PDA

Zobacz pełną wersję : POCAŁUNEK. metoda



bexxopkx
11-01-2006 10:42, 10:42
Wydaje się, że za każdym razem, gdy rozpoczynam nowy dziennik w Internecie, jestem tak zdezorientowany postami, że kończę je lub nie aktualizuję i nigdy nie dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że ten czas będzie inny. Wszystkie ustawienia, które opublikuję, nie są gwarantowane ... Jest bardzo prawdopodobne, że mogę się mylić ... a jeśli ktoś myśli, że jestem, powiadom mnie.

Na tych rynkach wszystko zmienia się bardzo szybko, a czasami nie będzie możliwe szybkie aktualizowanie postów, aby odzwierciedlić zmiany techniczne. Jest to jeden z powodów, dla których lubię skupiać się na wykresach długoterminowych (1/2 dziennie -do-codziennie ). Jeśli nie jesteś w stanie obliczyć kierunku długoterminowego, wtedy połączenia krótkoterminowe nie są prawie tak opłacalne. Wolę unikać skalpowania i skupiać się bardziej na systemach o dużym oczekiwaniu ... systemach, w których po przegranej tracą 1, a kiedy wygrywają, wygrywają 5-10. Ta opinia IMHO jest prawie niemożliwa do osiągnięcia scalping 5-20 pips tu i tam. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy zarabiają na tym, nie tylko to, na co się skupiam.

Moje cele wykresu to:

1) Aby zobaczyć wszystkie (tak wiele, jak to możliwe fizycznie) scenariuszy, zanim one wystąpią, a następnie wybierz ten, który podąża za ceną.

2) Przedstawcie to, co uważam za konfigurację wysokiego prawdopodobieństwa w nadziei, że kilku z was ... tylko ci nieliczni, którzy mieli tam głowę, przekazali im 2-5 lat na FOREX i nauczyli się błędów. ... wezmę studia techniczne i przedstawię solidne dowody na poparcie lub unieważnienie modeli.

Moja teoria mówi, że jeśli rynki zamierzają poruszyć się technicy, przedstawią ruch przed jego wystąpieniem. Nie interesują mnie twoje opinie, tylko to, co możesz mi pokazać na wykresie lub wyjaśnić w sposób fundamentalny. Jeśli nie ma solidnych dowodów na poparcie go, to jest to tylko opinia. Postarajmy się, aby ten wątek był jak najbardziej profesjonalny.

Proszę nie pytać o firmy, z których korzystam, ani dostawców narzędzi, które tworzą te modele. Jestem nowym członkiem Forum i nie popieram, nie odmawiam ani nie popieram żadnych produktów tutaj na forum.

Moja główna rada dotycząca rozszyfrowania moich badań technicznych polega na tym, aby zagłębić się w listy przebojów ... na niektórych moich postach zwykłe spojrzenie się nie sprawdzi. Staraj się jak najlepiej, aby zobaczyć wzór ... tam zawsze wzór w tych badaniach, czasami jest to trudniejsze do zaakceptowania.

ramoki83
11-20-2021 13:18, 13:18
to była pierwsza rzecz, którą pomyślałem, gdy kliknąłem na ten wątek
https://www.forex-instant.com/attachments/1528658264.png

bexxopkx
11-20-2021 14:39, 14:39
Myślę, że EURUSD zmierza w dół. Prezentowany przeze mnie model daje mi 3 scenerie. Opieram je na moim doświadczeniu przy użyciu tych modeli. Jest to model cykliczny. 1) Dno obecnego cyklu IMHO nie zostało jeszcze potwierdzone, choć jest całkiem możliwe, że ten rynek znalazł już dno, a teraz jest na dobrej drodze (po prostu nie mogę kupić tego scenerio, ale ja ' Jestem do tego otwarty ... wszelkie techniczne lub fundamentalne dowody, które mógłbyś wesprzeć w tej wizji, pomogłyby ogromnie). 2) Zgodnie z modelem nadal obowiązuje skrót i mamy bardzo silny opór w tej chwili na EURUSD. Jeśli EURUSD zacznie spadać, w przyszłym tygodniu będzie to świetny czas, aby nastąpiło to technicznie. Zwolnienie EURUSD już teraz oferuje korzystną zamianę ze względu na różnicę stóp procentowych, więc wydaje się krótkie, nie byłoby również złą grą z tej perspektywy. Domyślam się, że rynek spadnie w ciągu najbliższych 1-3 tygodni. Jeśli tak się nie stanie - jesteśmy na wiecu przez jakiś czas (z jakiegoś powodu po prostu nie mogę tego połknąć, ale jest to zdecydowanie możliwe) lub (inna silna możliwość) 3) mamy sytuację, która jest powszechne wśród tych cyklicznych modeli nazywanych inwersją. Jeśli wystąpi inwersja, to następny sygnał, który uruchamia model .... który powinien wywołać bardzo szybko w ciągu 1-3 tygodni ... co w tym przypadku będzie sygnałem zakupu ... odwróci się i zamiast tego wskaże główny wierzchołek . To może spowodować rajd na kolejny tydzień lub 2, a następnie rozpocznie się poważny spadek. Niezależnie od tego, w jakim kierunku zmierza rynek, bardzo szybko się tam udaje. Wkrótce opublikuję moje modele śróddzienne, aby uzyskać lepszą perspektywę dotyczącą tego możliwego skrótu, do którego się odwołuję. Mimo że cotygodniowe modele nie są tak jasne, jak dzienne i dzienne, uważam, że bardzo ważne jest, aby je znać. Kiedy raz odkryjesz tygodniowo swoją dobrą formę, ale czasami (jak teraz), może to być trudne, ale to się wyjaśni.

