PDA

Zobacz pełną wersję : Pozostań nieudacznikiem lub bądź profesjonalnym przedsiębiorcą (Journal to a dream)



Loxepk
11-05-2008 21:53, 21:53
Moja próba na planie handlu nr 1.

1. Jaki styl (np. Skalpowanie, handel dzienny i pozycja) i typ (np. Długi lub krótki) z
handlujesz egiesami, z których będziesz korzystać? PA i SR na H4D1
2. Jakie papiery wartościowe i instrumenty (np. Kontrakty futures, akcje, opcje) będą przedmiotem handlu? Live Forex, Spot Metal, akcje amerykańskie i indeksy azjatyckie
3. Na jakich rynkach (np. NASDAQ, NYSE i FOREX) będziesz handlować?
4. Jakie są najważniejsze ”najlepiej sprzedawane instrumenty” (np. E-mini), które są przedmiotem obrotu
przez profesjonalistów na tych rynkach? EURUSD Chyba ... i Spot Metal, i Nikkei
5. Czy są jakieś powody do obaw związanych z rynkami i instrumentami, którymi się kierujesz?
handlować (np. wygaśnięcie produktu, nowe konkurencyjne produkty itp.)? Metal wydaje się brakować zaufania, azjatyckie indeksy, tylko zawiesić futures seng ma miesięczne wygaśnięcia.
6. Czy Twoi Emianie będą zautomatyzowani, czy będą wymagać od Ciebie ręcznego ich wykonania? Dyskrecjonalne

Misja:

Będę zdyscyplinowanym przedsiębiorcą, kierując się moimi zasadami dyskrecji, biorąc tylko najlepsze transakcje i ryzykując stałą kwotę zawsze, dlatego wezmę tylko najlepsze transakcje.

Cel i cele:

Cel: być konsekwentnie rentownym inwestorem miesięcznieklnie

Cele: bezwzględne zarządzanie pieniędzmi, które wiąże się z 1% ryzykiem lub stałym ryzykiem procentowym dla każdego handlu, dzięki czemu składanie staje się bardziej oczywiste
Tylko najlepsze transakcje
Zakończ miesiąc z zyskami

1. Co jest dla ciebie, jako przedsiębiorcy, niezbędne, aby handlować bezstresowo i bezproblemowo?
Wygodne ryzyko i metoda
2. Co jest dla ciebie ważne w handlu?
Konsystencja
3. Czy są jakieś założenia, którymi będziesz się kierować podczas swojego rozwoju?
Zaakceptuj ryzyko i idź dalej, trend jest twoim przyjacielem.
4. Opisz swój styl handlu i sposób, w jaki jest on zgodny z twoją osobistą postawą.
Dyskrecjonalne, Kreatywne, horyzontalne, proste, jestem osobą nie-statystyczną i wierzę w uczenie się przez działanie.
5. W jaki sposób przygotujesz się do tego, aby być przygotowanym na skorzystanie z możliwości handlowych
związane z twoim stylem handlowym?
Usiądź na moich rękach, gdy masz wątpliwości
6. Opisz swoje najważniejsze atuty handlowe i kluczowe kompetencje.
Uruchamianie transakcji
7. Jakie czynniki spowodują, że odniesiesz sukces w handlu? Co sądzisz o swoim majorze?
mocne strony konkurencyjne będą? W jakich obszarach występują niedobory?
Moją główną siłą konkurencyjną jest moja miłość do znalezienia sposobu na handel, który jest konsekwentnie rentowny, a zawierania transakcji, handlu z pewnością siebie i wygodnego ryzyka, mam niedobory w konsekwentnym określaniu pozycji.
8. Jakie doświadczenie, umiejętności i mocne strony wnoszą do ciebie osobiście
przedsięwzięcie handlowe? Żaden.
9. Czy utworzysz podmiot handlowy? Nie.
Jeśli tak, to która forma prawna własności:
Jedyny właściciel
Współpraca
Korporacja lub
Korporacja z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC)
10. Dlaczego wybrałeś ten formularz?

Zidentyfikowałem się jako przedsiębiorca swingowy, uznaniowy i początkujący przedsiębiorca
Moje zatrzymania są umieszczane za najsilniejszymi PPZami, które po zerwaniu będą znakiem, że mój handel nie jest już ważny, lub szanse nie są już na moją korzyść, stopami są stałe przerwy na brokera i oparte na procentach.
Udział wielkości partii lub rozmiar pozycji jest zgodny z% R System zarządzania ryzykiem.
Maksymalna a: Utrata miesię czna: maks. 4% w 4 transakcjach.
Jeśli stracisz więcej niż 4% na 4 transakcjach, wycofaj się z handlu w tym miesiącu i pobieraj nowe dane i przećwicz każdą parę w trybie poprzedzającym, przeglądaj filmy J16 i czytaj ponownie książki, i ponów ocenę .

Używam trailing stop dla moich transakcji i wychodzę, kiedy stoję przed przypadkiem pewnego bardzo silnego oporu plus PA na drugą stronę

Równomierne przerwy są używane szybko, gdy handel jest przeciwny.

Utwórz także wpis Wyjścia w dzienniku, typ instalacji, wykresy, stan emocjonalny.

Zmieniam handel z konfiguracjami 4H i Daily PA, nie lubię cotygodniowo, mogę wypróbować miesięczne takty z pozycjonowaniem.

Handel :

Byczsze warunki rynkowe zostaną określone przez:
Ostatnie 2-3 letnie ruchy są zwyżkowe, albo trend się podnosi
Rysuj cotygodniowe linie trendów z ostatnich 3-4 lat.

Niedźwiedzi warunki rynkowe zostaną określone przez:
Ostatnie 2-3 lata ruch jest niedźwiedzi, lub trend jest w dół.
Rysuj cotygodniowe linie trendu od najniższych wartości z ostatnich 3-4 lat.

Nie definiuję neutralnych warunków rynkowych.

Strategia :
Warunek 1: Cena dotyczy tygodniowego PPZ
Warunek 2: Jest PA pokazujący odrzucenie na 4HCodziennie
Warunek 3: PA ma tendencję tygodniową
Warunek 4: Po lewej stronie jest SPACE


Jeżeli warunek 1, 2, 3 i 4 są spełnione, należy wprowadzić polecenie zatrzymania po drugiej stronie PA i umieścić ogranicznik po przeciwnej stronie PA, jeśli PA znajduje się na najwyższymnajniższym szczycie ruchu, w innym przypadku zatrzymaj się za cotygodniowym PPZ.

Rozmiar pozycji jest brany z rozmiaru konta, ryzykując 1% na każdej transakcji.

