PDA

Zobacz pełną wersję : Oanda Stop Hunting?



Emilak1717
07-09-2008 00:47, 00:47
Znalazłem to wideo, wygląda na złe dla Oanda no?


http://www.mediafire.com/?dz21xxsxjjm



https://www.forex-instant.com/attachments/1528121435sds500668303.jpg

siko
09-12-2021 13:49, 13:49
Szczerze mówiąc, nie zdziwiłbym się ... nie mogę tego udokumentować, ale pamiętam jeden lub dwa skoki, w których moje postoje zostały uderzone z nieba. Poza tymi wydarzeniami, imo, oanda jest dość renomowanym brokerem. Nie zamierzam mieć nic przeciwko nim, chyba że zaczyna się często.

zataplaschigpas
09-12-2021 15:10, 15:10
Mam te same obserwacje tutaj. Polowanie na zatrzymywanie jest bardzo częstym zjawiskiem z udziałem oanda. faktycznie wysłali e-mail potwierdzający, że wygrywają więcej, gdy ich klienci przegrywają. Manipulację taką jak ta z zrzutu ekranu rozprzestrzenianie się o 20-30 pipsów i bez y stopu można zapisać, bez względu na to, jak dobra mogła być twoja analiza.

Gisdy
09-12-2021 16:31, 16:31
Polowanie na zatrzymywanie jest bardzo częstym zjawiskiem z udziałem oanda. faktycznie wysłali e-mail potwierdzający, że wygrywają więcej, gdy ich klienci przegrywają.
Przestań kłamać. Dzięki. Pozdrowienia -

tita79
09-12-2021 17:52, 17:52
Każdy broker korzystający ze zmiennych spreadów może Cię zatrzymać bez podawania wyjaśnień. Zawsze korzystam ze stałych brokerów spreadu, ponieważ regularnie wymieniam wiadomości. Spread nie rozszerza się pod żadnym warunkiem i mogę wejść lub wyjść w dowolnym momencie. Mam w handlu 100 pełnych partii na raz i nigdy nie byłem zatrzymywany na polowaniu. W rzeczywistości osiągnął on 1 pips (trailing) i nigdy nie został zatrzymany. Oanda jest dobry w pewnych przypadkach, ale z pewnością nie dla dużego handlarza.

Rororo93
09-12-2021 19:12, 19:12
Każdy broker korzystający ze zmiennych spreadów może Cię zatrzymać bez podawania wyjaśnień. Zawsze korzystam ze stałych brokerów spreadu, ponieważ regularnie wymieniam wiadomości. Spread nie rozszerza się pod żadnym warunkiem i mogę wejść lub wyjść w dowolnym momencie. Mam w handlu 100 pełnych partii na raz i nigdy nie byłem zatrzymywany na polowaniu. W rzeczywistości osiągnął on 1 pips (trailing) i nigdy nie został zatrzymany. Oanda jest dobry w pewnych przypadkach, ale z pewnością nie dla dużego handlarza.
Co to ma znaczyć? Każdy broker może robić, co chce robić? Nie sądzę. Wiemy, co oznacza zatrzymanie polowania i nie ma znaczenia, czy masz stałe czy zmienne rozprzestrzenianie, ponieważ zatrzymanie polowania nie występuje w przypadku poszerzania ofertzapytań, ale z ich wzrostem. Nie wiem, jak działa Oanda, więc nie winię jej za nic, ale brokerzy wiedzą, gdzie są zatrzymania handlowców i co się dzieje, gdy oni (brokerzy) przenoszą swoje własne cytaty. W porządku nie komentuję twojego stałego spreadu, żeby handlować wiadomościami

Educev
09-12-2021 20:33, 20:33
Wszyscy wiedzą, że MM bierze udział w polowaniu na stop. To najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy od klientów.