ChizuiTitadimePorzw
11-20-2021 15:59, 15:59
witam Zgadzam się na euro. powinien spaść niżej, ale może nie. w dowolny sposób, możesz zmienić rozmiar swoich wykresów, aby uzyskać 600 x 600 lub mniej. W ten sposób pasuje do ekranu, więc nie musimy przewijać się na boki. dzięki i czekamy na Twoje posty. niech pipsy będą z tobą Dave

bexxopkx
11-20-2021 17:20, 17:20
Wygląda na to, że EURUSD co najmniej krótkoterminowo przez kilka następnych dni schodzi w dół. Musisz bardzo uważnie przyjrzeć się temu wykresowi, aby zobaczyć wzór, do którego się odwołuję. Aby zobaczyć wzór, lepiej to zapamiętaj. Prawie zawsze górne i dolne krawędzie wskazują na rynek lub na dno ... czasami pojawia się wypłata, zanim rynek ruszy w tym kierunku, ale prawie zawsze, jeśli wejdziesz w te czasy, w pewnym stopniu zyskasz na zyskach ... co najmniej 50 pipsów lub tak ... dużo razy 100 razy. Czasami po silnym wiecu lub upadku model tworzy inwersję. Inwersje poprzedzają główne zmiany trendu. Jeśli coś, co uważasz za szczyt, jest na miejscu (przeciwnie niż na dole), a potem nagle rynki zbierają się (lub spadają) ponownie na następne dno (lub na górę), tworząc inwersję ... można się założyć, że główną korektą jest tuż za rogiem. Możesz zostać zatrzymany raz (dobre zarządzanie pieniędzmi jest koniecznością), ale drugi powrót na inwersję to zrekompensuje. Nie sądzę, że zmierzamy teraz ku inwersji ... ale jeśli tym lepiej. Jak na razie moje wezwanie jest krótkie do piątku ... co najmniej. Oczekuje się spadku do kolejnych modeli.

adripzg
11-20-2021 18:41, 18:41
WYKORZYSTAJ METODĘ KSIĘGOWĄ K.I.S.S. ORAZ Zmień rozmiar!
https://www.forex-instant.com/attachments/1528658264.png

Mikelko4
11-20-2021 20:02, 20:02
korzystaj z mniejszych wykresów !!!

Deathgtroke11
11-20-2021 21:23, 21:23
Będę dzwonił z resztą próśb o zmianę rozmiaru wszystkich wykresów, które już umieściłeś powyżej ... a jeśli nie, jestem pewien, że nasz moderator albo je skasuje, albo spank. szeroki uśmiech. Naprawdę, zrób sobie i nam wszystkim przysługę i trzymaj je poniżej szerokości maks. 600, o wiele łatwiej dla wszystkich, którzy mogą przyjść zobaczyć, jak ci idzie. Dobry handel, Thom

bexxopkx
11-20-2021 22:43, 22:43
Będę dzwonił z resztą próśb o zmianę rozmiaru wszystkich wykresów, które już umieściłeś powyżej ... a jeśli nie, jestem pewien, że nasz moderator albo je skasuje, albo spank. szeroki uśmiech. Naprawdę, zrób sobie i nam wszystkim przysługę i trzymaj je poniżej szerokości maks. 600, o wiele łatwiej dla wszystkich, którzy mogą przyjść zobaczyć, jak ci idzie. Dobry handel, Thom
Wyglądają dobrze na moim komputerze, jeśli są zbyt duże, wystarczy pobrać gif i zmienić jego rozmiar w przeglądarce zdjęć. Optymalny rozmiar obrazu to 1200x1600. Być może będziesz potrzebować aktualizacji monitora lub czegoś. Pomocna będzie lepsza karta wideo.

ramoki83
11-21-2021 00:04, 00:04
hmm czasami używam moich 3 monitorów do surfowania w tinternetu, czy to oznacza, że ​​muszę wysyłać swoje obrazy w rozdzielczości 3840x1280 i musisz kupić nowe monitory? Nie sądzę ... wszystko co mówiliśmy było o wiele łatwiejsze aby większość ludzi mogła czytać wątki ze zdjęciami mniejszymi niż 600 x 600, które są jedną z zasad forum, aby publikować obrazy w tym rozmiarze
https://www.forex-instant.com/attachments/1528658264.png

ciritagmmm
11-21-2021 01:25, 01:25
Cześć wam, Aby ułatwić przewijanie i czytanie wątków, musimy trzymać się obrazów 600 x 600. Usunąłem powyższe obrazy i czy możesz je ponownie wczytać? Dzięki

