PDA

Zobacz pełną wersję : Noobs w misji. Moja podróż do tysiąca.



aguaoxrisa97
12-11-2008 01:31, 01:31
Cóż, witam wszystkich i witam w boga, który wie, prawdopodobnie będzie interesującym dziennikiem. Po pierwsze chciałbym powiedzieć, jeśli szukasz porady, dzięki którym będziesz bogaty, prawdopodobnie patrzysz na niewłaściwą stronę Forex Town. Stworzyłem ten wątek, ponieważ sądzę, że może uda mi się spotkać tutaj interesujących ludzi, podzielić się pomysłami i mieć nadzieję, że się czegoś nauczę. Po drodze prawdopodobnie podzielę się z Wami moją podróżą, aby poinformować was o postępach. Poza tym mam nadzieję, że jeśli ktoś dowie się, jak on ... ten rynek walutowy działa, może będziesz na tyle miły, by podzielić się mną ze mną. Wiesz, zachowaj to w rodzinie. Tak czy inaczej, trochę o mnie ... i jak zaangażowałem się w świat Forex ...... Zaraz, kiedyś ... Próbowałem swoich sił w dzień handlu. LOL ..... tak ... przeczytaj kilka książek, które znasz. Pomyślałem ... jak trudne mogą być te rzeczy. Po prostu zrobię wszystko, co książka, a ja będę bogaty! Cóż, uhh ..... które nie działało zgodnie z planem, w przeciwnym razie prawdopodobnie nie nazwałbym wątku Noobs podczas misji. Krótko mówiąc spłonęłam około 15000 $ w ciągu 3 miesięcy. Przy okazji Powiedzcie tym cholernym marketerom (LEHM, GISCO, MORG, INCA), że będę szukał moich pieniędzy w liniach bezrobocia. W każdym razie, po moim pierwszym przejęciu z Equities, natknąłem się na forex, szukając platformy handlowej w Internecie, co byłoby moją drugą próbą handlu akcjami. Nie muszę dodawać, że spróbowałem i od tego czasu jestem uzależniony. Bardzo podobało mi się, że mogę handlować 24 godziny na dobę ... czy mogę? :Jeśli chodzi o postępy w rozwoju, to ...... hmmm ..... Do tej pory prawdopodobnie rozwaliłem kilka kont ... ROFL. Ale tak ... wciąż tu jestem. Podczas mojego pierwszego przejazdu dmuchnęłam około 1000 $. Ale wystarczyło mi bardzo ograniczonych dni, aby sprawić, że poczuję się dobrze i wróciłem, by znów zostać zmiecionym. Teraz drugi raz ... Był raczej ekscytujący przez dobre 3 miesiące ... Powiedzmy tylko ... Wziąłem 300 $ i zamieniłem go w 3000 $. Wszystko zaczęło się klikać. (Pozwól mi wystukać mój kołnierz) Regularnie inwestowałam w regularne i księgowe zyski. W moim umyśle myślałem ... człowieku ... Naprawdę to robię. Powiedziałbym sobie, że jeśli mogę przelać 300 $ do 3000 $, to będę w stanie zamienić 3 000 $ w 10 000 $, 100 000 $ i ... cóż, mój dryft. Wtedy stało się coś nie do pomyślenia. Mam dość wygodne umieszczanie moich transakcji, które znasz ... Miałem jakiś sukces, ale brak doświadczenia i dyscypliny przydały mi się najlepiej. Pewnego dnia ... kiedy na rynku amerykańskim pojawiły się całkiem pozytywne wieści, zdecydowałem, że EurUSD będzie się czołgał i myślałem ... cóż, jeśli te pary czołgów ... będą ciągnąć całą resztę z to ..... prawda ??? Poza tym byłam dość pewna siebie, więc zdecydowałam się podnieść stawkę i wyrzucić około 1,5 partii gotówki (no wiesz, korzystając z mojej dużej rezerwy gotówkowej 3 000 $) na różnych parach, które są krótko na EURO w każdym z nich. Tak ... cóż, powiedzmy ... Myliłem się. W ciągu 1 dnia ... Zniszczyłem 3 tys. Dolarów, które zajęły mi 3 miesiące. Co naprawdę nie było dużo czasu (cholernie dobrze), aleto były moje ciężko zarobione pieniądze. Go_ Dam_it. W każdym razie to było całkiem niezłe doświadczenie, szczerze. To będzie moja podróż z powrotem do tysiąca. Powiedziałbym milion, ale w tempie, do którego zmierzam, będę miał szczęście, że znowu uderzę tysiąc. W każdym razie .... heres krótkie podsumowanie mojego czasu z powrotem. Założyłem mikro konto (tym razem po raz pierwszy byłem na mini), więc będę zmuszony korzystać z zarządzania lepszymi pieniędzmi i nie będę musiał sam się zaopatrywać. Wrzuciłem w to minimalne pieniądze, A solidny 25 dolców.
https://www.forex-instant.com/attachments/1525175864.jpgDostałem się we właściwym czasie, ponieważ była promocja, która dała mi dodatkowe 25 $ jako promocję. Przeliczyłem te 50 $ do 180 $ w ciągu około 10 dni. Odkryłem forex-instant.com i wypróbowałem różne techniki, o których czytałem i których hardley opanował ... Udało mi się zdmuchnąć moje $ 180 do 7 $ za minis w 1 dzień
https://www.forex-instant.com/attachments/1525175864.jpg... znowu zaczynamy. Zeszłej nocy dostałem swój wspólny akt ... i doszłam do wniosku, że powrócę do podstaw ... i staram się zachować to tak proste i fundamentalne jak to tylko możliwe, używając dłuższych wykresów, zleceń, zatrzymań, kilku MA i Fib Charting i ohhh moje ostatnie 7,00 $
https://www.forex-instant.com/attachments/1525175864.jpg. To jak profesjonaliści robią to dobrze ..:???? Zrobimy dzisiaj kilkaset pipsów. Wracam do 30 $ ... WOHOO. Miałem ochotę napisać o tym książkę
https://www.forex-instant.com/attachments/1525175864.jpgWięc ... dzięki Bogu, są ludzie tutaj, tacy jak ja, nikt nie byłby w stanie ukraść. Więc teraz, kiedy czytasz o mojej żałosnej drodze na forex, postaram się, aby moje wpisy były krótsze. Może ty i ja możemy coś z tego wyciągnąć. Chciałbym usłyszeć inne intrygujące historie. Poświęćmy trochę pieniędzy i bawmy się dobrze. Do zobaczenia po drugiej stronie.

