PDA

Zobacz pełną wersję : My Journal Of Beginning Again.



simrod3k3
12-28-2005 19:01, 19:01
12/28/05 Każdy może wnieść swój wkład do tego czasopisma.

To jest początek tego, co mogło być dla niektórych koniec. Moja odmowa poddania się i zachęcanie do słów członkówforex-instantdało początek temu dziennikowi. Jestem szczególnie wdzięczny SterlingTDR za sugerowanie, że zaczynam dziennik.

Luty 2006 roku to dwa lata, które spędziłem na rynku Forex, handlując na żywo przez około 8 miesięcy. Nie patrzę wstecz. Wczoraj minęło i tylko dziś ma znaczenie. Patrzenie w przyszłość oznaczałoby, że potrzebuję celów, przeznaczenia dla mojej podróży. Cele mogą i będą się zmieniać, więc zrobię co w mojej mocy, aby zaktualizować wyniki.

Moim pierwszym celem tego czasopisma jest ustawienie moich zasad handlu. Spędzę więc czas na myśleniu o moich zasadach i opublikuję je, gdy się pojawią. Kolejnym celem będzie liczba pipsów na dzieńmiesiąc, które spodziewam się uzyskać w sposób ciągły. Spojrzę na matematykę i opublikuję wyniki.

garabambalisa
05-25-2021 11:23, 11:23
12/28/05 Każdy może wnieść swój wkład do tego czasopisma. To jest początek tego, co mogło być dla niektórych koniec. Moja odmowa poddania się i zachęcanie do słów członkówforex-instantdało początek temu dziennikowi. Jestem szczególnie wdzięczny SterlingTDR za sugerowanie, że zaczynam dziennik. Luty 2006 roku to dwa lata, które spędziłem na rynku Forex, handlując na żywo przez około 8 miesięcy. Nie patrzę wstecz. Wczoraj minęło i tylko dziś ma znaczenie. Patrzenie w przyszłość oznaczałoby, że potrzebuję celów, przeznaczenia dla mojej podróży. Cele mogą i będą się zmieniać, więc zrobię co w mojej mocy, aby zaktualizować wyniki. Moim pierwszym celem tego czasopisma jest ustawienie moich zasad handlu. Spędzę więc czas na myśleniu o moich zasadach i opublikuję je, gdy się pojawią. Kolejnym celem będzie liczba pipsów na dzieńmiesiąc, które spodziewam się uzyskać w sposób ciągły. Spojrzę na matematykę i opublikuję wyniki.
Zasada nr 1. Nie chodzi o to, żeby handlować jej na temat niehandlowania. Wiem, że zrozumiesz o co mi chodzi. Podziwiałem cię przez jakiś czas. Dobre rzeczy, mój przyjacielu. Jim

klaarapilaar33
05-25-2021 12:43, 12:43
Okay, zróbmy tutaj trochę pestek
https://www.forex-instant.com/attachments/1525172325.pngPowodzenia i dobrego handlu dla ciebie
https://www.forex-instant.com/attachments/1525172325.png

gimeswz
05-25-2021 14:04, 14:04
Życzę ci szczęścia, ale go nie potrzebujesz. Masz coś o wiele ważniejszego. Masz determinację buldoga i solidne przekonanie, że odniesiesz sukces na forexie i podziwiam cię za posiadanie obu tych rzeczy. Wybierz

reveresda
05-25-2021 15:25, 15:25
Powodzenia ... posiadanie determinacji jest dużą częścią wygranej bitwy ... Jeśli masz problemy z ustawieniem docelowego pipsa, spróbuj pracować naprzód ... spróbuj oszacować ile twój system może produkować codziennieco tydzieńco miesiąc .. Upewnij się, że twoje cele są w zgodzie z Twoim systemem. np. dla mnie, chociaż handluję z dziennych wykresów, ale rzadko trzymam pozycje na noc. więc miałbym cel handlowy, który stanowiłby 80% średniego dziennego zasięgu pary. jeśli masz głowy, powinieneś być w stanie ustawić dzienne cele. Jeśli utrzymujesz pozycje w tygodniachmiesiącach, ... trudno będzie ustawić dzienne cele. dlaczego nie rozważyć oparcia go na potencjale handlowym? tylko niektóre rozkołysania ... nadzieja, która pomaga .. ken

