PDA

Zobacz pełną wersję : InterbankFX NFA Crackdown!



Ttcar1997gar
04-07-2007 20:51, 20:51
http://www.nfa.futures.org/basicnet/Case.aspx?entityid=0326091case=07BCC00010contrib=N FAprzeczytaj pdf u dołu strony, numer 13

oxrtimb33
01-23-2022 21:01, 21:01
Nie można uzyskać dostępu do łącza. Wygląda na to, że cała witryna NFA jest zamknięta, ponieważ nawet strona główna nie jest dostępna. O co w tym wszystkim chodzi?

caxetixxo777
01-23-2022 22:21, 22:21
Nie mam problemu z dostępem do NFA, ale nie mogę uzyskać dostępu do strony interbankfx.com. Wygląda na to, że IBFX jest już zamknięty.

Laretacagtexx
01-23-2022 23:42, 23:42
Nie mam problemu z dostępem do NFA, ale nie mogę uzyskać dostępu do strony interbankfx.com. Wygląda na to, że IBFX jest już zamknięty.
n.f.a. zamknij się już to było szybkie, l.m.a.o.

reberebeca
01-24-2022 01:03, 01:03
n.f.a. zamknij się już to było szybkie, l.m.a.o.
LOL, albo może być Wielkanoc w Utah ...

Oxraysa
01-24-2022 02:24, 02:24
n.f.a. zamknij się już to było szybkie, l.m.a.o.
wszystko w porządku. tutaj. Zarówno strona internetowa, jak i platforma ... nie ma powodu do paniki. przeczytaj dokument.

Laretacagtexx
01-24-2022 03:45, 03:45
wszystko w porządku. tutaj. Zarówno strona internetowa, jak i platforma ... nie ma powodu do paniki. przeczytaj dokument.
n.f.a. głównym zarzutem było to, że ibfx twierdzi, że fundusze klientów były obsługiwane, dając handlarzom fałszywe nadzieje na to, że fundusze zaciągają się ibfx wchodzi w rachubę, i ibfx mówi nam, że wszystkie nasze transakcje idą prosto na rynek międzybankowy, to nie jest prawda, że ​​nie masz prawa do paniki, duże grzywny i trochę zmienić stronę.

Laretacagtexx
01-24-2022 05:05, 05:05
Po prostu poszliśmy tam, wygląda na to, że robisz upgrade, znasz te zmiany, które n.f.a chce.

Oxraysa
01-24-2022 06:26, 06:26
Po prostu poszliśmy tam, wygląda na to, że robisz upgrade, znasz te zmiany, które n.f.a chce.
Sprawdzę ... Wysłałem im e-mail z prośbą o oświadczenie. Jeśli coś otrzymam, opowiem tutaj ... Po prostu bycie jednym lilem w dupie, wiesz ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1528272500.png

CitizesLogas
01-24-2022 07:47, 07:47
Sprawdzę ... Wysłałem im e-mail z prośbą o oświadczenie. Jeśli coś otrzymam, opowiem tutaj ... Po prostu bycie jednym lilem w dupie, wiesz ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1528272500.pngJestem ciekawy, czy ludzie rozumieją konsekwencje tego dokumentu. InterbankFX przez długi czas sugerował, że nie są one dealerem transakcji. Myślę, że większość osób handlujących platformą nauczyła się z czasem, że tak nie jest. Jednak w zasadzie to NFA uderza w nie. Zasadniczo powiedziałeś, że nie byłeś dealerem, a sprzedałeś w ten sposób, ale jesteś dokumentem. Druga kwestia jest mniej poważna, ale nadal interesująca. Jest wielu ludzi, którzy wierzą, że istnieje jakiś magiczny sposób na ochronę funduszy, gdy zdeponujesz je na rachunku bankowym, giełdowym lub forex, niezależnie od tego, jakie są zabezpieczenia ubezpieczeniowe dla tego konta. Wygląda na to, że InterbankFX stwierdził, że fundusze klientów są segregowane, co może być prawdą, ale sugerują, że czyni to w 100% bezpieczne. Posiadanie funduszy segregowanych i posiadanie czegoś takiego jak obligacja oszustwa, której nie jestem pewien czy InterbankFX, pomaga chronić klienta, ale na koniec dnia, jeśli firma brokerska ma prawdopodobnie 20 milionów dolarów, nie dostajesz wszelkie pieniądze z powrotem. Nie oznacza to, że InterbankFX miałby kiedykolwiek taki problem, ale wydaje się, że mogło to skłonić klientów do przekonania, że ​​nie było okoliczności, że klienci nie mogliby lub nie mogli odzyskać swoich pieniędzy, a to po prostu nieprawda. Nawet wielki bank nie może naprawdę zagwarantować twoich funduszy ponad określoną kwotę, bez względu na wszystko. Chciałabym, aby ci goście byli po prostu szczerzy i stwierdzili, że jeśli dojdzie do poważnych wydarzeń na rynku, które wyrzucą nas z biznesu przez miliony dolarów, możesz nie zobaczyć ani grosza. Nie oczekuję, że będą mieli takie problemy, i wykorzystam swoje szanse, ale nie znoszę, że próbują kłamać. Mamy nadzieję, że zaczniemy dostrzegać więcej działań ze strony NFA, aby uzyskać uczciwe informacje o depozytach klientów, a także o tym, gdzie zarabiają.