Jeśli handel jest ostatnim barem w piątkowy wieczór, stań na linii bocznej.

Zarządzanie handlem:
Przystanki zostaną przeniesione za mniejszą PPZ w czasie, w którym podejmowane są transakcje, 4H lub D1, wszystkie transakcje będą miały wolną drogę do maksymalnej y równej 1% kapitałów własnych.

Zarządzanie pieniędzmi i ryzykiem:
Zawsze używaj 1% na każdej transakcji, używając% R, oblicz rozmiar pip zgodnie z poziomami stopu.

Przyjmowanie zysków:
Zyskaj zyski, gdy transakcje trafią w tygodniowe linie SR.

Wydatki inwestycyjne:
Obecnie wszystkie moje wykresy, pliki danych i platformy są bezpłatne.
Później mogę kupić zapasowy plik danych i kupić książkę Martina Pringa o wzorcach cen.
Później mógłbym liczyć na opłaty Interactive Brokers
Połączenia internetowe to obecnie tani internet mobilny o przepustowości 64 kbs
Później mogę kupić linię ADSL 2 Mbs, kiedy w końcu dostałem pieniądze na wynajęcie domu.
Połączenia telefoniczne z brokerem również muszą być odpowiednio odnotowane.
Elektryczność dla przyszłych wielu monitorów ... lol.
Później będę musiał wziąć podatki pod uwagę, gdy mój rozmiar handlu wzrośnie

Do zrobienia :
Znajdź online darmowy generator krzywej equity lub dziennik handlu na żywo
Nowy rodzaj transakcji będzie zawsze brany pod uwagę przy minimalnej możliwej wielkości pozycji, na oddzielnym koncie po zweryfikowaniu typu transakcji, aby przynosić zyski na analizie historycznej z użyciem forextestera
Utwórz miesięczny przegląd wyników handlowych.

Spróbuj napisać lekcję handlową poznaną w każdym poście wyjściowym.





Oto, jak zaczął się ten wątek w 2008 roku.
-------------------------------------------------- ---------------------
Hej. Jestem bardzo nowy na tym forum, dopiero zacząłem go oglądać rok temu i dopiero zacząłem publikować w tym miesiącu.
Mieszkam w Indonezji, gdzie życie jest tanie i łatwe, a dla człowieka jest wszystko, co trzeba. ale jest poważna wada w tej konfiguracji: inflacja jest większa niż to, co dostajesz z podwyżki w ciągu roku, na pewno możesz żyć za 500 $ miesięcznie, ale z powodu rocznej inflacji 10%, jesteś 10% uboższe każdego roku.

Pracowałem na giełdowej spółce futures przez około rok, handlowałem pieniędzmi z własnego życia 25K USD, straciłem je wszystkie na azjatyckich kontraktach terminowych na indeksy giełdowe, idę, straciłem 25K USD powoli, ale pewnie za 3 miesiące, dlaczego czy dostałem się do tego biznesu? Zwykły marketing zręcznościowy dostał mnie, muszę przyznać, że jestem prawdziwym głupcem w tamtych czasach, nie jestem pewien, czy teraz nie jestem głupcem, mówię ci wszystko tutaj, tak czy inaczej, to jest mój dziennik branżowy, a ja handlowałem tylko na rynku Forex przez 3 miesiące, co czyni mnie kompletnym początkującym, podczas gdy obfite osoby mają takie doświadczenia jak 2 lata na rynku Forex i handlu akcjami, moje są jak zero.

Żeby sobie z tym poradzić, mam utajone życie z utkaną rodziną, nie mam domu, nie mam dziewczyny, i tylko około 2K USD na kilka miesięcy, ale to inna historia, to jest dziennik handlu, nie dziennik dzielący smutek na dobranoc - opowiadania z opery mydlanej

Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać lepsze wsparcie z tego forum, ponieważ widziałem, jak wiele osób przechodzi od szmat do bogactwa od lat.

Moim marzeniem, bardziej jak moją jedyną ścieżką, jest bycie profesjonalnym handlarzem na rynku Forex. i nie mogę przestać się uczyć, nigdy.

Ale chociaż słowa mogą być słodkie, rzeczywistość nie jest taka, wszystko zaczyna się od huku i powoli gromadzi się po kawałku. Nie mogę użyć miotły, muszę wybrać wszystko ręcznie i zacząć od zera.

Loxepk
11-21-2021 11:21, 11:21
1 Załącznik (-i) Dobrze. mój wybór systemu transakcyjnego trafia do FXPrime ze względu na wspaniałą społeczność jaką posiadam, testowałem ten system przez tydzień, a demo po prostu nie jest dla mnie wystarczająco dobre, postanawiam rzucić się do dołu (kolejny po że dół o głębokości 25K, w którym wpadłem) pit o wartości tysiąca dolarów 11/6/2008, 11:11 Wczorajszy handel był bałaganem, byłem zbyt pochłonięty emocjami i wszedłem na wzburzony rynek, ominąłem kilka dobrych sygnałów, które zostały umieszczone na liniach fib. Wprowadzam pozycje handlowe za pomocą siobi EA v104, chociaż nie jestem pewien, które linie krzywych, które on oblicza, czy oblicza linie sr? Jeśli tak, to które? Tak jak podejrzewałam, kiedy wymieniam prawdziwe konto, choć jest ono małe, sprawy są pomieszane w sposób plagiowy, a utracone powyżej, szczególnie te z wieloma partiami (np. Więcej niż 0,1 mikro części), około 80% z nich nie jest zrobione z FXPrime, większość z nich to po prostu tryby, w rzeczywistości mój największy zysk z puli pochodzi z FXPrime, ten wyróżniony żółtymi na wczorajszym zestawieniu, był 38 pipsów i 41 pipsów, nie zawsze przestrzegam reguł i wprowadzam retracement, to jest tryout, powinien był zrobić tryouts na demo. Nie bądź chciwy Dzisiaj jest nowy dzień! Ustaw codzienny zysk na poziomie 80 mikro pipsów! Po 80 mini pipsach przestanę handlować i po prostu oglądać z demo z boku. Postanowiłem handlować tylko EURUSD, jestem nowicjuszem i pozostaję w ten sposób, dopóki nie przyniosę spójnej kontroli i zysku. Micro Lost: 83,6 pips Mini lost: 16 pipsów (zadziwiło mnie to, że mój lokalny broker dla kont standardowych ustala minimalną wartość SL dla EUR na 15 pipsów 3 Spread, co daje dużo mniejszy stosunek RR, nie można go uzyskać do 1: 1,5, cóż, oni płacą za wypłaty, ale jestem prawie pewny, że za dużo płacą za handel, nie wspominając o 5 pipsów od każdej transakcji, przepłacam!) dziś zasady, oglądaj nastroje na rynku, wiadomości i handel tylko od 2:00 czasu EST do 11:00 czasu EST Dzisiejsze wiadomości pokazują obniżkę stóp w GBP i minimalną stawkę ustaloną dla EUR, może nie będę w stanie wypełnić mojego limitu 80 pipsów.
https://www.forex-instant.com/attachments/15279685931148180247.pdf

