PDA

Zobacz pełną wersję : Mój system OSAMA



sakipkg
11-09-2006 22:45, 22:45
Cześć, mam na imię Nicholas i zawsze chciałem być niezależny finansowo. Przez ostatnie trzy lata próbowałem wielu nietradycyjnych miejsc pracy dla dziewiętnastolatka: nieruchomości, pokera (wygraj milion na WSOP w ll st1: citygt; lt; st1
https://www.forex-instant.com/attachments/1527972212.pnglacegt; Las Vegaslt;st1
https://www.forex-instant.com/attachments/1527972212.pnglacegt; lt;st1: citygt ;?), marketing wielopoziomowy, marketing partnerski z google adwords i HYIPs (program o dużym zysku). Około 10 miesięcy temu musiałem nazywać to rezygnacją z hyipsów, gdy ostatni, w którym byłem, płacąc 200% miesięcznie przez prawie 18 miesięcy, podążał w prawo, bo moje zyski wkrótce miały stać się poważne. Przez półtora roku robiłem hyipsy i miałem dość dawania pieniędzy nieznajomemu i miałem nadzieję, że dotrzymają swoich obietnic. Rynek forex jest tym, co wielu hipisów uważa za źródło swoich niewiarygodnych zysków, więc postanowiłem sam dowiedzieć się o tym rynku forex. Nigdy więcej nie oddałbym komuś pieniędzy do stracenia, jeśli miałoby się zgubić, chciałem być jedynym powodem.

Tak więc począwszy od lutego tego roku wydałem 1000 dolarów na kilka bardzo obszernych i obszernych książek na temat handlu i od tego czasu poświęcałem każdą wolną chwilę na poznanie rynku forex. I to miało swoje konsekwencje. Straciłem kilku przyjaciół, zrezygnowałem ze szkoły i inne rzeczy. Na szczęście moi rodzice w pełni mnie wspierają.

Powinienem jednak przerwać; Zostawiłem bardzo ważną część. Hyips były moim wprowadzeniem do świata inwestowania, a większość z hyipów, w które wkładam moje pieniądze, zwracała 50% -300% miesięcznie. Kiedy wszedłem na rynek forex, byłem zdeterminowany, aby osiągnąć podobne stopy zwrotu miesięcznie.

I właśnie to nauczyłem się robić.

Jedną z najważniejszych lekcji, jaką nauczyłem się na rynku forex, jest ogromne znaczenie solidnego systemu, w którym zasady nigdy się nie wahają. Właśnie dlatego zawsze uważałem systemy mechaniczne za perfekcję handlu. Na systemy mechaniczne nie ma wpływu emocja, jeden z największych wrogów tradera i nigdy nie musisz się martwić, że zdecydują się zignorować pewną regułę.

Uważam, że stworzyłem system mechaniczny, który z inwestycją 5% -10% na handel zwróci 75% -200% miesięcznie. System jest bardzo precyzyjnie dopasowany do 30-minutowych wykresów na eurusd i jest to jedyny przedział czasowy lub parę walut, którą handluję. 5% -10%, statystycznie rzecz biorąc, handel powinien utrzymywać spadki poniżej 7%, czasem nawet 5%.

Przyznam, że w ciągu minionego tygodnia testowałem ten system tylko w przód, ale wróciłem do niego intensywnie i jest to 36. wersja pomysłu, nad którym pracowałem skrupulatnie od lata. Chodzi mi o to, że nie jest to system, który przypadkowo wymyśliłem niedawno.


Chciałbym zacząć tutaj publikować transakcje, ponieważ najtrudniejszą częścią dla mnie jest NIE SPRAWDZANIE MOJEGO KOMPUTERA KAŻDEGO PIĘCIU MINUTERA po złożeniu transakcji. Muszę się nauczyć, jak zawrzeć transakcję, a potem o tym zapomnieć. Jeśli zamieszczam tutaj transakcje, nie ma sensu dalej tego sprawdzać, ponieważ trzymam się systemu, i robię tylko transakcje, które planuję tu zamieszczać, i nie zamierzam publikować losowych transakcji opartych na emocjach to forum.

