PDA

Zobacz pełną wersję : Weź 1435 pozycji każdego dnia w GBPUSD



lttguilim3
06-06-2013 06:26, 06:26
cześć wszystkim


Mam 8 lat zajmujących się handlem, aw zeszłym miesiącu zobaczyłem wykres GBPUSD, wpadłem na szalony pomysł


Każda minuta rynku może stać się jedną pozycją! znam ten szalony pomysł
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131209.jpg




Zwracam uwagę na ostatni miesiąc mojej egii - codziennie sprawdzaj w miesiącu 5 - 2013


zacznij Barbarzyńską szaloną Obrót o godzinie 0:00 każdego dnia .. zamknij wszystkie otwarte pozycje pod koniec tego samego dnia (strefa czasowa GMT)

lttguilim3
08-16-2023 02:07, 02:07
1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.09 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 164 pips od wysokiego do niskiego przed: 120 pips Razem transakcji: 1431 Krótkie pozycje: 801 Długie pozycje: 630 ustalony rozmiar: 0,1 lot WSZYSTKIE transakcje mieć y stop Wynik: 4528 pipsa w ciągu 1 dnia
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131209.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/15251312251296361409.pdf

lttguilim3
08-16-2023 03:28, 03:28
1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.10 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 148 pip od wysokiego do niskiego dnia przed: 164 pips Łącznie transakcje: 1258 pozycji Skrócone pozycje: 713 Długie pozycje: 545 ustalony rozmiar: 0,1 lot WSZYSTKIE transakcje mają ę stopu Wynik: 14,160 pipsa w ciągu 1 dnia 1 para !!! niewiarygodne - ten wynik jest równy wynikowi 5 lat dobrych innych systemów transakcyjnych na świecie!
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131238468680850.pdf

gamug
08-16-2023 04:49, 04:49
cześć, chciałbym podzielić się z wami moim expem. O tej metodzie i nie próbuję być -ve lub próbować zniszczyć twój pomysł, to nazywamy to bezpośrednim hedgingiem w tej samej parze i nie pokazałeś, w jaki sposób dokonałeś transakcji na jakiejkolwiek podstawie, więc zakładam, że to jest z twojej głowy lub ze stochu, jeśli idzie w górę, kup 1 minutę, jeśli idzie w dół, sprzedaj także 1 minutę. więc suma transakcji wynosi 1440 prawie za jeden dzień ... próbowałem tego wiele lat temu, i czy wiesz, gdzie jest problem, to jest szczęśliwy system transakcyjny, dlaczego, tylko i czy rynek w zasięgu , zarabiasz pieniądze, ale jeśli rynek jest w trendzie iw prostym, niezbyt silnym trendzie, stracisz wszystkie swoje transakcje ... kolejny ważny punkt, zaczniesz konto demo o 50 000 USD, a dd, które widzę, osiągnie więcej niż -11000 USD, więc jest to egia zabójcza, zakładam, że wypróbowałeś ją również w różne dni, czy możesz pokazać te wyniki dni ... Proszę, myślę, że mam starą ea i zaprogramowałem na taki przypadek, i myślę, że to jest w mojej bibliotece nadal jej nie kasowałem, wyniki są miłe, gdy masz zygzakowaty rynek na odległość ... i mój przyjaciel, jeśli mam 50 000 USD, nie zmarnuję go na tak szalony pomysł ... dziękuję ci powodzenia

gamug
08-16-2023 06:10, 06:10
och, innym razie, Panie, Saleh, spróbuj tego na 0,01 lot, jestem pewien, że twoja zabezpieczona para da ci mniej hałasu i mniej dd, podczas gdy twój zysk w normalnym, dystansowym dniu może osiągnąć 4000 pipsów

lttguilim3
08-16-2023 07:31, 07:31
1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.13 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 107pip od wysokiego do niskiego dzień wcześniej: 25 pip Transakcje łącznie: 1438 Pozycje krótkie: 827 Długie pozycje: 611 ustalony rozmiar: 0,1 lot Wszystkie transakcje mają a stop loss Wynik: -4013 pips
https://www.forex-instant.com/attachments/15251312631809340763.pdf

