PDA

Zobacz pełną wersję : Wzloty i upadki



gaauul
05-16-2010 00:00, 00:00
Ok, ten wątek to moje własne systemy i pomysły, które dostaję i źle piszę je wszystkie tutaj, niektóre mogą działać w dużym stopniu, a niektóre mogą zawodzić okropnie, nie zamierzam promować mojej boskiej wyższości, jeśli przez przypadek zrobię dobry system w tym wątku będzie o mnie pomagać innym, jeśli mogę i innym pomagając mi, gdy mam pytanie.
Ok pasek na twoim seatbelts ponieważ my teraz wpadniemy do świata idiotycznego zachowania 3,2,1 my mamy podniesienie.

Ok, a przy okazji jestem Afrykanerką mówiącą po południowoafrykańsku, więc moja pisownia polem może nie zawsze być w znaku, więc przepraszam, że od czasu do czasu robię pomyłkę gramatyczną lub błąd ortograficzny.

gaauul
12-11-2021 18:00, 18:00
OK, co sądzę o obrocie i jakie mam zasady (jest to ogólnie nie system) Uważam, że rynek może się poruszać tylko w górę lub w dół, więc na poziomie średnim masz 50% szans na wygraną, jeśli po prostu rzucasz klapą i wymieniasz się w jednym kierunku, to jest dokładna przyczyna, dla której pozycja i handlarze wahadłowymi są bardziej podatni na odniesienie sukcesu, oni dobrze wspinają się na wcześniej istniejący trend i stawiają wielka stop loss. Wielu handlowców skupia się na przewidywaniu i odwracaniu, jak twierdzą moje znaki towarowe, odwrócenia są wczesnymi trendami, które tylko czekają, również mają dużo mniejsze y stop, więc nie tylko taki handlowiec handluje bardziej ”gut” czując, że także ma mniejszą przestrzeń do oddychania, a jeszcze bardziej nie. Pozwala nam to policzyć. Handlowcy zajmujący pozycje i huśtawki: taki przedsiębiorca będzie częściej niż nie robił zwrotu 3: 1 i 2: 1 z powodu wydłużonego czasu, w którym jest w stanie przećwiczyć ten trend. Oznacza to, że może on stracić 3 transakcje i wygrać tylko jeden, a nawet wygrać, więc jeśli uda mu się wyrzucić monetę, to większość z nich może zarabiać na rynku forex. Day traders: Ten handlowiec będzie na ogół próbował złapać szybkie ruchy z dużą szansą na wygraną, więc jego RR nie będzie tak dramatyczny jak handlarze pozycją i swingiem. Oznacza to, że musiałby mieć lepszą edukację niż huśtawka lub przedsiębiorca zajmujący pozycję, aby zarabiać pieniądze, a stara sztuczka z monetą nie zadziała tak dobrze.

gaauul
12-11-2021 19:21, 19:21
Ok, zanim przejdę do rozwiązania, pozwól mi przejść przez inne rzeczy. Ogólna idea MM jest dobra, ale niewystarczająco dobra, proszę pokazać mi corp'a lub dowolnego gracza na czas, niż ryzykuje 2-3% jego rzutu na jednej transakcji, która jest po prostu nierozsądna. Mówię, że w przypadku dłuższych transakcji, ryzykujesz 0,5% swojej rolki, a za dniowe transakcje krótkoterminowe 0,5% -0,2% swojej rolki. Kilka powodów. 1) dłuższe trader, o którym mowa, ma większą szansę na wygranie transakcji, jego nieważne dla takiej osoby przegrać 100 transakcji z rzędu, jeśli ma duże postoje i nie wygra co najmniej 30 w 100 transakcjach, które jeszcze pozostawił w jego konto, więc znowu będzie w przerwie. 2) Day trading nie masz 200pip, więc nie możesz pozwolić sobie na utratę 7 transakcji na 2-3% swojej stawki, która byłaby około 15%, więc gdybyś miał 10 000 $ kapitału startowego, pozostało ci tylko 8500 $ ( to nie jest dokładne dla tee), więc jeśli zaryzykowałeś 2% pierwszego obrotu, który byłby 200 $, a teraz jest to tylko 170 $, więc twoja kwota zysku, jaką możesz zarobić za pips, spadła o wielką kwotę, biorąc pod uwagę rozmiar konta. 3) Niektórzy handlowcy po prostu nie mogą ponosić ogromnych pieniędzy, a zaryzykowanie ich tak bardzo wyeliminowałoby to presję i pozwoliło im skupić się na celu jakim jest produkcja pestek.