Ryquade

asaegpis
08-29-2021 10:43, 10:43
EURJPY Short 120.783 out 120.587 12/11/2008 04:57 20 więcej pestek Retracement z wcześniejszego rajdu ... Wiem, że jest to sprzeczne z zasadami. :Idąc wbrew obecnemu trendowi, ale jeszcze się nie nauczyłem.

asaegpis
08-29-2021 12:03, 12:03
Kup EurJpy 122,51

asaegpis
08-29-2021 13:24, 13:24
Musiałam go wycofać, bo nie stać mnie na korektę:... Smutna, ale prawdziwa.

asaegpis
08-29-2021 14:45, 14:45
Długie NZDUSD 0,55109 12/14/2008 Możemy spodziewać się przełomu. Kup EURUSD 1,34462

asaegpis
08-29-2021 16:05, 16:05
Kup GBPUSD 1.50328 Kup AUDUSD 0.67010 Zobaczyłem tu okazję, ale grałem na nich z mniejszymi przystankami

yadauga
08-29-2021 17:26, 17:26
Wygląda na to, że kupujesz względną siłę. To podejście zgodne z trendem. Jedynym sposobem na zarabianie jest znalezienie sposobu na wykrywanie i filtrowanie zakresów. Czy masz spójny sposób na zrobienie tego? Dodatkowo, naprawdę może na chwilę chcesz wrócić do wersji demonstracyjnej. To lub sfinansuj konto Oanda za 100 $ i handluj małymi kwotami, dopóki nie uzyskasz stałego zysku.

asaegpis
08-29-2021 18:47, 18:47
Dzięki za odpowiedź wściekły. Tak, myślę, że można tak powiedzieć. Właściwie to robię zakupy z 5, 7 ma. Wraz ze wskaźnikiem momentum. Niedawno zacząłem wprowadzać pewne techniki czytania wykresów, które nauczyłem się od czytania wielu wątków James16 i Jackos.

