PDA

Zobacz pełną wersję : Przechodzenie do sukcesu - 1 system, 1 przedział czasowy, 1 para



luaspeste
11-07-2006 14:24, 14:24
OK Od pewnego czasu publikuję w forex-instant ... Zamieszczam moje wyniki w różnych wątkach i teraz myślę, że nadszedł czas, aby zrobić to właściwie ... Zachowaj właściwy Dziennik. W tym wątku będę dodawał moje codzienne sprawozdania, np. Jakie zawody brałem, dlaczego i jakie emocje czułem podczas zawodów. Moim celem jest pokazanie, że dzięki ścisłemu zestawowi reguł, które są przestrzegane w liście, możesz odnieść sukces w tej Arenie. Pomimo emocji, które odczuwasz podczas handlu, jeśli odpowiednio zaplanowałeś i masz wystarczającą pewność siebie w konfiguracji, ostatecznie pokonasz wszelkie przeszkody i dokonasz przejścia do profesjonalnego tradera.

A teraz kilka prostych wskazówek co do tego, co będę robić:

Sesja
Londyn 6 rano - godzina piętnasta

Para
GBPUSD

System
Podstawowe Breakouts

Dużo
2 partie

Ramy czasowe
Wykres 15 minut

Ogólne podsumowanie

Zacząłem prowadzić pisemny pamiętnik w połowie października i odkryłem, że to naprawdę pomogło w moim handlu. Więc pomyślałem, że to tylko w porządku, że dostarczę wam aktualnych informacji o tym, gdzie jestem, odkąd zacząłem prowadzić dziennik.

W październiku miałem 13 zawodów, 11 zwycięzców i 2 y. W sumie zrobiłem 155 pipsów na moich pierwszych partiach, a 321 pipsów na moje drugie losy osiągnąłem w sumie 476 pipsów w październiku.

W listopadzie miałem 2 zawody i 2 zwycięzców. Moje pierwsze losy ogółem to 40 pipsów, a moje drugie losowanie to 0.

Od czasu założenia pisma miałem 15 transakcji, 13 zwycięzców i 2 przegranych. Osiągnąłem łączną liczbę pipsów 516 pipsów ....

Chłopaki, proszę, dodaj swoje myśli, zadawaj pytania lub po prostu podążaj za moimi postępami ....

GERIPETIT
12-06-2021 22:04, 22:04
Świetny pomysł, Micardo. Obserwowałem Twoje posty na innych forach, ale dobrze będzie zobaczyć, jak konsolidujesz wszystko, czego się nauczyłeś.

alex394
12-06-2021 23:25, 23:25
Cześć, ponieważ handluję tą samą parą w tym samym czasie (i 4H też), nie mogę się doczekać, aby przeczytać o twoim doświadczeniu ... Powodzenia ...

luaspeste
12-07-2021 00:45, 00:45
1 Załącznik (y) Dzisiaj był dobry dzień ... Nie było to proste, ale zarobiłem 20 pipsów na cały dzień. Obudziłem się dziś rano z wielką dylematą. GBPUSD przeniosło się podczas sesji azjatyckiej i zwykle nie cierpię, aby to zobaczyć, wolę dobry okres konsolidacji i pewne ostateczne poziomy do handlu. W każdym razie, jak postanowiłem zostawić poranek samego i wrócić w porze lunchu ... Ku mojej radości wróciłem i zobaczyłem fajną 2-punktową linię oporu, która, jeśli cofnąłaby się wystarczająco daleko, mogłaby zobaczyć, że była to zarówno podpora, jak i opór w przeszłości. Widziałam też mini podwójne dno ... To było wystarczająco dobre, bym mógł mieć pewność, że zrobi sobie przerwę. O 14.00 dostaliśmy potwierdzoną przerwę, a kolejna świeca dała mi sygnał wejściowy. Byłem przez 30 minut i mój pierwszy cel zysku został trafiony, więc wziąłem jedną część ze stołu i przeniósł się do drugiej partii zatrzymać się, aby zrównoważyć. Niestety, zatrzymałem się na przerwie, ale przynajmniej dostałem 20 pipsów do torby :-).
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569253.jpg

GERIPETIT
12-07-2021 02:06, 02:06
Micardo, Czy istnieje szczegółowe wytłumaczenie twojej egii podziału na tej stronie (tj. Wskaźniki, SL, itp.)? Przejrzałem twoje wybuchy handlowe jak wątek pro, ale nie widziałem szczegółowego wyjaśnienia. Czy byłbyś na tyle uprzejmy, aby napisać jeden? Dzięki.