zataplaschigpas
09-12-2021 21:54, 21:54
Przestań kłamać. Dzięki. Pozdrawiam -
To z e-maila: OBLIGACJA WALUTY ZAGRANICZNEJ, DO KTÓRYCH WEJŚCIE W TO NIE JEST PROWADZONA NA WYMIANIE. OANDA DZIAŁA JAKO KONTRAHENT W TYCH TRANSAKCJACH, A TAK, AKTY JAKO NABYWCY, GDY SPRZEDAJESZ I SPRZEDAWCY GDY KUPUJESZ. WYNIKI, ODZIEKI OANDY MOGĄ BYĆ W KONFLIKTACH Z WASZYMI. O ILE NIE UDZIELA SIĘ W INNY SPOSÓB W UMOWIE PISEMNEJ LUB INNYCH DOKUMENTÓW PISEMNYCH OANDA USTANAWIA CENY, W KTÓRYM OFERUJE Z NAMI TRADYCJĘ. CENY OANDA OFERTY MOGĄ NIE BYĆ NAJLEPSZE CENY DOSTĘPNE. JEŚLI FIRMA OANDA NIE PONOSI OCHRONY SWOIMI WŁASNYMI ODPOWIEDZIALNOŚCIMI DOTYCZĄCYMI TRADINGU, NALEŻY WIEDZIEĆ, ŻE FIRMA OANDA MOŻE WIĘCEJ PIENIĄDZY, JEŻELI RYNEK JEST PRZECIWKO WASZYM. DODATKOWO, OD AKCJI OANDA JAKO KUPUJĄCEGO LUB SPRZEDAJĄCEGO W TRANSAKCJI, NALEŻY UWAŻNIE OTRZYMYWAĆ JAKIEKOLWIEK REKOMENDACJE HANDLOWE, KTÓRE OTRZYMUJĄ OD FIRMY OANDA LUB KAŻDEGO Z JEJ PODMIOTÓW. Pozdrowienia,

Davidg3
09-12-2021 23:15, 23:15
To z e-maila: OBLIGACJA WALUTY ZAGRANICZNEJ, DO KTÓRYCH WEJŚCIE W TO NIE JEST PROWADZONA NA WYMIANIE. OANDA DZIAŁA JAKO KONTRAHENT W TYCH TRANSAKCJACH, A TAK, AKTY JAKO NABYWCY, GDY SPRZEDAJESZ I SPRZEDAWCY GDY KUPUJESZ. WYNIKI, ODZIEKI OANDY MOGĄ BYĆ W KONFLIKTACH Z WASZYMI. O ILE NIE UDZIELA SIĘ W INNY SPOSÓB W UMOWIE PISEMNEJ LUB INNYCH DOKUMENTÓW PISEMNYCH OANDA USTANAWIA CENY, W KTÓRYM OFERUJE Z NAMI TRADYCJĘ. CENY OANDA OFERTY MOGĄ NIE BYĆ NAJLEPSZE CENY DOSTĘPNE. JEŚLI FIRMA OANDA NIE PONOSI OCHRONY SWOIMI WŁASNYMI ODPOWIEDZIALNOŚCIMI DOTYCZĄCYMI TRADINGU, NALEŻY WIEDZIEĆ, ŻE FIRMA OANDA MOŻE WIĘCEJ PIENIĄDZY, JEŻELI RYNEK JEST PRZECIWKO WASZYM. DODATKOWO, OD AKCJI OANDA JAKO KUPUJĄCEGO LUB SPRZEDAJĄCEGO W TRANSAKCJI, NALEŻY UWAŻNIE OTRZYMYWAĆ JAKIEKOLWIEK REKOMENDACJE HANDLOWE, KTÓRE OTRZYMUJĄ OD FIRMY OANDA LUB KAŻDEGO Z JEJ PODMIOTÓW. Pozdrawiam, Pirin
Wszyscy brokerzy należący do NFA muszą wysłać ten sam e-mail (z wyjątkiem nazwy swojej firmy) do swojego klienta. To jest reguła. Tak więc ten e-mail nie ma większego znaczenia.

