PDA

Zobacz pełną wersję : nowy eksperyment kharvella = |



almeg
11-02-2009 18:46, 18:46
Cześć wszystkim, nie jestem pewien, kto to przeczyta, jeśli ktokolwiek, ale mam teraz więcej czasu na robienie krótkoterminowych transakcji, jako że głównie byłem długoterminowym handlarzem. Chcę przetestować podejście dla mojej osobistej korzyści, ale być może twój wkład mógłby mi pomóc.

Nie odkrywam tutaj koła. Dzisiaj był mój pierwszy dzień próbowania mojej egii i okazało się, że to dobrze. Po prostu chcę miejsca do udokumentowania moich postępów. Oznacza to, że nie próbuję nikogo uczyć, jak handlować!

Moje zasady: Tylko EURUSD Tylko handel od 00: 30-14: 00 CST 5-minutowy wykres 100-miesięczny rachunek (Zobacz: nr 32) 5 EMA (8,12,24,48,120) BĄDŹ PACJENT, poczekaj na trend i czekać na odpowiedni czas, aby go wprowadzić (w pobliżu MA's). Sprawdź wykres 1-godzinny dla rynków płaskich. Jeśli cena konsoliduje się w zakresie 100 pipsów lub mniej, należy poczekać na ruch, aby wznowić transakcję. Zyskaj zysk 100 pipsów, 10 pipsów, zatrzymując się, ryzyko maksymalne jednostki zaokrąglone w dół do najbliższych 1000. Na przykład moja maksymalna liczba sztuk wynosi 1400, więc zamów 1000, ponieważ jest zaokrąglana w dół do najbliższych 1000. Nie handluj 1 minutę po tym, jak się obudzę
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674162.jpg(skupiony umysł) Prawdopodobnie każdego dnia będzie publikować wyniki, dobre, złe i brzydkie. Spodziewam się dużo stracić, ale za każdym razem za mało i wygrać całkiem spory. Tylko konkretny wynik, który muszę poprzeć, to dobry 60 pipsów i 20 pipsów, które miałem dzisiaj. Bla bla, pokażmy tylko transakcje, które dzisiaj zrobiłem, i wyniki, które wyprodukowali.

Powodzenia dla mnie i dla każdego, kto handluje forex

Ghayuyu
12-09-2021 15:07, 15:07
Cześć Cory, dzięki za zatrzymanie się, koleś! Fajnie, że wziąłeś pod uwagę czasy. Bardzo ciekawy, jak go wymieniasz jako główną podstawę do wejścia. Jeśli nie chcesz wyjawiać, nie martwić się, po prostu ciekawy. Uważaj, a teraz wróć, słyszysz? Kevin
Dzięki! Wysłałem ci po południu.

almeg
12-09-2021 16:27, 16:27
Tylko handlu od 00:00 CST do 14:00 CST

almeg
12-09-2021 17:48, 17:48
1 Załącznik (s) Trailing stop trafienie dla 21 tutaj (Niebieska strzałka w górę oznacza, że ​​kupuję tutaj, pomarańczowe lub czerwone kółko oznacza zatrzymanie)
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674185597340134.jpg

Ltteasegpe
12-09-2021 19:09, 19:09
Cześć, miło widzieć twój projekt, dobry start = połowa sukcesu! Czy możesz użyć myfxbook, aby pokazać nam swoje transakcje?

almeg
12-09-2021 20:30, 20:30
1 Załącznik (-i) 2 złe transakcje, jedna miłość do mnie 1 pips, druga straciła mi 5 pipsów. Ostatnie dobre sieci handlowe 59. Różnica polega na nachyleniu linii i ich orientacji.
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674187273890573.jpg

almeg
12-09-2021 21:51, 21:51
1 Załącznik (-i) 3 y za około -16 pipsów. Rynek jest zbyt słaby i nietrwały, by można go było teraz handlować. Wiem o tym, ale nadal handluję. Ktoś mnie skarci.
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674189923051269.jpg

almeg
12-09-2021 23:11, 23:11
1 Załącznik (s) Wyniki na dzisiaj, na moim koncie 98,30 dolarów.
https://www.forex-instant.com/attachments/15336741912069521277.jpg

dokoxke
12-10-2021 00:32, 00:32
Handluję bardzo podobnie jak ty, ale korzystasz z 5 minut wykresów i różnych mas. Odkryłem, że podoba mi się to bardziej niż handel w wyższych ramach czasowych. Powodzenia z tym podejściem

