Załącznik (-i)

{quote} Och, absolutnie. Zgódź się z tobą całkowicie Przyjrzyj się powyższemu TEowi teraz myślę, że ludzie na pewno dadzą temu facetowi tęsknotę!
ukrywa on swoje szczegóły na żywo z powodu oczywiście. po prostu spójrz na ”procent zwrotu” dowolnego handlu, a potem nie trudno zrozumieć, jak duże jest jego konto zgodnie z zamówieniem części. Konto jest zbyt niskie w stosunku do ryzyka podjętego w jego zamówieniach. To tylko kwestia szczęścia . Rynek 56 pipsów przeciwko tobie na 21,8% konta dd tylko w 5 transakcjach w tej samej parze? co jeśli 100 pipsów przeciwko tobie? jak około 200 pestek? Zgaduję, że jesteś na tak chudym koncie nie starszym niż 3 tygodnie. ten facet może oszukać początkujących, ale nie handlowców, którzy robią to od lat. nie wspominając już o tym, że będąc teraz na 21,8% DD już w weekend potrzebny jest tylko jeden mały tweet z trumpa, aby podnieść nieco dolara, a poniedziałek przyjdzie z przerwą w eurusd i wyszedłeś. znajomość rynku forex? zarządzanie prawdziwymi pieniędzmi? i ten facet wysyła spam członkom PM z ofertą zarządzania acc.crazy. podczas twoich pierwszych prób pokazałeś szczegóły dotyczące rozmiaru konta, oczywiście, że ukryte konto typu cent, niektórzy z nas znamy fortfinancial, a FBS nie wspominają o centowym akcie typu, gdy robisz TE.now, który zacząłeś w tickmill, gdzie nie masz konta centowego ale oczywiście ukrywasz rozmiar i wielkość partii, ponieważ te liczby, które będą widoczne, nie będą już tak imponujące, jak na wszystkich starych kontach wyczyszczonych. Wydaje się, że jedyne, co wiesz o Forex, to sztuczki z fabrykami TE na rynku forex, aby przekonać nowicjuszy, aby zawiesili się na niebezpiecznej ofercie zarządzania kontem.
https://www.forex-instant.com/attachments/15249736662070771457.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/15249736691887861529.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1524973672701003050.jpg

caxx
02-03-2022 10:56, 10:56
NIE jestem abonentem Twojego BS. NIE SPAMUJ MOJEGO SKRZYNKI PALCOWEJ, ABY ZARZĄDZAĆ MOIM PIENIĄDZE.
Wow, teraz sprawdzam, dlaczego supertrader robi oszustwo i fałszowanie tego faktu, jest tylko przegranym handlarzem, który chce ukraść innym ludziom pieniądze. jest zwykłym oszustem i oszukuje ludzi i chce, aby jego oszustwo zarządzało innymi pieniędzmi, zabijało ich konta za pomocą jego bzdurnego handlu i żądało opłaty za wyniki, gdy ma szczęście. wow, on jest tak łatwy do zobaczenia jako totalny nieudacznik z zerowym doświadczeniem. nie wiedziałem, że chce zarządzać innymi pieniędzmi swoimi bzdurnymi osiągnięciami (zawsze pytałem mnie, dlaczego ten przegrany supertrader robi to oszustwo, oszukuje i oszukuje inne osoby - teraz przynajmniej wiem), zawsze przedstawia tylko y, miał we wszystkim, co pokazuje w ostatnich latach, nigdy nie wygrywa. a nawet próbuje zarządzać pieniędzmi swoimi zerowymi umiejętnościami? trudno uwierzyć, pokazują bardzo dobrze, jak nisko są tacy oszustami.

themem
02-03-2022 12:17, 12:17
bardzo bardzo niebezpieczna intencja oszustów!
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/112-h4-zone-indior.htmlZATRZYMAJ SIĘ od tak niebezpiecznych ofert. NIGDY nie pozwól, aby Twoje konto było zarządzane przez kogokolwiek, każdego nieznajomego lub przyjaciela. spamujesz członków ze swoim gościem, żeby zarządzać swoimi kontami. bardzo złe rzeczy do zrobienia.
Z pewnością nie jestem oszustem.

vasdyk84
02-03-2022 13:37, 13:37
{quote} Z pewnością nie jestem oszustem.
Smutne jest to, że jesteś tylko z powodu tego, co zrobiłeś prywatnie.

themem
02-03-2022 14:58, 14:58
{quote} Smutne jest to, że jesteś tylko z powodu tego, co zrobiłeś prywatnie.
Co masz na myśli?

asacalaoxr
02-03-2022 16:19, 16:19
Witamy w Hall of Shame Supertrader9. Zostaniesz zbanowany i wkrótce przeniesiesz się do sekcji komercyjnej. Zgiń w piekle.