lttguilim3
08-16-2023 08:51, 08:51
1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.14 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 126 pips od high do low day before: 107 pip Transakcje łącznie: 1438 Pozycje Pozycje krótkie: 802 Długie pozycje: 636 stały rozmiar: 0,1 lot ALL transakcje mają y stopu Wynik: 11,592 pip
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131281345008303.pdf

lttguilim3
08-16-2023 10:12, 10:12
1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.15 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT wysoka do niskiej: 102 pip wysoka do niska dzień wcześniej: 126 pip Łączna liczba transakcji: 1434 Pozycje Krótkie pozycje: 804 Długie pozycje: 630 ustalony rozmiar: 0.1 lot ALL transakcje mają y stop Wynik: -7591 pips
https://www.forex-instant.com/attachments/15251312941898157277.pdf

lgpkse
08-16-2023 11:33, 11:33
Cześć, ta egia brzmi interesująco. Jednak brzmi to bardziej jak hazard, niż opieranie pozycji kupnasprzedaży na solidnej analizie technicznej. Nie jestem więc pewien, czy może to być opcja długofalowa, szczególnie jeśli tak ryzykownie ryzykujesz swój kapitał.

Krayolox
08-16-2023 12:54, 12:54
Dzień: 2013.05.15 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiej do niskiej: 102 pips od wysokiej do niskiej w przedostatnim dniu: 126 pips Łącznie transakcje: 1434 Pozycje Krótkie pozycje: 804 Długie pozycje: 630 stały rozmiar: 0,1 lot WSZYSTKIE transakcje mają y stop Wynik: -7591 pip {image}
Jakich kryteriów używasz do określenia, czy chcesz otworzyć sprzedaż, czy kupić? Na czym opiera się twój TP i SL? Czy przeprowadzasz transakcje do następnego dnia? Jeśli nie, twoja TP wydaje się być zbyt daleko od ceny zamówienia

Xraskms
08-16-2023 14:14, 14:14
Myślę, że robisz wiele losowych wpisów. Jeśli nie masz nic przeciwko, przejdź do mojego wątku, aby sprawdzić, to jest podobne do tego, co zrobiłeś. Przepraszam, nie bombarduję cię. Dla własnego dobra, po prostu udostępniam i pokażę ci coś. Nic nie stracisz.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/60-steve-trading-journal.html(Wersja V101) O wpisie w moim wątku, zrobiłem test dla wielokrotnego wpisu siatki z zamówień buylimit selllimit. Składa się z TP i SL, i oczywiście wszystkie pozycje zostaną zamknięte pod koniec okresu (dziennytygodniowy). Tak, może przynieść dobry zysk. Jednak czasami ma zły wynik. Jest takie powiedzenie: ”Wysokie ryzyko z wysokim zwrotem”. Jeśli nie masz nic przeciwko, podziel się swoją regułą. Dzięki.

lttguilim3
08-16-2023 15:35, 15:35
1 Załącznik Oświadczenie GBPUSD - 2013/5
https://www.forex-instant.com/attachments/15251313041351564552.jpgWiesz, który Broker zezwolić, Możemy handlować około 24 000 razy, aby otworzyć pozycje w miesiącu ???
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131210.png

XxcrigtaysxX
08-16-2023 16:56, 16:56
Oświadczenie GBPUSD - 2013/5 {image} Wiesz, na co pozwala Broker, Możemy handlować około 24 000 razy, aby otworzyć pozycje w miesiącu ???
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131210.pngCóż, dla mnie wiem, że FXCM i IG Markets mają rabaty na handel tymi wieloma hasłami gt; .lt; jakiego spreadu przyglądasz się, wykonując te transakcje?