almeg
12-10-2021 01:53, 01:53
Handluję bardzo podobnie jak ty, ale korzystasz z 5 minut wykresów i różnych mas. Odkryłem, że podoba mi się to bardziej niż handel w wyższych ramach czasowych. Powodzenia z tym podejściem
Cześć endroute, dzięki za komentarz. Czy mógłbyś przemyśleć, co robisz inaczej? Po prostu ciekawy. Dzięki, że się zatrzymałeś, Kevin

almeg
12-10-2021 03:14, 03:14
1 Załącznik (y) Cena prawie się nie powtórzyła. Zbyt chętny. Musi przejść do MA's. -6 pipsów
https://www.forex-instant.com/attachments/15336741931583400736.jpg

dokoxke
12-10-2021 04:34, 04:34
1 Załącznik (y) Na załączonym wykresie wpisy znajdują się po lewej stronie czerwonej linii pionowej. Używam emasów 5/10/21/60/120 i 105sma. Głównie polegam na wersjach 5/10/21 i 60 emas, aby handlować, zazwyczaj biorę tylko szorty poniżej 60 i longs powyżej, chociaż jeśli cena odbija się od okrągłego numeru, to mogę ją tam również zabrać. Będę również usuwał transakcje z 744 ema (czyli 1 godzina 62 ema). Zmierzam tylko w kierunku trendu chwili i wolę mocniejsze trendy (np. Gdy ceny mas są powyżej lub poniżej ceny). Szczególnie preferuję pullbacks do 5/10 emas w silnym trendzie, bardzo niskim ryzyku i wysokiej nagrodzie. Staram się, aby transakcje trwały tak długo, jak to możliwe, chociaż czasami trzeba wejść i wyjść. Większość moich przystanków nie przekracza 12 pipsów i zwykle znajduje się po drugiej stronie ma lub powyżej lub poniżej knota. Staram się trzymać z daleka od wybierania górnych i dolnych części. Powiedziałbym, że najtrudniejszą rzeczą w tym podejściu jest dyscyplina wyczekiwania.
https://www.forex-instant.com/attachments/153367419690353970.jpg

almeg
12-10-2021 05:55, 05:55
Na załączonym wykresie wpisy znajdują się po lewej stronie czerwonej pionowej linii ....
Wspaniały człowiek. Świetny post - Prawdą jest, że handel krótkoterminowy nie jest moim najbardziej znanym obszarem, zazwyczaj bardziej handlowcem wahadłowym. Przekonamy się, jak idzie ten mój eksperyment. Zdecydowanie doceniam wszelkie inne informacje, które przychodzą ci na myśl, ponieważ wydajesz się, że wiesz, co robisz. Dzięki i zachowaj ostrożność, Kevin

xraspaspklo79
12-10-2021 07:16, 07:16
Hej Kevin, powodzenia w nowym wątku ... Będę od czasu do czasu zatrzymywał się. !! Znasz mnie ... codziennietygodniowy handlarz wykresów, więc nie będę marnował twoich energii na wątek. Chciałem tylko powiedzieć powodzenia !!
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674169.jpg

arumegmile
12-10-2021 08:37, 08:37
Dobrze cię widzieć z powrotem. prześledzą twoje wyniki.
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674169.jpg

dokoxke
12-10-2021 09:57, 09:57
Wspaniały człowiek. Świetny post - Prawdą jest, że handel krótkoterminowy nie jest moim najbardziej znanym obszarem, zazwyczaj bardziej handlowcem wahadłowym. Przekonamy się, jak idzie ten mój eksperyment. Zdecydowanie doceniam wszelkie inne informacje, które przychodzą ci na myśl, ponieważ wydajesz się, że wiesz, co robisz. Dzięki i zachowaj ostrożność, Kevin
Widziałem wiele twoich postów i wątków i zdecydowanie jesteś o wiele lepszym handlarzem swingiem niż kiedykolwiek mogłem być, próbowałem wziąć i popracować nad wyższymi tfs i po prostu nie mogłem, więc wziąłem wszystko czego się nauczyłem (ppa , pa, sr, etcetera itp.) w wyższych przedziałach czasowych i zaczęli używać go w przedziale czasowym 5/15 i właśnie znalazłem coś, co bardzo mi odpowiada.

