PDA

Zobacz pełną wersję : Architektura dla kolektora danych c #



Leocagtixxoe
03-19-2016 19:52, 19:52
Cześć, chcę napisać aplikację C #, która wykonuje następujące czynności: Odbieranie danych kleszczowych na różnych nazwanych potokach (z Metatrader4) w oparciu o tę analizę danych, a następnie decydowanie o możliwościach handlowych i handlu odpowiednio. Chcę również wyświetlać pulpit z aktualnymi danymi zebranymi z kilku instancji Metatrader4. przechowuj te dane w strukturze danych (oddzielnie dla każdej rury, ale wszystkie razem) ... np. (kolejki wątków) decydują w czasie rzeczywistym na podstawie otrzymanych danych: czy dane pochodzą z potoku innego niż dane z innych rur? Pokaż status w graficznym interfejsie użytkownika WPF (MVVM) Czy istnieje punkt wyjścia, przykładowa aplikacja, którą mógłbym zbadać, aby dowiedzieć się więcej o implikowanych technologiach? Aby stwierdzić, że najpierw: nie będę potrzebował żadnego przykładu dla części MQL, wiem jak wysyłać dane, wolałbym się czegoś nauczyć o architekturze wielowątkowej aplikacji C #, która otrzymuje asynchroniczne komunikaty przychodzące przez potok nazwany i wyświetla je na GUI WPF Nie jestem naprawiony w potokach nazwanych, byłbym również otwarty na TCPIP. To będzie na tym samym komputerze, nie będzie skalować do innych

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i linki.

Darmesa
01-30-2022 18:49, 18:49
Czy jest jakikolwiek punkt wyjścia?
Co powiesz na przeszukanie sieci? Wielowątkowość c # i async pipe c # powinny zapewniać ...

Leocagtixxoe
01-30-2022 20:10, 20:10
{quote} Co powiesz na wyszukiwanie w internecie? Wielowątkowość c # i async pipe c # powinny zapewniać ...
Ta analiza doprowadziła mnie do napisania tego. Napisałem to, ponieważ utknąłem, nie dlatego, że jestem leniwy.

Darmesa
01-30-2022 21:30, 21:30
Ta analiza doprowadziła mnie do napisania tego. Napisałem to, ponieważ utknąłem, nie dlatego, że jestem leniwy.
Jak rozumiem, prosiłeś o przykład jak wielowątkowość, a także asynchroniczne nazwane potoki w języku c #. Krótkie spojrzenie na wyniki wyszukiwania i myślę, że rzeczywiście jest to, o co prosisz. Jeśli nie możesz wywnioskować z tych przykładów, twój problem jest inny.