PDA

Zobacz pełną wersję : POMOC: Expert Advisor nie działa na moim komputerze



lorletcap
09-28-2015 02:41, 02:41
Cześć chłopaki,

Mam problem z handlowaniem z moim EA (mt4) na moim komputerze, ponieważ jest nieco dziwny lub błędny.

Moja kopia EA w moim mt4 tylko Otwórz zamówienie KUP natychmiastowe wykonanie, ale nie SPRZEDAJE. Podczas gdy na innym komputerze mój przyjaciel mówi, że działa dobrze na swoim terminalu PC.

Zastanawiam się, jaki jest problem, czy ktoś jest zaznajomiony z tym błędnym zachowaniem? Z góry dziękuję.

Hegpk
09-02-2021 07:24, 07:24
Cześć chłopaki, mam problem z handlowaniem z moim EA (mt4) na moim komputerze, ponieważ jest trochę dziwny lub błędny. Moja kopia EA w moim mt4 tylko Otwórz zamówienie KUP natychmiastowe wykonanie, ale nie SPRZEDAJE. Podczas gdy na innym komputerze mój przyjaciel mówi, że działa dobrze na swoim terminalu PC. Zastanawiam się, jaki jest problem, czy ktoś jest zaznajomiony z tym błędnym zachowaniem? Z góry dziękuję.
Po podłączeniu EA do wykresu i uzyskaniu okna wejściowego, kliknij na wspólną kartę. Jeśli masz włączone tylko długie pozycje, zmień je na długie krótkie

lorletcap
09-02-2021 08:45, 08:45
{quote} Po dołączeniu EA do wykresu i pobraniu okna wprowadzania danych kliknij kartę wspólną. Jeśli masz włączone tylko długie pozycje, zmień je na długie krótkie
Zrobiłem to, ale nadal to nie działa. Chyba niektóre EA ma specyfikacje takie jak system operacyjny Windows 7 itp.

lttete1994
09-02-2021 10:06, 10:06
{quote} Zrobiłem to, ale nadal to nie działa. Chyba niektóre EA ma specyfikacje takie jak system operacyjny Windows 7 itp.
balut - nie znam takich wymagań. Najlepiej jest opublikować dany EA i pozwolić, aby ktoś na niego spojrzał.