almeg
12-10-2021 11:18, 11:18
1 Załącznik (e) Hej chłopaki, Dzięki za zatrzymanie się i za miłe komentarze. endroute, naprawdę się cieszę, że cię zatrzymałeś, stary; musisz mi myśleć. Sądzę, że prawdopodobnie dodam 5-minutowy filtr umowy MA na wykresy, aby odfiltrować niektóre złe transakcje na niepasujących rynkach (moją największą wadą jest jak dotąd handel, kiedy nie ma presji na rynku). Przez pomyłkę wziąłem zeszłej nocy kilka dodatkowych transakcji za y. Nie kupiłem dzisiaj zbyt wielu transakcji, tylko kilka przeciętnych transakcji dziś rano, które doprowadziły do ​​. Byłem dzisiaj bardzo zajęty, ale mam nadzieję, że jutro rano będę mógł handlować więcej. Zdjęcie poniżej działania konta. Aż do 101,62 $, zdecydowanie lepiej.
https://www.forex-instant.com/attachments/153367419841045143.jpg

VicpkrLee
12-10-2021 12:39, 12:39
Cześć wszystkim, nie jestem pewien, kto to przeczyta, jeśli ktokolwiek, ale mam teraz więcej czasu na robienie krótkoterminowych transakcji, jako że głównie byłem długoterminowym handlarzem. Chcę przetestować podejście dla mojej osobistej korzyści, ale być może twój wkład mógłby mi pomóc.
Cześć, Kevin, dobrze cię widzieć z powrotem wforex-instanti życzę ci dobrze. Wciąż koncentruję się na długoterminowych listach przebojów, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze.
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674170.jpg

almeg
12-10-2021 14:00, 14:00
2 Załącznik (y) Cześć jeno, Dobrze cię widzieć, przyjacielu
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674170.jpgMam nadzieję, że ty też jesteś zdrowy, człowieku! Transakcje od 00:00 do teraz były mierne, ale ujawniające. Zauważyłem, że na wykresie 5-minutowym, im bliżej ceny MA, tym lepiej dla mojej pozycji (nie pierwsze 3 pozycje w porównaniu z ostatnim zwycięzcą). 1st trade-ugly -5 2nd trade-pecha -3 3rd trade-pecha -1 4th trade-powodzenia 7 Ehh, wciąż uczę się chłopaki i dziewczęta. Tak, po 5 latach handlu wciąż się uczę
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674170.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674199218919814.png
https://www.forex-instant.com/attachments/15336742021947884784.png

almeg
12-10-2021 15:21, 15:21
1 Załącznik (y) Dlaczego wziąłem ten handel? Brak dyscypliny
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674175.jpg

dokoxke
12-10-2021 16:41, 16:41
Kevin, Pomyśl o modzie jako o linii trendu i zacznij handlować tuż przy zamknięciu świecy, trzymałbym się z daleka od większych świec. Tak więc dla twojego ostatniego handlu sygnał byłby krótki, ponieważ cena podskoczyła, a następnie została pokonana poniżej mas.

almeg
12-10-2021 18:02, 18:02
1 Wymiana załączników, o której mowa wcześniej, zarabia 35 pipsów, poszedł ponownie i został wprowadzony ponownie w oparciu o moją 5-minutową tabelę. ualnie 3 zablokowane. EDYCJA: Handluj trafieniem SL, 3 to jest
https://www.forex-instant.com/attachments/15336749111017244240.jpg

