PDA

Zobacz pełną wersję : Moja egia zostania inwestorem na rynku Forex



ACM
12-30-2012 22:00, 22:00
Witam ponownie wszystkich. Komentowałem tylko tu i tam w głównych wątkach walutowych, ale postanowiłem stać się bardziej otwartym i znanym na tym forum. Niewątpliwie większość ludzi to po prostu nowicjusze, którzy próbują wyciągnąć wszelkie informacje, które mogą uzyskać od zawodowców, i kłamałbym, gdybym powiedział, że nie jestem tu także dla własnego zysku. Postanowiłem więc opublikować moją własną osobistą egyę, aby przejść na pełny etat z dwiema nadziejami; 1) Że doświadczeni handlowcy będą krytykować moją egy i uczynić mnie lepszym handlowcem i 2) Handlarze Rookie mogą nauczyć się czegoś, a może nawet zrobić to z pomocą mojego doświadczenia.

Zacząłem na rynkach walutowych około rok temu. Na szczęście zacząłem od niewielkich pieniędzy, ponieważ szybko traciłem duży procent mojego małego konta. Od miesięcy odmawiałem stosowania matematycznego wzoru na sukces. Odmówił tworzenia reguł dla siebie. Kiedy zobaczyłem okazję (która jako naiwny przedsiębiorca rekrutujący, wszystko, co widziałem było okazją), spróbowałbym wziąć to wszystko za wszystko, co było warte. Były to transakcje typu ”slam dunk” lub duże y. Wyrosłem z tego i od tamtej pory eksperymentowałem z zdyscyplinowanymi planami handlowymi.

Nie sądzę, że byłoby zbyt pożyteczne rozwodzenie się z moimi błędami z przeszłości, ale raczej skupienie się na tym, co działa. Niedawno zacząłem przechowywać szczegółowe informacje o moich transakcjach.

Załącznik 1107645

To egy jest proste. Koncentruje się na utrzymaniu wyższego zysku na wygraną niż a za nieudany handel, przy utrzymaniu powyżej 50% współczynnika wygranej. Rozważam handel mniej, aby poprawić mój procent wygranych, jednak z powodu moich ciasnych postojów wydaje się, że wyższa częstotliwość może oznaczać więcej zysków.

Absolutnie czekamy na opinie. Jak będę miał czas, będę bardziej szczegółowe o tym, jak handluję. Mój następny post będzie dotyczył tego, jak planuję wziąć to w pełnym wymiarze czasu.

Szczęśliwy pippin ”

ACM
10-03-2021 19:12, 19:12
Jak widzisz w moim ostatnim arkuszu kalkulacyjnym, uśredniam prawie 5 pipsów dziennie. Obecnie pracuję w pełnym wymiarze godzin, więc jestem podekscytowany tym, że względnie stały wzrost obrotów następuje między 2-4 godzinami na dobę. Wiem, że niewiele ponad miesiąc rekordu to za mało, żeby wiedzieć, że to zrobię, ale mam 1 rok w wojsku, zanim planuję iść na pełny etat. Szczerze wierzę, że będę miał umiejętności wymagane do tego czasu. Mój cel na uruchomienie kapitału wynosi około 20 000 USD. Oto, jak doszedłem do tej liczby: wierzę, że realistycznie jest zakładać, że w pełnym wymiarze godzin mogę zarobić średnio 10 pipsów dziennie. Mam początkowy cel, aby zarobić 400 USD dziennie, co oznacza, że ​​muszę zarabiać 40 USD za pips. Kosztuje mnie to około 13 000 USD, aby osiągnąć ten rodzaj zysku na pips w EURUSD. Więc będę miał 7,000 $ float, co równa się możliwemu drawowi 175 pipsów. Z moim egy- lem równałoby się to prawie 27 kolejnym nieudanym transakcjom. Obecnie czuję się komfortowo, handlując 15 USD za pip. Będę powoli zwiększał swój udział w ciągu najbliższych 10 miesięcy, aby uzyskać ten poziom komfortu na poziomie 40 USD za pips, zanim opieram się na nim dla dochodu. Jak zawsze, mile widziane są opinie i krytyka.

