PDA

Zobacz pełną wersję : Metoda Crossover otwarciazamknięcia



heyimmica
05-31-2006 13:05, 13:05
Nie wymyśliłem fajnej nazwy, ale zrobię ;-)

Zasadniczo, studiowałem Falę i zauważyłem coś użytecznego. Więc wyciągnąłem rzeczy, pożyczyłem od wszystkich na stole kilka rzeczy i wymyśliłem system, który zdaje się przechwalać całkiem dobrze, bardzo wysokie prawdopodobieństwo zwycięzców a przegranych , inteligentne lokalizacje stoploss i dość wysoki zysk. Poniżej opiszę poniższy system, mając nadzieję, że ktoś może go przetestować i niezależnie zweryfikować, że system działa. Ponadto, tego typu dyskusje (miejmy nadzieję) prowadzą do ulepszeń i modyfikacji dla wszystkich na tym forum.

Zaprogramowałem to na VTTrader, jeśli ktoś chce, to ja. Nie jestem użytkownikiem MetaTrader, ale mam nadzieję, że ktoś inny zaprogramuje go na podstawie prostych instrukcji poniżej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Metoda OpenOverCrossOver wersja 1.0 autorstwa Twoblink

(Wydaje się, że działa najlepiej na wykresie 4H. Więc na razie omówię na wykresie 4H)

1) Otwórz tabelę 4H GBPUSD.
2) Dodaj EMA (34, Zamknij)
3) Dodaj EMA (34, Open)

Scenerio 1) Kiedy EMA (34, C) przekroczy wartość EMA (34, O), twój trend spadnie, a Ty wprowadzisz 3 jednostki krótkich pozycji w punkcie przejścia. Twoja przerwa w stopie jest umieszczona 13 pipsów POWYŻEJ EMA (34, O) (Myślenie w warunkach tunelowych, Twoja przerwa w pracy to 13 punktów po drugiej stronie tunelu).
Kiedy pozycja jest 55 pipsów opłacalna, zdejmij jedną jednostkę. Kiedy pozycja jest 89 pipsów opłacalna, odbierz drugą jednostkę. Wypuszczasz ostatnią, dopóki nie zostaniesz zasygnalizowany LUB otrzymasz sygnał do odwrócenia Trendu i ręcznie go zamkniesz. PAMIĘTAJ, aby nadal poruszać się po przystankach, ponieważ zatrzymanie jest zatrzymaniem na końcu. Więc zawsze 13 pipsów powyżej linii EMA (34, O).

Scenerio 2) Dokładnie przeciwnie pod każdym względem do Scenerio 1. Kiedy EMA (34, C) przekracza EMA (34, O), twój trend jest wyższy i wpisujesz 3 jednostki długich pozycji w punkcie przejścia. Twój stoploss jest umieszczony 13 pipsów PONIŻEJ EMA (34, O) (ponownie, po drugiej stronie tunelu). Kiedy pozycja jest 55 pipsów opłacalna, zdejmij jedną jednostkę. Gdy pozycje wynoszą 89 pipsów, zyskują, wyłącz drugą jednostkę. Ostatni, niech ucieka, aż uderzy w twój postój, albo trend się odwrócił. Pamiętaj, aby kontynuować przenoszenie swojej przerwy, więc zawsze jest 13 pipsów poniżej linii EMA (34, O).

Kiedy mówię, że 55 pipsów przynosi zyski, mam na myśli, gdy otrzymujesz 55 pipsów z pozycji, które wprowadziłeś, a nie całkowite pipsy rentowności. Więc jeśli weźmiesz 3 Jednostki, a Ty będziesz miał 55 Pipsów (każdy z nich), to w rzeczywistości będziesz miał 165 pipsów.

Jeśli zdjąłeś 2 jednostki, powinieneś już mieć 55 89 = 144 pipsów zablokowanych w zyskach.

Powodem, dla którego stosuję ę 13 pipsów po drugiej stronie tunelu jest, jeśli użyjesz EMA (34, O) jako stop loss, często razy, cena trafi go i odskoczy od razu, we właściwym kierunku.

Działa to bardzo dobrze na popularnym rynku. Małe rynki o różnym zasięgu również nie działają.

Inną rzeczą związaną z tym systemem jest to, że ZAWSZE jesteś na rynku, ponieważ rynek jest albo w górę, albo w dół, więc w koncepcji, prawie jak Parabolic SARS, zawsze jesteś na rynku, a wskaźnik informuje, która strona ma być w przypadku maksymalnego prawdopodobieństwa rentowności. (Powiedz to 3 razy szybko !!)