optimugprime
11-21-2021 12:41, 12:41
Miły dziennik (choć tak się właśnie zaczęło)! Wpadnę tak często, jak tylko będę mógł, jeśli nie masz nic przeciwko. W pewnym sensie jestem nowicjuszem i handluję również systemem FX Prime i wymieniam tylko EURUSD. Może mógłbym uczyć się od ciebie i ciebie ode mnie. Obiecuję, że nie zepsuje twojego dziennika !!! Miłego dnia handlowego. P.S. czy mógłbyś opublikować swój aktualny szablon?

Loxepk
11-21-2021 14:02, 14:02
@pipsot Proszę, wróć, pragnę gości
https://www.forex-instant.com/attachments/1527968587.pngmój szablon faktycznie był pierwszym szablonem FXprime, tylko z bocznymi ścianami, więc nie ma w tym nic szczególnego
https://www.forex-instant.com/attachments/1527968587.pngNastępnego dnia handel był lepszy, wygrał z zyskiem 30 pipsów na dzień, ale zawahał się zbytnio w handlu i wygrał jeszcze jeden przy -12 pipsach, więc to tylko 18 pipsów zysku, ale jest to jednak zysk, a rygorystyczny transfer, w który się angażuję, wymaga wiele wysiłku, ale powiem jasno, że nie zamierzam zrezygnować z tej konkretnej umiejętności, ponieważ jest to prawda, którą musi posiadać każdy przedsiębiorca, aby odnieść sukces. Zarejestrowałem się w lokalnym konkursie handlowym, jest dość nagroda dla zwycięzców, więc myślę, że dam mu szansę, trading to podróż!

Alepaor
11-21-2021 15:23, 15:23
Mogę ci teraz powiedzieć, że nie skończysz z prokurentem handlującym ”systemem FX-Prime”. Powodzenia. Leon

Loxepk
11-21-2021 16:44, 16:44
Mogę ci teraz powiedzieć, że nie skończysz z prokurentem handlującym ”systemem FX-Prime”. Powodzenia. Leon
Dziękuję za troskę
https://www.forex-instant.com/attachments/1527968587.png

Loxepk
11-21-2021 18:04, 18:04
Dzień 3, poniedziałek, 10 listopada 2008 r. Zacząłem dzień od ćwiczenia systemu fxprime na niektórych kontraktach terminowych na indeksy giełdowe, dobrze poszło dobrze z kilkoma drobnymi fałszywymi sygnałami, a ja zaczekałem do godziny pierwszej, aby nadążyć za impetem. pary EU i GU. Handluję dzisiaj do 18:30 czasu EST i zdobywam 155 pipsów. cóż, to mogło być mniej niż to, ale w rzeczywistości mam szczęście, są pewne fałszywe sygnały, które przeoczyłem w ciągu dnia, ponieważ jestem zajęty przygotowywaniem posiłku. Handluję z 3 lotami, które 2/3 zamknąłem po osiągnięciu 10 pipsów lub więcej, po czym przesuwam SL do BE i wpuszczam do TP, który normalnie ustawiam na 25-30 pipsów. w rzeczywistości było to 167 pipsów, dopóki nie otworzyłem 1-lotowego obrotu na fałszywym sygnale, który uderzył w moją SL, a później tej nocy, po otwarciu dzwonów na nowojorskich rynkach, tak naprawdę nie patrzyłem na rynek, ale znajduję wiele fałszywych sygnały się zdarzają, nie wiem, czy to z powodu wiadomości, ale nie znajduję w tym czasie żadnych wiadomości, tylko CAD i więcej aktualności ogłaszanych w czasie, kiedy handlowałem. Chyba dzisiaj miałem więcej szczęścia niż kiedykolwiek. Zauważyłem nawet, że przeczytałem kilka dobrych książek na temat tego, kiedy należy handlować i jak długo powinienem zajmować pozycję w handlu, może się przydać, ale generowane przez nich tabele mówiły mi, że nie powinienem handlować dla UE i GU na 1-5AM EST. Niezależnie od tego, czy to prawda czy nie, ta drobna sugestia zaoszczędziła mi dzisiaj wiele pestek. Moja wiara działa częściowo dzisiaj, mam nadzieję, że uda mi się zrobić to lepiej jutro, a teraz spać.

byluas
11-21-2021 19:25, 19:25
to jest tutaj, huh? Im też na Bliskim Wschodzie, 500 $ miesięcznie tama dobra dla samotnej osoby cieszącej się lub nawet żyjącej. z tym faktem bardzo dobrze dbasz o swoje 2K (handlując?), nie dostaniesz tam gdzie jesteś naśladowcą w każdym Egipcie tutaj, ale dostajesz się tam tylko jako ktoś, kto wie całkowicie co robisz, od momentu wejścia do handlu masz już zaufanie do tego, które przynosi pipsy dla ciebie, a to wymaga wielkiej wiedzy o samym rynku, innym czynniku, który jest plenią częścią rynku i handlu, w którym nie jesteś jeszcze odpowiedzialny, tak długo, jak emocje cię ściskają co jakiś czas możesz mieć szczęście, że możesz wrócić, ale nie możesz go zatrzymać. weź mój post całkiem pozytywnie
https://www.forex-instant.com/attachments/1527968587.png

Loxepk
11-21-2021 20:46, 20:46
to jest tutaj, huh? Im też na Bliskim Wschodzie, 500 $ miesięcznie tama dobra dla samotnej osoby cieszącej się lub nawet żyjącej. z tym faktem bardzo dobrze dbasz o swoje 2K (handlując?), nie dostaniesz tam gdzie jesteś naśladowcą w każdym Egipcie tutaj, ale dostajesz się tam tylko jako ktoś, kto wie całkowicie co robisz, od momentu wejścia do handlu masz już zaufanie do tego, które przynosi pipsy dla ciebie, a to wymaga wielkiej wiedzy o samym rynku, innym czynniku, który jest plenią częścią rynku i handlu, w którym nie jesteś jeszcze odpowiedzialny, tak długo, jak emocje cię ściskają co jakiś czas możesz mieć szczęście, że możesz wrócić, ale nie możesz tego kontynuować ...
Dziękuję bardzo, dobrze, potrzebuję porady, od czego zacząć, jeśli nie zaczynam od podążania za egysem, gdzie mogę zacząć? Powiedz.

