PDA

Zobacz pełną wersję : Wskaźnik wykresu łaskotliwości



Guar79
01-03-2016 02:02, 02:02
Czy masz jakieś doświadczenie ze wskaźnikami zmienności dla wykresów łask? Który wskaźnik użyć?

Jeśli nie masz doświadczenia z wykresami tyknięć, jestem zainteresowany, czy i który wskaźnik zmienności używasz w handlu.

oxsdelgtta
09-25-2021 15:59, 15:59
Czy masz jakieś doświadczenie ze wskaźnikami zmienności dla wykresów łask? Który wskaźnik użyć? Jeśli nie masz doświadczenia z wykresami tyknięć, jestem zainteresowany, czy i który wskaźnik zmienności używasz w handlu.
Interesujący post. Szukam wskaźnika, który dałby mi gęstość kleszczy na wykresie cenowym. Wszyscy rozumiemy poziomy reakcji. Muszę sprawdzić, czy największe reakcje (szpilki, duże świece itp.) Wykazują duże kleszcze. Umożliwi to wgląd w akumulację zamówień. Użyję tego dla M1, aby wydzielić poziomy wejściowe w strefach podażypopytu w dłuższym okresie czasu, a także w scałkowaniu w ciągu dnia w czasie dużej zmienności. Nie powinno to być zbyt trudne, biorąc pod uwagę, że dane odcisków są już dostępne w mt4. Wierzę, że taki wskaźnik może również służyć celowi ataata. Dzięki z góry.