aritz1997
12-10-2021 19:23, 19:23
Biorąc pod uwagę, że wpadłeś, by powiedzieć, że to tylko dla mnie, aby zrobić to samo. Przeczytałem wątek i spojrzałem na wykresy i zamierzam wrzucić pomysły, które powinny zadziałać niezależnie od ram czasowych. Po pierwsze używasz zleceń rynkowych? Wiem, że są niskie TF i wpisy miałyby coś wspólnego z tymi zawijasami (bluźnierstwa, które ci mówię), ale czy myślałeś o użyciu zleceń Stop i dokonywaniu korekt w przypadku, gdy rynek nadal będzie się obniżaćodchodzić od ty. Chodzi mi o to, że dostajesz ”x” ema, zamiast wchodzić w tym momencie czekać na zakończenie i złożyć zamówienie powyżejponiżej wysokiego niskiego poziomu. Teraz, jeśli rynek będzie trwał dalej, zamiast być w środku i na dół, nie będzie Cię w ruchu i będzie się obniżałspadał (w zależności od tego, w jaki sposób inwestujesz). W ten sposób, gdy otrzymasz przerwę na swoją korzyść, będziesz miał więcej miejsca do działania. Inną rzeczą, o której wspomniałem tylko dlatego, że zatrzymuję się na ścieżkach zatrzymujących, jest być może, jeśli chcesz uzyskać wyższe nagrody, spróbuj usunąć część zamówienia w punkcie, w którym zyskujesz 1: 1 lub 2: 1 na początkowym ryzyku. Więc jeśli handlujesz zestawem SL, powiedzmy 10 pipsów, ustaw cel zysku na 10 pipsów ( spread) i połowę, z której handlujesz w tym momencie. To da ci możliwość pozostawienia transakcji z uruchomieniem, pozostawiając bufor w miejscu (Twoja SL pozostaje tam, gdzie zawsze była). W przypadku, gdy rynek wróci do niego, stracisz tylko szansę na zdobycie dalszego gruntu. EUR jest idealne na powyższe. Niski spread oznacza, że ​​będą sytuacje, w których ryzyko będzie wynosić 10 pipsów, a spread będzie mniejszy niż 1. Otrzymasz 1: 1, a reszta zostanie uruchomiona, szczególnie jeśli masz ogólny trend. Wspominam tylko o tym, ponieważ będąc handlowcem na dzień z typowym poglądem na dłuższą, większą dojrzałość zysku, zrozumiałbyś, że dobre transakcje mogą przynieść bardzo duże zwroty. Mniej więcej to, co próbowałem osiągnąć z nićmi ryzyka i nagrody. Posiadanie małego SL może być obosiecznym mieczem, ponieważ często jesteś na łasce zmian rynkowych, jednak z drugiej strony wahania te mogą być bardzo satysfakcjonujące i w wielu przypadkach możesz zrobić nagrodę 5x (zwrot 55 pensów) lub lepiej, co według mnie może mieć ogromny wpływ na wzrost. Jeśli jesteś bardziej agresywny, jak ja, możesz ustawić 1/2 sytuacji, gdy rynek przeszedł. Oznacza to, że przez pewien czas będziesz mieć pełny handel z możliwością zwiększenia banku. Przykładem jest mały handel, który zrobiłem w zeszłym tygodniu na AU. Miał ryzyko 16 pipsów, a teraz jest o 194 pipsy przy pełnym obrocie. To ponad 13x nagroda i przesunąłem 1/2 do 10x. Potrafię zrozumieć skalpowanie mniejszych TF, myślę jednak, że zbyt często handlowcy strzelają sobie w stopy, nie przyjmując dłuższego podejścia do podejmowania zysków, w większości mają oni ryzyko i nagrodę do tyłu, starając się zmaksymalizować wskaźnik wygranych, ponieważ nie może uciec od małych zwrotów. Tylko moje 2 centy za ciebie. Uważaj i jeszcze raz cześć
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674893.pngBrzytwa

aritz1997
12-10-2021 20:44, 20:44
Handel wymieniony wcześniej zarabiał 35 pipsów, kontynuował i wszedł ponownie, jak na podstawie mojego 5-minutowego wykresu. ualnie 3 zablokowane. EDYCJA: Handluj trafieniem SL, 3 to jest
Świetna tabela, w której można uderzyć w dom, o czym wspomniałem. Pierwszy handel powróciłby, a Ty zajmowałbyś połowę swojej pozycji, a druga połowa 1: 1, ten handel mógł nadal być w grze z drugim dotknięciem EMA, gdzie ponownie wszedłeś, można było zarządzać w podobny sposób. Teraz masz 2 pozycje do biegania, najgorszy scenariusz to całkowity BE, a możliwość biegania z trendem jest w grze. Rozważania na wyższy poziom WsparcieOpór może być punktem docelowym lub przesunięcie w dół przez EMA może sygnalizować krótkoterminową tendencję do przerzucania i podejmowania zysków, aby rozpocząć grę.

asdrealopwzs44
12-10-2021 22:04, 22:04
Biorąc pod uwagę, że wpadłeś, by powiedzieć, że to tylko dla mnie, aby zrobić to samo. Przeczytałem wątek i spojrzałem na wykresy i zamierzam wrzucić pomysły, które powinny zadziałać niezależnie od ram czasowych. Po pierwsze używasz zleceń rynkowych? Wiem, że są niskie TF i wpisy miałyby coś wspólnego z tymi zawijasami (bluźnierstwa, które ci mówię), ale czy myślałeś o użyciu zleceń Stop i dokonywaniu korekt w przypadku, gdy rynek nadal będzie się obniżaćodchodzić od ty. Więc chodzi o to, że masz odrobinę ...
Na pewno trzeba by wziąć połowę zysku z 20 pipsów, a nie 10 pipsów. To dodatkowe 10 pipsów w tym przypadku to długa droga na ue. maks