plasetapop
08-16-2023 18:17, 18:17
Oświadczenie GBPUSD - 2013/5 {image} Wiesz, na co pozwala Broker, Możemy handlować około 24 000 razy, aby otworzyć pozycje w miesiącu ???
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131210.pngCześć Saleh, podoba mi się twój sposób handlu. * Dlaczego nie handlujesz na m2 lub m2? Liczba transakcji spada, więc brokerzy mogą to zrobić. Na M5 u będziesz mieć max 288 transakcji dziennie i prawie 6336 transakcji miesięcznie. * Na koniec dnia, jeśli masz zabezpieczone pozycje, użyj OrderCloseby do zamknięcia, a otrzymasz jeden spread z dwóch pozycji. Byłby to niewielki wzrost zysków, ale jest to kwestia doskonałości dla nowego systemu.

lttguilim3
08-16-2023 19:37, 19:37
1 Załączniki Dziękuję za komentarze, które zamieściłeś Jest to jeden z moich pierwszych pomysłów na temat szalonych systemów handlu Pięć lat temu zrobiłem # 8203; # 8203; ten ekspert, ale teraz tylko handluje testerem egii, w teście forward nie zajmuje pozycji , Niestety zapomniałem kodowania Expert to # 8203; # 8203; mój pierwszy pomysł w tym czasie kocha programowanie mql Kto może rozwiązać ten problem? EKSPERT tutaj
https://www.forex-instant.com/attachments/15251313061111969222.mq4

Mopkretta3
08-16-2023 20:58, 20:58
Jaki jest pomysł eksperta? Czy można handlować tym ręcznie? Thks

sipoka
08-16-2023 22:19, 22:19
Dzień: 2013.05.10 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 148 pipsów od wysokiego do niskiego przed: 164 pips Łącznie transakcje: 1258 pozycji Skrócone pozycje: 713 Długie pozycje: 545 ustalony rozmiar: 0,1 lot WSZYSTKIE transakcje mają y stop Wynik: 14,160 pipsa w ciągu 1 dnia 1 para !!! niewiarygodne - ten wynik jest równy wynikowi 5 lat dobrych innych systemów transakcyjnych na świecie! {obraz}
Nie wiem, dlaczego ta fascynacja pestkami. Wszystko, co ma znaczenie, to ile procent rośnie Twoje konto. Jeśli otworzysz wiele transakcji, musisz mieć mniejszy rozmiar i przy tak wielu transakcjach będzie to mały rozmiar. więc z tym 14 160 pipsów, jaki był rzeczywisty procent, na jaki konto wzrosło w ciągu jednego dnia?

lttguilim3
08-16-2023 23:40, 23:40
{quote} Nie wiem, dlaczego ta fascynacja pestkami. Wszystko, co ma znaczenie, to ile procent rośnie Twoje konto. Jeśli otworzysz wiele transakcji, musisz mieć mniejszy rozmiar i przy tak wielu transakcjach będzie to mały rozmiar. więc z tym 14 160 pipsów, jaki był rzeczywisty procent, na jaki konto wzrosło w ciągu jednego dnia?
prawdziwy jeden z problemów w tej mojej teorii Chaosu Kiedy widzisz, nie jest to kompatybilność z metodą zarządzania pieniędzmi na rynku forex - giełdowym i na innych rynkach. ale ta egia nie rozdziela wielu pozycji w określonym czasie --- Podczas gdy nie ma dwóch pozycji za chwilę, otwiera się pomysł handlu. na przykład: w tej teorii chaosu nie możemy otworzyć 100 pozycji sprzedaży wartość 0.1 lot zamiast 1 partia pozycja sprzedać wartość 10 partii - przepraszam za pomyłkę pisanie po angielsku
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131210.pngkażdy kumpel wie, gdzie jest problem ekspercki do zajęcia stanowiska?

Darkloud91
08-17-2023 01:01, 01:01
Hallo Saleh To Marco z Włoch, wyniki tego systemu brzmią niesamowicie! tysiące pestek dziennie !!! Otwórz wiele transakcji, zarówno na krótkich, jak i na długich pozycjach, niż utrzymywać tylko korzystny następujący trend dzienny? Czy mogę zadać ci pytanie: jak wybrać krótki lub długi handel? potrzebujesz brokera, który pozwala otworzyć długie n krótkich pozycji w tej samej parze? czy to EA czy robot? czy próbowałeś tej egii w ciągu dnia bez silnego trendu? dzięki za czas ur

lttguilim3
08-17-2023 02:21, 02:21
jak wybrać krótki lub długi handel? W oparciu o teorię Chaosu Nie ma znaczenia, czy możemy kupić, czy sprzedać. Możesz przyjąć pozycję rzutu monetą ... jest bardzo zabawna, ale prawdziwa ...

