PDA

Zobacz pełną wersję : Skalowanie trendów



aarokxgl
12-06-2013 00:03, 00:03
cześć wszystkim

Chciałbym rozpocząć dziennik na temat moich ćwiczeń w zakresie skalpowania. W tej chwili używam konta demo, ale zakładam, że mam 25 $ na trening. To jest moje aktualne saldo na koncie. Będę używał działań czysto cenowych na krytycznych poziomach.

Reguła:
1. Tylko pary handlowe z spreadem lt; 3 pip.
2. Nigdy nie zamieniaj się na poziomy.
3. Zidentyfikuj ustalone kanały trendów na wykresie 4 godzinnym1-dniowym.
4. Poczekaj, aż cena zbliży się do granic kanału trendów.

Wejście
5. Jeżeli trend jest stromy, tylko zgodnie z tendencją tendencyjną. Jeśli trend jest niewielki, obie wskazówki będą w porządku.
6. Kiedy widzę reakcję cenową w pobliżu przełącznika granicznego do wykresów 5 min, 15 min.
7. Kiedy zobaczę odbicie, wprowadź. SL umieścił 2 pipsy powyżej ekstremum odbicia.
8. Jeśli nie ma zbyt blisko podporyoporu, wykonując stosunek rr w pobliżu 1: 1, nie wchodź.

Wyjście
9. Wprowadź 0,02 partii i opuść 0,01 części w punkcie 1: 1 RR. Zapewnia to be przy stop loss.
10. Pozostałe 0,01 lota podąża za ceną, dopóki znak zwijania nie pojawi się na następnym poziomie wsparciaoporu.

aarokxgl
11-27-2021 03:37, 03:37
Monitorowanie USDCAD: Pełzanie do trendu H4, tendencja zniżkowa na rynku, akcja cenowa ETA 3 godz. USDJPY: Przełom w górę z kanału trendu spadkowego, ale nie sądzę, żeby to wybuchło, bo cena dwukrotnie testowała miesięczny opór i spadała. Wkrótce zaczekaj na spadek ceny. GBPUSD: W kanale zniżkowym, ale cena znajduje się na środku kanału. Musisz poczekać, aż osiągnie granice. Kanał jest stosunkowo stromy. ETA na dół 4 godziny. EURUSD: Retracing z gigantycznego wzrostu z wczoraj. Możliwe małe możliwości skalpowania. EURGBP: teraz zamieszanie na rynku. Dobre miejsce do stracenia pieniędzy. Trzymaj się, dopóki coś się nie wydarzy. AUDUSD: Wykres H4 pokazał zakres dla 3-4 oscylacji i z podziałem na inny płaski zakres poniżej ostatnio. Poczekaj na obniżenie wyniku. USDCHF: Dobry trend spadkowy tworzony na wykresie D1 ze względu na odbicie cen od górnej granicy kanału MN. Cena odbiła się od dołu kanału D1. Wpisy Krótki EURUSD za 3,9 pips. 0.02 lot. Długi USDCHF za 4,9 pipsa. 0.02 lot.

aarokxgl
11-27-2021 04:58, 04:58
Wyjście EURUSD: stał się zasięgiem dzięki płaskiemu dolnemu wsparciu. W tej chwili nie ma wystarczającej ilości danych, aby przerwać to wsparcie. Zaczekaj na Londyn. Zysk: 0,85 pipsa. Oczekiwanie na Breakout w dół. Główne wiadomości CHF nadchodzące w 25 minut. Trzeba szukać okazji do wyjścia z USDCHF. Monitorowanie EURGBP: próbowanie przebić się na sam dół. Obrót w Europie zaczyna się teraz
https://www.forex-instant.com/attachments/1529223458.png

aarokxgl
11-27-2021 06:19, 06:19
Wynik EURGBP: Wchodzi krótko i ma szczęście. Wyjdź w punkcie zwrotnym. wygrać 2,05 USD USDCHF: nie można znaleźć odpowiedniego punktu wyjścia. Trend odwrócony. a 5.6 pipsa LessonI wprowadził USDCHF mniej więcej zgodnie z regułą, ale wraz z kopnięciem w Londynie trend odwrócił się od tego, co ustalono podczas sesji w Tokio. Teraz USDCHF powraca do granicy kanału, aby ponownie przetestować poziom. Podczas tej londyńskiej godziny na rynku zmienność jest naprawdę świetna. Małe wahania powstające w sesji w Tokio mogą łatwo zostać odrzucone przez tę zmienność. Nie bierz pod uwagę małego wahania sesji w Tokio jako podstawy decyzji handlowej.