asdrealopwzs44
12-10-2021 23:25, 23:25
Jestem również ciekawy liczby MA tutaj. Czy to przypadek, że za każdym razem, gdy trafisz MA, złożysz zamówienie? Jeśli tak, to jeśli rynek idzie przeciwko tobie, możesz umieścić cztery transakcje, które wszystkie zawiodą? A może jest to kwestia niskiej rangi? maks

almeg
12-11-2021 00:46, 00:46
Witaj Razor, Miło z twojej strony, że zatrzymujesz się i poświęcasz tyle wysiłku na mój nędzny mały eksperyment
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674893.pngMasz sposób na napisanie dobrej jakości postów dla mojego przyjaciela. Komentując twoje komentarze poniżej w CZERWONO. Nie jestem pewien, jakie masz wrażenia z mniejszych ram czasowych; Moja jest wprawdzie ograniczona, ale nadal mam pewne opinie o tym, dlaczego robię, postaram się je wyrazić poniżej. Daj mi znać, jeśli strasznie nie zgadzasz się z niczym, wiedz, że będzie to rozważone. Dzięki, że się zatrzymałeś, Pozdrowienia z brzytwy, Kevin Rozważając, że wpadłeś, by powiedzieć, że jest to dla mnie jedyne prawo, aby zrobić to samo. Przeczytałem wątek i spojrzałem na wykresy i zamierzam wrzucić pomysły, które powinny zadziałać niezależnie od ram czasowych. Po pierwsze używasz zleceń rynkowych? Wiem, że są niskie TF i wpisy miałyby coś wspólnego z tymi zawijasami (bluźnierstwa, które ci mówię), ale czy myślałeś o użyciu zleceń Stop i dokonywaniu korekt w przypadku, gdy rynek nadal będzie się obniżaćodchodzić od ty. Chodzi mi o to, że dostajesz ”x” ema, zamiast wchodzić w tym momencie czekać na zakończenie i złożyć zamówienie powyżejponiżej wysokiego niskiego poziomu. Teraz, jeśli rynek będzie trwał dalej, zamiast być w środku i na dół, nie będzie Cię w ruchu i będzie się obniżałspadał (w zależności od tego, w jaki sposób inwestujesz). W ten sposób, gdy otrzymasz przerwę na swoją korzyść, będziesz miał więcej miejsca do działania. To interesujący pomysł. Jestem zdecydowanie wielkim fanem zleceń rynkowych, ale jedną rzeczą, którą odkryłem jest to, że w krótszych ramach czasowych nigdy naprawdę nie wiesz, jak duży jest ruch, którym chcesz jeździć. Dla mnie wolałbym uzyskać najlepszą cenę, niż czekać na wyjście. Czasami jest to różnica między 6 pipsami lub więcej, a kiedy każdy pip jest tak cenny, nie można tego zaniedbać w moich oczach. Na przegranych do tej pory, z ciągłym zatrzymaniem, którego nienawidzicie
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674893.png, zwykle to, co się dzieje, to handel idzie na moją korzyść, wystawiając mnie na mniejsze ryzyko, a potem przegrywam. Wiem, że to jest skuteczne, ponieważ czekam na mocne, trendy MA, które pokazują wyraźny trend, więc jestem dość pewny, że trend będzie kontynuowany tak, jak w niedawnej przeszłości. Na pewno jednak uwzględnię ten pomysł. Inną rzeczą, o której wspomniałem tylko dlatego, że zatrzymuję się na ścieżkach zatrzymujących, jest być może, jeśli chcesz uzyskać wyższe nagrody, spróbuj usunąć część zamówienia w punkcie, w którym zyskujesz 1: 1 lub 2: 1 na początkowym ryzyku. Więc jeśli handlujesz zestawem SL, powiedzmy 10 pipsów, ustaw cel zysku na 10 pipsów ( spread) i połowę, z której