gaauul
12-11-2021 20:42, 20:42
OK jakie jest moje rozwiązanie dla negatywnych czynników długoterminowego i krótkoterminowego handlu? Ok, mam powiedzenie: Myśl z długofalową mentalnością, ale ustal plan krótkoterminowy. (Jestem szachistą, więc możesz zobaczyć, że powiedziałbyś bzdury takie jak lol) Ok pomysł behing, to jest to, powinieneś chcieć mieć w życiu cele, które się zajmują, dobre stosunki z rodziną lub partnera życiowego lub whateva, które chcesz osiągnąć, ale nie pomoże to siedzącemu nic nie robiącemu lub czekając długo na działanie, więc zaplanuj przyszłość (długoterminowy ruch ), ale zacznij teraz poczynić pewne kroki w tym kierunku (trend krótkoterminowy). Ok, rozwiązaniem jest handel krótkoterminowy (1h wykresy). Negatywne czynniki związane z handlem pozycjami: przegrywasz na wielu mniejszych dużych traderach, podczas gdy jedziesz na dużym, więc dochód generowany jest niższy. Musisz także ryzykować duże kwoty naraz, a ty ponosisz ogromne y, co może być dla niektórych stresujące. Negatywne czynniki dziennego handlu: możesz dostać zjedzone żywcem przez rozłożone, jeśli nie wybierzesz dobrze transakcji, ale problem z tym jest najbardziej ppl do dnia handlu, dzięki czemu mogą uzyskać więcej transakcji, więc w rzeczywistości chcą nadwyżki handlu, a to określa problem. Nie ma również trwałego trendu w krótkim czasie, który tworzy się przez lata, jak w większych ramach czasowych, więc duże wydarzenie informacyjne może drastycznie wpłynąć na twoją pozycję, a także może w wielu przypadkach zmienić trend. Tu przydaje się handel krótkoterminowy. Nie musisz przewijać 50 ramek czasowych diff, aby zidentyfikować trend, ponieważ trend może łatwo trwać tydzień, więc masz wystarczająco dużo czasu, aby wprowadzić transakcję w kierunku trendu. Również, gdy wydarzenia z wiadomościami wpływają na twoje transakcje na krótkoterminowe transakcje, nie musisz się o to martwić, ponieważ albo jesteś w transakcji, albo dostajesz się do Londynu, albo po prostu czekasz, aż wiadomości zakończą się, by spikeć, a potem czekać i patrz na kontynuację trendu. (Jeśli jesteś w branży, najprawdopodobniej przestawałeś się zatrzymywać, by się wyrównać, albo wyszedłeś.

gaauul
12-11-2021 22:02, 22:02
Ok, więc do tej pory zdałeś sobie sprawę, że nie wierzę w to, że możesz szybko się wzbogacić, potrzebujesz pieniędzy, aby to zrobić, zakładam też, że większość ludzi, którzy tu przybyli, nie ma tony kapitałów początkowych, którzy byliby już osiągnięci i nie potrzebowali wsparcie tutaj. Moim celem jest być o wiele lepszą drogą w ciągu następnych 2 lat, więc to trochę czasu, ale w porównaniu do twojego średniego czasu życia nie jest dużo czasu na inwestowanie w bezpieczne życie, ale najpierw będziesz musiał poświęcić swój czas co jest ryzykiem, ponieważ czas jest najbardziej wartościową rzeczą, jaką człowiek ma, aby udowodnić moją rację, gdyby ktoś raczej wziął samolot, aby gdzieś się dostać i zapłaciłby więcej, niż po prostu zabranie autobusu, który jest o wiele tańszy, ale zajmie godziny aby dostać się z punktu A do B.