bexxopkx
11-21-2021 02:46, 02:46
Cześć wam, Aby ułatwić przewijanie i czytanie wątków, musimy trzymać się obrazów 600 x 600. Usunąłem powyższe obrazy i czy możesz je ponownie wczytać? Dzięki Antra
Istotne jest to, że utrzymuję duże wykresy, abyś mógł zobaczyć historię cykli. 600 x 600 jest mały. Zamiast tego użyję hiperłącza do stron. Jeśli ktoś myśli, że obrazy są duże, aby je obejrzeć, pamiętaj, że nie musisz ich oglądać. Ci, którzy są zainteresowani i zdolni do zmiany rozmiaru tam ekrany, aby dostosować ... więcej mocy do ciebie. Pamiętaj, że optymalny rozmiar obrazu to 1200 x 1600 mniej niż to, co nie jest zalecane. Monitory 19-calowe też są koniecznością, najlepiej 21. Niestety standardy internetowe i moje standardy oglądania nie są zgodne. Próbowałem już publikować mniejsze wykresy na forach, a ich zabawni wszyscy mówią mi, że nie widzą ich wystarczająco jasno, by interpretować cykle. Większy jest lepszy w tej dziedzinie. Tygodniowe Intraday

ciritagmmm
11-21-2021 04:06, 04:06
Istotne jest to, że utrzymuję duże wykresy, abyś mógł zobaczyć historię cykli. 600 x 600 jest mały. Zamiast tego użyję hiperłącza do stron. Jeśli ktoś myśli, że obrazy są duże, aby je obejrzeć, pamiętaj, że nie musisz ich oglądać. Ci, którzy są zainteresowani i zdolni do zmiany rozmiaru tam ekrany, aby dostosować ... więcej mocy do ciebie. Pamiętaj, że optymalny rozmiar obrazu to 1200 x 1600 mniej niż to, co nie jest zalecane. Monitory 19-calowe też są koniecznością, najlepiej 21. Niestety standardy internetowe i moje standardy oglądania nie są zgodne. Próbowałem już publikować mniejsze wykresy na forach, a ich zabawni wszyscy mówią mi, że nie widzą ich wystarczająco jasno, by interpretować cykle. Większy jest lepszy w tej dziedzinie. Tygodniowe Intraday
Dzięki ... hiperłącze to rozwiązuje.

bexxopkx
11-21-2021 05:27, 05:27
Będę szczery (prawda jest trudna do przyjęcia czasami) ... Uwielbiam to, jak spośród wszystkich odpowiedzi, które otrzymałem w ostatnim dniu, odkąd założyłem forum, tylko jedno z nich miało jakiekolwiek znaczenie na rynek. Ta odpowiedź została podjęta przez Dave'a i Dave'a, chciałem tylko podziękować za twoją opinię. Niestety nie dostarczyłeś żadnych dowodów na poparcie tego, ale wciąż jest to bardzo cenne. Wszyscy inni, którzy komentowali, w jaki sposób zdjęcie było duże lub nie podobało im się kolor itp. ... lub to, czy wiesz, że naprawdę mnie to nie obchodzi, a to nie pomaga w jednym celu na tym forum. Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie, że jeśli nie masz czegoś miłego do powiedzenia, nie mów tego? Jeśli nie masz nic ważnego do wniesienia (art_1, jaydog777, 4rex), to proszę, nie pozwól, by twoje frustracje były gdzieś indziej. Nie chcę tego słuchać. Jeśli nie jesteś ze mną, to zapomnij o mnie. Acrete, Thom szanuję twój post wraz z moderatorem Antra, ponieważ szukał tego, co wygląda najlepiej na forum. Wszystko, o co proszę, to sensowne rozwiązanie, jeśli tego nie zrobisz, nie zatykasz forum skargami. Wyślij mi prywatną wiadomość, jeśli musisz. Teraz, gdy skończyłem, to właśnie to, co widzę cyklicznie dla USD. Wykres mówi sam za siebie. USD 11/01/2006

Lebasaeg8
11-21-2021 06:48, 06:48
proste, ale zastosowany wskaźnik utrudnia wszystkim korzystanie z tej metody, ponieważ nie możemy zapytać, gdzie możemy ją uzyskać. Uczyńmy to prostszym. celem jest dzielenie się i udzielanie opinii na temat właściwej metody?
https://www.forex-instant.com/attachments/1528658264.png

bexxopkx
11-21-2021 08:09, 08:09
proste, ale zastosowany wskaźnik utrudnia wszystkim korzystanie z tej metody, ponieważ nie możemy zapytać, gdzie możemy ją uzyskać. Uczyńmy to prostszym. celem jest dzielenie się i udzielanie opinii na temat właściwej metody?
https://www.forex-instant.com/attachments/1528658264.pngCelem jest zaoferowanie widoków wspierających lub sprzecznych z modelami, które skonfigurowałem przy użyciu analizy technicznej lub fundamentalnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu, które mam skonfigurowane, zajrzyj do analizy cyklicznej. Modlę się, żeby ta tablica nie zamieniła się w forum z recenzjami oprogramowania. Są większe miejsca niż te, jeśli szukasz wglądu w to
https://www.forex-instant.com/attachments/1528658264.png