Elmoklourdeg
08-17-2023 03:42, 03:42
Nie mogę się zdecydować, czy to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem, czy też geniusz. Już jutro zakoduję własnego EA i wrócę do ciebie. Na marginesie, dla tych, którzy inwestują w brokerów o większych spreadach, myślę, że modyfikowanie EA w celu szukania krótkich momentów, kiedy spread spadnie poniżej średniej, prawdopodobnie poprawiłoby rentowność tego systemu (jeśli naprawdę jest opłacalne. ..)

Xaltrok
08-17-2023 05:03, 05:03
Jedna bezpłatna rada ode mnie. Mam EA, który właśnie to robi. Całkowicie porzuciłem pomysł otwierania transakcji kupna po cenie wywoławczej i otwierania transakcji sprzedaży po cenie oferty. Zrezygnowałem również z zamykania transakcji sprzedaży, w SL, w przypadku transakcji kupna i sprzedaży, w SL, po cenie kupna. Po prostu je odwróć. Całkowicie zrezygnuj z otwierania nowych transakcji jako zleceń stop, zarówno rynkowych, jak i oczekujących. Lepiej jechać tylko po rynku i zapomnieć o zawieszeniach. Otwórz kupuje w licytacji, sprzedaje po zapytaniu. Zamknij w SL: sprzedaje po cenie kupna i kupuje po cenie kuponu. TP i tak idzie normalnym kursem walutowym. Co skorzystasz? W czasach wiadomości, wysoki spread prawie nie dotknie twoich SL, a także unikniesz sztucznego poślizgu. Przy wysokich czasach spreadu wszystkie zlecenia stop w zasięgu spreadu i ruchu zostają otwarte BEZ istniejącej stopy. W ogóle. To samo dzieje się z LS! Wiele SL odbywa się BEZ aktualnego kursu. Tak więc, unikniesz tego. Powodzenia.

liugou
08-17-2023 06:24, 06:24
Jedna bezpłatna rada ode mnie. Mam EA, który właśnie to robi. Całkowicie porzuciłem pomysł otwierania transakcji kupna po cenie wywoławczej i otwierania transakcji sprzedaży po cenie oferty. Zrezygnowałem również z zamykania transakcji sprzedaży, w SL, w przypadku transakcji kupna i sprzedaży, w SL, po cenie kupna. Po prostu je odwróć. Całkowicie zrezygnuj z otwierania nowych transakcji jako zleceń stop, zarówno rynkowych, jak i oczekujących. Lepiej jechać tylko po rynku i zapomnieć o zawieszeniach. Otwórz kupuje w licytacji, sprzedaje po zapytaniu. Close at SL: sprzedaje po cenie kupna i kupuje po zapytaniu ...
Czy masz na myśli tak: Otwórz krótki == gt; OrderSend (symbol, OP_SELL, lot, Ask, Slippage, sl, tp, komentarz, magia, 0, clSell); Jestem pewien, że dostałeśby błąd OrderSend ... MT4 nie zezwala na sprzedaż na Ask lub kupując w licytacji.

Xaltrok
08-17-2023 07:44, 07:44
{quote} MT4 nie zezwala na sprzedaż w sklepie Kupuj lub kupuj w licytacji.
MT4 nie musi wiedzieć, że monitorujesz obie ceny, ale robisz akcje po tzw. Cenie wewnętrznej. Kiedy cena rośnie, cena wewnętrzna jest ceną kupna. Gdy kurs spada, cena wewnętrzna jest ceną wywoławczą. Oczywiście, sprzedaż jest zawsze ot przy licytacji, a zakup zawsze otwiera się na pytanie. Musisz zrobić to w ramach własnego EA, aby zobaczyć korzyści. Mniej SL w pierwszej kolejności. Mniej błędnego kierunku handluje na drugim miejscu. Lepsza ogólna wydajność. Handel wiadomościami może być moim zdaniem dodatkowym bonusem. Ale nie bądź głupi, szybko zamykając zwycięzców. Po prostu ZACHUJ je i pozostaw je otwarte przez kilka godzin. Wtedy pośrednik nie może Cię oskarżyć o bycie sprzedawcą wiadomości ...

