PDA

Zobacz pełną wersję : North Finance



ChizuiTitadimePorzw
10-19-2006 16:34, 16:34
Ten e-mail został wysłany dzisiaj ......................................


* INFORMACJA dla klientów Northfinance ... *
------------ --------- --------- --------- --------- - ------- -
Międzynarodowa Komisja Usług Finansowych,
Nowy budynek administracyjny,
Belmopan,
Belize, C.A.

4 sierpnia 2006 r

OSTRZEŻENIE

NORTH FINANCE COMPANY LTD

Zostaje powiadomiony o ogólnych informacjach, że NORTH FINANCE COMPANY LTD jest
nie jest licencjonowany przez żaden właściwy organ w Belize do prowadzenia działalności zagranicznej
transakcje wymiany lub inne międzynarodowe transakcje finansowe
usługi.

Wszystkie osoby są proszone o zanotowanie i zachowanie ostrożności.

GIAN C. GANDHI
DYREKTOR GENERALNY
Międzynarodowa Komisja Usług Finansowych

od
http://www.ifsc.gov.bz/notices.html

ChizuiTitadimePorzw
11-14-2021 21:21, 21:21
Poszedłem do ich wsparcia na czacie na żywo i zapytałem o to jeszcze raz. Najciekawsze jest to, że pieniądze firmy są trzymane oddzielnie !!! Czego jeszcze potrzebujemy ... Informacje o czacieWitaj w naszym czacie na żywo! Informacje o czacieNorthFinance Support: Hello. Jak mogę Ci pomóc? Zespół wsparcia NorthFinance: Jestem Mirna, jak mogę Ci pomóc. ty: cześć Zespół wsparcia NorthFinance: cześć, proszę pana, w czym mogę pomóc? ty: chciałem cię zapytać: czy jesteś regulowany przez NFA lub coś w tym stylu? Zespół wsparcia NorthFinance: NorthFinance Company LTD. Zarejestrowany jako spółka offshore nie jest regulowany przez USA ani europejskie krajowe organy regulacyjne. Jednak nasze spółki zależne i niektóre z naszych Ibs są regulowane na poziomie krajowym Ty: ach, to dobrze: ok, następne pytanie: jak bezpieczne są moje pieniądze? Zespół wsparcia NorthFinance: Pieniądze naszego klienta są przechowywane na oddzielnym koncie klienta, tzn. Pieniądze klienta są przechowywane oddzielnie od funduszy firmy i nie mogą być używane przez North Finance Ltd z wyjątkiem transakcji z klientami. Fundusze klientów nie mogą być wykorzystywane do gwarantowania rachunków North Finance Ltd ani do kompensowania pożyczek North Finance Ltd. ty: to dobrze: a co z gwarancją bankową? ty: masz coś takiego? Zespół wsparcia NorthFinance: oferujemy Klientom, którzy zasilają swoje konto gwarancją bankową w wysokości 100 000 USD i wyższej. ty: który bank? Ty: ok, o wiele więcej facetów, wiedziałem, że oferujesz wiele interesujących rzeczy :-) Zespół wsparcia NorthFinance: Wasz najbardziej mile widziany zespół wsparcia NorthFinance: do Waszej dyspozycji: mam nadzieję, że to pomoże. Zespół wsparcia Dave NorthFinance: byelt;ttgt; lt;pregt;

Vasgaal
11-14-2021 22:42, 22:42
https://www.forex-instant.com/forex-brokers/88-forex-brokers-dubai.html