Deathgtroke11
11-21-2021 09:29, 09:29
Wyglądają dobrze na moim komputerze, jeśli są zbyt duże, wystarczy pobrać gif i zmienić jego rozmiar w przeglądarce zdjęć. Optymalny rozmiar obrazu to 1200x1600. Być może będziesz potrzebować aktualizacji monitora lub czegoś. Pomocna będzie lepsza karta wideo.
Cześć Scott, dobrze w tym przejściu przez wątek widzę, że obrażające, ponadwymiarowe obrazy zostały usunięte. . . Obrazy wyglądały świetnie, ale Merlin i jego zespół techników umieścił OBOWIĄZKOWY maksymalny rozmiar zdjęć zamieszczonych na tej stronie o rozdzielczości 600x600. . . to był problem. Nic wspólnego z czyimiś komputerami ani kartami wideo. Zamieszczone zdjęcia były nieco większe niż prawna szerokość i wysokość. W kwestii opłacalnego wkładu trudno było, jeśli nie było prawie niemożliwe, nawet przestrzegać słowa pisanego, ponieważ odwiedzający musiał przewijać w prawo (tak, patrzę na komputer z trzema monitorami, więc mam możliwość stłumienia przeglądarki IE, ale nie o to chodzi). Teraz, gdy zdjęcia są usuwane i zastępowane przez hiperłącza, możemy śledzić twój wątek, rozważać twoje sugestie i komentarze na temat twoich systemów i udzielać wsparcia. Pożyczanie wsparcia było dla nas sprawą wymagającą mniejszego rozmiaru postów. Antra, dziękuję za pomoc !! Thom

bexxopkx
11-21-2021 10:50, 10:50
Myślenie EURUSD 11/02/2006 Wzorzec Fourier głowa barków

Luapkx444
11-21-2021 12:11, 12:11
Myślenie EURUSD 11/02/2006 Wzorzec Fourier głowa barków
Cześć Scott. Podoba mi się idea cyklu, a także fakt, że używasz fourriers. Nie zniechęcaj się ograniczeniami wizerunkowymi, hiperłącza działają dobrze jako kompromis, który znajduję i lubię wykresy. Moim osobistym zdaniem jest to, że w perspektywie miesięcznej najlepszą korektą dla EURUSD w tym momencie jest ponowne przetestowanie około 1,2640, a aktualny w górędół przełącza, jeśli tak będzie. Ponieważ codziennie korzystaliśmy z paska PIN i obecnie przynajmniej znajdujemy się pod wysokim wynikiem, ewentualna a w wysokości 1,2730 może nas do tego doprowadzić. Biorąc jednak pod uwagę, że nie jest to normalny tydzień, ale jutro ma NFP, możemy po prostu uzyskać uraz kręgosłupa powyżej wysokości, aby wyłudzić szorty, ale tylko po to, aby się rozbić lub zestrzelić. OK, skończę, mówiąc, że albo pójdzie w górę, albo w dół, nie. Ja mam rację: krótkoterminowa poprawka została zasygnalizowana. Średnio- i długoterminowe Złoto oraz prawie wszystkie pary wskazują na spadek wartości dolara. Złoto właśnie przekroczyło znaczącą barierę 606 $ i tak długo, jak długo to trwa, to znowu kupuję w moich oczach i implikuję kłopoty dla dolara. Jeśli złoto się nie liczy, po prostu przejdź do miesięcznych pasków dla par walutowych. Ale rzeczy są drżące, a kabel szczególnie lubi zwariować nawet w najczystszych codziennych konfiguracjach. Relacje z powrotem w pobliżu dzisiejszych szczytów są prawie zbyt duże dla mojego gustu i zbyt trwałe, by tam pozostać. Wszystko to nie wróży dobrze dla długów dolarów, ale nie dla opozycji. Najbezpieczniejszą grą jest poczekanie na weekend, aby sprawdzić cotygodniowy pasek, wynik NFP i zestaw tonów tygodniowych na następny tydzień i miesiąc. Listopad powinien się nagrzać. Mam nadzieję, że jest to nieco bardziej chaotyczne, jeśli chodzi o faktyczne rzeczy
https://www.forex-instant.com/attachments/1528658264.pngMoje najlepsze życzenia i powodzenia w handlu,

bexxopkx
11-21-2021 13:32, 13:32
Jak już zapewne wiesz, USDCHF ma prawie doskonały odwrotny stosunek do EURUSD. Przepływ przypływu

ChizuiTitadimePorzw
11-21-2021 14:53, 14:53
Będę szczery (prawda jest trudna do przyjęcia czasami) ... Uwielbiam to, jak spośród wszystkich odpowiedzi, które otrzymałem w ostatnim dniu, odkąd założyłem forum, tylko jedno z nich miało jakiekolwiek znaczenie na rynek. Ta odpowiedź została podjęta przez Dave'a i Dave'a, chciałem tylko podziękować za twoją opinię. Niestety nie dostarczyłeś żadnych dowodów na poparcie tego, ale wciąż jest to bardzo cenne. USD 11/01/2006
wysuszyć wszystkie moje dowody jest w mojej wątku. Spójrz tam na moją analizę. euro wciąż wieje i jutro czeka na wiadomości. dzięki za umieszczenie linków do wykresów Dave

bexxopkx
11-21-2021 16:13, 16:13
Jeśli to pójdzie w górę, EURUSD wycofa się. IMHO Duże wsparcie dla USDCHF około 1,2430. To wezwanie powinno wystarczyć najwyżej na 1-2 dni, a następnie na miejscu będzie jakiś herb. Myślę, że teraz jest najlepszy czas, aby wejść lub gdziekolwiek około 1.2430-1.2440, jeśli to możliwe !!! USDCHF 11/7/2006 do 11/9/2006

bexxopkx
11-21-2021 17:34, 17:34
Fourier w najlepszym wydaniu (: USD

bexxopkx
11-21-2021 18:55, 18:55
Dla przyjemności oglądania
https://www.forex-instant.com/attachments/1528659587.jpgEURUSD Codziennie

LezwBuhagga
11-21-2021 20:16, 20:16
Witaj, myślę, że naprawdę dobrze wykonałeś pracę, ale czy możesz zmniejszyć rozmiar wykresu, aby był czytelny? Z pozdrowieniami.

