PDA

Zobacz pełną wersję : Handel bez y stop



Lapkso73
07-08-2008 23:54, 23:54
Zacznę zamieszczać moje transakcje tutaj w tym wątku. Chociaż może to być sprzeczne z konwencjonalną mądrością, nie stosuję żadnych restrykcji, ponieważ uważam, że ten styl handlu oszczędza mi wielu bólów głowy. To nie znaczy, że nie wydostaję się z handlu, gdy czuję, że wsiadłem do niewłaściwego pociągu, ale nie chcę wysiadać z pociągu tylko dlatego, że ktoś inny nie chce mnie mieć na pokładzie i rzuca bombę śmierdzącą obok moje siedzenie. Tak czy inaczej, tutaj jest pierwszy handel. Komentarze, pytania i dyskusje na temat rynku są bardzo mile widziane.

PONOSIŁEM USDJPY o 107,15 (5:53 GMT)

P.S.
Wszystkie transakcje zostaną opublikowane natychmiast po ich umieszczeniu
Cele dla wszystkich transakcji zostaną określone w miarę rozwoju handlu
Ceny zakupu są cenami promocyjnymi, ceny sprzedaży są cenami ofertowymi
Czas jest zawsze GMT
Cytaty pochodzą z Interbank FX

elaay811
11-01-2021 17:22, 17:22
Najpierw daj mi znać, że wróciłem i ponownie przeczytałem twój post. Wciąż żadna z moich opinii się nie zmieniła. Po drugie, nigdy nie wątpiłem, że porozmawiam z Kathy i Borisem, i jedynym powodem, dla którego wiem, kto to jest, jest związek książki Rolanda. Strona Rolanda nie jest zbyt wymyślna, ale jest przynajmniej przedsiębiorca próbuje pomóc innym. Poprosiłeś o radę, a on dał ci trochę, ty go podpaliłeś. Zgodziłem się z nim i uważam, że nie jest dobrym pomysłem, aby powiedzieć nowym członkom takim jak ja, że ​​nie handluję z SL, kiedy naprawdę muszę jeszcze znaleźć źródło, które mówi, że to świetny pomysł, to mnie podpaliliście dla tego. Jedynym powodem, dla którego publikuję, jest to, że ludzie powinni zobaczyć, jak radzisz sobie z postem na forum, a potem pytają się: czy chcę tego typu mentora? Wspierając jedi, ważne jest to, co myślą inni, ale zamiast odgrywać zalety i wady tej metody, czy naprawdę jest to ważne, aby płomień ludzi próbował cię ostrzec? Mogłeś po prostu powiedzieć Rolandowi, dzięki za poradę, ale ten wątek to abotu a no stoploss system. Koniec historii, bez palca wskazującego i bez obracania wątku w dramat wypełniony po piaskownicy.

Xarber
11-01-2021 18:43, 18:43
Będę uważnie obserwować ten ...

Dari.chimichurri
11-01-2021 20:04, 20:04
Może działać, jeśli masz mentalną ę stopu. Znam jednego faceta, którego metoda handlowania polega tylko na tym, by go uruchomić, dopóki nie zmieni się zysk. Wyniki są przewidywalne.

Lapkso73
11-01-2021 21:25, 21:25
Cześć Shadowninja Trzymanie się, dopóki w końcu się nie skończy, jest w porządku, jeśli wie się, że nie oszukuje się, że rynek robi to, co jego zdaniem powinno. Wszystko powinno być w kontekście głównego nurtu i trzeba być w stanie przyznać, że się mylił na wypadek, gdyby trend się zmienił.

Dari.chimichurri
11-01-2021 22:46, 22:46
Tak, co oznacza, że ​​polegasz na doświadczeniu. Dana osoba próbuje złapać 50-100 kleszczy z 800-letnim stopniem. Skóra głowy, która zamienia się w inwestycję.

Lapkso73
11-02-2021 00:06, 00:06
Cóż, musi używać miesięcznego wykresu, aby obliczyć jego stoploss i wykres godzinowy, aby obliczyć swój cel zysku ... interesującą egię
https://www.forex-instant.com/attachments/1528494306.png.

Gag113uke
11-02-2021 01:27, 01:27
Zgadzam się z. Mimo, że jestem nowy na rynku, nigdy nie stosuję stop loss w moich transakcjach, a rezultat jest niesamowity. ale są przypadki, w których muszę zamknąć handel, gdy widzę, że ten trend nie jest wystarczająco dobry. Nie zamykam handlu. Muszę poczekać, aż a ceny spadnie do minimalnego poziomu. Dzięki tej metodzie 78 transakcji ma tylko 10 .

