PDA

Zobacz pełną wersję : Wskaźnik przyspieszenia i obliczenia EA



erik394
04-23-2016 05:20, 05:20
Cześć wszystkim, zdałem sobie ostatnio sprawę, że nic na moim VPS nie działało zgodnie z planem z prostego powodu: Mam zbyt wiele wystąpień MT4 na nich działa = gt; stąd też, ponieważ większość moich Eks jest oparta na mapach renko, VPS nie może obsłużyć ilości obliczeń, które rzucam na niego przy każdym ruchu cenowym.

Zauważyłem też, że MT4 ostrzega mnie, że wskaźnik xxx jest zbyt wolny (to znaczy 5000ms), proszę przepisać wskaźnik

Szukałem rozwiązań i natknąłem się na następujące opcje:

- Modyfikowanie 3 wskaźników, których używam na EA, aby obliczyć tylko na WindowBarPerChart ()
- Powiedz mojemu konstruktorowi bloków Renko, aby zbudował tylko ostatnie dane datyczne

Biorąc pod uwagę, że moje wskaźniki nie mogą obliczyć tylko przy zamknięciu, ale trzeba je przeliczyć na każdym tiku, co byś poradził?

Dzięki
https://www.forex-instant.com/attachments/1528629916.png

Xaltrok
08-18-2023 01:48, 01:48
Z tych samych powodów używam 5 serwerów dedykowanych 1 VPS. Dedykowane serwery mają 12, 16 i 24 rdzeni procesorów. Wszystko z 32 lub 48 GB pamięci RAM. Ustawię powinowactwo do każdego terminala. Jeden rdzeń procesora na terminal. Ustawiam również powinowactwo dla wszystkich innych programów do jednego rdzenia procesora, a serwery ... latają. Raczej. Oto dwa linki, które mogą Ci pomóc:
http://4xtrader.net/simple-tips-to-reduce-mt4-memory-use/
https://www.mt4copier.com/improve-mt4-trade-copier-speed/Również programista, z którym pracuję, wspomniał coś o tablicach. Wszystkie moje EA mają teraz lepszą wydajność, wiele, wiele, wiele, wiele, wiele razy szybciej niż to, co poprzednio wykonywali. Z powodu tych tablic w pamięci. Jestem po prostu głupi i nie mam pojęcia, czym są tablice, ale jeśli rozumiesz tablice, możesz chcieć głębiej je zbadać.

erik394
08-18-2023 03:08, 03:08
Cześć MoneyZilla! Dziękuję za odpowiedź, naprawdę doceniam. Zasadniczo to właśnie miałem zrobić, ale ponieważ jestem głównie w fazie testów na przyszłość, efektywność kosztowa całego zestawu będzie zasadniczo negatywna. Jak wysokie są wszystkie koszty związane z twoim serwerem, jeśli nie są zbyt osobiste? (PS: Pamiętam, jak mówił, że spędza 50 tys. Miesięcznie na swojej serwerowni i haha ​​na utrzymanie)

legugblasco3934
08-18-2023 04:29, 04:29
Będziesz musiał bardzo uważnie przyglądać się swoim wskaźnikom i optymalizować je tak bardzo, jak to możliwe. Będzie kod, który można zoptymalizować, a nawet wyeliminować, więc sprawdź uważnie, jak większość kodu rośnie wraz z poprawkami błędów i obejść. Innym prostym rozwiązaniem może być pominięcie co drugiego tiku, a więc zmniejszenie obciążenia procesora. Może się okazać, że zamiast używać tyknięć, należy użyć funkcji OnTimer, a więc wywoływać kalki co kilka sekund zamiast każdego tiknięcia.

Xaltrok
08-18-2023 05:50, 05:50
Cześć ! Jak wysokie są wszystkie koszty związane z twoim serwerem, jeśli nie są zbyt osobiste?
Prowadzę firmę hostingową z moim bratem. Mamy wiele serwerów, które musimy zastąpić i które muszą zostać złomowane. Biorę złomowane! I LATAJĄ! Brak VPS, pieniądze można kupić, zbliża się do ich wydajności. Mam dwa VPS. Jeden z eUKhost (65 GBPmiesiąc) i jeden z SWVPS (50 GBPmiesiąc). Wystarczy porównać komercyjne serwery VPS do moich serwerów dedykowanych do złomu. VPS są WOLNE. BARDZO BARDZO SLOW. Kompletne bzdury, powiedziałbym. Bezwartościowy. Wiem, dlaczego dokładnie komercyjne VPS są tak źle działające. Ponieważ firmy hostingowe po prostu ich sprzedają. Zbyt wielu klientów na fizycznej maszynie ...