Melasay
09-13-2021 00:35, 00:35
Wszyscy brokerzy należący do NFA muszą wysłać ten sam e-mail (z wyjątkiem nazwy swojej firmy) do swojego klienta. To jest reguła. Tak więc ten e-mail nie ma większego znaczenia.
Nie muszą ich wysyłać, jeśli nie są prawdziwe.

oxroxra
09-13-2021 01:56, 01:56
Każdy broker korzystający ze zmiennych spreadów może Cię zatrzymać bez podawania wyjaśnień. Zawsze korzystam ze stałych brokerów spreadu, ponieważ regularnie wymieniam wiadomości. Spread nie rozszerza się pod żadnym warunkiem i mogę wejść lub wyjść w dowolnym momencie. Mam w handlu 100 pełnych partii na raz i nigdy nie byłem zatrzymywany na polowaniu. W rzeczywistości osiągnął on 1 pips (trailing) i nigdy nie został zatrzymany. Oanda jest dobry w pewnych przypadkach, ale z pewnością nie dla dużego handlarza.
Z kim handlujesz?

yadauga
09-13-2021 03:17, 03:17
Nie widzę tam polowania. Widzę nagły spadek 40 pipsów na paszy Oandy podczas niestabilnego wydania NFP. To się nazywa poślizg, zdarza się każdemu, a to zupełnie inny problem niż zatrzymanie polowania. Jeśli wymieniasz się wiadomościami i niepokoi to, że Oanda radzi sobie z poślizgiem podczas wiadomości, to z całą pewnością idź z ECN, ale to z pewnością nie to samo, co zatrzymanie polowania, a na pewno nie wyjątkowe dla Oandy. Powstrzymaj polowanie, oczywiście, ale to się dzieje (ogólnie) równie często poza brokerem, jak w jego wnętrzu. Nie ma dowodów na to, że sam Oanda przestałby polować na własnych klientów.

Każdy broker korzystający ze zmiennych spreadów może Cię zatrzymać bez podawania wyjaśnień.
Nie prawda. Spready wypłacane są na prośby, więc tylko wtedy, gdy a na stopie jest po stronie pytającej ... jako krótkiej pozycji, możesz zostać zatrzymany na zmiennym spreadu. I tylko wtedy, gdy a na stopie jest mniejsza niż zmiana spreadu. Historyczne badanie rozprzestrzeniania się w czasie mogłoby prawdopodobnie to naprawić. Oczywiście, jeśli chcesz ... lub skorzystać z usług pośrednika o ustalonej rozpiętości i zadecydować o mniej niż optymalnym spełnieniu, możesz zapłacić prowizje oparte na prowizji zamiast spreadów. Na wszystkim są kompromisy.

To z e-maila:
Standardowy e-mail z powiadomieniem, zgodnie z nowymi wymogami ag ag. Prawie każdy broker w sieci jest skręcie w sklepie z biżuterią, to od nas zależy weryfikacja cen, które otrzymujemy.

Wszyscy brokerzy należący do NFA muszą wysłać ten sam e-mail (z wyjątkiem nazwy swojej firmy) do swojego klienta. To jest reguła. Tak więc ten e-mail nie ma większego znaczenia.
Nie wszyscy brokerzy, jakikolwiek pośrednik, który umieszcza wszystkie transakcje na giełdzie, nie musiałby ich wysyłać. Oznacza to jednak, że nie ma w nim partii mikro lub mini, oznacza to niewielkie rachunki, oznacza to wyższe koszty transakcyjne i generalnie gorsze wykonanie. Nie ma darmowego lunchu i nie ma idealnego brokera. Nie konkuruj na krawędzi brokera, nie możesz wygrać tej wojny. Graj z otwartymi oczami.