byluas
11-21-2021 22:07, 22:07
Chodzi mi o to, że po prostu podążając za egy i jej danymi sygnałami, to jest dla mnie handel na ślepo, w przeciwnym razie 95% to zwycięzcy, a tylko 5% przegranych. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to po prostu obserwować wszystko. zacznij widzieć liczbę egipskich i obserwuj ich siłę i słabość w zdobywaniu zwycięskich zgłoszeń, w jaki sposób pojawiają się sygnały w dowolnym Egipcie, w jaki sposób tworzą się ich wzory, w jaki sposób ruchy cen są w tych wzorcach, a wreszcie w samym Rynku, kiedy widzisz to w rzeczywistości w całości widzisz, że wszystkie te same nuty powtarza się, wszystkie ruchy przychodzą i idą tak samo, sztuka polega na poznaniu nut, a instrument jest twoim egy, ale to nic nie bez ciebie, twojej świadomości, aby zobaczyć lub słuchać i swoją wiedzę do handlu lub zabawy.

Loxepk
11-21-2021 23:28, 23:28
Chodzi mi o to, że po prostu podążając za egy i jej danymi sygnałami, to jest dla mnie handel na ślepo, w przeciwnym razie 95% to zwycięzcy, a tylko 5% przegranych. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to po prostu obserwować wszystko. zacznij widzieć liczbę egipskich i obserwuj ich siłę i słabość w zdobywaniu zwycięskich zgłoszeń, w jaki sposób pojawiają się sygnały w dowolnym Egipcie, w jaki sposób tworzą się ich wzory, w jaki sposób ruchy cenowe są w tych wzorcach, a wreszcie w samym Rynku, kiedy widzisz to w rzeczywistości w całości widzisz, że wszystkie te same nuty powtarza się, wszystkie z nich ...
Dziękuję bardzo za radę, naprawdę to doceniam ^^

Loxepk
11-22-2021 00:48, 00:48
Cóż, z pewnością mam nadzieję, że to nie koniec, przesadziłem wczoraj i to dało mi 44 pipsy zysku do zaledwie 3 pipsów, a jednak znowu się przewyższałem, ale to był szokujący powód, aby przywrócić mój zysk do poziomu 33, ale to nie jest tego warte. Nie mogę wejść do Strefy. Muszę włożyć więcej wysiłku w moje przekonania i zakończyć moje ćwiczenie handlowe, tak jak powinienem. any Dzisiaj myślę, że będę handlował jak kilka razy, aby dostać się do celu, 12 pipsów może nie wystarczyć, ale to jest to, co dostajesz, gdy się skalpujesz. Wybiorę każdy sygnał, który przyszedł i strzelił do diabła z tego. Wczoraj natknąłem się na ten system 4H, OanFX Benjyalate, i mówię prawdę, że jest całkiem obiecujący, nie udało się znaleźć żadnego sygnału na razie myśli. I to było wczoraj też, że poświęcam czas na przeglądanie forum dyskusyjnego Brokera, to było całkiem warte, znalazłem garść bardzo dobrych handlowców, bardzo, bardzo dobrych, którzy inwestowali w miliony i nie sądzę, że głowy, czy oni? dlaczego miałbyś potrzebować naprawdę szybkiej realizacji? lub z rozszerzającym się spreadem, nie sądzę, aby ktokolwiek mógł na tym polegać. Poza tym, kiedy ilość transakcji została policzona w milionach, skalpowanie jest praktycznie niemożliwe, ponieważ banki nie znoszą tego. Zrobiłem 5 transakcji za każdą parę wczoraj, niektóre przegrałem, ale większość wygrywa, mają tendencję do wycofywania się, zanim cokolwiek się dzieje, i też się denerwuję, myślę, że muszę jeszcze raz przeczytać moje mentalne zasady: muszę tylko pamiętać Cokolwiek może Zdarzyć

myriwes73trader
11-22-2021 02:09, 02:09
MArcel, robisz po prostu świetnie !!!! Testuję EA na system wahadłowy 5M. później udostępni publicznie ... ale nie ten facet ....

Loxepk
11-22-2021 03:30, 03:30
MArcel, robisz po prostu świetnie !!!! Testuję EA na system wahadłowy 5M. później udostępni publicznie ... ale nie ten facet ....
Wielkie dzięki, zrobię to za ciebie później, jesteś świetnym programistą
https://www.forex-instant.com/attachments/1527968587.png

Loxepk
11-22-2021 04:51, 04:51
Nie robiłem dzisiaj transakcji, przynajmniej na żywo, ale staram się jak najlepiej nauczyć się wszystkiego, co wiem o finansach, inwestowaniu i oczywiście handlu na rynku walutowym. Zbieram wszystkie informacje z najbardziej podstawowego poziomu, wiedza to potęga i tak, chociaż niektóre podręczne książki mogą sugerować, że to, czego potrzebuję, to właściwe podejście oraz zarządzanie ryzykiem i pieniędzmi, aby konsekwentnie zarabiać pieniądze z rynku forex, muszę dać sobie czas, abym mógł jak najlepiej z tego wyjść, zacznij od podstaw, jak sądzę. Od 2 dni przestałem używać FXPrime, nadal jest to bardzo opłacalny system, o wiele lepszy niż wszystko, co widziałem wcześniej, i działa, jeśli postępujesz zgodnie z właściwą dyscypliną, nadal będę sprawdzał, jak to się dzieje i płacę odwiedzaj wątek od czasu do czasu, ale wracam do handlu w wyższym czasie, jak minimum 4H TF lub codziennie. W każdym razie jestem początkującym i powinienem zachowywać się jak dobry student i studiować. Będę pakował moje rzeczy z mojego pensjonatu i wyjeżdżam do mojego rodzinnego miasta w niedzielę, aby zmniejszyć koszty utrzymania, więc będę mógł wykorzystać moje oszczędności do handlu, a nie do życia. Jeśli wszyscy będą nazywać mnie nieudacznikiem za powrót do domu po stracie wszystkiego (Moja praca, mój samochód, mój Apt) Więc niech będzie, sięgnę po lepszy sukces i postaram się nie słuchać nikogo, kto zabrania mi sięgać mój cel. Chcę być profesjonalistą, ekspertem finansowym, a także menedżerem własnych funduszy, będę handlować moim biznesem, będę inwestorem systemowym, który ma przewagę na rynku, sztywne ryzyko i zarządzanie pieniędzmi i będę się cieszył z robienia tego przez całe moje życie, a nawet jeśli zajmie to 10 lat, zrobię to, bo to uwielbiam (handluję).