yadauga
08-29-2021 20:08, 20:08
Te są dobre, ale jeśli planujesz je wymienić w prawdziwe pieniądze, może ci się nie podobać. Jest wiele niewypowiedzianych sztuczek dla tych technik, które nie są z natury oczywiste, dopóki ich nie wymienisz. Te sztuczki powodują lub łamią podejście. Zrób sobie przysługę i zapoznaj się z koncepcjami dotyczącymi profili rynkowych. W wyszukiwarce CBOT można znaleźć kilka bezpłatnych rzeczy, albo możesz zdobyć książkę ”Mind over Markets” ... zapewniają one doskonały sposób określenia z góry, kiedy rynki są niezrównoważone i gotowe do powtórzenia się. Nie ma nic złego w kupowaniu na siłę, wielu ludzi to robi, po prostu upewnij się, że robisz to, kiedy nadejdzie właściwy czas. W przeciwnym razie zostaniesz zjedzony podczas okresów oczekiwania. Pokój.

asaegpis
08-29-2021 21:28, 21:28
Koncepcje dotyczące profilu rynku? Nie jestem pewien co to jest i co to znaczy? Jaka jest ogólna idea tych koncepcji? Przepraszam, jeśli to głupie pytanie.

yadauga
08-29-2021 22:49, 22:49
Nie, w porządku. Dla większości jest to zupełnie nowa koncepcja. Co dziwne, jest to bardzo powszechna i dobrze znana koncepcja na giełdach kontraktów terminowych (które ściśle korelują z rynkami forex), ale tutaj ... nie tak bardzo. Doskonały punkt wyjścia znajduje się tutaj:
http://www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,1184,00.htmlWiększość materiałów skupia się na nawykach i wzorach śróddziennych handlowców, które można zaobserwować w celu ustalenia, czy rynek będzie wykazywał tendencję lub zasięg. Ponieważ te wzorce pojawiają się przed pojawieniem się schematów cenowych, kończysz z przewagą nad kupcami czystej ceny. Dzisiejszy rynek EURUSD to klasyczny wzór, który otworzy się (o 8 rano GMT) powyżej ostatniego zamknięcia (17:00 EST). Aby cena nadal rosła, musi znaleźć dno i przetestować ją, aby inwestorzy mogli oszacować swoje ryzyko. Jeślikiedy to nastąpi, najprawdopodobniej będziemy świadkami silnego dnia trendu (nic nie wynosi 100%, handluj na własne ryzyko) pod warunkiem, że testuje i utrzymuje się powyżej ostatniego maksimum.

alexgbreakisg
08-30-2021 00:10, 00:10
Cóż, witam wszystkich i witam w boga, który wie, prawdopodobnie będzie interesującym dziennikiem. Po pierwsze chciałbym powiedzieć, jeśli szukasz porady, dzięki którym będziesz bogaty, prawdopodobnie patrzysz na niewłaściwą stronę Forex Town. Stworzyłem ten wątek, ponieważ sądzę, że może uda mi się spotkać tutaj interesujących ludzi, podzielić się pomysłami i mieć nadzieję, że się czegoś nauczę. Po drodze prawdopodobnie podzielę się z Wami moją podróżą, aby poinformować was o postępach. Poza tym mam nadzieję, że jeśli ktoś zrozumie, jak on ... ta giełda działa, ...
Brak formatowania ... tworzenie mózgu ... wybuchanie ...

asaegpis
08-30-2021 01:31, 01:31
LOL ..... tak ... przepraszam za jibber jabber. Właśnie rzuciłem to w około 20 minut. Nie zawracałem sobie głowy powrotem i formatowaniem. Prawdopodobnie powinienem mieć, ostatnią rzeczą, którą chcę zrobić, to dodać więcej stresu, aby dodać do swojego już gorączkowego dnia na rynku Forex. Przepraszam :/

asaegpis
08-30-2021 02:51, 02:51
Nie, w porządku. Dla większości jest to zupełnie nowa koncepcja. Co dziwne, jest to bardzo powszechna i dobrze znana koncepcja na giełdach kontraktów terminowych (które ściśle korelują z rynkami forex), ale tutaj ... nie tak bardzo. Doskonały punkt wyjścia znajduje się tutaj:
http://www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,1184,00.htmlWiększość materiałów skupia się na nawykach i wzorach śróddziennych handlowców, które można zaobserwować w celu ustalenia, czy rynek będzie wykazywał tendencję lub zasięg. Ponieważ te wzorce pojawiają się zanim pojawią się schematy cenowe, kończy się to na krawędzi ...
Wściekły, zamierzam na to spojrzeć, kiedy dostanę trochę wolnego czasu. Dziękuję za radę i za udzielenie mi porady w mój sposób. Jest to bardzo doceniane. W międzyczasie myślę, że czas na mały sen.