Po weryfikacji historycznej na GBPUSD4H i EURUSD4H, daje to niesamowite wyniki. Tak niesamowite, że myślę (ponieważ jest tu 3 nad ranem i pracowałem nad poprawianiem tego przez ostatnie 5 godzin), że może to być sen, który do mnie dociera i dlatego chciałbym, aby ktoś inny niezależnie zweryfikował moje odkrycia dla mnie.

Ponadto, jeśli ktoś może zaprogramować to w Expert Advisor na MetaTrader, byłbym bardzo wdzięczny!

Prawdopodobnie dodam pół-twardą zasadę, mimo że stop po 13 pipsach znajduje się po drugiej stronie tunelu, ustawię limit zatrzymywania 89 pipsów, w zależności od tego, która z tych wartości jest mniejsza.

Ponadto, jeśli zabiorę 2 jednostki, prawdopodobnie przeniesię stoploss do punktu pipety 89 lub pierwotnego 13 pip po drugiej stronie tunelu, w zależności od tego, która z nich będzie mniejsza.

Lebasaeg8
12-28-2021 09:09, 09:09
Może być trudniej zauważyć transakcję w czasie rzeczywistym, ponieważ linie są tak blisko siebie. 13 SL z dala od krzyża brzmi świetnie tylko wtedy, gdy możesz wejść w transakcje dokładnie tam, gdzie się krzyżują. Obawiam się, że to nie zadziała, bo cena pójdzie tak daleko od krzyża, zanim będzie można potwierdzić, że jest to prawdziwy krzyż.

adri1993
12-28-2021 10:30, 10:30
Cześć, tylko dowiedziałem się, co mówił Nitman

Scenariusz 1) Kiedy EMA (34, C) przekroczy wartość EMA (34, O), twój trend spadnie, a ty wprowadzisz 3 jednostki krótkich pozycji w punkcie przejścia.
Czy cena wejścia w programie to cena crossover lub cena zamknięcia baru? Pozdrawiam Alana

gimeswz
12-28-2021 11:51, 11:51
Może być trudniej zauważyć transakcję w czasie rzeczywistym, ponieważ linie są tak blisko siebie. 13 SL z dala od krzyża brzmi świetnie tylko wtedy, gdy możesz wejść w transakcje dokładnie tam, gdzie się krzyżują. Obawiam się, że to nie zadziała, bo cena pójdzie tak daleko od krzyża, zanim będzie można potwierdzić, że jest to prawdziwy krzyż.
Cześć nitman, Punkt przejścia może być znacznie łatwiejszy do zobaczenia z niestandardowym wskaźnikiem poniżej wykresu z pojedynczą linią pokazującą różnicę między dwoma ma wraz z linią zero crossover. Po solidnym przekroczeniu według ceny, po pierwszym przejściu do 34, przed wejściem. Następnie możesz ustawić mniejszy przystanek, a tym samym ustawić większy rozmiar. Wybierz

heyimmica
12-28-2021 13:11, 13:11
Nitman, to prawda na papierze, ale teraz mamy oprogramowanie, więc mówi nam wszystko ;-) Dokładny punkt prawdopodobnie nie jest konieczny, ale wskaźniki mogą podawać ostrzeżenia w prawie każdym oprogramowaniu. firehorse, nie jestem do końca pewien, czy twoje pytanie ... Po prostu obudziłem się ... więc wciąż trochę oszołomiony. Opublikuję kilka zrzutów ekranu, które wyczyści moją głowę i twoją.

heyimmica
12-28-2021 14:32, 14:32
1 Załączniki Dołączanie zrzutów ekranu, jedno ze szczegółowym wyjaśnieniem, drugie to tylko wersja wanilii tego samego zrzutu ekranu. Mogę zasadniczo wizualnie backtest dość szybko .. Próbuję dowiedzieć się, jak pozbyć się skalistych przejść, więc wszelkie sugestie będą świetne! Wygląda na to, że aby chronić zyski, być może będę musiał przesunąć ten czas stracenia na 1 pip po tym, jak trafi na linię pipeline 55.
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165080265977482.zip

heyimmica
12-28-2021 15:53, 15:53
1 Załącznik (-i) Załączono grubą wersję metody w VTTrader. Weź to na próbny dysk i daj mi znać! Dzięki. ''migać
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165083743643811.zip

reberebeca
12-28-2021 17:14, 17:14
To jest interesujące. Czy masz jeszcze jakieś statystyki? Byłeś zajęty, prawda? Cool Scott

Dołączanie zrzutów ekranu, jeden ze szczegółowym wytłumaczeniem, drugi to tylko wersja wanilii tego samego zrzutu ekranu. Mogę zasadniczo wizualnie backtest dość szybko .. Próbuję dowiedzieć się, jak pozbyć się skalistych przejść, więc wszelkie sugestie będą świetne! Wygląda na to, że aby chronić zyski, być może będę musiał przesunąć ten czas stracenia na 1 pip po tym, jak trafi na linię pipeline 55.

