PDA

Zobacz pełną wersję : UGMFX - Komentarze?



oxsdragora3913
03-15-2007 18:51, 18:51
Rozważam otwarcie konta w United Global Markets. Nie są one zbyt popularne, ponieważ FXCM, GFT, Oanda itp. Były w stanie znaleźć tylko kilka komentarzy na ich temat na FF. Ktoś ma złe doświadczenia z nimi? Dobry? Jakie są ich mocne i słabe strony?

Dzięki

Raxaelcatg
12-07-2021 05:25, 05:25
StockJay, patrzyłem na nich również z powodu ich ciasnych stałych rozkładówek i tego, że są szczęśliwi, że pozwalają ci używać egii skalpowania. Nie korzystałem z nich, więc chciałbym wiedzieć, czy kiedykolwiek znajdziesz opinie od posiadaczy rachunków rzeczywistych.

Rozważam otwarcie konta w United Global Markets. Nie są one zbyt popularne, ponieważ FXCM, GFT, Oanda itp. Były w stanie znaleźć tylko kilka komentarzy na ich temat na FF. Ktoś ma złe doświadczenia z nimi? Dobry? Jakie są ich mocne i słabe strony? Dzięki

Rozważam otwarcie konta w United Global Markets. Nie są one zbyt popularne, ponieważ FXCM, GFT, Oanda itp. Były w stanie znaleźć tylko kilka komentarzy na ich temat na FF. Ktoś ma złe doświadczenia z nimi? Dobry? Jakie są ich mocne i słabe strony? Dzięki

Valerisg
12-07-2021 06:45, 06:45
Ich nadwyżka kapitału netto jest bardzo niska.
http://www.cftc.gov/files/tm/fcm/tmfcmdata0701.pdfMoże być problemem?

Cobelix
12-07-2021 08:06, 08:06
Nadwyżka kapitału netto to tylko ich Skorygowany kapitał netto - wymogi kapitałowe.

Ich nadwyżka kapitału netto jest bardzo niska.
http://www.cftc.gov/files/tm/fcm/tmfcmdata0701.pdfMoże być problemem?

Ich nadwyżka kapitału netto jest bardzo niska.
http://www.cftc.gov/files/tm/fcm/tmfcmdata0701.pdfMoże być problemem?

LAOgasdo
12-07-2021 09:27, 09:27
Nadwyżka kapitału netto to tylko ich Skorygowany kapitał netto - wymogi kapitałowe.
Więc ... czy to niepokój?

Cobelix
12-07-2021 10:48, 10:48
Nie wiem, nie martwię się, ponieważ nie planowałem ich używać. Musisz jednak wiedzieć, w jaki sposób obliczają nadwyżkę kapitału netto. Teoretycznie firma może mieć niewielki nadmiar kapitału, ponieważ ich wymogi kapitałowe są wyższe. Nie stanowi to jednak problemu z wypłacalnością. To naprawdę zależy od tego, w jaki sposób CFTC oblicza wymogi kapitałowe brokera. Moją obawą jest głównie reputacja iw pewnym stopniu regulacja. Jeśli zobaczę kilka, jeśli jakiekolwiek skargi klientów i pozytywne opinie od innych, które słyszałem, przeważają nad negatywnymi opiniami, które słyszałem od innych, wtedy rozważam użycie konkretnego brokera. Jeśli jestem neutralny w stosunku do brokera, prawdopodobnie nie będę rozważał ich używania, dopóki nie będę pewien, że będą działać w sposób, który będzie pasował do mojego handlu. Nawet bycie uregulowanym w tym momencie jest krokiem we właściwym kierunku, tak sądzę, ale to nie wystarczy, aby mnie przekonać w taki czy inny sposób.

Nadwyżka kapitału netto to tylko ich Skorygowany kapitał netto - wymogi kapitałowe.

Nadwyżka kapitału netto to tylko ich Skorygowany kapitał netto - wymogi kapitałowe.

yougaidxoreverasdalwayg
12-07-2021 12:08, 12:08
Jestem na żywo od około miesiąca i byłem całkiem szczęśliwy, stałe spready są ładne, bardzo mało rekwotowań, całkiem niezłe na wypełnieniach. jedyny problem, który próbuję to rozgryźć, to nie mogę uzyskać pewnych EA do pracy na ich platformie, kiedy działają dobrze na SBFX lub IBFX. Jeśli uda mi się to rozgryźć, będę z nich zadowolony w 90%

igoxghiso
12-07-2021 13:29, 13:29
Jestem na żywo od około miesiąca i byłem całkiem szczęśliwy, stałe spready są ładne, bardzo mało rekwotowań, całkiem niezłe na wypełnieniach. jedyny problem, który próbuję to rozgryźć, to nie mogę uzyskać pewnych EA do pracy na ich platformie, kiedy działają dobrze na SBFX lub IBFX. Jeśli uda mi się to rozgryźć, będę z nich zadowolony w 90%
Czy dany EA działa na koncie demonstracyjnym UGMFX? Czy większość lub inne konta EA działają na koncie na żywo?

Pustazo33
12-07-2021 14:50, 14:50
StockJay, patrzyłem na nich również z powodu ich ciasnych stałych rozkładówek i tego, że są szczęśliwi, że pozwalają ci używać egii skalpowania. Nie korzystałem z nich, więc chciałbym wiedzieć, czy kiedykolwiek znajdziesz opinie od posiadaczy rachunków rzeczywistych.
Sądzę, że zostały otwarte tylko w listopadzie, więc w tym momencie wezmą kogo i cokolwiek mogą. (sprzedawca wiadomości skalpujących)

LAOgasdo
12-07-2021 16:11, 16:11
Właśnie dostałem słowa od mojego znajomego, który handlował z UGMFX. Powiedział, że zyski z jego zwycięskich pozycji zostały usunięte z jego konta. On nie jest skalperem. Trzyma pozycje dłuższe niż 1 tydzień. Nadal nie mogłem zdobyć więcej informacji, ponieważ jest on bardzo wkurzony w momencie złożenia skargi z BBB, NFA i Atty Gen Mass. Jeśli to prawda, będziemy słyszeć wielką wiadomość od tych grup.

oxrtimb33
12-07-2021 17:32, 17:32
Właśnie dostałem słowa od mojego znajomego, który handlował z UGMFX. Powiedział, że zyski z jego zwycięskich pozycji zostały usunięte z jego konta. On nie jest skalperem. Trzyma pozycje dłuższe niż 1 tydzień. Nadal nie mogłem zdobyć więcej informacji, ponieważ jest on bardzo wkurzony w momencie złożenia skargi do BBB, NFA i Atty Gen Mass. Jeśli to prawda, usłyszymy ważną wiadomość od tych grup.
Dzięki za informację BK. Zaoszczędzi nam to wiele czasu i wysiłku w odniesieniu do tego brokera. Wygląda na to, że kilku nowych brokerów założyło ostatnio sklep, spodziewając się, że zarobią 95% przegranych. Ale gdy kilku dobrych handlowców (handlarze wiadomościami lub kupujący) zarejestruje się z nimi i zacznie zarabiać, nie będą mogli sobie pozwolić na zapłacenie ich, a zatem anulować swoje transakcje. Pamiętaj, co się stało z brokerem Profinum jakiś czas temu. Zaczęli także anulować wygrywające transakcje i ostatecznie musieli się zamknąć.