handlujesz w tym momencie. To da ci możliwość pozostawienia transakcji z uruchomieniem, pozostawiając bufor w miejscu (Twoja SL pozostaje tam, gdzie zawsze była). W przypadku, gdy rynek wróci do niego, stracisz tylko szansę na zdobycie dalszego gruntu. EUR jest idealne na powyższe. Niski spread oznacza, że ​​będą sytuacje, w których ryzyko będzie wynosić 10 pipsów, a spread będzie mniejszy niż 1. Otrzymasz 1: 1, a reszta zostanie uruchomiona, szczególnie jeśli masz ogólny trend. Wspominam tylko o tym, ponieważ będąc handlowcem na dzień z typowym poglądem na dłuższą, większą dojrzałość zysku, zrozumiałbyś, że dobre transakcje mogą przynieść bardzo duże zwroty. Mniej więcej to, co próbowałem osiągnąć z nićmi ryzyka i nagrody. Posiadanie małego SL może być obosiecznym mieczem, ponieważ często jesteś na łasce zmian rynkowych, jednak z drugiej strony wahania te mogą być bardzo satysfakcjonujące i w wielu przypadkach możesz zrobić nagrodę 5x (zwrot 55 pensów) lub lepiej, co według mnie może mieć ogromny wpływ na wzrost. Jeśli jesteś bardziej agresywny, jak ja, możesz ustawić 1/2 sytuacji, gdy rynek przeszedł. Oznacza to, że przez pewien czas będziesz mieć pełny handel z możliwością zwiększenia banku. Przykładem jest mały handel, który zrobiłem w zeszłym tygodniu na AU. Miał ryzyko 16 pipsów, a teraz jest o 194 pipsy przy pełnym obrocie. To ponad 13x nagroda i przesunąłem 1/2 do 10x. Bardzo podoba mi się ten pomysł Razor. Moim początkowym pomysłem było stworzenie bezrefleksyjnego, szybkiego handlu. Aby uchwycić szybkie, silne trendy, w których jestem poza domem w ciągu godziny lub dwóch, bardzo opłacalne, i aby cieszyć się resztą dnia. Podczas gdy lubię pozwolić sobie na jazdę pozycyjną (możesz mi zaufać (zobacz mój eksperyment Pip Farming) nie lubię emocjonalnego przywiązania. Wiesz jak to jest, kiedy masz otwartą pozycję, sprawdzasz to kiedy Oczywiście, używając swoich pomysłów, naprawdę nie ma potrzeby sprawdzania tego, ale zwykle to robię, nawet jeśli wygrywam. Będę musiał przemyśleć ten pomysł bardzo ostrożnie, ponieważ to przemawia Zgodnie z moją logiką, ale nie jestem pewien, czy jestem gotów to zrobić, ale potrafię zrozumieć skalpowanie mniejszych TF, myślę jednak, że zbyt często handlowcy strzelają sobie w stopy, nie przyjmując dłuższego podejścia do podejmowania zysków, w większości przypadków mają oneryzyko i nagroda wstecz w celu maksymalizacji współczynnika wygranych, ponieważ nie mogą uciec od małych zysków. Tylko moje 2 centy za ciebie. To prawda, mam nadzieję, że nie będę jednym z tych handlowców, którzy sami strzelają. Jedną z obiecujących rzeczy jest to, że moje dotychczasowe metody pozwoliły mi złapać kilka ładnych ruchów. 20-50 pipsów w przypadku kilku transakcji do tej pory. To ryzyko: nagroda jest dla mnie wystarczająco dobra, a pod warunkiem, że będę handlować z dyscypliną, powinienem przejść przez każdy trudny okres. Choć 13: 1 R: R brzmi fenomenalnie ....
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674893.pngJeszcze raz dziękuję Razor Uważaj i jeszcze raz cześć
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674894.jpgBrzytwa

