PDA

Zobacz pełną wersję : Więcej nowości Trades



thedasy37
10-20-2005 13:39, 13:39
1 Załącznik (-i)

Originally Posted by eastmaels

To jest mój własny wątek, który chcę zacząć publikować wszystkie moje transakcje, śledzić je, analizować transakcje, które podejmuję i na przyszłość.


eastmaels,

Myślę, że to świetny pomysł, więc myślę, że zrobię to samo. Wydaje mi się, że umieszczanie moich transakcji z wyjaśnieniem, dlaczego je wprowadziłem, pomoże mi stać się bardziej zdyscyplinowanym, i dowiem się dużo o mojej handlowej postaci, a nie, że tak naprawdę ją opracowałem.

Kiedy transakcja nie idzie po mojej myśli, mogę opublikować powody, które moim zdaniem nie miały miejsca, i staram się nie popełnić tego samego błędu w przyszłości.

Okay, oto mój pierwszy zawód. Niedawno zakończyliśmy AUDUSD na .7516. Rozumowanie: patrząc na cenę za 4 godziny cena dwukrotnie przekroczyła cenę R1, ale nie mogła się zamknąć powyżej. Te dwa paski utworzyły wersję DBHLC (tylko 2 pipsy na moim oprogramowaniu). Również pierwszy pasek zamknięty powyżej górnej części BB i drugi pasek zamknięty poniżej, czy byłby to prawidłowy pasek świadczenia? Również drugi pasek dotknął 89 ema. Dla mnie to 3 rzeczy, które nazwałbym konfluencją. Patrzyłem na wykres tygodniowy, a para była w trend zniżkowy przez około 6 tygodni. Ustaw stop tuż nad poprzednim paskiem.

Wszelkie opinie są zawsze mile widziane.

Jimmy

https://www.forex-instant.com/attachments/1525173797.jpg

thedasy37
12-07-2021 16:29, 16:29
Zatrzymany na następnym pasku 4 godziny, poszedł do .7542. Mój przystanek został ustawiony na 0,7539 tylko trzy pipsy na niski. Cena obróciła się później i spadła, więc chociaż nie był to handel A, z luźniejszym postojem nadal bym w nim był. Chodzi o to, że podoba mi się pomysł ciasnych postojów i nie jestem pewien, czy w przyszłości je rozluźnię. Myślę, że jeśli tak się stanie, będę musiał spróbować. Zabawne, gdy automatyczny kalkulator strefy przestawnej (dzięki habeeb!) Resetowany do dzisiejszego R1 wynosi 0,7543, czyli tylko 1 pensa powyżej, gdzie cena poszła. Gdybym miał mój postój lub 1 pips powyżej, nie zatrzymałbym się. Jaki czas jest wspaniały?
https://www.forex-instant.com/attachments/1525173798.jpgNo cóż, wciąż próbuję. Pozdrawiam wszystkich. Jimmy

thedasy37
12-07-2021 17:50, 17:50
1 Załącznik (y) Krótki eurusd na 1,1975. Odtwarzanie 4-godzinnego paska pin, który dotknął 89 ema i 62 funtów. Mogło być bliżej linii trendu, ale wydaje się całkiem dobre. Zobacz, co się stanie Jimmy
https://www.forex-instant.com/attachments/1525173798.jpg

thedasy37
12-07-2021 19:11, 19:11
Przy 25 pipsach zamknąłem połowę mojej pozycji i przyniosłem stop, żeby się wyrównać. Jimmy

thedasy37
12-07-2021 20:32, 20:32
1 Załącznik (-i) Iso, dzięki. Przyznaję, że to nie był najlepszy pinezka, oczy były na pewno trochę daleko od siebie i było w środku linii trendu, ale fakt, że dotknął ema i fib, a jeśli miałem rację, cena przesunąć się w dół w kierunku obecnego trendu i sprawiło, że wydawało się, że jest to dobry handel. Właściwie brakowało mi dwóch lepszych, poprzednich prętów, które są widoczne na tym samym wykresie. Zaznacziłem je i dodałem kolejną linię wzdłuż wierzchołków prętów prowadzących do górnej krawędzi pierwszego. Zobacz, jak cena przekroczyła linię do linii trendu, a następnie z powrotem; oczy tej szpilki są na tej linii i są ładne i blisko siebie. Cena została następnie zalana. Cieszę się, że dodałeś swoje linie do wykresu, ponieważ linia, którą dodałem, wpadła mi w oko podczas nauki twojego. Podoba mi się sposób, w jaki można spojrzeć na wykres i sprawić, by był tak prosty lub tak skomplikowany, jak chcesz; dostrzegając rosnące, znikające trójkąty itd. Ogólnie jestem zadowolony z handlu. Widziałem okazję, wszedł do handlu, a cena zareagowała tak jak ja (przewidywano: mieć nadzieję?). Wiedziałem, że to nie był handel A, ale myślałem, że ryzykonagrodę było. Wymieniłem jednego minilota na mojej demonstracji, zamknięta połowa pozycji z zyskiem 25 pipsów sprawiła, że ​​mój postój przestał działać (z dziesięciopunktowym zatrzymaniem). Oczywiście, patrząc na dzisiejsze wykresy, druga połowa pozycji została zatrzymana, ale jestem z tym fajna. Jimmy
https://www.forex-instant.com/attachments/1525173799.jpg