I może mogę zaoferować nadzieję nowym facetom, aby wiedzieli, że nie tylko zarabiasz pieniądze na rynku Forex, ale możesz zrobić, ile chcesz.
Jedynym ograniczeniem jest ty.

Nicholas

lt;! - [if! supportLineBreakNewLine] -
lt;! - [endif] -

OxrtaBarla
11-05-2021 08:25, 08:25
Nie trzeba dodawać, że życzę ci szczęścia, Mikołaju. Jakiego rodzaju system wymyśliłeś? Nie znam żadnego systemu, który kiedykolwiek zwróciłby zyski, które chciałbyś zarobić w swoim systemie. Byłoby dla ciebie bardzo miłe, gdyby tak było. Rozumiem Twój problem z ciągłym śledzeniem transakcji. Jest to problem, z którym również muszę się uporać. Będę obserwował twoje wyniki i mam nadzieję, że możesz pokazać resztę z nas w ten sposób. Mówisz, że używasz tylko jednej pary. Czy to dlatego, że nigdy nie testowałeś swojego systemu na innych parach? czy jest coś w twoim systemie lub tej parze, co sprawia, że ​​praca z inną parą jest mało prawdopodobna? A propos, jak wymyśliłeś nazwę?

DEGTRUCCAKS
11-05-2021 09:46, 09:46
Dziękując za otwarcie wątku poświęconego odsłonięciu świętego Graala. Musisz wykonać dobrą robotę, aktualizując system ponad 30 razy! Ale nie mogłem znaleźć żadnego pliku do pobrania, aby wyjaśnić, czym jest twój system. Więc trzymam kciuki czekając na aktualizacje

symeray1491
11-05-2021 11:07, 11:07
Co za interesująca nitka! Ponieważ również zostałem spalony przez rynek HYIP, zacząłem zamiast tego handlować walutami! I mogę powiedzieć, że był to najciekawszy 6 miesiąc w moim życiu ... Jakiego rodzaju systemu używasz? Powodzenia!

sakipkg
11-05-2021 12:27, 12:27
Nie trzeba dodawać, że życzę ci szczęścia, Mikołaju. Jakiego rodzaju system wymyśliłeś? Nie znam żadnego systemu, który kiedykolwiek zwróciłby zyski, które chciałbyś zarobić w swoim systemie. Byłoby dla ciebie bardzo miłe, gdyby tak było. Rozumiem Twój problem z ciągłym śledzeniem transakcji. Jest to problem, z którym również muszę się uporać. Będę obserwował twoje wyniki i mam nadzieję, że możesz pokazać resztę z nas w ten sposób. Mówisz, że używasz tylko jednej pary. Czy to dlatego, że nigdy nie testowałeś swojego systemu na innych parach? czy jest coś w twoim systemie lub tej parze, co sprawia, że ​​praca z inną parą jest mało prawdopodobna? A propos, jak wymyśliłeś nazwę?
Dziękuję za Twoje wsparcie. Mój system jest bardzo prosty. Kupujesz, gdy pewna osma jest powyżej 0, a inna osma indukuje trend wzrostowy i sprzedaje się, gdy jest poniżej, a trend spadkowy jest zależny. Diabeł znajduje się w ustawieniach i rozumie związek pomiędzy tym, co osma indior pokazuje tobie a ceną. Używam eurusd, ponieważ jest to bardzo stabilna para walut i używam 30-minutowego wykresu, ponieważ po wielu badaniach zdałem sobie sprawę, że w pełni wykorzystuję każdy codzienny ruch eurusd, musisz być na 30 minut. Godzinowe bary pozwalają na późne wejście i wyjście. Nazwa pochodzi od tego, że ilekroć widzę osmę, myślę o Osamie. lol, jest też bardziej chou i interesujący.