garabambalisa
05-25-2021 16:46, 16:46
Powodzenia ... posiadanie determinacji jest dużą częścią wygranej bitwy ... Jeśli masz problemy z ustawieniem docelowego pipsa, spróbuj pracować naprzód ... spróbuj oszacować ile twój system może produkować codziennieco tydzieńco miesiąc .. Upewnij się, że twoje cele są w zgodzie z Twoim systemem. np. dla mnie, chociaż handluję z dziennych wykresów, ale rzadko trzymam pozycje na noc. więc miałbym cel handlowy, który stanowiłby 80% średniego dziennego zasięgu pary. jeśli masz głowy, powinieneś być w stanie ustawić dzienne cele. Jeśli utrzymujesz pozycje w tygodniachmiesiącach, ... trudno będzie ustawić dzienne cele. dlaczego nie rozważyć oparcia go na potencjale handlowym? tylko niektóre rozkołysania ... nadzieja, która pomaga .. ken
Codzienne wyprzedawanie dziennych wykresów to droga mniej podróżowana i droga do sukcesu. Szukałem tego oświadczenia przez prawie rok od kogoś. Khoong właśnie upuścił złoto, jeśli ktokolwiek zechce przyjrzeć się bliżej. Jim

Crakxor
05-25-2021 18:07, 18:07
Dzięki za wskazanie złota, James 16. Jestem początkującym handlowcem. Czytałem ostatnio coś, co zwróciło moją uwagę. To była uwaga, że ​​otwory na rynku były powszechne na poziomie dziennym wysokim lub niskim. Nie wiem, czy to dotyczy Forex, a przy 24 transakcjach nie jestem pewien, jak to studiować (? Czy każde otwarcie rynku, np. Londyn, Azja, NY, jako oddzielny dzień?). to na uwadze. Wszelkie komentarze?

garabambalisa
05-25-2021 19:27, 19:27
Dzięki za wskazanie złota, James 16. Jestem początkującym handlowcem. Czytałem ostatnio coś, co zwróciło moją uwagę. To była uwaga, że ​​otwory na rynku były powszechne na poziomie dziennym wysokim lub niskim. Nie wiem, czy to dotyczy Forex, a przy 24 transakcjach nie jestem pewien, jak to studiować (? Czy każde otwarcie rynku, np. Londyn, Azja, NY, jako oddzielny dzień?). to na uwadze. Wszelkie komentarze?
Właśnie dotknąłeś jednego z najtrudniejszych aspektów handlu na rynku Forex dla tych, którzy są przyzwyczajeni do rynków terminowych. spójrz na każdy dzienny wykres forex i zauważ rozłożony efekt, jaki otrzymujesz z rynku 24-godzinnego. teraz spójrz na codzienny wykres terminowy i zwróć uwagę na efekt skumulowany. Jeden dzień ruchu na rynku forex naprawdę jest porównywalny do 3 dni na rynku kontraktów terminowych. ten fakt ma i będzie nadal skłaniał tyłki wielu handlowców futures, którzy dopiero zaczynają handlować na rynku forex. Zrobiłem to, dopóki nie zrozumiałem, dlaczego. Jim

Crakxor
05-25-2021 20:48, 20:48
Dzięki James; Nie wiem, co masz na myśli, mówiąc o tym, że masz do czynienia ze staggered i stacked. Czy warto zauważyć inne istotne różnice między kontraktami futures i forex?

garabambalisa
05-25-2021 22:09, 22:09
Dzięki James; Nie wiem, co masz na myśli, mówiąc o tym, że masz do czynienia ze staggered i stacked. Czy warto zauważyć inne istotne różnice między kontraktami futures i forex?
ponieważ masz duży czas na otwartość i możesz zrobić przerwę w większości przypadków, gdy na rynku 24-godzinnym otwarcie prawie zawsze rozpocznie się tuż przy zamknięciu poprzedniego paska. to powoduje, że słupki na rynku forex przez większość czasu pokrywają większość poprzedniego paska podczas jego wysokiego i niskiego ruchu. w kontraktach terminowych luka będzie przeciwdziałać ruchowi, a następnie trend na kilka dni w kierunku luki. trudno to wytłumaczyć, ale bardzo łatwo je zobaczyć. różnice są dla wielu do listy. wielu traderów uważa, że ​​TA jest o wiele łatwiejsze z rynkiem Forex, ale nie jestem jeszcze w tym obozie. prawdopodobnie dlatego, że spędziłem tyle lat na handlu futures. Jim

diegokovexxe
05-25-2021 23:30, 23:30
Zgadzam się z tym - uważam, że znacznie łatwiej jest planować i wymieniać dzienniki niż mniejsze ramy czasowe.

