PDA

Zobacz pełną wersję : Moje transakcje od Dave'a



ChizuiTitadimePorzw
10-01-2005 21:37, 21:37
Cześć, jestem Dave.

Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal.

Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni.
Zapewniam cię, że nie będę tu palił.
Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są.

Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę.

Dzięki

Dave

ciritagmmm
11-13-2021 23:21, 23:21
Cześć, jestem Dave. Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal. Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni. Zapewniam cię, że nie będę tu palił. Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są. Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę. Dzięki, Dave
Gee ... myślisz, że zmęczyłoby go wyrzucenie z forum? Był tu i spowodował smród i odszedł z obrzydzeniem, ponieważ nikt tutaj nie postawił go na piedestale, którego najwyraźniej pragnął. To było dość brzydkie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.pngO ile mi wiadomo, wszyscy są tu mile widziani (poza spamerami) i jest to świetne forum. Witamy. Powodzenia Wiwaty

oxraygdxghl
11-14-2021 00:42, 00:42
dave, czy masz produkt do sprzedania? jak usługa sygnału? jeśli nie, zapraszamy do prowadzenia dziennika handlowego w tym wątku. jeśli masz usługę, twoje posty będą uznawane za spam (chyba że ustawimy oddzielną sekcję dla tego rodzaju działalności, id chciałbym usłyszeć, co nasi członkowie myślą o tym pomyśle).

ChizuiTitadimePorzw
11-14-2021 02:02, 02:02
dave, czy masz produkt do sprzedania? jak usługa sygnału? jeśli nie, zapraszamy do prowadzenia dziennika handlowego w tym wątku. jeśli masz usługę, twoje posty będą uznawane za spam (chyba że ustawimy oddzielną sekcję dla tego rodzaju działalności, id chciałbym usłyszeć, co nasi członkowie myślą o tym pomyśle).
Nie ma nic do sprzedania. Dziękuję za powitanie mnie. Dave

oxraygdxghl
11-14-2021 03:23, 03:23
Nie ma nic do sprzedania.
dobrze, że to ułatwia
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.pngCieszę się, że jesteś człowiekiem. jaki jest twój styl handlowy?

garabambalisa
11-14-2021 04:44, 04:44
Cześć, jestem Dave. Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal. Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni. Zapewniam cię, że nie będę tu palił. Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są. Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę. Dzięki, Dave
Czy ciekawy dave dowiedziałeś się o tym forum od tradevomit ilub czy wiesz, że zwymiotował niedawno? Jim

asarebbra
11-14-2021 06:05, 06:05
Cześć Dave ........... Właśnie czytałem tutaj na chwilę, zarejestrowałem wczoraj, więc mogę posłać i czytać pewne ograniczone pliki. Nie dziwię się, że zmęczyły cię wszystkie bzdury z VT lub 7ST czy kimkolwiek on jest. Czytałeś mu ostatnie zaproszenie? Napisałem i powiedziałem, że zabiorę go do jego oferty ........ Jak myślisz, co zrobi teraz, gdy nazwałam go blefem? Mam nadzieję, że dobrze sobie radzisz tutaj !!! Dobry handel dla wszystkich !!! nocleg ze śniadaniem

Cześć, jestem Dave. Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal. Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni. Zapewniam cię, że nie będę tu palił. Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są. Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę. Dzięki, Dave

Cześć, jestem Dave. Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal. Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni. Zapewniam cię, że nie będę tu palił. Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są. Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę. Dzięki, Dave

