PDA

Zobacz pełną wersję : Wgląd na rynek z ogrodu



peterpitera
06-09-2008 00:00, 00:00
Mając wiele różnych wątków tutaj, myślę, że powinienem mieć taki, w którym będę aktualizował. Ten wątek nie jest dla profesjonalistów i guru, to jest dla ludzi takich jak ja, a ty po prostu próbujesz zrobić stalówkę .przed kontynuowaniem chciałbym uczynić wezwanie ołtarza w pewnym punkcie: 1) Nigdy nie pozwól zwycięzcy zmienić się w przegranego2) logika wygrywa, impulsy zabijają3) nigdy nie ryzykuj więcej niż 2% za handel4) uruchamiaj fundamentalnie, wchodź i wyloguj się technicznie5) zawsze paruj silnie ze słabym 6) jest w porządku, ale bycie wcześnie oznacza po prostu, że się mylisz7) poznaj różnicę między skalowaniem a dodawaniem do przegranego8) to, co matematycznie optymalne, jest psychicznie niemożliwe9) ryzyko może być z góry określone; ale nagroda jest nieprzewidywalna10) żadna wymówka nie pozwala ci kontrolować 70% tego, to jesteś na najlepszej drodze do sukcesu, a wykonanie prostego planu tradingu ułatwia. Powiedziałem w wątku BRAK DARMOWYCH PIP (nfp) Byk na euro, który został przypisany wielu rzeczom, z których poprzedni został zrewidowany dwa razy faktyczne dane były zbyt dobre, jeśli chodzi o skok w danych o bezrobociu, co oznacza, że ​​eurusd się poruszyło, ale dla mnie nie skończyłem jeszcze z nfp, ponieważ zawsze jest zniesienie po takim wielkim posunięciu (ale kiedy to jest pytanie)., ale w szerszym kontekście Ostry wzrost bezrobocia prawdopodobnie będzie miał bardzo negatywny wpływ na psychikę amerykańskiego konsumenta. Podczas gdy niewielu ludzi w USA przywiązuje dużą wagę do zawiłości rachunkowości BLS, większość z nich jest świadoma kierunku, w jakim znajduje się stopa bezrobocia, a piątkowy raport jasno pokazuje, że zmierza w złym kierunku. Jak zauważyliśmy w naszej analizie NPR po NWP, kolejnym kluczowym punktem danych dla amerykańskiej gospodarki będzie Sprzedaż Detaliczna w czwartek, 12 czerwca o godz. 12:30 GMT. Biorąc pod uwagę fakt, że zatrudnienie poniosło piąty miesiąc z rzędu y, amerykański konsument prawdopodobnie ograniczy wydatki. Na razie sentyment jest silnie wypaczony na korzyść euro, szczególnie po wczorajszych jastrzębich wypowiedziach prezesa EBC Jean Claude'a Tricheta. Jeśli dane gospodarcze z przyszłego tygodnia okaże się tak rozczarowujące, jak dzisiejszy NFP - EURUSD może zmobilizować kolejne wyzwanie na swoich rekordowych rekordach.

peterpitera
12-14-2021 09:26, 09:26
hmm nadchodzącym wydarzeniem, które może mieć wpływ na rynek, jest uk ppi dobrze, jeśli jego negativa druku z ukończeniem NFP, jak i ja widzę, zadam pytanie, które możemy zobaczyć 1.9577 na gbpusd dobrze tylko czas może powiedzieć. cieszyć się

peterpitera
12-14-2021 10:47, 10:47
Ups, tak jak zaplanowałem. Wypełnij na eurusd z tylko kilkoma pipsami, a jeszcze na gbpusd jak zwykle odwróć się dobrze, żeby kontynuować, spodziewam się, że eurusd będzie jutro jutro, jeśli żadna zewnętrzna siła nie podejmie się tego i spodziewam się, że kabel zrobi tak samo jutro dzięki lepszemu PPI już dziś. cieszyć się

peterpitera
12-14-2021 12:08, 12:08
cieszyć się

peterpitera
12-14-2021 13:28, 13:28
Cóż, pytanie mam wuz, jak poznałem wzorce, które wydarzyły się od ostatniego piątku, no cóż, moja odpowiedź brzmi, że nie jestem analitykiem i myślę, że mamy dobrych handlowców i analityków na tym wszystkim, co znam przez lata mojego tradingu było to, że Wzorzec wykresu sam się powtórzyć. Wiem, że to, co robię, to to, że podążam za moją mapą, choć małpy spadają z drzew