ZuimXokt
12-07-2021 03:27, 03:27
Cześć Micardo, byłbym również wdzięczny, gdybyś mógł zamieścić dodatkowe informacje dotyczące twoich wskaźników. Twoje MA są proste czy wykładnicze? Widzę na wykresie, że masz trzy, ile okresów obejmuje każdy z nich? Jak oceniasz początkowe y stopu? Dzięki

Asgelokimug
12-07-2021 04:48, 04:48
Micardo: Wygląda na to, że jesteś EST w USA, czy to prawda?

luaspeste
12-07-2021 06:09, 06:09
LOL .... Tak, zgaduję, jestem na Florydzie. Będę publikował wskaźniki i wszystko inne, które będzie trochę później .... W pracy już teraz, więc nie ma czasu :-) Ale dzisiaj nie był taki dobry dzień, wyjaśnię wszystko później wieczorem .....

luaspeste
12-07-2021 07:29, 07:29
1 Załącznik (-i) Cóż, no dobrze ..... Dziś powinienem po prostu usiąść z rynku .... Nowe wybory Mid-Term zakończyły się, szczerze mówiąc nie byłem pewien, jaki wynik oznaczałoby to zasadniczo, ale wiedziałem, że rynki miały potencjał, by działać źle. Co się stało dzisiaj ... Cóż, mam fajną wczesną konfigurację z kilkoma niezłymi liniami w miejscu, jedna była dość długa i byłem bardzo zadowolony z konfiguracji. Wczesnym rankiem w okolicach Londynu Otwarcie rynku zaczęło się ruszać, czego oczekujemy ... w rzeczywistości bardzo lubimy wczesny ruch. Dostałem przerwę w mojej linii oporu, a potem krok poza sygnałem długiego handlu. Rynek szybko mnie odzyskał, ale zostałem, ponieważ moje zasady jasno stwierdzają, że pozostaję w handlu, dopóki mój cel zysku nie zostanie osiągnięty, lub nie będę mógł go zatrzymać. (Wydaje mi się, że to zabiera ode mnie całą decyzję ... Przygotowuję się do wejścia i wykonania, a to zależy od rynku, w ten sposób muszę się skoncentrować na znalezieniu odpowiednich poziomów). W każdym razie mój zawód został zatrzymany na 30 pipsów na dwóch partiach, co w sumie daje ę 60 pipsów na dzień. Później przedstawiła mi dobrą okazję do ponownego wejścia, ale znowu moje zasady pozwalają na jeden handel dziennie. Powodem tego jest powstrzymanie mnie przed przeciążeniem ... podczas gdy przed ekranem mogę się nieco spieszyć, więc ograniczając się do jednej transakcji dziennie, upewniam się, że wybieram tylko najlepszą dostępną konfigurację .. ... Ok, więc dzisiaj nie było tak dobrze, ale pozwólmy jutro odebrać ...
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569254.jpg

luaspeste
12-07-2021 08:50, 08:50
To całkiem interesujące ... Człowieku, ja tu zabrzmię głupio, ale czy istnieje sposób, żeby zobaczyć głośność? Jak wskaźnik lub coś takiego ... To może powstrzymać mnie od tych transakcji ...

luaspeste
12-07-2021 10:11, 10:11
LOL .... Tylko tyle sprzecznych pomysłów ........
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569255.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528569256.jpgPoważnie, chociaż Ty też wymieniasz się wypryskami? Jak długo to robisz? Jak to działa?

rbg1944
12-07-2021 11:32, 11:32
Bardzo ładna nitka. Bardzo mi to pomocne. Dzięki

luaspeste
12-07-2021 12:52, 12:52
1 Attachment (s) Dzisiaj było trochę nie wydarzenie szczerze mówiąc. Na początku mieliśmy trochę fałszywego breakouta, ale na szczęście moje zasady nie pasowały, więc nie wziąłem handlu ... (Zasady naprawdę cię chronią: zaskoczony) Wtedy mieliśmy decyzję o oprocentowaniu, która była należna i szczerze mówiąc nie chciałem go wymienić, chyba że dostaliśmy skok do 5,25% LUB kurs pozostał taki sam ... Zgodnie z oczekiwaniami dostaliśmy podwyżkę do 5%, co było dość drogie, więc nie zrobiłem ” t również brać ten handel. Później w końcu dostaliśmy przerwę i sygnał wejściowy, ale do tego czasu było już blisko ogłoszenia Balansu Handlowego, więc znowu go usiadłem. Patrząc wstecz na to, transakcja by się dobrze ułożyła, ale jak powiedziałem, jeśli nie czuję się komfortowo z tego, co kiedykolwiek rozumiem, po prostu nie biorę handlu. Brakująca szansa jest o wiele lepsza niż utrata pieniędzy !!!!
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569256.jpg