Dołączanie zrzutów ekranu, jeden ze szczegółowym wytłumaczeniem, drugi to tylko wersja wanilii tego samego zrzutu ekranu. Mogę zasadniczo wizualnie backtest dość szybko .. Próbuję dowiedzieć się, jak pozbyć się skalistych przejść, więc wszelkie sugestie będą świetne! Wygląda na to, że aby chronić zyski, być może będę musiał przesunąć ten czas stracenia na 1 pip po tym, jak trafi na linię pipeline 55.

Dokpoxxok
12-28-2021 18:35, 18:35
Jest to pierwszy system, który widziałem, który obejmuje dwie z tej samej średniej ruchomej, z wyjątkiem tego, że jedna jest stosowana do otwartej, a jedna do zamknięcia. Niepowtarzalność może wyjaśniać skuteczność. Prawie chcę powiedzieć, że ta technika jest podobna do porównywania EMA, które różnią się ceną jednego paska. Oczywiście, nie jest to prawdą. To bardziej jak powiększanie szybszych poziomów czasu. Chcę to przestudiować, ponieważ jestem prawie pewien, że istnieją systemy MA, które ściśle odpowiadają temu matematycznemu. Po prostu muszę o tym pomyśleć. Nie dbam o to, jak wyświetlać rzeczy w MetaTrader czy jak tam, tak jak działa matematyka.

heyimmica
12-28-2021 19:55, 19:55
Hej Mike, Mamy Bulls i mamy Bearsa. Zakładając byki, możemy założyć, że zamknięcie jest wyższe niż otwarte. Zakładając niedźwiedzie, możemy założyć, że zamknięcie jest niższe niż otwarte. Jeśli masz EMA na tej samej liczbie taktów, z Open vs Close, to teoretycznie możesz stwierdzić, czy jesteśmy ciężcy na bykach, czy na niedźwiedziach. Tak czy inaczej to ta teoria. Kiedy waga jest prawie zbalansowana, znajdujesz się na wzburzonym rynku lub jeśli skala przechyla się tam iz powrotem w niewielkim zakresie. Myślę, że drobna modyfikacja, którą mogę wprowadzić do systemu, przypomina to, co Vegas ma w swoim tunelu. Jeśli MA_O, MA_C i cena są w granicach 20pips lub coś w tym stylu, to wstrzymaj się. Prawdopodobnie będzie to świetny filtr do dodania. Ponownie, jakakolwiek pomoc w ulepszeniu systemu byłaby ogromnie doceniona.

Deathgtroke11
12-28-2021 21:16, 21:16
Witaj TB, interesujący wątek tutaj, thx dla oryginalnego posta i twoich komentarzypomysłów. Z niecierpliwością czekam na rozwinięcie wątku, ponieważ zostałem urzeczony chwilą przez PA na 34ema, potem znalazłem stronę Raghee, zobaczyłem Wave i teraz jestem uzależniony. Zamierzam dodać otwartą falę i śledzić rzeczy według twoich sugestii. . . i mam nadzieję, że dodam wartość 2pipsów do wątku w pewnym momencie. Pozdrawiam, Thom