liugou
08-17-2023 09:05, 09:05
{quote} MT4 nie musi wiedzieć, że monitorujesz obie ceny, ale wykonujesz działania przy tak zwanej cenie wewnętrznej. Kiedy cena rośnie, cena wewnętrzna jest ceną kupna. Gdy kurs spada, cena wewnętrzna jest ceną wywoławczą. Oczywiście, sprzedaż jest zawsze ot przy licytacji, a zakup zawsze otwiera się na pytanie. Musisz zrobić to w ramach własnego EA, aby zobaczyć korzyści. Mniej SL w pierwszej kolejności. Mniej błędnego kierunku handluje na drugim miejscu. Lepsza ogólna wydajność. Handel wiadomościami może być moim zdaniem dodatkowym bonusem. Ale nie bądź głupi ...
Przepraszam, nie rozumiem o co ci chodzi. jeśli sprzedaż jest zawsze ot przy licytacji, a zakup zawsze otwiera się na pytanie. jak sprzedać na zapytaj i kupić na licytacji? Aby zilustrować, jeśli sprzedaż zostanie uruchomiona, czy ea następnie czekać na ofertę, aby stać się zapytaniem?

Xaltrok
08-17-2023 10:26, 10:26
{quote} Aby zilustrować, jeśli sprzedaż zostanie uruchomiona, czy ea następnie czekać na ofertę, aby stać się zapytaniem?
Jeśli musisz wywołać sprzedaż, musisz poczekać, aż pojawi się cena sprzedaży, a następnie uruchomić zlecenie sprzedaży MARKET. To samo dotyczy zamówień zakupu. Poczekaj, aż licytacja osiągnie poziom, na którym chcesz otworzyć zlecenie kupna, a gdy kurs będzie dostępny - natychmiast go otwórz. Zajmie mi to sporo pisania, aby opisać, dlaczego powinieneś to zrobić. Ogólnie rzecz biorąc, spread jest głównym systemem obrony forex. Kiedy zaczniesz handlować z zatrzymaniem i ograniczaniem zamówień na dwóch różnych kontach, takich samych ustawieniach, tej samej geometrii, tej samej siatce, tym samym przesunięciu, tych samych partiach, tych samych mnożnikach, tej samej TPSL, zobaczysz, jak różne są zlecenia stop, w porównaniu do wynik zleceń z limitem. A to wszystko mówi. Musisz zabezpieczyć się przed bezużytecznym wyzwalaniem SL i wszystkich SL, bez względu na typ transakcji (stop lub limit), są oparte na cenie stopu! Podczas gdy TP są oparte na cenie granicznej (jak wygodne!). To jest wielka ekspozycja dla handlowców. W jakiś sposób inwestorzy tego nie rozumieją ... przez wszystkie te lata handlu cyfrowego i komputerowego. Tak, jest cena, którą musisz zapłacić (jeden spread mniej w kierunku TP i jeden spread w kierunku SL), ale płacę to z największą ze wszystkich przyjemności, ponieważ jestem 1-2-3 SLs mniej , czasami nawet więcej, w porównaniu do zwykłego sposobu, w jaki spychają oni handlarzy poprzez otwieraniezamykanie transakcji po stawkach, których nigdy nie było na samym początku! Jeszcze jedna rzecz. Limit oczekujących zleceń informuje o kolejnym kierunku, w jakim nastąpi zmiana kursu. Jak oni to robią? Forex stara się osiągnąć ostateczny kierunek, tak mało, jak to możliwe, dochodowe transakcje i jak najwięcej przegranych transakcji. W odpowiednim momencie, tuż przed ruchem, wygrywające zlecenia limitowe są uruchamiane BARDZO CIĘŻKIE, zwykle nie są wyzwalane, a przegrywające zlecenia z limitem zawsze otwierają się ... to jest we właściwym czasie.