themem
02-03-2022 17:40, 17:40
Witaj w Hall of Shame. Zostaniesz zbanowany i wkrótce przeniesiesz się do sekcji komercyjnej. Zgiń w piekle.
Dlaczego miałbym być w sali wstydu? Nie jestem tu po to, aby nikogo oszukać. Przyznaję jednak, że moim błędem było wysłanie PM do subskrybenta.

caxx
02-03-2022 19:00, 19:00
{quote} Dlaczego miałbym być w sali wstydu? Nie jestem tu po to, aby nikogo oszukać. Przyznaję jednak, że moim błędem było wysłanie PM do subskrybenta.
dwa razy oszukiwałeśfałszowałeś wyniki w ten ekstremalny sposób. jesteś fałszywy opublikowany zawsze będziesz pochodził od 0 do 10.000%, ale ponieważ zawsze podrabiasz pierwsze 2500%, masz tylko 0-400% i zawsze ci się to nie udawało. że przez wiele miesięcy otwierasz wiele małych małych kont, i tylko wtedy, gdy po wielu latach wygrywałeś z 2500% (jak zawsze, gdy przez ponad miesiąc dałeś to gówno i pozwoliłeś mu działać i czekać), pokaż go i schowaj wszystkie swoje przegrane konta w tym samym czasie. jesteś wielkim oszustem i kłamcą, wraz ze złym handlem i ekstremalnie niedoświadczonym, jesteś bardzo niebezpieczny dla początkujących, którzy nie widzą tego, co przedstawiasz oszustowi i chcesz zabić swoje konta za pomocą złych stylów handlowych (nic więcej nie zrobiłbyś, dla siebie nie masz żadnych wygranych). jest to wstyd, że tylko skrajni źli handlowcy bez doświadczenia robią takie oszustwa i udają, jak ty, a nawet starają się ukryć, że robią. jest tak tani i łatwy do zobaczenia, przynajmniej możesz użyć inteligentnego udawania, że ​​nie będziesz wyglądał totalnie głupio, robiąc to, ale tak, robiąc dwa razy te same bezużyteczne dzieci udając, że to normalne, że wszyscy widzą cię jako nieudacznika, złego kupca i oszusta i oszust. nie udawaj, i nie jesteś faker, nie oszustwo i nie jesteś oszustem. tak łatwo.

themem
02-03-2022 20:21, 20:21
{quote} nie pytałeś o komercyjny znaczek, a potem jesteś ograniczony o jeden wieczórdzień, więc zniknie twój plan pozyskania ”klientów” poprzez wysłanie pm do subskrybentów. nie jesteś oszustem? nie masz zamiaru oszustwa? Ok. udoskonal to swoimi własnymi działaniami i faktami. Zachowaj przejrzystość, nie ukrywaj kont bankowych i przechowuj tylko tych, którzy mają ostatnie zyski. a jeśli ty też wypychasz tę bardzo niebezpieczną ofertę na zarządzanie akcjami, to przynajmniej czyń to transparentnie, nie ukrywaj w pm. złożyć oświadczenie, WYJAŚNIJ DUŻE ryzyko dla początkujących, ponieważ są one najbardziej ukierunkowane w takich ...
Skorygowany o ryzyko powrót. Zarządzane konto może być wyjątkowo bezpieczne i obarczone niskim ryzykiem, jeśli je wybierze.

caxx
02-03-2022 21:42, 21:42
{quote} Zwrot skorygowany o ryzyko. Zarządzane konto może być wyjątkowo bezpieczne i obarczone niskim ryzykiem, jeśli je wybierze.
w tej chwili masz 50% zwrotu z 50% wypłatą. niezbyt dobry wynik przez kilka dni handlu i zawsze stosowałeś ten styl handlu, który straciłeś ekstremalnie. więc szansa, że ​​możesz handlowaćwiedzieć, co robisz jest bliska 0 procent. wszystko, co tu powiedziałeś, jest bardzo złe i starasz się ukryć tak wiele faktów, nawet swoich oszustw i udawanych, aby znaleźć początkujących i idiotów, którzy ci ufają, nawet jeśli pokazuje się w całkowitej nienawiści. prawda jest taka: nie możesz handlować, nie masz szansy na handlowanie, zarabianie pieniędzy dla siebie, twoja jedyna szansa to zaimponować ludziom fałszowaniem, a następnie ukraść im trochę pieniędzy, handlując dla nich ryzykownym i zdobyć pieniądze na to, mając zero własnego ryzyka . jesteś w 100% typowym oszustem i oszustem forex-instant, widzisz tu bardzo często.