ImBRSY
12-28-2021 22:37, 22:37
2 Attachment (s) Rozmawiałem z dwoma linkami, a on zasugerował, żebym zmodyfikował Ts, by handlować. Zmieniłem wyświetlanie zysku, aby pokazać je łatwiej i dodałem modyfikację licznika wraz ze zmianą MA do trójkąta, który usuwa niepokojące złe transakcje. To jest cytat z autorów VT Chrisa na temat korzystania z licznika: Po dodaniu systemu handlu do wykresu są 3 możliwości: 1) Nie masz otwartych pozycji na rynku. - W takim przypadku pozostaw ustawienia OB i OS na 0 i uruchom system transakcyjny w trybie auto-handlu; nie zmieniaj tych ustawień podczas pracy. 2) Masz długą pozycję otwartą na rynku. - W takim przypadku ustawisz zmienną OB na 1 i pozostawisz zmienną systemu operacyjnego na 0, a następnie uruchomisz system transakcyjny w trybie auto-handlu; nie zmieniaj systemu transakcyjnego podczas jego działania. To mówi systemowi transakcyjnemu, że pozycja kupna była już ot, gdy uruchomiono system transakcyjny; Oznacza to, że nie trzeba opuszczać istniejącej pozycji przed uruchomieniem systemu transakcyjnego, aby zapewnić jego synchronizację z bieżącą otwartą pozycją. 3) Masz krótką pozycję otwartą na rynku. - W takim przypadku pozostawiłeśby zmienną OB na poziomie 0 i ustawisz zmienną systemu operacyjnego na 1, a następnie uruchom system transakcyjny w trybie auto-handlu; nie zmieniaj systemu transakcyjnego podczas jego działania. To mówi systemowi transakcyjnemu, że pozycja sprzedaży była już ot, gdy system transakcyjny został uruchomiony; Oznacza to, że nie trzeba opuszczać istniejącej pozycji przed uruchomieniem systemu transakcyjnego, aby zapewnić jego synchronizację z bieżącą otwartą pozycją. Obecnie jest nastawiony na handel w Crossup i Crossdown. Zatrzymanie końcowe nie działa jeszcze, ale jest tylko na wykresie w celach informacyjnych. Jest ustawiony na 5 minut obrotu i na wszystkich listach jest bardzo dobry. Albo są duże zyski w trakcie trendów, albo na przerywanym handlu. Handel wykresami 5-minutowymi daje mniejsze ryzyko, a terminy sprzedawane po zamknięciu paska (jeśli są dostępne) zaczną działać szybciej. Wymaga to dalszych prac, ale powinna być prowadzona właściwie. Jest to prosty system i miejmy nadzieję, że można go przenieść na MT4. Dzięki twoblinkowi za jego doskonałą TS.
https://www.forex-instant.com/attachments/15251650841084269687.zip
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165071.jpg

heyimmica
12-28-2021 23:58, 23:58
Cześć Bogate, świetnie się z tobą czatuje, przyjrzymy się twoim zmianom i trochę się z tym pobawimy. Koncepcja wykorzystania trójkątnego MA do przeciwdziałania chropowatości jest dla mnie nowym pomysłem, więc będę go dalej badał. Ponadto nie handluję na 5M, ale przyjrzę się temu. Przyjrzę się również VT, aby zobaczyć, w jaki sposób może on automagicznie przesunąć stoper. KTOŚ musi być w stanie przenieść to do EA na MT dość szybko ...

heyimmica
12-29-2021 01:18, 01:18
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/188-data-releases-big-price-spike.htmlCześć Rich, Z tego zdjęcia widzę, że twój wykres potwierdza to, co najpierw pomyślałem. Widzę 2 (może 3) dotknięcia linii MA, a potem odbicie. Dlatego pomyślałem, że zrzucenie linii zatrzymania na drugą stronę tunelu było dobrym pomysłem i uniemożliwiło MA dotknięcie i odbicia. Oficjalnie nadam nazwę tej metodzie: OCC (OpenCloseCrossover) z powodu braku lepszej nazwy w tym momencie. Jest krótszy do wpisania :-)

ImBRSY
12-29-2021 02:39, 02:39
2 Załącznik (y) Oto nowa wersja Open Close Cross, która zawiera przystanki, timer włączaniawyłączania, licznik i limit. Handlowanie nadal opiera się na otwartym krzyżu MA. Aby użyć na parach JPY, należy podzielić zysk na 100. Wolę krótkie czasy, a dwa razy podobają się dłuższe, ale można to zrobić zmieniając ustawienie Okresy. Pamiętaj, że transakcje, w tym zatrzymania, są dokonywane przy zamknięciu baru, więc zatrzymanie się na 4 godzinnym wykresie może zająć 4 godziny, aby rozpocząć grę. Więcej pracy zostanie wykonanych w celu odfiltrowania złych transakcji, więc jest to praca w toku.
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165088468367043.zip
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165072.jpg

ImBRSY
12-29-2021 04:00, 04:00
1 Załączniki Ekran zysku został naprawiony, aby zawierał przystanki
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165090111174582.zip

richi484
12-29-2021 05:21, 05:21
Cześć Bogate dzięki za kod ... Mam już wersję egii StrategyRunner, którą demo ... Jak uzyskać dostęp do twojej egii w oknie Dodaj egię? Dzięki BAKROB99

ImBRSY
12-29-2021 06:42, 06:42
Nie używałem Strategy Runner, ale widzę jego handel futures. VTrader jest przeznaczony tylko dla Forex i ma wbudowany symulator, który jest darmowy i jest najlepszym sposobem na uruchomienie tego systemu.