Gag113uke
11-02-2021 02:48, 02:48
Zgadzam się z Tobą. Pomimo tego, że jestem nowy na rynku, nigdy nie stosuję stop loss w moich transakcjach, a rezultat jest niesamowity. ale są przypadki, w których muszę zamknąć handel, gdy widzę, że ten trend nie jest wystarczająco dobry. Nie zamykam handlu. Muszę poczekać, aż a ceny spadnie do minimalnego poziomu. Dzięki tej metodzie 78 transakcji ma tylko 10 .

Lapkso73
11-02-2021 04:09, 04:09
Waleff, Ładny współczynnik wygranych-przegranych .. gratulacje !!

luliettte
11-02-2021 05:29, 05:29
Żadna przerwa w pracy nie powinna oznaczać braku dźwigni, co oznacza 1 lot co 100 000 na koncie. W przeciwnym razie nawet 95% trafień nie uratowałoby Twojego konta w dłuższej perspektywie, jeśli nie masz jakiegoś zabezpieczenia. Jeden zły handel może przywrócić miesiące zysku. Masz teraz długi uj na poziomie 107, a co ty zrobiłeś z powrotem we wrześniu 2007 r. I miałeś 115 lat? gdzie nazwałbyś to utratą?

Lapkso73
11-02-2021 06:50, 06:50
Cesare, oczywiście zgadzam się, że dźwignia powinna być używana z rozsądkiem. To, czy jest to 1 lot za każde 100 000 000 lub nawet więcej, powinno być ustalane przez każdego inwestora, ponieważ nie ma ogólnych zasad, które mają zastosowanie do handlu ... zasady są unikalne dla każdego handlowca. Sposób, w jaki osobiście interpretuję stoplosses, polega na tym, że są bardziej wyrazem strachu kupców przed utratą, a tym samym wyrządzają więcej szkody niż pożytku. Ale jak powiedziałem, to tylko moja opinia i jeśli wolisz używać stopów, nie ma w tym nic złego. Nie handlowałem UJ we wrześniu 2007 r., Więc nie sądzę, że miałoby sens komentowanie jakichkolwiek hipotetycznych scenariuszy.

Lapkso73
11-02-2021 08:11, 08:11
Ref. # 1 Sprzedawane USDJPY o 107,40 (23:03 GMT). Zysk 25 pipsów.

Lapkso73
11-02-2021 09:32, 09:32
KUPIŁ AUDUSD o wartości 0,9520 (godz. 23:16 GMT). O ile wygląda teraz, celuje co najmniej 300 pipsów w ten handel.

arg39
11-02-2021 10:52, 10:52
KUPIŁ AUDUSD o wartości 0,9520 (godz. 23:16 GMT). O ile wygląda teraz, celuje co najmniej 300 pipsów w ten handel.
Drogi przyjacielu, wielki cel i wierzę, że jesteś gotowy na dużą huśtawkę
https://www.forex-instant.com/attachments/1528494306.png

Lapkso73
11-02-2021 12:13, 12:13
Cześć Tetis Dziękuję za komentarz. Zgadzam się z twoją oceną tej pary. Istnieje niewielka szansa na nieco większą korektę, ale nie martwię się o to, ponieważ uważam, że jesteśmy na poziomie, na którym ryzyko jest stosunkowo niewielkie. W tym momencie AUDUSD ma najbardziej przejrzysty zarówno techniczny, jak i fundamentalny obraz.

arg39
11-02-2021 13:34, 13:34
ok, mam nadzieję, że znajdziesz swoje 300 pipsów
https://www.forex-instant.com/attachments/1528494306.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1528494306.png

Lapkso73
11-02-2021 14:55, 14:55
ref. # 13 Sprzedawane AUDUSD o wartości 0,9600 (6:10 GMT). Zysk 80 pipsów. Wyszedłem z tego stanowiska, kiedy dziś wieczorem mieliśmy przerwę, a prawdopodobieństwo jest wysokie, że ta luka zostanie wypełniona. Różnica wynosi 0,9553, więc kupię ją później, gdy zostanie wypełniona. A jeśli się mylę ... dobrze, zawsze jest nowa okazja, chyba.