gaauul
12-11-2021 23:23, 23:23
Ok, to jest pierwsza część wątku, kiedy już wiesz, co myślę o rynku i tak dalej, teraz możemy zacząć od systemów, pomysłów i pytań. Wciąż jestem w trakcie gry demo i szukam dobrego brokera na mikro konto, naprawdę zastanawiam się nad FXCM, ponieważ są one dobrze znane, ale pomyślałem o Oanda, więc każdy, kto ma informacje na ich temat i jak działają najmniej, możesz ryzykować itd. itp. proszę powiedz mi o tym. Będę zamieszczał pomysły, wykresy i przemyślenia za tymi pomysłami, które miałem od kiedy zacząłem teraz i jak one ewoluowały, i jak im bardziej zrozumiałem rynek, tym bardziej stałem się bliższy idei KISS, i że im prostsze, tym bardziej uczysz się i tym lepiej się stajesz. Ok o mnie jestem potwierdzonym klaunem, więc lubię robić dowcipy, wygłupiać się, więc nie oczekuję, że będzie to profesjonalny wątek, po prostu prosiłbym, żeby ppl nie spamował tego wątku z nonsensem, to jest pomoc każdemu, kto chce pomóc i bądź pomocny, nie chcę tutaj ”inteligentnych” ludzi (tych, którzy sądzą, że wiedzą wszystko, ale nie knują jack) wszyscy jesteśmy teraz na tym samym poziomie, jeśli jesteś człowiekiem dysponującym garbadge lub burmistrzem króla willia (lol) nie obchodzi nas to, że wszyscy jesteśmy tylko handlarzami. Ok, więc zacznijmy i zajmij się ostrym kurczakiem
https://www.forex-instant.com/attachments/1528143666.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528143666.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528143667.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528143667.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528143667.jpg

gaauul
12-12-2021 00:44, 00:44
1 Załącznik (y) Mój ogólny pomysł był na samym początku dobry, że kiedy rynek zrobił wielki spadek w stosunku do innych kropli lub ogromnej wspinaczki, to powinien się odwrócić, a wtedy byłoby to dobre opertunaty do kupienia, gdyby spadł lub sprzedał, jeśli podniosło się, ale to było prawdopo dobne, że istnieje wiele fałszywych sygnałów, a ich najbardziej prawdopodobna utrata, jeśli nie masz filtra. Popatrz na drążki w górę i dół, które uzyskasz jako pół-ekstremalne, a następnie poczekaj na otwarcie nowego baru jako potwierdzenia i działa świetnie, gdy istnieje dobry trend tak, na pierwszy rzut oka wygląda to jak graal dziury, ale sprawdź bliżej Obszary z x pokazuje conseladation, więc każdy wysoki, który chcesz sprzedać i niska, kupujesz i nie dostajesz miejsca, gdzie tracisz cały czas, a wiele innych sygnałów kupuj i sprzedawaj ma inny sygnał w ciągu kilku taktów, co czyni go naprawdę Trudno powiedzieć, kiedy należy się dostać, a drugim problemem jest to, kiedy wyjdziesz, co jest niskie, więc to tylko podstawowy pomysł, który brzmi wspaniale, gdy sprzedaż jest niska, gdy jest wysoka, obv musi działać, ale nie jest to łatwe . To było moje pierwsze doświadczenie handlowe.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528143678196532649.jpg

gaauul
12-12-2021 02:05, 02:05
1 Załącznik (-i) 2) Pozioma podpora i opór. Wydaje mi się, że istnieją pewne poziomy, które mogą wskazywać, że rynek jest zbyt często sprzedawany lub wykupiony, ale większość ludzi idzie daleko z tym, źle ilustruję, wziąłem swój wykres, zrobiłem moje świece na czarno i właśnie narysowałem kilka linii, zobaczysz, że obsługuje niektóre z tych linii, które są gdzieś dotknięte, jeśli narysujesz kilka linii, możesz to zrobić za pomocą własnego wykresu tylko po to, aby wyglądać.
https://www.forex-instant.com/attachments/152814368027888819.jpg