Emilakk
11-05-2021 13:48, 13:48
Nazwa pochodzi od tego, że ilekroć widzę osmę, myślę o Osamie. lol, jest też bardziej chou i interesujący.
Powodzenia i informuj nas na bieżąco! i mam nadzieję, że osama nie rozwali twojego konta, jk

asdroid33
11-05-2021 15:09, 15:09
Powodzenia w podróży do wolności finansowej nick! Mam 18 lat i dzięki temu, że mam dużo do powiedzenia, wymyśliłem własną mieszankę podstawowego rozumowania i analizy technicznej, aby zawrzeć transakcje. Kocham każdą minutę, jaką mam na rynku. =)

waliili
11-05-2021 16:30, 16:30
Uważam, że stworzyłem system mechaniczny, który z inwestycją 5% -10% na handel zwróci 75% -200% miesięcznie. lt;! - [endif] -
Powinieneś zadzwonić do swojego systemu ”Święty Graal” .......
https://www.forex-instant.com/attachments/1527972212.pngPowodzenia!

Habugwt
11-05-2021 17:50, 17:50
Powinieneś zadzwonić do swojego systemu ”Święty Graal” .......
https://www.forex-instant.com/attachments/1527972212.pngPowodzenia!
Chcę zobaczyć dowód tego systemu na prawdziwe transakcje z liczbami rzeczywistymi, jeśli nie masz nic przeciwko panu Nicholasowi

Habugwt
11-05-2021 19:11, 19:11
Powodzenia i informuj nas na bieżąco! i mam nadzieję, że osama nie rozwali twojego konta, jk
HAHAHA!

sakipkg
11-05-2021 20:32, 20:32
Handel # 1 SPRZEDAJ EURUSD @ 1.2858 11:57 ET

Chaco494
11-05-2021 21:53, 21:53
Cieszę się, że tak wielu młodych ludzi chce się uczyć na rynku Forex. Ja też jestem 19 lat młody, a także zostałem wciągnięty w program HYIP, zastanawiając się, czy będzie zarabiać. Twoja historia jest podobna do mojej, ja też przeczytałem wszystko, co trzeba wiedzieć o pokerze, mając nadzieję na bycie najmłodszą światową serią zwycięzcy pokera
https://www.forex-instant.com/attachments/1527972212.png. Od tego czasu zdałem sobie sprawę, że lepiej mieć odwet, który się nie zdarza
https://www.forex-instant.com/attachments/1527972212.png. Więc jestem tutaj, nie chciałem marnować twoich wątków, ale DOBRE SZCZĘŚCIE !!

Alvaro19C
11-05-2021 23:14, 23:14
Uważam, że stworzyłem system mechaniczny, który z inwestycją 5% -10% na handel zwróci 75% -200% miesięcznie. System jest bardzo precyzyjnie dopasowany do 30-minutowych wykresów na eurusd i jest to jedyny przedział czasowy lub parę walut, którą handluję. 5% -10%, statystycznie rzecz biorąc, handel powinien utrzymywać spadki poniżej 7%, czasem nawet 5%.
Czy możesz rozwinąć więcej na ten temat? Czy mówisz, że ryzykujesz 5% -10% swojego kapitału na handel?

sakipkg
11-06-2021 00:34, 00:34
Czy możesz rozwinąć więcej na ten temat? Czy mówisz, że ryzykujesz 5% -10% swojego kapitału na handel?
tak, i to jest w porządku, aby ryzykować tak dużo, gdy twoje wypłaty są tak niskie. Wiem, że to nie jest norma.

bmom
11-06-2021 01:55, 01:55
AICCCIA, chciałbym wiedzieć, co to jest osma? SMA Wiem. JIM

Alvaro19C
11-06-2021 03:16, 03:16
tak, i to jest w porządku, aby ryzykować tak dużo, gdy twoje wypłaty są tak niskie.
Zgadzam się, jeśli twoje wypłaty są wystarczająco niskie, możesz ryzykować 5% -10% na handel. Czego nie rozumiem, to jak twoje wypłaty są mniejsze niż to, co ryzykujesz w handlu? Czy to oznacza, że ​​nigdy nie tracisz transakcji? Jestem trochę zdezorientowany, nie próbuję cię powalić.