Alphasetmokic
12-29-2021 08:02, 08:02
Monitor zysku został naprawiony, aby zawierał przystanki
Cześć Rich, ten system OCC wydaje się być całkiem interesujący. Mam pewne problemy z ustawieniem, więc byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś mógł podzielić się krótkoterminowym ustawieniem dla systemu. Dzięki, Sebastian

ImBRSY
12-29-2021 09:23, 09:23
1 Załącznik (-i) Ten system jest bardzo prosty i złożony z ogranicznikami, ograniczeniami, licznikiem i stoperem. Szczegóły licznika znajdują się w poście nr 12, a wszystkie opcje są domyślnie wyłączone. Tylko okresy są teraz regulowane, a opcje są liczne, więc będziesz musiał sam eksperymentować. VT rozbił się o 8:30 w piątek w czasie ważnych wiadomości, które są powszechne, więc wykresy dnia są błędne. Wszelkie otwarte pozycje będą musiały zostać zamknięte ręcznie po zatrzymaniu systemu i ponownym uruchomieniu. Obecnie ma problemy z odwróceniem, np. 830 w piątek, i naprawi to tylko końcowe zatrzymanie. Twoblink ma inny stop, który wydaje się lepszy i może zostać zmieniony w TS. Nadal jest testowany i modyfikowany. Zawarłem tutaj mój XMA TS, który używa podobnego systemu, który działa dobrze na wykresach 10-miesięcznych GBP US z początkowym przystankiem 30, więc każda transakcja utraci tylko 30 pipsów. Ponowne testowanie jest potrzebne, aby zobaczyć twoje najlepsze ustawienia i może być czasami modyfikowane.
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165091718839581.zip

heyimmica
12-29-2021 10:44, 10:44
Porzuciłem mój (zyskowny) handel 19 parami; ponieważ nowy system, nad którym pracowałem dzisiaj, źle pasuje do OCC .. z około 50% mniejszą ilością części ... Niesamowite ... Przygotowałem Big Maca, teraz wszystko, co muszę zrobić, to znaleźć Secret Sauce. .
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/831-confidence-risk.htmlTeraz, jeśli mogę tylko mówić
http://www.chicagotribune.com/business/chi-0406270263jun27,1,1045981.story?coll=chi-news-hedctrack=1cset=true..

Rimokgmgk
12-29-2021 12:05, 12:05
Oto, w jaki sposób używam twojego ok. Wygląda na to, że działa dobrze. Opiera się to na założeniu, że kiedy przystępujesz do handlu, chcesz użyć wskaźników opóźniających (średnich kroczących) i wskaźników bez opóźnień, aby wyjść (cci). Mam średnie ruchy kadłuba 34c34o. kiedy się skrzyżują, tworzą czerwone i zielone strzałki. Każde zamówienie kupnasprzedaży ma 3 jednostki. następnie mam 24 cci i 2 słupki na 150. Jeśli cci przekroczy 150 barów, a następnie wróci, generuje niebieskie i żółte punkty wyjścia. Za każdym razem, gdy punkt wyjścia zostanie osiągnięty, sprzedaje jednostkę. Jeśli trafi się wejście pojedyncze przed sprzedaniem wszystkich 3 jednostek, sprzedaje pozostałe jednostki i wchodzi do obrotu. Każda para potrzebuje 150 barów zoptymalizowanych pod kątem jej objętości, to nie jest najlepsze dla gbpusd, ale chciałem pokazać średnią stronę wyników
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165491.jpghttp://www.kungfurabbits.com/occhullcci.jpg

heyimmica
12-29-2021 13:25, 13:25
Cześć Witchazel, Przeniosłem się do 55EMAClose xover 56EMAOpen i myślę, że daje nieco lepsze sygnały niż 34TMAOpen xover 34TMAClose. Spróbuj! Jeśli ktoś chce średniej kroczącej Hulla dla VT, daj mi znać, napisałem ją wcześniej i mogę ją opublikować. ''migać

reberebeca
12-29-2021 14:46, 14:46
Witch Hazel, musiałem usunąć twój wykres jest zbyt duży. max to 600 x 600, a twój zepsuł ekran. Prześlij go ponownie mniejszy. dzięki Scott