Wydaje się, że za każdym razem, gdy rozpoczynam nowy dziennik w Internecie, jestem tak zdezorientowany postami, że kończę je lub nie aktualizuję i nigdy nie dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że ten czas będzie inny. Wszystkie ustawienia, które opublikuję, nie są gwarantowane ... Jest bardzo prawdopodobne, że mogę się mylić ... a jeśli ktoś myśli, że jestem, powiadom mnie. Na tych rynkach wszystko zmienia się bardzo szybko, a czasami nie będzie możliwe szybkie aktualizowanie postów, aby odzwierciedlić zmiany techniczne. Jest to jeden z powodów, dla których lubię skupiać się na wykresach długoterminowych (1/2 dziennie -do-codziennie ). Jeśli nie jesteś w stanie obliczyć kierunku długoterminowego, wtedy połączenia krótkoterminowe nie są prawie tak opłacalne. Wolę unikać skalpowania i skupiać się bardziej na systemach o dużym oczekiwaniu ... systemach, w których po przegranej tracą 1, a kiedy wygrywają, wygrywają 5-10. Ta opinia IMHO jest prawie niemożliwa do osiągnięcia scalping 5-20 pips tu i tam. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy zarabiają na tym, nie tylko to, na co się skupiam. Moje cele w zakresie tworzenia wykresów to: 1) Zobaczyć wszystkie (tak wiele, jak to tylko możliwe) scenariuszy, zanim się pojawią, a następnie wybrać ten, który dotyczy akcji cenowej. 2) Przedstawcie to, co uważam za konfigurację wysokiego prawdopodobieństwa w nadziei, że kilku z was ... tylko ci nieliczni, którzy mieli tam głowę, przekazali im 2-5 lat na FOREX i nauczyli się błędów. ... wezmę studia techniczne i przedstawię solidne dowody na poparcie lub unieważnienie modeli. Moja teoria mówi, że jeśli rynki zamierzają poruszyć się technicy, przedstawią ruch przed jego wystąpieniem. Nie interesują mnie twoje opinie, tylko to, co możesz mi pokazać na wykresie lub wyjaśnić w sposób fundamentalny. Jeśli nie ma solidnych dowodów na poparcie go, to jest to tylko opinia. Postarajmy się, aby ten wątek był jak najbardziej profesjonalny. Proszę nie pytać o firmy, z których korzystam, ani dostawców narzędzi, które tworzą te modele. Jestem nowym członkiem Forum i nie popieram, nie odmawiam ani nie popieram żadnych produktów tutaj na forum. Moja główna rada dotycząca rozszyfrowania moich badań technicznych polega na tym, aby zagłębić się w listy przebojów ... na niektórych moich postach zwykłe spojrzenie się nie sprawdzi. Staraj się jak najlepiej, aby zobaczyć wzór ... tam zawsze wzór w tych badaniach, czasami jest to trudniejsze do zaakceptowania.

Wydaje się, że za każdym razem, gdy rozpoczynam nowy dziennik w Internecie, jestem tak zdezorientowany postami, że kończę je lub nie aktualizuję i nigdy nie dojdzie do skutku. Mam nadzieję, że ten czas będzie inny. Wszystkie ustawienia, które opublikuję, nie są gwarantowane ... Jest bardzo prawdopodobne, że mogę się mylić ... a jeśli ktoś myśli, że jestem, powiadom mnie. Na tych rynkach wszystko zmienia się bardzo szybko, a czasami nie będzie możliwe szybkie aktualizowanie postów, aby odzwierciedlić zmiany techniczne. Jest to jeden z powodów, dla których lubię skupiać się na wykresach długoterminowych (1/2 dziennie -do-codziennie ). Jeśli nie jesteś w stanie obliczyć kierunku długoterminowego, wtedy połączenia krótkoterminowe nie są prawie tak opłacalne. Wolę unikać skalpowania i skupiać się bardziej na systemach o dużym oczekiwaniu ... systemach, w których po przegranej tracą 1, a kiedy wygrywają, wygrywają 5-10. Ta opinia IMHO jest prawie niemożliwa do osiągnięcia scalping 5-20 pips tu i tam. Nie mówię, że nie ma ludzi, którzy zarabiają na tym, nie tylko to, na co się skupiam. Moje cele w zakresie tworzenia wykresów to: 1) Zobaczyć wszystkie (tak wiele, jak to tylko możliwe) scenariuszy, zanim się pojawią, a następnie wybrać ten, który dotyczy akcji cenowej. 2) Przedstawcie to, co uważam za konfigurację wysokiego prawdopodobieństwa w nadziei, że kilku z was ... tylko ci nieliczni, którzy mieli tam głowę, przekazali im 2-5 lat na FOREX i nauczyli się błędów. ... wezmę studia techniczne i przedstawię solidne dowody na poparcie lub unieważnienie modeli. Moja teoria mówi, że jeśli rynki zamierzają poruszyć się technicy, przedstawią ruch przed jego wystąpieniem. Nie interesują mnie twoje opinie, tylko to, co możesz mi pokazać na wykresie lub wyjaśnić w sposób fundamentalny. Jeśli nie ma solidnych dowodów na poparcie go, to jest to tylko opinia. Postarajmy się, aby ten wątek był jak najbardziej profesjonalny. Proszę nie pytać o firmy, z których korzystam, ani dostawców narzędzi, które tworzą te modele. Jestem nowym członkiem Forum i nie popieram, nie odmawiam ani nie popieram żadnych produktów tutaj na forum. Moja główna rada dotycząca rozszyfrowania moich badań technicznych polega na tym, aby zagłębić się w listy przebojów ... na niektórych moich postach zwykłe spojrzenie się nie sprawdzi. Staraj się jak najlepiej, aby zobaczyć wzór ... tam zawsze wzór w tych badaniach, czasami jest to trudniejsze do zaakceptowania.