ZuimXokt
12-07-2021 14:13, 14:13
Micardo, cieszę się z twojego dziennika i uczę się z niego. Dlatego chciałbym dowiedzieć się więcej o regułach wjazdu. W swoim ostatnim wpisie powiedziałeś, że nie wszedłeś 1-sza. Breakout, ponieważ twoje zasady trzymały cię na dystans. Ale widziałem, że drugi niebieski pasek powyżej oporu potwierdził wybuch (a więc był on fałszywy, ale potwierdzony tak czy inaczej) przynajmniej z mojego punktu widzenia. Która zasada nie pozwalała ci wyjść?

luaspeste
12-07-2021 15:34, 15:34
Zasadniczo lubię widzieć dynamikę w moich transakcjach. Przede wszystkim świeca wypuszczona prosto, co zwykle mnie nie powstrzymuje, ale kiedy zbliża się tylko o kilka punktów, lubię widzieć rozpęd. Tak więc czekałem na następny blisko powyżej. Zrobiłem to tak blisko, że czekałem, aż następna świeca szybko przejdzie obok wysokich punktów ... To się nie stało, więc nie ma handlu. Mam nadzieję, że to Ci pomoże...

Gaoxxx
12-07-2021 16:55, 16:55
Tak, Micardo, ten system używa wyprysków jako potencjalnych sygnałów wejściowych. Używam go przez mniej niż miesiąc. Do tej pory spadłem o 45 pipsów, ale to znacznie mniej niż liczba pipsów, które normalnie ryzykowałem w handlu. Jeśli chodzi o to, jak to działa dla mnie, do wczesnego, aby wyciągnąć definitywny wniosek - nadal jestem w trybie testowym.

LOL .... Tylko tyle sprzecznych pomysłów ........
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569257.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528569257.jpgPoważnie, chociaż Ty też wymieniasz się wypryskami? Jak długo to robisz? Jak to działa?

LOL .... Tylko tyle sprzecznych pomysłów ........
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569257.jpghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528569257.jpgPoważnie, chociaż Ty też wymieniasz się wypryskami? Jak długo to robisz? Jak to działa?

ZuimXokt
12-07-2021 18:16, 18:16
Zasadniczo lubię widzieć dynamikę w moich transakcjach. Przede wszystkim świeca wypuszczona prosto, co zwykle mnie nie powstrzymuje, ale kiedy zbliża się tylko o kilka punktów, lubię widzieć rozpęd. Tak więc czekałem na następny blisko powyżej. Zrobiłem to tak blisko, że czekałem, aż następna świeca szybko przejdzie obok wysokich punktów ... To się nie stało, więc nie ma handlu. Mam nadzieję, że to Ci pomoże...
Tak, to pomaga. Twoje wyjaśnienie jest bardzo przydatne. Oglądasz wykres 15 min. Dobrze?

aipkrgeta
12-07-2021 19:36, 19:36
Możesz sprawdzić, w jaki sposób Phil Newton handluje wyprawami - a mianowicie jego Strategią Breakoutu w Azji - zasadniczo mówi ci, abyś nie ślepo wyskakiwał na przełom, ale czekać, aż się wycofa, a następnie szukać oznak wyczerpania, takiego jak doji bar, a następnie wejdź na rynek. Nie mogę publikować linków, więc musisz go do Google, jeśli chcesz znaleźć jego stronę, co bardzo polecam. Pozdrawiam MP

Gaoxxx
12-07-2021 20:57, 20:57
Dzięki za poradę, poseł. Dokładnie o tym myślałem, ponieważ prawie za każdym razem, gdy wskakuję na breakouts, mają tendencję do powrotu. Tak jak dziś rano, po tym, jak kupiłam tuż przy wejściu w szpikulec, cena spadła o prawie 40 pipsów przed udaniem się w dobrą stronę.