Luig
11-22-2021 06:11, 06:11
Nie pozwól, aby ktokolwiek cię odtrącił, masz cel, po prostu to zrób
https://www.forex-instant.com/attachments/1527968587.pngSystem FxPrime jest dobry, ludzie, którzy mówią, że to nie oni są głupcami, nie postępowali zgodnie z prawdą lub tylko zazdrośni inni odnoszą sukcesy z nim, to też zawsze będzie za darmo, społeczność jest niesamowita, w zaledwie 1 miesiąc wątek ma ponad 2200 postów
https://www.forex-instant.com/attachments/1527968587.pngtak czy inaczej, cya później
https://www.forex-instant.com/attachments/1527968587.pngNie ma niczego, czego nie moglibyśmy znieść, wznieść się ponad i pokonać. Nasza największa chwała nigdy nie spada, ale wzrasta za każdym razem, gdy upadamy

Loxepk
11-22-2021 07:32, 07:32
Cóż, dziś rano przeczytałem wiadomość o znalezieniu pracy jako inwestor w jednym z dużych banków inwestycyjnych, lub funduszy hedgingowych, lub firm brokerskich ... to mnie potępiło, wierzę, że wielki powód tego post był trader888, w zasadzie mówi, że na żywo jako prokurent, ponieważ jest to bardzo satysfakcjonujące finansowo, również cię osobiście kaleczy, nie dostajesz czasu spędzonego z rodziną z powodu ciągłej analizy rynku, a lista idzie na. Bycie przedsiębiorcą jest bardzo stresujące, jak mówi, ale najbardziej fascynuje mnie to, jak pokazuje swojej żonie, jak na co dzień cierpi takie emocje, pół-gier hazardowych i dość drogie.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/30-personal-journal-gravy-train.htmlA nagroda jako prokurent też jest dość mała, jeśli porównasz ją do pracy na dzień, ale tutaj, w Indonezji, powinienem powiedzieć, że sprawy mogą wyglądać inaczej ... Bardziej niż analiza techniczna, ten człowiek tak naprawdę nie wierzysz, że którykolwiek z nich, czy też powinienem powiedzieć, że wierzy, że ludzie mogą czerpać zyski z pomocy technicznej, ale nie tak bardzo, jak prawdziwi wielcy kupcy w banku zrobione z czystej fundamentalnej analizy. Niemniej jednak, nie poddałem się, ten wątek właśnie mi dał duża porcja rzeczywistości do pracy, bycie profesjonalistą jest tak trudne, jak wyrzeźbić swoje imię na granicie za pomocą igły, bez młotka. to zajmuje dużo czasu i rygorystyczny wysiłek ... może zacznę pracę jako IB w jednym z domów maklerskich w domu, w ten sposób wydam mniej na koszty utrzymania i zdobędę więcej czasu na studiowanie rynku forex. .. finanse są bardzo ekscytujące, wiem, że nie powinienem był brać tego elektryka. Najważniejsze na pierwszym miejscu powinienem nauczyć się wszystkiego od samego rdzenia: zapasy, indywidualne zapasy, obligacje, opcje, przynajmniej powinienem znać wszystkie podstawowe rzeczy, pierwsze, które później przychodzą, wzorce cenowe? no cóż ... to też jedno, myślę, że lepiej będzie najpierw handlować mikro, a ja wykorzystam moje oszczędności, by ubiegać się o członkostwo prywatne w grupie, chociaż jest to dla mnie trochę drogie, za 129 dolarów miesięcznie ... Myślę, że najpierw powinienem się uczyć, a potem zbierać pieniądze, by się przyłączyć. Widziałem wiele sukcesów handlowców z tego wątku i wierzę, że mogę być jednym z nich. Książka, którą przeczytałem, pokazuje mi, że świetny mentor handlowy jest bardzo przyśpieszającym elementem twojej podróży, mam nadzieję, że książka ma rację. W końcu szkoła kosztuje pieniądze, więc dlaczego nauka za granicą nie kosztuje pieniędzy?

myriwes73trader
11-22-2021 08:53, 08:53
1 Załącznik (-i)
https://www.forex-instant.com/attachments/15279685981762768012.jpgHI mARCEL, od jakiegoś czasu nie zaktualizowałeś swojego statusu. jesteś w porządku? wszystkiego najlepszego. PS: Skończyłem testy w systemie skalpowania 1M. minimalne wzmocnienie 20 ~ 50 pip przez 7 godzin. całkowite otwarcie obrotu około 5 ~ 15 procent wygranych to prawie ponad 90%. teraz robię więcej testów i mam nadzieję usłyszeć od ...

Loxepk
11-22-2021 10:14, 10:14
https://www.forex-instant.com/attachments/152796860052868477.jpgHI mARCEL, od jakiegoś czasu nie zaktualizowałeś swojego statusu. jesteś w porządku? wszystkiego najlepszego. PS: Skończyłem testy w systemie skalpowania 1M. minimalne wzmocnienie 20 ~ 50 pip przez 7 godzin. całkowite otwarcie obrotu około 5 ~ 15 procent wygranych to prawie ponad 90%. teraz robię więcej testów i mam nadzieję usłyszeć od ...
Cześć, Siobi, Tak, minęło trochę czasu, odkąd zaktualizowałem swój status w moim dzienniku, jestem obecnie w domu i pracuję jako IB dla krajowej firmy, aktualnie pracuję nad złotym kontem handlowym, a tam jeszcze 2 klientów jest gotowych zainwestować przed końcem roku, jak już powiedziałem, to da mi więcej czasu na studiowanie rynku forex i zarabianie pieniędzy z prowizji IB, podczas gdy w tym czasie będę skupiony na celu. Jeśli chodzi o moje metody w tej chwili, nadal używam fxprime, ale rzadko odwiedzam wątek, a ja zapisałem się w grupie, byłem dopiero 3-ego dnia, ale dobrze zdaję sobie sprawę z bogactwa udanego handlu Wiedząc, wierzę, że mogę osiągnąć moje życie jako przedsiębiorca z seniorami handlowymi jako mój mentor. Jak przebiega Twoja działalność handlowa? Miło mi słyszeć od ciebie

myriwes73trader
11-22-2021 11:34, 11:34
marcel ... 1M podskakujący system ...
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/139-adding-ea.html