bexxopkx
11-21-2021 21:36, 21:36
1 Załącznik (y) Długi na USDCHF! Widzę solidne wyniki na wykresach Daily USDCHF przynajmniej przez kolejne 2-3 tygodnie . Biorąc pod uwagę siłę niedawnej wyprzedaży, bardzo możliwe, że mogliśmy zobaczyć nowe codzienne zamknięcie poniżej 1,1877, ale jeśli się domyślamy, to przyjdzie później, nie wcześniej. Jeśli spojrzysz na ten wykres ostrożnie, wszystkie sygnały kupna, które zostały uruchomione, prawie zawsze będą towarzyszyć poważnemu wycofaniu się przed silnym codziennym wskokiem. Wierzę, że duży zwrot jest już prawie zakończony (brak nowych spadków poniżej 1,1877) W tym modelu kiedy te rajdy się zaczynają, zawsze trafiają na 800-1000 pipsów (co najmniej 8-10 centów). Nie obchodzi mnie to, co ktoś mówi, że nie chciałbym być przedsiębiorcą, który jest teraz skąpy w tym kontrakcie ... albo $ USD albo ... Nie obchodzi mnie, co mówi Greenspan ... myślenie absolutnym najmniej będziemy mieli powrót do 1.2250. Prawdopodobieństwo zniesienia 6,8-78,6% ostatniego rajdu od 12 maja 2006 r. Oznaczało dwa poziomy, które byłyby idealnym nabytkiem, gdyby doszło do wycofania. Bez względu na to, czy rynek ponownie przejdzie na te poziomy, nie wiem, ale czy IMHO będzie doskonałą alternatywą dla zakupów. Nawet zakup kilku niewielkich pozycji w tej chwili, jestem gotów postawić, by spłacić 2-4 razy w ciągu kilku następnych tygodni. FSC
https://www.forex-instant.com/attachments/1528659587.jpg

bexxopkx
11-21-2021 22:57, 22:57
2 Załącznik (y) Tak bardzo, jak nie lubię się do tego przyznać ... a Bóg jeden wie, co naprawdę się wydarzy ... ale muszę powiedzieć, że oficjalnie jestem długa na EURUSD, Krótka USDCHF i $ USD od teraz. Zostanie zaktualizowany, gdy ta opinia się zmieni, ale na razie długa EURUSD.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528659588.jpg
https://www.forex-instant.com/attachments/1528659588.jpg

bexxopkx
11-22-2021 00:18, 00:18
Wracając do mojego poprzedniego posta, wierzyłem, że tworzy się jakieś koryto ilub istniało dno dla EURUSD. Data, którą zaznaczyłem na poprzednim wykresie EURUSD, jest nadal aktualna. To, co widzieliśmy w dniu 12/22, było nowym niewielkim spadkiem, który w tym modelu nie powinien nastąpić po oficjalnym dnie, który jest na miejscu ... i muszę przyznać, że to mnie przeraża ... ale jednocześnie widzę nadmierną zmienność wokół dużego skrętu punkty mnie nie zaskakują. Moim najlepszym wezwaniem na razie jest to, że niski EURUSD jest nadal na miejscu, z wyjątkiem modelu, który przewidywał około 18 godzin wcześniejszego prognozowania, dokładnie niskiego, który obecnie wynosi 1,3107 EURUSD. Uważam, że jest to handel o wysokim ryzyku, zatrzymanie powinno zostać umieszczone @ lub nieco poniżej dziennego minimum na 1,3107. Jeśli zostanie zatrzymany, a rynek zdoła utrzymać pozycję powyżej poziomu 1,3107 krótko po tym, moja rada będzie próbą ponownego wejścia ... shakeouts są powszechne wokół głównych punktów zwrotnych. Lepiej stracić 30 pipsów 3 razy niż 100 pipsów raz ... więc 2 powtórzenia w razie potrzeby, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. ualizacja nastąpi wraz z postępem prac.