Oxlvaaguado
11-06-2021 04:37, 04:37
Dowolny przystanek lub cel? Czy jest to określone w miarę rozwoju handlu?

Handel # 1 SPRZEDAJ EURUSD @ 1.2858 11:57 ET

Handel # 1 SPRZEDAJ EURUSD @ 1.2858 11:57 ET

sakipkg
11-06-2021 05:57, 05:57
AICCCIA, chciałbym wiedzieć, co to jest osma? SMA Wiem. JIM
to jeden ze standardowych czynników, takich jak MACD. Właściwie to dirived z MACD. Popatrz na macd i zauważysz, że na histogramie pojawia się linia sma. Osma indior jest histogramem - sma. Tak więc na komputerze Macd, gdzie histogram znajduje się powyżej linii sma, na osmie pojawi się histogram pozytywny. Włączony, gdy histogram macd znajduje się poniżej linii sma, otrzymasz ujemny histogram osmy. Pełna nazwa Osma to średnia ruchoma oscylatora. Myabe to dzwoni.

sakipkg
11-06-2021 07:18, 07:18
Dowolny przystanek lub cel? Czy jest to określone w miarę rozwoju handlu?
Określony jako handel postępuje.

sakipkg
11-06-2021 08:39, 08:39
Zgadzam się, jeśli twoje wypłaty są wystarczająco niskie, możesz ryzykować 5% -10% na handel. Czego nie rozumiem, to jak twoje wypłaty są mniejsze niż to, co ryzykujesz w handlu? Czy to oznacza, że ​​nigdy nie tracisz transakcji? Jestem trochę zdezorientowany, nie próbuję cię powalić.
Jeśli ryzykuję 10% na koncie mini 1000 $ z transakcją eurusd i tracę 20 pipsów na złym handlu, straciłem tylko 40 $, ignorując spread.

sakipkg
11-06-2021 10:00, 10:00
Zrobić to w przyszłym tygodniu. W ten weekend miałem więcej sukcesów w pracy nad EA, niż się spodziewałem. Spodziewam się sygnału sprzedaży dla EURUSD w pierwszej połowie przyszłego tygodnia. Wspomniałem w pierwszym poście, że byłem w wersji 36 mojego EA, teraz jest to wersja 43 lub 44. Największe wydanie to przystanek paraboliczny. Jakie to jest świetne? lol To wymagało wielu prób, ale to najfajniejsza rzecz w historii. Jest 10 razy lepsza niż jakakolwiek inna metoda zatrzymania, jaką widziałem wcześniej. Oto jak to działa. Główną ideą mojego systemu jest to, że jeśli pojawi się na rynku w określonym czasie, istnieje duża szansa, że ​​zamówienia będą opłacalne po określonej liczbie godzin. lol. Uwielbiam być niewyraźny. W każdym razie, zatrzymanie paraboliczne pochodzi z tego samego myślenia. Przy dobrym wejściu cena może początkowo się odbić, ale wraz z upływem czasu cena powinna mieć coraz mniej miejsca na negatywne odejście. Wreszcie po określonej liczbie godzin cena musi być dodatnia lub zamówienie jest zamknięte.
http://www.romantic-art-masters.com/fff.bmpPo prostu odwróć wszystko na obrazku, by kupić zamówienie. Paraboliczny przystanek to prawy górny odcinek paraboli, przy czym najwyższy punkt to x pips powyżej (lub poniżej, aby sprzedać) punkt wejścia, a to przekracza twoje zamówienie, cena ot y y w przyszłości. Początkowo rozważałem użycie prostej linii ukośnej z tymi samymi varialbes, ale czułem, że mogłabym uczynić parabolę bardziej eczną i ... chłodniejszą. lol. I prawdopodobnie jest kilka lepszych powodów, ale zapomniałem o nich. W każdym razie to jest równanie. Do kupienia: stopip = (godzinaszerokość) * (czas otwarcia * (przerwa(szerokość))) - przerwa Dla sprzedaży: stopip = (- godzinaszerokość) * (czas wolny * (przerwa(szerokość) ))) gap opentime = czas w godzinach, w którym zlecenie zostało otwarte szerokość = szerokość (w godzinach) parabola z góry od góry prosto powyżej punktu wejścia do miejsca, w którym przekracza ono zamówienie cenę otwarcia. . To określa czas, przez jaki cena będzie ujemna, zanim będzie dodatnia lub zostanie zatrzymana. gap = wysokość (w pipsach) powyżej ceny otwartej rozpoczyna się parabolo. Określa to, jak długo zatrzymujesz się na podstawie ceny otwarcia zlecenia. Im większa jest ta liczba, tym więcej miejsca cena musi się odbijać, zanim zawiedzie twoje zamówienie; im mniejszy, tym mniej. stopip to linia paraboliczna, w której cena musi być niższa (w przypadku zlecenia sprzedaży) lub wyższa (w przypadku zlecenia zakupu) przed zatrzymaniem. Po zatrzymaniu użyj tej małej kalkulacji, aby sprawdzić, czy aktualna cena jest wyższa lub niższa. averagepips(stopipopentime) gt; opentime averagepips = to bezwzględna wartość twojego zamówienia, cena ot minus sma z okresem 2. Oznacza to, że cały paraboliczny przystanek jest zepsuty, a nie rzeczywista cena. Gwarantuje to, że skoki nie zatrzymają Twojego zamówienia. Jeśli liczba po lewej stronie jest większa niż liczba godzin, w których zamówienie zostało otwarte, nadszedł czas na zamknięcie zamówienia. I przepraszam, to tyle, ile daję. Od Ciebie zależy od wartości szerokości i luki.