Loxepk
11-22-2021 12:55, 12:55
Zdaję sobie sprawę, że wciąż muszę się wiele nauczyć ... w rzeczywistości mogę teraz zapewnić, że nawet nie wiem, czego nie wiem. Oto, co umieścić w dzienniku: cytowane z autostrady Często chcemy się spierać. Ale jeśli masz dziennik, możesz tylko kłócić się ze sobą. Tylko ty możesz się przekonać. Jeśli lubisz handlować na M5 etcetera..z wnętrzami etc .. i etc ... co kiedykolwiek robisz Zapisz czas spędzony po każdym handlu. Wyniki, które wygrywaszprzegrywasz z zatrzymaniem, dlaczego się zgubiłeś, po co pozwalać winerowi działać. Ile czasu spędzasz z rodziną. Jaki jest twój nastrój z rodziną? jaka jakość? Ostatecznie po pewnym okresie będziesz mieć wystarczająco dużo danych. Potem masz plusy i cony i pytasz siebie SZCZEGÓLNIE. Czy tego chcesz? Pamiętasz, co SM Jones powiedział w powyższym poście? Trzeba dbać tylko o to, co jest dla Ciebie ważne. Poza tym ... powtarzał, że linie trendów zawodzą przez większość czasu? Zamierzam udowodnić mu, że się myli, ucząc się, jak mike robi breakouty i miksować je z poziomami SR ... jeśli zawiodłem żałośnie ... to wciąż jest na demo
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.pngAha tak ... najważniejszą rzeczą jest handel na rynku Forex, handel tendencjami i handel na wszystkich rynkach, to znowu: wsparcie i opór ... bez wątpienia ... wygląda na to, że jesteśmy nowymi i inteligentnymi alexami, don nie wiemy, czego nie wiemy, dopóki nie doświadczyliśmy tego samodzielnie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969154926068840.jpgI oto i ... PPZs ... James uczył nas prawdy, kimże jesteśmy, aby nie kochać faceta?

Loxepk
11-22-2021 14:16, 14:16
Dzisiejszy handel. Czekałem tak długo ... och, to zły nawyk szukania transakcji, mam nadzieję, że niedługo będę miał dość pieniędzy, abym mógł założyć konto u interaktywnych brokerów ... aby handlować zapasami, obecnie nie ” Nawet mam połączenie, żeby zobaczyć ich webinaria ... doh ... Muszę poczekać, aż dotrę do mojego starego miasta, żeby to zrobić. Wracam tam. Najpierw handel. to jest konfiguracja EURGBP 4H, skrócona akcja cenowa znajdująca się na ważnym miejscu na moich wykresach. oto:
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969155sds1957905227.jpga handel to handel, więc pozwolimy, aby to się zaczęło ... tymczasem na indeksie mam otwartą pozycję na koncie mini futures indeksu Hangseng, około 10 centów za pip, obecnie ryzyko to około 60 dolarów ... to jest dla mnie dużo, mam kupę na 21100, a SL na 20500, powody to po prostu wsparcie dotykowe ... może to być a pieniędzy ... ale myślę, że następnym razem lepiej będzie, jeśli wejdę po zobaczeniu PA na dziennym FT, koleś, oglądałem ten indeks prawie cały mój czas handlu, i wciąż mam zepsuć, gdy są pieniądze na linii, niestety wszystkie moje konta demo na Hang Seng PA SR są pozytywne ... Aand ... teraz dla mojego życia ... minęło trochę czasu, ale to też było szokujące, a niektóre złe wieści ... Okazuje się, że kuzyn mojej narzeczonej nie podzieli się pieniędzmi z rozliczenia, które dostanie za 2 tygodnie, to jest Odetchnęłam z ulgą, bo tak chętnie czekałem na ten plik gotówki, który odkładam na resztę życia, nie chcę pisać złych rzeczy o kuzynce mojej narzeczonej, poza tym, że jest hipokrytą, czyż nie wszyscy? ale ten zjada pieniądze swojego kuzyna od razu i nigdy nie miał intencji dzielenia się czymkolwiek, skończyłem z tym, pomyśl tylko o mojej awaryjnej stracie na skutek tej inwestycji, a ja dalej będę zarabiać w zwykły sposób , przez pracę z moim dupkiem ... to też, uczy mnie, że czasami tylko ty możesz ufać sobie. a kiedy coś jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, zwykle tak jest.

Loxepk
11-22-2021 15:37, 15:37
Handluj ... USDCHF mała szpilka od 1,05 oporu ... także czekam na kupno EURUSD ... trend się wznosi, a teraz jest najlepszy czas na powrót, są też EURAUD, który jest w skrajnie niskim, ale EURUSD jest moim faworytem, ​​ponieważ jest w trendzie wzrostowym, a EURAUD ma tendencję zniżkową i ma dodatnią zamianę, ale i tak będę tęsknił z niewielką pozycją, żeby się upewnić, bo obecnie jestem też krótko AUDUSD .. . to ma sens
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.pngAle jeśli EURUSD nie zapewni dobrego sygnału na 4H, pomyślę o przekazaniu go, ponieważ moja obecna ekspozycja jest wystarczająco duża, ale może tylko mała pozycja
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.png
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969157sds589407874.pngJestem trochę zmęczony, więc nie ma komentarzy na wykresie, strzałka poniżej pokazuje moje długie wieki temu.

Loxepk
11-22-2021 16:58, 16:58
To dzisiejszy handel, z trendem i z BRN, ale nie z mojego wykreślonego obszaru SR.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969157sds395177182.jpg

Loxepk
11-22-2021 18:18, 18:18
Plan handlu opublikowany w poście nr 1

Loxepk
11-22-2021 19:39, 19:39
Oglądałem
http://www.group.us/Guests/video/trainingvideo.wmvwideo tylko dzisiaj ... dzięki Danku. I postanowiłem zmienić sposób, w jaki zarządzam swoimi transakcjami, dodam je wkrótce na pierwszym planie.

Loxepk
11-22-2021 21:00, 21:00
W końcu dostałem kopię e-książki Martina Pringa Pring on Price Patterns! Yay!