ChizuiTitadimePorzw
11-14-2021 07:26, 07:26
Hej BB odpowiedziałem na TV7 na codziennym fx. Nie mam 5 mil, aby dorównać mu za wyzwanie. Nie chcę o tym dalej dyskutować. Powrót do buisiness, mój styl handlu jest prosty. Handluję kanałami ubocznymi i wymieniam trendy handlowe. Handluję na podwójnych awariach oporuwsparcia. Handluję krótko, więc nie lubię handlować z powodu fałszywych wybuchów. Jestem amatorem i handluję słabo finansowanym mini-kontem. Przeszedłem od 400 $ do 80 $, a teraz z powrotem do 226 $ od teraz. Nie twierdzę, że jestem czymś, czym nie jestem. Większość ludzi powie, że nie możesz handlować z takim kontem, ale jestem zdeterminowany, aby to zrobić bez odkładania kolejnych funduszy. Byłem dobry w przewidywaniu ruchów, ale mój discaplin lub brak tam był moim największym problemem. W ciągu ostatnich 2 tygodni znalazłem dyscyplinę, której szukałem. Kluczem do moich transakcji jest znalezienie najlepszego możliwego punktu wejścia, tak aby mój sl był na minimalnym poziomie. Patrzę na dzienne, 4-godzinne, 1-godzinne wykresy i używam struktury cenowej (metoda fali eliptycznej) w określaniu kierunku, jaki przyjmie rynek. Następnie przyjmuję 5 minut, 1 minutę wykresów wraz z RSI @ 21 i stochastics @ 8,5,5, aby określić najlepszy wpis. Mój dzienny cel to 10 pipsów. Planuję większy ruch, taki jak ruch 30-50 pip, i wezmę 10-20 z tego. Muszę monitorować moje transakcje, aby móc je wyciągnąć w dowolnym momencie. Kiedy mam więcej kapitału, mogę pozwolić zawodnikom jeździć i rozwijać się tak, jak powinno. Dave

eritaladi
11-14-2021 08:46, 08:46
Witaj Dave, podoba mi się twój moxie! Na podstawie twoich komentarzy: w jakim przedziale czasowym oglądasz rynki? A może ćwiczysz ”ustaw i sprawdź później”. Czy robisz swoje własne liczenie EW?

ChizuiTitadimePorzw
11-14-2021 10:07, 10:07
Witaj Dave, podoba mi się twój moxie! Na podstawie twoich komentarzy: w jakim przedziale czasowym oglądasz rynki? A może ćwiczysz ”ustaw i sprawdź później”. Czy robisz swoje własne liczenie EW? Lou
Dziennie, 4 godziny, 1 godzinę wykresów dla kierunku fal i 5 minut, 1 minutę dla wejścia. Tak, liczę na własną falę. Nadal uczę się EW, ale mam podstawy. Nie używam żadnych dostawców sygnału, które będą dostępne w moich transakcjach. Nie chcę się na nic narzucać. Chcę, aby moje zawody były moimi umiejętnościami i umiejętnościami. Chodzę na rynek 10-12 godzin dziennie. Oznacza to, że jestem infront mojego cpu przez tyle czasu. Jestem tutaj od około 16:30 do 2:00 czasu EDT. Przez pierwszy tydzień października jestem na wakacjach i będę tu przez większość dni. Im bardziej jestem rynkiem, tym bardziej staję się z nim zgodny. Dave

Oxsalu
11-14-2021 11:28, 11:28
Nie używam żadnych dostawców sygnału, co będzie widoczne w moich transakcjach. Nie chcę się na nic narzucać. Chcę, aby moje zawody były moimi umiejętnościami i umiejętnościami. Dave
Brzmi znajomo
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.pngwitamy na wspaniałym forum

Oxsalu
11-14-2021 12:49, 12:49
Był tu i spowodował smród i odszedł z obrzydzeniem, ponieważ nikt tutaj nie postawił go na piedestale, którego najwyraźniej pragnął. To było dość brzydkie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.png
Zastanawiam się, o kim mówisz ??? Nie zauważyłem nikogo takiego.

garabambalisa
11-14-2021 14:09, 14:09
witam na forum, mam dwa pytania dotyczące tradevomit i nigdy go nie wychowam. obiecuję. on wyciągnął tutaj to samo bzdury i była to bójka, która była ze mną na samym środku. czy wszyscy pamiętają cytat opublikowany z innego forum o tym, jak skacze z forum na forum, ciągnąc to samo bzdura? tutaj jest jeszcze więcej dowodów. więc dave moje dwa pytania i nigdy go nie wychowam. Czy słyszałeś o tym forum od tradevomit i jeśli tak, to co powiedział kłamliwy głupiec. nawet nie odpowiem na twoją odpowiedź, chcę tylko wiedzieć. Jim