Emilak1717
09-13-2021 04:38, 04:38
Nie widzę tam polowania. Widzę nagły spadek 40 pipsów na paszy Oandy podczas niestabilnego wydania NFP. To się nazywa poślizg
To nie jest poślizg, to manipulacja cenowa kierowana zamówieniem dla korzyści Oandy. Rynek nie był niestabilny, jak wynika z innych źródeł cen. Wydanie NFP już dawno minęło, a spready powróciły do ​​normy. Poślizgiem byłoby, gdybyś próbował ustawić różnicę i został wypełniony na 1,5695, co jest dokładnie tym, co by się stało, Oanda nie są na tyle głupi, by narażać się na takie ryzyko.

Davidg3
09-13-2021 05:58, 05:58
Nie muszą ich wysyłać, jeśli nie są prawdziwe.
I zmierzyć się z NFA?

zataplaschigpas
09-13-2021 07:19, 07:19
Wszyscy brokerzy należący do NFA muszą wysłać ten sam e-mail (z wyjątkiem nazwy swojej firmy) do swojego klienta. To jest reguła. Tak więc ten e-mail nie ma większego znaczenia.
Nie ma znaczenia, dlaczego je wysłali. Ktoś nazwał mnie kłamcą za wzmiankę o e-mailu, dlatego go opublikowałem. Ważnym tematem jest to, że broker jest kontrahentem w naszej firmie i wygrywa więcej, gdy przegrywamy. Mają motyw i prawo do zatrzymywania się na polowaniu. Dlatego ludzie powinni uważać, kiedy wybierają brokera.

albarey
09-13-2021 08:40, 08:40
1 Załącznik (-i) Czytałem, że mówią, że odwrócą transakcje w tych sytuacjach, jeśli ich zapytasz. Na pewno nie wygląda dobrze.
https://www.forex-instant.com/attachments/15281214371362787077.jpg

Emilak1717
09-13-2021 10:01, 10:01
Ważnym tematem jest to, że broker jest kontrahentem w naszej firmie i wygrywa więcej, gdy przegrywamy.
Ta wiadomość e-mail, którą musieli wysłać, stanowi całkowitą kpinę z tego, co Oanda powiedział w zeszłym roku w ubiegłym roku. W pełni zabezpieczamy pozycje naszych klientów, więc nie mamy nic do zyskania, jeśli ponosisz y i wygrywamy, jeśli handlujesz z zyskiem. Oanda stały się żartem w branży. Odłączenia i absurdalnie szerokie rozpowszechnianie danych, rażąco manipulowane cytaty, które nie pojawiają się na żadnej innej platformie, często pomijały zlecenia typu ”take profit” o 1/10 pipsa, przestają być usuwane przez tajemnicze skoki, poślizg nawet w najcichszych warunkach rynkowych. Pewnie, że to wszystko może być legalne, ale nie ma racji, oczywiście nie ma absolutnie żadnej wartości na rzeczy takie jak uczciwość!

Laretacagtexx
09-13-2021 11:22, 11:22
przyzwyczaić się do tego faceci, Oanda, nie stać się lepszymi, macie fałszywe nadzieje. te problemy istniały od pierwszego dnia, powtarzają wam, że nic nie jest nie tak, tak. są geardami dla drobnych handlarzy mino, micro i min.