gaauul
12-12-2021 03:25, 03:25
1 Załącznik (-i) 3) Przesunięcie śr. Ok wciąż używam Przenoszenie avgs, lubię przenieść avg zabrać je do mojego grobu.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528143669.jpgAle ogólna idea polega na tym, że kiedy szybsze poruszanie się w średnim krzyżyku jest wolniejsze, to na drugą stronę wymienisz się, gdy przechodzisz na dolną stronę, którą zamienisz. Ale jak większość rzeczy masz tendencję do stwierdzenia, że ​​działają świetnie tylko na popularnym rynku haha. Spójrz w środku kilka krzyży, ale nie porusza się tam, gdzie naprawdę, a następnie na końcu wykresu nie ma ładnej kropli i działa, więc działa tylko na rynku trendy. Jeszcze raz, ale ja chcę handlować tylko wtedy, gdy trendy obv, które handluje, gdy jego niepewny głupek, ale po prostu przejście youl neva będzie w stanie określić, czy pogoda będzie trend, czy nie, więc będziesz musiał wziąć ten handel. Wygląda tak bardzo, po tym, jak to się stało, człowiek naprawdę musi być sfałszowany
https://www.forex-instant.com/attachments/1528143669.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1528143682228570488.png

gaauul
12-12-2021 04:46, 04:46
2 Załącznik (-i) 4) Wskaźniki. ADX, Stochastics, MFI, RSI, MACD itd. ADX: jeśli porusza się, to najprawdopodobniej porusza się w kierunku trendu, ale to cholernie opóźnia się jak diabli. Stochastics: Ppl używają go do oznaczania wykupienia i wyprzedanych rynków, ale czasami pozostaje on ponad sprzedany lub kupiony. RSI: dokładnie tak samo jak stochastics, ale można go używać w różny sposób. MACD: poczekaj na przekroczenie linii 0 wow, to także jest super opóźnione. Również niektóre z tych wskazań mogą wprowadzać w błąd, np. Stochastyka daje zbyt dużo sprzedanych wskazań w silnym trendzie spadkowym, ale nadal spada, więc dałoby ci fałszywy handel.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528143684650615887.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/15281436851285036413.jpg

gaauul
12-12-2021 06:07, 06:07
1 Załączniki Ok Teraz już zacząłem zdawać sobie sprawę, że te wskaźniki działają świetnie na rynkach, które zyskują na popularności, ale nie działają świetnie jako samodzielne i są jeszcze gorsze na niepewnych rynkach, a następnie zacząłem je łączyć, tak jak wszyscy nowi handlowcy po prostu szukają dla tej metody to da mi 90% stawki wygranej. Czytałem więc o systemie CCI Woodies, gronie świetnych pomysłów, twierdził nawet, że może handlować bez patrzenia na wykres, tylko wskaźnik, który naprawdę mnie dopadł, próbując uzyskać te wskaźniki idealnie pasujące do rynku i Próbowałem stworzyć wskaźnik braku mapy i to był mój pierwszy krok ewolucyjny, aby zacząć rozumieć ruchy rynku, ponieważ teraz nie robię tego, co mówią guru, zaczynając tworzyć własny sposób handlu. Myślałem, że chciałem wskaźnika, który mógłby pokazać mi rynek, który sprzedał lub kupił (zdecydował się na Stochastics), chciał spojrzeć na wskaźnik woluminu, więc spodobał mi się MIF dla tego i CCI dla trendu. W tamtym czasie myślałem (to było moje zrozumienie wskaźników), że CCI jest wskaźnikiem trendu, a MIF jest wskaźnikiem wolumenu, więc jeśli trend przesuwa się po wolumenie, wtedy trend rośnie, a pod objętością spada trend . Tak więc reguły do ​​systemu były, jeśli chcesz kupić jak na przykład w załączonym wykresie, kupiłbyś, gdy żółta linia CCI skrzyżowała czerwone, wolniejsze stochastyki. Jeśli żółta linia znajduje się pod niebieskim MFI, zakończysz ten handel, jeśli przekroczy on zieloną szybszą linię stochów, ale jeśli przekroczy niebieską linię MFI, tak jak w ex, to zakończysz handel tylko wtedy, gdy ponownie przekroczysz czerwoną wolniejszą linię stochastyczną . I to samo dotyczy sprzedaży tylko obv przejście do linii wolniej czerwonej linii stochastycznej. Ok to wyglądało jak magiczny wskaźnik, naprawdę go przetestowałem, ale na tyłku testowym dostaniesz dużo małych i większych wygranych, to powinno być samodzielne po prostu użyj wskaźnika ruchu bez wskaźnika cenowego tylko wskaźnik, nie krępuj się wypróbować to CCI i MIF ma 27, a jeśli przetestujesz to powiedz mi, jak to działa. Ale to była część mojej ewolucji i nr5. możesz nazwać to zaczynaniem myśleć nieszablonowo, ale ten termin jest tak banalnym stwierdzeniem, które mówi mi, że myślisz wewnątrz pudełka.
https://www.forex-instant.com/attachments/15281436871000594790.jpg

