PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepszy Broker dla początkującego



irok73911
01-13-2008 23:09, 23:09
Cześć, jestem nowicjuszem forex i zamierzam założyć małe konto o wartości 1000 USD. Po pierwsze patrzyłem na stronę forex.com, aby zostać moim brokerem, ale widzę dla nich wiele złych recenzji. Po prostu próbuję wejść na ten nadchodzący, niestabilny rynek i potrzebuję jakiegoś ukierunkowania na to, dokąd pójść, aby móc dokonać transakcji i złożyć powiązaną ofertę limitów, aby zabrać moje zyski (lub, mam nadzieję, nie y). Czy ktoś może mi pomóc dzięki?

agyaagesova98
12-29-2021 20:29, 20:29
Miałem dobrą obsługę od strony forex.com, ale ...... jeśli zaczynasz od 1000 $, możesz być lepiej z brokerem, który oferuje micro-lots. Jeśli jesteś zupełnie nowy, powinieneś wziąć darmowy kurs Forex w serwisie babypips i otworzyć konto demo na jakiś czas. W rezultacie zaoszczędzisz czas i pieniądze.

laurabeckett
12-29-2021 21:50, 21:50
Mam drugie billflety. Użyj wersji demonstracyjnej na jakiś czas, najlepiej z brokerem, który Twoim zdaniem zostanie uruchomiony. A kiedy zaczniesz żyć, zrób sobie ogromną przysługę: zacznij od mikro konta, nie ruszaj się do mini, zanim twoje konto ma ~ 5K. Jeśli chodzi o brokerów, którzy sugerują kontrakty na mikro-kontrakty. Jest ich sporo, staraj się zbierać opinie. Wiem o alpari UK, oanda, efx, mwheadway, fxdd, pfgfxlite, gft, fxsol, forexyard, międzybankowym fx. Pierwsze trzy reprezentują trzy różne typy brokerów i myślę, że są jednymi z najlepszych, z których każdy ma swoje wady i zalety. Powodzenia.

irok73911
12-29-2021 23:10, 23:10
dzięki chłopaki, idźcie radą ... boję się zacząć ...

musyi
12-30-2021 00:31, 00:31
Właśnie napisałem ten post w innym wątku. tutaj również obowiązuje. Dobry handel dla ciebie.
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/33-dilernia-model-gbp-usd.html

irok73911
12-30-2021 01:52, 01:52
Właśnie napisałem ten post w innym wątku. tutaj również obowiązuje. Dobry handel dla ciebie.
https://www.forex-instant.com/brokers/54-brokers-offering-binary-cent-account.htmlCzy Oanda jest dobrym pośrednikiem? w zasadzie Wszystko, co chcę zrobić, to kupić 1000 USD na Euro i uzyskać pewien zysk z tej obniżki FED

luasali
12-30-2021 03:13, 03:13
Czy Oanda jest dobrym pośrednikiem? w zasadzie Wszystko, co chcę zrobić, to kupić 1000 USD na Euro i uzyskać pewien zysk z tej obniżki FED
proszę nie zakładać, że to takie proste.

laurabeckett
12-30-2021 04:34, 04:34
proszę nie zakładać, że to takie proste.
Tysiąc dolarów może być godziwą ceną, żeby się nauczyć nie zakładać tego.

irok73911
12-30-2021 05:54, 05:54
proszę nie zakładać, że to takie proste.
Wiem, że nie. Ale naprawdę myślę, że to jest idiotyczne, aby przejść do 1.5, szukam teraz kupować i po prostu trzymać, alsmot, zaprzeć się w magazynie, a potem zostać przedsiębiorcą, czy jesteś głupi, to jest głupie i jestem poza moją ligą?

luasali
12-30-2021 07:15, 07:15
Wiem, że nie. Ale naprawdę myślę, że to jest idiotyczne, aby przejść do 1.5, szukam teraz kupować i po prostu trzymać, alsmot, zaprzeć się w magazynie, a potem zostać przedsiębiorcą, czy jesteś głupi, to jest głupie i jestem poza moją ligą?
W ogóle tego nie sugeruję. To, co mówię, to to, że jeśli obniżka stóp jest ZNANA, większość czasu jest wyceniana na bieżącą cenę. Ponadto, efektem jest dźwignia. pełny ruch groszowy może spowodować, że zadzwonisz na swoje konto.