Laretacagtexx
01-24-2022 09:08, 09:08
n.f.zatrudniło tym brokerom spojrzeć na to, co się stało (c.f.g.), to dobrze. szukam ich, by zaczęli kradnąc na brokerów za fałszywą reklamę na tych brokerów, którzy mówią, że nie ma interwencji na biurko i najlepsza oferta, i zapytajcie od najlepszych banków, których wszyscy nie mamy, jeśli to była najlepsza oferta i zapytajmy, że spready nie będą 5 pipsów , więc punkt traderski musi grać z spreadami, lepiej mówić prosto przez proces.

Pustazo33
01-24-2022 10:28, 10:28
osobiście nie byłbym zaskoczony, gdyby musieli zmienić swoje imię w sposób, który sam wprowadza w błąd ...

Laretacagtexx
01-24-2022 11:49, 11:49
osobiście nie byłbym zaskoczony, gdyby musieli zmienić swoje imię w sposób, który sam wprowadza w błąd ...
Zawsze myślałem, że nie używasz banku nazw, jeśli nie byłeś bankiem, popraw mnie, jeśli jestem zły.

oxrtimb33
01-24-2022 13:10, 13:10
Zawsze myślałem, że nie używasz banku nazw, jeśli nie byłeś bankiem, popraw mnie, jeśli jestem zły.
Otóż ​​pośrednik Saxobank nie jest bankiem
https://www.forex-instant.com/attachments/1528272500.png

Laretacagtexx
01-24-2022 14:31, 14:31
Otóż ​​pośrednik Saxobank nie jest bankiem
https://www.forex-instant.com/attachments/1528272500.pngto zawsze było u.s. w to wierzę.

Pustazo33
01-24-2022 15:52, 15:52
Zawsze myślałem, że nie używasz banku nazw, jeśli nie byłeś bankiem, popraw mnie, jeśli jestem zły.
Wiem, że wiele rejestrów domen internetowych nie pozwala na to, ale możesz w Godaddy.

Mikopete78
01-24-2022 17:12, 17:12
Nie zapomnij o takich rzeczach jak banki słów, bankrates banków krwi to amerykańska firma Nie sądzę, że mają regułę nazw ...

ccecilaygm
01-24-2022 18:33, 18:33
Otóż ​​pośrednik Saxobank nie jest bankiem
https://www.forex-instant.com/attachments/1528272500.pngMają duńską licencję bankową.

loreszoi
01-24-2022 19:54, 19:54
Mają duńską licencję bankową.
Dobrze bank RUPT jest kontrolowany przez wszystkie rządy UE i USA! ! To, że możesz zaufać, zostanie zrobione porządnie

igoxghiso
01-24-2022 21:15, 21:15
Oto prezesdyrektor generalny InterbankFXs
http://forum.interbankfx.com/viewtopic.php?t=1767z ich forum.

