PDA

Zobacz pełną wersję : moje przemyślenia na przyszły tydzień



vasegaghizes
01-20-2007 10:23, 10:23
OK, oto i chciałbym pomocy i danych wejściowych.

Rozpocząłem moje życie handlowe przy użyciu fundamentów, które nie mają nic wspólnego z niczym innym, kiedy handel zawiedli, to niech tak się stanie, zamknąłem to.
Zrobiłem dużo z dobrym wskaźnikiem powodzenia, zmieniłem egię, aby włączyć kilka technicznych, co to miało poprawić moje wejściewyjście i zatrzymuje się. Czasami mogę nadal być bez dyscypliny, ale handlu bez martwienia się, lub emocji, które są dobre i złe.

Mając to na uwadze widzieliśmy, że tydzień mijał z klasycznymi transakcjami a, b, c, (lub 1.2.3) tworząc w sekundę mennicę. Mam jedną transakcję wciąż działającą od zeszłego tygodnia na Gbp od 1,9700, asa! Zauważyłem następujące i będzie handlu to przychodzi w niedzielęponiedziałek. dzienny wykres pokazuje bliskie skrzyżowanie na Macd
i zbliżamy się do kolejnego przełomu 150/200 punt ruchu w górę, bez żadnych wiadomości wychodzących wtedy przewiduję, że albo poniedziałek, wtorek, środa lub czwartek zobaczy ten przełom

więc tutaj będzie następna wymiana handlowa będzie następująca (czy rynki pójdą, jak wskazano oczywiście)

1.2920 kupić
zatrzymaj 1.2840 (bariera opcji)
zamknij się, kiedy jestem szczęśliwy i zrobię miętę

Chciałbym komentarze, ponieważ moje techno nie są złe, ale znowu nie jest dobrze!
lub jeśli ktoś jeszcze planuje to samo, to cooolamundo.

Jeśli chcesz skopiować handel, zrób to na własne ryzyko, to jest to, co robię, robię, wygrywam lub losuję.

Luasxras14
01-11-2021 14:05, 14:05
Cóż, myślę, że mam taki sam widok jak ty. Oto moje otwarte transakcje: - Długie EURUSD @ 1.2940, SL1.2760, TP1.3360 - Krótkie USDCHF @ 1.2485, SL1.2685, TP1.1985 - Krótkie USDJPY @ 121.34, SL123.34, TP115.34 Co myślisz? Twoje zdrowie

vasegaghizes
01-11-2021 15:26, 15:26
nie jestem pewien, czy handel usdjpy nie odważył się tak daleko, twoje transakcje na swissy i euro wyglądają bardzo dobrze. dziękuję za odpowiedź, ale czy mógłbyś wyjaśnić, że jesteś przedsiębiorcą bez względu na doświadczenie (co jest oczywiście większe niż moje), myślę i planuję zgodnie z prawdą. zapamiętaj swoją odpowiedź, a ta od innych pomoże początkującym i zaawansowanym początkującym (czyli tam, gdzie ja się umiejscowię), aby zobaczyć większy obraz, i umieścić dobre życzenia dotyczące zawodów, i dzięki