irok73911
12-30-2021 08:36, 08:36
W ogóle tego nie sugeruję. To, co mówię, to to, że jeśli obniżka stóp jest ZNANA, większość czasu jest wyceniana na bieżącą cenę. Ponadto, efektem jest dźwignia. pełny ruch groszowy może spowodować, że zadzwonisz na swoje konto.
tak myślę, że muszę się dużo nauczyć, i dlatego jestem tutaj, dzięki .... Po prostu chcę zacząć gdzieś i nie wiem gdzie ... Większość z was tam była.

xixaklo
12-30-2021 09:57, 09:57
sugeruję
http://www.interbankfx.comMa mikro części i możesz zacząć od niskiego depozytu. Plus to ponad 5 milionów dolarów kapitału wymaganego przez NFA. Jego platformą jest Metatrader 4, który moim zdaniem jest doskonały.

Asdreavag
12-30-2021 11:17, 11:17
sugeruję
http://www.interbankfx.comMa mikro części i możesz zacząć od niskiego depozytu. Plus to ponad 5 milionów dolarów kapitału wymaganego przez NFA. Jego platformą jest Metatrader 4, który moim zdaniem jest doskonały.
OANDA jest najlepsza dla nowych inwestorów (solidny pośrednik i pozwala na dowolną wielkość partii) drugi wybór IBFX MT4 i fajna grafika OANDA!

luasali
12-30-2021 12:38, 12:38
Nie wiesz, jak duży jest rozmiar, na który patrzysz, ale pamiętaj, że aby utrzymać pozycję, musisz mieć możliwość zmiany huśtawki cenowej w dowolnym kierunku. Jeśli cena idzie przeciw tobie na twojej pozycji euro, to 1000 $ może zostać zjedzone dość szybko, chyba że używasz małego rozmiaru (który bardzo polecam). Może osiągnąć 1,50, ale musisz być w stanie utrzymać pozycję do czasu, lub przestać przy maksymalnej wysokości y (którą musisz zdecydować przed wejściem do handlu). Staraj się też być pozbawiony emocji podczas handlu lub przynajmniej nie pozwól, aby emocje wpływały na sposób handlu. Trudno to zrobić, ale jeśli jesteś przerażony lub masz inne ekstremalne emocje podczas handlu, prosisz o kłopoty ... po prostu staraj się zachować spokój. Wszystkiego najlepszego!
Musisz również uwzględnić zamiany.

Lavirex888
12-30-2021 13:59, 13:59
Wiem, że nie. Ale naprawdę myślę, że to jest idiotyczne, aby przejść do 1.5, szukam teraz kupować i po prostu trzymać, alsmot, zaprzeć się w magazynie, a potem zostać przedsiębiorcą, czy jesteś głupi, to jest głupie i jestem poza moją ligą?
Nie wiesz, jak duży jest rozmiar, na który patrzysz, ale pamiętaj, że aby utrzymać pozycję, musisz mieć możliwość zmiany huśtawki cenowej w dowolnym kierunku. Jeśli cena idzie przeciw tobie na twojej pozycji euro, to 1000 $ może zostać zjedzone dość szybko, chyba że używasz małego rozmiaru (który bardzo polecam). Może osiągnąć 1,50, ale musisz być w stanie utrzymać pozycję do czasu, lub przestać przy maksymalnej wysokości y (którą musisz zdecydować przed wejściem do handlu). Staraj się też być pozbawiony emocji podczas handlu lub przynajmniej nie pozwól, aby emocje wpływały na sposób handlu. Trudno to zrobić, ale jeśli jesteś przerażony lub masz inne ekstremalne emocje podczas handlu, prosisz o kłopoty ... po prostu staraj się zachować spokój. Wszystkiego najlepszego!