arg39
11-02-2021 16:16, 16:16
ref. # 13 Sprzedawane AUDUSD o wartości 0,9600 (6:10 GMT). Zysk 80 pipsów. Wyszedłem z tego stanowiska, kiedy dziś wieczorem mieliśmy przerwę, a prawdopodobieństwo jest wysokie, że ta luka zostanie wypełniona. Różnica wynosi 0,9553, więc kupię ją później, gdy zostanie wypełniona. A jeśli się mylę ... dobrze, zawsze jest nowa okazja, chyba.
Drogi przyjacielu, czekałem na twoje 300 pipsów
https://www.forex-instant.com/attachments/1528494306.png

Lapkso73
11-02-2021 17:36, 17:36
Witaj Tetis Jeśli spadniemy z powrotem do 0.9550, będzie to co najmniej 350 pipsów
https://www.forex-instant.com/attachments/1528494307.png.

arg39
11-02-2021 18:57, 18:57
Witaj Tetis Jeśli spadniemy z powrotem do 0.9550, będzie to co najmniej 350 pipsów
https://www.forex-instant.com/attachments/1528494307.png.
Mam nadzieję, ale twój dokładny system TRADING BEZ STOPLOSS I TAKEPROFIT
https://www.forex-instant.com/attachments/1528494307.png

Lapkso73
11-02-2021 20:18, 20:18
Wow, człowiek, który próbował ci pomóc, a ty walniesz go za to. Jeśli opublikujesz wątek z prośbą o komentarze, a dobrze ugruntowany sprzedawca zajrzy do twojego wątku i opublikuje kilka porad o hwo, aby zostać w grze, dlaczego byłbyś dla niego palantem? Forum jest skonfigurowane i pomaga wielu nowym traderom, a jeśli handlujesz w ten sposób, to jest w porządku, ale myślę, że w końcu zdobędziesz innych handlowców, którzy pomyślą, że mogą i rozwalą konta i stracą swój kapitał handlowy. Wydaje mi się dziwne, że mówisz, że po prostu handlujesz z trendem, a mimo to robisz coś odwrotnego, gdy handlujesz bez potrzeby zatrzymywania się, ponieważ każdy długotrwały pełnoetatowy sprzedawca ma pierwszeństwo, zwłaszcza, jeśli nowy sprzedawca ma mieć zestaw SL, albo mechanicznie, albo mentalnie gotowy. wyjść. Bardziej chodzi o to, aby nie traktować swojego kapitału, nie podejmując wszelkiego ryzyka, aby go rozwinąć. Mam nadzieję, że nowi faceci wezmą kogoś takiego jak Roland's advice i ochronią to, co masz, i handlują z SL.
Wow, oczywiście, nie zrozumiałeś niczego, co napisałem w moim ostatnim poście. Przeczytaj to jeszcze raz, może zrozumiesz ..... a przy okazji, czy Kathy i Boris mówili ci, żebyś użył stoplosów? Jeśli chcesz ich użyć, użyj ich. Nie lubię ich i nie będę ich używał. A jeśli przeczytasz wątek, zrozumiesz, co mam na myśli, mówiąc o handlu bez zastoju.

tita79
11-02-2021 21:39, 21:39
Pinto nie ma nic przeciwko temu facetowi, którego najwyraźniej się łudzi. Ludzie tacy jak on obwiniają swojego brokera, zatrzymują się i innych ludzi. Nie marnujcie oddechu na faceta, który nie ma wyników ani dowodu, że jest przyzwoitym kupcem. Może to być George Soros, a on nazwałby to dymem i lustrami. Zostawcie faceta w jego nudnejobrzydliwej nić, podczas gdy zarabiamy na poważnie.

Lapkso73
11-02-2021 22:59, 22:59
Pinto nie ma nic przeciwko temu facetowi, którego najwyraźniej się łudzi. Ludzie tacy jak on obwiniają swojego brokera, zatrzymują się i innych ludzi. Nie marnujcie oddechu na faceta, który nie ma wyników ani dowodu, że jest przyzwoitym kupcem. Może to być George Soros, a on nazwałby to dymem i lustrami. Zostawcie faceta w jego nudnejobrzydliwej nić, podczas gdy zarabiamy na poważnie.
Wyniki będą tutaj na tym wątku, kolego. To koniec dyskusji.