gpkrm179
11-15-2021 00:02, 00:02
Poszedłem do ich wsparcia na czacie na żywo i zapytałem o to jeszcze raz. Najciekawsze jest to, że pieniądze firmy są trzymane oddzielnie !!! Czego jeszcze potrzebujemy ... Informacje o czacieWitaj w naszym czacie na żywo! Informacje o czacieNorthFinance Support: Hello. Jak mogę Ci pomóc? Zespół wsparcia NorthFinance: Jestem Mirna, jak mogę Ci pomóc. ty: cześć Zespół wsparcia NorthFinance: cześć, proszę pana, w czym mogę pomóc? ty: chciałem cię zapytać: czy jesteś regulowany przez NFA lub coś w tym stylu? Zespół wsparcia NorthFinance: NorthFinance Company LTD. Zarejestrowany jako spółka offshore nie jest regulowany przez USA ani europejskie krajowe organy regulacyjne. Jednak nasze spółki zależne i niektóre z naszych Ibs są regulowane na poziomie krajowym Ty: ach, to dobrze: ok, następne pytanie: jak bezpieczne są moje pieniądze? Zespół wsparcia NorthFinance: Pieniądze naszego klienta są przechowywane na oddzielnym koncie klienta, tzn. Pieniądze klienta są przechowywane oddzielnie od funduszy firmy i nie mogą być używane przez North Finance Ltd z wyjątkiem transakcji z klientami. Fundusze klientów nie mogą być wykorzystywane do gwarantowania rachunków North Finance Ltd ani do kompensowania pożyczek North Finance Ltd. ty: to dobrze: a co z gwarancją bankową? ty: masz coś takiego? Zespół wsparcia NorthFinance: oferujemy Klientom, którzy zasilają swoje konto gwarancją bankową w wysokości 100 000 USD i wyższej. ty: który bank? Ty: ok, o wiele więcej facetów, wiedziałem, że oferujesz wiele interesujących rzeczy :-) Zespół wsparcia NorthFinance: Wasz najbardziej mile widziany zespół wsparcia NorthFinance: do Waszej dyspozycji: mam nadzieję, że to pomoże. Zespół wsparcia Dave NorthFinance: byelt;ttgt;
Cześć kolego, to była moja rozmowa! Ale każdy może z niego skorzystać, jeśli to pomoże każdemu! P.S. Jestem z BF przez 2 lata - w pełni usatysfakcjonowany i czuję się bezpiecznie po tym.

Oxrido
11-15-2021 01:23, 01:23
Jedno pytanie ... jaki jest dobry stosunek dźwigni do wyboru? Czego używasz?

loresbiei
11-15-2021 02:44, 02:44
Ważniejsze niż przypisana dźwignia jest stosowana dźwignia. Dla mnie, bez względu na to, jak duża jest oferowana dźwignia przez brokera, nigdy nie używam dźwigni wyższej niż 1:30 na wszystkich otwartych pozycjach. Wysoka dźwignia może pracować dla ciebie i przeciw tobie, ale bardziej przeciwko tobie!

garacubixxo
11-15-2021 04:05, 04:05
Nadal nie rozumiem, dlaczego zmniejszenie dźwigni finansowej jest ważne, ponieważ liczy się wielkość partii: chyba że: 1) chcesz wykorzystać wezwanie do uzupełnienia depozytu jako katastroficzną stop loss; LUB 2) chcesz uniknąć pokusy wejścia w zbyt wiele pozycji (np. Chcesz opiekunka do dziecka)
https://www.forex-instant.com/attachments/1528505302.pngmoże czegoś mi brakuje, ale to wszystko, co mogę wymyślić. Jednak niektórzy mogą chcieć wybrać swoich brokerów na podstawie (braku) dźwigni. Szanse na to, że broker oferuje tylko 50: 1, stosuje mniej taktyki typu kupieckiego niż 400: 1. Nie cytuj mnie, to tylko moje przeczucie.

paulamc814
11-15-2021 05:25, 05:25
northfinance, bardzo dobry pośrednik

Asdreavag
11-15-2021 06:46, 06:46
dziś zapłać mi! bardzo szybko (kilka godzin) na e-złoto!
https://www.forex-instant.com/attachments/1528505302.png