Codzienne wyprzedawanie dziennych wykresów to droga mniej podróżowana i droga do sukcesu. Szukałem tego oświadczenia przez prawie rok od kogoś. Khoong właśnie upuścił złoto, jeśli ktokolwiek zechce przyjrzeć się bliżej. Jim

Codzienne wyprzedawanie dziennych wykresów to droga mniej podróżowana i droga do sukcesu. Szukałem tego oświadczenia przez prawie rok od kogoś. Khoong właśnie upuścił złoto, jeśli ktokolwiek zechce przyjrzeć się bliżej. Jim

simrod3k3
05-26-2021 00:50, 00:50
Dzięki za wszystkie miłe słowa. To wiele dla mnie znaczy. Rozpoczęcie handlu w styczniu. ** Cel nr 1: Zdobycie 20 pipsów na handel za pierwsze 20 transakcji. Nie więcej niż 15 pip y na handel. Jeśli transakcja przekroczy mój cel 20 pipsów, mój ruch się kończy wraz z wymianą. Gdyby handel uderzył w mój przystanek, to na dzisiaj. ** Zasada handlowa nr 1: jestem traderem trendów. Zawsze będę wymieniał ten trend, a nie ruch jednej świecy. To tutaj straciłem większość moich pieniędzy, wchodząc w transakcje podekscytowane ruchem świecy. Potem straciłbym więcej, czekając, aż świeca wróci za mnie. Podoba mi się przedstawiony pomysł do handlu dziennymi wykresami. Krótkoterminowe wykresy, IMO, są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają duży kapitał obrotowy i mogą sobie pozwolić na utratę 50-70 pipsów. Będę oglądać codzienne wykresy przez resztę tego tygodnia, żeby się z nimi zapoznać. Czuję się już lepiej.
https://www.forex-instant.com/attachments/1525172325.png

reveresda
05-26-2021 02:11, 02:11
Należy zwrócić uwagę na jedną istotną kwestię: im większy okres czasu wystąpiła akcja cenowa, tym silniejsze jest jej ”znaczenie”. np. pinbar codziennie (czytaj thread about pinbar) jest znacznie silniejszym wskaźnikiem odwrócenia tendencji niż pinbar, który widzisz na wykresie 15min. powodzenia. rozpoznać

garabambalisa
05-26-2021 03:32, 03:32
Należy zwrócić uwagę na jedną istotną kwestię: im większy okres czasu wystąpiła akcja cenowa, tym silniejsze jest jej ”znaczenie”. np. pinbar na co dzień (czytaj wątek o pinbie) jest znacznie silniejszym wskaźnikiem odwrócenia trendu niż pinbar, który widzisz na wykresie 15min. powodzenia. rozpoznać
Khoong jest jak zwykle. wszyscy, którzy są nowicjuszami w tych koncepcjach, powinni patrzeć tylko na wykresy dzienne i tygodniowe, dopóki nie odniesiecie sukcesu w pierwszej kolejności. jak khoong mówi, że są bardziej niezawodne i dużo mniej stresujące, a oni po prostu pracują płasko w tych ramach czasowych.

simrod3k3
05-26-2021 04:53, 04:53
** Zasada handlowa nr 2: handluj jedną parą walut naraz. Zbyt często wymieniłem dwie lub trzy pary, próbując sprawić, by płynęły pestki. ** Zasada handlowa nr 3: Powinny istnieć co najmniej dwa powody, dla których należy rozpocząć handel. Niezależnie od tego, czy chodzi o kwestie techniczne, podstawy, czy tylko dlatego, że wykres wyglądał zbyt dobrze, aby się oprzeć, potrzebuję informacji, które poprą moje zgłoszenie. Pomóż mi z tym facetem, czy powinien być też powód do wyjścia? Czy wyjście powinno być z góry określone? ** Zasada handlowa nr 4: Po zawarciu transakcji, zatrzymaniu i ograniczeniu na miejscu, to wszystko. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że cena zbliżyła się do Twojego przystanku, a Ty się zatrzymałeś? Człowieku, co za droga do stracenia!

adri1993
05-26-2021 06:13, 06:13
Cześć,

** Zasada handlowa nr 1: jestem traderem trendów. Zawsze będę wymieniał ten trend, a nie ruch jednej świecy. To tutaj straciłem większość moich pieniędzy, wchodząc w transakcje podekscytowane ruchem świecy. Potem straciłbym więcej, czekając, aż świeca wróci za mnie.
Jak definiujesz trend?