Birutag
10-03-2021 20:33, 20:33
Prawdopodobnie zabrzmię jak kij w błocie, ale myślę, że twoje cele są bardzo odważne. Po pierwsze, osiągnięcie celu wynoszącego 400 USD dziennie = 2 000 USD tygodniowo oznacza 10% zwrotu na tydzień na koncie. Po drugie, twoja dźwignia handlowa (tj. Rozmiar pozycji za $ 40 za pips) będzie wynosić 20: 1. Będziesz musiał być bardzo zdyscyplinowany, aby szybko obniżyć y. A rynek może czasami robić dziwne rzeczy. Musi tylko czknąć lub bekać, a twój postój (jeśli masz go na miejscu) może spaść o 30 pipsów (jak na przykład). Nie daj się złapać, prowadząc handel przez weekend, na wypadek, gdyby rynek się zepsuł.

Hegpk
10-03-2021 21:54, 21:54
Cześć, Nie myśl zbyt wiele o bieganiu, zanim będziesz mógł chodzić. Powoli i spokojnie i sprawdź, czy Twoje oczekiwania są realistyczne za 10 miesięcy. Zdajesz sobie sprawę, że jeden miesiąc zyskownego handlu nie wystarczy, aby być zbyt pewnym siebie. Widzę to dość często, gdy ludzie mówią, że wymagałoby to x kwoty kolejnych , aby wykorzystać marżę. Nie jest to prawdą, jeśli handlując z R: R 1: 1, wymagałoby to o x więcej przegranych niż zwycięzców. Używasz liczby 27, więc na 1000 transakcji traci 514 przegranych i 486 zwycięzców. Nie musiałbyś tracić zbyt dużej przewagi handlowej, aby ta możliwość stała się rzeczywistością. Oczywiście byłoby inaczej z R: R lepszym niż 1: 1 Chcesz zarabiać 400 $ dziennie z konta 20 000 $. To 10% na tydzień. Jeśli jesteś w stanie zarabiać 10%, co tydzień, uwierz mi, byłbyś tam wśród najlepszych handlarzy na świecie. Zapomnij o 100 000 $ rocznie, prawdopodobnie możesz wymienić swoje zarobki i oferty bonusowe w milionach rocznie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Szczęśliwego Nowego Roku
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198781.png

ACM
10-03-2021 23:14, 23:14
Witaj, chcesz zarabiać 400 USD dziennie z konta o wartości 20 000 USD. To 10% na tydzień. Jeśli jesteś w stanie zarabiać 10%, co tydzień, uwierz mi, byłbyś tam wśród najlepszych handlarzy na świecie. Zapomnij o 100 000 $ rocznie, prawdopodobnie możesz wymienić swoje zarobki i oferty bonusowe w milionach rocznie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Szczęśliwego Nowego Roku
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198782.pngDoceń opinię Gumrai. Punkt wzięty na maksymalny ciąg, dzięki. Cieszę się, że wychowałeś 10% tygodniowo, ponieważ mam na to pytanie. Czy nie jest prawdą, że większość dużych handlarzy nie robi nic podobnego do tego stylu handlu? Chodzi mi o to, że ryzykują znacznie mniejszy procent swojego portfela za znacznie większy ruch walutowy. Po prostu wyciągam losowe liczby z mojej osiołki haha, przyznaję, ale jeśli zarządzasz powiedzą 25 milionów. Inwestujesz 5 milionów za ruch o wartości 75 pipsów. Zrobiłem około 50 000 $, ale jest to jedynie zysk w wysokości 2,2%. Znowu te liczby są tworzone, ale czy nie byłoby to podobne do tego, co wielcy przedsiębiorcy będą robić w odniesieniu do procentów na dzieńmiesiącrok? Mógłbym to również powiązać z małymi traderami, którzy ryzykują mniejszym kapitałem na większe ruchy. Uważam, że jest to bardziej skalpujące egy, gdzie znacznie wyższy procent portfela jest tradycyjnie zagrożony, z wyższym procentowym zyskiem. Wynika to oczywiście z większej liczby spreadówprowizjiczasu emisji, a także podatności na hałas rynkowy, a nie ruchy.