aarokxgl
11-27-2021 07:40, 07:40
1 Załącznik (i) Ciekawe trójkątne wyciśnięcie kanału zaznaczone w USDCHF @ 1 min. Wykres. Zastanawiam się, co się stanie, gdy ten kanał ucichnie do końca. Całkowite odchylenie jest skierowane w dół.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/223-robinho-system-power-1x8.html

aarokxgl
11-27-2021 09:00, 09:00
1 Attachment (y) Oczywiście po kontynuacji breakout-pullback-kontynuacja Ale cena spotka się z dużym wsparciem przed uwolnieniem.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/95-modified-center-gravity.html

aarokxgl
11-27-2021 10:21, 10:21
1 Załącznik (y) 95 minut agonii Na wykresie 1 min często pojawia się breakout. Widziałem przełom i podążałem za nim emocjonalnie. Opłaciło mi to 95 minut agonii. To był fałszywy przełom i musiałem spędzić 95 minut w agonii uwięzionej w poziomym zasięgu. Na koniec wygraj 0,2 pipsa. Miałem szczęście z tym też. Zaraz po akcji ratunkowej cena znów się podniosła! Bardzo niebezpieczne. Lekcja Nigdy nie zamieniaj pierwszego breaku. Poczekaj, aż otrzymasz potwierdzenie wycofania i kontynuacji. Nawet na wykresie 1-minutowym widzimy ceny respektujące wsparcie i opór. Niesamowity!
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/219-100-win-math-grid-ea.html

aarokxgl
11-27-2021 11:42, 11:42
Jeden dzień doświadczenia Cóż, to jest to na dziś. Począwszy od 25 USD, zysk na dziś wyniósł 0,49 USD (2%). 4 transakcje; 3 WYGRANA 1 STRATA EURUSD 0,85 pipsa WYGRANA USDCHF 5,6 pipsa PRZEGRANIE EURGBP 2,05 pipsa WIN EURGBP 0,2 pensa WIN Dobrze, że wykorzystałem mniejsze partie dla niepewnych wpisów. Następnym razem nie będę uprawiał moich wejść i wprowadzam tylko pewne. Hazard na rynku Forex to a mojego czasu i wysiłku. Lepiej mieć spokój ducha badając inne mapy i egiony. Trudno jest znaleźć dobry układ handlowy, niż się spodziewałem. Mam nadzieję, że zdobędę więcej pestek w przyszłym tygodniu!

aarokxgl
11-27-2021 13:03, 13:03
Myślę, że stosowanie akcji cenowej egy na wykresie 1 minuty nie jest tak opłacalne, ze względu na koszty spreadu. Aby zarobić 2 pipsy i zapłacić 2,4 pipsa jako prowizję, która jest trochę większa! Być może powinienem przejść do 15-minutowego wykresu, aby uzyskać przyzwoity stosunek zysku do spreadu. Nie może być w stanie strzelać do 5-10 pipsów na handel.