** Zasada handlowa nr 3: Powinny istnieć co najmniej dwa powody, dla których należy rozpocząć handel. Niezależnie od tego, czy chodzi o kwestie techniczne, podstawy, czy tylko dlatego, że wykres wyglądał zbyt dobrze, aby się oprzeć, potrzebuję informacji, które poprą moje zgłoszenie.
Czy możesz zdefiniować, co kwalifikuje się jako przyczynę, a co nie kwalifikuje się jako przyczyna?

** Zasada handlowa nr 4: Po zawarciu transakcji, zatrzymaniu i ograniczeniu na miejscu, to wszystko.
Jak określisz stop i limit? Próbuję tylko wyjaśnić twój plan
https://www.forex-instant.com/attachments/1525172325.pngPozdrawiam Alana

SatalayXelix
05-26-2021 07:34, 07:34
.... Patrzenie w przyszłość oznaczałoby, że potrzebuję celów, przeznaczenia do mojej podróży. Cele mogą i będą się zmieniać, więc zrobię co w mojej mocy, aby zaktualizować wyniki. ..... ... Kolejnym celem będzie liczba pipsów na dzieńmiesiąc, które spodziewam się uzyskać w sposób ciągły. Spojrzę na matematykę i opublikuję wyniki .....
Oznaczone cele są ważne i właściwe, że tak myślisz, ale natura tych celów jest równie ważna. Posiadanie dziennego docelowego celu jest ogromnym odciągnięciem od tego, na co powinieneś się skupić, a poza tym jego raczej bez znaczenia. Możesz jedynie, pod względem pestek, określić, co rynek chce dać w danym dniu, niezależnie od celu. Posiadanie wyobrażenia o tym, jaki jest twój zysk, to jedno, ale uczynienie z tego celu jest nastawieniem na porażkę, ponieważ nie możesz zmusić rynku, by wydał to, czego nie robi, bez zbaczania ze swojej egii. Z pewnością lepiej byłoby ci służyć, ustawiając codzienne cele, nad którymi miałeś kontrolę? na przykład Bezbłędne wykonanie egii handlowej lub przyjmowanie transakcji o wysokim prawdopodobieństwie, takie rzeczy. Rezultatem będą regularne i stałe zyski. W niektóre dni będziesz robić dużo, a na innych możesz stracić trochę, ale w równowadze, będziesz na czele. Tylko myśl. Dobrze widzieć, że robisz ten dziennik BTW. Steve

simrod3k3
05-26-2021 08:55, 08:55
Dzięki, że pytasz Alana,

Cześć, Jak definiujesz trend?
Po prostu, gdy rynek osiąga wyższe poziomy i wyższe minima, wtedy jest w trendzie wzrostowym. Zasada ta oznacza, że ​​będę handlować z trendem długoterminowym, zamiast po prostu próbować złapać jazdę gorącym ruchem świecy.

Czy możesz zdefiniować, co kwalifikuje się jako przyczynę, a co nie kwalifikuje się jako przyczyna?
Przykładem może być to, że cena przesunęła dwie pełne świece powyżejponiżej - wsparcieopór, niezależnie od przypadku. Być może fundamenty wskazują, że dolar zyskujetraci siłę, ponieważ ceny ropy rosnąspadają. Reguła ta oznacza, że ​​potrzebuję informacji, aby utworzyć kopię zapasową mojego obrotu, zamiast rzucać rzutką na wykres i mieć nadzieję na strzał w dziesiątkę.