ACM
10-04-2021 00:35, 00:35
Prawdopodobnie zabrzmię jak kij w błocie, ale myślę, że twoje cele są bardzo odważne. Po pierwsze, osiągnięcie celu wynoszącego 400 USD dziennie = 2 000 USD tygodniowo oznacza 10% zwrotu na tydzień na koncie. Po drugie, twoja dźwignia handlowa (tj. Rozmiar pozycji za $ 40 za pips) będzie wynosić 20: 1. Będziesz musiał być bardzo zdyscyplinowany, aby szybko obniżyć y. A rynek może czasami robić dziwne rzeczy. Musi tylko czknąć lub bekać, a twój postój (jeśli masz go na miejscu) może spaść o 30 pipsów (jak na przykład). Nie daj się złapać ...
Tak, przy każdym wprowadzonym przeze mnie handlu automatycznie włącza się stop loss (i zaraz po tym osiągam zysk). Jeśli prześlizgnę się o 30 pipsów, myślę, że będę musiał rzucić trochę żelaza przez kilka godzin, a potem wrócić z nowym haha. Trudno to zaplanować. Zawsze wychodzę, zanim rynek zamknie się na weekend, i nigdy nie będę płacił za swapy walutowe. Dzięki za wkład.

ACM
10-04-2021 01:56, 01:56
Szczęśliwe forum nowego roku! Wrócę do handlu w dniu siódmym i mam nadzieję, że podzielę się z tobą moimi transakcjami.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198782.png

Birutag
10-04-2021 03:17, 03:17
Tak, przy każdym wprowadzonym przeze mnie handlu automatycznie włącza się stop loss (i zaraz po tym osiągam zysk). Jeśli prześlizgnę się o 30 pipsów, myślę, że będę musiał rzucić trochę żelaza przez kilka godzin, a potem wrócić z nowym haha. Trudno to zaplanować. Zawsze wychodzę, zanim rynek zamknie się na weekend, i nigdy nie będę płacił za swapy walutowe. Dzięki za wkład.
Niezłe. Przy takiej dźwigni uważam, że jest to tylko rozważne. Myślałem, że tak jak ty jesteś w wojsku, dyscyplina nie powinna z tobą być problemem. Nic z tego, po prostu przesunę mój przystanek trochę itd. Itd. Masz też trochę czasu, by udoskonalić swoją egy, zanim rynek stanie się twoim pracodawcą. Wszystkiego najlepszego. Szczęśliwego Nowego Roku
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198782.png

ACM
10-04-2021 04:37, 04:37
1 Załącznik (-i) Pierwsza niedziela handlu. USDJPY; krótki od 88,34 TP: 88,21 (po prostu brakowało 10 minut temu, wciąż trzyma) SL: 88,385
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/99-highest-lowest-bar-ea.html

ACM
10-04-2021 05:58, 05:58
Zamknięte wcześniej za 9,27 pipsa. Nie podobało mi się wsparcie, które wydaje się formować. Przechodząc do następnego....

ACM
10-04-2021 07:19, 07:19
1 Załącznik (-i) AUDUSD wygląda na to, że chce spróbować ponownie za 1.0510. Nieco bardziej luźny niż zwykle, ale może to być warte 15 pipsów. Długi AUDUSD: 1.04945 SL: 1.04885
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/4-riskyfx-m30-system.html

ACM
10-04-2021 08:40, 08:40
Zysk osiągnął 7.6 pipsów. Powrót do gotówki czeka na kolejną ...