Loxepk
11-22-2021 22:21, 22:21
Cześć wszystkim, to jest nowy handel dnia. Próbowałem szukać konfiguracji kontynuacji trendu, była to fajna szpilka z trendem na miłej loion, jedna rzecz, której mu brakuje to przestrzeń ... ale pozwolę jej działać, a gdy cena osiągnie 1.0420, na pewno się ruszę złamać nawet ... i to wszystko, wykresy przemówiły! byłoby nierozsądne ignorowanie ... zobaczmy, jak to się dzieje.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969158sds1411748206.jpg

Loxepk
11-22-2021 23:41, 23:41
W końcu dostałem kopię e-książki Martina Pringa Pring on Price Patterns! Yay!
Fałszywi faceci ... Pobrałem niewłaściwą książkę. Skompresowany plik został nazwany: Pring on Price Patterns, podczas gdy książka wewnątrz była analizą techniczną Martina Pringa dla krótkoterminowych handlowców ... Myślę, że muszę dalej szukać ... doh ... to zostało zbyt wcześnie opublikowane.

Loxepk
11-23-2021 01:02, 01:02
Obrót USDCHF został zatrzymany ze ą na poziomie 0,4%. Człowieku, nie dotarło nawet do pierwszego PPZ, na który patrzyłem, wiedziałem, że konsolidacja będzie bolesna, a runda 1.05 jest już wyczerpana przez sprzedawców, a więc przełom z tego poziomu, handlowałem zbyt wieloma kratami i są wyczerpane z ustawień. Więcej zasad do dodania w pierwszym poście: PRZESTRZEŃ! PRZESTRZEŃ! Potrzebuję więcej przestrzeni! spójrz w lewo!
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969159sds1088020829.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969160sds2134633280.jpgNa szczęście złożyłem wniosek o konto demo w handlu akcjami z Lightspeed Trading, mam nadzieję, że teraz będę bardziej wybredny i szukam najlepszych transakcji w wyższych ramach czasowych. Nadal lubię handlować 4H, ale powinienem dodać więcej zbiegów do mojej reguły.

Loxepk
11-23-2021 02:23, 02:23
Transakcje na dziś. każde 0,5% ryzyka
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969161sds863269659.jpgI GBPCHF
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969162sds1466446415.jpgPoświęciłem bardzo późno, ponieważ ktoś chce, żebym zwrócił pieniądze JAK NAJSZYBCIEJ, byłem zestresowany, na szczęście był w stanie przyjąć na początku 30% płatności, odpocząć z powodu marszu, a potem trochę więcej. W tej chwili zabijam się myślami, ale nie poddam się bez względu na wszystko, moja narzeczona też jest zestresowana, ale już bardzo mi pomogła, sprzedała każdą biżuterię, którą ma do spłacenia długów. Sprawa minie w przyszłym tygodniu, przynajmniej tak zapowiada policja, zobaczymy. Życzcie mi powodzenia, myślę, że będę go potrzebował dużo.

Loxepk
11-23-2021 03:44, 03:44
W końcu znalazłem pewne dane i sposób na przeprowadzenie analizy rynku azjatyckich kontraktów futures. Hang Seng Index jest jednym z moich głównych problemów, ponieważ jest bardzo popularnym rynkiem w moim kraju, a ponieważ mam do czynienia z handlem, aby zarobić wystarczającą prowizję za jedzenie, muszę znaleźć głęboki i konsekwentnie opłacalny sposób, aby go wymienić. ... Po serii wykładów Sam o przepływach rynkowych i wykorzystaniu moich doświadczeń z J16 Group, zaprojektowałem dyskrecjonalną metodę codziennego handlowania targami Hang Seng. Ze względu na bardzo szybki i zmienny charakter, muszę poruszać się wystarczająco szybko w daytradingu na kontraktach HSI, w związku z czym byłem zmuszony zignorować zmianę wielkości pozycji i przyjąć taką samą wielkość kontraktu dla każdej transakcji. Udało mi się zebrać intraday historyczne dane o kleszczach sprzed dwóch miesięcy ... to jest jednak z mojej historii metatrader. W tej chwili szukam tanich danych w ciągu dnia sprzed co najmniej 2 lat wstecz ... Będę rygorystycznie testować je wstecz w weekendy i przetestować metodę na koncie demo i po tym, jak jestem wystarczająco pewny, konto mini za 0,1 $ za pips
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.pngObecnie 2-miesięczna rentowność jest bardzo dobra, jest wiele małych , po których następują bardzo duże rozbieżności, y sięgają od 30 do 70 pipsów, podczas gdy mój największy zwycięzca ma ok. 700 pipsów, także wtedy, gdy rynek jest bardzo mocny, możliwe jest dodanie wielu pozycji. 2 miesiące to bardzo krótki czas na ręczną analizę historyczną, wiem o tym głównie dlatego, że rynek sięga od kilku miesięcy, chcę wiedzieć, jak ta metoda działa na silnym rynku. -------------------------------------------------- ------------------ Odnośnie mojego życia osobistego, dobrze, że rozmawiałem z Jimem o tym i on sugeruje, że rozmawiam z fij, obecnie czekam na fij, aby się ze mną skontaktować e-mailem.

Loxepk
11-23-2021 05:04, 05:04
Brak transakcji na dziś, Więcej złych wieści, Słyszałem, że proces sądowy może być teraz zagrożony z powodu czegoś, co ponownie dotknęło kuzyna mojej narzeczonej, powiedzieli mi nawet, że jutro wsadzą go do więzienia, jeśli zgodnie z harmonogramem, wygląda jak mój inwestycje będą za nic, muszę patrzeć i ponownej oceny siebie, dlaczego jestem w całym tym bałaganie? Odpowiadam za wszystko, a jednak nie wiem, dopóki nie przyszło mi to do głowy i mówi: cześć, nie sądzę, że możesz mnie już dłużej zabrać ... a ja nie mogłem, po prostu, po prostu nie mogłem, nie wiem, co mam teraz robić, nie mogę myśleć, nie mogę nawet spojrzeć na wykresy, znając prosty fakt, że sprawię, że wszyscy wokół mnie zawiodą, mam tylko nadzieję, że nadal będę miał miejsce aby żyć do tego czasu, tak jest lepiej, jak myślę, jaki jest pożytek z życia w fałszywej okazałości i urojeniowej dumie ze złotej klatki, ale bez pieniędzy i jeszcze więcej długów niż jakakolwiek inna rzecz w moim życiu? Potrzebuję pomocy, mentalnie, aby poradzić sobie z tym wszystkim, LOL, teraz walczę z chęcią wypicia tego alprazolamu. Jeśli pracownik wykwalifikowany straci pracę (chyba że jest to spowodowane urazem), STILL ma swoje umiejętności, ale NIE jego dochody. innymi słowy, STILL ma środki na zarabianie pieniędzy, ale musi znaleźć inną pracę. Jeśli przedsiębiorca traci swój kapitał, traci środki zarabiania pieniędzy. Co za wielkie słowa, nie jestem obecnie handlowcem, jestem zwykłym facetem, który żyje między pracą i utonął w dużym długu, mój dochód po stronie był z handlu, dopóki nie zużyłem całego mojego kapitału, aby żyć i zapłacić za ten głupi proces. Myślę, że nie jestem jedyny, ale to jest punkt w moim życiu, w którym chciałbym krzyczeć tak głośno, jak tylko mogę, aby każdy zaakceptował mnie takim, jakim jestem, a nie maską, którą zawsze starałem się pokazywać sądzę, że moje dni są policzone, a czas nadejdzie, aby w końcu zaakceptować rzeczywistość i mam nadzieję, że będę mógł przez to żyć, a jeśli mam być sam potem, niech tak będzie.