Jak określisz stop i limit?
Nauczyłem się umieszczać ograniczenia i limity powyżejponiżej ostatniego znanego wysokiegoniskiego. Muszę ustalić, ile pipsów jestem gotów zaryzykować i zatrzymać handel, zamiast przesuwać stop, aby uniknąć zatrzymania. Jednak jestem wielkim fanem ruchomych przystanków, aby chronić zyski. Limit jest trudny. Z jednej strony chcesz przesunąć limit, aby nadal osiągać zyski, ale z drugiej strony, gdy handel zawraca, a następnie złapany w plogiczną walkę z zatrzymaniem handlu, czy nie. znak

simrod3k3
05-26-2021 10:16, 10:16
Oznaczone cele są ważne i właściwe, że tak myślisz, ale natura tych celów jest równie ważna. Posiadanie dziennego docelowego celu jest ogromnym odciągnięciem od tego, na co powinieneś się skupić, a poza tym jego raczej bez znaczenia. Możesz jedynie, pod względem pestek, określić, co rynek chce dać w danym dniu, niezależnie od celu. Posiadanie wyobrażenia o tym, jaki jest twój zysk, to jedno, ale uczynienie z tego celu jest nastawieniem na porażkę, ponieważ nie możesz zmusić rynku, by wydał to, czego nie robi, bez zbaczania ze swojej egii. Z pewnością lepiej byłoby ci służyć, ustawiając codzienne cele, nad którymi miałeś kontrolę? na przykład Bezbłędne wykonanie egii handlowej lub przyjmowanie transakcji o wysokim prawdopodobieństwie, takie rzeczy. Rezultatem będą regularne i stałe zyski. W niektóre dni będziesz robić dużo, a na innych możesz stracić trochę, ale w równowadze, będziesz na czele. Tylko myśl. Dobrze widzieć, że robisz ten dziennik BTW. Steve
Wszystkie bardzo dobre punkty Steve. Uważam, że regularne i stałe zyski definiują udany handel jako całość. Posiadanie celu polegającego tylko na braniu transakcji o wysokim prawdopodobieństwie jest świetną sugestią, ponieważ pokrywa się z przestrzeganiem zasad. Jeśli trzymam się moich zasad, prawdopodobieństwo zawarcia transakcji będzie większe niż samo wejście do transakcji, ponieważ świeca przeskakuje o 10 pipsów w ciągu kilku sekund. Kierunek, w którym patrzyłem z moim celem, polegał na umieszczeniu mojego handlu, trafieniu w cel i zatrzymaniu handlu do następnej okazji. Tutaj jest wiele mojego problemu, niezdolność odejścia od wykresu po zdobyciu lub przegranej w handlu. Zawsze natychmiast wchodziłam w kolejną transakcję, chcąc odzyskać y. Tak więc cel w postaci pipsa daje mi pewność, że mogę odejść, wiedząc, że dokonałem dobrego handlu, zamknąłem się zyskiem i nie straciłem, próbując zyskać więcej.

Yusier17
05-26-2021 11:37, 11:37
Naprawdę doceniam dojrzałość na tym forum, ludzie pomagają ludziom. Howtotrade ... naprawdę podziwiam twoją odwagę kontynuowania tego czasopisma. Ja też teraz znowu ”żyję” (stary handlowiec przyszłości). Zawsze miałem tylko ogólny plan handlu. To było tak ogólne, zawsze miałem wymówki, aby zrobić coś innego i zapomnieć o zasadach. Właśnie kończę mój plan. Staram się naprawdę być bezlitosny wobec siebie, aby uczynić plan całkowicie obiektywnym i nie dać mi własnej okazji do zmiany zasad w samym środku handlu. Komentarze FIREHORSE są tak ważne. Po pierwsze, jak definiujesz trend. Kiedy mówisz o wyższych wartościach High i low, to jest to początek (przynajmniej dla mnie), ale zawsze walczyłem, gdy znajduję się w zasięgu handlu, a to wszystko wygrywa. W związku z tym muszę zdefiniować coś, co mówi mi nie tylko o tym, czym jest ten trend, ale także o tym, że nie ma go w moim harmonogramie handlu! W ten sposób musi zostać określona obiektywna definicja. Inne rzeczy, które próbuję wykonać: 1. Utrzymuj plan bardzo prosty i jasny. Nawet wtedy, gdy nie mogę użyć dyskrecji! Chcę móc beznamiętnie go przetestować. 2. Wyczyść przystanki wejściowe, początkowe i końcowe i kryteria wyjścia. 3. Utrzymuj przejrzystą historię handlu. Nie oszukuj w trybie demo. 4. Wyczyść% kapitału, który zaryzykuję. Za dużo i denerwuję się! Powodzenia w tym roku dla ciebie, gdy będziesz kontynuował. Czekamy na wspaniałe rezultaty dla Ciebie, Jim

simrod3k3
05-26-2021 12:57, 12:57
Tak, rozumiem, jak to działa. Dzięki.