ACM
10-04-2021 10:00, 10:00
1 Załącznik (y) Mężczyzna Widzę wiele okazji w tej sesji. Krótki EURUSD na poziomie 1.30755 SL: 1.3080
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/65-quotghostquot-orders-displayed-backtesting.html

ACM
10-04-2021 11:21, 11:21
Out, 7,67 pipsów. Wielka sesja do tej pory. 24,47 pipsa za godzinę i 15 minut. Zrobię sobie przerwę, więc pieniądze i udane transakcje nie idą mi do głowy (hej, wciąż jestem nowicjuszem, ale przynajmniej jestem tego świadomy). To z pewnością zmieni się w hazard, jeśli się nie zresetuję. Cya w trochę.

carlowg33
10-04-2021 12:42, 12:42
Nie sądzę, że byłoby zbyt pożyteczne rozwodzenie się z moimi błędami z przeszłości, ale raczej skupienie się na tym, co działa. Niedawno zacząłem przechowywać szczegółowe informacje o moich transakcjach.
Nie pobijaj się nad błędami, ale ucz się od nich. To ”nauka na rynku”, jeśli błąd cię kosztuje, ale głupie pieniądze tracą więcej na ten sam błąd. Ale tak, nie słyszę tego wystarczająco od nowych handlowców: skup się na tym, co działa. Brzmi prosto, ale ”powtórz to, co działa, wytnij to, co nie jest” jest bardzo skutecznym sposobem na ulepszenie siebie jako przedsiębiorcy (w rzeczywistości jest to skuteczne w każdej firmie, w tym w handlu). Powodzenia.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198784.png

ACM
10-04-2021 14:03, 14:03
1 Attachment (s) Jack, naprawdę doceniam twój wgląd. Dzięki. Bardzo podoba mi się AUDUSD, ponieważ wygląda na to, że przeprowadzam mini-backtest o wartości 1.0490, zanim się zepsuję. Bardzo ciasny postój, ponieważ będę wiedział, czy naprawdę szybko się mylę. Krótki AUDUSD: 1.0490 SL 1.0493
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/160-supply-demand-gold.html

ACM
10-04-2021 15:24, 15:24
Dobry plan, skorzystaj z profitów za 7,27 pipsa.

themem
10-04-2021 16:44, 16:44
Lubię twój egy. Wszystkiego najlepszego
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198785.png

ACM
10-04-2021 18:05, 18:05
1 Załącznik (-i) Dzięki, dobrze wiedzieć, ludzie cieszą się moją nić. Krótki EURUSD: 1,30595 SL: 1,3065
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/74-trade-detail-scripting.html

ACM
10-04-2021 19:26, 19:26
Krótki EURUSD: 1,30595 SL: 1,3065
SL przeniósł się do 1.3062

Hegpk
10-04-2021 20:47, 20:47
Tak trzymaj. Naprawdę zdumiewa mnie, jak radzisz sobie z tak ciasnymi postojami. Wspaniale, że tak dobrze ci działa
https://www.forex-instant.com/attachments/1531676838.png

ACM
10-04-2021 22:07, 22:07
Tak trzymaj. Naprawdę zdumiewa mnie, jak radzisz sobie z tak ciasnymi postojami. Wspaniale, że tak dobrze ci działa
https://www.forex-instant.com/attachments/1531676838.pngDzięki doceniam to. Nigdy nie miałem tak wielkiego sukcesu w obrocie w inny sposób. Naprawdę uważam, że znalazłem swoją niszę, mimo że wszyscy inni uważają mnie za wariata haha.

ACM
10-04-2021 23:28, 23:28
Zainteresowany USDJPY tutaj, że niższy szczyt został ustawiony na 91,13 z otwartym na 91,20. Myślę, że niedźwiedzie mają tu rozpęd w bardzo krótkim czasie i mogą zobaczyć ruch w dół. Krótkie USDJPY: 91,03 SL: 91,07
Chciałem poinformować wszystkich początkujących, którzy prawdopodobnie handlują ze mną, że zyskujesz więcej za swoje pieniądze z USDJPY. Ponieważ walutą rozliczeniową jest JPY, pozycja 200 000 USD nie równa się 20 USD, podobnie jak inne pary rozliczane w USD. Formuła do jej obliczenia wynosi 0,01 podzielona przez bieżącą stopę pomnożoną przez twoją pozycję. Na przykład: (.0191,02) x 185,000 = 20,32 USD za pips 200 K dla pozostałych moich par, 185K dla USDJPY

ACM
10-05-2021 00:49, 00:49
Krótkie USDJPY: 91,03 SL: 91,07
SL przeniósł się na równe punkty.