liugou
08-17-2023 11:47, 11:47
{quote} Jeśli musisz wywołać sprzedaż, musisz poczekać, aż pojawi się cena sprzedaży, a następnie uruchomić zlecenie sprzedaży MARKET. To samo dotyczy zamówień zakupu. Poczekaj, aż licytacja osiągnie poziom, na którym chcesz otworzyć zlecenie kupna, a gdy kurs będzie dostępny - natychmiast go otwórz. Zajmie mi to sporo pisania, aby opisać, dlaczego powinieneś to zrobić. Ogólnie rzecz biorąc, spread jest głównym systemem obrony forex. Gdy zaczniesz handlować, zatrzymaj i ogranicz zlecenia na dwóch różnych kontach, takich samych ustawieniach, tej samej geometrii, tej samej siatce, tym samym przesunięciu, tych samych partiach, takich samych mnożnikach, tej samej TPSL, ...
Zgadzam się. I obserwowałem to również w inny sposób: we właściwym czasie, tuż przed ruchem, wygrywające zlecenia limitowe są uruchamiane BARDZO CIĘŻKIE, zazwyczaj nie działają, a przegrywające zlecenia z limitem zawsze otwierają się ... odpowiedni czas Ale skąd wiadomo, że zlecenia z limitem WINNING to na przykład zamówienia kupna? Podsumowując, to właśnie przetestuję. Po uruchomieniu sprzedaży należy złożyć zlecenie z limitem sprzedaży na ASK. Po wyzwoleniu zakupu należy złożyć zamówienie limit na zakup w BID.

Xaltrok
08-17-2023 13:07, 13:07
{quote} Ale skąd wiadomo, że zlecenia z limitem WINNING to na przykład zamówienia kupna?
Kiedy limit zakupu nie uruchamia się, jest to ostateczny kierunek. Średnio to zdarza się w około 38% wszystkich okazji w zasięgu. Tuż przed ruchem, kiedy kurs opuszcza zakres po raz ostatni, odsetek ten jest dość wysoki, ale nie mam dokładnych danych o tym, jak często otwiera on zwycięski limit, czy też nie. Właśnie zauważyłem, że wygrywający zlecenie z limitem pozostaje zawieszone, a zlecenie rynkowe otwarte to zlecenie z limitem przegranym. W większości przypadków cena kupna była tam, przy stawce limitu kupna ... Tak to działa.

Podsumowując, to właśnie przetestuję. Po uruchomieniu sprzedaży należy złożyć zlecenie z limitem sprzedaży na ASK. Po wyzwoleniu zakupu należy złożyć zamówienie limit na zakup w BID.
Spróbuj tego. Tylko zamówienia rynkowe. Użyj cen ofertowych jako podstawy, ponieważ wykresy są pobierane przez cenę ofertową. Oceń teraz to 1.1040. Chcesz sprzedać na 1.1030? Wykonaj następujące czynności. Gdy cena sprzedaży wynosi 1,1030, otwórz sprzedaż na rynku. Domyślam się, że rzeczywista cena rynkowa będzie wynosić 1,1029 czy coś takiego. Ustaw SL na 1.1080. Teraz kurs przesuwa się w kierunku Twojej SL. Zamknij sprzedaż w SL, gdy cena oferty wynosi 1,1080. Zrób to w czasach wiadomości. Gdy spread rozszerza się. Zobacz co się dzieje.

liugou
08-17-2023 14:28, 14:28
{quote} Kiedy limit zakupów nie uruchamia się, jest to ostateczny kierunek. Średnio to zdarza się w około 38% wszystkich okazji w zasięgu. Tuż przed ruchem, kiedy kurs opuszcza zakres po raz ostatni, odsetek ten jest dość wysoki, ale nie mam dokładnych danych o tym, jak często otwiera on zwycięski limit, czy też nie. Właśnie zauważyłem, że wygrywający zlecenie z limitem pozostaje zawieszone, a zlecenie rynkowe otwarte to zlecenie z limitem przegranym. W większości przypadków cena kupna była tam, przy stawce limitu kupna ... Tak to działa. {zacytować}...
Kiedy zlecenia z limitem są uderzane bardzo mocno, czy liczy się liczba trafień w licytacji i ile trafień pojawia się w zapytaniu? na przykład, jeśli jest więcej trafień przy licytacji, to nadchodzi presja sprzedaży?

