PDA

Zobacz pełną wersję : zdobądź opinie o kapitaleforex.com



Oxray391
02-27-2007 07:54, 07:54
Próbowałem szukać, ale naprawdę nic nie wymyśliłem.
czy są jakieś plusy lub minusy? wydają się być dużym brokerem i nie handluję wiadomościami, prowadzę tylko transakcje i płacą miłą zamianę na JPY w GBP.
Chciałbym poznać niektóre opinie.

dzięki

ccecilaygm
08-17-2023 00:12, 00:12
Otrzymasz dostęp do wykresów Esignal, jeśli zatrzymasz z nimi ponad 1000 $.
Cześć, tylko pytanie: czy otrzymujesz cały e-mail z danymi FX za darmo? Na przykład, czy możesz wyświetlać dane od innych współpracowników niż Gain, np. EUR-A0 @ TDFX? Czy jest to tylko kompozytowy plik danych GTIS i dane Gaina. Jeśli uda mi się uzyskać kompletne dane fx, od razu otworzę konto.

Cobelix
08-17-2023 01:33, 01:33
Jaka jest ich wymiana na GBPJPY? Mogę powiedzieć, że z moich doświadczeń wynika, że ​​byli typowymi pośrednikami. Nic wielkiego, ale nie ma też koszmaru. Po prostu nie podobał mi się ich interfejs transakcyjny. Oczywiście, ponieważ interesujesz się tylko handlem odzieżą, wątpię, by to miało znaczenie. Czy jesteś jednak pewien, że warto wymienić transakcje swap? Musiałby on być znacznie wyższy niż 24 $ można teraz kupić w większości sklepów. Nie wspominając już o ich spreadach, które zwykle były o PIP lub 2 wyższe niż w większości miejsc. Ponownie, jeśli robisz kilka transakcji w miesiącu, prawdopodobnie nie będą one straszne. Nigdy nie miałem problemu z otrzymaniem od nich pieniędzy. Po prostu nie lubiłem ich platformy ... wydawało mi się, że są bardzo przestarzałe i mało przydatne.

Próbowałem szukać, ale naprawdę nic nie wymyśliłem. czy są jakieś plusy lub minusy? wydają się być dużym brokerem i nie handluję wiadomościami, prowadzę tylko transakcje i płacą miłą zamianę na JPY w GBP. Chciałbym poznać niektóre opinie. dzięki

Próbowałem szukać, ale naprawdę nic nie wymyśliłem. czy są jakieś plusy lub minusy? wydają się być dużym brokerem i nie handluję wiadomościami, prowadzę tylko transakcje i płacą miłą zamianę na JPY w GBP. Chciałbym poznać niektóre opinie. dzięki

Oxray391
08-17-2023 02:53, 02:53
co tu się dzieje ... było 4 odpowiedzi przed i teraz jest tylko 1 ??? czy moderator usuwa złe odpowiedzi, ponieważ forex.com jest tutaj sponsorem ????

Cobelix
08-17-2023 04:14, 04:14
Nie, wygląda na to, że usuwają niepotrzebne posty. Powtórzę to, co powiedziałem. Nigdy nie zrobiłem nic z forex.com ... ale to był bardziej mój system i moja niezdolność do dostosowania się do ich systemu transakcyjnego. Nie podobała mi się ich platforma handlowa ... ale poza tym nigdy nie czułam się przez nich oszukana. Twoje pieniądze będą tam w porządku, a jeśli nie jesteś aktywnym handlowcem, zrobisz wszystko dobrze.

co tu się dzieje ... było 4 odpowiedzi przed i teraz jest tylko 1 ??? czy moderator usuwa złe odpowiedzi, ponieważ forex.com jest tutaj sponsorem ????

co tu się dzieje ... było 4 odpowiedzi przed i teraz jest tylko 1 ??? czy moderator usuwa złe odpowiedzi, ponieważ forex.com jest tutaj sponsorem ????