asadri173
11-15-2021 08:07, 08:07
Nie ma znaczenia, czy NF utrzymuje twoje pieniądze w oddzielnych (oddzielnych kontach). To kwestia angielskiego i tego, co oni lub nie sugerują. To, co należy wyjaśnić, to czy firma przechodzi na administrację, czy przepisy prawne dotyczące upadłości w Belize zastrzegają, że wszystkie rachunki klienta podlegają prawu i nie mogą być włączone do ogólnej puli, z której wszyscy wierzyciele otrzymają zapłatę. Jeśli tak jest, to świetnie, nie ma problemu, a słowa, których używają, odnoszą się do praw Belize. Jeśli jednak prawo Belize będzie wskazywać lub sugerować, że wszystkie aktywa posiadane przez firmę zostaną umieszczone w puli, nieistotne z jakiego konta są pieniądze, masz problem. To, co jest wskazane powyżej przez oddzielenie, jest tylko oddzielnym rachunkiem, inne angielskie słowo jest segregowane, a pieniądze trafią do puli. Pamiętaj, że RefocoFX miał kilka klientów w oddzielnych kontach i nazywa je segregacją, ale faktem było, że prawa USA nie klasyfikują tych pieniędzy jako klientów, ale wszystkich wierzycieli, a my wciąż czekamy na naszą porcję 2 lata później. Daj się zwieść angielskiej terminoloy. Poproś, aby zobaczyć prawo, które wymusza segregację. Kiedy pytałem o konkretną ustawę lub instytucję finansową, która to wymuszała, otrzymałem zwykłe zdanie, jak wskazano w poprzednim poście. Proszę, aby NF faktycznie to dla nas wyjaśniła, a nie tylko wydała takie samo zdanie, jakie daje każdemu klientowi, pozostawiając nas zastanawiającym się, czy grają na angielskich słowach, czy też w rzeczywistości jest zgodna z prawem segregacja, w której po niefortunnym bankiecie sąd uzna nasze pieniądze za pieniądze klientów. North Finance? Pozdrowienia,

guiyerigolepk
11-15-2021 09:28, 09:28
Cześć, byłem na tyle głupi, żeby nie sprawdzać tych facetów, dopóki nie zobaczyłem instrukcji okablowania i dowiedziałem się, że są zarejestrowani w Belize. Co przetłumaczone na prawdziwy angielski oznacza w miejscu, w którym nikt nie zadaje żadnych pytań. Poprosiłem o podobne pytania wymienione w tym wątku i nie będę powtarzać kopiiwklejonych odpowiedzi - ale dam trochę więcej informacji, które otrzymałem. Wsparcie dla NorthFinance: jesteśmy na rynku od 2001 roku i co roku przenosimy się coraz wyżej i wyżej, nasza reputacja przemawia za nami. Wsparcie dla NorthFinance: w końcu wybór należy do Ciebie. ty: hmm - Po prostu nie czuję się komfortowo, że jesteś całkowicie nieuregulowany, a twoja firma ma siedzibę w rajdzie podatkowym: czy masz jakieś plany, aby zostać uregulowanym? Wsparcie NorthFinance: nasi dyrektorzy zawsze pracują nad udoskonaleniem naszych usług: czy istnieje niezależny audyt lub informacja na temat Twojej firmy? kiedy mówisz, że twoja reputacja buduje to, na czym to opieracie? Wsparcie NorthFinance: w oparciu o naszych klientów: ok, zgodnie z prawem belize - jeśli North Finance zostanie objęty administracją, czy konto bankowe z segregacją zostanie zamrożone? ty: przepraszam za wszystkie te pytania, ale nie wiedziałem, że jesteś nieuregulowany i takie rzeczy są zwykle regulowane przez regulatorów! Wsparcie dla NorthFinance: są to pytania, na które nasz menedżer odpowiedziałby najlepiej: dobrze, czy możesz mnie przekazać kierownikowi? Wsparcie dla NorthFinance: czy możesz wysłać wiadomość e-mail, na którą otrzymasz odpowiedź: jak nazywa się Twój menedżer? Wsparcie dla NorthFinance: mrs ellei Pomoc dla NorthFinance: nie ma jej teraz w serwisie NorthFinance Support: możesz wysłać wiadomość e-mail, która zostanie Ci przekazana: więc teraz nie ma nikogo, kto mógłby odpowiedzieć na jakiekolwiek pytania? ty: hmmm Wsparcie dla NorthFinance: nie w tej chwili przepraszam --- Wiem, że mówią, że są w pobliżu od 2001 roku, ale każdy, kto kiedykolwiek im ufał, z czymkolwiek ponad 10 000 $ jest pytaniem. Wszelkie reakcje bardzo doceniane. Wielkie dzięki,