bexxopkx
11-22-2021 01:39, 01:39
1 Załącznik (y) Rynek przełamał 1.3107 niskie EURUSD, a następnie szybko ponownie z powrotem powyżej niego, więc nadal długo ... spodziewać co najmniej 2 dni w dół na USDCHF i 2 w górę na EURUSD, dziś jest pierwszy.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528659589.jpg

bexxopkx
11-22-2021 03:00, 03:00
1 Załącznik (y) EURUSD były w zwolnionym tempie przez ostatnie kilka dni ... Zgaduję, że to ze względu na święta Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jest kilka rzeczy, które chciałbym dzisiaj omówić w odniesieniu do otwartych długich pozycji EURUSD i kiedy powinny one zostać zakończone, a także kilka przemyśleń na temat moich cyklicznych badań, które prawdopodobnie są w moim najlepszym interesie. Miałem wrażenie, że EURUSD oznacza, że ​​rynek musiał utrzymywać się powyżej poziomu 1,3107, aby uznać go za ważny długo w ramach działającego modelu, który mam zamiar. BTW nie ma żadnego realnego znaczenia dla tego poziomu dla nikogo oprócz mnie pod tym konkretnym modelem ... jego nie ma większego wsparcia ani nic podobnego, tylko poziom, nad którym pracowałem w mojej głowie. Rynek naruszył go 3 razy od czasu mojego posta w okolicach 22-go lutego, wzywając do podjęcia działań, ale udało mu się to wszystko 3 razy, aby wrócić nad nim. Dzisiejszy dzień był pierwszym dniem, w którym faktycznie odbywał się poziom i przez cały dzień nie został naruszony ... to dobrze. Obecnie rynki wynoszą 1,3161 i wydaje się, że stale rośnie, więc czuję, że ten konkretny model dokładnie prognozował dno. 1) Teraz pozostaje pytanie ... jeśli dno jest na miejscu przynajmniej przez kolejny tydzień, kiedy będzie najlepszy moment na rozpoczęcie rozwijania długich pozycji? Na podstawie moich badań uzyskuję 2 oddzielne daty wcześniej i 1 później. Zamierzam opublikować oba tutaj, ale będzie wymagało 2 oddzielnych postów, aby zobaczyć je na tej stronie forum. 2) drugą rzecz, o której chciałem wspomnieć, i spróbuję podsumować to w jak najmniejszej ilości słów ..... jeśli zauważysz pierwszy wykres Scenerio EURUSD, zaznaczę 2 poziome żółte linie na wykresie . Próbuję wam tutaj pokazać, że jeśli rynek nie porusza się w kierunku przewidzianym przez model .... lub jeśli działa tylko przez krótki czas, a następnie szybko odwraca się w przeciwnym kierunku .... oznacza dla mnie, że rynek zyskuje na popularności, a następny sygnał powinien wywołać większy ruch w porównaniu z pierwszym. Na przykład, jeśli ludzie kupują na rynku po tym, jak jeden z modeli wyzwala sygnał kupna, ale rynek przesuwa się o 100 pipsów, a następnie szybko zmienia się, by zrobić nowy dzienny dzień niski (w przeciwieństwie do szortów), mówiąc, że kiedy ten sygnał sprzedaży uderza będzie dwa razy silniejszy, ponieważ na rynku brakuje kupujących, którzy musieli przejść ten konkretny cykl ... a sprzedawcy dominują lub odwrotnie. Łatwiej jest go zobaczyć na wykresie niż expalin ... dlatego narysowałem żółte linie powyżej 2 okazji, które wydarzyły się w tym konkretnym modelu. Nadzieja, która pomaga (: .... Powodem, dla którego wspominam o tym, jest możliwość, że to się stanie, więc bądź świadomy, jeśli to zrobi ... a jeśli tak, to następny krótki sygnał, który jest wyzwalany, powinien być znaczący ... ale IMHO myślę, że to się nie stanie ... przynajmniej nie na tym wezwaniu ... ale mogę się mylić, więc bądź świadomy.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528659590.jpg

bexxopkx
11-22-2021 04:20, 04:20
1 Załącznik (y) Jeśli dno jest naprawdę na miejscu, widzę dużą możliwość, że może ono trwać do 10 stycznia, tylko czas pokaże.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528659591.jpg

bexxopkx
11-22-2021 05:41, 05:41
Mogę się mylić, ale nie sądzę, aby EURUSD było na szczycie.