asaegpis
08-30-2021 04:12, 04:12
Kup NZDJPY 1 B 50,404. Jest to bardziej pozycja handlowa Carry. Ale z wykresów wygląda na to, że znalazło wsparcie i trend mógłby się odwrócić. To ryzykowny handel. Ponieważ to idzie wbrew trendowi.

yadauga
08-30-2021 05:33, 05:33
1 Załącznik (-i) Chcę po prostu wrócić i opublikować coś bardzo szybko, aby wyjaśnić mój ostatni post. Moje ostatnie wiadomości:

Dzisiejszy rynek EURUSD to klasyczny wzór, który otworzy się (o 8 rano GMT) powyżej ostatniego zamknięcia (17:00 EST). Aby cena nadal rosła, musi znaleźć dno i przetestować ją, aby inwestorzy mogli oszacować swoje ryzyko. Jeślikiedy to nastąpi, najprawdopodobniej będziemy świadkami silnego dnia trendu (nic nie wynosi 100%, handluj na własne ryzyko) pod warunkiem, że testuje i utrzymuje się powyżej ostatniego maksimum.
Dzwoniłem kilka godzin temu. Wykres pokazuje, co się stało. W każdym razie, zobaczyliśmy klasyczny wzór. Cena pokonała poprzednią wysoką noc. Wrócił do miejsca, w którym się otworzył i znalazł wsparcie, tworząc miły punkt wyjścia dla przedsiębiorców do wyjaśnienia ryzyka. W tym momencie podróżowała wzdłuż szeregu, dopóki USA się nie otworzyły i wystrzeliły stamtąd. Do tej pory cały dzień byłam długa. Cena właśnie trafiła na tygodniowy R1, który był moim TP. Cena może nadal iść do R2, ale zwykle nie w ciągu jednego dnia. Niezależnie od tego, jestem zadowolony z wyników (200 pipsów dni, których nigdy nie należy żałować, lol) i gotów nazwać to dziennie. W tym wszystkim chodzi o to, żeby nie chwalić się ani nic tak prymitywnego, ale by wcześniej podkreślić punkt widzenia. Jeśli rozumiesz czynniki, które napędzają rynki i wzory, które produkują, możesz łatwo dostosować swoją egię handlu w ciągu dnia, dokonując świadomego domysły. To powie Ci, kiedy zamienić przerwę lub kiedy zniknie z powodu przerwy. Te wzorce są niezawodne w około 60% do 70% i mają średni ROI 2: 1 (czasami 3: 1, może wyższy, jeśli uzyskasz dobry zwrot z inwestycji).
https://www.forex-instant.com/attachments/1525175871185696510.jpg

asaegpis
08-30-2021 06:54, 06:54
Chcę tylko wrócić i napisać coś bardzo szybko, aby wyjaśnić mój ostatni post. Moja ostatnia wiadomość: wykonałem to połączenie kilka godzin temu. Wykres pokazuje, co się stało. W każdym razie, zobaczyliśmy klasyczny wzór. Cena pokonała poprzednią wysoką noc. Wrócił do miejsca, w którym się otworzył i znalazł wsparcie, tworząc miły punkt wyjścia dla przedsiębiorców do wyjaśnienia ryzyka. W tym momencie podróżowała wzdłuż szeregu, dopóki USA się nie otworzyły i wystrzeliły stamtąd. Do tej pory cały dzień byłam długa. Cena właśnie trafiła na tygodniowy R1, który był moim ...
Wow! ... to bardzo wnikliwe. Z pewnością zajrzę w link, który mi wysłałeś, abym mógł dowiedzieć się więcej na ten temat. Nie wiedziałem, że otwarcie ma jakiekolwiek prawdziwe znaczenie. Biorę to bardzo osobiście, kiedy tracę pieniądze. Wiem, że to część gry ... ale nienawidzę, kiedy to robię. Czuję się dobrze dzisiaj, ale zrobiłem kilka , których nie musiałem brać. Dużo czytałem o tym, jak przystanki są ważne ... a jedna egia, której teraz używam, wymaga 50 pipsów stop loss. Dobrze dwa razy dzisiaj ... Zatrzymałem się tylko po to, by zobaczyć, jak para wraca do miejsca, gdzie ją kupiłem. To była całkowita a około 120 pipsów. Na szczęście zrobiłem 600 w dniu
https://www.forex-instant.com/attachments/1525175865.pngwięc nie jestem zbyt zdenerwowany, ale nie lubię przegrywać. Przedtem zwykle nie używałem stoperów lub używałbym ich bardzo luźno. Widzę w nich wartość, ale czasami zastanawiam się, czy nie używam ich poprawnie.