AzuOldas
11-03-2021 00:20, 00:20
Cóż, ten wątek został zastrzelony. Brawo za kłótnie! Być może zamiast być tak wąskim umysłem na obu końcach, powinieneś spróbować i dać trochę eczności i spojrzeć na to, dlaczego druga osoba mówi to, co mówią, zamiast natychmiast upominać swój punkt widzenia do kosza na śmieci. Zamiast wydawać całą swoją energię, starając się wyeksportować nastawienie do czyjegoś handlu, być może powinieneś spojrzeć na to w kategoriach: Dlaczego handluje się w ten sposób? Jakie są korzyści? Jakie są tego wady? Jak to się ma do mojego handlu? Zamiast zamieniać to w debatę chrześcijaństwo kontra islam. Wydaj więcej energii, próbując budować i ulepszać zamiast niszczenia. Skoncentruj się na tym, co sprawia, że ​​twój handel jest dobry i co działa, zamiast skupiać się na tym, dlaczego myślisz, że ktoś nie może pracować.

podochizui
11-03-2021 01:41, 01:41
Cóż, ten wątek został zastrzelony. Brawo za kłótnie! Być może zamiast być tak wąskim umysłem na obu końcach, powinieneś spróbować i dać trochę eczności i spojrzeć na to, dlaczego druga osoba mówi to, co mówią, zamiast natychmiast upominać swój punkt widzenia do kosza na śmieci. Zamiast wydawać całą swoją energię, starając się wyeksportować nastawienie do czyjegoś handlu, być może powinieneś spojrzeć na to w kategoriach: Dlaczego handluje się w ten sposób? Jakie są korzyści? Jakie są tego wady? Jak to się ma do mojego handlu? Zamiast zamieniać to w debatę chrześcijaństwo kontra islam. Wydaj więcej energii, próbując budować i ulepszać zamiast niszczenia. Skoncentruj się na tym, co sprawia, że ​​twój handel jest dobry i co działa, zamiast skupiać się na tym, dlaczego myślisz, że ktoś nie może pracować.
Mimo że tytuł wątku wzbudza kontrowersje, nie ma potrzeby nieuprzejmości z plakatów, które wyraźnie nie czytały jednego słowa w postach OP. Onlinefx, życzę ci dobrze z twoim dziennikiem. Chociaż zgadzam się, że zlecenia stop są zazwyczaj złym sposobem wyjścia z rynku lub wejścia na rynek, mam jedno pytanie: jeśli po przebudzeniu obudzisz się w szpitalu i odkryjesz, że podczas gdy byłeś nieprzytomny, rynek przeprowadził 1000 pipsów przeciwko tobie, Czy nie chciałbyś, abyś użył polecenia stop?

Lapkso73
11-03-2021 03:02, 03:02
Najpierw daj mi znać, że wróciłem i ponownie przeczytałem twój post. Wciąż żadna z moich opinii się nie zmieniła. Po drugie, nigdy nie wątpiłem, że porozmawiam z Kathy i Borisem, i jedynym powodem, dla którego wiem, kto to jest, jest związek książki Rolanda. Strona Rolanda nie jest zbyt wymyślna, ale jest przynajmniej przedsiębiorca próbuje pomóc innym. Poprosiłeś o radę, a on dał ci trochę, ty go podpaliłeś. Zgodziłem się z nim i uważam, że nie jest dobrym pomysłem, aby powiedzieć nowym członkom takim jak ja, że ​​nie handluję z SL, kiedy naprawdę muszę jeszcze znaleźć źródło, które mówi, że to świetny pomysł, to mnie podpaliliście dla tego. Jedynym powodem, dla którego publikuję, jest to, że ludzie powinni zobaczyć, jak radzisz sobie z postem na forum, a potem pytają się: czy chcę tego typu mentora? Wspierając jedi, ważne jest to, co myślą inni, ale zamiast odgrywać zalety i wady tej metody, czy naprawdę jest to ważne, aby płomień ludzi próbował cię ostrzec? Mogłeś po prostu powiedzieć Rolandowi, dzięki za poradę, ale ten wątek to abotu a no stoploss system. Koniec historii, bez palca wskazującego i bez obracania wątku w dramat wypełniony po piaskownicy.
Witaj Pinto, Po pierwsze nigdy nie poprosiłem o radę, a po drugie, nie próbuję być mentorem. Jeśli możesz mi powiedzieć, gdzie to powiedziałem, byłbym wdzięczny. Nie podpaliłem Rolanda za to, że się ze mną nie zgadzam, ale z zupełnie innego powodu. I jak już powiedziałem, jeśli czytasz jego post i innych, możesz dowiedzieć się, co mam na myśli. I nie mam nic przeciwko komuś, kto się ze mną nie zgadza, myślę, że jest to raczej twoja osobista interpretacja niż fakt. Wszystko, co tu robię, publikuje moje transakcje, to wszystko.

