PDA

Zobacz pełną wersję : Ultimate Stochastic Indior



ygv19
07-12-2007 06:09, 06:09
Cześć chłopaki,

Jestem pewien, że podobnie jak ja byłeś wdzięczny Spudowi za jego wgląd i pomoc w stosowaniu stochastycznych i różnych ram czasowych w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Uważam, że koncepcje i pomysły, które wyprodukował, są znakomite, ale czasami trudno jest je śledzić poprzez zobowiązania czasowe lub oglądanie wielu par. Zastanawiałem się, po przeanalizowaniu nowych ecznych wskaźników Emdy, czy możliwe było połączenie pomysłów w jeden histogram, aby określić najlepsze czasy wymiany.

Myślę, że patrząc na nachylenie lub pozycję stochów, opierając się na teorii liny, im więcej stochów o różnych długościach, robiących to samo w każdym przedziale czasowym, tym silniejszy sygnał, wraz z ecznością formującą, stochami przekraczającymi od 23,6, przez 50, ponad 76,4 itd. Kombinacja 3 lub 4 przedziałów czasowych jest tu również kluczowa.

Czy ktoś ma jakieś uwagi na ten temat, czy coś takiego nie jest uważane za cenne? Nie jestem programistą, choć ogólnie rozumiem, co robią kody, więc może być również skomplikowane, aby linie 5/6 stoch na 4 przedziały czasowe były połączone w jeden element, lub obecna oferta emdy może być bardzo bliska to już.

Daj mi znać, co myślisz, a jeśli to pozytywne, możemy zacząć tworzyć listę wymaganych elementów.

Dzięki,

Horsixxtt
04-28-2021 00:57, 00:57
Tak ... Pracuję nad tym ... nadal nie działa tak, jak chcę, ale będzie. Jestem zajęty innymi sprawami do wtorku ... ale mogę dalej rozwijać ten wskaźnik MTF * MTFstochs. Pomyślałem ... najpierw wykryć linę na dziennym wykresie ... są potężne ruchy ... po wystrzeleniu dziennej zmiennej liny ... wskaźnik czeka na linkę H4 w tym samym kierunku ... odpal kolejną zmienną ... następnie wyszukaj linę 15M w tym samym kierunku od tej samej niskiej lub wysokiej pozycji ... coś w tym stylu ... jeśli wszystkie te 3 warunki pojawią się zanim codzienna lina się skończy .... kup lub sprzedaj pojawia się sygnał ... aż do codziennej liny. Co myślisz? To, co każdemu może pomóc, to powiedzieć mi ... jakie ramy czasowe są najlepsze ... Mówiłem tutaj ... Codziennie H4 i 15M ... ale byłoby miło, gdyby było więcej badań różnych ram czasowych dla lin więc wskaźnik będzie działał z najlepszą kombinacją ich.

Voidghape
04-28-2021 02:18, 02:18
Być może dobry początek tutaj:
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/45-esignal-cqg-vttrader.html

dayasi39
04-28-2021 03:39, 03:39
Tak ... Pracuję nad tym ... nadal nie działa tak, jak chcę, ale będzie. Jestem zajęty innymi sprawami do wtorku ... ale mogę dalej rozwijać ten wskaźnik MTF * MTFstochs. Pomyślałem ... najpierw wykryć linę na dziennym wykresie ... są potężne ruchy ... po wystrzeleniu dziennej zmiennej liny ... wskaźnik czeka na linkę H4 w tym samym kierunku ... odpal kolejną zmienną ... następnie wyszukaj linę 15M w tym samym kierunku od tej samej niskiej lub wysokiej pozycji ... coś w tym stylu ... jeśli wszystkie te 3 warunki pojawią się zanim codzienna lina się skończy .... kup lub sprzedaj pojawia się sygnał ... aż do codziennej liny. Co myślisz? To, co każdemu może pomóc, to powiedzieć mi ... jakie ramy czasowe są najlepsze ... Mówiłem tutaj ... Codziennie H4 i 15M ... ale byłoby miło, gdyby było więcej badań różnych ram czasowych dla lin więc wskaźnik będzie działał z najlepszą kombinacją ich.
Pokaż mi wskaźnik, zrobię to EA.
https://www.forex-instant.com/attachments/1525119200.png

dayasi39
04-28-2021 05:00, 05:00
Tak ... Pracuję nad tym ... nadal nie działa tak, jak chcę, ale będzie. Jestem zajęty innymi sprawami do wtorku ... ale mogę dalej rozwijać ten wskaźnik MTF * MTFstochs. Pomyślałem ... najpierw wykryć linę na dziennym wykresie ... są potężne ruchy ... po wystrzeleniu dziennej zmiennej liny ... wskaźnik czeka na linkę H4 w tym samym kierunku ... odpal kolejną zmienną ... następnie wyszukaj linę 15M w tym samym kierunku od tej samej niskiej lub wysokiej pozycji ... coś w tym stylu ... jeśli wszystkie te 3 warunki pojawią się zanim codzienna lina się skończy .... kup lub sprzedaj pojawia się sygnał ... aż do codziennej liny. Co myślisz? To, co każdemu może pomóc, to powiedzieć mi ... jakie ramy czasowe są najlepsze ... Mówiłem tutaj ... Codziennie H4 i 15M ... ale byłoby miło, gdyby było więcej badań różnych ram czasowych dla lin więc wskaźnik będzie działał z najlepszą kombinacją ich.
Mówię H4, 60M i 15M. Jak idzie kodowanie na tym?