gorisasiculita17
11-15-2021 10:48, 10:48
Czytałem tutaj i na innych forach, że niektórzy mają z nimi duże kwoty. Używam ich, ale mam z nimi tylko 5 tys. Ale ufałbym im więcej. Regulowany lub nie znaczy wiele. Zobacz, co stało się z Refco. Osobiście uważam, że rozsądnie byłoby korzystać z usług kilku brokerów, gdy masz dużo pieniędzy na grę. Umieszczenie wszystkich jajek w jednym koszyku nie jest mądrym posunięciem.

guiyerigolepk
11-15-2021 12:09, 12:09
Czytałem tutaj i na innych forach, że niektórzy mają z nimi duże kwoty. Używam ich, ale mam z nimi tylko 5 tys. Ale ufałbym im więcej. Regulowany lub nie znaczy wiele. Zobacz, co stało się z Refco. Osobiście uważam, że rozsądnie byłoby korzystać z usług kilku brokerów, gdy masz dużo pieniędzy na grę. Umieszczenie wszystkich jajek w jednym koszyku nie jest mądrym posunięciem.
Cześć Wilf, Dobrą radą jest szerzenie ryzyka pomiędzy różnymi pośrednikami, nie zamierzam z nich płacić więcej niż 10 000 $ i zobaczę, jak to wszystko działa. Masz rację, że refco może się zdarzyć, ale kiedy masz kogoś, kto nie jest uregulowany - domyślam się, że można go zamknąć z jakiegokolwiek powodu (pranie brudnych pieniędzy, handlowanie z pieniędzmi, robienie tego, co chcą), podczas gdy z innymi większymi brokerami przynajmniej ta część jest znacznie mniej prawdopodobna. Szczególnie złym aspektem jest to, że są zarejestrowane w Belize. Będę uważnie obserwować i zgłaszać tutaj swoje ustalenia. Dzięki,

LAOgasdo
11-15-2021 13:30, 13:30
--- Wiem, że mówią, że są w pobliżu od 2001 roku, ale każdy, kto kiedykolwiek im zaufał, zadaje sobie ponad 10 000 $. Wszelkie reakcje bardzo doceniane. Wielkie dzięki,
Robię i po prostu wycofałem $ xx, xxx.xx ostatnie 2 tygodnie bez problemu; aczkolwiek muszę powiedzieć, że wycofanie się odbyło się powoli po 4 dniach bankowych (kiedy inni pośrednicy robią to w ciągu 48 godzin). I pamiętajcie, nawet popełniłem błądbłąd w wycofaniu, JESZCZE nadal udało mi się zdobyć pieniądze bez większego problemu. Jeśli nie zauważyłeś, że nie ma konta bankowego w formularzu wypłaty - wystarczy konto - które wypełniłem moim numerem konta NF - Czy wypłata na nieistniejące konto bankowe powiodła się? Pomyśl o tym. Belize jest tym, co mnie niepokoi. Belize nie jest złe dla firm, które nie zarabiają pieniędzy.

oxxero
11-15-2021 14:51, 14:51
Jansher, brak odpowiedzi NF mówi wszystko. Każdy broker, który oferuje posegregowane konta w zgodnym z prawem objaśnieniu tego słowa, zarejestruje ten punkt w całości, jeśli zostanie o to poproszony. Jednak szczerze mówiąc, ze wszystkich brokerów, North Finance ma jedną z lepszych reputacji. Nie ma wielu pośredników, którzy działają w kraju, który ma prawdziwie prawnie wiążące, posegregowane konta. Teraz weź to ze szczyptą soli, ponieważ nie przeprowadzałem badań, tylko to, co widziałem. Pozdrawiam, JC