aarokxgl
11-27-2021 14:23, 14:23
Witajcie, broker, z którym jestem, to XM.com, mają one zmienny spread i typowy spread wynosi 1,9 dla EURUSD, a inne główne pary mieszczą się w przedziale od 2,2 do 2,8. Aby być skalperem, odczuwałem potrzebę lepszego rozprzestrzeniania się i badałem dalej. Właśnie się dowiedziałem, że istnieją dwa typy dealerów forex, market makerów i brokerów ECN, o których myślą healerzy. Moi nowicjucznicy! Naucz się o tym rozróżnieniu. Wielu animatorów rynku przeszkadza w twoich postępach, jeśli jesteś na dobrej drodze do robienia spójnych sum pieniędzy od skalpowania. Metatrader 4 i 5 zapewniają wtyczkę dla brokerów, aby w pełni kontrolować transakcje. Brokerzy mogą bawić się z poślizgiem dłuższym niż 5 sekund, odrzucaniem cen, ponownymi wycenami, sztucznym rozszerzaniem spreadów, tymczasowymi blokadami kont i celowymi rozłączeniami. Mają one kilka pestek, ale dla nas, skalpów, robią ogromne różnice. Ludzie często relacjonują tego typu działania pośrednikom z forum dyskusyjnego Broker. Idź tam, jeśli jesteś nowy i bądź świadomy tej sytuacji. Byłem bardzo zaskoczony, aby dowiedzieć się tego faktu. Obejrzyj poniższy klip z YouTube i zapoznaj się z tym problemem. Nie robią tego wszyscy Market Makers, ale musimy zachować ostrożność. Szczególnie uważaj na tych brokerów, którzy nie są regulowani przez rząd. Wysokie prawdopodobieństwo wykonania licytacji przeciwko klientowi. Większość standardowych kont należy do konta Market Maker, a bardzo niewielu to prawdziwi brokerzy ECN. Market Makers nie dają nam bezpośredniego dostępu do prawdziwego globalnego rynku. Brokerzy ECN robią i dają nam znacznie lepszy spread, ale z prowizją. Te prowizje są często tańsze niż zwykle spread brokerów. Typowa prowizja ECN to około 7-9 $lot w obie strony, co odpowiada prowizji w wysokości 0,7-1,5 pipsa. Typowy spread w ECN waha się w okolicach 0,0-0,8 pipsa dla EURUSD. Daje nam to 0,7 - 2,3 pip spreadu, który jest przyzwoity. W większości przypadków rozpowszechnianie ECN pozostaje bardzo niskie. Jedną z wad kont ECN jest to, że zazwyczaj mają one wyższe początkowe wymagania depozytowe, ponieważ handlowcy narażeni są na realne niebezpieczeństwo prawdziwego rynku. Nauka lekcji Jeśli poważnie myślisz o skalpowaniu, znajdź prawdziwego brokera ECN lub uczciwego regulowanego brokera detalicznego, który oferuje bardzo wąski spread. ECN przyjmują prowizje, ale dają nam prawdziwy bezpośredni dostęp do globalnego rynku forex. ECN mają zazwyczaj niższy spread nawet po uwzględnieniu prowizji. Możemy powiedzieć, że konta, które nie otrzymują prowizji, stawiają kupców w izolowanym środowisku, które można łatwo zmanipulować, jeśli chcą. Te izolowane otoczenie rynkowe nie lubi zysku z powodu konfliktu interesów. Stracą pieniądze, jeśli wygrasz, zyskają pieniądze, jeśli przegrasz. Niektórzy brokerzy detaliczni z tej przyczyny zakazują skalpów. Izolowane środowisko rynkowe nie pozwala na umieszczanie linii SL i TP w określonych zakresach, co grozi skalpowaniem cen rynkowych. To jest sposób, aby powstrzymać ich od systemu. Prawdziwi dostawcy ECN nie dbają o to, a Ty będziesz mógł umieścić SL i TP w dowolnym miejscu. Tą podrabianymi dostawcami ECN, którzy wciąż nakładają ograniczenia SLTP. Trzymaj się z dala od nich. Jeśli animatorzy rynku są uczciwi i szczerzy, będziesz z nimi w porządku. Przeczytaj recenzje kont innych niż ECN, zanim wskoczysz na żywo. Upewnij się, że nie handlują przeciwko tobie lub nie mają historii utrudniającej inwestorom czerpanie zysków. Brokerzy, których będę badał to: ECN: FX Open AU (nie odpowiednik NZ) ECN: IC Market Broker handlu detalicznego: Oanda Będę testować DEMO brokerów ECN od teraz i zobaczę, czy naprawdę zmniejszyłem ogólny spread. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu ~! Market Makers: nie twój przyjaciel Wstawiono wideo
https://www.youtube.com/embed/BIYk8v_l_VM?origin=https://www.forum.comnullECN: Twój prawdziwy dostęp do rynku międzybankowego z prowizją. Wstawiono wideo
https://www.youtube.com/embed/IV8hb2lfvUo?origin=https://www.forum.com

aarokxgl
11-27-2021 15:44, 15:44
Uważam, że techniki renko i range bar są atrakcyjne, ponieważ usuwają cały hałas z list przebojów. Dwie obiecujące zmiany trendów 1. Wątek o nazwie Simple High Probability Trading dał mi przydatną technikę z wykorzystaniem pasków zakresu. Krótko przetestowałem tę egy w parach popularnych (zrobiłem 8 testów) i dałem mi 75% współczynnika wygranej. Zdecydowanie warto eksperymentować z tym egy. 2. Bardzo prosty pasek renko pojawiający się na youtube. W poście nr 153 w powyższym wątku wprowadzono ten film i ponownie dołączam film tutaj, by szybko się z nim zapoznać. Wstawiono wideo
https://www.youtube.com/embed/3vRxZcAsZOs?origin=https://www.forum.com