sakipkg
11-06-2021 11:21, 11:21
Okej, odkąd tak bardzo zaktualizowałem swojego eksperta, zamierzam zacząć od nowa. Również przy każdej transakcji wprowadzam dwa zamówienia. Każdy za taką samą kwotę ryzyka. Jedna odnosi się do całego trendu lub do końca, a druga ma zysk 15 pipsów. Dodanie tego zysku przyniesie podwojenie mojego zwrotu bez zwiększenia mojej wypłaty. To jeden z moich nowych dodatków do mojego systemu wraz z moim parabolicznym stopem. Nie będę zawracał sobie głowy publikowaniem za każdym razem, gdy zostanie osiągnięty zysk, po prostu opublikuję, jeśli nie, co powinno nastąpić tylko raz na każde 10 transakcji. Wymiana nr 1 niedziela, 3 grudnia 2006 @ 23:45 ET SPRZEDAĆ EURUSD @ 1.3319 Wymień 2 Niedziela, 3 grudnia 2006 @ 11:45 PM ET SPRZEDAJ EURUSD @ 1.3319 TakeProfit @ 1.3304

gawz
11-06-2021 12:41, 12:41
czy kiedykolwiek próbowałeś użyć krótszego okresu czasu? Czytam twoje forum czasami i wiele razy twoje transakcje i moje są w tym samym kierunku, ale dostaję się dużo wcześniej. czy kiedykolwiek próbowałeś zmienić wartości linii osma z 12,26,9 na możliwie 6,12,6? spróbuj handlować przez 5 minut i odnów go do 30.

sakipkg
11-06-2021 14:02, 14:02
Okej, odkąd tak bardzo zaktualizowałem swojego eksperta, zamierzam zacząć od nowa. Również przy każdej transakcji wprowadzam dwa zamówienia. Każdy za taką samą kwotę ryzyka. Jedna odnosi się do całego trendu lub do końca, a druga ma zysk 15 pipsów. Dodanie tego zysku przyniesie podwojenie mojego zwrotu bez zwiększenia mojej wypłaty. To jeden z moich nowych dodatków do mojego systemu wraz z moim parabolicznym stopem. Nie będę zawracał sobie głowy publikowaniem za każdym razem, gdy zostanie osiągnięty zysk, po prostu opublikuję, jeśli nie, co powinno nastąpić tylko raz na każde 10 transakcji. Wymiana nr 1 niedziela, 3 grudnia 2006 @ 23:45 ET SPRZEDAĆ EURUSD @ 1.3319 Wymień 2 Niedziela, 3 grudnia 2006 @ 11:45 PM ET SPRZEDAJ EURUSD @ 1.3319 TakeProfit @ 1.3304
Zamknij EURUSD Wymiana # 1 Poniedziałek, 4 grudnia 2006 roku @ 11:30 AM ET - 12 pipsów Zamknij EURUSD Wymiana # 2 Poniedziałek, 4 listopada 2006 @ 3:02 AM ET 15 Pipsów ogółem = 3 Pipsów