bexxopkx
11-22-2021 07:02, 07:02
Cóż, wygląda na to, że EURUSD było na szczycie (: ... rynek zwrócił 3 punkty, więc oryginalny model, który wysłałem 2 tygodnie temu (*** scenariusz1 na stronie 2), był poprawny. Przyznaję, że to jeden z moich problemów Czasem przygotowuję solidny model, a następnie wybieram nowszy do handlu, moim celem jest próba zobaczenia jak największej liczby zastępców i łatwego do opanowania wszystkich różnych scenariuszy (w tym przypadku były tylko 2 i nadal było mi trudno wybrać właściwy). Celem jest poważnie potraktować wszystkie alternatywy, a następnie wymienić ten, który pasuje do akcji cenowej, aw tym konkretnym przypadku jako silną wyprzedaż w scenariuszu 1/03/071. Powinienem stać się moim preferowanym modelem. ”To jedna z najlepszych rzeczy na temat posiadania wszystkich dowodów opublikowanych na forach .... w oparciu o scenerio1 nie było żadnych wątpliwości, że w tym tygodniu był opłacalny na EURUSD. będąc jasne, jak dzień wysłany na forum, wciąż nie dostrzegałem go i spóźniłem się na miły ruch na EURUSD kapelusze stare powiedzenie, że niektórzy ludzie mogą znać kierunek rynku i wciąż nie zarabiają pieniędzy ... cóż, to byłem ja w tym tygodniu (: jest coś ważnego w dniu 1/10/07 (scena 2 na stronie 3) To jest piekło solidnego modelu i jestem skłonny to monitorować w tym momencie, ponieważ myślę, że wkrótce wywoła dobre sygnały ... nie wspomnę o tym, że widzę potencjał do bocznych działań na GBPUSD. Możliwe, że nawet 78,6 zniesienie z wysokiego ... nie zdziwiłoby mnie, gdyby zobaczyłem również nowe wzloty. Biorąc pod uwagę niedawny spadek w EURUSD i GBPUSD, nie mogę powiedzieć, że chciałbym mieć krótki kontrakt na którykolwiek z tych kontraktów, mimo że uważam, że istnieje potencjał, by obniżyć ich wartość. Prawdopodobnie najlepiej poczekać na jakiś czas, zanim wejdą do jakiejś dłuższej transakcji, szczególnie krótkiej. PODSUMOWANIE Muszę zaktualizować obecne modele i wymyślić nowe alternatywy, a to zajmie trochę czasu. Wydaje mi się, że cykle zaczynają się nieznacznie zwiększać lub zmniejszać i nie wydaje mi się, że którykolwiek z modeli, które opublikowałem, najlepiej teraz wymieniać ... Zdecydowanie silna możliwość, że USDCHF może zmobilizować się na kolejny tydzień istnieje również możliwość, że będzie się on obracał od teraz lub jutro, a od tego momentu spadnie na nowe minimum ... Gdybym miał obrócić każdą stronę, chciałbym grać długo, ale na razie nie czuję się z tym dobrze. więc postanowiłem stać z tyłu, aż sprawy staną się wyraźniejsze. Myśląc, że jest pewne znaczenie na 1/10/07 i wierzę, że do tego czasu sprawy staną się jaśniejsze. ualizacja wkrótce!

bexxopkx
11-22-2021 08:23, 08:23
1 Załącznik (y) Jest to bardzo dokładny model, który utrzymywał się dobrze przez ostatnie kilka miesięcy ... Opiera się na cyklu 18,5 tygodnia, który dominował w USDCHF. Gdybym teraz musiał zająć pozycje na rynku, moja preferencja byłaby długa USDCHF. Ostatnio sygnały z tego modelu odwracały się i inwersje, z mojego doświadczenia, są zwykle oznaką silnego trendu leżącego u podstaw, w którym to przypadku IMHO nie działa. Jeśli model jest poprawny, spadek kursu USDCHF do nowych minimów powinien rozpocząć się w dniu 1/19/2007 lub w jego okolicach (mój szacunek dla dokładnej daty wysokich stanów wynosi obecnie od 116-119/07 ). Obecnie preferowane są długie pozycje w USDCHF.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528659591.jpg

bexxopkx
11-22-2021 09:43, 09:43
Nie jestem niedźwiedziem z dolara, ale zaczynam dostrzegać poważne oznaki znacznej wyprzedaży rozpoczynającej się od USD, a zwłaszcza USDCHF. Pracuję nad utworzeniem kilku różnych modeli jako dowodów na poparcie tej teorii. Dostaję silne sygnały, że to dążenie do nowych minimów w USDCHF i USD może zacząć się już w tym tygodniu. Jedną z rzeczy, których używam, jest trasa, którą te rynki podejmą, aby dostać się do swoich nowych minimów. Widzę 2 różne scenerie i chcę się założyć, że jedno z nich będzie miało rację. S1) Linia B USD i USDCHF do nowych minimów już wkrótce. S2) Odbicie w USD i USDCHF nieznacznie od obecnych rajdów, a następnie wzrośnie do potężnego nowego wysokiego, a następnie B-line, do nowych niskich poziomów. Pracuję nad opublikowaniem kilku modeli, które obsługują te 2 teorie, a w szczególności 1. Tak czy inaczej sądzę, że będzie to niesamowita opozycja. Jeden z analityków z Investica napisał to niedawno i zgadzam się z tym, co mówi ... Nie jestem żadnym podstawowym ekspertem, ale, przynajmniej technicznie rzecz biorąc, widzę w tym mocne możliwości. Chciałbym mieć głębszy wgląd w podstawowe zasady, ale na razie myślę, że technicy powiedzą wszystko, jeśli wystąpi którekolwiek z tych scen. Istnieje potencjał do dalszego wzrostu stóp procentowych w marcu, ale ogólne oczekiwania co do rentowności pozostaną niższe. W tych warunkach frank pozostanie podatny na presję sprzedażową ze względu na dochodowość, szczególnie jeśli istnieje ciągły entuzjazm dla transakcji carry. Ogólne szwajcarskie fundamenty pozostaną jednak silne, a wszelkie oznaki słabszego wzrostu zwiększyłyby ostrożność w stosunku do sprzedaży frankowej. Utrzymujący się wzrost awersji do ryzyka może również doprowadzić do znacznego wzrostu franka, szczególnie w przypadku gwałtownego wzrostu napięć na rynkach wschodzących.