Oxri
12-29-2021 16:07, 16:07
2 Łącze dlaczego i tak nie publikujesz swojej wersji MA Hull w New Indicers Postings?

kloap
12-29-2021 17:28, 17:28
2blink - czy możesz rozwinąć nowy system, który według ciebie jest lepszy od OCC?

heyimmica
12-29-2021 18:48, 18:48
Nie mogę jeszcze opracować jeszcze z 3 powodów: 1) Jest on wciąż na etapie alfa, więc nie wiem, czy wyniki na końcu, gdy przestaje się kończyć itd. Są dodawane, jeśli nadal będą tak skuteczne. 2) Nie znalazłem jeszcze zoptymalizowanego przedziału czasu (zakładając, że jest coś takiego) 3) Nie zdecydowałem, czy mam zamiar się nim podzielić, czy nie ...

reberebeca
12-29-2021 20:09, 20:09
Gosh twoblink, gdy dojdziesz do punktu spełniającego pierwsze 2 kryteria, mam nadzieję, że podzielisz się ... To jest właśnie kwestia forum .. Jest to rynek wielu bilionów dolarów. Wątpię, by tak czy owak mogła nasycić rynek ... Wiwatuję dla ciebie ... Scott

Nie mogę jeszcze opracować jeszcze z 3 powodów: 1) Jest on wciąż na etapie alfa, więc nie wiem, czy wyniki na końcu, gdy przestaje się kończyć itd. Są dodawane, jeśli nadal będą tak skuteczne. 2) Nie znalazłem jeszcze zoptymalizowanego przedziału czasu (zakładając, że jest coś takiego) 3) Nie zdecydowałem, czy mam zamiar się nim podzielić, czy nie ...

Nie mogę jeszcze opracować jeszcze z 3 powodów: 1) Jest on wciąż na etapie alfa, więc nie wiem, czy wyniki na końcu, gdy przestaje się kończyć itd. Są dodawane, jeśli nadal będą tak skuteczne. 2) Nie znalazłem jeszcze zoptymalizowanego przedziału czasu (zakładając, że jest coś takiego) 3) Nie zdecydowałem, czy mam zamiar się nim podzielić, czy nie ...

heyimmica
12-29-2021 21:30, 21:30
Mam nadzieję, że się również podzielę !! Ale w rzeczywistości nigdy nie podzieliłem się tym pytaniem. Ale muszę przyznać, że dostaję więcej darmozjadów, niż się spodziewałem. Założeniem jest, że publikuję coś, omawiamy je, wprowadzamy modyfikacje, dodajemy i odejmujemy, aby zoptymalizować, a potem wszyscy odnoszą korzyści. Niektórzy wydają się czuć, że niektórzy z nas winien im się dzielić ... co jest okropną postawą IMHO, która naprawdę mnie wyłączyła. Druga część to: lubię się dzielić, kiedy to rozumiem; w ten sposób jestem w stanie odpowiadać na pytania, a także nie mieć dysonansu poznawczego.

heyimmica
12-29-2021 22:51, 22:51
1 Załącznik (-i) W oparciu o oryginalny OCCv1, ale przy użyciu średniej ruchomej Hull zamiast EMA lub TMA. Przywiązany. Proszę, ludzie, dajcie nam WAŻNE opinie. Dużo czasu zajmuje mi udostępnianie większości tego czasu, kiedy będę mógł używać nowych rzeczy do testowania. Dzielę się w nadziei na uzyskanie opinii. Jeśli nadal będę publikować, a ludzie będą nadal prosić o informacje bez mojej opinii, prawdopodobnie przestanę publikować.
https://www.forex-instant.com/general-forex-discussion/987-5min-chart-trading.html

oxrayga13
12-30-2021 00:12, 00:12
Hi twoblink, Czy próbowałeś umieścić (standardowy) zespół bollingera (lub tylko 20 sma) nad tym, co stworzyłeś. To zabawne, że cena krzyżuje środkowego bollingera (lub sma20) w tym samym czasie z krzyżem Kadłuba.
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165491.jpgTylko moje 2 centy. Zobaczę, co mogę znaleźćzrobić więcej. Rozumiem twoją frustrację związaną z udostępnianiem i po prostu chcę ci pomóc w tym procesie. Pozdrawiam, Dariuske.