ACM
10-05-2021 02:10, 02:10
1 Załącznik (e) Dobrze wypadł z klina na dół, ale widzimy, jak dobrze się dzieje. Nie mam teraz nic do stracenia, więc mam nadzieję, że to tylko test zwrotny, zanim przejdziemy niżej.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/49-jpy-interest-rate-statement.html

moktgeyxras
10-05-2021 03:30, 03:30
Przepraszam. Pomyślałem, że nie korzystasz z platformy transakcyjnej MT4. Trzeba tego użyć, aby użyć wskaźnika zapotrzebowania na podaż. Przepraszam za to.

ACM
10-05-2021 04:51, 04:51
Przepraszam. Pomyślałem, że nie korzystasz z platformy transakcyjnej MT4. Trzeba tego użyć, aby użyć wskaźnika zapotrzebowania na podaż. Przepraszam za to.
Bez prob. Kurs EURUSD zdecydowanie zmalał z powodu tej presji zakupowej. Odwróciłem się tutaj, szukając dolnej granicy.

ACM
10-05-2021 06:12, 06:12
1 Attachment (s) Dostałam tę przerwę .. Trafienie stopem w tył. To wszystko zostawiło mnie przy 133,4 pipsów, 268 $ za noc. Cya jutro!
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/73-developer-help-great-stoch-indior-compensation.html

xgoakk
10-05-2021 07:33, 07:33
Używam podobnego do mojego codziennego handlu, ale używam podejścia odgórnego i najpierw patrzę na większy obraz, który zaczyna się od codziennego czasu do 5 minut. Moje cele są często średnioterminowe poziomy H1 SR z powrotem M5, które mogą lub nie mogą mnie wydostać przed trafieniem celu. Patrzę również na poziomy takie jak London Open i cotygodniowe wzlotyminima. Dzienny harmonogram daje mi pojęcie o tym, czego się spodziewać w ciągu dnia, ale 5 minut da mi potwierdzenie tego, czy nastawienie działa, czy nie i zapewnia mi eczność i płynność na rynku. Uważam, że naprężone przystanki są w porządku, o ile wiesz, dlaczego rynek powinien szybko wystartować w twoim kierunku, czy nie. Uważam, że działania cenowe są przydatne, ale uważam, że możesz mieć silniejszy przypadek dokładniejszego przyjrzenia się swoim poziomom i być może ustawienie kryteriów dla rodzaju poziomówustawień, które widzisz. Dokumentując to wszystko, dokonując transakcji, uzyskasz obszerny plik wszystkich transakcji, z których będziesz mógł dowiedzieć się, które transakcje odnoszą większy sukces i dlaczego. Tutaj wkracza Twoje dostrojenie i bije każdą edukacyjną edukację na planecie. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że dokumentujesz skrupulatnie, ponieważ jest to jedyny sposób, by zrobić z nim postęp.

verogayas
10-05-2021 08:54, 08:54
Cześć, jestem zaskoczony, jak udany jesteś w tym! Szkoda, że ​​nie mogę wymienić tej strefy czasowej, kiedy śpię, czy czekasz na jakąkolwiek reakcję na linii, czy po prostu wskakujesz? Steve.

ACM
10-05-2021 10:14, 10:14
Cześć, jestem zaskoczony, jak udany jesteś w tym! Szkoda, że ​​nie mogę wymienić tej strefy czasowej, kiedy śpię, czy czekasz na jakąkolwiek reakcję na linii, czy po prostu wskakujesz? Steve.
Dzięki, na pewno jeszcze się uczę, ale jestem w drodze. Zaczekaj na reakcję lub po prostu wskocz w prawo ... Cóż, powiedziałbym coś pomiędzy tymi dwoma. Jeśli spodziewam się, że ruch zostanie odwrócony po konkretnej cenie, poczekam, aby go zobaczyć przynajmniej przy tej cenie. Zauważalny spadek pędu to naprawdę wszystko, czego potrzebuję, aby ”wskoczyć”. Nie potrzebuję potwierdzenia przed wejściem. Ze względu na małe ruchy, które zwykle celuję, mam tendencję do działania i podejmowania handlu. Wiele z nich zostaje zatrzymanych, ale na naprawdę ciasnych postojach.