Horsixxtt
04-28-2021 06:20, 06:20
Byłem bardzo zajęty ... i miałem problemy z zaprogramowaniem wskaźnika eczności jako wskaźnika eczności MTF ... Muszę to kontynuować ... albo zacząć od początku ... może możesz pomóc ... pomysły: codzienna lina określająca kierunek handlu ... sprzedaj lub kup ... otwórz transakcję, gdy dzienne H1 i M15 znajdują się powyżej lub poniżej poziomów wyzwalających .. 76.4 i 23.6 ... w tej samej pozycji ... i gdy H1 zaczyna przekraczać poziom z następującymi warunkami: Rozmieszczenie H1 jest mniejsze niż określona wartość i nie ma eczności. Również w M15 nie ma eczności. Zamknij zamówienie, gdy główny stoch H1 przecina drugi poziom z powrotem ... na przykład ... jeśli kupimy przy 23,6 krzyż ... sprzedamy go, gdy przekroczy on z powrotem 76.4. Ale jeśli rozmieszczenie i eczność pojawią się w H1 przed tym ... zamknij je przedwcześnie i poczekaj na kolejną transakcję.

dayasi39
04-28-2021 07:41, 07:41
Byłem bardzo zajęty ... i miałem problemy z zaprogramowaniem wskaźnika eczności jako wskaźnika eczności MTF ... Muszę to kontynuować ... albo zacząć od początku ... może możesz pomóc ... pomysły: codzienna lina określająca kierunek handlu ... sprzedaj lub kup ... otwórz transakcję, gdy dzienne H1 i M15 znajdują się powyżej lub poniżej poziomów wyzwalających .. 76.4 i 23.6 ... w tej samej pozycji ... i gdy H1 zaczyna przekraczać poziom z następującymi warunkami: Rozmieszczenie H1 jest mniejsze niż określona wartość i nie ma eczności. Również w M15 nie ma eczności. Zamknij zamówienie, gdy główny stoch H1 przecina drugi poziom z powrotem ... na przykład ... jeśli kupimy przy 23,6 krzyż ... sprzedamy go, gdy przekroczy on z powrotem 76.4. Ale jeśli rozmieszczenie i eczność pojawią się w H1 przed tym ... zamknij je przedwcześnie i poczekaj na kolejną transakcję.
Mam tylko pytania, które mam H1 to mniej niż określona wartość? Nie jestem pewna co to oznacza. Poza tym dostaję to, czego szukasz. Mogę zakodować ”tam iz powrotem”, którego szukacie, ale eczność jest czymś, czego nie mogę zrobić. Masz lepsze zrozumienie tego niż ja.

Horsixxtt
04-28-2021 09:02, 09:02
tak ... jeśli spojrzysz na jakąś wiadomość przed ... Stworzyłem wskaźnik dla wątków ... ponieważ bufory są ograniczone do 8, możesz dodać więcej niż jeden wskaźnik z różnymi zakresami, aby uzyskać ten sam obraz co spudfyre .. Ten wskaźnik miał histogram wskazujący, że rozmieszczenie ... które jest odległością między niższym a wyższym stochastycznym ... mierzy linę. jest lepiej, gdy wdrożenie jest minimalne.

bloodyvalestise
04-28-2021 10:23, 10:23
http://img512.imageshack.us/img512/7...ailuresya2.gif Gdzie mogę uzyskać wskaźnik, który ma wiele ram czasowych stochastycznych pokazanych w jednym oknie, tak jak na powyższym obrazku?

golxete
04-28-2021 11:43, 11:43
Gdzie mogę uzyskać wskaźnik, który ma wiele ram czasowych stochastycznych pokazanych w jednym oknie, tak jak na powyższym obrazku?
przez wyszukiwanie
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/195-gbp-aud.html

bloodyvalestise
04-28-2021 13:04, 13:04
przez wyszukiwanie
https://www.forex-instant.com/trading-discussion/197-harmonic-classic-patterns.htmlDzięki, KudzuFX

Carlttcabwzag17
04-28-2021 14:25, 14:25
Każdy może dodać ostrzeżenia do spud mtf_stochastic_2.0 za 50 cross, 20 cross i K% cross D

Xrikakxs
04-28-2021 15:46, 15:46
Szukam czegoś, co zaalarmowałoby mnie o sytuacji opisanej w egii Spudfyres dla eskalatorów do pipsów. Czy ktoś wymyślił alert, kiedy stoch porusza się w tym samym kierunku we wszystkich ramach czasowych? (15 30 1 godzina i 4 godziny). dzięki