Lapkso73
11-03-2021 04:23, 04:23
Mimo że tytuł wątku wzbudza kontrowersje, nie ma potrzeby nieuprzejmości z plakatów, które wyraźnie nie czytały jednego słowa w postach OP. Onlinefx, życzę ci dobrze z twoim dziennikiem. Chociaż zgadzam się, że zlecenia stop są zazwyczaj złym sposobem wyjścia z rynku lub wejścia na rynek, mam jedno pytanie: jeśli po przebudzeniu obudzisz się w szpitalu i odkryjesz, że podczas gdy byłeś nieprzytomny, rynek przeprowadził 1000 pipsów przeciwko tobie, Czy nie chciałbyś, abyś użył polecenia stop?
Hello Euclid Thanks for your comment and i really liked your question. Got to honestly tell you i never thought about it that way. I probably wouldnt be too thrilled but on the other hand, the same could happen if i owned a grocery store although i think the financial impliions of a situation like that in any other business would be much more severe. I treat forex like a business. The drawdowns are my inventory which i buy to sell back to the market at a premium. And i only buy so much inventory which i think i can easily sell. So even a 1000 pip drawdown with the leverage i am using should not be a problem. But anyway, good question and i might teach my fiancee how to close those positions in case i am knocked out for a while
https://www.forex-instant.com/attachments/1528495337.png.

Lapkso73
11-03-2021 05:43, 05:43
Ref # 34, # 35 Anulowano trzeci limit zakupu na 0.9530. Zobaczmy, co robi rynek od tego momentu i zdecydujmy następnie o dalszym postępowaniu.

Lapkso73
11-03-2021 07:04, 07:04
Ref. # 34. # 35, # 49 Kupiony 3 partia o wartości 0,9150 o godzinie 16:05 GMT

tita79
11-03-2021 08:25, 08:25
Wyniki będą tutaj na tym wątku, kolego. To koniec dyskusji.
Tak, wyniki przemówiły. Odpoczywam w sprawie dotyczącej właściwego miejsca postoju. Twój już nie publikujesz i na pewno widzę, dlaczego. Nie ma nic złego w przegrywaniu transakcji, ale wydawanie tysięcy pipsów, ponieważ odmówiłeś użycia zatrzymania, to finansowe samobójstwo. Gdybyś słuchał Pinto lub mnie, miałbyś 30% miesiąc. Pismo było na ścianie, że AUD został przewartościowany, a strzał w parytet był scenariuszem wysokiego ryzyka i niskiej nagrody.

Lapkso73
11-03-2021 09:46, 09:46
Ref. # 34. # 35, # 49, # 50 Kupiony jeden końcowy dział AUDUSD o wartości 0,8680 o godzinie 15:25 GMT Cel dla wszystkich pozycji zmodyfikowanych do 0,9800. W przyszłym miesiącu prawdopodobnie będziemy wzrastać tak szybko, jak my spadamy. Nic się nie zmieniło w Aussie!

Lapkso73
11-03-2021 11:06, 11:06
Tak, wyniki przemówiły. Odpoczywam w sprawie dotyczącej właściwego miejsca postoju. Twój już nie publikujesz i na pewno widzę, dlaczego. Nie ma nic złego w przegrywaniu transakcji, ale wydawanie tysięcy pipsów, ponieważ odmówiłeś użycia zatrzymania, to finansowe samobójstwo. Gdybyś słuchał Pinto lub mnie, miałbyś 30% miesiąc. Pismo było na ścianie, że AUD został przewartościowany, a strzał w parytet był scenariuszem wysokiego ryzyka i niskiej nagrody.
Roland, jesteś tylko idiotą, to wszystko. Nie mam powodu do ukrywania się, szczególnie od ciebie !!! Stoję za moimi transakcjami !!!

tita79
11-03-2021 12:27, 12:27
Roland, jesteś tylko idiotą, to wszystko. Nie mam powodu do ukrywania się, szczególnie od ciebie !!! Stoję za moimi transakcjami !!!
Twoja pewność bez wątpienia. Zawstydziłeś się w tym wątku i to jest całkiem oczywiste. Może gdybyś poświęcił nieco mniej czasu na spamowanie mojej strony i więcej czasu na naukę, to byś się poprawił. Myślałem też, że możesz poczekać 6 miesięcy, jeśli twoje pozycje nie wrócą, a nawet kupią więcej i obniżą cel ponownie. Twoje obvioulsy tworzące reguły na bieżąco. Nie wziąłbym cię za klienta, jeśli zapłaciłeś 1000 $ miesięcznie. Twój brak moralności, osądu i wiedzy jest dość smutny.