Oxswldeligbttzwg
11-23-2021 06:25, 06:25
Mam nadzieję, że dostaniesz pieniądze od kuzyna mojej narzeczonej. Nie chcemy przegrać, więc handlowiec, który robi tak duże postępy. Nie poddawaj się, lubię i potrzebuję twojego dziennika i prawdopodobnie także innych handlowców.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.png

carolisa.gerraso
11-23-2021 07:46, 07:46
Brak transakcji na dziś, Więcej złych wieści ... Potrzebuję pomocy, mentalnie, aby poradzić sobie z tym wszystkim, LOL, teraz walczę z chęcią wypicia tego alprazolamu ....
dość związane z moim postem wcześniej (patrz poniżej) Hej, bracie, dopinguj. nie ma potrzeby korzystania z mediacji. nie rozwiązują problemuproblemów. w rzeczywistości narkotykimediacje stwarzają dalsze problemy. to samo z odmowami, alkoholem itp. Oczyść głowę. Myśleć. nie spiesz się. jest to krytyczna sytuacja walki lub lotu dla u: Fight, ponieważ rozwiązanie jest w twojej głowie. każdy ma problemy ... lub miał jeden lub dwa. Zrobimy to. Zrobisz to. w przypadku problemu zawsze jest lekcja (do nauczenia się)lub okazjabłogosławieństwo (do zdobycia). Po burzy jasne niebo czeka ZAWSZE.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.pngNa zdrowie!

zwiększenie twojego poziomu cierpliwości.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.pngmiecz obosieczny: ryzykoproblem szansabłogosławieństwo. to kwestia perspektywy
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.png
zwiększenie twojego poziomu cierpliwości.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.pngmiecz obosieczny: ryzykoproblem szansabłogosławieństwo. to kwestia perspektywy
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.png

raulcameg
11-23-2021 09:07, 09:07
Po przeczytaniu twoich wpisów staję się troską o twoje dobre samopoczucie. Nie wiem, czy byłoby to dla ciebie pociechą, ale jestem Indonezyjczykiem i wiem, jak to jest pracować bardzo ciężko w brzydkiej pracy, żeby po prostu przejść. Nadal jestem w tym. Przez trzy lata uczyłem się i inwestowałem bez sukcesów. Jestem 36 żonaty z dzieckiem i pracowałem jako sprzedawca za niewielkie wynagrodzenie. Próbowałem wielu różnych małych firm w przeszłości, ale wszystkie zakończyły się niepowodzeniem Mam usprawiedliwienie dla użalania się nad sobą i owocowania, ale nie chcę. Dlaczego? Ponieważ nie przyniesie mi to żadnego pożytku.
świetny post ... znalazłem się w podobnej sytuacji przed ... dyscyplina od tego czasu poprawia moje transakcje

chagzuixxa33
11-23-2021 10:28, 10:28
Po przeczytaniu twoich wpisów staję się troską o twoje dobre samopoczucie. Nie wiem, czy byłoby to dla ciebie pociechą, ale jestem Indonezyjczykiem i wiem, jak to jest pracować bardzo ciężko w brzydkiej pracy, żeby po prostu przejść. Nadal jestem w tym. Przez trzy lata uczyłem się i inwestowałem bez sukcesów. Jestem 36 żonaty z dzieckiem i pracowałem jako sprzedawca za niewielkie wynagrodzenie. Próbowałem wielu różnych małych firm w przeszłości, ale wszystkie zakończyły się niepowodzeniem Mam usprawiedliwienie dla użalania się nad sobą i owocowania, ale nie chcę. Dlaczego? Ponieważ nie przyniesie mi to żadnego pożytku. Zamiast tego zwracam się do BOGA, kiedy nie wiem co robić. Bóg nie stworzył cię, więc musiałeś zmagać się z owocami żyć. Szybka wizyta na oddziale intensywnej terapii w twoim szpitalu przekona cię, że wiele osób, mimo że dużo pieniędzy nie może oszukać choroby. Życie jest darem z góry. Nie bierz tego za pewnik. Jeśli jesteś zdrowy, powinieneś być wdzięczny i Ciesz się tym, ponieważ niektórzy ludzie muszą polegać na maszynie podtrzymującej życie, aby żyć. Tak, są problemy życie, ale BÓG nie prosi, abyś je sam nosił. Jego prośbą jest, abyś zrobił co mógł i ufając, że zrobi resztę. Kiedy moja żona była w ciąży, nie mieliśmy pieniędzy na pracę, nie wspominając o wszelkiego rodzaju rzeczach, które dziecko potrzebuje, kiedy się urodziła. Więc modliliśmy się i oddaliśmy wszystko BOGU wierzącemu, że ON nam pomoże. I ON - nagle zaczęliśmy zdobywać pieniądze w sposób, o którym nigdy nie myśleliśmy, że jest to możliwe. Krótko mówiąc, wszystkie potrzeby dziecka i koszty pracy zostały opłacone, a nasze oszczędności na dziecko nigdy nie zostały wzięte pod uwagę, a nawet wzrosły. Bóg jest dobry. Poza tym, nie chcę zmusić się, by odnieść sukces w handlu w jak najkrótszym czasie. Wiem, że to zajmie trochę czasu. Jeśli zajmie to kolejne 2 lub 3 lata, niech tak będzie. W rzeczywistości po latach przegranej BÓG pozwolił mi na naprawienie mojej wiedzy handlowej. Naucz się cierpliwości, dyscypliny, pozwól mojemu ego odejść, przyznając się do złego. Wierzę, że BÓG pozwala nam się uczyć wszystkie złe sposoby na handel, podczas gdy my wciąż na demo i nie mając naszego życia oszczędności klientów pieniędzy na linii.Możesz też to zrobić
https://www.forex-instant.com/attachments/1527969146.pngNiech Bóg błogosławi Ciebie i Twojej rodziny