Oxrido
01-24-2022 22:35, 22:35
Lol Myślałem, że InterbankFX jest jednym z najbardziej niezawodnych brokerów. Co wszyscy planujesz zrobić, klienci InterbankFX?

igoxghiso
01-24-2022 23:56, 23:56
Lol Myślałem, że InterbankFX jest jednym z najbardziej niezawodnych brokerów. Co wszyscy planujesz zrobić, klienci InterbankFX?
Nadal będę z nimi handlować. Myślę, że są finansowo zdrowe.

Laretacagtexx
01-25-2022 01:17, 01:17
Nadal będę z nimi handlować. Myślę, że są finansowo zdrowe.
Zgadzam się, to nie jest jak n.f.a. posiadali wołowinę o statusie finansowym, tak jak to robili (cfg).

caxetixxo777
01-25-2022 02:38, 02:38
Ale kłamali klientom. Ceo odpowiedział, że wprowadzające w błąd zdania zostały usunięte 11 miesięcy temu. To nie jest prawda, ponieważ jeszcze kilka dni temu możemy zobaczyć te słowa. Mogą po prostu odmówić wszystkich roszczeń, a cały post dotyczący wprowadzających w błąd zdań został usunięty z ich własnego forum.

Laretacagtexx
01-25-2022 03:58, 03:58
Ale kłamali klientom. Ceo odpowiedział, że wprowadzające w błąd zdania zostały usunięte 11 miesięcy temu. To nie jest prawda, ponieważ jeszcze kilka dni temu możemy zobaczyć te słowa. Mogą po prostu odmówić wszystkich roszczeń, a cały post dotyczący wprowadzających w błąd zdań został usunięty z ich własnego forum.
myślisz, że oni są jedynymi, którzy leżą w tym biznesie, po prostu się przydają.

oxrtimb33
01-25-2022 05:19, 05:19
Ale kłamali klientom. Ceo odpowiedział, że wprowadzające w błąd zdania zostały usunięte 11 miesięcy temu. To nie jest prawda, ponieważ jeszcze kilka dni temu możemy zobaczyć te słowa. Mogą po prostu odmówić wszystkich roszczeń, a cały post dotyczący wprowadzających w błąd zdań został usunięty z ich własnego forum.
FxFei, nazwij mnie brokerem, który jest najbardziej wiarygodny, nigdy nie robił żadnych reklam wprowadzających w błąd, nie uruchamia się, nigdy nie rozszerza spreadów, nigdy nie rekwotuje, nie ma poślizgu, zachęca do handlu wiadomościami, wita się ze skalpowaniem, gwarantuje bezpieczeństwo fundusze, a ja natychmiast otworzę z nimi konto. Jedynym powodem, dla którego ludzie wciąż poruszają tę kwestię, jest właśnie walka z brokerem. Jeśli okaże się, że IBFX wprowadził w błąd reklamę, to do NFA należy nałożenie kar. Wszystkie te reklamy nie spowodowały y ani mnie ani żadnego z ich klientów. Ci, którzy stracili pieniądze, zrobili to poprzez własny, biedny handel. Może być czas, aby dać temu wszystkiemu odpocząć.

AsabelAcame
01-25-2022 06:40, 06:40
Pomyśl o tym ... Reklama produktuusługi, przez większość czasu, ma to ukryte, aby wprowadzić w błąd cel ....

Merchugki
01-25-2022 08:01, 08:01
FxFei, nazwij mnie brokerem, który jest najbardziej wiarygodny, nigdy nie robił żadnych reklam wprowadzających w błąd, nie uruchamia się, nigdy nie rozszerza spreadów, nigdy nie rekwotuje, nie ma poślizgu, zachęca do handlu wiadomościami, wita się ze skalpowaniem, gwarantuje bezpieczeństwo fundusze, a ja natychmiast otworzę z nimi konto. Jedynym powodem, dla którego ludzie wciąż poruszają tę kwestię, jest właśnie walka z brokerem. Jeśli okaże się, że IBFX wprowadził w błąd reklamę, to do NFA należy nałożenie kar. Wszystkie te reklamy nie spowodowały y ani mnie ani żadnego z ich klientów. Ci, którzy stracili pieniądze, zrobili to poprzez własny, biedny handel. Może być czas, aby dać temu wszystkiemu odpocząć.
zgodzili się ... jesteś w 100% martwy. większość ludzi narzeka, bo są biednymi kupcami i nie rozumieją, jak rynek naprawdę działa. najpierw powinni się nauczyć: quot; rulesquot; gry, a następnie handluj odpowiednio.