asaegpis
08-30-2021 08:15, 08:15
EURUSD Otwarty Długi 1.35050 Zamknij 1.36650 160 NZDUSD Otwarty Długi 0.55178 Zamknij 0.55050 -12.8 AUDUSD Otwarty Długo 0.67100 Zamknij 0.66500 -60 Err! AUDUSD Otwarty Long .67010 zamknij 0.66410 -60 Err! Total GainLoss 28 Jestem taki zły, ponieważ dwa razy zostałem zatrzymany, aby zobaczyć, że para wraca do tej samej ceny. Próbuję trzymać się 50 pipsów, ale może jest za blisko. Dobrą wiadomością jest to, że wciąż jestem długa na kilku pozycjach i około 500 pipsów dziennie
https://www.forex-instant.com/attachments/1525175865.png
https://www.forex-instant.com/attachments/1525175872327280601.png

asaegpis
08-30-2021 09:35, 09:35
Chcę tylko wrócić i napisać coś bardzo szybko, aby wyjaśnić mój ostatni post. Moja ostatnia wiadomość: wykonałem to połączenie kilka godzin temu. Wykres pokazuje, co się stało. W każdym razie, zobaczyliśmy klasyczny wzór. Cena pokonała poprzednią wysoką noc. Wrócił do miejsca, w którym się otworzył i znalazł wsparcie, tworząc miły punkt wyjścia dla przedsiębiorców do wyjaśnienia ryzyka. W tym momencie podróżowała wzdłuż szeregu, dopóki USA się nie otworzyły i wystrzeliły stamtąd. Do tej pory cały dzień byłam długa. Cena właśnie trafiła na tygodniowy R1, który był moim ...
Spędziłem trochę czasu czytając link, który dołączyłeś. Muszę powiedzieć, że jest to ciekawa koncepcja, choć wciąż jestem trochę zdezorientowana. Znalazłem przewodnik po CBOT, który wydaje się jednak w pełni wyjaśnić. Załączam link w przypadku, gdy ty lub ktoś inny chciałby go przeczytać.
http://www.cbot.com/cbot/pub/page/0,3181,1184,00.htmlWybierz Podręcznik profilu rynku, aby przeczytać na ten temat. Dzięki, Rabid.

asaegpis
08-30-2021 10:56, 10:56
1 Załącznik (y) Co się dzieje wściekły. Ostatnio przeprowadzałem badania na profilu rynkowym. Umieściłem powyżej link, który zawiera wiele informacji na ten temat. Udało mi się również znaleźć ten wskaźnik i pomyślałem, że możesz go wykorzystać.
https://www.forex-instant.com/attachments/15251758731593340797.ex4

asaegpis
08-30-2021 12:17, 12:17
Dziś był dobry dzień na Forex Street. Tylko aktualizacja. Moje konto wzrosło dzisiaj o 600 pipsów dzięki spadkowi stóp procentowych Us aż do najniższego poziomu w historii. Wracam do tysiąca. Moje konto osiągnęło dzisiaj poziom 160 USD
https://www.forex-instant.com/attachments/1525176339.pngGdybym nadal handlował minis, to byłoby o wiele więcej:tak jak na marginesie ... nie jest tak, że jestem geniuszem. Ostatnio handlowałem znacznie agresywnie, ale jak dotąd udało mi się to osiągnąć na moją korzyść. W pewnym momencie naprawdę będę potrzebował trochę wolniej. Do zobaczenia wkrótce.

OxraysoKabutpk
08-30-2021 13:38, 13:38
Ile mikroporów używasz w handlu? Zastanawiam się, czy w przyszłym roku nie założyć konta mikro, więc chciałbym zobaczyć, jak wygląda handel mikropłatami.

MicaBbbh
08-30-2021 14:58, 14:58
Chcę tylko wrócić i napisać coś bardzo szybko, aby wyjaśnić mój ostatni post. Moja ostatnia wiadomość: wykonałem to połączenie kilka godzin temu. Wykres pokazuje, co się stało. W każdym razie, zobaczyliśmy klasyczny wzór. Cena pokonała poprzednią wysoką noc. Wrócił do miejsca, w którym się otworzył i znalazł wsparcie, tworząc miły punkt wyjścia dla przedsiębiorców do wyjaśnienia ryzyka. W tym momencie podróżowała wzdłuż szeregu, dopóki USA się nie otworzyły i wystrzeliły stamtąd. Do tej pory cały dzień byłam długa. Cena właśnie trafiła na tygodniowy R1, który był ...
Hej, Rapid, dziękuję za podzielenie się tym. Ile ma Mark Fisher? Próbowałem go użyć, ale nie mogłem przewidzieć, kiedy nastąpi przełamanie lub wycofanie. Dokładnie to właśnie próbujesz zrobić. rozumiem, że cena musi zostać ot powyżej poprzedniego zamknięcia. Poprzedni szczyt ma również duże znaczenie? a kiedy zamknięcie dla ciebie opiera się na czasie GMT lub czasie sesji (czyli innym czasie w GMT, gdy masz DST)? Z poważaniem.