ChizuiTitadimePorzw
11-14-2021 15:30, 15:30
witam na forum, mam dwa pytania dotyczące tradevomit i nigdy go nie wychowam. obiecuję. on wyciągnął tutaj to samo bzdury i była to bójka, która była ze mną na samym środku. czy wszyscy pamiętają cytat opublikowany z innego forum o tym, jak skacze z forum na forum, ciągnąc to samo bzdura? tutaj jest jeszcze więcej dowodów. więc dave moje dwa pytania i nigdy go nie wychowam. Czy słyszałeś o tym forum od tradevomit i jeśli tak, to co powiedział kłamliwy głupiec. nawet nie odpowiem na twoją odpowiedź, chcę tylko wiedzieć. Jim
Inny członek Dailyfx wskazał, że został tutaj zbanowany. Widziałem nić, w której go wezwałeś. Wyglądało to tak jak moje, było zabawnie. Byłem z nim również w bójce i odwracałem uwagę od moich transakcji. Byłem pierwszym, który go wydzwaniał. Wyjechał na 3 dni, a teraz powrócił z kolejnymi postami, które czytają jak powieści. Mówi dużo, ale w ogóle nic. Odprowadzi on wszystkich dobrych ludzi na tym forum w odpowiednim czasie, jeśli moderator nie ujawni się. Napisałem fxcm list stwierdzający problem i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Zaproponowałem, że będę tam moderatorem. O, to forum wydaje się mieć lepszą grupę tutaj. Poziom wykształcenia, który ten facet wydaje się przekraczać mój, stał się bardzo sfrustrowany, starając się pozostać inteligentnym w swoim płomieniu. Powiedziałem kilka rzeczy, na które powinienem był zostać zbanowany, ale moderator nigdy się nie pojawił. Reguły muszą być egzekwowane, jeśli nie ostatecznym rezultatem jest chaos. Dave

garabambalisa
11-14-2021 16:51, 16:51
Inny członek Dailyfx wskazał, że został tutaj zbanowany. Widziałem nić, w której go wezwałeś. Wyglądało to tak jak moje, było zabawnie. Byłem z nim również w bójce i odwracałem uwagę od moich transakcji. Byłem pierwszym, który go wydzwaniał. Wyjechał na 3 dni, a teraz powrócił z kolejnymi postami, które czytają jak powieści. Mówi dużo, ale w ogóle nic. Odprowadzi on wszystkich dobrych ludzi na tym forum w odpowiednim czasie, jeśli moderator nie ujawni się. Napisałem fxcm list stwierdzający problem i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Zaproponowałem, że będę tam moderatorem. O, to forum wydaje się mieć lepszą grupę tutaj. Poziom wykształcenia, który ten facet wydaje się przekraczać mój, stał się bardzo sfrustrowany, starając się pozostać inteligentnym w swoim płomieniu. Powiedziałem kilka rzeczy, na które powinienem był zostać zbanowany, ale moderator nigdy się nie pojawił. Reguły muszą być egzekwowane, jeśli nie ostatecznym rezultatem jest chaos. Dave
dziękuję i witamy na najlepszym forum forex w Internecie. czemu? z powodu a. docenia tych dobrych i przyzwoitych ludzi, którzy sprawili, że to forum jest takie, jakie jest i nie pozwoli, by dupki były proste i proste. Pocieszam się, gdy wiem, że kiedy pojawi się kolejna transakcja, nie będzie tu długo. ALL HAIL THE MIGHTY WIZARD. włada magiczną różdżką i stopą, która zostanie równo zasadzona w trzasku twojego tyłka, jeśli ktoś zdecyduje, że chce zepsuć naszą szczęśliwą rodzinę. powinieneś naprawdę cieszyć się tym tutaj. Witaj ponownie. Jim

Gorgoripk
11-14-2021 18:12, 18:12
Odpowiadałem na TV7 na codziennym fx. Nie mam 5 mil, aby dorównać mu za wyzwanie. Nie chcę o tym dalej dyskutować.
Mówisz 5 mil
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.png........... TV7 już stracił 2 mil ..........
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.pngPrzepraszam, ja też nie wezmę tego jokera w tym wątku, ale jeśli moja pamięć mi dobrze służy, rzucił Jimowi 7 mil. Brzmi jak przestępca. Zapraszając swoją zdobycz, z dużymi pieniędzmi, do swojej lokalizacji z własnym transportem, z własną grupą ludzi, aby założyć konto handlowe. Kiedy pieniądze znajdą się na koncie ... znikną. To jest oszustwo. Muszę się zgodzić z Jimem, mamy znakomitego moderatora i wysoko wykwalifikowaną ekipę spamową. Witamy w forex-instant, Dave. Nie mogę się doczekać nauki od sposobu, w jaki handlujesz. BTW, jakie pary handlujesz? Cya wokół Habeeb

