PDA

Zobacz pełną wersję : Wymieniaj krzywą



Irepo13
05-14-2008 16:34, 16:34
n: osobisty zapis wydarzeń, doświadczeń i refleksji przechowywanych regularnie; Pamiętnik.

Irepo13
11-15-2021 04:15, 04:15
Drogi Dzienniczku, zauważyłem te pozycje. Kurs EURUSD rozwijał wartość lub zakres transakcji. Teraz jest osobista obserwacja. Myślę, że próbuje zdecydować, czy będzie to 1,6569, czy też da w głowę na południe poniżej 1,50. Założę się, że idzie do 1,69, zwłaszcza teraz, ponieważ wielu nie sądzi, że tak będzie. Z pewnością było dzisiaj wielu sprzedawców, ale nie widziałem żadnych naprawdę dużych sprzedawców. Na razie myślę, że poziom 1.5465 jest ważny (daj lub weź kilka ticków). Mam zamiar pozostać długo powyżej tego poziomu. Mój cel to 1.5575. Na tym poziomie omówię i poczekam na kolejną wskazówkę. Zastanowię się, że mój pogląd jest błędny, jeśli osiedlimy się poniżej obszaru 1.5430. Widzę również możliwość w GBPJPY. Spróbuję długo na 204,38. Mój cel to 207,44. Moim ryzykiem będzie rozliczenie poniżej 203,96
http://www.morrisfunds.com/storage/forum-posts/tradethecurve/gbpjpy.PNGPodoba mi się też USDCHF. Przygotowuję szorty w wersji 1.0556. Mój cel to 1.0500. Moje ryzyko to wyraźna przerwa w wysokości 1.0556. Również wciąż na mojej diecie i robiąc postępy.

Irepo13
11-15-2021 05:36, 05:36
Drogi pamiętniku, ostatnio handlowałem krótkoterminowo EURUSD. Zawsze myślę o wartościowej lekcji, której nauczyłem się na własnej skórze. Rynkach tylko trend około 6% czasu, reszta czasu jest spędził zasięg handlu. Zdecydowanie trudno jest zdefiniować zasięg, ale spodziewam się, że rynki zbudują wartość naprawdę mi pomogły. WSKAŹNIK POZIOMU ​​ODWRÓCENIA EURUSD Te poziomy nie są tak ważne w dzisiejszej sesji azjatyckiej, ale zaczynając w Europie i Ameryce Północnej są bardzo ważne. Dla 5/14 jest kilka bliskich terminów, które są bardzo ważne w EURUSD. Poziomy te mogą potencjalnie odwrócić cenę i lub prowadzić do silnych kontynuacji, jeśli cena nie ulegnie odwróceniu. Zanotowałem również te poziomy odwrócenia na moich wykresach. 1.5508 - Jeśli ten poziom zostanie osiągnięty, a cena nie ulegnie odwróceniu, jest to bardzo uprzykrzone. 1,5464 - uważnie obserwuj ten poziom.

reberebeca
11-15-2021 06:56, 06:56
Cześć DRT, zawsze lubiłem twoje unikalne podejście. Cieszę się, że publikujesz więcej ... To trochę jak MktProfile z niespodzianką. Bardzo interesujące. Czy uzyskiwałeś spójne wyniki? i, czy brak woluminu przeszkadza w twoim podejściu? dzięki jeszcze raz.

Irepo13
11-15-2021 08:17, 08:17
Moje wyniki są konsekwentnie niespójne, ale robię dobrze. Dzięki, że pytasz. Coraz trudniej jest utrzymywać transakcje więcej niż sesję, ale wciąż jestem przy tym. Myślę, że odzwierciedla to fakt, że nikt nie ma dobrego przewodnika tam, dokąd zmierzamy. Jednostka amerykańska rzuciła wystarczająco dużo wątpliwości, aby utrudnić to, że tak jest zawsze. W rzeczywistości obracam głównie kontraktami terminowymi na CME. Zamieszczam tutaj informacje o miejscu, ponieważ nie ma wielu kontraktów terminowych na handel. Handluję tylko krzyżami na rynku kasowym. Ponieważ handluję futures, mam dostęp do tomu, który jest dużą częścią mojej analizy rozkładu cen. Handluję wyłącznie na GLOBEX.

reberebeca
11-15-2021 09:38, 09:38
Moje wyniki są konsekwentnie niespójne, ale robię dobrze. Dzięki, że pytasz. Coraz trudniej jest utrzymywać transakcje więcej niż sesję, ale wciąż jestem przy tym. Myślę, że odzwierciedla to fakt, że nikt nie ma dobrego przewodnika tam, dokąd zmierzamy. Jednostka amerykańska rzuciła wystarczająco dużo wątpliwości, aby utrudnić to, że tak jest zawsze. W rzeczywistości obracam głównie kontraktami terminowymi na CME. Zamieszczam tutaj informacje o miejscu, ponieważ nie ma wielu kontraktów terminowych na handel. Handluję tylko krzyżami na rynku kasowym. Ponieważ handluję futures, mam dostęp do tomu, który jest dużą częścią mojej analizy rozkładu cen. Handluję wyłącznie na GLOBEX.
Dziękuję za wyjaśnienie. Teraz rozumiem. Przypuszczam, że gdybym otworzył mi trochę oczy, zobaczyłbym nazwę kontraktu na twoim wykresie Ts, w drugim wątku ... Duh ... jeszcze raz dzięki, Scott