Możesz sprawdzić, w jaki sposób Phil Newton handluje wyprawami - a mianowicie jego Strategią Breakoutu w Azji - zasadniczo mówi ci, abyś nie ślepo wyskakiwał na przełom, ale czekać, aż się wycofa, a następnie szukać oznak wyczerpania, takiego jak doji bar, a następnie wejdź na rynek. Nie mogę publikować linków, więc musisz go do Google, jeśli chcesz znaleźć jego stronę, co bardzo polecam. Pozdrawiam MP

Możesz sprawdzić, w jaki sposób Phil Newton handluje wyprawami - a mianowicie jego Strategią Breakoutu w Azji - zasadniczo mówi ci, abyś nie ślepo wyskakiwał na przełom, ale czekać, aż się wycofa, a następnie szukać oznak wyczerpania, takiego jak doji bar, a następnie wejdź na rynek. Nie mogę publikować linków, więc musisz go do Google, jeśli chcesz znaleźć jego stronę, co bardzo polecam. Pozdrawiam MP

luaspeste
12-07-2021 22:18, 22:18
1 Załącznik (y) OK Dzisiaj było trochę lepiej ... Nadal nie perfekcyjnie, ale udało mi się zdobyć moje pierwsze 20 pipsów na pierwszej partii i 10 pipsów na drugiej partii. Więc co się stało ... Cóż, gdy się obudziłem, zobaczyłem, że azjatycka sesja miała sporo ruchu, który, jak już powiedziałem, nie jest czymś, co lubię widzieć. W każdym razie wczesny ranek tworzył miły mały podwójny top, który uważałem za wystarczająco mocny, by znieść z niego przerwę. Dostaliśmy przerwę bardzo wcześnie i mamy dużą dynamikę, aby zasygnalizować wejście. W ciągu 15 minut mój cel zarobkowy na moim pierwszym losie został uruchomiony, a ja przeniosłem swój postój na drugi lot, żeby się wyrównać. Rynek następnie odleciał w górę i wyglądało na to, że będziemy mieli normalny dzień w zasięgu ... Niestety, ten sentyment był krótkotrwały i rynek się cofnął. Ostatecznie wyszłam z zyskiem 10 pipsów na drugiej części. Łącznie na dzień dzisiejszy wyniósł 30 pipsów zysku, który pomógł nam odzyskać pozytywny poziom, aby zakończyć tydzień ......
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569257.jpg

luaspeste
12-07-2021 23:39, 23:39
1 Attachment (s) Cóż, naprawdę nie ma wiele do powiedzenia na dzisiaj .... Rynek wahał się przez cały dzień, nie było żadnych fałszywych wybuchów, absolutnie nie ma możliwości zrobienia czegokolwiek. Jedną z interesujących rzeczy, które się wydarzyły, były wczorajsze Resistance, które stały się dzisiaj solidnym poziomem wsparcia. Mam nadzieję, że po upływie 2 dni, od tego momentu, powinniśmy się spodziewać jutrzejszego przełomu .... Myślę, że w takie dni jak to byłoby dobrze, gdybym był nowy w handlu z innym systemem. Nie odbiegam od tematu tego wątku, ale myślę, że jest to osobista uwaga dla mnie ... kiedy opanuję ten sposób handlu, powinienem studiować i opanować system handlu uprawnieniami. Ostatecznie za 3-5 lat uważam, że rozsądnie jest mieć kilka różnych konfiguracji, z których mogę skorzystać, aby w pełni wykorzystać rynki. Powiedziawszy to, nie będę studiować nowego systemu, dopóki ten nie stanie się dla mnie drugą naturą i mogę go wykonać bez obaw i bez drugiego podejrzenia. Kiedy będę mógł handlować tym prawie jak maszyną, przyjrzę się nauce nowego systemu ....
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569716.jpg

luaspeste
12-08-2021 00:59, 00:59
Cóż, dziś był piękny dzień .... W końcu dostaliśmy przerwę na rosnący kanał, który był na miejscu przez cały tydzień. Linie, które były na miejscu, istniały praktycznie od ostatniego piątku i dostarczały naprawdę dobrego wsparcia i ruchu oporu. Sądzę, że jest to prawdopodobnie najsilniejszy kanał, jaki widziałem w mojej krótkiej karierze handlowej. W każdym razie dostałem wczesną przerwę w tej linii i czekałem na rozmach, aby potwierdzić handel ... Nie było wiadomości 45 minut i kilka potknięć się przed sobą, więc zdecydowałem się czekać na wiadomości, aby się ustatkować i na świecę zamknąć powyżej jednego z punktów obrotu w dniach. Jeśli to dostanę, będę miał bardzo potwierdzony handel. W końcu dostałem swój sygnał wejściowy i wszedłem na długi handel. Pierwszy zysk osiągnąłem 20 punktów w ciągu godziny. Następnie opuściłem mój drugi lot na stole, aby wykonać większy ruch. Przeniosłem swój przystanek na breakeven i zatrzymałem się na przystanku o 30 pipsów. W końcu zatrzymałem się z zyskiem 40 pipsów na mojej drugiej partii. To zakończyło mój dzień z łącznym zyskiem 60 pipsów ......