loreszoi
05-26-2021 14:18, 14:18
Witaj, Czy rozumiem, że masz tylko konto o wartości 400,00 USD? Dzięki

simrod3k3
05-26-2021 15:39, 15:39
Witaj, Czy rozumiem, że masz tylko konto o wartości 400,00 USD? Dzięki
Tak, rozumiem, że nie wystarczy być w stanie postawić 40 - 50 pipsów, ale to, co robiłem, to ustawienie 15 - 20 pipsów i obserwowanie ruchu cenowego. Jak tylko handel zmienia się w zysk na 10-15 pipsów, ruszam stopem, żeby się wyrównać. Następnie kontynuuj przesuwanie stopu, aby śledzić zysk. Jedną rzeczą, której nauczyłem się nie robić, jest ucieczka od handlu, kiedy idzie przeciwko mnie, pozostawiając zatrzymanie w miejscu, zamiast go podnosićpodnosić, aby uniknąć zatrzymania.

SatalayXelix
05-26-2021 17:00, 17:00
Tak, rozumiem, że nie wystarczy być w stanie postawić 40 - 50 pipsów, ale to, co robiłem, to ustawienie 15 - 20 pipsów i obserwowanie ruchu cenowego. Jak tylko handel zmienia się w zysk na 10-15 pipsów, ruszam stopem, żeby się wyrównać. Następnie kontynuuj przesuwanie stopu, aby śledzić zysk. Jedną rzeczą, której nauczyłem się nie robić, jest ucieczka od handlu, kiedy idzie przeciwko mnie, pozostawiając zatrzymanie w miejscu, zamiast go podnosićpodnosić, aby uniknąć zatrzymania.
Twoja początkowa przerwa definiuje twoje ryzyko dla handlu. Czas i miejsce przeniesienia po wprowadzeniu transakcji nie jest czynnikiem w obliczaniu ryzyka.

aygorx7
05-26-2021 18:20, 18:20
Whew, Nader! Będę musiał się z tobą skontaktować w tej sprawie. Czy rozważałeś założenie firmy konsultingowej z planem biznesowym? Wierzę, że odniesiesz duży sukces!
Cóż, nie jestem pewien, czy to byłby dobry pomysł, czy nie. Ale kto wie, może zacznę jeden w przyszłości
https://www.forex-instant.com/attachments/1525172793.pngDzięki, Nader

aygorx7
05-26-2021 19:41, 19:41
ODPOWIEDŹ: Moim pierwszym celem było uzyskanie wystarczającego zysku, aby spłacić samochód mojej żony, ku jej zaskoczeniu. Ale teraz moim celem zarobkowym jest uzyskanie 20 pipsów na handel, cokolwiek innego jest bonusem.
Ile transakcji średnio (średnio) tygodniowo lub miesięcznie? Jeśli Twoim celem jest zdobycie 20 pipsów na handel, musisz mieć pewną wiedzę na temat częstotliwości pojawiania się transakcji ... Będzie to bezwartościowe, jeśli zdobędziesz 1 transakcję miesięcznie, biorąc 20 pipsów z tego, jeśli to się stanie zwycięzcą ...

ODPOWIEDŹ: Będę dalej przeglądać ten dziennik i upewniać się, że nie idę z tropu.
Musisz mieć inną kopię tego czasopisma w innym miejscu niż na forum. Co się stanie, jeśli zarząd nie będzie pracował przez dzień lub dwa? Co jeśli Merlin postanowił zamknąć tablicę na zawsze (BÓG zabrania) ...

ODPOWIEDŹ: USD w stosunku do EUR, JPY, CAD, GBP i trochę straciłem oglądanie AUD.
Moim zdaniem ta ilość par jest zbyt duża, aby ją obejrzeć ... Czy wszystkie są zgodne z twoim modelem ryzyka i egii? Który z nich daje najlepsze wyniki?