heyimmica
12-30-2021 01:32, 01:32
Dzięki, Dariuske. Tak, próbowałem BBandów. Problem polega na tym, że OCC mówi, kiedy należy wejść i kiedy wyjść całkiem nieźle; Problem polega na tym, kiedy rynek porusza się w bok. Wykrywanie na boki jest problemem.

edubelesgwr
12-30-2021 02:53, 02:53
Mam nadzieję, że się również podzielę !! Ale w rzeczywistości nigdy nie podzieliłem się tym pytaniem. Ale muszę przyznać, że dostaję więcej darmozjadów, niż się spodziewałem. Założeniem jest, że publikuję coś, omawiamy je, wprowadzamy modyfikacje, dodajemy i odejmujemy, aby zoptymalizować, a potem wszyscy odnoszą korzyści. Niektórzy wydają się czuć, że niektórzy z nas winien im się dzielić ... co jest okropną postawą IMHO, która naprawdę mnie wyłączyła. Druga część to: lubię się dzielić, kiedy to rozumiem; w ten sposób jestem w stanie odpowiadać na pytania, a także nie mieć dysonansu poznawczego.
Masz rację dwa razy. Czasami wzdrygam się, gdy czytam ten wątek. Chłopaki, uświadomcie sobie, że oprócz trzymania rąk ma pełnoetatową pracę. Two Blink, czy możesz ponownie napisać swój system, aby odpowiadał moim potrzebom, Two Blink, czy możesz podsumować ten wątek, więc nie muszę czytać wszystkich 12 stron, Two Blink, czy możesz google trailing stop plus MT4 dla mnie i e-maila mi link. Przyjdźcie ... możesz wnieść dużo więcej, próbując wykonać część pracy dla siebie i dać innym znać to, co znalazłeś w swoim wyszukiwaniu. Jeśli nie masz nic więcej do przekazania, spróbuj szczerze dziękuję za twoje wysiłki. Dzięki Two Blink milcząca większość jest ogromna i wdzięczna.

heyimmica
12-30-2021 04:14, 04:14
Prawie zawsze chcę odpowiedzieć czymś nieuprzejmym: RTFM. Albo co, moje google jest lepsze niż twoje google ?? Ale to jest w porządku ... Oto, czego większość nie zdała sobie sprawy ... Zrezygnowałem z mojej codziennej pracy. To __IS__ moja codzienna praca. Widzą mnie ciężko w pracy, pracuję na rynku Forex przez 11-14 godzin DZIEŃ. 6 dni w tygodniu. Biorę tylko 1 dzień wolnego w tygodniu, a czasami nawet tego nie robię. Kiedy jestem długa, pozycja jest krótka. Odbiorę pieniądze od kogoś. Tak jak zawsze powtarzam, ci, którzy siadają na kanapie, odrzucają kilka zimnych i czekają, aż pokażą im drogę do sukcesu ... Poczytajcie mój dziennik i przeczytajcie o ciastkach mojego byłego gf. W swojej obecnej formie transakcja OCC na 4H z 4 parami, Cable, Yen, CHF i EUR, przyniesie ponad 1000 pipsów miesięcznie przy minimalnym ryzyku. Jeśli to nie jest wystarczająco duży prezent, nie wiem, co to jest. Jestem wdzięczny za Vegas, Dial i wszystkie inne osoby, które dzielą się otwarcie. Kiedy po raz pierwszy przeczytałem dokumenty do Vegas, byłem podekscytowany. A potem usłyszałem, że Vegas III nie będzie otwarte. Byłem z tego powodu niezadowolony. Wątek ten uświadomił mi, dlaczego tak jest ... Ingrates Myślę, że to słowo ... Programuję na życie, ludzie PŁACI, abym programował. Nie prosiłem o jeden czerwony grosz na żaden z programów, które zrobiłem na tym forum. Daję to, co inni mi dali. Ponieważ wierzę, że dawaj, a otrzymasz. Ci, którzy myślą, że tylko otrzymam, a potem dadzą ci kolejną błędną kolejność ...

kloap
12-30-2021 05:35, 05:35
2blink - uwierz mi, cała praca i otwartość są MASOWO doceniane. Przeczytałem ten wątek 3 razy. Jestem początkującym i na pewno nie przewiduję rezygnacji z pracy dziennej (okulistycznej), ale fascynują mnie procesy myślowe na rynku forex, nie tylko motywowane chciwością. proszę, kontynuuj edycję nas wszystkich, a kiedy dostanę szansę na dodanie 2 centów, zrobię to natychmiast.