Ivs789814
08-17-2023 05:35, 05:35
zostałam zhańbiona przez jedną firmę ... nie mogę na nich nazywać ... ale chcę tylko ostrzec wszystkich ... becarefull .. wszystko wydaje się zawsze przyjemne na początku .. (Oczywiście, że tak, inaczej nie były mogłem mieć takich głupców jak ja deponujące pieniądze)

gai99
08-17-2023 06:56, 06:56
Próbowałem szukać, ale naprawdę nic nie wymyśliłem. czy są jakieś plusy lub minusy? wydają się być dużym brokerem i nie handluję wiadomościami, prowadzę tylko transakcje i płacą miłą zamianę na JPY w GBP. Chciałbym poznać niektóre opinie. dzięki
Używam ich od ponad roku, ale właśnie otworzyłem ibfx, ponieważ Metatrader jest najlepszą platformą w mojej opinii. Chociaż zainteresowanie rolowaniem zysku jest trochę lepsze niż ibfx, ale nie za dużo. Jedynym problemem, jaki miałem, było opóźnienie w deponowaniu pieniędzy. Nigdy nie miałem szansy się wycofać, jeśli wiesz o co mi chodzi.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528251187.png

Oxray391
08-17-2023 08:17, 08:17
Używam ich od ponad roku, ale właśnie otworzyłem ibfx, ponieważ Metatrader jest najlepszą platformą w mojej opinii. Chociaż zainteresowanie rolowaniem zysku jest trochę lepsze niż ibfx, ale nie za dużo. Jedynym problemem, jaki miałem, było opóźnienie w deponowaniu pieniędzy. Nigdy nie miałem szansy się wycofać, jeśli wiesz o co mi chodzi.
https://www.forex-instant.com/attachments/1528251188.pngjak długo trwało przelewanie?

gai99
08-17-2023 09:37, 09:37
jak długo trwało przelewanie?
Zdeponowałem za pomocą karty kredytowej. Jeszcze się nie wycofałem. Mój depozyt został utracony w kosmosie, więc musiałem z nimi porozmawiać, a oni znaleźli to i natychmiast je zdeponowali.

Levedad
08-17-2023 10:58, 10:58
co tu się dzieje ... było 4 odpowiedzi przed i teraz jest tylko 1 ??? czy moderator usuwa złe odpowiedzi, ponieważ forex.com jest tutaj sponsorem ????
najwyraźniej tak

Oxsalu
08-17-2023 12:19, 12:19
Jestem z nimi ponad 2 lata i podoba mi się ich obsługa

agyaagesova98
08-17-2023 13:40, 13:40
Byłem z Gainem przez około 18 miesięcy. Brak prawdziwych skarg. Zaktualizowali swoją platformę, ale jest to zasadniczo ulepszona kosmetycznie wersja starej. Otrzymasz dostęp do wykresów Esignal, jeśli zatrzymasz z nimi ponad 1000 $. Pomiędzy mapami Esignal i platformą Gaina naprawdę nie potrzebuję niczego więcej. Od czasu do czasu wymieniam wiadomości, a moje zapasy są bardzo bliskie zamówieniu. Jeśli próbujesz ścigać kolce, po ich rozpoczęciu, bez prawdziwego planu podczas NFP, prawdopodobnie będziesz cierpiał nieco mniej niż z większością innych brokerów. Ich TA i codzienne egie są bardzo dobrymi punktami wyjściowymi do identyfikacji konfiguracji handlu.

vas
08-17-2023 15:00, 15:00
Byłem z nimi przez około 4 miesiące i nie mam żadnych poważniejszych skarg. Byliśmy pod wrażeniem ich nowej platformy, która teraz pozwala na zatrzymanie się na postojach i wiele lotów, których stary nie zrobił i jest bardzo eczny. Nadal nie możesz zabezpieczyć stanowisk, ale cóż, przynajmniej one idą we właściwym kierunku. Zawsze składałem pieniądze w CC i nigdy nie miałem żadnych problemów, w rzeczywistości fundusze zawsze pojawiały się w ciągu 1-2 godzin na moim koncie.

agyaagesova98
08-17-2023 16:21, 16:21
Roscoe, musiałeś używać platformy internetowej. Platforma Java była znacznie lepsza i pozwoliła na końcowe zatrzymania. Nowa platforma jest o wiele lat świetlniejsza od tej, z której korzystasz. Niestety, wciąż nie ma zabezpieczenia. Dla tych, których płatności cc gubią się przez jakiś czas, miałem ten sam problem. W moim przypadku była to kwestia mojego środkowego inicjału na moim CC, ale nie na moim koncie. Rozmowa telefoniczna zawsze powoduje, że moja płatność została zaksięgowana w ciągu kilku minut.

agyaagesova98
08-17-2023 17:42, 17:42
Otrzymasz tylko złożone cytaty i zyskasz notowania. Możesz także zdobyć złote plamki i kilka innych rzeczy. Nie byłem w stanie przywołać indeksu dolara, chociaż nowa platforma Gaina zapewnia streamingową wycenę, ale nie ma możliwości jej sporządzenia.