ODPOWIEDŹ: Lubię oglądać przerwy na wsparcieopór i linię trendu.
Przepraszam, ale to nie jest dobra definicja dla egii wejścia ... 2 różnych handlowców zainteresowanych oglądaniem linii wsparciaoporu, jednak jeden z nich kupi wsparcie przewidując, że wsparcie to zostanie utrzymane, a cena odbije, podczas gdy druga będzie skracać wsparcie mając nadzieję, że nie będzie się utrzymywał i zostanie zerwane ... Dobra definicja dla wpisu jest podobna (jest to tylko przykład): Konfiguracja: Warunek 1: Cena dzienna powoduje nowy 10-dniowy okres ( Lub niska) i pozostań powyżej (poniżej) przez co najmniej 1 godzinę (Jest to codzienny warunek wykresu połączony z warunkiem wykresu na 1 godzinę) Przykład: Zakres 10 dni (od USD do USD) to 1.1800 - 1.2000 Ceny dzielą się 1,2000, tworzy nowy 10-dniowy maksimum 1,2030 i pozostaje powyżej 1,2000 przez 1 całą godzinę, warunek jest spełniony. Warunek 2: Po spełnieniu warunku 1 cena jest podana na kolejną 1 godzinę, w której MUSI nie wrócić do oryginalne 10-dniowe maksimum (lub niskie) mierzymy od, w tym samym czasie, w ciągu 1 godziny, cena musi przebić nowo ustanowiony wysoki Przykład: EURUSD powyżej, pozostaje powyżej poziomu 1,2000 przez kolejną 1 godzinę, a podczas tej godziny osiąga wysokość 1.2030. Wpis: Po spełnieniu warunku 1 i 2, generowany jest sygnał wejściowy do wejścia na rynek i wchodzimy na rynek. W naszym przykładzie powinniśmy wprowadzić długi kurs EURUSD w dowolnym momencie w ciągu drugiej godziny, po przekroczeniu poziomu 1,2030. To właśnie rozumiem przez Twoja egia wejścia lub technika ... To jest tylko po to, aby powiedzieć, w jaki sposób wchodzisz na rynek i na jakich warunkach, nie wspominając już o tym, że zarządzanie handlem po tym, zatrzymaj punkt y, rozmiar pozycji są różne obszary i powinny uzyskać wielką opiekę .. .

ODPOWIEDŹ: Zwykle egie trendów, chociaż nie mam jasności, co stanowi konkretną egię.
Powinieneś być wystarczająco jasny, przynajmniej ze sobą na temat swojej egii handlowej ... Czy wolisz handlować trendami, obstawiać transakcje lub wahać transakcje .. ?? Jest to bardzo ważne, abyś mógł zarządzać wszystkim innym ... Na przykład egie trendów mają właściwości, mają wysokie wskaźniki nagrodyryzyka, mają niski procent wygranych, mają wiele fałszywych sygnałów i mogą generować duże wypłaty ... Czy jesteś gotowy na takie cechy? Jeśli jesteś gotowy na to, nie ma problemu, aby być traderem trendów ...

ODPOWIEDŹ: Cóż, początkowo starałem się być krótkoterminowym handlowcem, ale teraz wierzę, że średnio i długoterminowo lepiej mi się ułoży.
Ramy czasowe są częścią egii handlowej, więc to, o czym wspomniałem wcześniej, również obowiązuje tutaj ... Ramy czasowe również mają różne właściwości, więc potrzebujesz jednego, aby dopasować swoje warunki ... A kiedy załączysz ramy czasowe z metodologia handlowania lub egia, masz prawdziwą egię handlową ... Na przykład, możesz być traderem handlującym na wykresie 10 minut, to jest zupełnie inne od handlu trendami na dziennym wykresie ... Jest to ta sama metoda handlu trendami, ale obydwa różnią się znacznie ... Podziel resztę pytań według kategorii i dalej odpowiadaj im człowieku, właśnie ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1525172793.pngDzięki, Nader

simrod3k3
05-26-2021 21:02, 21:02
Nader, Dzięki za wszystkie twoje komentarze i zainteresowania. Nie pisałem ani nie handlowałem w ciągu kilku dni, moja praca sprawiała, że ​​byłem dość zmęczony. Więc właśnie czytałem. Podskoczę za kilka dni. znak

adri1993
05-26-2021 22:23, 22:23
Cześć Nader, świetne posty
https://www.forex-instant.com/attachments/1525172793.pngPozdrawiam Alana

aygorx7
05-26-2021 23:44, 23:44
Nader, Dzięki za wszystkie twoje komentarze i zainteresowania. Nie pisałem ani nie handlowałem w ciągu kilku dni, moja praca sprawiała, że ​​byłem dość zmęczony. Więc właśnie czytałem. Podskoczę za kilka dni. znak
Powodzenia z tym, z czym utkniesz
https://www.forex-instant.com/attachments/1525172793.pngDzięki, Nader