Ghayuyu
12-11-2021 02:07, 02:07
Ktokolwiek na każde powiadomienie, że: EUR porusza się najbardziej w trakcie LONDYN-u, otwarte ruchy w USD najbardziej podczas NY, ruchy JPY przesuwają się najbardziej podczas TOKYO, otwarte AUD przesuwa się najbardziej podczas otwarcia SYDNEY ???? Czy to nie ma sensu, aby następnie wymienić EURJPY z Tokio na Londyn? Czy nie ma sensu zamienianie EURUSD z Londynu na NY? Czy nie ma sensu wymienianie AUDUSD z NY na Sydney? Czy nie ma sensu wymienianie USDJPY z NY otwartego na Tokio? Czy nie ma sensu wtedy wymienić kurs EURAUD z Sydney otwarty na London blisko? ...
Sen jest również ważny
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674577.jpgPowodzenia w nowym systemie Kevin. Będę obserwować z zainteresowaniem. Nie sądzę, aby wielu handlowców zdawało sobie sprawę z tego, jak ważne jest handlowanie właściwym czasem dnia. Mój cały system opiera się na handlu w odpowiednim czasie! Twoje zdrowie. Cory

almeg
12-11-2021 03:28, 03:28
Sen jest również ważny
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674577.jpgPowodzenia w nowym systemie Kevin. Będę obserwować z zainteresowaniem. Nie sądzę, aby wielu handlowców zdawało sobie sprawę z tego, jak ważne jest handlowanie właściwym czasem dnia. Mój cały system opiera się na handlu w odpowiednim czasie! Twoje zdrowie. Cory
Cześć Cory, dzięki za zatrzymanie się, koleś! Fajnie, że wziąłeś pod uwagę czasy. Bardzo ciekawy, jak go wymieniasz jako główną podstawę do wejścia. Jeśli nie chcesz wyjawiać, nie martwić się, po prostu ciekawy. Uważaj, a teraz wróć, słyszysz? Kevin

yiyi3991
12-11-2021 04:48, 04:48
Nie zapomnij o GBPUSD. Para ta jest sprzedawana MOSTLY z Frankfurtu otwartego do Londynu.

Ktokolwiek na każde powiadomienie, że: EUR porusza się najbardziej w trakcie LONDYN-u, otwarte ruchy w USD najbardziej podczas NY, ruchy JPY przesuwają się najbardziej podczas TOKYO, otwarte AUD przesuwa się najbardziej podczas otwarcia SYDNEY ???? Czy to nie ma sensu, aby następnie wymienić EURJPY z Tokio na Londyn? Czy nie ma sensu zamienianie EURUSD z Londynu na NY? Czy nie ma sensu wymienianie AUDUSD z NY na Sydney? Czy nie ma sensu wymienianie USDJPY z NY otwartego na Tokio? Czy nie ma sensu wtedy wymienić kurs EURAUD z Sydney otwarty na London blisko? ...

Ktokolwiek na każde powiadomienie, że: EUR porusza się najbardziej w trakcie LONDYN-u, otwarte ruchy w USD najbardziej podczas NY, ruchy JPY przesuwają się najbardziej podczas TOKYO, otwarte AUD przesuwa się najbardziej podczas otwarcia SYDNEY ???? Czy to nie ma sensu, aby następnie wymienić EURJPY z Tokio na Londyn? Czy nie ma sensu zamienianie EURUSD z Londynu na NY? Czy nie ma sensu wymienianie AUDUSD z NY na Sydney? Czy nie ma sensu wymienianie USDJPY z NY otwartego na Tokio? Czy nie ma sensu wtedy wymienić kurs EURAUD z Sydney otwarty na London blisko? ...

almeg
12-11-2021 06:09, 06:09
1 Załącznik (y) Dobry trend wzrostowy rozwija się w momencie, gdy wyszło z 1.5020. Może wejść na odciąg, pod warunkiem, że wygląda wystarczająco przyzwoicie. Miałem przeczucie, że wczoraj wieczorem poszedłem do łóżka, że ​​zasięg został złamany, więc anulowałem oba moje rozkazy.
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674594465913445.jpg

almeg
12-11-2021 07:30, 07:30
1 Załącznik (-i) A my jesteśmy wyłączeni. Wolny handel. Miejsce przeznaczenia: nieznane. Mam nadzieję, że się skończyły
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674578.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/15336745961773803360.jpg

almeg
12-11-2021 08:51, 08:51
1 Attachment (s) First trade Trailing stop hit dla 5. Wokół miejsca, w którym zostałem zatrzymany, mogło być możliwe wejście, ale świeczka miała słabnąć, więc czekałem. Wpisany ponownie z powodu wahania cen w MA's. Zobaczyłem potrójny szczyt, więc czekałem, aby zobaczyć, jak cena zareaguje na tym poziomie. Zgodnie z oczekiwaniami, nie była to najlepsza reakcja w pobliżu potrójnego szczytu, więc wyszłam na kolejne 5.
https://www.forex-instant.com/attachments/15336745971474473132.jpg

almeg
12-11-2021 10:11, 10:11
1 Załącznik (s) Jak wiemy, dziś jest święto państwowe w USA. W zależności od tego, jak będzie wyglądać, albo pozostanę całkowicie, albo weźmiemy udział w konsolidacji lub dwóch. Teraz cena wahająca się od 1.5020 do 1.5045. Handluj wcześniej tam, gdzie odbija się od 48 MA (fioletowy) ORAZ 1.5020 wygląda jak uroda; szkoda, że ​​tęskniłem, ale bez zmartwień, potrzebowałem snu. Dziś będzie nieco konserwatywny.
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674599842469779.jpg