oxrtimb33
11-15-2021 16:12, 16:12
Robię i po prostu wycofałem $ xx, xxx.xx ostatnie 2 tygodnie bez problemu; aczkolwiek muszę powiedzieć, że wycofanie się odbyło się powoli po 4 dniach bankowych (kiedy inni pośrednicy robią to w ciągu 48 godzin). I pamiętajcie, nawet popełniłem błądbłąd w wycofaniu, JESZCZE nadal udało mi się zdobyć pieniądze bez większego problemu. Jeśli nie zauważyłeś, że nie ma konta bankowego w formularzu wypłaty - wystarczy konto - które wypełniłem moim numerem konta NF - Czy wypłata na nieistniejące konto bankowe powiodła się? Pomyśl o tym. Belize jest tym, co mnie niepokoi. Belize nie jest złe dla firm, które nie zarabiają pieniędzy.
Dobra robota, kolego, chociaż handel prasowy nie był satysfakcjonujący przez ostatnie kilka tygodni. Dobrze wiedzieć, że możesz wypłacić środki z NF bez żadnych problemów.

guiyerigolepk
11-15-2021 17:32, 17:32
Witaj ponownie, Ok, znalazłem kogoś, z kim mógłbym porozmawiać na NF, który dał mi inny pogląd. Dobrą wiadomością jest to, że było to dobre wytłumaczenie, zła wiadomość jest taka, że ​​wyjaśnienie utrudnia czytanie! Jednym z powodów, dla których używają Belize, jest oferowanie usług brokerskich na rynku forex klientom z krajów objętych embargiem USA. Jest to logicznie uzasadnione wyjaśnienie, ponieważ w niektórych krajach objętych embargiem są ludzie, którzy mają dużo pieniędzy. Kwestią jest to, czy oznacza to, że zezwalają na wypranie pieniędzy na swoje konta - i czy jakaś międzynarodowa agencja może wejść i zamknąć je w wyniku ... i jeszcze gorzej zbadać każdego, kto je przysłał (NF)! Zgadzam się również z komentarzami dotyczącymi segregowanych kont. Mimo że oferują gwarancję bankową, oddzielne konto nie oznacza tak wiele. Kiedy firma przechodzi, tracisz pieniądze .. finito ..

ivas9331
11-15-2021 18:53, 18:53
hi izzit bezpieczne do handlu z NF ??

LAOgasdo
11-15-2021 20:14, 20:14
Witaj ponownie, Ok, znalazłem kogoś, z kim mógłbym porozmawiać na NF, który dał mi inny pogląd. Dobrą wiadomością jest to, że było to dobre wytłumaczenie, zła wiadomość jest taka, że ​​wyjaśnienie utrudnia czytanie! Jednym z powodów, dla których używają Belize, jest oferowanie usług brokerskich na rynku forex klientom z krajów objętych embargiem USA. Jest to logicznie uzasadnione wyjaśnienie, ponieważ w niektórych krajach objętych embargiem są ludzie, którzy mają dużo pieniędzy. Kwestią jest to, czy oznacza to, że zezwalają na wypranie pieniędzy na swoje konta - i czy jakaś międzynarodowa agencja może wejść i zamknąć je w wyniku ... i jeszcze gorzej zbadać każdego, kto je przysłał (NF)! Zgadzam się również z komentarzami dotyczącymi segregowanych kont. Mimo że oferują gwarancję bankową, oddzielne konto nie oznacza tak wiele. Kiedy firma przechodzi, tracisz pieniądze .. finito ..
Prawo belize ma najlepszą ochronę dla firm, które chcą robić ryzykowne przedsięwzięcia. Wiem, że wiele (non-forex) firm ucieka z pieniędzmi klientów. Odpowiedź udzielona przez NF jest jednak dobra, ale jest więcej krajów, które pozwolą im prowadzić interesy z krajami objętymi embargiem. Podsumowując, jest to twój wybór, aby umieścić swoje pieniądze tutaj lub z kilkoma zarejestrowanymizarejestrowanymi przez NFA kopiami naśladowców firmy Refco. Osobiście handluję z NF i nie miałem problemu z transakcjami i wypłatami.