Xaltrok
08-17-2023 15:49, 15:49
{quote} Gdy zlecenia z limitem są trafione bardzo mocno, czy liczy się liczba trafień w licytacji i ile trafień pojawia się w zapytaniu? na przykład, jeśli jest więcej trafień przy licytacji, to nadchodzi presja sprzedaży?
Zamówienia z limitem NIGDY nigdy nie są bardzo mocne. Możesz o tym tylko marzyć! Właśnie dlatego, kiedy handlujesz tą samą egią, co stopem i limitem, limit nigdy nie zbliża się do DD metody stop, jak rozumiem przez to. W końcu możesz skończyć z podejściem stop i limit, tracąc pieniądze w tym samym momencie. Jeśli jest więcej trafień w ofercie, oznacza to, że cena wkrótce spadnie. Ale musisz mieć właściwy sposób liczenia trafień, sposób, który WYKLUCZA rozrzut. BTW, z oczekującymi zleceniami limitów, na brokerze z wysokimi spreadami, łatwiej można złapać właściwy kierunek, ponieważ rzadko wygrywają wygrywające zlecenie limitów ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131709.png

liugou
08-17-2023 17:10, 17:10
{quote} Zamówienia z limitem NIGDY nigdy nie są bardzo mocne. Możesz o tym tylko marzyć! Właśnie dlatego, kiedy handlujesz tą samą egią, co stopem i limitem, limit nigdy nie zbliża się do DD metody stop, jak rozumiem przez to. W końcu możesz skończyć z podejściem stop i limit, tracąc pieniądze w tym samym momencie. Jeśli jest więcej trafień w ofercie, oznacza to, że cena wkrótce spadnie. Ale musisz mieć właściwy sposób liczenia trafień, sposób, który WYKLUCZA rozrzut. BTW, z oczekującymi zleceniami limitów, na brokerze z ...
ok. dzięki ... właściwy sposób liczenia trafień, sposób, który wyklucza rozprzestrzenianie się. Nie jestem pewien, czy wyłączyć spread; Jak może być oferta i zapytać, czy nie ma spreadu?

Xaltrok
08-17-2023 18:31, 18:31
{quote} ok. dzięki ... właściwy sposób liczenia trafień, sposób, który wyklucza rozprzestrzenianie się. Nie jestem pewien, czy wyłączyć spread; Jak może być oferta i zapytać, czy nie ma spreadu?
Tak masz rację. Mówiłem o doskonałych warunkach. Ciężki do znalezienia. Na przykład istnieją konta zerowe. Bardzo dobry do liczenia statystyk. Inną opcją zliczania statystyk jest broker o niskiej rozpiętości. W każdym razie musisz liczyć WYŁĄCZENIE spreadu NAJCZĘŚCIEJ chwili. Po prostu filtruj wpływ na rozprzestrzenianie. Może to lepiej powiedzieć. Wykluczam wpływ spreadu w sposób, który już opisałem. Kiedy ktoś przychodzi na forex, biedny facet musi być najpierw uważany za ABC, który ma rozszerzony wpływ na otwarcie nowych zamówień i jak spread wpływa na SL. Nic innego naprawdę nie ma znaczenia.

pg
08-17-2023 19:51, 19:51
1 Załącznik (y) Właśnie znalazłem EA, jego pracę, która jest algorytmem, i mam wiele ciekawych ustawień - analizowanie świec, traling, unikanie świec Doji, ale mam jeden problem - Ea otwórz 1 zamówienie i czekaj na zamknięcie TP lub SL, może być tutaj ludzie, którzy mogą to zmienić, aby uzyskać handel wszystkimi świecami//
https://www.forex-instant.com/attachments/1525131715462209338.mq4