PDA

Zobacz pełną wersję : Jak określić EA, aby nie otwierać nowych transakcji po zamknięciu Londynu



Bimbo37
12-11-2014 11:33, 11:33
Chłopaki, muszę ustawić na moim EA, aby nie otwierać nowego zamówienia po zamknięciu Londynu, zacznij handlować dopiero po otwarciu Londynu. Również, jeśli możliwe jest ustalenie zysku docelowego na dzień, w którym EA dotrze również nie otwierać żadnego innego zamówienia, dopóki Londyn nie zostanie ponownie otwarty

Z góry dziękuję, kto pomoże.

paulapamela3994
08-21-2023 01:38, 01:38
Chłopaki, muszę ustawić na moim EA, aby nie otwierać nowego zamówienia po zamknięciu Londynu, zacznij handlować dopiero po otwarciu Londynu
Jednym ze sposobów jest funkcja bool, aby sprawdzić, czy czas jest pomiędzy Londynem i Londynem. Utwórz zmienne wejściowe, aby móc modyfikować godziny londyńskie zgodnie z wymaganiami: Wstawione wejście kodu LonOpen = 8;/wejście London Open (czas brokera) LonClose = 17;/London Close (czas brokera) Teraz dodaj funkcję: Wstawiony kod bool London () {if (Hour () gt; = LonOpen Hour () lt; LonClose) {return (true); } return (false); } Przed otwarciem zamówienia po prostu sprawdź wartość zwracaną London () Inserted Code if (London () .....) {

Również, jeśli możliwe jest ustalenie zysku docelowego na dzień, w którym EA dotrze również nie otwierać żadnego innego zamówienia, dopóki Londyn nie zostanie ponownie otwarty
To zależy od tego, co masz na myśli przez jeden dzień. Czy masz na myśli 24-godzinny okres, czy też zysk między Londynem a Londynem? Jak chcesz radzić sobie z zamówieniami, które zostały otwarte po otwarciu Londynu, ale nie zamknęły się po zamknięciu Londynu (a może nawet po otwarciu następnego Londynu)? Czy czas otwarcia zlecenia lub czas zamknięcia zlecenia jest dla ciebie ważny?

Bimbo37
08-21-2023 02:58, 02:58
[quote = honestknave; 7939310] {quote} Jednym ze sposobów jest posiadanie funkcji bool, aby sprawdzić, czy czas jest pomiędzy Londynem a Londynem. Utwórz kilka zmiennych wejściowych, aby móc modyfikować godziny londyńskie zgodnie z wymaganiami: input LonOpen = 8;/wejście London Open (czas brokera) LonClose = 17;/London Close (czas brokera) Teraz dodaj funkcję: bool London () {if (Hour () gt; = LonOpen Hour () lt; LonClose) {return (true); } return (false); } Przed otwarciem zamówienia po prostu sprawdź wartość zwrotu z London (), jeśli (London () .....) {{quote} To zależy od tego, co masz na myśli przez jeden dzień. Czy masz na myśli 24-godzinny okres, czy też zysk między Londynem a Londynem? Jak chcesz radzić sobie z zamówieniami, które zostały otwarte po otwarciu Londynu, ale nie zamknęły się po zamknięciu Londynu (a może nawet po otwarciu następnego Londynu)? Czy czas otwarcia zlecenia lub czas zamknięcia zlecenia jest dla ciebie ważny? [/Quote Chcę, aby EA nie otwierał zamówień na kilka godzin przed zamknięciem Londynu, który najlepiej jest regulować. Pozostałe zamówienia pozostaną otwarte, dopóki TP nie zostanie trafiona, ponieważ jest oparta na Martingale. Teraz na wypadek, gdyby tak się nie stało, aż do następnego Londynu, będzie on nadal otwierać nowe kroki. Powiedzmy, że mogę otworzyć zamówienie na dwie godziny przed zamknięciem Londynu po tym, jak EA otworzy zamówienia, dopóki TP nie zostanie trafiona, nawet jeśli zajmie to kilka dni. Chcę tylko, aby EA otwierało zamówienia, powiedzmy godzinę przed zamknięciem Londynu i pozwolić mu działać przez całą noc. Chcę również dodać do EA, jeśli zysk osiągnie wartość xx usd, a nie do otwarcia zamówienia do następnego otwarcia Londynu. Mam nadzieję, że masz pomysł. dzięki za pomoc mate.