sakipkg
11-06-2021 15:23, 15:23
Wymiana # 3 poniedziałek, 4 grudnia 2006 r., Godz. 18.33 ET KUP EURUSD @ 1.3341 Wymiana # 4 poniedziałek, 4 grudnia 2006 r., @ 18:33 ET KUP EURUSD na 1.3340 TakeProfit @ 1.3362

sakipkg
11-06-2021 16:44, 16:44
Przykro mi, ale to egy nie pasuje do mojej osobowości.

Habugwt
11-06-2021 18:04, 18:04
człowiek, który jest zabawny. Idę do tego wątku, aby dowiedzieć się, jak korzystać z osma egy i ten wątek jest zamknięty!?! powiesić .. wracając do deski kreślarskiej ... on

MicaBbbh
11-06-2021 19:25, 19:25
Przykro mi, ale to egy nie pasuje do mojej osobowości.
1 rok po tej wiadomości, ale dopiero teraz czytam ten wątek: ale porzucisz system, który daje 50% miesiąca, ponieważ nie pasuje do twojej osobowości? jeśli go porzucisz, podziel się teraz parametrami wszystkich Osmatów.
https://www.forex-instant.com/attachments/1527972582.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1527972582.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1527972582.png

golegevixxaso
11-06-2021 20:46, 20:46
Dziękuję za Twoje wsparcie. Mój system jest bardzo prosty. Kupujesz, gdy pewna osma jest powyżej 0, a inna osma indukuje trend wzrostowy i sprzedaje się, gdy jest poniżej, a trend spadkowy jest zależny. Diabeł znajduje się w ustawieniach i rozumie związek pomiędzy tym, co osma indior pokazuje tobie a ceną. Używam eurusd, ponieważ jest to bardzo stabilna para walut i używam 30-minutowego wykresu, ponieważ po wielu badaniach zdałem sobie sprawę, że w pełni wykorzystuję każdy codzienny ruch eurusd, musisz być na 30 minut. Godzinowe bary pozwalają na późne wejście i wyjście. Nazwa pochodzi od tego, że ilekroć widzę osmę, myślę o Osamie. lol, jest też bardziej chou i interesujący.
Cześć Czy mógłbyś podzielić się ze mną Ossi indior?

XRASCIGCO3747
11-06-2021 22:07, 22:07
Jeśli ryzykuję 10% na koncie mini 1000 $ z transakcją eurusd i tracę 20 pipsów na złym handlu, straciłem tylko 40 $, ignorując spread.
Duuuddddeeee !!!! EuroUsd mini acount płacitraci 1 USD za pips (około). Jeśli ryzykujesz 10% na koncie o wartości 1000 USD, automatycznie oznacza to, że zatrzymujesz się o 100 pipsów (nie biorąc pod uwagę spreadu konta). Kiedy cena idzie przeciwko tobie, 20 pipsów, co, po prostu straciłeś 20USD lt; to 20 USD teraz stanowi 2% y na twoim koncie 1000 USD. WSZYSTKO, JEŚLI MASZ DŹWIGĘ 100: 1. Jeśli w twoim przypadku stracisz 40 USD, gdy cena idzie przeciwko tobie 20 pipsów, oznacza to, że masz ustawione na koncie dźwignie 200: 1 (???) Jeśli ryzykujesz 10% za każdy zawarty handel ........ ............POWODZENIA