heyimmica
12-30-2021 06:55, 06:55
1 Załącznik (-i) Średnia ruchoma kadłuba Twoblocka (teraz z nutą odżywczą! Połowa kalorii masła lub margaryny !! Ten sam wspaniały smak bez kalorii !!) Dodałem do tego VShift i HShift, i można je spiskować na innym rama. Średnia krocząca Hulla 55Close i -5 HShift to prawdopodobnie najdokładniejszy ruch cenowy jaki widziałem. Pomyślałem, że dołączę to tutaj ...
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/1288-partial-profits.html

heyimmica
12-30-2021 08:16, 08:16
Ewolucję OCC .. 55EMA_HAOpen (Heiken-i) 56EMA_HACLose -21 absolutny stop TakeProfit 1 przy 34 pipsach TakeProfit 2 przy 55 pipsach na 1H, 2H, 4H. Wydaje mi się, że sprzedałem 4 pary, Yen, Cable, CHF i Euro. Na wykresach 2-godzinnych wydaje mi się prawie niemożliwe, aby nie robić 1000 pipsów na miesiąc ... I na strach przed brzmiącą niegrzecznością .. Jeśli nie wiesz, jak zdobyć paski Heiken i na jakimkolwiek używanym oprogramowaniu .. DON 'T ASK ME. Używam VT. Nie jestem programistą oprogramowania, z którego korzystasz. RTFM. Zapytaj swojego dostawcę oprogramowania. SPRÓBUJ PONOWNIE. Skorzystaj z POMOCY. Przestań zadawać mi głupie pytania. Niedługo przestanę się dzielić, ponieważ kretyni zapychają przydatne informacje. och, i spróbuj
http://www.google.com- Dla prawie wszystkiego, czego potrzebujesz. Naprawdę ... szukaj zanim zapytasz, ratuje życie .. Tylko ty możesz zapobiec pożarom lasów ...

heyimmica
12-30-2021 09:37, 09:37
Przeniesienie takeprofitu1 do 55pips i takeprofit2 do 89 pipsów i sprzedane na wykresie jednodniowym, działa bardzo dobrze przy bardzo niewielu fałszywych sygnałach. Pipsy uzyskane w biegu w 4-cyfrowym przedziale (tj. ponad 1000 pipsów) nie są rzadkością w OCC na wykresach 1Day. Jednak zestaw reguł jest naprawdę tym, co dostaje. Wydaje się jednak, że bezwzględny postój musi zostać przesunięty w dół jak -55 pipsów lub coś podobnego do dziennego wykresu. Nie zmarnowałem dziennych list przebojów na tyle, aby uzyskać mocny uchwyt na tym ..

heyimmica
12-30-2021 10:58, 10:58
1 Załącznik (y) W przypadku EUR i GBP .. takeprofit1 @ 233pki takeprofit2 @ 377pips 5ATR dla zatrzymania z kołem trajektorii i -133 punktów dla zatrzymania bezwzględnego. To oczywiście prowadzi nas do inwestowania zamiast handlowania .. Ale w ciągu ośmiu miesięcy przelałbyś ponad 4000 pipsów na te sygnały w EUR.
https://www.forex-instant.com/attachments/1525165491.jpg

heyimmica
12-30-2021 12:19, 12:19
To będzie do dupy, i chcę publicznie przeprosić tutaj ... ALE ... Wy MORONS rujnujecie to dla reszty ludzi, a ja jestem włączony do tej grupy. Pytasz mnie przez PM lub IM najgłupszymi pytaniami, na które odpowiada W NINIEJSZYM GWINTOWANIU. A potem pytam, czy przeczytałeś wątek, a twoja odpowiedź brzmi NIE! Whisky Tango Foxtrot ?? Po prostu daj mi swoje pieniądze, ponieważ i tak stracisz to wszystko na rynku Forex. Niektórzy z was muszą być największymi leniwatami, jakich kiedykolwiek widziałem w moim życiu. Żałuję teraz dzielenia się, ponieważ wy, ludzie, nie tylko niszczysz wszystko, co jest dobre, ale marnujesz mój czas i dodajesz do mojej frustracji. Jeśli jesteś analfabetą, zdobądź Hooked na Phonics i przestań handlować FX. Dziś zrobiłem sporo postępu w OCC i zgadnij co? Nie zostanę opublikowany. Czemu? Ponieważ zadajesz głupie pytania. i wszyscy wiecie, kim jesteście. Wątek zamknięty.