Gaoxxx
12-08-2021 02:20, 02:20
Od deszczowego, szarego Manchesteru wracam do Wielkiej Brytanii .............. Jestem głównie indeksem, ale handluję Forex GMTbiorę dynamikę azjatyckich sesji na londyńską sesję abo egia podstawowa z GBPUSD EURJPY Chociaż masz prawo do posiadania bezwzględnego zbioru reguł na tym etapie rozwoju, warto byłoby równolegle sprawdzić Phil Newton (profesjonalnego inwestora z siedzibą w Liverpoolu), a także FX777 i jego Strategia GTS (możesz zlokalizować go z FxF) Bramhall17
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569718.pngBramhall17, Skoro wydajesz się być obeznany z obydwoma systemami (Phil Newton i FX777), czy mógłbyś błagać o wyjaśnienie mi czegoś na ich temat? Czy miesięczny substytut 30 funtów na stronie Petera Newtona obejmuje cały dostęp do jego systemu, tj. Czy możliwe jest podmodelowanie przez miesiąc w celu uzyskania kompletu reguł jego systemu? Powodem, dla którego pytam, jest to, że system FX777 można kupić za 149 $ i jest to jednorazowa opłata. A także z twojego doświadczenia, który system jest bardziej opłacalny?

haggasasdrea
12-08-2021 03:41, 03:41
Mikado Wspaniale jest to, co tu robisz ... ale jak dotąd nie powiedzieliście, jakie są wasze ma, ani główne zasady waszego systemu ... Trudne do naśladowania, chyba że nam to wszystko wyjaśnimy ... !!!

Gaoxxx
12-08-2021 05:02, 05:02
Cóż, dziś był piękny dzień ....
Dobrze na tobie Micardo! Dla mnie też mógł być piękny dzień, gdybym przestrzegał zasad mojego systemu. I chociaż zrobiłem 18 pipsów, w taki dzień powinien nastąpić lepszy zwrot.

luaspeste
12-08-2021 06:22, 06:22
Przykro mi, nikt dzisiaj nie zgłasza ... Dzięki. Dawanie i wszystko ... Wziąłem ten dzień wolny
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569718.png

ZuimXokt
12-08-2021 07:43, 07:43
Mikado, czy miałeś zbyt dużo jedzenia w Święto Dziękczynienia? Wydaje się, że wziąłeś looooong wakacje !!! Ciesz się!

luaspeste
12-08-2021 09:04, 09:04
Cześć faceci ... Przepraszam, że nie aktualizuję tego bloga ... Byłem bardzo zajęty pracą i nie miałem wieczora ani czasu, aby to zrobić ... Udało mi się wycisnąć z kilku transakcji i jestem nadal znacznie powyżej poziomu 85% z dobrym wskaźnikiem wynagrodzeń za ryzyko .... Myślę, że szczerze mówiąc zacznę aktywnie zamieszczać moje transakcje tutaj ponownie po Nowym Roku ... (tak wiele do zrobienia
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569718.png) Dzięki za wszystkie twoje zainteresowania i obiecuję, że wrócę po Nowym Roku !!! i zacznę też ujawniać mój pełny system ... dla każdego zainteresowanego ...

ZuimXokt
12-08-2021 10:25, 10:25
Cześć faceci ... Przepraszam, że nie aktualizuję tego bloga ... Byłem bardzo zajęty pracą i nie miałem wieczora ani czasu, aby to zrobić ... Udało mi się wycisnąć z kilku transakcji i jestem nadal znacznie powyżej poziomu 85% z dobrym wskaźnikiem wynagrodzeń za ryzyko .... Myślę, że szczerze mówiąc zacznę aktywnie zamieszczać moje transakcje tutaj ponownie po Nowym Roku ... (tak wiele do zrobienia
https://www.forex-instant.com/attachments/1528569718.png) Dzięki za wszystkie twoje zainteresowania i obiecuję, że wrócę po Nowym Roku !!! i zacznę też ujawniać mój pełny system ... dla każdego zainteresowanego ...
Do zobaczenia w 2007 Micardo. Z niecierpliwością czekam na ujawnienie twojego systemu.