garabambalisa
11-14-2021 19:32, 19:32
Mówisz 5 mil
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.png........... TV7 już stracił 2 mil ..........
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581564.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528581565.pngPrzepraszam, ja też nie wezmę tego jokera w tym wątku, ale jeśli moja pamięć mi dobrze służy, rzucił Jimowi 7 mil. Brzmi jak przestępca. Zapraszając swoją zdobycz, z dużymi pieniędzmi, do swojej lokalizacji z własnym transportem, z własną grupą ludzi, aby założyć konto handlowe. Kiedy pieniądze znajdą się na koncie ... znikną. To jest oszustwo. Muszę się zgodzić z Jimem, mamy znakomitego moderatora i wysoko wykwalifikowaną ekipę spamową. Witamy w forex-instant, Dave. Nie mogę się doczekać nauki od sposobu, w jaki handlujesz. BTW, jakie pary handlujesz? Cya wokół Habeeb
LOL!!! świetna obserwacja habeeb.

ChizuiTitadimePorzw
11-14-2021 20:53, 20:53
Właśnie to mi zaproponował, aby mnie do niego przyprowadzić. Powiedział, że nie może wyskoczyć z kiepskim 5 milami. Gdybym wyszedł, kazałby mnie gdzieś pochować na pustyni. Dave

ChizuiTitadimePorzw
11-14-2021 22:14, 22:14
ta para już od tygodnia jeździ w punkcie obrotu. Mój RSI był płaski na linii 40. Stochy sprzedano również za tydzień. Na początku zeszłego tygodnia stochs miał 8 lat i dotarł do 17/18. Korekta powinna być w porządku, ale jest miejsce, w którym można jeszcze upaść. 28 marca stochs osiągnęło ponadprzeciętny poziom 4. Uważam, że powtórny test o wartości 1,1865, który 4 lipca jest niski, jest możliwy, ale nie jest prawdopodobny. Najprościej powtórz test ostatnich tygodni, a potem kupuj wiec. Istnieje niewielkie wsparcie @ 1.201015 i był mój punkt zakupu w zeszłym tygodniu. W końcu wydaje mi się, że przerwa powyżej oporu na górze jest prawdopodobna. Nie widzę, żeby utrzymywał ten zakres dłużej. Kupię test na niskim poziomie, ale tym razem nie będę sprzedawał w szczytach. Dave

Gorgoripk
11-14-2021 23:35, 23:35
Kupię test na niskim poziomie, ale tym razem nie będę sprzedawał w szczytach.
Czy mówisz o codziennych upadkach? Jeśli nie zamierzasz sprzedawać w wysokich cenach, wydaje się, że spodziewasz się, że euro będzie silniejsze. Dlaczego więc nie kupić teraz przy mniejszym wsparciu i zatrzymać 20 pipsów, które będą poniżej piątkowego minimum? Co się stanie, jeśli dołki nie zostaną powtórnie sprawdzone? Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko pytaniom. Jeśli nie masz nic przeciwko, to będzie dużo do zrobienia
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581565.pngw przyszłości. Jestem stosunkowo nowy w handlu. Myślisz także, że będziesz w stanie również publikować wykresy? Thanx Habeeb

Oxraydeloxrxaura
11-15-2021 00:56, 00:56
ktoś widział wykres netdania.com? mieli najwyższą cenę w wysokości 1,3468 euro, czy to prawda? jeśli tak, to teraz euro znajduje się na linii oporu ... jeśli zostanie złamane powyżej, może przetestować 1,32

eritaladi
11-15-2021 02:16, 02:16
ktoś widział wykres netdania.com? mieli najwyższą cenę w wysokości 1,3468 euro, czy to prawda? jeśli tak, to teraz euro znajduje się na linii oporu ... jeśli zostanie złamane powyżej, może przetestować 1,32
Nie prawda

ChizuiTitadimePorzw
11-15-2021 03:37, 03:37
ktoś widział wykres netdania.com? mieli najwyższą cenę w wysokości 1,3468 euro, czy to prawda? jeśli tak, to teraz euro znajduje się na linii oporu ... jeśli zostanie złamane powyżej, może przetestować 1,32
Nie lubię net gotów, wykresów mocy ani innych, które oferuje FXCM. Nie ufaj fxcm. wykorzystywać wykresy od niektórych podmiotów, które nie mają działu zajmującego się transakcjami i które wykorzystują przetwarzanie bezpośrednie

Merchugki
11-15-2021 04:58, 04:58
możesz korzystać z wykresów NetDania prosto z NetDania.com ... używają ogólnego zbiorczego pliku danych, który nie jest specyficzny dla marketera, jeśli nie chcesz polegać na jednym pliku danych dla market maker.