audak
09-13-2021 12:42, 12:42
Zawsze staram się przekonać moich klientów, żeby zrzekali się teorii spiskowych: Brokerzydealerzy nie przestają polować !! Ludzie, którzy myślą, że to robią, po prostu nie rozumieją, jak działa system. Po pierwsze, brokerzydealerzy zabezpieczają swoją ekspozycję netto jako całość, i po prostu nie patrzą na SL poszczególnych zleceń, aby zobaczyć, które z nich mogą wybrać. Nie byłoby możliwe, by prowadzili swoją działalność, gdyby tak było. Brokerzy zarabiają na swoich pieniędzach nie na handlu, ale na zapewnieniu płynności na rynku, czyli na zarobieniu spreadu. Nie mają absolutnie żadnego powodu, aby wyłapywać zamówienia, polując na swoje przystanki. Sam pomysł jest śmieszny i wręcz zabawny dla każdego, kto wie, jak naprawdę działają domy maklerskie. Ostatnią rzeczą, którą chcą zrobić, to stracić firmę. Dlaczego wydaje się, że poluje się na przystanki? Po prostu dlatego, że ludzie zawsze umieszczają swoje przystanki (widoczne lub niewidoczne) w najbardziej oczywistych miejscach, a rynek zawsze grawituje w stronę punktów o największej objętości. Te oczywiste poziomy zatrzymania przyciągają rynek, ponieważ wiele zleceń stop jest tam ustawionych. Tak więc, jeśli nie jesteś mądrzejszy o tym, gdzie stawiasz postoje, i tak zostaną trafieni (nawet jeśli są niewidzialni). Rozwiązaniem tego, by nie robić swoich postojów, nie jest uczynienie ich niewidzialnymi, ale mądrzejszy o tym, gdzie stawiasz postoje! Spread zwiększa się, gdy zwiększa się zmienność (tj. Spada płynność). Czasami dane ulegają uszkodzeniu i powstaje sztuczny skok ceny. Jeśli uważasz, że spready rozszerzyły się w nieuzasadniony sposób lub poniosły nieoczekiwany skok cenowy i jeśli możesz udowodnić, że kolec nie był obecny lub rozprzestrzenianie się nie powiększyło tak bardzo w innym źródle danych, zadzwoń do swojego brokera i poproś o przywrócenie handlu. Zrobiłem to raz z moim brokerem (IBFX), a moi przyjaciele robią to ze swoimi pośrednikami (np. FXCM). Każdy renomowany broker z przyjemnością przywróci twoje transakcje, nawet jeśli będzie w stanie zademonstrować, że zły wzrost lub rozszerzone spready były legalne z ich źródeł bankowych. (W moim przypadku IBFX pokazał mi, że ten sam 100-pinowy skok był w oficjalnym kanale Bloomberg, a także kilku innych kanałach brokerów, ale ponieważ pokazałem im kilku brokerów, którzy nie pokazali tego samego wzrostu, zgodzili się przywróć moje transakcje, które zostały wycofane ze względu na skok.)

LukagCrazy
09-13-2021 14:03, 14:03
1) w poście 1, błąd cenowy mógł być po stronie FXTrek, a nie Oanda ... po prostu zakładamy, że był on na oandzie w oparciu o prezentację postu. 2) nie zgadzam się z davel's emphatic Brokersdealerów nie przestawaj polować! - nie masz żadnych dowodów na to, że tak nie jest, a jest ich wiele, aby to poprzeć.

Hormi14
09-13-2021 15:24, 15:24
Hej ludzie, No cóż, mam konto Oanda, i im tylko handluję 45 lotami za mały, mały czas ... 2 pipsy = 0,01 centa, wydaje mi się, że przez większość czasu jest tak, jakby ktoś tam siedział, tylko oglądał moje transakcje, i granie w linie, to okropne, i czerpie z tego radość. Po prostu mów
Żartujesz, prawda? Czy naprawdę sądzisz, że Oanda zatrudnia kogoś do oglądania twoich 10-centowych transakcji i manipulowania cenami. Nie mówiąc o brokerze, nie rób trochę rozmytych rzeczy, ale chodź ... naprawdę !!

Xesaro
09-13-2021 16:45, 16:45
2 pipsy = 0,01 centów,
To jest jeszcze bardziej zabawne. Myślę, że mamy tutaj nowego klauna miesiąca. lol

aspksak.abg
09-13-2021 18:05, 18:05
Będąc animatorem rynku, Oanda wymienia się przeciwko tobie. Czy jest jakiś powód, aby wątpić w polowanie na stop? To właśnie robią animatorzy rynku. Alternatywnie możesz stawiać przystanki w inteligentnych miejscach, tj .. nie arbitralnie 20 pipsów od rynku.