themem
02-03-2022 23:03, 23:03
1 Załącznik (y) ualne transakcje.
https://www.forex-instant.com/attachments/1524918365965564597.jpg

caxx
02-04-2022 00:24, 00:24
ualne transakcje. {obraz}
masz 80% wypłat i wezwanie do uzupełnienia depozytu, 75% y na koncie po rozpoczęciu handlu (Twoje fałszywe wygrane nie są liczone). jesteś taki sam jak wcześniej, faker, oszust, kłamca. bez wygranych, bez twojego oszustwa na początku, aby przedstawić jakieś wygrane. po tym oszukiwanie nie było już możliwe, duże y jak zawsze. Czy naprawdę jesteś tym ekstremalnie złym handlarzem, że tylko oszukujesz i udajesz i ukrywasz swoje sztuczki, by znaleźć idiotów, którzy podążają za tobą i kradną im trochę pieniędzy? zabawne jest to, że są nawet idioci, którzy podążali za tobą, a nawet oni mogli zobaczyć tak łatwo, jak udajesz i oszukujesz i widzą wiele razy, że nie możesz handlować i nie wygrywasz z dużym ryzykiem i nie wygrywasz z małe ryzyko, jeśli handlujesz przez dłuższy czas. ale twój cel, kradzież pieniędzy od tych idiotów, nie jest sprawiedliwy. że twoim celem nie jest nauczenie się handlu (nie wiesz o tym podstawach i nie nauczyłeś się go w ciągu ostatnich miesięcy) lub prezentowanie bez udawania jest naprawdę wstydem. przynajmniej zarabiasz wymieniony jako fakercheater i oszust, ponieważ nic więcej nie jest twoim celem. ile czasu będziesz próbował tego fałszywegooszukiwać, raz za razem, aby ukraść trochę pieniędzy i spróbować zarządzać innymi pieniędzmi za pomocą tej bzdury, udając, że możesz handlować?

caxx
02-04-2022 01:44, 01:44
a teraz supertrader? po tym wszystkim, co udajesz, oszukujesz, bądź wielkim kłamcą i próbuj zdobyć pieniądze od niektórych ludzi za kradzież tego: co masz na koniec? znowu zawiodłeś i zabiłeś wszystkie swoje konta ..... jak często było twoje oszustwo już z tymi brudnymi sztuczkami i nie mogąc wygrać? z twoimi brudnymi sztuczkami masz 25% szansy na uzyskanie od 0% do 10000% (ponieważ pierwsze 2500% zawsze udajeszoszukujesz wygrane, a następnie potrzebujesz tylko 400%, więc 2 razy podwajasz konto, ponieważ zawsze handlujesz all in), więc spróbuj więcej i więcej, a pewnego dnia twój fake zrobi wrażenie na kilku idiotach i możesz ukraść im pieniądze. przynajmniej zabawne jest to, że istnieje na tym forum tak wielu idiotów, którzy nie znają podstaw i są pod wrażeniem totalnej bezużytecznej podróbki, że nawet totalny zły handlowiecfałszywy sprzedawca, taki jak ty, może mieć subskrybentów, nawet jeśli jest tak łatwy aby zobaczyć swoje sztuczki, oszukiwać i udawać i próbować kraść pieniądze innych ludzi. TY LITTLE FAKER ZOSTANIE WSTECZ JEDEN DZIEŃ, GDY ZNASZ WIĘCEJ WIELU WIELU RACHUNKÓW MASZ JEDNĄ 2500% wygranej (co jest łatwe z wieloma kontami i handlujesz w tym samym czasie w różnych kierunkach, potrzebujesz tylko kilku tygodni), a potem znowu zaczynasz pokaż to i schowaj resztę i udawaj jak zawsze. przynajmniej sam wiesz, jak bezużyteczny jesteś na tym forum i że jesteś tu tylko po to, aby ukraść trochę pieniędzy od niektórych osób, udając, że jesteś przedsiębiorcą, ale nie znasz nawet podstaw.

themem
02-04-2022 03:05, 03:05
Wrócę pewnego dnia. Zaryzykowałem za dużo, ale to jest w porządku, dobra lekcja.

themem
02-04-2022 04:26, 04:26
a teraz supertrader? po tym wszystkim, co udajesz, oszukujesz, bądź wielkim kłamcą i próbuj zdobyć pieniądze od niektórych ludzi za kradzież tego: co masz na koniec? znowu zawiodłeś i zabiłeś wszystkie swoje konta ..... jak często było twoje oszustwo już z tymi brudnymi sztuczkami i nie mogąc wygrać? z twoimi brudnymi sztuczkami masz 25% szansy na uzyskanie od 0% do 10000% (ponieważ pierwsze 2500% zawsze udajeszoszukujesz wygrane, a następnie potrzebujesz tylko 400%, więc 2 razy podwajasz konto, ponieważ zawsze handlujesz all in), więc spróbuj więcej, a pewnego dnia ...
Nie jestem pewien, jaki masz problem, ale od pierwszego postu wypluwasz bzdury i obelgi. Życzę ci spokoju w życiu.