ChizuiTitadimePorzw
11-15-2021 06:19, 06:19
1 Załącznik (-i)

Wygląda na to, że słońce może być dobre przez długi czas. Dave
cena nieznacznie spadła, ale gwałtownie spadła. Przybita najlepsza linia trendów. Może być dobry na krótki, ale trzymanie mocno zatrzymuje się tuż nad i odwrotne zamówienia na przerwę powyżej górnego Dave'a
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581966.jpg

ChizuiTitadimePorzw
11-15-2021 07:39, 07:39
1 Załącznik (s) Wygląda na to, że możemy mieć wpływ na wszystkie zmiany trendów. Przerwa powyżej 1,3171 oporu powinna potwierdzić. Dave
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581967.jpg

ChizuiTitadimePorzw
11-15-2021 09:00, 09:00
1 Załącznik (y) Fixme1too wspomniał o księżycu w obrocie. Zainteresował mnie, więc trochę czytałem na temat handlu księżycowego. Oto, co mam na ten temat. Bardzo podstawowy. Szukaj odwrócenia się wokół fazy nowiu i pełni księżyca ( /- 2 dni.) Tam jest coś więcej, a ja przeczytam. Ale umieściłem żółte linie dla pełni księżyca i ciemne kacki dla nowiu. Biorę te punkty pod uwagę, gdy handluję. Może być jakaś konformacja do tego, co myślę, że może się rozgrywać w tamtych czasach. Oto wykres. Edycja Dave'a: obecnie 2 dni po nowiu. Cena była płaska od 2 dni wcześniej. Tak więc na podstawie tego, co przeczytałem, powinna nastąpić zmiana. Zobaczymy. Linie trendu wykazują tendencję. Ale cena może wrócić, znaleźć wsparcie i nadal być nowym trendem. Mogę się z tym zgodzić. Więc szukaj dzisiaj możliwego powrotu.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581968.jpg

ChizuiTitadimePorzw
11-15-2021 10:21, 10:21
1 Załącznik (y) w zeszłym tygodniu był płaski i bez powikłań. Wyróżniony żółtym kółkiem. Ale cena pozostaje zwyżkowa zgodnie z liniami trendu i tremą cen. Cena trend szturchnęła poniżej górnej linii trendu, ale przeskoczył nad nią, co zwyżkowało. * Kupowanie na spadkach w pobliżu najwyższej linii trendu * (która jest teraz najniżej położoną linią trendu) Po stronie Księżyca nastąpiło odwrócenie w skali intraday 2 dni robocze po nowiu (czarne kółko wewnątrz koła oyellow). Dave Edit: Czy możecie przeczytać mój wykres lub wszystkie linie mylące?
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581969.jpg

Hecpkralv14
11-15-2021 11:42, 11:42
Myślę, że wykresy są prawie doskonałe ... Możemy zawsze powielić linie na naszych wykresach, jeśli chcemy więcej szczegółów. Są super .. Dziękuję za podzielenie się swoimi pomysłami i pracą. Dave

ChizuiTitadimePorzw
11-15-2021 13:02, 13:02
1 Załącznik (y) Oto aktualny wykres cyklu księżycowego. W ten weekend mamy pełnię księżyca. Na podstawie tego wykresu powinniśmy zobaczyć skok euro w pierwszą część przyszłego tygodnia. Dave
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581970.jpg

ChizuiTitadimePorzw
11-15-2021 14:23, 14:23
1 Załącznik (y) Tutaj znajduje się wykres dotyczący całego trendu. Cena spadła z dużego klina i wycofała się i znalazła wsparcie na starej linii trendów. Teraz trend zwrócił się do byków. Mogliśmy zobaczyć test z zakresu 1.3300. Dave
https://www.forex-instant.com/attachments/1528581970.jpg