almeg
12-11-2021 11:32, 11:32
1 Załączniki Zajęło handel konsolidacyjny z powodu 1.5020 i 120 EMA w bliskim sąsiedztwie i cena wahała się wokół tej wartości. W chwili obecnej w wolnym handlu, może się zamknąć wcześnie, jeśli nie wygrywa z najwyższymi MA z pewnością. EDYCJA: Wziął 8 pipsów z powodu wspomnianego powyżej braku pewności siebie. Yay, 100 dolarów z powrotem do pozytywnego terytorium
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674602692960.jpg

almeg
12-11-2021 12:53, 12:53
1 Załącznik (y) Pomyślałem, że mam dobry poziom cen wynoszący 1.50155020, do tej pory. Handlując trochę przestraszonym, dążąc do 1 pipsa przy jakichkolwiek oznakach wahania. AKA wychodzi z mojego planu gry, niezbyt dobrze. Występuje w tej chwili dobry ruch w dół. Może spróbować wskoczyć na szansę. Konto z powrotem spadło do 99,37 USD.
https://www.forex-instant.com/attachments/15336746041428769854.jpg

almeg
12-11-2021 14:14, 14:14
1 Załącznik (-ki) Wreszcie w stanie podjąć handlu zgodnie z normalnymi zasadami z rynku konsolidacji. Do tej pory 9 pestek zamkniętych, pozwalających jeździć. EDYCJA: 9 pipsów wziętych.
https://www.forex-instant.com/attachments/15336746072028734668.jpg

lulymr
12-11-2021 15:34, 15:34
Kevin, jak się masz ???
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674585.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1533674585.png

almeg
12-11-2021 16:55, 16:55
Cześć Calderone, Przepraszam za moją długą nieobecność. Zdecydowałem, że krótki handel to dużo czasu poświęconego na małe korzyści, przynajmniej z mojego doświadczenia. Nie mam żadnych wątpliwości, że gdybym trzymał się moich zamierzonych zasad, byłbym opłacalny. Po prostu wolę wyjść i cieszyć się swoim dniem z handlem carry w domu. Rozważam kontynuowanie tego wątku z długoterminowymi transakcjami. Zobaczymy ... Do następnego wpisu, Kevin

lulymr
12-11-2021 18:16, 18:16
Cześć, Przepraszam za moją długą nieobecność tutaj. Zdecydowałem, że krótki handel to dużo czasu poświęconego na małe korzyści, przynajmniej z mojego doświadczenia. Nie mam żadnych wątpliwości, że gdybym trzymał się moich zamierzonych zasad, byłbym opłacalny. Po prostu wolę wyjść i cieszyć się swoim dniem z handlem carry w domu. Rozważam kontynuowanie tego wątku z długoterminowymi transakcjami. Zobaczymy ... Do następnego wpisu, Kevin
Hej! Cieszę się, że nie wspinałeś się na spadki, czy coś. lol Rozumiem, skąd przybywasz, handluję wyższymi ramami czasowymi. Mogę ustawić i zapomnieć o moim interesie. Poza tym, prawdopodobnie masz życie!
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674585.pngMikrofon

almeg
12-11-2021 19:37, 19:37
Jestem również ciekawy liczby MA tutaj. Czy to przypadek, że za każdym razem, gdy trafisz MA, złożysz zamówienie? Jeśli tak, to jeśli rynek idzie przeciwko tobie, możesz umieścić cztery transakcje, które wszystkie zawiodą? A może jest to kwestia niskiej rangi? maks
Hej, Max, zakładam, że to pytanie jest skierowane do mnie
https://www.forex-instant.com/attachments/1533674894.jpgNie, nie jest tak, że składam zamówienie za każdym razem, gdy trafiam MA. Po pierwsze, przeznaczam około 2/3 mojego całego konta na handel, więc nie mam możliwości dokonania kolejnego równego handlu. Po drugie, IZ muszą bardzo modnie wyglądać, co zwykle oznacza, że ​​zobaczysz powrót do 8 lub 12 MA. Jeśli przejdziesz do mniejszych ram czasowych i będziesz obserwować, jak cena reaguje w momentach trendów, zazwyczaj zobaczysz małe wahania w MA, które wskazują, że trend może zostać wznowiony. Zauważyłem jednak, że należy unikać silnych ruchów w IZ. Endroute sugeruje również, że jeśli widzisz cenę odbijającą się od MA, może to być dobre. Zobacz posty nr 19 i 20 Powodzenia, Kevin