ACM
10-05-2021 11:35, 11:35
1 Załącznik (y) Dziś wieczorem łamałem zasady. Może dlatego, że staję się lepszym handlarzem i nie chciałem ograniczać się podczas wyjątkowej okazji, a może po prostu chciwość. Moja maksymalna a na tym handlu była tylko o 30% wyższa niż moja standardowa 1 a handlowa, więc nie było to zbyt szalone. Byłem bardzo pewny, że to się wywróci i tak się stało. Na szczęście ustawiłem sobie nowy dzień na poziomie 1 902 $.
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/73-developer-help-great-stoch-indior-compensation.html

ACM
10-05-2021 12:56, 12:56
1 Załącznik (y) 15 z 20 dni w książkach na miesiąc 2. W tym miesiącu utrzymywał się około 24% zysku. Ciągle jak idzie ...
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/197-ong-audusd-8816-a.html

cat
10-05-2021 14:17, 14:17
Sempre, spędzam dużo czasu próbując ustalić, które podejście najlepiej pasuje do mojego temperamentu; handel długoterminowy lub handel krótkoterminowy. Bez wątpienia handel krótkoterminowy jest dla mnie odpowiedzią. Powiedziałem, że wciąż czytam, że nie jest to droga naprzód i że powinniśmy trzymać się wyższych ram czasowych itp. Oznacza to, że gdy nie udało mi się osiągnąć najniższych ram czasowych, oddalam się od nich, nawet jeśli jest to miejsce Czuję się najbardziej komfortowo. Ale twoja nić odpowiedziała na to dręczące pytanie, a także wskazała obszar, w którym popełniłem duży błąd i nie jest to natychmiastowe ustawienie stop loss. Ręcznie wychodzę z transakcji i to doprowadziło do znacznych w odniesieniu do ryzykanagrody. Tak więc, dziękuję za rozpoczęcie wątku, dziękuję za bardzo ważny wskaźnik i życzę Wam wszystkiego najlepszego w dążeniu do przejścia na pełny etat. W międzyczasie prosimy o publikację, na pewno będę czytać i brać udział. Zawietrzny

ACM
10-05-2021 15:37, 15:37
Sempre, spędzam dużo czasu próbując ustalić, które podejście najlepiej pasuje do mojego temperamentu; handel długoterminowy lub handel krótkoterminowy. Bez wątpienia handel krótkoterminowy jest dla mnie odpowiedzią. Powiedziałem, że wciąż czytam, że to nie jest droga do przodu i że powinniśmy trzymać się wyższych ram czasowych, itd. Oznacza to, że kiedy mam # 8217; t udało się w niższych ramach czasowych, idę dalej od nawet wtedy, gdy czuję się najbardziej komfortowo. [color = black] [font = Verdana] Ale ...
Tak, człowieku, który to powiedziałeś, przestań tracić w 100% przypadków. Szczerze mówiąc, czuję się dobrze, gdy się czasem zatrzymuję, ponieważ JPY zbiera się natychmiast po 40 pipsów. Pracujemy zbyt ciężko, aby te pestki mogły je w ten sposób przywrócić! Jestem głęboko przekonany, że system kogoś innego nigdy nie zadziała dla ciebie. Każdy, kto mówi, że handluje 5M, 60M, Daily, Weekly, cokolwiek do cholery jest ”najlepsze”, nie ma sensu. Tak, może to być ”najlepsze”, tylko dla systemu, który dla nich działa. Cieszę się, że zainspirowałem cię do tego, z czym czujesz się swobodnie i handluj krótszym terminem. Pamiętaj jednak, że znalezienie własnej niszowej konfiguracji, zysków i przestojów zajmie dużo czasu. Wciąż nie sfinalizowałem mojej osobistej egy, może zawsze będzie dynamiczna. Powodzenia.