arocaoxs
01-25-2022 09:22, 09:22
FxFei, nazwij mnie brokerem, który jest najbardziej wiarygodny, nigdy nie robił żadnych reklam wprowadzających w błąd, nie uruchamia się, nigdy nie rozszerza spreadów, nigdy nie rekwotuje, nie ma poślizgu, zachęca do handlu wiadomościami, wita się ze skalpowaniem, gwarantuje bezpieczeństwo fundusze, a ja natychmiast otworzę z nimi konto. Jedynym powodem, dla którego ludzie wciąż poruszają tę kwestię, jest właśnie walka z brokerem. Jeśli okaże się, że IBFX wprowadził w błąd reklamę, to do NFA należy nałożenie kar. Wszystkie te reklamy nie spowodowały y ani mnie ani żadnego z ich klientów. Ci, którzy stracili pieniądze, dokonali tego poprzez własny, biedny handel. Może być czas, aby dać temu wszystkiemu odpocząć.
Również muszę się zgodzić. Chociaż są dobrzy brokerzy, lepsi brokerzy i gorsi brokerzy, nie sądzę, żeby ktoś naprawdę wiedział, co robią i jest dobrym handlowcem, który przegrywa właśnie z powodu brokera. (chyba że broker jest jasnym oszustem) IMO, w dzisiejszych czasach jest zbyt wiele bashowania brokerów. Pewnie wielu brokerów ma swoje wątpliwości, ale jeśli chcesz odnieść sukces, myślę, że będziesz bez względu na to. Jako klient IBFX nie mogę powiedzieć, że miałem z nimi jakieś poważne problemy. Nie handluję wiadomościami, więc nie mam na myśli wielkich spready. Tomek

LAOgasdo
01-25-2022 10:42, 10:42
System handlu zaleca stosowanie IBFX (głównie w celu uzyskania lepszych stawek swap). Zastanawiałem się nad przeniesieniem mojego systemu zabezpieczenia transportowego tutaj. Więc jakie są problemy? Czy IBFX jest bezpieczny? Niebezpieczny? Podoba mi się sposób, w jaki możemy handlować tutaj mikrolotami. Sprawia to, że stosunek zabezpieczenia jest dużo dokładniejszy.

zimeg
01-25-2022 12:03, 12:03
System handlu zaleca stosowanie IBFX (głównie w celu uzyskania lepszych stawek swap). Zastanawiałem się nad przeniesieniem mojego systemu zabezpieczenia transportowego tutaj. Więc jakie są problemy? Czy IBFX jest bezpieczny? Niebezpieczny? Podoba mi się sposób, w jaki możemy handlować tutaj mikrolotami. Sprawia to, że stosunek zabezpieczenia jest dużo dokładniejszy.
Hej, BK, oto moje doświadczenia z nimi. Zrozumią każdą szansę, że będą musieli dostać twoje pieniądze. Nie ufaj słowu, które mówią na swojej stronie internetowej. Jak wszyscy wiemy, mają biuro transakcyjne, podczas gdy mówią, że tego nie robią. Inna sprawa, nie ufaj temu, co mówią o marży. Mówią, że wymagany margines wynosi 50%, ale pozwolą ci przejść na negatywne i po prostu powiedzą, że może się zdarzyć. Rozprzestrzenianie zmian od 2 pipsów (eurusd) do 10-15 pipsów jest bardzo normalne w czasie nowości. Nie wymienianie swapów odbywa się kilkanaście razy w roku. Serwery często zawieszają się, ale pracują nad tym. Z wyjątkiem tych rzeczy, są w porządku. Żaden broker nie jest doskonały. Nie mamy żadnego wyboru. To wybiera między złym lub gorszym. Dobrą rzeczą jest to, że ich rozprzestrzenianie się jest dobre. Rozumiem przez to, że różnica między wypłatą a otrzymaniem spreadu jest mniejsza niż w przypadku większości brokerów. Pozdrawiam, Humax