yadauga
08-30-2021 16:19, 16:19
Hej, Rapid, dziękuję za podzielenie się tym. Ile ma Mark Fisher? Próbowałem go użyć, ale nie mogłem przewidzieć, kiedy nastąpi przełamanie lub wycofanie. Dokładnie to właśnie próbujesz zrobić.
Nigdy nie słyszałem o Marku Fisherze i wątpię, czy ma to coś wspólnego z tymi technikami. Nie oczekuj od razu wszystkiego, przejdź przez cały podręcznik MP. Warto, a najlepsze rzeczy są zapisywane na koniec. Nie chodzi tu o wskaźnik, ponieważ są to pojęcia braku równowagi i ramy czasowe.

rozumiem, że cena musi zostać ot powyżej poprzedniego zamknięcia. Poprzedni szczyt ma również duże znaczenie?
Absolutnie.

A kiedy zamknięcie dla ciebie opiera się na czasie GMT lub czasie sesji (czyli innym czasie w GMT, kiedy masz DST)?
Użyj średniego okresu największej zmienności dla par, które przeglądasz. Kurs EURUSD będzie o wiele bardziej bezpośredni, ponieważ jest to para rezerw, ale jeśli zrekompensujesz to, możesz dostosować się także do innych par. Niech rynek ci powie, kiedy się kończy i zaczyna.

asaegpis
08-30-2021 17:40, 17:40
Ile mikroporów używasz w handlu? Zastanawiam się, czy w przyszłym roku nie założyć konta mikro, więc chciałbym zobaczyć, jak wygląda handel mikropłatami.
Hej Tactaob. Cóż, nie jestem konserwatywny w moim podejściu .... więc nie polecałbym niczego. Pamiętaj, że jestem noobem. Odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zaczynam od 1 lub 2 w zależności od tego ile miejsca uważam, że jest do następnego poziomu ciężkiego oporu. Potem mam 1 mikrolota do mojej pozycji, co każde 100 pipsów osiągnęło sukces. Tam jest szansa na to, że się poparzy, ale jak na razie udało się to dobrze. Zawsze używam przystankówzatrzymań końcowych podczas handlu. To jest coś, co ostatnio włączyłem do mojego handlu. Będąc nowicjuszem i wszystkim, nienawidziłem, gdy mój post został trafiony, a następnie odbił się z powrotem, aby kontynuować oryginalny trend. Choć jego denerwujące, to coś, czego nauczyłem się z tym żyć, ponieważ znacznie ograniczyło moje y. Staram się, aby moje zyski rosły, dopóki nie przestanę, ponieważ nie ma powodu, aby przedwcześnie zamknąć pozycję, jeśli transakcje nadal przynoszą zyski. (Dzisiaj ręcznie zamknąłem pozycję przedwcześnie tylko po to, aby uzyskać kolejne 200 PIPS!) Zrobiłabym 600, ale ponieważ byłam długa 3 razy ... err, no cóż, wciąż zarabiałam) W zbliżeniu ... microloty SUCK! ... szczerze. Ale to jedyny sposób, w jaki mogę zostać wystarczająco zdyscyplinowany, aby nie ryzykować zbyt wiele. Nawet handlując małymi partycjami nie zgadzam się dokładnie z protokołem, jeśli chodzi o to, ile ryzyka należy ryzykować w handlu. Gdyby to było konto mini, byłbym ..... powinienem powiedzieć ....... BAALLLLINN !! FYI .... Znalazłem wątki JACKO i James16, które są niesamowicie przydatne w moim podejściu do handlu. Polecam je czytając. Muszę już iść ... Będę pisał później. Udało mi się znaleźć szablon, z którego jestem bardzo zadowolony. Wezmę to później.

MicaBbbh
08-30-2021 19:01, 19:01
dziękuję za odpowiedzi powyżej Rabida.