gaauul
12-12-2021 07:28, 07:28
Ok, to był jeden z moich pierwszych pomysłów, które miałem, zrobiłem wiele systemów breakout, ale wielu mnie zawiodło, ale opublikuję je tutaj i omówię to, czego dowiem się od mojej porażki, to było naprawdę gówniane uczucie król za każdym razem starając się dostroić mój handel, a potem po tygodniu lub dwóch testach z powrotem odkrywasz poważne wady, ale moje lekcje, które miałem, są wspaniałe i jestem szczęśliwy, że miałem te pomysły.

gaauul
12-12-2021 08:48, 08:48
Ok, następnym pomysłem było, ok ”duże psy” wszyscy mówią, niech twoi zwycięzcy biegną, dźwięki jeszcze raz bardzo dobrze, i wszystkie systemy powinny mieć miejsce zwycięzcy, by szaleć, nie utrzymuj tego hooo na smyczy, ok, ale potem to Trochę się pojawiło, ale kiedy dzień handlujesz bardzo krótko, to wpisujesz pozycje z dłuższym terminem trendu, więc nie wchodzisz na pozycję z krótszego wykresu z każdym sygnałem, który dostajesz i zamykasz je tylko wtedy, gdy długoterminowy trend jest finito, więc zasadniczo zwiększysz długofalowy trend, zwiększając jego procent, wygrywając z pędem

gaauul
12-12-2021 10:09, 10:09
Mam zamiar drzemać naprawdę zmęczony, będę kontynuować wysyłkę na dziś wieczorem. Ale mam fav, aby zapytać kogoś tutaj, który knws scrips lub EA whateva to jest. Nie jest to coś bardzo skomplikowanego, jak skrypt EA. Myślę, że w wyższych przedziałach czasowych odległość między kratami jest dobrą przestrzenią dla stoploss ex. siatki są od siebie 55 pipsów, a następnie wprowadzasz stoploss 55 z miejsca, w które wszedłeś. Więc chcę, żeby zmierzyć odległość siatki przez cały czas, tak jak EA, a następnie część skryptu jest, chcę nacisnąć b dla buy and s dla sell, to sprzedaje na zlecenie rynkowe, ale gdy jego 1: 1 w zysku, w tym przypadku, gdy cena przesunęła 55 pipsów w moim kierunku, zabiera połowę mojej pozycji i przesuwa się do poziomu be, aż do naciśnięcia c, aby anulować. Teraz jest to możliwe, jeśli tak, może ktoś w tym pomoże. Wezmę moje inne pomysły wack dziś wieczorem, aż dojdę do tego, gdzie jestem teraz lol
https://www.forex-instant.com/attachments/1528143672.png