ilovecubtt
10-05-2021 16:58, 16:58
Tak, człowieku, który to powiedziałeś, przestań tracić w 100% przypadków. Szczerze mówiąc, czuję się dobrze, gdy się czasem zatrzymuję, ponieważ JPY zbiera się natychmiast po 40 pipsów. Pracujemy zbyt ciężko, aby te pestki mogły je w ten sposób przywrócić! Jestem głęboko przekonany, że system kogoś innego nigdy nie zadziała dla ciebie. Każdy, kto mówi, że handluje 5M, 60M, Daily, Weekly, cokolwiek do cholery jest ”najlepsze”, nie ma sensu. Tak, może to być ”najlepsze”, tylko dla systemu, który dla nich działa. Cieszę się, że zainspirowałem Cię do tego, z czym czujesz się dobrze i handluj krótszym terminem.
Niestety, rynki są dynamiczne, więc zawsze będziesz musiał być dynamiczny, większość ludzi znajdzie coś, co działa przez jakiś czas, a potem przestanie działać i wytrzeźwieje, a oni będą go używać na zawsze i będzie je niszczył. Krótko mówiąc, przynajmniej dowiesz się, czy Twoje prawo lub zło bardzo szybko, możesz je dostosować i naprawić, jeśli źle, D1 może trwać miesiące, a nawet lata, zanim zobaczysz przyczynę twoich , czas jest jedyną rzeczą, na którą nie możemy sobie pozwolić tracić.

ACM
10-05-2021 18:19, 18:19
1 Attachment (s) Solidna noc dzisiejszej bankowości 18 pipsów za 360 $ za kilka godzin. Zrobiłem w sumie 3 transakcje, z których 2 zakończyło się sukcesem.
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/128-coder-code-teach.html

ACM
10-05-2021 19:40, 19:40
Wstawiono wideo
https://www.youtube.com/embed/tCcxr-fyF4Q?origin=https://www.forum.comnullFajny dokument, jeśli nigdy go nie widziałeś. Zasadniczo o tym, jak zgorzkniali sprzedawcy podłóg, że handel był całkowicie elektroniczny. Jedną z części, która mnie motywowała, było to, że jeden z informatyków wspomniał, że ostatnio miał swój pierwszy 5-cyfrowy dzień. Z pewnością jeden z tych długoterminowych celów, do których wszyscy możemy dążyć.

ACM
10-05-2021 21:01, 21:01
1 Załącznik (y) Miesiąc numer 3 jest z pewnością świetnym początkiem. Byłem bardziej selektywny w moich transakcjach i pozwalałem im biegać dalej, zanim osiągnę zysk. To również pobudziło myśl, że trzymanie się 200-krotnych pozycji przez długi czas, być może nawet kiedy jestem na pełnym etacie, jest dobrym pomysłem. Wierzę, że mogę osiągnąć więcej niż 10 pipsów dziennie, a mniejszy rozmiar dałby mi więcej miejsca na przerażające spadki.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/163-position-sizing-pyramiding-egies-decrease-risk.htmlZostało 8 miesięcy praktyki, zanim przejdę na pełny etat.

alicaypales
10-05-2021 22:21, 22:21
Cześć Sempre. Śledziłem twoją nić w zasadzie od kiedy zacząłeś. Ja również chciałbym pracować na pełny etat, próbując tylko stworzyć system, który będzie dla mnie działał. Demonstruowałem wam podobny system, ale używali go na opcjach binarnych. W każdym razie dobrze jest widzieć, że odniosłeś sukces w trzecim miesiącu. Jeśli masz szansę i nie masz nic przeciwko, możesz opublikować część swoich transakcji i opis swojego sposobu myślenia. Wielkie dzięki. Pips do nas wszystkich.

Lucagpokg1
10-05-2021 23:42, 23:42
dobry kolega z pracy .....
https://www.forex-instant.com/attachments/1531676839.png